Žebříček - Celostátní - 01.01.2024 - 31.12.2024
Do tohoto žebříčku se započítává 12 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 1359 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Synek Martin | Choceň | Gold Fish team | 9 | 252 | 252 | 28.00 |
2 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | 9 | 232 | 232 | 25.78 | |
3 | Trnka Aleš | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 7 | 220 | 220 | 31.43 |
4 | Hladík Jiří | Častolovice | Black Fish team | 9 | 211 | 211 | 23.44 |
5 | Vlasta Vratislav | Bakov nad Jizerou | Msk Mnichovo Hradiště | 8 | 206 | 206 | 25.75 |
6 | Mackura Zdeněk | Pernink | Bezrybky | 10 | 184 | 184 | 18.40 |
7 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 5 | 174 | 174 | 34.80 |
8 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 6 | 172 | 172 | 28.67 |
9 | Bína Libor | Dlouhý Most | Fishing team Severočeši | 5 | 162 | 162 | 32.40 |
10 | Machatý David | Jaroměř | 5 | 160 | 160 | 32.00 | |
10 | Záhora Petr | Bžany | Bezrybky | 9 | 160 | 160 | 17.78 |
12 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 7 | 158 | 158 | 22.57 |
13 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 9 | 149 | 149 | 16.56 |
13 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 6 | 149 | 149 | 24.83 |
15 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | Jizera 24 | 6 | 148 | 148 | 24.67 |
15 | Vlček Petr | Častolovice | Black Fish team | 7 | 148 | 148 | 21.14 |
17 | Blaščík Petr | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 6 | 145 | 145 | 24.17 |
18 | Pětík Marek | Libišany | 5 | 143 | 143 | 28.60 | |
19 | Kraus Pavel | Jablonec nad Nisou | Fishing team Severočeši | 6 | 140 | 140 | 23.33 |
20 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | 8 | 139 | 139 | 17.38 | |
21 | Tobolka Milan | Nechanice | Rybářský ráj Hradec Králové | 5 | 137 | 137 | 27.40 |
22 | Povolný Zdeněk | Karlovy Vary | Kocanda team | 10 | 136 | 136 | 13.60 |
22 | Černý Jan | Pardubice | 4 | 136 | 136 | 34.00 | |
24 | Zlechovec Stanislav st. | Rakovník | 6 | 135 | 135 | 22.50 | |
25 | Olbrich Jakub | Bechov | 5 | 134 | 134 | 26.80 | |
26 | Perout Josef | Perštejn | Bezrybky | 6 | 132 | 132 | 22.00 |
27 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | Rybářský ráj Hradec Králové | 5 | 130 | 130 | 26.00 |
28 | Půta Jiří | Plzeň | 4 | 127 | 127 | 31.75 | |
29 | Franěk Robert | Trutnov | Jizera 24 | 4 | 124 | 124 | 31.00 |
29 | Hrdlička Jaroslav | Mariánské Lázně | 4 | 124 | 124 | 31.00 | |
29 | Liščák Jan | Lubná | 4 | 124 | 124 | 31.00 | |
32 | Cuhorka Jiří | Přelouč | 4 | 123 | 123 | 30.75 | |
33 | Brendl Patrik | Lanškroun | 5 | 122 | 122 | 24.40 | |
34 | Chýle Petr | Bílina | 4 | 121 | 121 | 30.25 | |
35 | Charvát Lukáš | Černčice | Rebels team | 5 | 116 | 116 | 23.20 |
35 | Cuhorka Aleš | Přelouč | 4 | 116 | 116 | 29.00 | |
35 | Šmídl Jan | Roztoky u Prahy | 6 | 116 | 116 | 19.33 | |
38 | Haincová Jana | Staré Ouholice | 6 | 112 | 112 | 18.67 | |
38 | Kadlec František | Zlíč | 8 | 112 | 112 | 14.00 | |
40 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | Žďárští dravci | 4 | 111 | 111 | 27.75 |
41 | Vojáček Zdeněk | Vilémov | 5 | 110 | 110 | 22.00 | |
42 | Kaňák Petr | Bohouňovice | 6 | 109 | 109 | 18.17 | |
42 | Pekárek Stanislav | Louny | 4 | 109 | 109 | 27.25 | |
44 | Zoul Artur | Žatec | 3 | 108 | 108 | 36.00 | |
45 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 7 | 103 | 103 | 14.71 | |
46 | Moravec Pavel | Čejov | 3 | 100 | 100 | 33.33 | |
46 | Vorlíček František | Kostomlátky | 4 | 100 | 100 | 25.00 | |
48 | Mach Václav | Pernink | 6 | 99 | 99 | 16.50 | |
49 | Falta Kamil | Klášter nad Dědinou | 4 | 98 | 98 | 24.50 | |
49 | Jirásek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 4 | 98 | 98 | 24.50 |
51 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | Michalové a spol. | 4 | 97 | 97 | 24.25 |
51 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 9 | 97 | 97 | 10.78 |
51 | Vojáček Tomáš | Dolní Sokolovec | 5 | 97 | 97 | 19.40 | |
51 | Šajerman Vladimír | Vrchlabí | 6 | 97 | 97 | 16.17 | |
55 | Halíř Lukáš | Osek | 3 | 94 | 94 | 31.33 | |
55 | Klečák Miloslav | Onomyšl | 8 | 94 | 94 | 11.75 | |
57 | Klein Jiří | Karlovy Vary | Kocanda team | 8 | 93 | 93 | 11.63 |
58 | Münzer Josef | Nové Sedlo | 4 | 92 | 92 | 23.00 | |
58 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 6 | 92 | 92 | 15.33 |
60 | Šilhavý Stanislav | Třemošná | 3 | 91 | 91 | 30.33 | |
61 | Hruška Jiří | Hradec Králové | 3 | 90 | 90 | 30.00 | |
62 | Kadlec Tomáš | Česká Skalice | 3 | 89 | 89 | 29.67 | |
62 | Richter Dalibor | Rumburk | 3 | 89 | 89 | 29.67 | |
64 | Beneš Karel | Bílina | 5 | 86 | 86 | 17.20 | |
65 | Přibyl David | Vlčice | 7 | 85 | 85 | 12.14 | |
65 | Říčař David | Zdelov | 4 | 85 | 85 | 21.25 | |
67 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team MAVER | 3 | 83 | 83 | 27.67 |
67 | Halíř Lukáš ml. | Osek | 3 | 83 | 83 | 27.67 | |
67 | Ježek Martin | Předměřice nad Jizerou | 3 | 83 | 83 | 27.67 | |
67 | Zoul Marek | Žatec | 3 | 83 | 83 | 27.67 | |
67 | Řípa Aleš | Heřmanův Městec | 3 | 83 | 83 | 27.67 | |
72 | Brodský Michal | Hradec Králové | Poseidon fishing club Opočno | 3 | 82 | 82 | 27.33 |
72 | Skryja Matěj | Ostrov nad Oslavou | 3 | 82 | 82 | 27.33 | |
74 | Doležán Nikola | Chotěboř | Vysočina team | 4 | 81 | 81 | 20.25 |
74 | Melvald Jaroslav | Suchdol u Kutné Hory | 9 | 81 | 81 | 9.00 | |
76 | Homolka Ludvík | Ostrov nad Oslavou | 3 | 80 | 80 | 26.67 | |
76 | Váňa Tomáš | Zlosyň | Rebels team | 3 | 80 | 80 | 26.67 |
78 | Mareš Vladimír | Praha | 6 | 79 | 79 | 13.17 | |
78 | Vydra Martin | Ostrov | 3 | 79 | 79 | 26.33 | |
80 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | 2 | 77 | 77 | 38.50 | |
81 | Honc Josef | Rumburk | 3 | 76 | 76 | 25.33 | |
81 | Klement Antonín | Chranišov | 9 | 76 | 76 | 8.44 | |
81 | Michálek Jan | Otovice | 7 | 76 | 76 | 10.86 | |
84 | Kvasnička Martin st. | Kolín | 3 | 75 | 75 | 25.00 | |
85 | Kondras Přemysl | Pardubice | Páni Krokouši 198 | 5 | 74 | 74 | 14.80 |
85 | Kovačka Josef | Ratboř | 4 | 74 | 74 | 18.50 | |
85 | Novotný Petr | Zámrsk | Torpedo team | 2 | 74 | 74 | 37.00 |
85 | Novák Radek | Blatnice | 3 | 74 | 74 | 24.67 | |
85 | Varadi Miroslav | Nová Farma | 6 | 74 | 74 | 12.33 | |
90 | Coufal Zdeněk | Jihlava | Big Fish Jihlava | 3 | 73 | 73 | 24.33 |
90 | Hladík Tomáš | Dobruška | Poseidon fishing club Opočno | 3 | 73 | 73 | 24.33 |
90 | Würz Dalibor | Hořesedly | 4 | 73 | 73 | 18.25 | |
93 | Horák Pavel | Žiželice | 3 | 72 | 72 | 24.00 | |
93 | Jón Richard | Chlum | Jizera 24 | 4 | 72 | 72 | 18.00 |
95 | Adamovič Andreas | Pečky | 3 | 71 | 71 | 23.67 | |
95 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | Žďárští dravci | 2 | 71 | 71 | 35.50 |
95 | Halamka Martin | Dobrá Voda | 2 | 71 | 71 | 35.50 | |
95 | Šlesinger Martin | Rakovník | 3 | 71 | 71 | 23.67 | |
99 | Křivánek Miroslav | Roudnice nad Labem | 2 | 70 | 70 | 35.00 | |
99 | Nováková Eva | Police nad Metují | 4 | 70 | 70 | 17.50 | |
99 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 3 | 70 | 70 | 23.33 |
102 | Baloun Roman ml. | Heřmanův Městec | 2 | 69 | 69 | 34.50 | |
102 | Turský Jindřich | Krchleby | 5 | 69 | 69 | 13.80 | |
104 | Novák Vratislav | Police nad Metují | 4 | 68 | 68 | 17.00 | |
104 | Pekárek Pavel st. | Rtyně v Podkrkonoší | 2 | 68 | 68 | 34.00 | |
106 | Bauer František | Karlovy Vary | Kocanda team | 7 | 67 | 67 | 9.57 |
106 | Bertok Milan | Dublovice | 4 | 67 | 67 | 16.75 | |
106 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 7 | 67 | 67 | 9.57 |
106 | Rubina Vladimír | Liblice | 4 | 67 | 67 | 16.75 | |
110 | Dušánek Bohuslav st. | Jaroměř | 3 | 66 | 66 | 22.00 | |
110 | Dvořák Jan | Bakov nad Jizerou | 2 | 66 | 66 | 33.00 | |
110 | Klouček Jan ml. | Branná | 2 | 66 | 66 | 33.00 | |
110 | Kovář Martin | Kladruby | 2 | 66 | 66 | 33.00 | |
110 | Rob Pavel | Přelouč | 3 | 66 | 66 | 22.00 | |
115 | Ročeň Martin | Ostřešany | 2 | 63 | 63 | 31.50 | |
116 | Bílek Milan | Zlosyň | 4 | 62 | 62 | 15.50 | |
116 | Schingler Karel | Lovosice | 3 | 62 | 62 | 20.67 | |
116 | Zdráhala Petr | Všejany | 5 | 62 | 62 | 12.40 | |
119 | Chýle Karel | Ústí nad Labem | 2 | 61 | 61 | 30.50 | |
119 | Hubička Tomáš | Brloh | 2 | 61 | 61 | 30.50 | |
119 | Pospíšil Patrik | 2 | 61 | 61 | 30.50 | ||
119 | Sudík Miloslav | Kochánky | 2 | 61 | 61 | 30.50 | |
123 | David Martin st. | Rakovník | 4 | 60 | 60 | 15.00 | |
123 | Dvořák Oldřich | Mělčany | 4 | 60 | 60 | 15.00 | |
123 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Torpedo team | 3 | 60 | 60 | 20.00 |
123 | Tkáč Milan | Kolín | 2 | 60 | 60 | 30.00 | |
127 | Antoš Marek | Běchary | 2 | 59 | 59 | 29.50 | |
127 | Pavlíček Jaroslav | Žďár nad Sázavou | Žďárští dravci | 2 | 59 | 59 | 29.50 |
127 | Vágenknecht Dan | Pardubice | 3 | 59 | 59 | 19.67 | |
127 | Zvoník Jakub | Kobylníky | 2 | 59 | 59 | 29.50 | |
131 | Balada Filip | Přelouč | 4 | 58 | 58 | 14.50 | |
132 | Jánošíková Emma | Liberec | 2 | 57 | 57 | 28.50 | |
132 | Pleskač Jan st. | Libice nad Doubravou | Vysočina team | 2 | 57 | 57 | 28.50 |
132 | Pásler Vlastimil | Spyta | 6 | 57 | 57 | 9.50 | |
132 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 3 | 57 | 57 | 19.00 |
136 | Mareš Ladislav | Praha | 2 | 56 | 56 | 28.00 | |
137 | Hrubeš Libor | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 4 | 55 | 55 | 13.75 |
138 | Macháně Radek | Krčín | 2 | 54 | 54 | 27.00 | |
139 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | 2 | 53 | 53 | 26.50 | |
139 | Brůna Jan | Rumburk | 3 | 53 | 53 | 17.67 | |
139 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 5 | 53 | 53 | 10.60 |
142 | Macháček Pavel | Loučky | 3 | 52 | 52 | 17.33 | |
142 | Mareš Pavel | Praha | 5 | 52 | 52 | 10.40 | |
142 | Mikolášik Zdeněk | Úmyslovice | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
142 | Mička Filip | Světnov | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
142 | Pánek Petr | Rakovník | 4 | 52 | 52 | 13.00 | |
142 | Zíma Bořivoj | Rohovládová Bělá | 3 | 52 | 52 | 17.33 | |
142 | Šesták Filip | Jaroměř | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
142 | Šitina Josef | Velká Jesenice | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
150 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 5 | 51 | 51 | 10.20 |
150 | Klich Václav | Rakovník | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
150 | Krejčí Petr | Kněževes | 4 | 51 | 51 | 12.75 | |
150 | Polák Lukáš | Senomaty | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
150 | Roudnický Václav | Kochánky | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
150 | Vacík Zdeněk | Havlíčkův Brod | 3 | 51 | 51 | 17.00 | |
156 | Hakl Petr | Předonín | Fishing team Severočeši | 2 | 50 | 50 | 25.00 |
156 | Ledvinka Miloš | Staré Čívice | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
156 | Černohlávek Martin | Barchov | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
159 | Kubec Tomáš | Lanškroun | Gold Fish team | 2 | 49 | 49 | 24.50 |
159 | Sobotka Jiří st. | Žďár nad Sázavou | 4 | 49 | 49 | 12.25 | |
161 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | Black Fish team | 4 | 48 | 48 | 12.00 |
161 | Pátek David | Králův Dvůr | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
161 | Čori Petr | Chodová Planá | 3 | 48 | 48 | 16.00 | |
164 | Bártík Miloslav | Plzeň | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
164 | Kubeš Jaroslav | Koštice | 3 | 47 | 47 | 15.67 | |
164 | Lipenský Martin | Rychnov nad Kněžnou | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
164 | Pajer Stanislav | Ledeč nad Sázavou | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
164 | Roušal Luděk | Neratovice | Fishing team Severočeši | 2 | 47 | 47 | 23.50 |
164 | Shershen Volodymyr | Praha | Dnister feeder team | 3 | 47 | 47 | 15.67 |
164 | Slezák Luboš | Jílovice | 3 | 47 | 47 | 15.67 | |
171 | Havrila Michal st. | Jaroměř | Michalové a spol. | 4 | 46 | 46 | 11.50 |
171 | Novotný Jiří | Zámrsk | Torpedo team | 2 | 46 | 46 | 23.00 |
171 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | 4 | 46 | 46 | 11.50 | |
171 | Žuková Marie | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 4 | 46 | 46 | 11.50 |
175 | Bareš Vladimír | Slepotice | Veteráni | 4 | 45 | 45 | 11.25 |
175 | Jireš Matyáš | Bakov nad Jizerou | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
175 | Ticháček Václav | Havlíčkův Brod | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
175 | Tošovský Petr | Bělá pod Bezdězem | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
179 | Mikeš Jakub | Karlovy Vary | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
179 | Pešek Michal st. | Řeřichy | 3 | 44 | 44 | 14.67 | |
179 | Čtverák Jaroslav | Roudnice nad Labem | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
182 | Hapák Jurij | Žďár nad Sázavou | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
182 | Kočí Jaroslav | Praha | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
182 | Zvoník Bedřich | Kobylníky | 4 | 43 | 43 | 10.75 | |
182 | Švanda Radek | Česká Skalice | 3 | 43 | 43 | 14.33 | |
186 | Hlaváček Aleš | Ostřešany | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
186 | Hurt Martin | Zbraslavice | 3 | 42 | 42 | 14.00 | |
186 | Kudrna Jiří | Pardubice | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
186 | Michálková Tereza | Otovice | 6 | 42 | 42 | 7.00 | |
186 | Takács Pavel | Světnov | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
186 | Zdráhala Ludvík | Hranice na Moravě | 5 | 42 | 42 | 8.40 | |
192 | Bury Jan | Postoloprty | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
