Žebříček členů klubu - Celostátní - 01.01.2019 - 31.12.2019 - Závody dvojic
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 52 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 3 | 93 | 93 | 31.00 |
2 | Porazík Václav | Kolešov | Rebels team | 2 | 74 | 74 | 37.00 |
3 | Novotný Jiří | Zámrsk | Novotňáci | 2 | 69 | 69 | 34.50 |
4 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 2 | 62 | 62 | 31.00 |
4 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 2 | 62 | 62 | 31.00 |
6 | Novotný Petr | Zámrsk | Novotňáci | 2 | 61 | 61 | 30.50 |
7 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | 2 | 58 | 58 | 29.00 | |
8 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 2 | 54 | 54 | 27.00 |
9 | Izaiasz Petr | Holice | MO ČRS Holice | 2 | 51 | 51 | 25.50 |
10 | Charvát Lukáš | Černčice | Rebels team | 2 | 48 | 48 | 24.00 |
11 | Váňa Tomáš | Zlosyň | Rebels team | 2 | 46 | 46 | 23.00 |
12 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Novotňáci | 2 | 45 | 45 | 22.50 |
13 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
14 | Bartoňková Petra | Předměřice nad Labem | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
15 | Mokrá Jana | Najdek | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
15 | Sobotka Miroslav | Žďár nad Sázavou | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
17 | Novotná Jaroslava | Zámrsk | Novotňáci | 2 | 37 | 37 | 18.50 |
17 | Poslušný Josef | Lípa nad Orlicí | Black Fish team | 1 | 37 | 37 | 37.00 |
19 | Melichar Tomáš | Žďár nad Sázavou | Vysočina team | 1 | 34 | 34 | 34.00 |
19 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
21 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
22 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 1 | 31 | 31 | 31.00 |
23 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | J.D.J. Fish team | 1 | 30 | 30 | 30.00 |
23 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 30 | 30 | 30.00 |
25 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
25 | Pavlíček Jaroslav | Žďár nad Sázavou | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
27 | Dostál Matouš | Králíky | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
28 | Bertok Milan | Dublovice | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
28 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 1 | 24 | 24 | 24.00 |
28 | Polívka Martin | Přibyslav | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
28 | Šrámek Petr | Opočínek | Hungerfish team | 1 | 24 | 24 | 24.00 |
32 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 2 | 23 | 23 | 11.50 |
33 | Franěk Robert | Trutnov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
33 | Friedrich Tomáš | Jablonec nad Nisou | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
33 | Kraus Pavel | Jablonec nad Nisou | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
33 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
37 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | J.D.J. Fish team | 1 | 20 | 20 | 20.00 |
37 | Kubešová Denisa | Bolina | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
39 | Hencel Jiří | Police nad Metují | Starší a neklidní | 1 | 16 | 16 | 16.00 |
39 | Turský David | Krchleby | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
39 | Turský Jindřich | Krchleby | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
42 | Pánek Vít | Sezemice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
42 | Vrba Tomáš | Svítkov | Veteráni | 1 | 14 | 14 | 14.00 |
44 | Šabata Jiří | Svatý Mikuláš | Black Fish team | 1 | 12 | 12 | 12.00 |
45 | Icha Zdeněk | Havlíčkův Brod | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
45 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
45 | Povolný Zdeněk | Karlovy Vary | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
48 | Žemlička Radek | Slatiňany | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
49 | Dědík Vladimír | Bašť | Rebels team | 1 | 2 | 2 | 2.00 |
49 | Trnka Aleš | Třesovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
49 | Vondra Martin | Němčice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
49 | Šitina Josef | Velká Jesenice | 1 | 2 | 2 | 2.00 |