Žebříček - Kraj Jihočeský - 01.01.2021 - 31.12.2021 - Pohlaví: Muži
Do tohoto žebříčku se započítává 4 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 470 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Černý Jindřich ml. | Jindřichův Hradec | Bobr team Jindřichův Hradec | 8 | 141 | 162 | 20.25 |
2 | Matějka Václav | Nové Hrady | 5 | 138 | 139 | 27.80 | |
3 | Mlčák Luboš | Domanín | 5 | 134 | 154 | 30.80 | |
4 | Mojžíš Lukáš | České Budějovice | 7 | 122 | 172 | 24.57 | |
5 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | 6 | 111 | 121 | 20.17 | |
6 | Melichar Tomáš | Žďár nad Sázavou | 3 | 109 | 109 | 36.33 | |
7 | Vlček Jaroslav st. | Strakonice | 5 | 105 | 107 | 21.40 | |
8 | Bertok Milan | Dublovice | Rum team Jindřichův Hradec | 7 | 98 | 107 | 15.29 |
9 | Borovka Luboš | Vodňany | 4 | 97 | 97 | 24.25 | |
9 | Doležán Nikola | Chotěboř | Vysočina team | 4 | 97 | 97 | 24.25 |
11 | Klouček Jan ml. | Branná | 6 | 96 | 122 | 20.33 | |
12 | Klouček Jan st. | Branná | 5 | 93 | 95 | 19.00 | |
13 | Košina Pavel | Domanín | 3 | 92 | 92 | 30.67 | |
13 | Zelenka Zdeněk | Obrataň | 4 | 92 | 92 | 23.00 | |
15 | Belušiak Ladislav | Jindřichův Hradec | Bobr team Jindřichův Hradec | 8 | 88 | 105 | 13.13 |
16 | Svoboda Jiří | České Budějovice | 3 | 86 | 86 | 28.67 | |
17 | Dušák Patrik | Novosedly nad Nežárkou | 3 | 85 | 85 | 28.33 | |
18 | Mrázek Petr | Velká Hraštice | Bobr team Jindřichův Hradec | 3 | 84 | 84 | 28.00 |
18 | Pajer Stanislav | Ledeč nad Sázavou | 4 | 84 | 84 | 21.00 | |
20 | Drápal Vlastimil | Jindřichův Hradec | Rum team Jindřichův Hradec | 8 | 81 | 89 | 11.13 |
21 | Vojáček Zdeněk | Strakonice | 3 | 80 | 80 | 26.67 | |
22 | Míchal Jiří | České Budějovice | 3 | 76 | 76 | 25.33 | |
22 | Pavlovič Marek | Chlum u Třeboně | 3 | 76 | 76 | 25.33 | |
24 | Matějka Roman | Nové Hrady | 4 | 73 | 73 | 18.25 | |
24 | Skalický Miroslav | Příbram | 2 | 73 | 73 | 36.50 | |
26 | Duba Ladislav | Žďár nad Sázavou | 2 | 69 | 69 | 34.50 | |
26 | Pekař Jaroslav | Kamenice nad Lipou | 4 | 69 | 69 | 17.25 | |
26 | Šmitmajer Marek | Křečice | 3 | 69 | 69 | 23.00 | |
29 | Moravec Pavel | Čejov | 2 | 67 | 67 | 33.50 | |
30 | Tvaroh Jan | Nová Ves u Českých Budějovic | 3 | 66 | 66 | 22.00 | |
31 | Mádl Petr | Jindřichův Hradec | 3 | 65 | 65 | 21.67 | |
31 | Novák Vratislav | Všeteč | 3 | 65 | 65 | 21.67 | |
33 | Křivský Luboš | Strakonice | 3 | 64 | 64 | 21.33 | |
34 | Dubský František | Mirovice | 5 | 63 | 65 | 13.00 | |
34 | Noskovič Jakub | Strakonice | 2 | 63 | 63 | 31.50 | |
34 | Smrčka Zdeněk | Strakonice | 3 | 63 | 63 | 21.00 | |
37 | Lenárd Tibor | Kdyně | 2 | 62 | 62 | 31.00 | |
37 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 2 | 62 | 62 | 31.00 |
39 | Kutička Pavel | Novosedly | 2 | 60 | 60 | 30.00 | |
39 | Pučeník Pavel | Kdyně | 3 | 60 | 60 | 20.00 | |
41 | Jungwirt Milan | Strakonice | 2 | 59 | 59 | 29.50 | |
42 | Heřman František | Krsice | 2 | 58 | 58 | 29.00 | |
42 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | 2 | 58 | 58 | 29.00 | |
44 | Kovář Miloslav | Králova Lhota | 2 | 57 | 57 | 28.50 | |
45 | Bernard Michal | Milín | 2 | 56 | 56 | 28.00 | |
45 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 4 | 56 | 56 | 14.00 |
47 | Dušák Pavel st. | Novosedly nad Nežárkou | 3 | 53 | 53 | 17.67 | |
47 | Pavlíček Václav st. | Ledeč nad Sázavou | 3 | 53 | 53 | 17.67 | |
49 | Krakowitzer Jiří | Třeboň | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
49 | Malaník Petr | Nová Olešná | 3 | 52 | 52 | 17.33 | |
49 | Poláček Petr st. | Příbram | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
52 | Švec Jakub | Zhořec | 3 | 51 | 51 | 17.00 | |
53 | Mařík Petr | Boješice | 3 | 50 | 50 | 16.67 | |
54 | Klečák Miloslav | Onomyšl | 4 | 49 | 49 | 12.25 | |
55 | Kříž Josef | Smrk | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
55 | Míchal Jan | Nová Bystřice | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
57 | Mrázek Karel | Mirovice | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
58 | Janota Jaromír | Březnice | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
59 | Čipera Miroslav | Bohutín | 3 | 42 | 42 | 14.00 | |
60 | Marek Vladimír | Třeboň | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
61 | Bártík Miloslav | Plzeň | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
61 | Kuliš Jakub | 1 | 40 | 40 | 40.00 | ||
61 | Kupsa Jan ml. | Buřenice | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
61 | Mokrý Jan | Uhlířské Janovice | 4 | 40 | 40 | 10.00 | |
61 | Pužej Štěpán | Netolice | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
61 | Vojta Jan | Protivín | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
61 | Zimmel Jan | Stříbřec | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
68 | Klimeš Jan | Čimelice | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
68 | Trousil Lukáš | Libín | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
68 | Weiss Bronislav | Prachatice | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
71 | Foret Roman | Hustopeče | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
71 | Peterka Jaroslav | Česká Lípa | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
71 | Pokorný Roman st. | Nové Strašecí | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
71 | Scholz Jaromír | Horní Dubňany | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
