Žebříček - Kraj Královéhradecký - 01.01.2021 - 31.12.2021
Do tohoto žebříčku se započítává 4 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 828 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 10 | 170 | 329 | 32.90 |
2 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 14 | 167 | 483 | 34.50 |
3 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 16 | 154 | 391 | 24.44 |
4 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | 10 | 152 | 309 | 30.90 | |
5 | Brodský Michal | Hradec Králové | Poseidon fishing club Opočno | 10 | 148 | 249 | 24.90 |
6 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 9 | 146 | 211 | 23.44 |
6 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 8 | 146 | 191 | 23.88 |
8 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 10 | 145 | 246 | 24.60 |
9 | Jón Richard | Chlum | Jizera 24 | 11 | 142 | 205 | 18.64 |
10 | Kubec Tomáš | Lanškroun | Gold Fish team | 7 | 139 | 187 | 26.71 |
10 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 8 | 139 | 224 | 28.00 |
10 | Červený Jaroslav | Jaroměř | 6 | 139 | 185 | 30.83 | |
13 | Franěk Robert | Trutnov | Jizera 24 | 8 | 137 | 209 | 26.13 |
13 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | Jizera 24 | 13 | 137 | 272 | 20.92 |
15 | Novotný Jiří | Zámrsk | Torpedo team | 4 | 136 | 136 | 34.00 |
16 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | Rybářský ráj Hradec Králové | 7 | 135 | 182 | 26.00 |
16 | Kraus Pavel | Jablonec nad Nisou | 6 | 135 | 163 | 27.17 | |
18 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 8 | 134 | 230 | 28.75 |
18 | Říčař David | Zdelov | J.D.J. Fish team | 10 | 134 | 236 | 23.60 |
20 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | Strong Fishing team | 7 | 132 | 171 | 24.43 |
21 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 11 | 130 | 284 | 25.82 |
21 | Trnka Aleš | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 12 | 130 | 266 | 22.17 |
23 | Bína Libor | Dlouhý Most | 6 | 129 | 141 | 23.50 | |
23 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 7 | 129 | 180 | 25.71 |
25 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | 12 | 127 | 230 | 19.17 | |
25 | Machatý David | Jaroměř | 9 | 127 | 170 | 18.89 | |
25 | Tobolka Milan | Nechanice | 6 | 127 | 153 | 25.50 | |
28 | Poslušný Josef | Lípa nad Orlicí | Black Fish team | 10 | 126 | 203 | 20.30 |
28 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 11 | 126 | 215 | 19.55 |
30 | Držmíšek Miroslav | Hradec Králové | 6 | 123 | 144 | 24.00 | |
30 | Rybenský Roman | Němčice | 5 | 123 | 130 | 26.00 | |
32 | Synek Martin | Choceň | Gold Fish team | 12 | 122 | 260 | 21.67 |
33 | Přibyl David | Vlčice | 6 | 120 | 150 | 25.00 | |
33 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 8 | 120 | 134 | 16.75 |
35 | Hájek Vladimír | Dobříkov | Gold Fish team | 5 | 117 | 126 | 25.20 |
35 | Pišl Jan | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 13 | 117 | 267 | 20.54 |
37 | Pišl Lukáš | Javornice | 6 | 115 | 131 | 21.83 | |
38 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | Rybářský ráj Hradec Králové | 10 | 114 | 188 | 18.80 |
38 | Dvořák Oldřich | Mělčany | Poseidon fishing club Opočno | 8 | 114 | 160 | 20.00 |
38 | Kupka Tomáš | Hradec Králové | 4 | 114 | 114 | 28.50 | |
41 | Bareš Vladimír | Slepotice | Veteráni | 7 | 113 | 130 | 18.57 |
42 | Šitina Josef | Velká Jesenice | 7 | 112 | 127 | 18.14 | |
43 | Vlasta Vratislav | Bakov nad Jizerou | 5 | 111 | 116 | 23.20 | |
44 | Zahradník Vlastimil | Pardubice | Veteráni | 8 | 106 | 155 | 19.38 |
45 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | J.D.J. Fish team | 11 | 104 | 181 | 16.45 |
46 | Švanda Radek | Česká Skalice | 3 | 102 | 102 | 34.00 | |
47 | Šupol Michal | Rychnov nad Kněžnou | Podorlické vydry | 9 | 101 | 158 | 17.56 |
48 | Mrvečka Petr | Týniště nad Orlicí | Podorlické vydry | 4 | 100 | 101 | 25.25 |
49 | Pekárek Pavel st. | Rtyně v Podkrkonoší | 3 | 99 | 99 | 33.00 | |
50 | Pětík Marek | Libišany | 7 | 98 | 135 | 19.29 | |
51 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team MAVER | 3 | 97 | 97 | 32.33 |
51 | Hladík Tomáš | Dobruška | Poseidon fishing club Opočno | 10 | 97 | 162 | 16.20 |
53 | Macháně Radek | Krčín | 4 | 95 | 95 | 23.75 | |
54 | Šupol Petr | Libišany | Podorlické vydry | 7 | 94 | 128 | 18.29 |
55 | Taichner Radek | Mikulovice | Hungerfish team | 4 | 93 | 93 | 23.25 |
56 | Doležán Nikola | Chotěboř | Vysočina team | 3 | 92 | 92 | 30.67 |
57 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 7 | 91 | 100 | 14.29 |
58 | Kadlec František | Zlíč | Starší a neklidní | 18 | 90 | 167 | 9.28 |
59 | Bednář Zdeněk | Nahořany | 4 | 89 | 90 | 22.50 | |
59 | Kratochvíl Jakub | Hradec Králové | Black Fish team | 4 | 89 | 89 | 22.25 |
59 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | J.D.J. Fish team | 11 | 89 | 171 | 15.55 |
62 | Jaroš Zdeněk | Hostinné | 6 | 87 | 93 | 15.50 | |
63 | Peterka Jaroslav | Česká Lípa | 4 | 86 | 86 | 21.50 | |
64 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Torpedo team | 3 | 85 | 85 | 28.33 |
65 | Janovský Miroslav st. | Hradec Králové | 3 | 84 | 84 | 28.00 | |
65 | Jirásek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 2 | 84 | 84 | 42.00 |
67 | Nitsche Viktor | Vrchovina | 3 | 83 | 83 | 27.67 | |
67 | Tobolka Daniel | Nechanice | 5 | 83 | 86 | 17.20 | |
69 | Havrila Michal st. | Jaroměř | 13 | 82 | 130 | 10.00 | |
70 | Kosař Jiří st. | Opočno | 10 | 80 | 125 | 12.50 | |
71 | John Roman | Opočno | 4 | 77 | 78 | 19.50 | |
72 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 7 | 76 | 89 | 12.71 |
72 | Kulda Jiří | Rtyně v Podkrkonoší | 5 | 76 | 82 | 16.40 | |
74 | Brendl Patrik | Lanškroun | 5 | 75 | 76 | 15.20 | |
74 | Dušánek Bohuslav st. | Jaroměř | 8 | 75 | 112 | 14.00 | |
74 | Mrvečka Patrik | Týniště nad Orlicí | Podorlické vydry | 6 | 75 | 101 | 16.83 |
77 | Andrž Ladislav | Bolehošť | 5 | 74 | 82 | 16.40 | |
77 | Hencel Jiří | Police nad Metují | Starší a neklidní | 8 | 74 | 113 | 14.13 |
79 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 3 | 73 | 73 | 24.33 |
80 | Derner Jaromír | Týniště nad Orlicí | 4 | 72 | 72 | 18.00 | |
80 | Procházka Ota | Rudník | 2 | 72 | 72 | 36.00 | |
82 | John Miroslav | Roudnice nad Labem | 3 | 71 | 71 | 23.67 | |
82 | Seifert Jaroslav | Borohrádek | 4 | 71 | 71 | 17.75 | |
84 | Dyntar Jiří st. | Nové Město nad Metují | 4 | 70 | 70 | 17.50 | |
84 | Nitsche Martin | Vrchovina | 3 | 70 | 70 | 23.33 | |
84 | Novák Vratislav | Police nad Metují | 6 | 70 | 76 | 12.67 | |
84 | Pfeifer Filip | Dvůr Králové nad Labem | 6 | 70 | 81 | 13.50 | |
88 | Charvát Lukáš | Černčice | Rebels team | 2 | 69 | 69 | 34.50 |
88 | Hruška Jiří | Hradec Králové | 2 | 69 | 69 | 34.50 | |
88 | Janovský Miroslav ml. | Hradec Králové | 3 | 69 | 69 | 23.00 | |
88 | Jaroš Marek | Hostinné | 6 | 69 | 77 | 12.83 | |
88 | Nováková Eva | Police nad Metují | 6 | 69 | 83 | 13.83 | |
93 | Lukeš Jaroslav | Vrchlabí | 3 | 68 | 68 | 22.67 | |
93 | Vacek Jan | Zábědov | 2 | 68 | 68 | 34.00 | |
95 | Šajerman Vladimír | Vrchlabí | 6 | 65 | 78 | 13.00 | |
96 | Falta Kamil | Klášter nad Dědinou | 4 | 64 | 64 | 16.00 | |
97 | Kubát Jiří | Úvaly | Středočeši fishing team MAVER | 2 | 63 | 63 | 31.50 |
98 | Rožnovský Josef | Vrchlabí | 5 | 62 | 68 | 13.60 | |
99 | Perout Josef | Perštejn | Bezrybky | 3 | 61 | 61 | 20.33 |
100 | Kincl Matyáš | Hradec Králové | 3 | 60 | 60 | 20.00 | |
100 | Kondras Přemysl | Pardubice | 2 | 60 | 60 | 30.00 | |
100 | Černý Jindřich ml. | Jindřichův Hradec | Bobr team Jindřichův Hradec | 2 | 60 | 60 | 30.00 |
103 | Dodek Lubor | Lupenice | 2 | 59 | 59 | 29.50 | |
103 | Ludvík Tomáš st. | Vamberk | 2 | 59 | 59 | 29.50 | |
105 | Kadlec Tomáš | Česká Skalice | 3 | 58 | 58 | 19.33 | |
106 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 3 | 57 | 57 | 19.00 |
106 | Zaplatílek Matyáš | Špindlerův Mlýn | 2 | 57 | 57 | 28.50 | |
106 | Žuková Marie | Opočno | 2 | 57 | 57 | 28.50 | |
109 | Lipták Vojtěch | Špindlerův Mlýn | 2 | 56 | 56 | 28.00 | |
109 | Černohlávek Martin | Barchov | 3 | 56 | 56 | 18.67 | |
111 | Toman Lukáš | Častolovice | 2 | 55 | 55 | 27.50 | |
112 | Černý Jan | Pardubice | 2 | 54 | 54 | 27.00 | |
113 | Belušiak Ladislav | Jindřichův Hradec | Bobr team Jindřichův Hradec | 2 | 53 | 53 | 26.50 |
113 | Dostálek Adolf | Hostinné | 4 | 53 | 53 | 13.25 | |
113 | Kašpar Richard | Náchod | 3 | 53 | 53 | 17.67 | |
113 | Klečák Miloslav | Onomyšl | 5 | 53 | 54 | 10.80 | |
113 | Smítka Radek | Bolina | Středočeši fishing team MAVER | 2 | 53 | 53 | 26.50 |