192 | Jaroš Zdeněk | Hostinné | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
192 | Labuť Josef | Ronov nad Doubravou | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
192 | Novotná Jaroslava | Zámrsk | Torpedo team | 1 | 41 | 41 | 41.00 |
192 | Pavlíček Václav st. | Ledeč nad Sázavou | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
197 | Beznosek Jakub | Výrava | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
197 | Hruška Václav | Vestec | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
197 | Karban Michal st. | Rychnov u Jablonce nad Nisou | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
197 | Kvapil Petr | Valdice | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
197 | Mokrý Jiří ml. | Havlíčkův Brod | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
197 | Novotný Petr ml. | Louka | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
197 | Novotný Petr st. | Louka | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
197 | Novák Pavel | Úžice | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
197 | Pečta Radek ml. | Třebíč | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
197 | Resl Jakub | Liberec | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
197 | Rudolf Jaroslav | Vrdy | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
197 | Smítka Josef ml. | Kaňk | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
197 | Vlček Jaroslav st. | Strakonice | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
197 | Vávra Otakar | Nemošice | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
197 | Váňa Michal | Vepřek | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
212 | Charvot Stanislav | Čáslav | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
212 | Hon Jakub | Hradec Králové | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
212 | Hájek Jakub | Bakov nad Jizerou | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
212 | Kratochvíl Jan | Třebechovice pod Orebem | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
212 | Kutička Pavel | Novosedly | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
212 | Kučera Jiří | Rakovník | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
212 | Vnouček Stanislav | Praha | 3 | 39 | 39 | 13.00 | |
212 | Červený Jaroslav | Jaroměř | Michalové a spol. | 2 | 39 | 39 | 19.50 |
220 | Borovka Luboš | Vodňany | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
220 | Dvořák Miloslav | Ústí nad Labem | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
220 | Frič Michal | Koválovice | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
220 | Klement Ondřej | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
220 | Klih Václav | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
220 | Kukliš Vladimír | Karlovy Vary | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
220 | Laža Petr | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
220 | Marek Daniel | Počernice | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
220 | Mokrá Jana | Najdek | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
220 | Olbrich Petr ml. | Bechov | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
220 | Sýkora David | Rakovník | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
220 | Trabáň Radim | Čáslav | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
220 | Tuček Ondřej | Mnichovo Hradiště | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
220 | Vaníček Radek | 2 | 38 | 38 | 19.00 | ||
220 | Vlček Jaroslav ml. | Strakonice | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
220 | Vnouček Petr ml. | Praha | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
220 | Vrba Tomáš | Svítkov | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
237 | Adamčuk Jan | Rakovník | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
237 | Bajer Jiří | Třebechovice pod Orebem | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
237 | Henychová Kateřina | Klášter nad Dědinou | 3 | 37 | 37 | 12.33 | |
237 | Jambor Adam | Třebovětice | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
237 | Kratochvíl Bohumil | Liblice | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
237 | Nedobitý Marek | 1 | 37 | 37 | 37.00 | ||
237 | Novotný Matěj | Železný Brod | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
237 | Pišl Lukáš | Javornice | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
237 | Polák Martin | Rakovník | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
237 | Sychra Adam | Jablonec nad Nisou | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
237 | Zeman David | Chrudim | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
237 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 1 | 37 | 37 | 37.00 |
237 | Závodský Petr | Dačice | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
237 | Šípek Jakub | Trutnov | 3 | 37 | 37 | 12.33 | |
251 | Bočková Alžběta | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
251 | Buriánek Dušan | Koberovy | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
251 | Holzbauer Lukáš | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
251 | Hošek Petr | Pardubice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
251 | Kianičková Jitka | Peruc | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
251 | Klaška Josef | Pardubice | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
251 | Kudry Marek | Cerhenice | 3 | 36 | 36 | 12.00 | |
251 | Kumprecht Zdeněk | Nové Město nad Metují | 4 | 36 | 36 | 9.00 | |
251 | Kvapil Pavel | Damnice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
251 | Ngoxuan Robin | Blížkovice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
251 | Novotný Petr | Přerov nad Labem | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
251 | Voňka Daniel | Pardubice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
251 | Šmíd Zbyněk | Kolešov | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
251 | Šrámek Dušan | Týnec nad Labem | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
265 | Bartoš František | Chotěšov | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
265 | Bouma Štěpán | Kounice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
265 | Bína Lukáš | Dlouhý Most | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
265 | Hrdlička Jaromír | Řestoky | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
265 | Hruška Jiří | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
265 | Jílek Petr | Vír | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
265 | Kopecký Jan | Turnov | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
265 | Kratochvíl Radim | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
265 | Macho Bohuslav | Vrchlabí | 4 | 35 | 35 | 8.75 | |
265 | Mendl Radek | Telč | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
265 | Ortman Michal | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
265 | Sixta Tomáš | Týnec nad Labem | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
265 | Sobotka Josef | Perštejn | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
265 | Zítka Lukáš | Jíkev | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
265 | Šmíd Jan | Kolešov | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
280 | Adamovič Alex | Pečky | 3 | 34 | 34 | 11.33 | |
280 | Chvalkovský Ondřej | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
280 | Dohnal František | Ostrov | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
280 | Koštálek Jiří | Oplany | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
280 | Kubát Jiří | Úvaly | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
280 | Lev Radek | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
280 | Provazník Michal | Dřenice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
280 | Pásler Miloš | Miřetice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
280 | Skořepa Martin | Starobucké Debrnné | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
280 | Slavík Jiří | Březina | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
280 | Zíma Bořivoj | Rohovládova Bělá | 3 | 34 | 34 | 11.33 | |
280 | Číž Luboš | Jindřichův Hradec | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
280 | Čížek Petr | Horní Slavkov | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
293 | Baďura Václav | Karlovy Vary | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
293 | Halamka Šimon | Hlinsko | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
293 | Hovorka Jan | Teplá | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
293 | Hrabáň Radim | Čáslav | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
293 | Kopecký Jiří | Železný Brod | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
293 | Moravec Petr | Čejov | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
293 | Novák Josef | Žďár | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
293 | Pleskot Jan | Hrobice | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
293 | Puschar Viktor | Praha | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
293 | Svoboda Tadeáš | Žďár | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
293 | Vavříček Krištof | Rychnov u Jablonce nad Nisou | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
293 | Vlasta Tomáš | Bakov nad Jizerou | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
293 | Vopálenský Zdeněk | Ostrov | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
293 | Šolta Zdeněk | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
307 | Bedrník Jan | Jaroměř | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
307 | Benda Pavel | Mělník | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
307 | Dvořák Petr | Rakovník | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
307 | Filipec Artur | Liberec | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
307 | Filipec Tobiáš | Liberec | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
307 | Grégr Jiří st. | Šubrtov | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
307 | Kasl Luboš | Plzeň | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
307 | Kympl Lukáš | Zlosyň | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
307 | Lochman František | Proseč - Martinice | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
307 | Paštika Miloš | Opočno | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
307 | Profous Patrik | Chrudim | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
307 | Provazník Jakub | Barchov | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
307 | Smola Pavel | Budíkov | Big Fish Jihlava | 1 | 32 | 32 | 32.00 |
307 | Smítka Josef st. | Kaňk | 3 | 32 | 32 | 10.67 | |
307 | Sobotka Petr | Žďár nad Sázavou | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
307 | Sudík Bohumil | Malá Skála | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
307 | Suk Antonín | Strakonice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
307 | Zahradník Michal | Pelechov | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
307 | Zahradník Roman | Pelechov | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
307 | Šindler Karel | Lovosice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
327 | Chrenovský Milan | Drnholec | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
327 | Dvořák Tomáš | Chodov | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
327 | Hetych Mojmír | Řestoky | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
327 | Hrubý Stanislav ml. | Suchomasty | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
327 | Jiránek Robin | Radvanovice | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
327 | Kalus Petr | Týniště nad Orlicí | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
327 | Mastník Luděk | Nelahozeves | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
327 | Molek Petr | Plzeň | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
327 | Mouchová Eliška | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
327 | Mrkosová Ellen | Nové Město na Moravě | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
327 | Novotný Vladimír | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
327 | Omamik Ján | Plzeň | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
327 | Picek Jaroslav st. | Rakovník | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
327 | Sychra Vladimír | Jenišovice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
327 | Sysel Jan | Ivančice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
327 | Weinfurter Libor | Jaroměř | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
327 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
327 | Štefan Jan | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
345 | Bělohubý Robert | Dříteč | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
345 | Horák Pavel | Žíželice | 3 | 30 | 30 | 10.00 | |
345 | Hudská Viola | Předměřice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
345 | Kazda Petr | Mladá Vožice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
345 | Kazda Václav | Chrudim | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
345 | Klouček Jan st. | Branná | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
345 | Kohel Michal | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
345 | Košina Pavel | Domanín | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
345 | Lévai Jan st. | Dalovice | 3 | 30 | 30 | 10.00 | |
345 | Navrátilová Ela | Kutná Hora | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