71 | Seidl Jan | Zbiroh | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
71 | Skalický Matěj | Příbram | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
71 | Trnka Vojtěch | Lišov | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
71 | Vlček Jaroslav ml. | Strakonice | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
79 | Edl Milan | Plzeň | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
79 | Hazuka Jan | České Budějovice | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
81 | Bejsta Tomáš | České Budějovice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
81 | Bláha Aleš | 2 | 36 | 36 | 18.00 | ||
81 | Bořík Michal | Jarošov nad Nežárkou | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
81 | Císař Martin | Libáň | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
81 | Podroužek Tadeáš | Srubec | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
81 | Vican Marek | Přeštice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
87 | Havránek Radek | Čejov | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
87 | Hess Tomáš | Zálší | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
87 | Lomoga Jan | Novosedly nad Nežárkou | 3 | 35 | 35 | 11.67 | |
87 | Ourdán Stanislav | Praha | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
87 | Pavlík František | Březnice | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
92 | Beránek Lukáš | Světlá nad Sázavou | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
92 | Kouřil Jan | Břilice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
92 | Kratochvíl Petr | Nová Bystřice | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
92 | Macků Ondřej | Dačice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
92 | Moravec Petr | Čejov | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
92 | Němec Jan | České Budějovice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
92 | Viktora Martin | Mirochov | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
99 | Buřič Zdeněk | Dolní Miletín | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
99 | Macháček Pavel | Mníšek pod Brdy | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
99 | Matoušek Miroslav | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
99 | Matoušek Tomáš | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
99 | Volf Josef | Nová Bystřice | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
99 | Vondráček Jiří | Měšice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
99 | Čajko Ludvík | Milín | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
99 | Číž Luboš | Jindřichův Hradec | Rum team Jindřichův Hradec | 7 | 32 | 36 | 5.14 |
107 | Beneš Milan | Tušť | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
107 | Fejfar Kamil | Radčice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
107 | Podoubský Vít | Praha | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
107 | Trnka Vít | Lišov | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
111 | Calta Václav st. | Sedlčany | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
111 | Eger David | Majdalena | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
111 | Kiessling Vít | Prostřední Vydří | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
111 | Smetana Vladimír | Branná u Třeboně | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
111 | Tomšík Jan | Křižanov | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
111 | Šulc Jindřich | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
117 | Bárta Lukáš | Branná u Třeboně | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
117 | Sochor Jaroslav st. | Hluboká nad Vltavou | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
117 | Werner Patrik | Třeboň | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
120 | Brousil Jakub | Čimelice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
120 | Hejda Richard | Břežany | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
120 | Komora Martin | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
120 | Křen Jan | Telč | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
120 | Přílepek Miroslav | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
120 | Sewald Pavel | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
120 | Šlehofer Frantisek | Praha | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
120 | Šuhaj Robert | Frymburk | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
128 | Kaňka Karel | Sedlice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
128 | Lamač František | Praha | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
128 | Macháček Pavel | Loučky | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
128 | Pumpr Adam | Domanín u Třeboně | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
128 | Skalický Jakub | Příbram | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
128 | Szilvasi Štefan | Lety | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
128 | Vitha Petr | Zliv | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
135 | Baloun Roman st. | Heřmanův Městec | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
135 | Gottfriedl Petr | 2 | 26 | 26 | 13.00 | ||
135 | Holub Jan | Sedlčany | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
135 | Kouba Michal | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
135 | Kučera David | Nová Bystřice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
