Žebříček - Celostátní - 01.01.2024 - 31.12.2024 - Pohlaví: Muži
Do tohoto žebříčku se započítává 12 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 824 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vlasta Vratislav | Bakov nad Jizerou | Msk Mnichovo Hradiště | 7 | 172 | 172 | 24.57 |
2 | Mackura Zdeněk | Pernink | Bezrybky | 8 | 167 | 167 | 20.88 |
3 | Synek Martin | Choceň | Gold Fish team | 6 | 158 | 158 | 26.33 |
4 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 5 | 136 | 136 | 27.20 |
5 | Zlechovec Stanislav st. | Rakovník | 5 | 134 | 134 | 26.80 | |
6 | Bína Libor | Dlouhý Most | Fishing team Severočeši | 4 | 127 | 127 | 31.75 |
6 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 7 | 127 | 127 | 18.14 |
6 | Půta Jiří | Plzeň | 4 | 127 | 127 | 31.75 | |
9 | Povolný Zdeněk | Karlovy Vary | Kocanda team | 8 | 126 | 126 | 15.75 |
10 | Hladík Jiří | Častolovice | Black Fish team | 6 | 124 | 124 | 20.67 |
10 | Hrdlička Jaroslav | Mariánské Lázně | 4 | 124 | 124 | 31.00 | |
10 | Liščák Jan | Lubná | 4 | 124 | 124 | 31.00 | |
13 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | 5 | 120 | 120 | 24.00 | |
14 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | Jizera 24 | 5 | 111 | 111 | 22.20 |
15 | Blaščík Petr | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 4 | 110 | 110 | 27.50 |
16 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 5 | 109 | 109 | 21.80 |
17 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 5 | 108 | 108 | 21.60 |
17 | Zoul Artur | Žatec | 3 | 108 | 108 | 36.00 | |
17 | Šmídl Jan | Roztoky u Prahy | 4 | 108 | 108 | 27.00 | |
20 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | 7 | 104 | 104 | 14.86 | |
21 | Vlček Petr | Častolovice | Black Fish team | 5 | 100 | 100 | 20.00 |
22 | Černý Jan | Pardubice | 3 | 98 | 98 | 32.67 | |
23 | Záhora Petr | Bžany | Bezrybky | 7 | 96 | 96 | 13.71 |
24 | Kraus Pavel | Jablonec nad Nisou | Fishing team Severočeši | 4 | 93 | 93 | 23.25 |
25 | Klein Jiří | Karlovy Vary | Kocanda team | 7 | 92 | 92 | 13.14 |
25 | Münzer Josef | Nové Sedlo | 4 | 92 | 92 | 23.00 | |
27 | Cuhorka Jiří | Přelouč | 3 | 91 | 91 | 30.33 | |
27 | Šilhavý Stanislav | Třemošná | 3 | 91 | 91 | 30.33 | |
29 | Vojáček Zdeněk | Vilémov | 3 | 89 | 89 | 29.67 | |
30 | Perout Josef | Perštejn | Bezrybky | 4 | 88 | 88 | 22.00 |
31 | Trnka Aleš | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 3 | 86 | 86 | 28.67 |
32 | Ježek Martin | Předměřice nad Jizerou | 3 | 83 | 83 | 27.67 | |
32 | Zoul Marek | Žatec | 3 | 83 | 83 | 27.67 | |
34 | Cuhorka Aleš | Přelouč | 3 | 82 | 82 | 27.33 | |
35 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | 2 | 77 | 77 | 38.50 | |
36 | Tobolka Milan | Nechanice | Rybářský ráj Hradec Králové | 3 | 73 | 73 | 24.33 |
36 | Vojáček Tomáš | Dolní Sokolovec | 3 | 73 | 73 | 24.33 | |
38 | Horák Pavel | Žiželice | 2 | 72 | 72 | 36.00 | |
38 | Jón Richard | Chlum | Jizera 24 | 4 | 72 | 72 | 18.00 |
40 | Falta Kamil | Klášter nad Dědinou | 3 | 71 | 71 | 23.67 | |
41 | Křivánek Miroslav | Roudnice nad Labem | 2 | 70 | 70 | 35.00 | |
41 | Pětík Marek | Libišany | 3 | 70 | 70 | 23.33 | |
43 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 8 | 68 | 68 | 8.50 |
44 | Klement Antonín | Chranišov | 7 | 67 | 67 | 9.57 | |
44 | Klečák Miloslav | Onomyšl | 7 | 67 | 67 | 9.57 | |
46 | Bauer František | Karlovy Vary | Kocanda team | 6 | 66 | 66 | 11.00 |
46 | Dušánek Bohuslav st. | Jaroměř | 3 | 66 | 66 | 22.00 | |
46 | Dvořák Jan | Bakov nad Jizerou | 2 | 66 | 66 | 33.00 | |
46 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 6 | 66 | 66 | 11.00 | |
46 | Kovář Martin | Kladruby | 2 | 66 | 66 | 33.00 | |
46 | Rob Pavel | Přelouč | 3 | 66 | 66 | 22.00 | |
46 | Šlesinger Martin | Rakovník | 2 | 66 | 66 | 33.00 | |
53 | Brendl Patrik | Lanškroun | 3 | 65 | 65 | 21.67 | |
53 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | Žďárští dravci | 2 | 65 | 65 | 32.50 |
55 | Ročeň Martin | Ostřešany | 2 | 63 | 63 | 31.50 | |
56 | Hruška Jiří | Hradec Králové | 2 | 62 | 62 | 31.00 | |
56 | Kondras Přemysl | Pardubice | Páni Krokouši 198 | 4 | 62 | 62 | 15.50 |
56 | Pekárek Stanislav | Louny | 2 | 62 | 62 | 31.00 | |
56 | Schingler Karel | Lovosice | 3 | 62 | 62 | 20.67 | |
56 | Šajerman Vladimír | Vrchlabí | 4 | 62 | 62 | 15.50 | |
61 | Chýle Karel | Ústí nad Labem | 2 | 61 | 61 | 30.50 | |
61 | Chýle Petr | Bílina | 2 | 61 | 61 | 30.50 | |
61 | Hubička Tomáš | Brloh | 2 | 61 | 61 | 30.50 | |
61 | Mach Václav | Pernink | 4 | 61 | 61 | 15.25 | |
65 | Tkáč Milan | Kolín | 2 | 60 | 60 | 30.00 | |
66 | David Martin st. | Rakovník | 3 | 59 | 59 | 19.67 | |
66 | Richter Dalibor | Rumburk | 2 | 59 | 59 | 29.50 | |
66 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 2 | 59 | 59 | 29.50 |
66 | Vágenknecht Dan | Pardubice | 3 | 59 | 59 | 19.67 | |
66 | Zvoník Jakub | Kobylníky | 2 | 59 | 59 | 29.50 | |
71 | Balada Filip | Přelouč | 4 | 58 | 58 | 14.50 | |
71 | Homolka Ludvík | Ostrov nad Oslavou | 2 | 58 | 58 | 29.00 | |
71 | Michálek Jan | Otovice | 6 | 58 | 58 | 9.67 | |
71 | Skryja Matěj | Ostrov nad Oslavou | 2 | 58 | 58 | 29.00 | |
75 | Kaňák Petr | Bohouňovice | 4 | 57 | 57 | 14.25 | |
76 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team MAVER | 2 | 56 | 56 | 28.00 |
76 | Novák Radek | Blatnice | 2 | 56 | 56 | 28.00 | |
78 | Halíř Lukáš | Osek | 2 | 55 | 55 | 27.50 | |
78 | Honc Josef | Rumburk | 2 | 55 | 55 | 27.50 | |
78 | Hrubeš Libor | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 4 | 55 | 55 | 13.75 |
78 | Říčař David | Zdelov | 2 | 55 | 55 | 27.50 | |
82 | Varadi Miroslav | Nová Farma | 5 | 54 | 54 | 10.80 | |
83 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 4 | 53 | 53 | 13.25 |
83 | Würz Dalibor | Hořesedly | 3 | 53 | 53 | 17.67 | |
85 | Macháček Pavel | Loučky | 3 | 52 | 52 | 17.33 | |
85 | Mikolášik Zdeněk | Úmyslovice | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
85 | Zíma Bořivoj | Rohovládová Bělá | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
88 | Machatý David | Jaroměř | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
88 | Polák Lukáš | Senomaty | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
90 | Charvát Lukáš | Černčice | Rebels team | 3 | 50 | 50 | 16.67 |
90 | Krejčí Petr | Kněževes | 3 | 50 | 50 | 16.67 | |
90 | Ledvinka Miloš | Staré Čívice | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
90 | Černohlávek Martin | Barchov | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
94 | Kovačka Josef | Ratboř | 3 | 49 | 49 | 16.33 | |
95 | Čori Petr | Chodová Planá | 3 | 48 | 48 | 16.00 | |
96 | Bártík Miloslav | Plzeň | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
96 | Slezák Luboš | Jílovice | 3 | 47 | 47 | 15.67 | |
96 | Řípa Aleš | Heřmanův Městec | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
99 | Halíř Lukáš ml. | Osek | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
99 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 4 | 46 | 46 | 11.50 |
99 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | 4 | 46 | 46 | 11.50 | |
102 | Bareš Vladimír | Slepotice | Veteráni | 4 | 45 | 45 | 11.25 |
102 | Tošovský Petr | Bělá pod Bezdězem | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
102 | Turský Jindřich | Krchleby | 4 | 45 | 45 | 11.25 | |
105 | Melvald Jaroslav | Suchdol u Kutné Hory | 7 | 44 | 44 | 6.29 | |
105 | Pešek Michal st. | Řeřichy | 3 | 44 | 44 | 14.67 | |
105 | Čtverák Jaroslav | Roudnice nad Labem | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
108 | Beneš Karel | Bílina | 3 | 43 | 43 | 14.33 | |
108 | Franěk Robert | Trutnov | Jizera 24 | 2 | 43 | 43 | 21.50 |
108 | Hapák Jurij | Žďár nad Sázavou | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
108 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 2 | 43 | 43 | 21.50 |
108 | Zvoník Bedřich | Kobylníky | 4 | 43 | 43 | 10.75 | |
113 | Hlaváček Aleš | Ostřešany | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
113 | Kubeš Jaroslav | Koštice | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
113 | Novotný Petr | Zámrsk | Torpedo team | 1 | 42 | 42 | 42.00 |
113 | Novák Vratislav | Police nad Metují | 3 | 42 | 42 | 14.00 | |
113 | Přibyl David | Vlčice | 4 | 42 | 42 | 10.50 | |
113 | Takács Pavel | Světnov | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