345 | Ondráček Lukáš | Vilémov | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
345 | Pišinger Patrik | Kralupy nad Vltavou | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
345 | Prokůpek Tomáš | Rozhovice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
345 | Rulík Tomáš | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
345 | Tošovský Antonín | Bělá pod Bezdězem | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
345 | Tóth Petr | Karlovy Vary | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
345 | Vican Roman | Přeštice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
345 | Vlačiha Daniel | Bačetín | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
345 | Čermák Jindřich | Břehy | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
345 | Šašek Jaroslav | Stránecká Zhoř | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
365 | Boumová Bára | Kounice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
365 | Chadima Jiří st. | Mirovice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
365 | Císař Michal | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
365 | Drahorád Filip | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
365 | Dudáš Jan | Řeřichy | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
365 | Janda Pavel st. | Turnov | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
365 | Kadlec Vratislav | Benátky nad Jizerou | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
365 | Kazda Jakub | Ostřešany | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
365 | Kolejňák Radim | Chodov | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
365 | Kosina Roman | Veselí u Přelouče | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
365 | Koutný Lubomír | Zaječice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
365 | Kulda Jiří | Rtyně v Podkrkonoší | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
365 | Kupka Adrian | Pardubice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
365 | Mandík Roman | Nová Paka | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
365 | Městecký Radim | Svijany | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
365 | Pekař Jaroslav | Kamenice nad Lipou | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
365 | Šanda Jan | Bílé Vchýnice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
382 | Chvalkovský Tomáš | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
382 | Držmíšek Miroslav | Hradec Králové | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
382 | Dušek Jan | Hradec Králové | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
382 | Gryč Jan | Přibyslav | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
382 | Hušek Jan | Tatobity | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
382 | Icha Zdeněk | Havlíčkův Brod | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
382 | Jiránek Martin | Sychrov | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
382 | Komárek Martin | Havlíčkův Brod | 3 | 28 | 28 | 9.33 | |
382 | Kovář František | Mirovice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
382 | Krejzl Milan | Česká Skalice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
382 | Kárník Petr | Bílé Vchýnice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
382 | Macků Jaroslav | Dolní Němčice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
382 | Otradovský Josef | Lanškroun | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
382 | Staněk Richard | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
382 | Till Milan st. | Loštice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
382 | Vecko Dominik | Městec Králové | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
382 | Vojta Jan | Protivín | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
382 | Vítámvás Karel ml. | Dačice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
382 | Wittvar Zdeněk st. | Vrdy | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
382 | Šimon Vlastimil | Běstvina | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
402 | Adámek Jan | Benátky nad Jozerou | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
402 | Bednář Zdeněk | Nahořany | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
402 | Brožková Michaela | Litomyšl | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
402 | Dobeš Jiří | Rebešovice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
402 | Ficner Jiří | Lanškroun | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
402 | Hejzlar Antonín | Šiškovice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
402 | Horáček Jaroslav | Havlíčkův Brod | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
402 | Kovář Jan | Kladruby | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
402 | Křenek Robert | Pardubice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
402 | Lochman Matouš | Martinice | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
402 | Loužil Jan | Kutná Hora | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
402 | Mika Miroslav | Přišimasy | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
402 | Netík Jiří | Kostomlaty nad Labem | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
402 | Němec Jan. | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
402 | Pecold Petr | Chotusice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
402 | Preisler Oldřich | Rychnov u Jablonce nad Nisou | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
402 | Prokeš Milan | Libochovice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
402 | Pšenička Radek | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
402 | Slanař Josef | Panenský Týnec | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
402 | Urlich Libor | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
402 | Šefl František | Velký Bor | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
423 | Adamczuk Janusz | Hostokryje | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
423 | Brázda Antonín | Kounice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
423 | Děček Antonín | Městec Králové | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
423 | Edl Milan | Plzeň | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
423 | Eichler Miloslav | Česká Kamenice | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
423 | Hemerka Martin | Úhřetická Lhota | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
423 | Janíček Jan | Kamenice u Jihlavy | Big Fish Jihlava | 3 | 26 | 26 | 8.67 |
423 | Matějčík Martin | Branžež | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
423 | Mendel Milan | Pšovky | 3 | 26 | 26 | 8.67 | |
423 | Peca Jiří | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
423 | Picek Jaroslav ml. | Rakovník | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
423 | Tůma Matěj | Hořany | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
423 | Vicher Milan | Plzeň | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
423 | Vidiečan Břetislav | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
423 | Vávra Luboš | Lanškroun | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
423 | Váňa Jindřich | Praha | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
423 | Zavřel Jan | Pomezí | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
423 | Štantejský Karel | Malá Skála | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
423 | Žemlička Milan | Ostrov | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
442 | Bořil František | Počátky | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
442 | Dvořak Tomaš | Chodov | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
442 | Dvořák Tomáš | Rakovník | 3 | 25 | 25 | 8.33 | |
442 | Frank Miloslav | Třebovice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
442 | Ivanič Aleš | Žďár nad Sázavou | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
442 | Janáček Daniel | Malá Losenice | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
442 | Kafka Jaroslav | Miletín | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
442 | Miklian Roman | Petrovice | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
442 | Růžička Zdeněk st. | Turnov | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
442 | Slíž Daniel | Běstvina | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
442 | Černý Radek | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
453 | Beneš Zdeněk | Peruc | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
453 | Bernát Petr | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
453 | Blecha Miroslav ml. | Počátky | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
453 | Brázda Tomáš | Břežany | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
453 | Burak Oleh | Praha | Dnister feeder team | 3 | 24 | 24 | 8.00 |
453 | Danko Arnošt | Brozánky | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
453 | Hudský Jonáš | Předměřice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
453 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
453 | Kubišta Šimon | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
453 | Kukla Jiří | Pardubice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
453 | Matějčík Vít | Mnichovo Hradiště | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
453 | Miklošová Gabriela | Hradec Králové | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
453 | Plejerová Martina | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
453 | Požárek Václav | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
453 | Schovanec Jiří | Pardubice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
453 | Sýkora David | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
453 | Trousil Lukáš | Libín | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
453 | Vrzák Jaroslav | Hostivice | 3 | 24 | 24 | 8.00 | |
453 | Čermák Eliáš | Votice-Srbice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
453 | Řízek Ivo | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
453 | Štichauer Tomáš | Rychnov nad Kněžnou | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
453 | Žemlička Pavel | Ostrov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
475 | Anderle Roman | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
475 | Bubla Rudolf | Poříčany | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
475 | Burda Pavel | Cheb | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
475 | Bydžovský Josef | Kroučov | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
475 | Hart Pavel | Hořice v Podkrkonoší | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
475 | Herlík David | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
475 | Hájek Václav | Strakonice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
475 | Jandourek Martin | Stará Boleslav | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
475 | Kopa Stanislav | Moravičany | Hungerfish team | 1 | 23 | 23 | 23.00 |
475 | Sýkora Ondřej | Tuchov | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
475 | Vyhlas Martin | Bakov nad Jizerou | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
475 | Zrnová Jitka | Benešov | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
475 | Červený Lukáš | Mnichovo Hradiště | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
475 | Žitník Dyma | Vítězná | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
489 | Drápal Vlastimil | Jindřichův Hradec | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
489 | Haluza Petr | Zbraslav | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
489 | Hrabě František | Rumburk | 3 | 22 | 22 | 7.33 | |
489 | Kosina Jaroslav | Běstvina | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
489 | Kovář Martin | Třešť | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
489 | Kura Hynek | Tři Studně | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
489 | Makarský Michal | Karlovy Vary | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
489 | Mrázek Petr | Velká Hraštice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
489 | Noskovič Jakub | Strakonice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
489 | Obereiter Zdeněk st. | Hamry nad Sazavou | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
489 | Rejman Ivo | Liberec | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
489 | Rozum Pavel | Třemošná | 3 | 22 | 22 | 7.33 | |
489 | Slezák Tomáš | Sokolov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
489 | Sochor Václav | Přeštice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
489 | Studnička Jan | Pardubice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
489 | Stýblo Karel | Týnec nad Labem | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
489 | Suchý Denis | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
489 | Svoboda Michal | Kralupy nad Vltavou | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
489 | Tobiášek Ladislav | Týniště nad Orlicí | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
489 | Toman František st. | Jaroměřice nad Rokytnou | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
489 | Ujec Ondřej | Nemošice | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
489 | Voráčkova Tereza | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
489 | Zdvihal Jiří | Praha | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
489 | Šrámek Milan | Jaroměř | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
489 | Šrámek Patrik | Opočínek | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
489 | Žejdlík Jiří | Kounice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
