Žebříček - Celostátní - 01.01.2024 - 31.12.2024 - Partnerské závody
Do tohoto žebříčku se započítává 12 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 149 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Synek Martin | Choceň | Gold Fish team | 3 | 102 | 102 | 34.00 |
2 | Vlček Petr | Častolovice | Black Fish team | 3 | 81 | 81 | 27.00 |
3 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 2 | 77 | 77 | 38.50 |
4 | Trnka Aleš | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 2 | 74 | 74 | 37.00 |
5 | Hladík Jiří | Častolovice | Black Fish team | 3 | 73 | 73 | 24.33 |
6 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | Rybářský ráj Hradec Králové | 2 | 61 | 61 | 30.50 |
7 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 2 | 57 | 57 | 28.50 |
8 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 2 | 54 | 54 | 27.00 |
9 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 2 | 53 | 53 | 26.50 |
10 | Franěk Robert | Trutnov | Jizera 24 | 1 | 45 | 45 | 45.00 |
10 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
12 | Hapák Jurij | Žďár nad Sázavou | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
12 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Torpedo team | 1 | 43 | 43 | 43.00 |
14 | Novotný Petr | Zámrsk | Torpedo team | 1 | 42 | 42 | 42.00 |
14 | Pekárek Pavel st. | Rtyně v Podkrkonoší | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
14 | Takács Pavel | Světnov | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
14 | Žuková Marie | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 2 | 42 | 42 | 21.00 |
18 | Blaščík Petr | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 1 | 41 | 41 | 41.00 |
18 | Novotná Jaroslava | Zámrsk | Torpedo team | 1 | 41 | 41 | 41.00 |
18 | Pětík Marek | Libišany | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
21 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | Michalové a spol. | 1 | 40 | 40 | 40.00 |
21 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | Žďárští dravci | 1 | 40 | 40 | 40.00 |
21 | Rudolf Jaroslav | Vrdy | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
24 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | Žďárští dravci | 1 | 39 | 39 | 39.00 |
24 | Hladík Tomáš | Dobruška | Poseidon fishing club Opočno | 2 | 39 | 39 | 19.50 |
24 | Horák Pavel | Žiželice | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
24 | Machatý David | Jaroměř | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
28 | Mokrá Jana | Najdek | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
28 | Novotný Jiří | Zámrsk | Torpedo team | 1 | 38 | 38 | 38.00 |
30 | Kovačka Josef | Ratboř | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
30 | Pišl Lukáš | Javornice | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
32 | Macháně Radek | Krčín | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
32 | Pavlíček Jaroslav | Žďár nad Sázavou | Žďárští dravci | 1 | 36 | 36 | 36.00 |
32 | Vlasta Vratislav | Bakov nad Jizerou | Msk Mnichovo Hradiště | 1 | 36 | 36 | 36.00 |
35 | Jílek Petr | Vír | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
35 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 1 | 35 | 35 | 35.00 |
37 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 33 | 33 | 33.00 |
37 | Vlasta Tomáš | Bakov nad Jizerou | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
37 | Vojáček Zdeněk | Vilémov | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
40 | Kympl Lukáš | Zlosyň | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
40 | Paštika Miloš | Opočno | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
40 | Sobotka Petr | Žďár nad Sázavou | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
43 | Kudry Marek | Cerhenice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
43 | Sysel Jan | Ivančice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
43 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
43 | Šmídl Jan | Roztoky u Prahy | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
47 | Klein Jiří | Karlovy Vary | Kocanda team | 1 | 30 | 30 | 30.00 |
47 | Kovář Martin | Kladruby | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
47 | Vlačiha Daniel | Bačetín | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
50 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 1 | 29 | 29 | 29.00 |
50 | Münzer Josef | Nové Sedlo | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
50 | Říčař David | Zdelov | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
53 | Antoš Marek | Běchary | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
53 | Chýle Petr | Bílina | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
53 | Icha Zdeněk | Havlíčkův Brod | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
53 | Wittvar Zdeněk st. | Vrdy | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
57 | Dobeš Jiří | Rebešovice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
57 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
57 | Kadlec Tomáš | Česká Skalice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
57 | Kubeš Jaroslav | Koštice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
57 | Prokeš Milan | Libochovice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
62 | Horáček Jaroslav | Havlíčkův Brod | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
62 | Hruška Václav | Vestec | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
62 | Mikolášik Zdeněk | Úmyslovice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
65 | Haincová Jana | Staré Ouholice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
65 | Ivanič Aleš | Žďár nad Sázavou | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
65 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 1 | 25 | 25 | 25.00 |
65 | Šesták Filip | Jaroměř | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
69 | Doležán Nikola | Chotěboř | Vysočina team | 1 | 24 | 24 | 24.00 |
69 | Dvořák Oldřich | Mělčany | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
69 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
72 | Chýle Karel | Ústí nad Labem | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
72 | Homolka Ludvík | Ostrov nad Oslavou | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
72 | Kadlec František | Zlíč | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
75 | Charvát Lukáš | Černčice | Rebels team | 1 | 22 | 22 | 22.00 |