119 | Jaroš Zdeněk | Hostinné | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
120 | Beznosek Jakub | Výrava | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
120 | Karban Michal st. | Rychnov u Jablonce nad Nisou | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
120 | Lipenský Martin | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
120 | Mokrý Jiří ml. | Havlíčkův Brod | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
120 | Moravec Pavel | Čejov | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
120 | Pečta Radek ml. | Třebíč | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
120 | Pátek David | Králův Dvůr | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
120 | Resl Jakub | Liberec | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
120 | Rudolf Jaroslav | Vrdy | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
120 | Smítka Josef ml. | Kaňk | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
120 | Sobotka Jiří st. | Žďár nad Sázavou | 3 | 40 | 40 | 13.33 | |
120 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 2 | 40 | 40 | 20.00 |
120 | Vlček Jaroslav st. | Strakonice | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
120 | Váňa Michal | Vepřek | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
134 | Bílek Milan | Zlosyň | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
134 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | Žďárští dravci | 1 | 39 | 39 | 39.00 |
134 | Hon Jakub | Hradec Králové | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
134 | Hájek Jakub | Bakov nad Jizerou | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
134 | Kratochvíl Jan | Třebechovice pod Orebem | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
134 | Kutička Pavel | Novosedly | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
134 | Kvasnička Martin st. | Kolín | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
134 | Mikeš Jakub | Karlovy Vary | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
134 | Shershen Volodymyr | Praha | Dnister feeder team | 2 | 39 | 39 | 19.50 |
143 | Borovka Luboš | Vodňany | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
143 | Kukliš Vladimír | Karlovy Vary | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
143 | Novotný Jiří | Zámrsk | Torpedo team | 1 | 38 | 38 | 38.00 |
143 | Pánek Petr | Rakovník | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
143 | Rubina Vladimír | Liblice | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
143 | Sýkora David | Rakovník | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
143 | Tuček Ondřej | Mnichovo Hradiště | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
143 | Vacík Zdeněk | Havlíčkův Brod | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
143 | Vlček Jaroslav ml. | Strakonice | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
143 | Vrba Tomáš | Svítkov | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
153 | Adamčuk Jan | Rakovník | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
153 | Mička Filip | Světnov | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
153 | Novotný Matěj | Železný Brod | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
153 | Polák Martin | Rakovník | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
153 | Sychra Adam | Jablonec nad Nisou | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
153 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 1 | 37 | 37 | 37.00 |
153 | Závodský Petr | Dačice | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
160 | Buriánek Dušan | Koberovy | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
160 | Jireš Matyáš | Bakov nad Jizerou | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
160 | Klouček Jan ml. | Branná | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
160 | Novotný Petr | Přerov nad Labem | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
160 | Pavlíček Jaroslav | Žďár nad Sázavou | Žďárští dravci | 1 | 36 | 36 | 36.00 |
160 | Voňka Daniel | Pardubice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
160 | Šípek Jakub | Trutnov | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
167 | Bartoš František | Chotěšov | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
167 | Brodský Michal | Hradec Králové | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 35 | 35 | 35.00 |
167 | Brůna Jan | Rumburk | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
167 | Bína Lukáš | Dlouhý Most | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
167 | Hruška Jiří | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
167 | Jílek Petr | Vír | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
167 | Kopecký Jan | Turnov | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
167 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | Black Fish team | 3 | 35 | 35 | 11.67 |
167 | Macho Bohuslav | Vrchlabí | 4 | 35 | 35 | 8.75 | |
167 | Zítka Lukáš | Jíkev | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
177 | Dohnal František | Ostrov | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
177 | Kadlec František | Zlíč | 5 | 34 | 34 | 6.80 | |
177 | Koštálek Jiří | Oplany | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
177 | Kubát Jiří | Úvaly | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
177 | Olbrich Jakub | Bechov | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
177 | Provazník Michal | Dřenice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
177 | Pásler Miloš | Miřetice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
177 | Slavík Jiří | Březina | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
177 | Sudík Miloslav | Kochánky | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
177 | Čížek Petr | Horní Slavkov | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
187 | Baďura Václav | Karlovy Vary | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
187 | Halamka Šimon | Hlinsko | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
187 | Hovorka Jan | Teplá | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
187 | Kopecký Jiří | Železný Brod | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
187 | Moravec Petr | Čejov | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
187 | Novák Josef | Žďár | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
187 | Pleskot Jan | Hrobice | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
187 | Puschar Viktor | Praha | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
187 | Svoboda Tadeáš | Žďár | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
187 | Vavříček Krištof | Rychnov u Jablonce nad Nisou | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
187 | Vlasta Tomáš | Bakov nad Jizerou | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
187 | Vopálenský Zdeněk | Ostrov | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
199 | Bedrník Jan | Jaroměř | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
199 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 2 | 32 | 32 | 16.00 |
199 | Filipec Artur | Liberec | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
199 | Filipec Tobiáš | Liberec | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
199 | Grégr Jiří st. | Šubrtov | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
199 | Kasl Luboš | Plzeň | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
199 | Kubec Tomáš | Lanškroun | Gold Fish team | 1 | 32 | 32 | 32.00 |
199 | Kudry Marek | Cerhenice | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
199 | Kympl Lukáš | Zlosyň | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
199 | Lochman František | Proseč - Martinice | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
199 | Sobotka Petr | Žďár nad Sázavou | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
199 | Sudík Bohumil | Malá Skála | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
199 | Suk Antonín | Strakonice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
199 | Ticháček Václav | Havlíčkův Brod | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
199 | Šindler Karel | Lovosice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
214 | Chrenovský Milan | Drnholec | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