515 | Aulický Miroslav | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
515 | Blechta Jakub | Veselá u Mnichova Hradiště | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
515 | Cenkner Antonín | Cheb | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
515 | Ciler Richard | Rudník | 3 | 21 | 21 | 7.00 | |
515 | Děček Milan | Sloveč | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
515 | Gondek Miroslav | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
515 | Jelínek Matěj | Dymokury | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
515 | Jirsa Jiří | Chmeliště | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
515 | Kochleffl Petrik | Senomaty | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
515 | Kohut Mykola | Mirovice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
515 | Kočíř Matěj | Čankovice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
515 | Pišna Celestýn | Kamenice | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
515 | Prokop Václav | Jaroměř | 4 | 21 | 21 | 5.25 | |
515 | Pánek Vít | Sezemice | Páni Krokouši 198 | 2 | 21 | 21 | 10.50 |
515 | Stará Irena | Sobíňov | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
515 | Sudík Štěpán | Malá Skála | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
515 | Velfl Vladimír | Svitavy | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
515 | Vrzal Tomáš | Pečky | 3 | 21 | 21 | 7.00 | |
515 | Vykydal Vojtěch | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
515 | Ševčík Bořivoj | Zlosyň | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
515 | Špína Jiří | Valdice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
536 | Baštář Filip | Mlaďoňovice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
536 | Drahorád Jakub | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
536 | Havel Dominik | Vrchlabí | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
536 | Havlíček Patrik | Nizozemí | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
536 | Jarkovský Jiří | Blešno | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
536 | Kučera Ladislav | Radostín nad Oslavou | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
536 | Kučera Michal | Svitavy | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
536 | Kvasnička Martin ml. | Kolín | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
536 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | Black Fish team | 2 | 20 | 20 | 10.00 |
536 | Mašek Alexandr st. | Rašín | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
536 | Mokrý Jiří st. | Havlíčkův Brod | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
536 | Novotný Jiří | Louka | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
536 | Procházka Jan | Kounice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
536 | Randa Matěj | Svijany | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
536 | Skoupý Dominik | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
536 | Vacek Jan | Zábědov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
536 | Vitriv Volodymyr | Praha | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
536 | Vopasek Jaroslav | Doubrava | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
554 | Brendlová Petra | Lanškroun | 4 | 19 | 19 | 4.75 | |
554 | Ficek Petr | Svitavy | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
554 | Franc Miroslav | Roztoky | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
554 | Hampejs David | Bílina | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
554 | Hložek František | Bílina | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
554 | Kopřiva Josef | Hříškov | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
554 | Kořének Jan | Bukovina nad Labem | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
554 | Mokrý Jan | Uhlířské Janovice | 3 | 19 | 19 | 6.33 | |
554 | Puchlovský Adam | Chrudim | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
554 | Starý Luboš | Sobíňov | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
554 | Vacek Jan | Liberec | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
554 | Vavříček Tomáš | Rychnov u Jablonce nad Nisou | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
554 | Čipera Miroslav | Bohutín | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
554 | Šafařík Jaroslav | Praha | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
568 | Back Tobias | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
568 | Boček Michal | Kolín | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
568 | Bárta Tomáš | Kacanovy | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
568 | Daniš Petr | Pardubice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
568 | Dořičák Pavel | 2 | 18 | 18 | 9.00 | ||
568 | Drtina Daniel | Pardubice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
568 | Frank Martin | Česká Třebová | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
568 | Horáček Martin | Žďár nad Sázavou | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
568 | Koudelková Jitka | Nasavrky | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
568 | Macháček Jan | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
568 | Melichar Oldřich | Trutnov | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
568 | Myška Karel | Hluboký Důl | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
568 | Málek Josef | Pařížov | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
568 | Petržílka Vlastimil | Vojkovice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
568 | Raniak Martin | Třešť | Big Fish Jihlava | 1 | 18 | 18 | 18.00 |
568 | Rulec Zbyněk | Svijanský Újezd | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
568 | Schmid David | Dačice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
568 | Sochor Martin | Petrohrad | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
568 | Sojka Milan | Staré Čívice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
568 | Svatoň Radek | Přílepy | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
568 | Tomek Luboš | Hořesedly | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
568 | Vašata Jakub | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
568 | Vodvářka Matyáš | Krakovany | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
591 | Barták Petr | Bělušice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
591 | Blecha Miroslav st. | Počátky | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
591 | Burkoň Jiří | Horka | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
591 | Chrenovský Ivan | Drnholec | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
591 | Dostál Aleš | Kolín | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
591 | Dostál Matouš | Králíky | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
591 | Drbal Filip | Dřenice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
591 | Gruber Tomáš | Týnec nad Labem | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
591 | Hertver Petr | Horní Jiřetín | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
591 | Horník Jan | Zbůh | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
591 | Hušek Martin | Koberovy | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
591 | Hájek Vladimír | Dobříkov | Gold Fish team | 1 | 17 | 17 | 17.00 |
591 | Jaroš Marek | Hostinné | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
591 | Jirout Aleš | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
591 | Johanides Filip | Chrudim | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
591 | Kabourek Václav | Česká Kamenice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
591 | Kalenský Petr | Dolní Olešnice | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
591 | Klusáček Jan | Praha | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
591 | Kovář Miloslav | Králova Lhota | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
591 | Nováková Renata | Hrobice | 3 | 17 | 17 | 5.67 | |
591 | Petříček Jan | Poběžovice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
591 | Pešek Jiří | Víska | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
591 | Plimeke Petr | Karlovy Vary | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
591 | Stěhulka Aleš | Bitouchov | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
591 | Teuber Tomáš | Jaroměř | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
591 | Vach Matěj | Kněžmost | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
617 | Brendlová Klára | Lanškroun | 4 | 16 | 16 | 4.00 | |
617 | Chýle Oldřich | Bílina | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
617 | Francáková Erika | Loukov | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
617 | Funda Petr st. | Kutná Hora | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
617 | Hendrich Lukáš | Jiříkov | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
617 | Hotový Jiří | Most | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
617 | Hrubeš Libor | Radčice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
617 | Krejčí Josef | Březina | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
617 | Král Vojtěch ml. | Kostelec nad Černými Lesy | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
617 | Mojžíš Lukáš | České Budějovice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
617 | Motl František | Bečov | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
617 | Munia Jaromír | Chotěboř | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
617 | Poláček Tomáš | Vítězná | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
617 | Poštolka Pavel | Vysoké Veselí | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
617 | Smrčka Zdeněk | Strakonice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
632 | Dičko Slavomír | Jaroměř | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
632 | Felgrová Michaela | Přepeře | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
632 | Jakubec Jiří st. | Litomyšl | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
632 | Jandourek Tomáš | Stará Boleslav | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
632 | Joudal Milan | Hradec Králové | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
632 | Kollert Petr st. | Liberec | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
632 | Kubový Vladimír | Městec Králové | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
632 | Kudibal Svatopluk | Turnov | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
632 | Ondráček Jan | Hořice v Podkrkonoší | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
632 | Patzner Marek | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
632 | Samlík Libor | Oslavany | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
632 | Skořepa Adam | Bělušice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
632 | Stýblová Iveta | Týnec nad Labem | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
632 | Tůma Filip | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
632 | Vlk Petr | Rumburk | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
632 | Čajko Ludvík | Milín | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
632 | Šabata Pavel | Žďár nad Orlicí | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
632 | Šedivý Jindřich | Nová Ves u Chotěboře | 3 | 15 | 15 | 5.00 | |
650 | Babka Pavel | Chloumek | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
650 | Bareš Josef | Koberovy | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
650 | Brzobohatý Jan | Mladá Boleslav | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
650 | Bureš Václav | Nová Ves | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
650 | Dryak Pavel | Vysoké Veselí | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
650 | Dvořák Petr | Rakovník | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
650 | Eichler Miroslav | Česká Kamenice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
650 | Hanzl Jan | Jaroměř | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
650 | Hnilička Jiří | České Velenice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
650 | Horálek Miroslav | Habartov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
650 | Hušek Jiří st. | Tatobity | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
650 | Hřebíček Milan | Svitavy | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
650 | Jedlička Hynek | Svijany | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
650 | Poláček Petr st. | Příbram | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
650 | Růžička Pavel | Dašice | Hungerfish team | 1 | 14 | 14 | 14.00 |
650 | Sládek Pavel | Loštice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
650 | Spěvák Milan st. | České Velenice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
650 | Stražák Bohumil | Český Brod | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
650 | Tejnecký Miroslav | Zbraslavice | 3 | 14 | 14 | 4.67 | |
650 | Vernhauer František | Vilémov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
650 | Šnicer Petr | Veltěže | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
671 | Ficner Lukáš | Lanškroun | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
671 | Francák Daniel | Klášter | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
671 | Hickl Pavel | Česká Třebová | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
671 | Hlaváček Ladislav | Veselá | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
671 | Kapras Roman | Svijanský Újezd | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