118 | Dušek Jan | Hradec Králové | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
118 | Henychová Kateřina | Klášter nad Dědinou | 4 | 52 | 52 | 13.00 | |
120 | Carda Radek | Opočno | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
120 | Kumprecht Zdeněk | Nové Město nad Metují | 5 | 51 | 53 | 10.60 | |
120 | Tyrych Radek st. | Hradec Králové | 6 | 51 | 53 | 8.83 | |
123 | Hladík Jiří | Častolovice | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
123 | Novotný Petr | Zámrsk | Torpedo team | 5 | 50 | 54 | 10.80 |
125 | Jarkovský Jiří | Blešno | 3 | 49 | 49 | 16.33 | |
126 | Slezák Luboš | Jílovice | 4 | 48 | 48 | 12.00 | |
126 | Vodák Mojmír | Rtyně v Podkrkonoší | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
128 | Matouš Filip | Týniště nad Orlicí | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
129 | Jakl Josef | Dvůr Králové nad Labem | 3 | 46 | 46 | 15.33 | |
129 | Vašata Matěj | Kvasiny | 3 | 46 | 46 | 15.33 | |
131 | Motyčka Martin | Skuhrov nad Bělou | 3 | 45 | 45 | 15.00 | |
132 | Pásler Vlastimil | Spyta | Starší a neklidní | 8 | 44 | 59 | 7.38 |
133 | Bína Lukáš | Dlouhý Most | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
133 | Horák Marek | Třebechovice pod Orebem | 3 | 43 | 43 | 14.33 | |
133 | Povolný Zdeněk | Karlovy Vary | Kocanda team | 2 | 43 | 43 | 21.50 |
133 | Pšeničný Pavel | Opočno | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
133 | Řehák Václav | Police nad Metují | Starší a neklidní | 2 | 43 | 43 | 21.50 |
138 | Blaščík Petr | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 4 | 42 | 42 | 10.50 |
138 | Honc Josef | Rumburk | Středočeši fishing team MAVER | 2 | 42 | 42 | 21.00 |
138 | Jirman Tomáš | Police nad Metují | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
138 | Kocián Matěj | Chotěvice | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
138 | Koštálek Jiří | Oplany | 4 | 42 | 42 | 10.50 | |
143 | Marha Marek | Borohrádek | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
143 | Slavík Michal | Kopidlno | 3 | 41 | 41 | 13.67 | |
145 | Hamerský Aleš | Vamberk | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
145 | Hrdina Jiří | Niměřice | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
145 | Hruška Václav | Vestec | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
145 | Kuh Vojtěch | Vrchlabí | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
145 | Kulich Attila | 1 | 40 | 40 | 40.00 | ||
145 | Sičák Pavel | Jaroměř | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
151 | Beran Jaromír | Bezděkov nad Metují | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
151 | Janata Prokop | Vrchlabí | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
151 | Jaroš Martin | Týniště nad Orlicí | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
151 | Jiříček Jaroslav | Vysoké Mýto | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
151 | Pacovský Jiří st. | Jaroměř | 3 | 39 | 39 | 13.00 | |
156 | Erben Jiří | Hostinné | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
156 | Horyna Tomáš | Broumov | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
156 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 3 | 38 | 38 | 12.67 | |
156 | Kadeřávek Roman | Vrchlabí | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
156 | Klapal Zdeněk | Černíkovice | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
156 | Kratochvíl Vladimír | Jaroměř | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
156 | Matoušek Marek | Rašovice | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
156 | Peprník David ml. | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
156 | Rambousek Stanislav | Třebíč | Pohoda team | 2 | 38 | 38 | 19.00 |
156 | Sajkršmíd Lukáš | Vrchlabí | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
156 | Suchý Michal | Chomutice | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
156 | Šrámek Petr | Opočínek | Hungerfish team | 2 | 38 | 38 | 19.00 |
168 | Derner Zdeněk | Týniště nad Orlicí | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
168 | Fryntová Natálie | Dolní Branná | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
168 | Helásek Martin | Nové Město nad Metují | 4 | 37 | 37 | 9.25 | |
168 | Horký Petr | Vrchlabí | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
168 | Hos Martin | Otín | Pohoda team | 2 | 37 | 37 | 18.50 |
168 | Mádle Radek | Chlum | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
174 | Benda Pavel | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 36 | 36 | 36.00 |
174 | Beránek Jaroslav | Světlá nad Sázavou | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
174 | Bříza Matěj | Hostinné | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
174 | Jörka Roman | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
174 | Kratochvíl Jan | Třebechovice pod Orebem | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
174 | Olijnyk Igor | Nové Město u Chlumce nad Cidlinou | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
174 | Pekař Jaroslav | Kamenice nad Lipou | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
174 | Sommer Aleš | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
174 | Tobiášek Ladislav | Týniště nad Orlicí | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
174 | Vejs David | Hradec Králové | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
174 | Vlasák Michal | Vrchlabí | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
174 | Zajíc Ladislav | Kamenice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
174 | Číž Luboš | Jindřichův Hradec | Rum team Jindřichův Hradec | 2 | 36 | 36 | 18.00 |
187 | Cepák Josef | Česká Kamenice | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
187 | Hakl Petr | Předonín | Rebels team | 2 | 35 | 35 | 17.50 |
187 | Klučina Daniel | Hostinné | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
187 | Macho Bohuslav | Vrchlabí | 4 | 35 | 35 | 8.75 | |
187 | Pánek Vít | Sezemice | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
187 | Vajsar Lukáš ml. | Česká Metuje | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
187 | Šabata Jiří | Svatý Mikuláš | Black Fish team | 3 | 35 | 35 | 11.67 |
194 | Durchánek Ivan | Ústí nad Labem | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
194 | Hroch Bedřich | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
194 | Kosztyo Alexander | Poděbrady | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
194 | Novák Michal ml. | Nové Město nad Metují | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
194 | Samková Dagmar | Hostinné | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
194 | Vlasta Tomáš | Bakov nad Jizerou | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
194 | Zaplatílek Tobiáš | Špindlerův Mlýn | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
194 | Štěpánek Pavel | Doudleby nad Orlicí | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
202 | Dědková Ilona | Rtyně v Podkrkonoší | 0 | 33 | 33 | inf | |
202 | Horký Lukáš | Jilemnice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
202 | Macháně Zdeněk | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
202 | Matouš David | Týniště nad Orlicí | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
202 | Ondráček Jan | Hořice v Podkrkonoší | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
202 | Váňa Tomáš | Zlosyň | Rebels team | 2 | 33 | 33 | 16.50 |
202 | Wittvar Zdeněk st. | Vrdy | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
202 | Řízek Jan | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
202 | Špetla Ladislav | Trutnov | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
211 | Dostál Matouš | Králíky | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
211 | Hamm Jindřich | Kostelec nad Orlicí | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
211 | Hasal František | Chomutice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
211 | Jiránek Jakub | Vrchlabí | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
211 | Kohlíček Antonín | Vrchlabí | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
211 | Koleta Zdeněk | Rtyně v Podkrkonoší | 0 | 32 | 32 | inf | |
211 | Koukal Martin st. | Hvozdečko | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
211 | Mandlík Roman | Nová Paka | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
211 | Patrný Lukáš | Velká Bukovina | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