214 | Dvořák Tomáš | Chodov | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
214 | Jiránek Robin | Radvanovice | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
214 | Molek Petr | Plzeň | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
214 | Omamik Ján | Plzeň | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
214 | Smítka Josef st. | Kaňk | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
214 | Sychra Vladimír | Jenišovice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
214 | Sysel Jan | Ivančice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
214 | Weinfurter Libor | Jaroměř | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
214 | Štefan Jan | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
224 | Jirásek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 1 | 30 | 30 | 30.00 |
224 | Kazda Petr | Mladá Vožice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
224 | Klouček Jan st. | Branná | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
224 | Kohel Michal | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
224 | Lévai Jan st. | Dalovice | 3 | 30 | 30 | 10.00 | |
224 | Pišinger Patrik | Kralupy nad Vltavou | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
224 | Prokůpek Tomáš | Rozhovice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
224 | Tošovský Antonín | Bělá pod Bezdězem | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
224 | Tóth Petr | Karlovy Vary | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
224 | Vican Roman | Přeštice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
224 | Čermák Jindřich | Břehy | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
224 | Šašek Jaroslav | Stránecká Zhoř | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
236 | Baloun Roman st. | Heřmanův Městec | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
236 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
236 | Chadima Jiří st. | Mirovice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
236 | Dudáš Jan | Řeřichy | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
236 | Janda Pavel st. | Turnov | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
236 | Kadlec Vratislav | Benátky nad Jizerou | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
236 | Kazda Jakub | Ostřešany | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
236 | Klich Václav | Rakovník | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
236 | Kolejňák Radim | Chodov | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
236 | Koutný Lubomír | Zaječice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
236 | Kudrna Jiří | Pardubice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
236 | Kupka Adrian | Pardubice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
236 | Městecký Radim | Svijany | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
236 | Pekař Jaroslav | Kamenice nad Lipou | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
250 | Antoš Marek | Běchary | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
250 | Dušek Jan | Hradec Králové | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
250 | Gryč Jan | Přibyslav | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
250 | Hušek Jan | Tatobity | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
250 | Icha Zdeněk | Havlíčkův Brod | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
250 | Jiránek Martin | Sychrov | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
250 | Komárek Martin | Havlíčkův Brod | 3 | 28 | 28 | 9.33 | |
250 | Kovář František | Mirovice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
250 | Otradovský Josef | Lanškroun | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
250 | Vnouček Petr ml. | Praha | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
250 | Vojta Jan | Protivín | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
250 | Wittvar Zdeněk st. | Vrdy | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
262 | Adámek Jan | Benátky nad Jozerou | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
262 | Bertok Milan | Dublovice | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
262 | Dobeš Jiří | Rebešovice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
262 | Ficner Jiří | Lanškroun | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
262 | Hejzlar Antonín | Šiškovice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
262 | Kovář Jan | Kladruby | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
262 | Křenek Robert | Pardubice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
262 | Lochman Matouš | Martinice | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
262 | Mika Miroslav | Přišimasy | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
262 | Němec Jan. | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
262 | Preisler Oldřich | Rychnov u Jablonce nad Nisou | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
262 | Prokeš Milan | Libochovice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
262 | Váňa Tomáš | Zlosyň | Rebels team | 1 | 27 | 27 | 27.00 |
262 | Šefl František | Velký Bor | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
262 | Šitina Josef | Velká Jesenice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
277 | Děček Antonín | Městec Králové | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
277 | Edl Milan | Plzeň | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
277 | Eichler Miloslav | Česká Kamenice | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
277 | Hemerka Martin | Úhřetická Lhota | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
277 | Horáček Jaroslav | Havlíčkův Brod | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
277 | Matějčík Martin | Branžež | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
277 | Vávra Luboš | Lanškroun | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
277 | Váňa Jindřich | Praha | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
277 | Zavřel Jan | Pomezí | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
277 | Štantejský Karel | Malá Skála | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
277 | Žemlička Milan | Ostrov | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
288 | Dvořak Tomaš | Chodov | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
288 | Frank Miloslav | Třebovice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
288 | Ivanič Aleš | Žďár nad Sázavou | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
288 | Mendel Milan | Pšovky | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
288 | Miklian Roman | Petrovice | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
288 | Roudnický Václav | Kochánky | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
288 | Růžička Zdeněk st. | Turnov | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
288 | Vnouček Stanislav | Praha | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
288 | Černý Radek | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
297 | Beneš Zdeněk | Peruc | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
297 | Blecha Miroslav ml. | Počátky | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
297 | Bořil František | Počátky | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
297 | Danko Arnošt | Brozánky | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
297 | Doležán Nikola | Chotěboř | Vysočina team | 1 | 24 | 24 | 24.00 |
297 | Hudský Jonáš | Předměřice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
297 | Janáček Daniel | Malá Losenice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
297 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
297 | Kukla Jiří | Pardubice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
297 | Matějčík Vít | Mnichovo Hradiště | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
297 | Požárek Václav | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
297 | Schovanec Jiří | Pardubice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
297 | Štichauer Tomáš | Rychnov nad Kněžnou | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
297 | Žemlička Pavel | Ostrov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
311 | Burda Pavel | Cheb | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
311 | Bury Jan | Postoloprty | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