671 | Koleňák Radim | Nové Sedlo | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
671 | Macák Samuel | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
671 | Malý František | Kostelní Radouň | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
671 | Miková Malvína | Přišimasy | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
671 | Novák Pavel | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
671 | Paluzka Josef | Liblice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
671 | Pařízek Miloš | Benátky nad Jizerou | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
671 | Pivný Matyáš | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
671 | Piščák Jan | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
671 | Porazík Václav | Kolešov | Rebels team | 3 | 13 | 13 | 4.33 |
671 | Raniak Milan | Třešť | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
671 | Sičák Pavel | Jaroměř | 2 | 13 | 13 | 6.50 | |
671 | Temr Miroslav | Kounice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
671 | Vaněk Daniel | Dolní Hořice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
671 | Čmugr Tomáš | Velký Šenov | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
691 | Belušiak Ladislav | Jindřichův Hradec | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
691 | Cína Miroslav | Pardubice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
691 | Dubský František | Mirovice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
691 | Faltus Jaroslav | Jásenná | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
691 | Haluza Josef | Zbraslav | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
691 | Hlavatý Tomáš | Zaloňov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
691 | Horáček Vojtěch | Přelouč | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
691 | Kadlec Tomáš | Turnov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
691 | Macas Lukáš | Česká Třebová | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
691 | Mareš Antonín | 2 | 12 | 12 | 6.00 | ||
691 | Matěják Tomáš | Miletín | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
691 | Maňák Daniel | Starý Kolín | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
691 | Miková Michaela | Přišimasy | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
691 | Odvářka Petr | Pohořelice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
691 | Picek Martin | Žďár | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
691 | Rampousek Jan | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
691 | Sochor Rudolf | Petrohrad | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
691 | Staněk Vít | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
691 | Vik Daniel | Rumburk | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
691 | Vlačiha Kristián | Bačetín | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
691 | Zelenková Miluše | Hořesedly | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
691 | Šťastný Jiří | Chotěboř | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
713 | Dlask Tadeáš | Příšovice | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
713 | Dušek Vítězslav | Litoměřice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
713 | Fenčák Jaroslav | Vítězná | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
713 | Gogolák Jan st. | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
713 | Hampejs Matěj | Bílina | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
713 | Herlík Miroslav | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
713 | Hošek Josef | Praskačka | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
713 | Janáčková Jaroslava | Havlíčkova Borová | 3 | 11 | 11 | 3.67 | |
713 | Kindl Jaroslav st. | Ústí nad Orlicí | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
713 | Klusáček Antonín | Praha | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
713 | Komora Martin | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
713 | Kučera Jakub | Hradec Králové | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
713 | Labuťová Nikol | Pardubice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
713 | Lenc Tomáš | Malešov | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
713 | Novák Josef ml. | Žďár | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
713 | Paulus Patrik | Horní Počáply | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
713 | Porazík Jakub | Kolešov | Rebels team | 2 | 11 | 11 | 5.50 |
713 | Poslušný Josef | Lípa nad Orlicí | Black Fish team | 1 | 11 | 11 | 11.00 |
713 | Provazník Jiří | Dřenice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
713 | Richtermoc Filip | Hořice v Podkrkonoší | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
713 | Sojka Mikuláš | Pardubice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
713 | Vaněk Michal | Litoměřice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
713 | Vele Ondřej | Loktuše | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
713 | Votoček Tomáš | Vrchlabí | 3 | 11 | 11 | 3.67 | |
713 | Říha Ladislav | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
713 | Šťastný Petr | Chotěboř | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
739 | Chlupáčová Monika | Domanín | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
739 | Holub David | Nový Ples | 2 | 10 | 10 | 5.00 | |
739 | Hrubeš Petr | Rokycany | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
739 | Kaiml Marek | Jindřichův Hradec | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
739 | Kapras Tadeáš | Svijanský Újezd | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
739 | Ludvík Tomáš ml. | Žamberk | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
739 | Mareš Jan | Turnov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
739 | Munia Tomáš | Chotěboř | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
739 | Nerad Rostislav | Jílové | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
739 | Randa Miloš | Litomyšl | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
739 | Rödlová Jana | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
739 | Sedlmajer Radek | Třemošnice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
739 | Skoupý Damián | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
739 | Svoboda Marek | Hradec Králové | 2 | 10 | 10 | 5.00 | |
739 | Techlovský Jiří | Sloveč | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
739 | Valda Martin | Brno | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
739 | Vašák Jiří st. | Habry | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
739 | Zemanová Soňa | Zruč nad Sázavou | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
739 | Černý Jindřich ml. | Jindřichův Hradec | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
739 | Červenka Lukáš | Cheb | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
739 | Čtvrtečka Jiří | Roztoky | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
739 | Řízek Lukáš | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
739 | Šrámek Petr | Opočínek | Hungerfish team | 1 | 10 | 10 | 10.00 |
762 | Aulický Richard | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
762 | Bubník Josef | Svitavy | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
762 | Cinka Matěj | Velké Poříčí | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
762 | Danko Karel | Žeretice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
762 | Fiedler Ondřej | Rasochy | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
762 | Fišer Libor st. | Louny | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
762 | Houžvička Štefan | Liberec | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
762 | Hovorka Jaroslav | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
762 | Janeček Josef | Hradec Králové | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
762 | Kaniščev Roman | Loštice | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
762 | Kněžourek Jan | Miletín | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
762 | Koukal Martin ml. | Hvozdečko | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
762 | Nosek Ladislav | Miletín | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
762 | Pacovský Jiří st. | Jaroměř | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
762 | Peroutek Josef st. | Nová Role | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
762 | Rösler Tomáš | Mnichovo Hradiště | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
762 | Silvaši Štefan | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
762 | Vangr Stanislav | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
762 | Šplíchal Petr | Prostějov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
762 | Šturmová Amálie | Pardubice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
762 | Šípek Miroslav | Trutnov | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
783 | Basciková Monika | Ostrava | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
783 | Bořilová Pavla | Počátky | 3 | 8 | 8 | 2.67 | |
783 | Hašpicová Adéla | Dražkovice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
783 | Kyncl Matyáš | Česká Třebová | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
783 | Lísner Ladislav | Bohdalov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
783 | Novák Marek | Rumburk | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
783 | Nováčková Markéta | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
783 | Pleskotová Kristýna | Hrobice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
783 | Tůma Štěpán | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
783 | Valecký Antonín | Loukov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
783 | Vaněk Karel | Dolní Hořice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
783 | Vlačiha David | Bačetín | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
783 | Škréta Martin | Čtveřín | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
783 | Šlégr Jiří | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
783 | Žemlička Radek | Slatiňany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
798 | Dodek Lubor | Lupenice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
798 | Dubický Josef | Smiřice | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
798 | Fischer Libor | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
798 | Gmyrja Martin | Radvanice | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
798 | Horký Jakub | Ronov nad Doubravou | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
798 | Kapras Tomáš | Čičavy | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
798 | Kmoníček Zdeněk | Česká Třebová | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
798 | Král Jaroslav st. | Kovanice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
798 | Křivský Luboš | Strakonice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
798 | Novotný Zdeněk | Zbraslavice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
798 | Paclík Libor | Česká Třebová | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
798 | Pavka Martin | Znojmo | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
798 | Pleskotová Anna | Hrobice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
798 | Podlaha Adam | Beroun | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
798 | Poštolka Petr | Vysoké Veselí | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
798 | Sládek Pavel | České Velenice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
798 | Sršeň Jan | Česká Třebová | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
798 | Večeřa Jiří | Hradec Králové | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
798 | Zelenka Pavel | Grunta | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
798 | Ďásek František | Havlíčkův Brod | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
798 | Šrámek Jan | Stěžery | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
819 | Benešová Nikola | Doubí | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
819 | Cao Duy Dat | Bohdalov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
819 | Cao Van Xanh | Bohdalov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
819 | Dobrovolný František | Březí nad Oslavou | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
819 | Furthner Jan | Bečváry | 2 | 6 | 6 | 3.00 | |
819 | Horáková Martina | Smiřice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
819 | Jedlička Jiří | Praha | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
819 | Kolpaský Jan | Zlosyň | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
819 | Koukol Jan ml. | Chvalkovice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
819 | Musil Karel | Libice nad Doubravou | 2 | 6 | 6 | 3.00 | |
819 | Nedvěd Václav | Mockovice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
819 | Nekulová Stanislava | Dobroutov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
819 | Novotný Jan | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
819 | Oubrecht Michal | Bílý Kámen | Big Fish Jihlava | 1 | 6 | 6 | 6.00 |
819 | Pechová Veronika | Púchov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
819 | Peroutka Jiří st. | Březí nad Oslavou | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
819 | Petříček Ladislav | Havlíčkova Borová | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
819 | Pešek Michal ml. | Řeřichy | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
819 | Pikali Imrich | Vavřinec | 3 | 6 | 6 | 2.00 | |