135 | Rozenkranc Jonáš | Stará Hlína | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
135 | Velebil Petr | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
135 | Weinfurter Werner | Želnava | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
135 | Řípa Aleš | Heřmanův Městec | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
144 | Hnilička Jiří | České Velenice | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
144 | Kantor Jakub | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
144 | Kuba Jakub | Stará Hlína | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
144 | Přichystal Pavel | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
148 | Buček Stanislav | České Budějovice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
148 | Jirsa Jiří | Chmeliště | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
148 | Jány Zdeněk | Trojany | 3 | 24 | 24 | 8.00 | |
148 | Kočí Jaroslav | Blatná | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
148 | Tichý Rudolf | Bečváry | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
148 | Vítámvás Karel ml. | Dačice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
154 | Kubka Jan | Zliv | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
154 | Louda Václav | Plzeň | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
154 | Mráz Petr | 2 | 23 | 23 | 11.50 | ||
154 | Omamik Ján | Plzeň | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
154 | Svoboda Jakub | Tábor | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
159 | Dvořák Pavel | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
159 | Gráf Matyáš | Třeboň | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
159 | Karásek Miroslav | Slavonice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
159 | Kratochvíl Tomáš | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
159 | Křepelka Zdeněk | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
159 | Novotný Jiří | České Velenice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
159 | Zimmerhansl František | Majdalena | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
159 | Černý Jaroslav | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
159 | Štumpour Radek | České Velenice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
168 | Kadlec Jan ml. | Třeboň | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
168 | Kejst Martin | Lodhéřov | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
168 | Novotný Petr ml. | Louka | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
168 | Werner Vít | Třeboň | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
172 | Beránek Jaroslav | Světlá nad Sázavou | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
172 | Bárta František | Branná | 4 | 20 | 20 | 5.00 | |
172 | Herout Vít | Vojířov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
172 | Lovětínský Petr | Dačice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
172 | Novotný Petr st. | Louka | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
172 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 1 | 20 | 20 | 20.00 |
178 | Chval ALexander | Lišov | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
178 | Kasl Luboš | Plzeň | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
178 | Matějka Lukáš | Nové Hrady | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
178 | Čajko Jan | Milín | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
182 | Blecha Miroslav ml. | Počátky | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
182 | Cihelka Marek | Příbram | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
182 | Dvořák Dominik | Brandýs nad Labem | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
182 | Kočí Jaroslav | Praha | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
182 | Kuntička Karel | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
182 | Maroušek Bohumil | České Velenice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
182 | Maroušek Tomáš | České Velenice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
182 | Pašek Josef | Bor | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
182 | Půta Jiří | Plzeň | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
182 | Smetana Daniel | Branná u Třeboně | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
182 | Spěvák Milan st. | České Velenice | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
182 | Řezáč Jan st. | Brandýs nad Labem | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
182 | Škopek Miroslav | Mirovice | 3 | 18 | 18 | 6.00 | |
195 | Havlíček Martin | Zbiroh | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
195 | Junkwirt Milan | Strakonice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
195 | Kovář František | Mirovice | 3 | 17 | 17 | 5.67 | |
195 | Maincl Václav | Jindřichův Hradec | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
195 | Šilhavý Stanislav | Třemošná | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
200 | Bohuslav David | Novosedly nad Nežárkou | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
200 | Borovka Petr | Vodňany | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
200 | Douša Jan | Neratovice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
200 | Hlaváček Jan | Mirovice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
200 | Jány Pavel | České Budějovice | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