311 | Bydžovský Josef | Kroučov | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
311 | Hart Pavel | Hořice v Podkrkonoší | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
311 | Hájek Václav | Strakonice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
311 | Jandourek Martin | Stará Boleslav | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
311 | Mareš Pavel | Praha | 3 | 23 | 23 | 7.67 | |
311 | Vyhlas Martin | Bakov nad Jizerou | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
311 | Červený Lukáš | Mnichovo Hradiště | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
311 | Žitník Dyma | Vítězná | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
321 | Haluza Petr | Zbraslav | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
321 | Kovář Martin | Třešť | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
321 | Kura Hynek | Tři Studně | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
321 | Makarský Michal | Karlovy Vary | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
321 | Noskovič Jakub | Strakonice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
321 | Obereiter Zdeněk st. | Hamry nad Sazavou | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
321 | Rejman Ivo | Liberec | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
321 | Rozum Pavel | Třemošná | 3 | 22 | 22 | 7.33 | |
321 | Slezák Tomáš | Sokolov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
321 | Sochor Václav | Přeštice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
321 | Studnička Jan | Pardubice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
321 | Šrámek Patrik | Opočínek | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
333 | Aulický Miroslav | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
333 | Blechta Jakub | Veselá u Mnichova Hradiště | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
333 | Cenkner Antonín | Cheb | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
333 | Ciler Richard | Rudník | 3 | 21 | 21 | 7.00 | |
333 | Děček Milan | Sloveč | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
333 | Gondek Miroslav | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
333 | Kochleffl Petrik | Senomaty | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
333 | Kohut Mykola | Mirovice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
333 | Kočíř Matěj | Čankovice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
333 | Pišna Celestýn | Kamenice | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
333 | Sudík Štěpán | Malá Skála | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
333 | Velfl Vladimír | Svitavy | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
333 | Vávra Otakar | Nemošice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
333 | Ševčík Bořivoj | Zlosyň | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
347 | Adamovič Andreas | Pečky | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
347 | Jirsa Jiří | Chmeliště | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
347 | Kočí Jaroslav | Praha | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
347 | Kučera Michal | Svitavy | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
347 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | Black Fish team | 2 | 20 | 20 | 10.00 |
347 | Pásler Vlastimil | Spyta | 3 | 20 | 20 | 6.67 | |
347 | Vacek Jan | Zábědov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
347 | Vitriv Volodymyr | Praha | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
347 | Vopasek Jaroslav | Doubrava | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
347 | Vrzák Jaroslav | Hostivice | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
357 | Adamovič Alex | Pečky | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
357 | Ficek Petr | Svitavy | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
357 | Kopřiva Josef | Hříškov | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
357 | Kořének Jan | Bukovina nad Labem | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
357 | Puchlovský Adam | Chrudim | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
357 | Vacek Jan | Liberec | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
357 | Vavříček Tomáš | Rychnov u Jablonce nad Nisou | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
357 | Vydra Martin | Ostrov | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
357 | Zdráhala Petr | Všejany | 3 | 19 | 19 | 6.33 | |
357 | Čipera Miroslav | Bohutín | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
357 | Šafařík Jaroslav | Praha | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
368 | Boček Michal | Kolín | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
368 | Daniš Petr | Pardubice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
368 | Dořičák Pavel | 2 | 18 | 18 | 9.00 | ||
368 | Drtina Daniel | Pardubice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
368 | Frank Martin | Česká Třebová | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
368 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | Michalové a spol. | 2 | 18 | 18 | 9.00 |
368 | Macháně Radek | Krčín | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
368 | Melichar Oldřich | Trutnov | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
368 | Mokrý Jan | Uhlířské Janovice | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
368 | Myška Karel | Hluboký Důl | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
368 | Petržílka Vlastimil | Vojkovice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
368 | Raniak Martin | Třešť | Big Fish Jihlava | 1 | 18 | 18 | 18.00 |
368 | Rulec Zbyněk | Svijanský Újezd | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
368 | Schmid David | Dačice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
368 | Sochor Martin | Petrohrad | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
368 | Sojka Milan | Staré Čívice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
368 | Tomek Luboš | Hořesedly | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
368 | Ujec Ondřej | Nemošice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
386 | Blecha Miroslav st. | Počátky | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
386 | Burkoň Jiří | Horka | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
386 | Dostál Aleš | Kolín | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
386 | Dostál Matouš | Králíky | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
386 | Drbal Filip | Dřenice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
386 | Hakl Petr | Předonín | Fishing team Severočeši | 1 | 17 | 17 | 17.00 |
386 | Hertver Petr | Horní Jiřetín | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
386 | Horník Jan | Zbůh | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
386 | Hušek Martin | Koberovy | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
386 | Hájek Vladimír | Dobříkov | Gold Fish team | 1 | 17 | 17 | 17.00 |
386 | Janíček Jan | Kamenice u Jihlavy | Big Fish Jihlava | 1 | 17 | 17 | 17.00 |
386 | Jaroš Marek | Hostinné | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
386 | Johanides Filip | Chrudim | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
386 | Kabourek Václav | Česká Kamenice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
386 | Kalenský Petr | Dolní Olešnice | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
386 | Klusáček Jan | Praha | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
386 | Kovář Miloslav | Králova Lhota | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
386 | Mareš Vladimír | Praha | 3 | 17 | 17 | 5.67 | |
386 | Petříček Jan | Poběžovice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
386 | Plimeke Petr | Karlovy Vary | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
386 | Prokop Václav | Jaroměř | 3 | 17 | 17 | 5.67 | |
386 | Stěhulka Aleš | Bitouchov | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
408 | Funda Petr st. | Kutná Hora | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
408 | Hendrich Lukáš | Jiříkov | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
408 | Hotový Jiří | Most | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
408 | Krejčí Josef | Březina | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