819 | Pleskot Jan ml. | Hrobice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
819 | Procházka Milan | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
819 | Ryšavý Stanislav | Slotov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
819 | Stránský Jiří | Nymburk | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
819 | Sácký Miroslav | Rousínov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
819 | Toman František ml. | Jaroměřice nad Rokytnou | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
819 | Vegricht Martin | Praha | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
819 | Zlatuška Tomáš | Třebíč | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
819 | Čech Rostislav | Třebíč | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
819 | Štich Freddy | Cheb | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
819 | Šustr Jiří | Bohdalov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
849 | Bulak Serhiy | Praha | Dnister feeder team | 2 | 5 | 5 | 2.50 |
849 | Cejnar Jiří | Jablonec nad Nisou | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
849 | John Miroslav | Roudnice nad Labem | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
849 | Krejčí Milan | Praha | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
849 | Mocek Jan | Semily | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
849 | Nimko Marian | Praha | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
849 | Paclt Pavel | Praha | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
849 | Pešek Jiří | Řeřichy | 5 | 5 | 5 | 1.00 | |
849 | Stehlík Ondřej | Znojmo | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
849 | Tyrych Radek ml. | Hradec Králové | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
849 | Vodehnalová Lucie | Nová Ves u Litomyšle | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
849 | Záruba Václav | Choceň | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
861 | Blatný Petr | Rumburk | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
861 | Bury Jan ml. | Postoloprty | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
861 | Darebník Roman | Rousínov | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
861 | Dostál Jaroslav | Liberec | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
861 | Habich Jiří | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
861 | Hrdlička Petr | Hrubý Jeseník | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
861 | Jaroš Norbert | Jindřichův Hradec | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
861 | Konečný Martin | Růžená | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
861 | Koukal Martin st. | Hvozdečko | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
861 | Macák Tomáš | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
861 | Odstrčilík Hubert | Dolní Bousov | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
861 | Pácaltová Petra | Pardubice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
861 | Vašata Matyáš | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
861 | Zahradník Vlastimil | Pardubice | Veteráni | 3 | 4 | 4 | 1.33 |
861 | Černohorský Pavel | Rakovník | 4 | 4 | 4 | 1.00 | |
876 | Bezděch Karel | Staňkov | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
876 | Honzejk Martin | Přepeře | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
876 | Hošek Jiří | Praskačka | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
876 | Kadlecová Petra | Kunčina - Nová Ves | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
876 | Krejzl Zdeněk | Česká Skalice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
876 | Lakoš Gustav | Kralice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
876 | Mika Jaroslav | Přišimasy | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
876 | Minařík Jaroslav | Třemošnice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
876 | Nesládek Pavel | Kounice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
876 | Novák Robert | Stříbrná Skalice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
876 | Oberreiter Radek | Havlíčkův Brod | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
876 | Plzák Kevin | Kralupy nad Vltavou | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
876 | Plášek Milan | Poštovice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
876 | Rovnaník Zdeněk ml. | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
876 | Světnička Petr | Praha | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
876 | Vašata Daniel | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
876 | Šindelář Michal | Česká Třebová | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
876 | Šturmová Hana | Ústí nad Orlicí | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
876 | Žejdlík Petr | Svratouch | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
895 | Borůvka Miloš | Jaroměř | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
895 | Brůna Miloš | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
895 | Chromela Marek | Velká Lhota | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
895 | Cimburek František | Kameničky | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
895 | Dojiva Jakub | Jablonec nad Nisou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
895 | Dub Jaroslav | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
895 | Holub Jan | Sedlčany | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
895 | Hos Martin | Otín | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
895 | Janeček Marcel | Jaroměř | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
895 | Kiessling Vít | Prostřední Vydří | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
895 | Kmošek Lukáš | Pardubice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
895 | Kopřiva Karel | Aš | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
895 | Kratochvíl Jiří | Slabce | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
895 | Krbcová Kristýna | Hubenov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
895 | Krbec Lukáš | Hubenov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
895 | Kříž Jiří | Lomnice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
895 | Lévai Josef | Jenišov | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
895 | Lísner Tomáš | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
895 | Malý Ondřej | Chrudim | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
895 | Mandík Martin | Nová Paka | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
895 | Marounek Petr | Nová Bystřice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
895 | Musil Ondřej | Ždírec nad Doubravou | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
895 | Navara Pavel | Planá nad Lužnicí | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
895 | Oberfalzer Jan | Karlovy Vary | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
895 | Peťovský Ivan | Želetava | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
895 | Prchal Jan | Lučice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
895 | Pýcha Hynek | Skryje | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
895 | Schejbal Josef | Pardubice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
895 | Skokanová Adriana | Poděbrady | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
895 | Sochor Jan | Škrdlovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
895 | Soukup Ivo | Třebíč | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
895 | Tököly Martin ml. | Havířov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
895 | Vavruška Jan | Vilémov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
895 | Vidourek Miloslav | Čečkovice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
895 | Volf Josef | Nová Bystřice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
895 | Vávra Vladimír | Doubrava | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
895 | Zachař Jiří | Pohránov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
895 | Zaňka Matěj | Příbram | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
895 | Šubrt Vlastimil | Turkovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
895 | Šťastný Jan | Mnichovo Hradiště | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
935 | Adamcuk Jan | Přílepy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Adamovič Jiří | Pečky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Adámek Miroslav | Hlinsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Bajer Lukáš | Třebechovice pod Orebem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Balog Augustin | Česká Skalice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Bartoš Radek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
935 | Barták Oliver | Bělušice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Batěk Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
935 | Bela Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
935 | Beneš Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
935 | Berecz Peter | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
935 | Bezvoda Daniel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
935 | Bečvář Václav | Viňtířov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Bidman Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
935 | Bild Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
935 | Binar Rudolf | Trutnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Bičiště Matěj | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
935 | Bičišťová Veronika | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
935 | Blažek Josef | Svitavy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Bláha František | Ostrov] | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Bonaventura Lukáš | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Borovec Martin | Dolní Přím | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Borovíčka Zdeněk | Bělušice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Borůvková Jana | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Bouma Jan | Kounice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Bořilová Anna | Počátky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Brandýs Tomáš ml. | Starý Ples | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Brandýs Tomáš st. | Starý Ples | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Bros Josef | Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Brtek Michal | Sadská | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Burgr Martin | Liberec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Buček David | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Bártík Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
935 | Březina Jan | Starý Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Cenkner Václav | Cheb | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Charvát Martin | Milčice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Chmelík Jan | Bílé Poličany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Chrastil Tomáš | Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Chuchvalec Ivan | Libenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Chuchvalec Tomáš | Hlízov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Cilar Martin | Rudník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Coufal Zdeněk | Liberec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | David Miroslav st. | Rakovník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Demčák Miroslav | Liberec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Dezort Jiří | Kuřivody | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Dlabal Jan | Olomouc | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Dodek Lubor ml. | Lupenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Dojiva Petr | Jablonec nad Nisou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Domania Vojtěch | Roztoky u Prahy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Domanský David | Kutná Hora | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Dospěva Jaroslav | Jeřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Drábek Lukáš | Veltruby | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Dubš Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
935 | Duda Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
935 | Dufek Tomáš ml. | Malá Skála | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Dunas Jaroslav | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Dušek Ivan | Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Dvořák Bohumil | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
935 | Dvořák Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
935 | Dvořák Tomáš | Červené Pečky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Dvořáček David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
935 | Dvořáček Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
935 | Dvořáček Karel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
935 | Eliáš Šimon | Grunov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Erban Jiří | Hostinné | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Faitl Jiří st. | Karlovy Vary | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Falta Daniel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
935 | Faltýn Jakub | Církvice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Fiala Jakub | Chrudim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Filip Miroslav st. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