211 | Silvar Matěj | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
211 | Slanina | Mladé Buky | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
211 | Vlach Zdeněk ml. | Ždírec nad Doubravou | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
223 | Adámek Jan | Rudník | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
223 | Ildža Ondřej | Náchod | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
223 | Muchová Nikola | Ústí nad Orlicí | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
223 | Prokop Václav | Jaroměř | 4 | 31 | 31 | 7.75 | |
223 | Shershen Volodymyr | Praha | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
228 | Chmelař Jakub | Častolovice | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
228 | Doležal Petr | Jeníkovice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
228 | Děček Tadeáš | Městec Králové | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
228 | Kuh Matěj | Vrchlabí | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
228 | Luňáček Lukáš | Týniště nad Orlicí | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
228 | Vaško Jan | Kunčice nad Labem | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
228 | Vosáhlo Pavel | Strašov | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
228 | Žilák Vojtěch | Nová Paka | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
236 | Begeš Zdeněk | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
236 | Drag Michal | Kudowa Zdrój | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
236 | Fiška Eduard | Vrchlabí | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
236 | Kosař Jiří ml. | Opočno | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
236 | Pluchta Petr | Smečno | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
236 | Zikmund Stanislav | Turnov | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
236 | Řeháčková Anna Marie | Nová Paka | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
236 | Štěrba Josef | Sloveč | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
244 | Barcíková Jana | Jaroměř | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
244 | Bieleš Jan | 2 | 28 | 28 | 14.00 | ||
244 | Dostál Jaroslav | Choceň | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
244 | Hudeček František | Chýšť | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
244 | Kubový Dominik | Městec Králové | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
244 | Landfeld Vojtěch | Nová Paka | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
244 | Menc Josef | Vrchlabí | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
244 | Nimko Marian | Praha | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
244 | Rolf Michal | Vrchlabí | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
244 | Sychra Vladimír | Jenišovice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
244 | Sálová Barbora | Nová Paka | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
255 | Adámek Luděk | Zábrodí | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
255 | Babka Pavel | Chloumek | 3 | 27 | 27 | 9.00 | |
255 | Bartošová Eliška | Kostelec nad Orlicí | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
255 | Bříza Petr | Hostinné | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
255 | Jaška Jaroslav st. | Hradec Králové | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
255 | Koukal Martin ml. | Hvozdečko | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
255 | Kožíšek Jakub | Třebechovice pod Orebem | 3 | 27 | 27 | 9.00 | |
255 | Nohejl Karel st. | Trutnov | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
255 | Nosek Tomáš | Nová Paka | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
255 | Růžička Jan | Vrchlabí | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
255 | Smítka Josef st. | Kaňk | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
255 | Strnad Jiří | Hoříněves | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
255 | Zelený Jiří | Jaroměř | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
268 | Drabík Martin | Kocléřov | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
268 | Erben Ladislav st. | Vrchlabí | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
268 | Hepnar David | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
268 | Hruška Václav st. | Zaloňov | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
268 | Kubový Jiří | Lukavice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
268 | Macháň Pavel | Náchod | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
268 | Přikryl Martin | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
268 | Tauber Pavel | Němčičky | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
268 | Tryzna Lukáš | Vrchlabí | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
268 | Valach Josef | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
268 | Zářecký Luděk | Kostelec nad Orlicí | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
268 | Řehák Zdeněk | Borohrádek - Šachov | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
268 | Říčař Zdeněk | Zdelov | 3 | 26 | 26 | 8.67 | |
268 | Šrámek Josef | Holice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
282 | Hašpica Viktor | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
282 | Ježek Jan | Vrchlabí | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
282 | Kuře Miloš | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
282 | Lipták Ondřej | Špindlerův Mlýn | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
282 | Rolník Filip | Chýšť | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
282 | Sosnowski Lukasz | Bogatynia | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
282 | Svoboda Marek | Hradec Králové | 0 | 25 | 25 | inf | |
282 | Vaněk Václav st. | Třebechovice pod Orebem | 3 | 25 | 25 | 8.33 | |
282 | Zakouřil Jiří | Turnov | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
282 | Záhora Petr | Bžany | Bezrybky | 2 | 25 | 25 | 12.50 |
282 | Řezníček Samuel | Doudleby nad Orlicí | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
282 | Štolovský Jan | Dolní Bousov | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
282 | Šuliman Vít | Bolehošť | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
295 | Faltus Jaroslav | Jásenná | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
295 | Kerouš Ivan ml. | Nové Město nad Metují | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
295 | Kohoutek Stanislav | Lomnice nad Popelkou | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
295 | Kočíř Matěj | Čankovice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
295 | Menčík Ivo | Opatovice nad Labem | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
295 | Středa Josef | Velký Dřevíč | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
295 | Zeman Ondřej | Předměřice nad Jizerou | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
295 | Říčařová Denisa | Zdelov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
303 | Chaloupka Patrik ml. | Janov | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
303 | Dax Ladislav | Náchod | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
303 | Frydrychová Kateřina | Častolovice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
303 | Janečková Anna | Hradec Králové | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
303 | Jarkovský Zbyšek | Blešno | 0 | 23 | 23 | inf | |
303 | Kerlová Karolína | Vrchlabí | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
303 | Komora Martin | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
303 | Košťál Miloslav | Trutnov | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
303 | Kracík Ladislav | Nová Paka | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
303 | Porubský Kryštof | Vidochov | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
303 | Stehlík Tomáš | Lomnice nad Povelkou | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
303 | Svobodová Magdalena | Slatina nad Zdobnicí | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
303 | Tomek Dan | Rtyně v Podkrkonoší | 0 | 23 | 23 | inf | |
303 | Voženílek Tomáš | Hradec Králové | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
303 | Čoziková Gabriela | Horní Maršov | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
303 | Řízek Lukáš | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
303 | Šrytr Milan | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