408 | Mojžíš Lukáš | České Budějovice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
408 | Motl František | Bečov | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
408 | Poštolka Pavel | Vysoké Veselí | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
408 | Smrčka Zdeněk | Strakonice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
408 | Zdráhala Ludvík | Hranice na Moravě | 3 | 16 | 16 | 5.33 | |
417 | Hrabě František | Rumburk | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
417 | Jakubec Jiří st. | Litomyšl | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
417 | Jandourek Tomáš | Stará Boleslav | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
417 | Kollert Petr st. | Liberec | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
417 | Kubový Vladimír | Městec Králové | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
417 | Kudibal Svatopluk | Turnov | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
417 | Labuť Josef | Ronov nad Doubravou | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
417 | Patzner Marek | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
417 | Samlík Libor | Oslavany | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
417 | Čajko Ludvík | Milín | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
427 | Bareš Josef | Koberovy | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
427 | Brzobohatý Jan | Mladá Boleslav | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
427 | Bureš Václav | Nová Ves | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
427 | Dryak Pavel | Vysoké Veselí | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
427 | Horálek Miroslav | Habartov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
427 | Hušek Jiří st. | Tatobity | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
427 | Hřebíček Milan | Svitavy | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
427 | Poláček Petr st. | Příbram | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
427 | Růžička Pavel | Dašice | Hungerfish team | 1 | 14 | 14 | 14.00 |
427 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
427 | Šnicer Petr | Veltěže | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
438 | Burak Oleh | Praha | Dnister feeder team | 2 | 13 | 13 | 6.50 |
438 | Dvořák Petr | Rakovník | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
438 | Hickl Pavel | Česká Třebová | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
438 | Hurt Martin | Zbraslavice | 2 | 13 | 13 | 6.50 | |
438 | Kapras Roman | Svijanský Újezd | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
438 | Koleňák Radim | Nové Sedlo | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
438 | Malý František | Kostelní Radouň | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
438 | Raniak Milan | Třešť | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
438 | Tejnecký Miroslav | Zbraslavice | 2 | 13 | 13 | 6.50 | |
438 | Vaněk Daniel | Dolní Hořice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
438 | Čmugr Tomáš | Velký Šenov | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
449 | Cína Miroslav | Pardubice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
449 | Dubský František | Mirovice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
449 | Haluza Josef | Zbraslav | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
449 | Hlavatý Tomáš | Zaloňov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
449 | Kadlec Tomáš | Turnov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
449 | Macas Lukáš | Česká Třebová | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
449 | Maňák Daniel | Starý Kolín | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
449 | Odvářka Petr | Pohořelice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
449 | Picek Martin | Žďár | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
449 | Porazík Václav | Kolešov | Rebels team | 2 | 12 | 12 | 6.00 |
449 | Sochor Rudolf | Petrohrad | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
449 | Vik Daniel | Rumburk | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
449 | Zahradník Michal | Pelechov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
462 | Dušek Vítězslav | Litoměřice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
462 | Fenčák Jaroslav | Vítězná | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
462 | Kindl Jaroslav st. | Ústí nad Orlicí | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
462 | Klusáček Antonín | Praha | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
462 | Komora Martin | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
462 | Kučera Jakub | Hradec Králové | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
462 | Mareš Antonín | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
462 | Paulus Patrik | Horní Počáply | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
462 | Poslušný Josef | Lípa nad Orlicí | Black Fish team | 1 | 11 | 11 | 11.00 |
462 | Provazník Jiří | Dřenice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
462 | Sojka Mikuláš | Pardubice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
462 | Vaněk Michal | Litoměřice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
462 | Vele Ondřej | Loktuše | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
462 | Votoček Tomáš | Vrchlabí | 3 | 11 | 11 | 3.67 | |
476 | Hrubeš Petr | Rokycany | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
476 | Kapras Tadeáš | Svijanský Újezd | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
476 | Ludvík Tomáš ml. | Žamberk | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
476 | Mareš Jan | Turnov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
476 | Nerad Rostislav | Jílové | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
476 | Netík Jiří | Kostomlaty nad Labem | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
476 | Porazík Jakub | Kolešov | Rebels team | 1 | 10 | 10 | 10.00 |
476 | Randa Miloš | Litomyšl | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
476 | Svoboda Marek | Hradec Králové | 2 | 10 | 10 | 5.00 | |
476 | Techlovský Jiří | Sloveč | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
476 | Valda Martin | Brno | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
476 | Červenka Lukáš | Cheb | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
476 | Šrámek Petr | Opočínek | Hungerfish team | 1 | 10 | 10 | 10.00 |
489 | Aulický Richard | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
489 | Bubník Josef | Svitavy | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
489 | Danko Karel | Žeretice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
489 | Fiedler Ondřej | Rasochy | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
489 | Fišer Libor st. | Louny | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
489 | Havrila Michal st. | Jaroměř | Michalové a spol. | 2 | 9 | 9 | 4.50 |
489 | Houžvička Štefan | Liberec | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
489 | Hovorka Jaroslav | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
489 | Kaniščev Roman | Loštice | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
489 | Koukal Martin ml. | Hvozdečko | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
489 | Peroutek Josef st. | Nová Role | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
489 | Rösler Tomáš | Mnichovo Hradiště | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
489 | Silvaši Štefan | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
489 | Šplíchal Petr | Prostějov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
489 | Šípek Miroslav | Trutnov | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
504 | Kyncl Matyáš | Česká Třebová | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
504 | Lísner Ladislav | Bohdalov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
504 | Vaněk Karel | Dolní Hořice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
504 | Škréta Martin | Čtveřín | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
504 | Žemlička Radek | Slatiňany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
509 | Gmyrja Martin | Radvanice | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