935 | Filipová Veronika | Vysoké nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Fišer Jan | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Fišer Valentýn | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Fodor Petr | Třebestovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Fojtík Zdeněk | Cheb | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Forman Libor | Černá u Bohdanče | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Franc Martin | Starý Ples | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Francák Vít | Klášter | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Fraven Zdeněk | Malá skála | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Fürst Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
935 | Gembalová Michaela | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Gondek Martin | Polánky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Gondek Roman | Seč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Grimm Mikuláš | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Gulyas Radim | Česká Třebová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Habal Miroslav | Česká Kamenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Halabrín Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
935 | Hanzl Antonín | Nymburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Hanzl Zdeněk | Nymburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Hanzlík Vladimír | Nové Dvory | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Hapiák Patrik | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Havel Jakub | Přepeře | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Havel Martin | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Havel Vít | Přepeře | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Havel Štěpán | Trutnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Havlík Oldřich | Čáslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Havlíček Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
935 | Hejsek Ondřej | Košťálov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Hejsková Anežka | Košťálov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Henychová Kateřina | Klášte nad Dědinou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Hetych Karel | Choceň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Hlaváček Dan | Miletín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Hobelant Matyáš | Přepeře | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Hobelantová Markéta | Přepeře | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Holec Eliáš | Chrast | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Horák Marek | Třebechovice pod Orebem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Hotovec Zdeněk | Řepín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Houška Jiří st. | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Hovorka Antonín | Žabonosy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Hošek Evžen | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Hošek Jaroslav | Třebechovice pod Orebem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Hošek Miroslav | Praskačka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Hranička Jaroslav | Litoměřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Hricík Jan | Kamenný přívoz | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Hrtáň Milan | Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Hrubý Stanislav st. | Králův Dvůr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Hudeček František | Chýšť | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Huler Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
935 | Hurský Václav | Smrkový Týnec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Hyška David | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Hügi Tobias | Rheäzus | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Jakoubek Pavel | Nymburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Jandourek Petr | Vyšehořovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Janeba Milan | Třebechovice pod Orebem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Janický Kamil | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Janoušek Jan | Kutná Hora | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Jarý Marek | Karlovy Vary | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Jedlička Martin | Jirkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Jelínek Josef | Hradišťko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Jiroutek Stanislav | Děčín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Jiránek Bastien | Líšný | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Jonák Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
935 | Jonáš Miroslav | Jiřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Jurkovič Alois | Žatec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Juřena Zdeněk | Ostrov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Jícha Luděk | Smilovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Kacálek Václav | Třebechovice pod Orebem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Kadeřábek Milan | Lošany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Kadlec Jaroslav | Heřmanův Městec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Kamenický Zdeněk | Choteč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Kaplan Matěj | Hlinsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Kaplan Otomar | Železný Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Kappi Josef | Nové Zámky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Karabáček Jiří | Golčův Jeníkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Kasal David | Výčaply | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Kauřík Milan | Červené Pečky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Kazda Jan | Nýrsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Kačer Josef | Sedmihorky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Klekner Patrik | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
935 | Koblížek Miloslav | Český Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Kochlefl Patrik | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
935 | Kocourek Petr | Černíny | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Kohout Richard ml. | Strakonice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Kolda Michal | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Kolitsch Matěj | Pernink | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Kollert Adam | Liberec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Kollert Michal | Liberec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Kollert Petr ml. | Liberec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Kosztyo Alexander | Poděbrady | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Koutský Petr ml. | Štítary | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Koutský Petr st. | Štítary | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Kovanda Daniel | Litoměřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Kovář Jakub | Hrubá Skála | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Koza Jan | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Kočíř Radek | Čankovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Koťátko Lukáš | Doubrava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Kratochvíl Rudolf | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
935 | Kraus Vladislav | Pražmo | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Krejcárek Jiří | Kobylí Hlava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Krejčí Karel | Havlíčkův Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Kretschmer Leon | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
935 | Krinzweig Adam | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
935 | Kronich Daniel | Litvínov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Kruml Michal | Habry | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Krupička Zdeněk | Zbraslavice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Krupka Dalibor | Bozkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Krupková Anděla | Bozkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Král David | Kostelec nad Černými Lesy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Kubík Tomáš | Ronov nad Doubravou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Kubíček Josef | Hlinsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Kuchař Stanislav | Starý Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Kulhánek Miloslav | Rohoznice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Kultová Amálie | Malé Svatoňovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Kutík Jiří | Lovosice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Kutílek Jaromír | Bohouňovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Kvasnička Daniel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
935 | Kvintusová Klára | Loučky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Kvintusová Lucie | Loučky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Křehla Pavel ml. | Bošice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Křehla Pavel st. | Bošice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Křikava Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
935 | Kříha František | Rohovládová Běla | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Kůr Petr | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Lauryn Matěj | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
935 | Lindenberg Daniel | Teplá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Linhart Lubomír | Svatý Mikuláš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Liolias Tomáš | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Lubas Matyáš | Jablonec nad Nisou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Lubas Šimon | Jablonec nad Nisou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Lubojacký Tomáš | Jablonec nad Nisou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Lách Ján | Slaný | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Mach Jakub | Pernink | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Majoroš Vojtěch | Karlovy Vary | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Malinský Oldřich | Hvozdnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Malnychenko Serhii | Horní Slavkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Malý Pavel | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Malý Roman | Plaňany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Marek David | Plaňany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Mareš Petr | Most | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Mareš Stanislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
935 | Mareš Vavřinec | Udlice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Martin Petr | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Maryška Miloslav | Lučice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Masaryk Tomáš | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Matys Norbert | Libišany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Matějka Roman | Nové Hrady | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Maxima Josef | Rychnov u Jablonce nad Nisou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Mařík Petr | Boješice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Mašek Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
935 | Meloun Václav | Loučky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Menčík Ivo | Opatovice nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Merhaut Jaroslav | Jablonec nad Nisou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Meszároš Pavel | Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Mikulka Petr | Sadová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Mikšovský Jan | Jirkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Mišková Denisa | Trhová Kamenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Mlčák Luboš | Domanín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Mokrý Jiří | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Mrenus Štěpán | Čáslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Mrkvička Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
935 | Myklian Roman | Petrovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Nesládek Ondřej | Uhelná Příbram | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Netolický Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
935 | Nosek Šimon | Rohoznice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Novotný Frederik Lukáš | Jirkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Novotný Michal | Červený Hrádek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Novotný Vojtěch | Poďousy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Novák Jan | Libišany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Novák Josef | Ledeč nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Nový Josef | Dymokury | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Nožíř Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