320 | Dvořák Miloš st. | Trutnov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
320 | Hlávko Jaroslav | Rohenice | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
320 | Mihalík Ondřej | Pardubice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
320 | Novotný Jiří ml. | Zámrsk | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
320 | Petr Jaromír | Sobčice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
320 | Tryzna Filip | Vrchlabí | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
320 | Urban David | Opatovice nad Labem | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
320 | Waligóra Jan | Polsko | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
320 | Řehák Petr | Doudleby nad Orlicí | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
320 | Říha Jan | Bakov nad Jizerou | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
320 | Špůr Mikuláš | Hradec Králové | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
320 | Šrámek Milan | Jaroměř | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
332 | Dušek Daniel | Kutná Hora | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
332 | Dvořák Stanislav | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
332 | Filko Jan | Bělá pod Bezdězem | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
332 | Hofman David | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
332 | Jakl Jiří | Třebnouševes | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
332 | Kalus Petr | Týniště nad Orlicí | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
332 | Klika Martin | Opočno | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
332 | Ledvinka Miloš | Staré Čívice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
332 | Wendler Šimon | Vrchlabí | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
341 | Chrz Vojtěch | Hradec Králové | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
341 | David Stanislav | Náchod | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
341 | Duch Josef | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
341 | Grzybzyk Jan | Polsko | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
341 | Hasal Aleš | Chomutice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
341 | Janeček Lukáš | Kvíčovice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
341 | Kolář David | Choltice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
341 | Lejsek David | Zlíč | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
341 | Lukáš Petr | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
341 | Matoušek Jiří ml. | Rašovice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
341 | Pastorek Jan | Nový Bydžov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
341 | Sedlář Ivan | Borová | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
341 | Sopko Marek | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
341 | Suchý František | Chlum | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
341 | Tegel Tomáš | Nová Paka | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
341 | Vacek Petr | Zábědov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
341 | Zdráhala Ludvík | Horní Tešice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
341 | Zikmund Stanislav ml. | Turnov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
359 | Bařinka Tomáš | Týniště nad Orlicí | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
359 | Hampl Jiří | Vrchlabí | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
359 | Havel Dominik | Vrchlabí | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
359 | Horák Jaromír | Albrechtice nad Orlicí | 0 | 19 | 19 | inf | |
359 | Kudrna Šimon | Hradec Králové | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
359 | Landar Jiří | Rtyně v Podkrkonoší | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
359 | Maják Marek | Borohrádek | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
359 | Nohejl Karel ml. | Trutnov | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
359 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 2 | 19 | 19 | 9.50 |
359 | Rolf Jakub | Vrchlabí | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
359 | Tyl Petr | Sychrov | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
359 | Veinfurter Libor | Jaroměř | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
359 | Šimek Jaroslav | Velká Jesenice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
359 | Štolovský Michal | Dolní Bousov | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
373 | Bauer František | Karlovy Vary | Kocanda team | 2 | 18 | 18 | 9.00 |
373 | Breziňský Sebastian | Polsko | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
373 | Hencelová Galina | Police nad Metují | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
373 | Jirousek Jaroslav | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
373 | Klein Jiří | Karlovy Vary | Kocanda team | 2 | 18 | 18 | 9.00 |
373 | Mackura Zdeněk | Pernink | Bezrybky | 1 | 18 | 18 | 18.00 |
373 | Peprník David | 2 | 18 | 18 | 9.00 | ||
373 | Plecháč Jaroslav | Vrchlabí | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
373 | Pícha Karel | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
373 | Roudný Stanislav | Říkov | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
373 | Takács Pavel | Světnov | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
373 | Tužil Štěpán | Hradec Králové | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
373 | Uhlíř Matyáš | Nová Paka | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
373 | Vlačiha David | Bačetín | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
373 | Zaplatílek Radim | Špindlerův Mlýn | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
373 | Čtvrtečka Jan ml. | Roztoky | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
389 | Baudyšová Miroslava | Rtyně v Podkrkonoší | 0 | 17 | 17 | inf | |
389 | Berná Jana | Nová Paka | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
389 | Burda Jan | Vidochov | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
389 | Bureš Pavel | Týniště nad Orlicí | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
389 | Cón Lukáš | Sloveč | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
389 | Děček Antonín | Městec Králové | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
389 | Faltová Josefína | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
389 | Hartmanová Olga | Kostelec nad Orlicí | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
389 | Hlaváček Tomáš | Vilice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
389 | Kracík Martin | Nová Paka | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
389 | Král Libor | Rtyně v Podkrkonoší | 0 | 17 | 17 | inf | |
389 | Kuliha Milan | Nová Paka | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
389 | Křížek Vojtěch | Vrchovina | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
389 | Mandík Martin | Nová Paka | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
389 | Matoušek Jiří | Jírovice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
389 | Mentus Marek | Nová Paka | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
389 | Mirovský Vojtěch | Lípa nad Orlicí | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
389 | Patřičný Matouš | Vrchlabí | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
389 | Píša Václav | Hradec Králové | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
389 | Selvek Pavel | Stará Paka | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
389 | Studnička Jan | Pardubice | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
389 | Trávníček Pavel | Týniště nad Orlicí | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
389 | Vágenknecht Martin | Nová Paka | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
389 | Čozik Marek | Horní Maršov | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
389 | Špicar Matěj | Brdo | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
414 | Figura Mieszyslaw | Polsko | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
414 | Halamková Barbora | Nové Město nad Metují | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
414 | Kadlec Jaroslav | Týniště nad Orlicí | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
414 | Kynčl Martin | Praha | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
414 | Lacuška Vítek | Vrchlabí | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
414 | Reif Milan | Hostinné | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