509 | Kapras Tomáš | Čičavy | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
509 | Kmoníček Zdeněk | Česká Třebová | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
509 | Král Jaroslav st. | Kovanice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
509 | Křivský Luboš | Strakonice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
509 | Novotný Zdeněk | Zbraslavice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
509 | Paclík Libor | Česká Třebová | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
509 | Pavka Martin | Znojmo | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
509 | Podlaha Adam | Beroun | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
509 | Poštolka Petr | Vysoké Veselí | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
509 | Pánek Vít | Sezemice | Páni Krokouši 198 | 1 | 7 | 7 | 7.00 |
509 | Sládek Pavel | České Velenice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
509 | Sršeň Jan | Česká Třebová | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
509 | Zahradník Roman | Pelechov | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
509 | Zelenka Pavel | Grunta | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
509 | Ďásek František | Havlíčkův Brod | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
525 | Cao Duy Dat | Bohdalov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
525 | Cao Van Xanh | Bohdalov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
525 | Dobrovolný František | Březí nad Oslavou | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
525 | Furthner Jan | Bečváry | 2 | 6 | 6 | 3.00 | |
525 | Hladík Tomáš | Dobruška | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 6 | 6 | 6.00 |
525 | Kolpaský Jan | Zlosyň | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
525 | Kosina Roman | Veselí u Přelouče | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
525 | Nedvěd Václav | Mockovice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
525 | Novotný Jan | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
525 | Oubrecht Michal | Bílý Kámen | Big Fish Jihlava | 1 | 6 | 6 | 6.00 |
525 | Peroutka Jiří st. | Březí nad Oslavou | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
525 | Petříček Ladislav | Havlíčkova Borová | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
525 | Pešek Michal ml. | Řeřichy | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
525 | Pikali Imrich | Vavřinec | 3 | 6 | 6 | 2.00 | |
525 | Pleskot Jan ml. | Hrobice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
525 | Procházka Milan | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
525 | Slanař Josef | Panenský Týnec | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
525 | Stránský Jiří | Nymburk | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
525 | Sácký Miroslav | Rousínov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
525 | Toman František ml. | Jaroměřice nad Rokytnou | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
525 | Zlatuška Tomáš | Třebíč | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
525 | Čech Rostislav | Třebíč | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
525 | Štich Freddy | Cheb | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
525 | Šustr Jiří | Bohdalov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
549 | Babka Pavel | Chloumek | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
549 | Bulak Serhiy | Praha | Dnister feeder team | 2 | 5 | 5 | 2.50 |
549 | Cejnar Jiří | Jablonec nad Nisou | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
549 | John Miroslav | Roudnice nad Labem | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
549 | Mocek Jan | Semily | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
549 | Musil Karel | Libice nad Doubravou | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
549 | Nimko Marian | Praha | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
549 | Stehlík Ondřej | Znojmo | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
557 | Blatný Petr | Rumburk | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
557 | Darebník Roman | Rousínov | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
557 | Dostál Jaroslav | Liberec | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
557 | Habich Jiří | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
557 | Hrdlička Petr | Hrubý Jeseník | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
557 | Konečný Martin | Růžená | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
557 | Koukal Martin st. | Hvozdečko | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
557 | Odstrčilík Hubert | Dolní Bousov | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
557 | Pešek Jiří | Řeřichy | 4 | 4 | 4 | 1.00 | |
557 | Toman František st. | Jaroměřice nad Rokytnou | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
557 | Červený Jaroslav | Jaroměř | Michalové a spol. | 1 | 4 | 4 | 4.00 |
568 | Bezděch Karel | Staňkov | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
568 | Honzejk Martin | Přepeře | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
568 | Klaška Josef | Pardubice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
568 | Lakoš Gustav | Kralice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
568 | Mika Jaroslav | Přišimasy | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
568 | Minařík Jaroslav | Třemošnice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
568 | Nesládek Pavel | Kounice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
568 | Oberreiter Radek | Havlíčkův Brod | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
568 | Plzák Kevin | Kralupy nad Vltavou | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
568 | Plášek Milan | Poštovice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
568 | Rovnaník Zdeněk ml. | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
568 | Světnička Petr | Praha | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
568 | Vlk Petr | Rumburk | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
568 | Zahradník Vlastimil | Pardubice | Veteráni | 2 | 3 | 3 | 1.50 |
568 | Černohorský Pavel | Rakovník | 3 | 3 | 3 | 1.00 | |
568 | Šindelář Michal | Česká Třebová | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
584 | Chromela Marek | Velká Lhota | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
584 | Dub Jaroslav | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
584 | Kmošek Lukáš | Pardubice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
584 | Kopřiva Karel | Aš | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
584 | Lévai Josef | Jenišov | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
584 | Oberfalzer Jan | Karlovy Vary | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
584 | Peťovský Ivan | Želetava | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
584 | Tököly Martin ml. | Havířov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
584 | Vávra Vladimír | Doubrava | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
584 | Zachař Jiří | Pohránov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
584 | Zaňka Matěj | Příbram | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
584 | Šubrt Vlastimil | Turkovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
584 | Šťastný Jan | Mnichovo Hradiště | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
597 | Adamcuk Jan | Přílepy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Adamovič Jiří | Pečky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Berecz Peter | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
597 | Bečvář Václav | Viňtířov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Bláha František | Ostrov] | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Borůvka Miloš | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Bros Josef | Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Burgr Martin | Liberec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Buček David | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Bártík Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
