Žebříček členů klubu - Celostátní - 01.01.2017 - 31.12.2017 - Nováčci
Do tohoto žebříčku se započítává 12 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 33 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Melichar Tomáš | Žďár nad Sázavou | 30 | 568 | 1048 | 34.93 | |
2 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 34 | 555 | 1083 | 31.85 |
3 | Dydňanský Roman | Vrbno | 40 | 546 | 1201 | 30.03 | |
4 | Dědík Vladimír | Bašť | MAXIK TEAM | 31 | 509 | 875 | 28.23 |
5 | Pleskač Jan st. | Libice nad Doubravou | 26 | 477 | 781 | 30.04 | |
6 | Vlček Petr | Častolovice | Black Fish team | 31 | 476 | 786 | 25.35 |
7 | Maršík Jan | Pelhřimov | ČRS MO Humpolec | 26 | 433 | 646 | 24.85 |
8 | Novotný Petr | Zámrsk | Novotňáci | 26 | 417 | 574 | 22.08 |
9 | Císař Martin | Plzeň | Feedershop Plzeň | 17 | 407 | 481 | 28.29 |
9 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 22 | 407 | 466 | 21.18 |
11 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | 31 | 394 | 613 | 19.77 | |
12 | Pleskač Jan ml. | Libice nad Doubravou | 24 | 393 | 484 | 20.17 | |
13 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 33 | 378 | 646 | 19.58 |
14 | Kalčík Matěj | Plzeň | Feedershop Plzeň | 19 | 356 | 418 | 22.00 |
15 | Kopa Stanislav | Moravičany | 13 | 341 | 342 | 26.31 | |
16 | Gančarčík Karel | Pardubice | Veteráni | 36 | 328 | 620 | 17.22 |
17 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 29 | 321 | 447 | 15.41 | |
18 | Doležal Miroslav | Pardubice | Veteráni | 12 | 313 | 313 | 26.08 |
19 | Gryč Jan | Přibyslav | Pohoda team | 20 | 302 | 380 | 19.00 |
20 | Šabata Jiří | Svatý Mikuláš | Black Fish team | 21 | 249 | 332 | 15.81 |
21 | Nekola Lukáš | Hněvkovice | ČRS MO Humpolec | 10 | 228 | 228 | 22.80 |
22 | Riedl Patrik | Humpolec | ČRS MO Humpolec | 12 | 225 | 225 | 18.75 |
23 | Riedl Filip | Humpolec | ČRS MO Humpolec | 15 | 210 | 224 | 14.93 |
24 | Slavík Tomáš | Humpolec | ČRS MO Humpolec | 10 | 205 | 205 | 20.50 |
25 | Hotovec Adam | Trhový Štěpánov | 10 | 204 | 204 | 20.40 | |
26 | Hotovec Jan | Trhový Štěpánov | 10 | 191 | 191 | 19.10 | |
27 | Bartoňková Petra | Předměřice nad Labem | Dream team | 10 | 188 | 188 | 18.80 |
28 | Matulka Matyáš | Jihlava | 8 | 152 | 152 | 19.00 | |
29 | Bařinka Tomáš | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 3 | 97 | 97 | 32.33 |
30 | Šourková Karolína | Rožmitál pod Třemšínem | Skalice | 4 | 95 | 95 | 23.75 |
31 | Helevan Vasyl | Vilémov | 6 | 75 | 75 | 12.50 | |
32 | Grád Tomáš | Žleby | 2 | 57 | 57 | 28.50 | |
33 | Tobiášek Ladislav | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 5 | 35 | 35 | 7.00 |