414 | Stiller Pavel | Česká Metuje | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
414 | Vacek Jiří | Police nad Metují | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
414 | Šimek David | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
414 | Šípek Miroslav | Trutnov | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
424 | Drápal Vlastimil | Jindřichův Hradec | Rum team Jindřichův Hradec | 1 | 15 | 15 | 15.00 |
424 | Fiala Matyáš | Poděbrady | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
424 | Hlavatý Tomáš | Hradec Králové | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
424 | Hora Přemysl | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
424 | Hříbal Jiří | Stráž nad Nisou | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
424 | Jezbera David | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
424 | Kočnar Adam | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
424 | Ludvík Tomáš ml. | Žamberk | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
424 | Nožička Stanislav | Hradec Králové | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
424 | Schovanec Jiří | Pardubice | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
424 | Zábranský Alvin | Vrchlabí | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
424 | Čech Zdeněk | Mnichovo Hradiště | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
424 | Šprinc Ota | Hrádek u Nechanic | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
424 | Štichauer Jakub | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
424 | Štěrbová Adéla | Týniště nad Orlicí | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
439 | Albrecht Tomáš | Vrchlabí | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
439 | Bakeš Richard | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
439 | Bonaventura Pavel | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
439 | Dvořák Jan | Bakov nad Jizerou | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
439 | Ficenec Radek | Javornice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
439 | Franc Tomáš | Náchod | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
439 | Mára Marek | Borohrádek | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
439 | Rozsíval František | Mladé Buky | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
439 | Tvaroch Jan | Prosečné | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
439 | Večeře Jindřich | Častolovice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
439 | Štichauer Tomáš | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
450 | Brič Petr | Týniště nad Orlicí | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
450 | Hemerka Štěpán | Hradec Králové | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
450 | Horyna Tomáš | Neděliště | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
450 | Hruška Jiří | Jaroměř | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
450 | Kašpar Aleš | Běluň | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
450 | Kodeš Zdeněk | Česká Skalice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
450 | Plný Pavel | Police nad Metují | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
450 | Pánková Eliška | Vrchlabí | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
450 | Čihák Michal | Hostinné | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
450 | Šimerdová Jitka | Nové Město nad Metují | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
450 | Štencar Luděk | Skuhrov nad Bělou | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
461 | Baařinková Nela | Týniště nad Orlicí | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
461 | Hrdý Maxmilián | Hradec Králové | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
461 | Kaplan Jan | Hradec Králové | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
461 | Kapucián Petr | Hradec králové | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
461 | Kopecký Petr | Voleč | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
461 | Koukol Jan | Peč | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
461 | Novotný Vladimír st. | Roztoky | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
461 | Sajkršmíd Tomáš | Vrchlabí | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
461 | Středová Barbora | Velký Dřevíč | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
461 | Zdanowicz Piotr | Polsko | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
461 | Šolc Milan | Dvůr Králové nad Labem | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
461 | Šupa Josef | Hradec Králové | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
473 | Dyntar Jiří ml. | Nové Město nad Metují | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
473 | Fikar Matěj | Lodín | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
473 | Friedrich Tomáš | Jablonec nad Nisou | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
473 | Gall Martin | Homyle | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
473 | Horák Antonín | Lodín | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
473 | Jezbera Milan | Obora | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
473 | Jörková Ema | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
473 | Kaplan Pavel | Hradec Králové | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
473 | Kasanova Petr | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
473 | Kolesa Tomáš | Úpice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
473 | Kořán Tomáš | Letohrad | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
473 | Novotný Petr | Pardubice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
473 | Pešek Martin | Sedletín | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
473 | Rogal Józef | Polsko | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
473 | Vitvar Jan | Vrchlabí | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
473 | Říčař Josef | Zdelov | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
489 | Erban Vojtěch ml. | Jaroměř | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
489 | Faktor Martin | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
489 | Fišerová Štěpánka | Lodín | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
489 | Jakl Ondřej | Praha | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
489 | Macháček Jakub | Býchory | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
489 | Mareš Jan | Turnov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
489 | Maček Tomáš | Velká Jesenice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
489 | Petříček Jan | Poběžovice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
489 | Pišta Matěj | Blešno | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
489 | Repszinsky Leskan | Polsko | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
489 | Rezek Ondřej | Velká Bukovina | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
489 | Svárovský Bohuslav | Velká Jesenice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
489 | Tringela Zdeněk | Horní Maršov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
489 | Tryzna Dominik | Vrchlabí | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
489 | Walnik Zdislav | Polsko | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
504 | Chaloupka Patrik st. | Janov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
504 | Hnízdil Milan st. | Prosečné | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
504 | Kalenský Jaroslav | Prosečné | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
504 | Kerl Kristián | Vrchlabí | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
504 | Macháček Ondřej | Lomy | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
504 | Neužil Lukáš | Hradec Králové | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
504 | Pražák Ladislav | Borohrádek | 4 | 9 | 9 | 2.25 | |
504 | Příhoda Martin | Hoříněves | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
504 | Skřivanová Miroslava | Police nad Metují | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
504 | Vaněk Václav ml. | Třebechovice pod Orebem | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
504 | Vítek Miloš | Doudleby nad Orlicí | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
504 | Šafář Michal | Hradec Králové | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
504 | Šimek Filip | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