75 | Obereiter Zdeněk st. | Hamry nad Sazavou | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
77 | Hrubeš Libor | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 1 | 21 | 21 | 21.00 |
77 | Michálek Jan | Otovice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
77 | Váňa Jindřich | Praha | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
77 | Ševčík Bořivoj | Zlosyň | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
81 | Novák Radek | Blatnice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
82 | Pásler Vlastimil | Spyta | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
82 | Skryja Matěj | Ostrov nad Oslavou | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
84 | Bílek Milan | Zlosyň | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
84 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 2 | 18 | 18 | 9.00 |
84 | Kaňák Petr | Bohouňovice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
84 | Petržílka Vlastimil | Vojkovice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
84 | Povolný Zdeněk | Karlovy Vary | Kocanda team | 1 | 18 | 18 | 18.00 |
84 | Přibyl David | Vlčice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
84 | Raniak Martin | Třešť | Big Fish Jihlava | 1 | 18 | 18 | 18.00 |
91 | Sobotka Jiří st. | Žďár nad Sázavou | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
91 | Teuber Tomáš | Jaroměř | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
91 | Zdráhala Petr | Všejany | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
94 | Havrila Michal st. | Jaroměř | Michalové a spol. | 1 | 16 | 16 | 16.00 |
94 | Rubina Vladimír | Liblice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
96 | Beneš Karel | Bílina | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
96 | Dičko Slavomír | Jaroměř | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
96 | Klement Antonín | Chranišov | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
96 | Kolejňák Radim | Chodov | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
96 | Mareš Vladimír | Praha | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
96 | Michálková Tereza | Otovice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
96 | Samlík Libor | Oslavany | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
103 | Bureš Václav | Nová Ves | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
103 | Pánek Vít | Sezemice | Páni Krokouši 198 | 1 | 14 | 14 | 14.00 |
103 | Zdráhala Ludvík | Hranice na Moravě | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
106 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | Black Fish team | 1 | 13 | 13 | 13.00 |
106 | Malý František | Kostelní Radouň | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
106 | Raniak Milan | Třešť | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
109 | Turský Jindřich | Krchleby | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
109 | Vlačiha Kristián | Bačetín | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
111 | Faltus Jaroslav | Jásenná | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
111 | Schingler Karel | Lovosice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
113 | Mareš Pavel | Praha | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
113 | Vojáček Tomáš | Dolní Sokolovec | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
113 | Čtvrtečka Jiří | Roztoky | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
116 | Holub David | Nový Ples | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
117 | Lísner Ladislav | Bohdalov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
117 | Vlačiha David | Bačetín | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
117 | Zrnová Jitka | Benešov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
120 | Sládek Pavel | České Velenice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
120 | Vacík Zdeněk | Havlíčkův Brod | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
120 | Šrámek Jan | Stěžery | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
123 | Bauer František | Karlovy Vary | Kocanda team | 1 | 6 | 6 | 6.00 |
123 | Bořilová Pavla | Počátky | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
123 | Cao Duy Dat | Bohdalov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
123 | Cao Van Xanh | Bohdalov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
123 | Dobrovolný František | Březí nad Oslavou | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
123 | Dubický Josef | Smiřice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
123 | Franc Miroslav | Roztoky | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
123 | Janáčková Jaroslava | Havlíčkova Borová | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
123 | Kolpaský Jan | Zlosyň | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
123 | Komárek Martin | Havlíčkův Brod | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
123 | Koukol Jan ml. | Chvalkovice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
123 | Kulda Jiří | Rtyně v Podkrkonoší | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
123 | Kumprecht Zdeněk | Nové Město nad Metují | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
123 | Mackura Zdeněk | Pernink | Bezrybky | 1 | 6 | 6 | 6.00 |
123 | Nekulová Stanislava | Dobroutov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
123 | Oubrecht Michal | Bílý Kámen | Big Fish Jihlava | 1 | 6 | 6 | 6.00 |
123 | Peroutka Jiří st. | Březí nad Oslavou | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
123 | Petříček Ladislav | Havlíčkova Borová | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
123 | Ryšavý Stanislav | Slotov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
123 | Slanař Josef | Panenský Týnec | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
123 | Toman František ml. | Jaroměřice nad Rokytnou | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
123 | Varadi Miroslav | Nová Farma | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
123 | Zlatuška Tomáš | Třebíč | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
123 | Záhora Petr | Bžany | Bezrybky | 1 | 6 | 6 | 6.00 |
123 | Čech Rostislav | Třebíč | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
123 | Ďásek František | Havlíčkův Brod | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
123 | Šustr Jiří | Bohdalov | 1 | 6 | 6 | 6.00 |