Žebříček - Kraj Královéhradecký - 01.01.2019 - 31.12.2019 - Pohlaví: Ženy
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 78 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | 11 | 209 | 275 | 25.00 | |
2 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Novotňáci | 10 | 160 | 195 | 19.50 |
3 | Novotná Jaroslava | Zámrsk | Novotňáci | 8 | 137 | 155 | 19.38 |
4 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 11 | 123 | 160 | 14.55 |
5 | Haklová Lucie | Vrutice | 4 | 113 | 113 | 28.25 | |
6 | Bartoňková Petra | Předměřice nad Labem | 2 | 64 | 64 | 32.00 | |
7 | Zrnová Jitka | Benešov | 3 | 59 | 59 | 19.67 | |
8 | Svobodová Viktorie | Týniště nad Orlicí | 4 | 52 | 52 | 13.00 | |
9 | Jirousková Petra | 1 | 45 | 45 | 45.00 | ||
10 | Bartošová Eliška | Kostelec nad Orlicí | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
11 | Pirklová Karolína | Stárkov | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
12 | Vodičková Markéta | Hradec Králové | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
13 | Farská Kristýna | Košťálov | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
14 | Holubová Eliška | Košťálov | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
14 | Nováková Eva | Police nad Metují | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
16 | Henychová Kateřina | Klášter nad Dědinou | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
17 | Novotná Lenka | Zámrsk | Novotňáci | 1 | 28 | 28 | 28.00 |
18 | Suchá Sandra | Dobrá Voda | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
19 | Jirková Nikola | Předměřice nad Labem | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
20 | Stančíková Aneta | Peklo | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
21 | Kinclová Andrea | Hradec Králové | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
22 | Středová Barbora | Velký Dřevíč | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
23 | Koubová Magdaléna | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
24 | Lukášková Radka | Slavětín | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
25 | Bartoňková Katarína | Předměřice nad Labem | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
25 | Fingerová Hana | Kostelec nad Orlicí | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
25 | Juhošová Ivana | Podůlšany | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
25 | Richterová Jolana | Sebuč | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
25 | Červinková Žaneta | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
30 | Demlová Kateřina | Hořice v Podkrkonoší | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
30 | Trunečková Lucie | Rokytník | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
32 | Bašová Tereza | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
33 | Erbanová Dagmar | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
33 | Hencelová Galina | Police nad Metují | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
33 | Janečková Anna | Hradec Králové | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
33 | Píšová Tereza | Petrovice nad Orlicí | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
33 | Sychrová Soňa | Jenišovice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
38 | Ducháčová Veronika | Stárkov | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
39 | Peřinová Lucie | Dobrá Voda | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
40 | Hartmanová Olga | Kostelec nad Orlicí | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
40 | Trýznová Kateřina | Vrchlabí | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
42 | Kabrtová Adéla | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
42 | Loubová Viktorie | Zdechovice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
44 | Hloušková Zdeňka | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
44 | Němečková Julie | Vrchovina | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
44 | Poslušná Gabriela | Lípa nad Orlicí | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
44 | Semeráková Nela | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
48 | Kárníková Patricie | Zdechovice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
49 | Pekařová Tereza | Opatovice nad Labem | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
49 | Šlechtová Zdena | Jásenná | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
51 | Barcíková Jana | Jaroměř | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
51 | Křištaková Marcela | Zálesní Lhota | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
51 | Tomešová Monika | Kostelec nad Orlicí | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
54 | Havířová Sára | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
54 | Zedníková Natálie | Ostroměř | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
54 | Zornerová Zuzana | Jaroměř | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
57 | Kalousová Nela | Častolovice | 2 | 6 | 6 | 3.00 | |
57 | Kašparová Veronika | Náchod | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
59 | Kisacká Natálie | Hradec Králové | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
59 | Nesvadbová Hana | Podhorní Újezd | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
59 | Sajkršmídová Martina | Staré Smrkovice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
62 | Cermanová Marie | Jičín | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
62 | Fialová Eliška | Kostelec nad Orlicí | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
62 | Prázová Kamila | Broumov | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
65 | Klazarová Nikola | Čistá u Horek | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
66 | Čožíková Gabriela | Horní Maršov | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
66 | Šťastná Karolína | Staré Smrkovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
68 | Borůvková Petra | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
68 | Březinová Milada | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
68 | Hanusová Hana | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
68 | Machačová Apolena | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
68 | Matějková Alena | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
68 | Mrázová Marie | Teplice nad Metují | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
68 | Růžičková Petra | Čeperka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
68 | Vondrášková Stela | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
68 | Černá Michaela | Třebechovice pod Orebem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
68 | Špitálská Aneta | Čelákovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
68 | Štěrbová Adéla | Týniště nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 |