504 | Štancl Roman | Týniště nad Orlicí | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
518 | Dičko Slavomír | Jaroměř | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
518 | Frejvald David | Lípa nad Orlicí | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
518 | Havlíčková Adéla | Vrchlabí | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
518 | Heller David | Hradec Králové | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
518 | Houser Otakar | Všechlapy | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
518 | Hynek Ivo | Vrchlabí | 2 | 8 | 8 | 4.00 | |
518 | Kasík Matouš | Albrechtice nad Orlicí | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
518 | Koblasa Milan | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
518 | Kozlov Daniel | Týniště nad Orlicí | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
518 | Kříž Václav | Lomy | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
518 | Majevski Dušan | 2 | 8 | 8 | 4.00 | ||
518 | Malínský Adolf | Nová Paka | 3 | 8 | 8 | 2.67 | |
518 | Prokop Miroslav | Havlovice | 3 | 8 | 8 | 2.67 | |
518 | Práza Josef | Broumov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
518 | Rambousek Josef | Častolovice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
518 | Zielincki Stanislav | Polsko | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
518 | Čekal Tomáš | Jaroměř | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
518 | Čtvrtečka Kamil | Opočno | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
518 | Řeháček Adam | Nová Paka | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
537 | Andrle Miroslav | Hostinné | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
537 | Beránek Lukáš | Světlá nad Sázavou | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
537 | Beznosek Jakub | Výrava | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
537 | Dařbuján Jakub | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
537 | Dvořák Milan | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
537 | Franc Štěpán | Náchod | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
537 | Hadvich Vojtěch | Bačetín | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
537 | Havlíček Jakub | Vrchlabí | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
537 | Havlíček Patrik | Nizozemí | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
537 | Hlaváčková Justýna | Týniště nad Orlicí | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
537 | Lánská Adriana | Nová Paka | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
537 | Lánský Petr | Česká Skalice | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
537 | Matěják Tomáš | Miletín | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
537 | Mokrý Jan | Uhlířské Janovice | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
537 | Novotný Břetislav | Vrchlabí | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
537 | Pavelková Adriana | Vrchlabí | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
537 | Pícha Karel ml. | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
537 | Seidl David ml. | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
537 | Sixta Ondřej | Týniště nad Orlicí | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
537 | Slezák Jiří | Vrchlabí | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
537 | Vajsar Lukáš | Česká Metuje | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
537 | Voda Ondřej | Týniště nad Orlicí | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
537 | Zdráhala Petr | Všejany | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
560 | Chromec Tomáš | Lanškroun | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
560 | Cimburek František | Kameničky | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
560 | Doležal Michal | Opočno | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
560 | Dubický Josef | Smiřice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
560 | Dvořák Luděk | Tatenice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
560 | Erdinger Dominik | Opočno | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
560 | Havlát Jan | Opatov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
560 | Herman Michal | Radostovice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
560 | Icha Zdeněk | Havlíčkův Brod | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
560 | Janíček Jan | Kamenice u Jihlavy | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
560 | Kalus Petr | Litomyšl | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
560 | Kastner Martin | Uhlířská Lhota | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
560 | Klapálek Petr | Ústí nad Labem | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
560 | Koukol Jan ml. | Chvalkovice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
560 | Koukol Jan st. | Chvalkovice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
560 | Křivan Ladislav | Rohenice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
560 | Lauko Lukáš | Lično | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
560 | Liptáková Lucie | Špindlerův Mlýn | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
560 | Lochman Pavel | Zdelov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
560 | Lukášek Martin st. | Velká Jesenice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
560 | Moravec Jan | Semily | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
560 | Měšťan Jan | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
560 | Nerad Rostislav | Jílové | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
560 | Novotná Jaroslava | Zámrsk | Torpedo team | 1 | 6 | 6 | 6.00 |
560 | Pazderka Adam | Hradec Králové | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
560 | Petrásek Ladislav | Radvanice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
560 | Prokop Matěj | Jaroměř | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
560 | Pryl Stanislav | Pardubice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
560 | Stolín Jiří | Velká Bukovina | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
560 | Suchý David | Dobrá Voda | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
560 | Syrovátko Lukáš | Nová Paka | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
560 | Turský Jindřich | Krchleby | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
560 | Vlach Matyáš | Mříčná | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
560 | Vyhlídal Emanuel | Borohrádek | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
560 | Červený Jaroslav nejml. | Jaroměř | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
560 | Čtvrtečka Jiří | Roztoky | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
560 | Šanda Petr | Ústí nad Labem | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
560 | Šrámek Jan | Stěžery | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
560 | Žák Patrik | Trutnov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
599 | Bárta Milan | Trutnov | 2 | 5 | 5 | 2.50 | |
599 | Jančula Marek | Vrchlabí | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
599 | Šilhavý Stanislav | Třemošná | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
602 | Duch Petr | Horní Maršov | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
602 | Horák Kristián | Vrchlabí | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
602 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
602 | Luka Vaslav | Polsko | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
602 | Mizera Vlastimil | Kvasiny | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
602 | Rašín Daniel | Lukavice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
602 | Zábranský Kamil | Vrchlabí | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
602 | Špitálský Václav st. | Čelákovice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
602 | Švimmerová Věra | Hostinné | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
611 | Frinta Michal | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
611 | Gajdoš Michal | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
611 | Hudrlík Jiří | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
611 | Kotyk Pavel | Sadová | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
611 | Leier Robert | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
611 | Rogal Tomasz | Polsko | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
611 | Slováček Radek | Horní Maršov | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
