Žebříček členů klubu - Celostátní - 01.01.2022 - 31.12.2022 - Veteráni
Do tohoto žebříčku se započítává 12 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 45 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 30 | 421 | 740 | 24.67 |
2 | Vlasta Vratislav | Bakov nad Jizerou | Msk Mnichovo Hradiště | 30 | 418 | 750 | 25.00 |
3 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 31 | 403 | 722 | 23.29 |
3 | Pavlíček Jaroslav | Žďár nad Sázavou | 22 | 403 | 602 | 27.36 | |
5 | Klečák Miloslav | Onomyšl | 30 | 399 | 584 | 19.47 | |
6 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | Jizera 24 | 23 | 389 | 557 | 24.22 |
7 | Bareš Vladimír | Slepotice | Veteráni | 30 | 379 | 644 | 21.47 |
8 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 30 | 368 | 633 | 21.10 |
9 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 19 | 364 | 451 | 23.74 |
10 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 24 | 363 | 545 | 22.71 |
11 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | 20 | 361 | 441 | 22.05 | |
12 | Kondras Přemysl | Pardubice | 18 | 357 | 428 | 23.78 | |
13 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 21 | 353 | 481 | 22.90 |
14 | Perout Josef | Perštejn | Bezrybky | 25 | 345 | 518 | 20.72 |
14 | Záhora Petr | Bžany | Bezrybky | 37 | 345 | 642 | 17.35 |
16 | Jiříček Jaroslav | Vysoké Mýto | 13 | 343 | 361 | 27.77 | |
17 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | J.D.J. Fish team | 23 | 327 | 448 | 19.48 |
17 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 17 | 327 | 383 | 22.53 |
19 | Mackura Zdeněk | Pernink | Bezrybky | 26 | 318 | 466 | 17.92 |
20 | Zahradník Vlastimil | Pardubice | Veteráni | 27 | 310 | 475 | 17.59 |
21 | Klein Jiří | Karlovy Vary | Kocanda team | 18 | 303 | 334 | 18.56 |
22 | Dvořák Oldřich | Mělčany | Poseidon fishing club Opočno | 18 | 297 | 340 | 18.89 |
23 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | Rybářský ráj Hradec Králové | 28 | 292 | 464 | 16.57 |
24 | Janíček Jan | Kamenice u Jihlavy | Big Fish Jihlava | 14 | 280 | 283 | 20.21 |
24 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 21 | 280 | 315 | 15.00 |
26 | Černý Jan | Pardubice | Veteráni | 13 | 276 | 277 | 21.31 |
27 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 22 | 270 | 378 | 17.18 |
27 | Novotný Jiří | Zámrsk | Torpedo team | 22 | 270 | 333 | 15.14 |
29 | Povolný Zdeněk | Karlovy Vary | Kocanda team | 22 | 261 | 297 | 13.50 |
30 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 29 | 246 | 337 | 11.62 | |
31 | Roušal Luděk | Neratovice | Fishing team Severočeši | 10 | 233 | 233 | 23.30 |
31 | Šnicer Petr | Veltěže | 11 | 233 | 233 | 21.18 | |
33 | Bauer František | Karlovy Vary | Kocanda team | 17 | 226 | 231 | 13.59 |
34 | Coufal Zdeněk | Jihlava | Big Fish Jihlava | 13 | 215 | 216 | 16.62 |
35 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | 9 | 209 | 209 | 23.22 | |
36 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 15 | 174 | 177 | 11.80 |
37 | Klement Antonín | Chranišov | 17 | 171 | 178 | 10.47 | |
38 | Havrila Michal st. | Jaroměř | Michalové a spol. | 19 | 168 | 196 | 10.32 |
39 | Benda Pavel | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 9 | 135 | 135 | 15.00 |
40 | Izaiasz Petr | Holice | MO ČRS Holice | 8 | 109 | 109 | 13.63 |
41 | Hencel Jiří | Police nad Metují | 10 | 107 | 107 | 10.70 | |
42 | Mrvečka Petr | Týniště nad Orlicí | Podorlické vydry | 7 | 106 | 106 | 15.14 |
43 | Jurečková Jarmila | Hradec Králové | 5 | 43 | 43 | 8.60 | |
44 | Unzeitig Bohuslav | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 4 | 38 | 38 | 9.50 |
45 | Řehák Václav | Police nad Metují | 3 | 37 | 37 | 12.33 |