200 | Kovařík Jaroslav | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
200 | Tvarůžek Miroslav | Brandýsek | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
200 | Škrna Jan | Suchdol nad Lužnicí | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
200 | Šplíchal Petr | Prostějov | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
200 | Žigo Ladislav | České Budějovice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
210 | Buček Lukáš | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
210 | Dobrovolný Jiří | Vydří | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
210 | Dušák Pavel ml. | Novosedly nad Nežárkou | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
210 | Elner Vladimír | Tábor | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
210 | Liščák Jan | Lubná | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
210 | Novák Radek | Blatnice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
210 | Pumpr David | Domanín u Třeboně | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
210 | Stefan Ivanov | Lásenice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
210 | Vaněček Ladislav | Mirovice | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
219 | Drha Václav | Březnice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
219 | Galko Daniel | Břilice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
219 | Galko Lubomír | Břilice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
219 | Koleň Michal | Blatná | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
219 | Schmid David | Dačice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
219 | Sýkora Václav | Kamenná | 3 | 14 | 14 | 4.67 | |
219 | Volf Josef ml. | Nová Bystřice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
219 | Závodský Petr | Dačice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
227 | Hrabák Michal | Zbiroh | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
227 | Kubeš Václav | Břilice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
227 | Křepelka Čestmír | Dříteň | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
230 | Jabůrek Michal | České Velenice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
230 | Kořínek Tomáš | Rychnov u NH | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
230 | Marounek Petr | Nová Bystřice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
230 | Mezera Miloš | České Velenice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
230 | Tecl Petr | Tábor | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
230 | Vacík Zdeněk | Havlíčkův Brod | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
230 | Zelenka Pavel | Grunta | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
230 | Černý Tomáš ml. | Přišimasy | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
230 | Černý Tomáš st. | Přišimasy | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
230 | Čipera David | Příbram | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
240 | Beránek Josef | Světlá nad Sázavou | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
240 | Chrenovský Ivan | Drnholec | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
240 | Pech Josef | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
240 | Žák Miloslav | Jindřichův Hradec | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
244 | Bartrop David | České Budějovice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
244 | Chvalkovský Filip | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
244 | Hos Martin | Otín | Pohoda team | 1 | 10 | 10 | 10.00 |
244 | Kubeš Jan | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
244 | Molek Petr | Plzeň | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
244 | Trachta Dušan | Třeboň | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
250 | Fišer Josef | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
250 | Malý František | Kostelní Radouň | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
250 | Uhlíř Miroslav | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
250 | Šon Chung | Vietnam | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
254 | Banašík Robin | České Velenice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
254 | Dobrovolný Michal | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
254 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
254 | Dvořáček Zdeněk | Lhota | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
254 | Ernst Tadeáš | České Velenice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
254 | Jány Jakub | Trojany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
254 | Kadlec Milan | Pouzdřany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
254 | Kadlec Roman | Mirovice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
254 | Ludvík Jiří | Kutná Hora | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
254 | Poskočil Petr | Dolní Bučice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
254 | Schiman Milan | Sedlčany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
254 | Slávek Jakub | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
266 | Matějka Roman ml. | Nové Hrady | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
266 | Mlejnek Daniel | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
266 | Slávek Karel | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