611 | Svědík Petr | Police nad Metují | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
611 | Zajíček Josef | Veselice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
611 | Zikmund Martin | Lomnice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
621 | Bartoš Filip | Hradec Králové | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
621 | Borkovec Lukáš | Rojetín | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
621 | Bílek Viktor | Vrchlabí | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
621 | Hlach Vlastimil | Týniště nad Orlicí | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
621 | Hník Petr | Velký Třebešov | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
621 | Hofman Jiří | Jaroměř | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
621 | Horák Jaroslav | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
621 | Jákl Lukáš | Svoboda nad Úpou | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
621 | Kindl Jan | Chomutice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
621 | Kotyk Filip | Sadová | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
621 | Kvapil Václav | Třebechovice pod Orebem | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
621 | Lebeda Zdeněk | Týniště nad Orlicí | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
621 | Merta Vojtěch | Lomnička | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
621 | Svobodová Šárka | Janské Lázně | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
621 | Tománek Bohuslav | Hostinné | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
636 | Adamkovič Jiří | Nová Paka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
636 | Adamovič Andreas | Pečky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
636 | Andrš Michal | Kosičky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
636 | Bartoň Petr | Hronov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
636 | Bednář Adam | Malé Svatoňovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
636 | Berka David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
636 | Bieleš Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
636 | Blažek Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
636 | Borna Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
636 | Borůvka Miloš | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
636 | Brož Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
636 | Bulíř Matěj | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
636 | Bílý Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
636 | Březinová Milada | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
636 | Coufal Libor | Prosíčka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
636 | Doskočil Adam | Malá Ledská | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
636 | Dostálová Eliška | Týniště nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
636 | Doubek Václav | Trutnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
636 | Dušek Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
636 | Děček Filip | Městec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
636 | Děček Milan | Sloveč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
636 | Erban Eliáš | Stará Paka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
636 | Erban Jiří | Hostinné | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
636 | Erban Vojtěch st. | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
636 | Erbanová Dagmar | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
636 | Erlebach Pavel | Nová Paka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
636 | Fabián Jakub | Libušín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
636 | Fabián Radim | Borohrádek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
636 | Fečo Aleš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
636 | Filip František | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
636 | Finger Aleš | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
636 | Fér David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
636 | Fér Denis | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
636 | Férová Kateřina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
636 | Gernat Tadeáš | Nemojov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
636 | Grůz Jan | Prosečné | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
636 | Hanzal Ondřej | Želetava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
636 | Hejlek Bohuslav | Záměl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
636 | Hladký Václav | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
636 | Hodač Petr | Nový Bydžov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
636 | Horký Miloš | Jičín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
636 | Hromádko Radek | Vrchlabí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
636 | Hron Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
636 | Hrubý Matyáš | Vrchlabí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
636 | Hudrlík David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
636 | Jaklová Kateřina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
636 | Janasová Nikola | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
636 | Janeček Roman | Vamberk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
636 | Janko Ondřej | Krouna | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
636 | Jarkovský Josef | Svinary | 0 | 1 | 1 | inf | |
636 | Jedlička Daniel | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
636 | Jelínek Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
636 | Jirousková Petra | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
636 | Jirucha Marek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
636 | Jörková Jaromíra | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
636 | Kabát Petr | Smilovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
636 | Kalus Jiří | Týniště nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
636 | Kapucián Ladislav | Záměl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
636 | Kerouš Ivan st. | Nové Město nad Metují | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
636 | Klapal Jaroslav ml. | Synkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
636 | Klapal Jaroslav st. | Synkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
636 | Klekar Viktor | Rokytnice v Orlických horách | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
636 | Klemt Jakub | České Meziříčí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
636 | Klemta Jan | České Mezíříčí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
636 | Knap Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
636 | Kobrle David | Semily | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
636 | Kolbe Libor | Trutnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
636 | Kolečkář Tomáš | Mohelnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
636 | Koloušek David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
636 | Koláč Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
636 | Kolář Petr ml. | Choltice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
636 | Konvalina Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
636 | Kotyk Michal | Sadová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
636 | Kralovič Michal | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
636 | Kuchař Petr | Zápy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
636 | Kudrna Radek st. | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
636 | Kuzma Václav | Nová Paka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
636 | Kuřátko Miloš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
636 | Kvapil Pavel | Lomnice nad Popelkou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
636 | Kynčl Jaroslav | Trutnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
636 | Kříž Lubomír ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
636 | Kříž Lubomír st. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
636 | Lochman Pavel ml. | Zdelov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
636 | Lopata David | Vidochov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
636 | Macháně Pavel | Náchod | 0 | 1 | 1 | inf | |
636 | Makovička Jan | Jičín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
636 | Malý Karel | Nová Paka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
636 | Malý Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