597 | Březina Jan | Starý Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Cenkner Václav | Cheb | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Charvát Martin | Milčice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Chrastil Tomáš | Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Chrenovský Ivan | Drnholec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Chuchvalec Ivan | Libenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Chuchvalec Tomáš | Hlízov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Cilar Martin | Rudník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Coufal Zdeněk | Liberec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Demčák Miroslav | Liberec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Dezort Jiří | Kuřivody | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Dlabal Jan | Olomouc | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Dlask Tadeáš | Příšovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Domanský David | Kutná Hora | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Drábek Lukáš | Veltruby | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Dufek Tomáš ml. | Malá Skála | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Dušek Ivan | Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Dvořák Tomáš | Rakovník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Dvořák Tomáš | Červené Pečky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Eliáš Šimon | Grunov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Erban Jiří | Hostinné | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Faitl Jiří st. | Karlovy Vary | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Faltýn Jakub | Církvice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Fiala Jakub | Chrudim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Fišer Jan | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Fišer Valentýn | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Fodor Petr | Třebestovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Fojtík Zdeněk | Cheb | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Fraven Zdeněk | Malá skála | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Gulyas Radim | Česká Třebová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Hanzl Antonín | Nymburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Hanzl Zdeněk | Nymburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Hanzlík Vladimír | Nové Dvory | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Hapiák Patrik | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Hobelant Matyáš | Přepeře | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Holec Eliáš | Chrast | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Hos Martin | Otín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Hotovec Zdeněk | Řepín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Hovorka Antonín | Žabonosy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Hranička Jaroslav | Litoměřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Hricík Jan | Kamenný přívoz | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Hrtáň Milan | Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Hudeček František | Chýšť | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Huler Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
597 | Hurský Václav | Smrkový Týnec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Jakoubek Pavel | Nymburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Jandourek Petr | Vyšehořovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Janický Kamil | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Janoušek Jan | Kutná Hora | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Jarý Marek | Karlovy Vary | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Jedlička Martin | Jirkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Jelínek Josef | Hradišťko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Jiránek Bastien | Líšný | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Jonák Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
597 | Jícha Luděk | Smilovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Kadeřábek Milan | Lošany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Kamenický Zdeněk | Choteč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Kaplan Otomar | Železný Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Kappi Josef | Nové Zámky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Karabáček Jiří | Golčův Jeníkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Kauřík Milan | Červené Pečky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Kazda Jan | Nýrsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Kačer Josef | Sedmihorky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Kocourek Petr | Černíny | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Kohout Richard ml. | Strakonice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Kolda Michal | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Kollert Adam | Liberec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Kollert Michal | Liberec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Kollert Petr ml. | Liberec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Kosztyo Alexander | Poděbrady | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Koutský Petr ml. | Štítary | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Koutský Petr st. | Štítary | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Kovanda Daniel | Litoměřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Kovář Jakub | Hrubá Skála | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Kočíř Radek | Čankovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Koťátko Lukáš | Doubrava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Krinzweig Adam | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
597 | Kronich Daniel | Litvínov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Krupička Zdeněk | Zbraslavice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Krupka Dalibor | Bozkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Kuchař Stanislav | Starý Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Kutílek Jaromír | Bohouňovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Křehla Pavel ml. | Bošice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Křehla Pavel st. | Bošice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Kříž Jiří | Lomnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Lindenberg Daniel | Teplá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Linhart Lubomír | Svatý Mikuláš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Liolias Tomáš | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Lubas Matyáš | Jablonec nad Nisou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Lubas Šimon | Jablonec nad Nisou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Lubojacký Tomáš | Jablonec nad Nisou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Lách Ján | Slaný | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Lísner Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
597 | Majoroš Vojtěch | Karlovy Vary | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Malnychenko Serhii | Horní Slavkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Malý Ondřej | Chrudim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Malý Pavel | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Malý Roman | Plaňany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Marek David | Plaňany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Mareš Petr | Most | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Mareš Vavřinec | Udlice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Masaryk Tomáš | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Mastník Luděk | Nelahozeves | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Matys Norbert | Libišany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Matějka Roman | Nové Hrady | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Maxima Josef | Rychnov u Jablonce nad Nisou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Mařík Petr | Boješice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Meloun Václav | Loučky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Mendl Radek | Telč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Menčík Ivo | Opatovice nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Merhaut Jaroslav | Jablonec nad