Žebříček - Kraj Vysočina - 01.01.2021 - 31.12.2021 - Pohlaví: Ženy
Do tohoto žebříčku se započítává 4 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 36 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mokrá Jana | Najdek | 8 | 120 | 170 | 21.25 | |
2 | Žáková Marie | Jindřichův Hradec | 3 | 47 | 47 | 15.67 | |
3 | Zrnová Jitka | Benešov | 6 | 44 | 48 | 8.00 | |
4 | Nekulová Stanislava | Dobroutov | 3 | 42 | 42 | 14.00 | |
5 | Mannová Lucie | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
6 | Pechalová Andrea | Hrušovany nad Jevišovkou | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
6 | Šedivá Gábina | Světlá nad Sázavou | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
8 | Mádlová Iva | Jindřichův Hradec | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
9 | Beránková Eliška | Světlá nad Sázavou | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
10 | Čechová Eliška | Počátky | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
11 | Chládová Amálie | Lipnička | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
11 | Skopalová Terezie | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
13 | Mikešová Petra | Třešť | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
14 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Torpedo team | 1 | 18 | 18 | 18.00 |
14 | Smejkalová Nikol | Počátky | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
14 | Černovická Alice Lucie | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
17 | Burešová Kristýna | Počátky | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
17 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 1 | 15 | 15 | 15.00 |
17 | Špačková Markéta | Humpolec | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
20 | Košutová Jana | Havlíčkův Brod | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
21 | Janďourková Eliška | Nové Město na Moravě | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
21 | Ondráková Eliška | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
23 | Kubáčová Veronika | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
24 | Schindlerová Sára | Heroltice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
25 | Halagačková Lýdie | Humpolec | 2 | 5 | 5 | 2.50 | |
25 | Strnadová Adéla | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
27 | Andělová Julie | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
28 | Růžičková Martina | Tábor | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
28 | Snášelová Kateřina | Černá Hora | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
30 | Bastlová Jana | Třešť | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
30 | Bořilová Pavla | Počátky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
30 | Danielovská Alice | Chrudim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
30 | Jechová Vendula | Neratovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
30 | Koptová Hana | Nová Ves | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
30 | Riedlová Lucie | Humpolec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
30 | Ťupová Klára | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 1 | 1 | 1.00 |