636 | Mandík Roman | Nová Paka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
636 | Marková Kateřina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
636 | Martinec Jan | Častolovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
636 | Martinec Radek | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
636 | Martinec Roman | Častolovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
636 | Maryško Eduard | Nová Paka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
636 | Maryško Tomáš | Nová Paka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
636 | Matoušek Jiří | Týniště nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
636 | Maček Miloš | Roztoky | 0 | 1 | 1 | inf | |
636 | Mačinec Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
636 | Melichar Oldřich | Trutnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
636 | Menčík Michal | Černíkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
636 | Mečíř Robert | Trutnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
636 | Michalka Martin | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
636 | Mikula Pavel | Nový Bydžov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
636 | Mikysa Jan | Paseky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
636 | Mikáska J. | Vrchlabí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
636 | Mitkovová Kateřina | Horní Maršov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
636 | Mrklas Filip | Hostinné | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
636 | Muchová Barbora | Podhorní Újezd | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
636 | Musil Jiří | Letohrad | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
636 | Máslo David | Police nad Metují | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
636 | Mühl Karel | Letohrad | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
636 | Nepovím Stanislav | Trutnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
636 | Nesvadbová Hana | Podhorní Újezd | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
636 | Novák Vladimír st. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
636 | Nový Aleš | Bílsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
636 | Otman Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
636 | Pacovský Albert | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
636 | Pavel Jan | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
636 | Pavlát Radek | Nahořany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
636 | Pavlíček Miroslav | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
636 | Pazderník Daniel | Olešnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
636 | Paštika Miloš | Opočno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
636 | Pertlová Marie | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
636 | Plecháč Martin | Nová Paka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
636 | Pochobradský V. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
636 | Podlipný Tomáš | Jičín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
636 | Podstavek Matyáš | Olešnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
636 | Poděbradský Pavel | Trutnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
636 | Polišenský Jaroslav | Žulová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
636 | Polák Petr | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
636 | Polívka František | Ostřetín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
636 | Pour Leoš | Lázně Bělohrad | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
636 | Prokešová Šárka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
636 | Prouza Petr | Vrchlabí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
636 | Psotný Jaromír | Nahořany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
636 | Pur Stanislav | Lázně Bělohrad | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
636 | Putnová Tereza | Brandýs nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
636 | Přikryl Zbyněk | Vrchlabí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
636 | Richter Jonáš | Sebuč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
636 | Richter Jáchym | Sebuč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
636 | Richterová Jolana | Sebuč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
636 | Rozinek Pavel | Pohoří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
636 | Ruml Dalibor | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
636 | Salaba Viktor | Trutnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
636 | Sedláček Filip | Týniště nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
636 | Slanina Jiří | Náchod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
636 | Smolková Tereza | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
636 | Smrčka Tomáš | Týniště nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
636 | Stankov Georgi | Nová Paka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
636 | Strnad Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
636 | Svoboda Adam | Olešnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
636 | Svoboda Josef ml. | Slatina nad Zdobnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
636 | Svoboda Zdeněk | Broumov | 0 | 1 | 1 | inf | |
636 | Techlovský Jiří | Sloveč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
636 | Tlášek František | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
636 | Ulrych Pavel | Rudník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
636 | Urban Tomáš | Jílová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
636 | Vacek David | Červený Kostelec | 0 | 1 | 1 | inf | |
636 | Vachovcová Natálie | Sojovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
636 | Valeš Patrik | Vrchlabí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
636 | Valkoun Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
636 | Vaněk Jiří | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
636 | Veselý Jakub ml. | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
636 | Veselý Roman | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
636 | Vladyka Aleš | Slatina nad Zdobnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
636 | Vondráček Patrik | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
636 | Votoček Lukáš | Dolní Branná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
636 | Vávra David | Vidochov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
636 | Vávra Lukáš ml. | Vidochov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
636 | Váňa Adam | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
636 | Vítek Karel | Červený Kostelec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
636 | Zajíc Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
636 | Zakouřil Lukáš | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
636 | Zavacký Vojtěch | Lhota u Potštejna | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
636 | Zeman Miloš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
636 | Zolman Zdeněk | Čistá v Krkonosších | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
636 | Zvěřina Pavel | Kladno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
636 | Zákon Marek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
636 | Čožík Ladislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
636 | Čožík Marek | Horní Maršov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
636 | Čožíková Gabriela | Horní Maršov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
636 | Čáp Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
636 | Řezáč Jan st. | Brandýs nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
636 | Řízek Ivo | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
636 | Šabata David | Domašín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
636 | Šabata Jakub | Domašín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
636 | Špičan David | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
636 | Šrámek Václav | Holice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
636 | Štencar Jakub | Skuhrov nad Bělou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
636 | Šubrt Martin | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
636 | Šípek Jakub | Trutnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
636 | Žid Jakub Lukáš | Čestice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
636 | Žďárský Josef | Libunec | 1 | 1 | 1 | 1.00 |