935 | Németh Pavel | Čáslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Němeček Miroslav | Příbram | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Němčík Prokop | Bozkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Odstrčilík Tadeáš | Dolní Bousov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Opl Aleš | Kralupy nad Vltavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Ovšonka Petr | Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Ošťádal Gabriel | Loštice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Papež Jiří | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Parkač Aleš | Štrampouch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Patřičný Krištof | Líšný | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Paulus Miroslav | Horní Počáply | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Pavlievev Anton | Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Pažout Martin | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Peroutek Josef ml. | Nová Role | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Petirová Magdalena | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Petr David | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Petrásek Jiří | Mirošovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Petráš Jan ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
935 | Petříček Stanislav | Pařížov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Peřina Ladislav | Chotěšice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Pešek Jan | Chrudim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Pilný David | Svatý Mikuláš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Pilný Martin | Svatý Mikuláš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Piskač Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
935 | Plaček Roman | Zásmuky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Pleskač David | Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Pleskač Jan ml. | Libice nad Doubravou | Vysočina team | 1 | 1 | 1 | 1.00 |
935 | Pluchta Petr | Smečno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Podlaha Jaroslav | Beroun | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Polák Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
935 | Pomahač Jan | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Pospíšil Pavel | Nová Farma | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Poustka Jan | Nové Strašecí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Poustka Tomáš | Nové Strašecí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Prokop Miroslav | Havlovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Prokop Richard | Malá Skála | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Prokopová Gabriela | Malá Skála | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Prokůpek Marek | Ostřešany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Ptáček Radek | Rakovník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Pur Stanislav | Lázně Bělohrad | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Písařík Pavel | Dobřeň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Píša Václav | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Pšenička Daniel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
935 | Rak Jakub | Poboří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Rak Jiří | Plaňany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Richter Kamil | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Rolínek Jaroslav | Mirovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Roušar Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
935 | Rulík Jakub | Dymokury | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Ruman Filip | Nepolisy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Rybář Jakub | Horní Jiřetín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Rydrych Derek | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Rákosníková Věra | Golčův Jeníkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Růžička Josef | Čeperka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Růžičková Adéla | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Samková Dagmar | Hostinné | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Schenk Adam | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
935 | Sedlák Ladislav | Tři Dvory | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Sedláček Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
935 | Seifert Zdeněk | Hlinsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Skoumal Milan st. | Malé Březno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Skořepa Dan | Bělušice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Slivko Jiří | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Slivko Lukáš | Malá Skála | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Sládek Rudolf | Loučky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Smutný Josef | Potěhy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Sochor Michal | Petrohrad | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Spiller Karel | Stod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Staněk Pavel | Mladá Vožice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Strolený Matěj | Medlešice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Stupka Ivan | Mirovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Stýblová Adéla | Bělušice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Sulzer Eduard | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
935 | Svoboda Jaroslav | Konárovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Svoboda Milan | Ronov nad Doubravou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Sychrová Soňa | Jenišovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Syrovátka Tomáš | Plaňany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Sýkora Václav | Ronov nad Doubravou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Tománková Petra | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Tomášek Jakub | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Tregler Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
935 | Tvaroh Jan | Nová Ves u Českých Budějovic | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Tyrych Radek st. | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Táborský Josef | Kounice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Tůmová Kateřina | Křečhoř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Urban Tomáš | Obora | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | V Petr | Karlovy Vary | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Vacek Dominik | Mladé Buky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Valecký František | Loukov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Vamberský Ladislav | Čáslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Vaníček Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
935 | Vančura Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
935 | Vaněk Petr | Grunta | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Vaněk Václav ml. | Třebechovice pod Orebem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Vaněk Václav st. | Třebechovice pod Orebem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Vavroušek Michal | Ždírec nad Doubravou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Vavříček Matyáš | Rychnov u Jablonce nad Nisou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Vaňková Nikola | Horní Maršov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Vašáková Marcela | Habry | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Vele Martin st. | Loktuše | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Venhauer Petr | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Veselý Filip | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
935 | Veselý Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
935 | Vilímek Martin | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Vlček Oldřich | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Vojtíšková Karolína | Železný Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Vojáček Zdeněk | Strakonice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Vokatý Filip | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
935 | Vokoun Jaroslav | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Vondruška Jakub | Vyskytná nad Jihlavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Vondruška Matěj | Opočno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Vonička Josef | Poděbrady | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Vostruha Roman | Řepín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Vošická Ema | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
935 | Voženílek Tomáš | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Vyhnálek Luboš | Třebechovice pod Orebem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Vávra Lukáš ml. | Horská Kamenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Vávra Rudolf | Trutnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Váňa Pavel | Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Věříš František | Rasochy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Věříš Jan | Rasochy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Věříš Štěpán | Rasochy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Weinfurter Werner | Želnava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Weis Robert | Liberec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Weisshaupl Jaromír | Obříství | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Wágner Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
935 | Zamastil Dušan | Vozice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Zamastil Pavel | Slatina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Zdobina Zdeněk | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Zelený Jiří | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Zemčíková Nikola | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
935 | Zitta Filip | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
935 | Zvěřina Miloslav | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Čapková Johana | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
935 | Čech Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
935 | Čech Rudolf | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
935 | Čepelka Rudolf | Lípa nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Čermák Antonín | Břežany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Černá Lada | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Černý Jakub | Kutná Hora | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Černý Ladislav | Chotusice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Černý Pavel | Třebechovice pod Orebem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Čížek Michal | Dobříš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Čížek Michal | Příbram | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Řezník Ondřej | Liberec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Řádek Jan | Hlinsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Říha Tomáš | Bělušice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Říha Vladimír | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
935 | Římal Vojtěch | Dymokury | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Šafránek Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
935 | Šafář Rudolf | Batňovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Šebek Michal | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Šebek Roman | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Šefl Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
935 | Šemberka Jan | Rudník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Ševčík Václav | Ronov nad Doubravou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Šimečík Martin | Mělník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Šimice Jan | Plzeň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Šindelka David | Česká Třebová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Školník Jakub | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Škopek Karel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
935 | Škréta Jindřich | Čtveřín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Šmídová Jitka | Trutnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Šnajdr Zdeněk | Předměřice nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Šnábl Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
935 | Šolc Milan | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Šorm Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
935 | Špinka Jan | Potěhy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Špringlová Tereza | Litoměřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Šranc Štěpán | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
935 | Štafurik Daniel | Říčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Štovíček Miroslav st. | Karlovy Vary | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Šubrt Dominik | Turkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Šulcová Ivana | Lovosice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Šupa Josef | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Švanda Albert | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
935 | Švanda Matěj | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
935 | Švanda Petr | Železný Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Švejdar Adam | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
935 | Švejkovská Eva | Český Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Švejkovský Stanislav | Český Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Šíp Vlastimil | Ostrov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Šťovíček Miroslav ml. | Karlovy Vary | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
935 | Žaloudek Matěj | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 |