Nisou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Meszároš Pavel | Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Mikšovský Jan | Jirkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Mlčák Luboš | Domanín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Mrenus Štěpán | Čáslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Musil Ondřej | Ždírec nad Doubravou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Myklian Roman | Petrovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Novotný Frederik Lukáš | Jirkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Novotný Michal | Červený Hrádek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Novotný Vojtěch | Poďousy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Nový Josef | Dymokury | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Németh Pavel | Čáslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Němeček Miroslav | Příbram | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Němčík Prokop | Bozkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Odstrčilík Tadeáš | Dolní Bousov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Olbrich Petr ml. | Bechov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Opl Aleš | Kralupy nad Vltavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Ovšonka Petr | Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Ošťádal Gabriel | Loštice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Patřičný Krištof | Líšný | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Paulus Miroslav | Horní Počáply | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Pavlievev Anton | Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Peroutek Josef ml. | Nová Role | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Petrásek Jiří | Mirošovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Peřina Ladislav | Chotěšice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Pešek Jan | Chrudim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Pilný David | Svatý Mikuláš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Pilný Martin | Svatý Mikuláš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Plaček Roman | Zásmuky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Pleskač David | Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Pluchta Petr | Smečno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Podlaha Jaroslav | Beroun | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Pospíšil Pavel | Nová Farma | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Prokop Richard | Malá Skála | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Prokůpek Marek | Ostřešany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Ptáček Radek | Rakovník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Pur Stanislav | Lázně Bělohrad | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Písařík Pavel | Dobřeň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Pýcha Hynek | Skryje | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Rak Jakub | Poboří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Rak Jiří | Plaňany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Randa Matěj | Svijany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Rolínek Jaroslav | Mirovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Roušar Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
597 | Rybář Jakub | Horní Jiřetín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Schejbal Josef | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Sedlák Ladislav | Tři Dvory | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Sixta Tomáš | Týnec nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Skoumal Milan st. | Malé Březno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Slivko Jiří | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Slivko Lukáš | Malá Skála | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Sládek Rudolf | Loučky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Sochor Michal | Petrohrad | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Spiller Karel | Stod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Staněk Pavel | Mladá Vožice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Strolený Matěj | Medlešice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Stupka Ivan | Mirovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Sulzer Eduard | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
597 | Syrovátka Tomáš | Plaňany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Tvaroh Jan | Nová Ves u Českých Budějovic | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | V Petr | Karlovy Vary | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Vaníček Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
597 | Vančura Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
597 | Vaněk Petr | Grunta | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Vavříček Matyáš | Rychnov u Jablonce nad Nisou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Vele Martin st. | Loktuše | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Venhauer Petr | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Vlček Oldřich | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Vojáček Zdeněk | Strakonice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Vonička Josef | Poděbrady | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Vorlíček František | Kostomlátky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Vostruha Roman | Řepín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Vrzal Tomáš | Pečky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Vávra Lukáš ml. | Horská Kamenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Váňa Pavel | Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Věříš František | Rasochy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Věříš Jan | Rasochy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Věříš Štěpán | Rasochy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Weinfurter Werner | Želnava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Weis Robert | Liberec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Weisshaupl Jaromír | Obříství | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Zamastil Dušan | Vozice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Zamastil Pavel | Slatina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Zdobina Zdeněk | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Čepelka Rudolf | Lípa nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Černý Jakub | Kutná Hora | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Černý Ladislav | Chotusice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Černý Pavel | Třebechovice pod Orebem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Čížek Michal | Dobříš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Čížek Michal | Příbram | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Řezník Ondřej | Liberec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Šebek Michal | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Šedivý Jindřich | Nová Ves u Chotěboře | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Šefl Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
597 | Šemberka Jan | Rudník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Šimečík Martin | Mělník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Šimice Jan | Plzeň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Šindelka David | Česká Třebová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Školník Jakub | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Škopek Karel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
597 | Škréta Jindřich | Čtveřín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Šranc Štěpán | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
597 | Štovíček Miroslav st. | Karlovy Vary | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Šubrt Dominik | Turkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Švanda Petr | Železný Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Šíp Vlastimil | Ostrov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Šťovíček Miroslav ml. | Karlovy Vary | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
597 | Žaloudek Matěj | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 |