266 | Zlechovec Stanislav st. | Rakovník | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
270 | Daniš Petr | Kácov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
270 | Dewar Petr | Jindřichův Hradec | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
270 | Dobšíček Jaroslav | Horní Bříza | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
270 | Hanzlík Pavel | Volenice | 2 | 6 | 6 | 3.00 | |
270 | Kos Tomáš | Jindřichův Hradec | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
270 | Kotlík Martin | Světlá nad Sázavou | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
270 | Křen Vladimír | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
270 | Rezek Jan | Klentnice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
278 | Bartoník Tomáš | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
278 | Hrudka Václav | 2 | 5 | 5 | 2.50 | ||
278 | Plucar Lukáš | Jindřichův Hradec | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
278 | Poláček Petr | Dobruška | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
282 | Bartoník Štefan | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
282 | Krejčí Miroslav | Hrádek | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
282 | Ovsík Josef | Březnice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
282 | Spousta Petr | Mirovice | 3 | 4 | 4 | 1.33 | |
282 | Širý Radoslav | České Velenice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
282 | Škubal Hanuš | Sokolov | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
288 | Gazda Radek | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
288 | Maršík Jan | Pelhřimov | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
288 | Mátl František | Jindřichův Hradec | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
288 | Novák Josef | Ledeč nad Sázavou | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
288 | Tomek Luboš | Hořesedly | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
293 | Adamec Michal | Světlá nad Sázavou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
293 | Adamec Václav | Jindřichův Hradec | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
293 | Bečka Pavel | Plevnice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
293 | Blažek Jiří | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
293 | Bláha Michal | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
293 | Brodina Karel | Havlíčkův Brod | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
293 | Buneš Miroslav | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
293 | Bystroň Petr ml. | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
293 | Bystroň Petr st. | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
293 | Cihlář Jakub | Planá nad Lužnicí | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
293 | Doležal David | Vodňany | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
293 | Doležal Jaroslav | Vodňany | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
293 | Dorfel Ott | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
293 | Dušek Jan | Kutná Hora | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
293 | Dřevo Petr | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
293 | Eybl Tomáš | Netolice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
293 | Eybl Štěpán | Netolice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
293 | Freylach Daniel | Příbram | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
293 | Glanc Zdeněk st. | Ledeč nad Sázavou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
293 | Gočál Marek | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
293 | Hamr Daniel | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
293 | Hanák Zbyněk | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
293 | Havlíček Miroslav | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
293 | Hettner Roman | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
293 | Hlaváček Miroslav | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
293 | Hrudka Martin | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
293 | Hůda Jan | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
293 | Janíček Jan | Kamenice u Jihlavy | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
293 | Janíček Jan ml. | Kamenice u Jihlavy | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
293 | Jedinák Pavol | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
293 | Kankrlík Josef | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
293 | Kazda Jan | Nýrsko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
293 | Klouda Michal | České Budějovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
293 | Kobylka Miroslav | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
293 | Kocmánek František | Jaroměřice nad Rokytnou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
293 | Konopásek Marek | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
293 | Kopec Josef | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
293 | Kopec Ondřej | Bohutín | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
293 | Kozák Tomáš | Dolní Dvořiště | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
293 | Kořínek Josef | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
293 | Krbec Lukáš | Hubenov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
293 | Krejčí Jakub | Měřín | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
293 | Kubr Jaroslav | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
293 | Kukla Miloslav | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
293 | Kühn Vítězslav | Senomaty | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
293 | Křenek Radek | Vodňany | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
293 | Lhoták Petr | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
293 | Linhart Jiří | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
293 | Losos Miroslav | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
293 | Lánský Petr | Česká Skalice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
293 | Lédl David | Mirovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
293 | Lédl Pavel | Mirovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
293 | Man Lukáš | Vodňany | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
293 | Matějíček Rudolf | Jihlava | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
293 | Mayer Stanislav | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
293 | Mikeš Pavel | Nadějkov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
293 | Muňka Imrich st. | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
293 | Mácha Vlastimil | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
293 | Míka Jan | Plzeň | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
293 | Měsíček Robin | Milevsko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
293 | Nechvátal Josef ml. | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
293 | Nechvátal Josef st. | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
293 | Nekula Libor | Dobroutov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
293 | Nestával Josef | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
293 | Nikl Pavel | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
293 | Novotný Václav | Jaroměřice nad Rokytnou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
293 | Pajer Aleš | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
293 | Paprštejn Jaroslav | Březnice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
293 | Patzner Marek | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
293 | Petrovec Pavel | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
293 | Petržálek Martin | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
293 | Pešek Emil | Tábor | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
293 | Plch Jan | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
293 | Polák Martin | Kralupy nad Vltavou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
293 | Pour Leoš | Lázně Bělohrad | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
293 | Provázek Rudolf | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
293 | Ptáček Radek | Rakovník | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
293 | Příhoda Milan | Kamenná | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
293 | Richter Pavel | Plzeň | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
293 | Rolínek Jaroslav | Mirovice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
293 | Rys Radek | České Velenice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
293 | Rysl Pavel | Pelhřimov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
293 | Sládek Pavel | České Velenice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
293 | Sopúch Dušan | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
293 | Soukup Michal | Plzeň | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
293 | Stejskal Karel | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
293 | Suchan Jan | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
293 | Sýkora Petr | Kamenná | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
293 | Tater Jan | Řeteč | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
293 | Tegl Radek | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
293 | Tkačuk Milan | Rakovník | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
293 | Táborský Jaroslav | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
293 | Tůma Jaroslav | Kynice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
293 | Urbánek David | Moravské Budějovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
293 | Vachta Karel | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
293 | Vančata Vladimír | Milevsko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
293 | Varga Patrik | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
293 | Vaverka Radomír | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
293 | Veselý David | Příbram | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
293 | Vinš Stanislav | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
293 | Vlahovič Lubomír | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
293 | Vondrák Tomáš | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
293 | Vyskočil Michal | Planá nad Lužnicí | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
293 | Čáp Václav | Branná | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
293 | Řádek Jaroslav | Kaplice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
293 | Šamal Jaromír | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
293 | Ševčík Petr | Nová Ves nad Lužnicí | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
293 | Šika Jiří | Olešná | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
293 | Šika Martin | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
293 | Škoda František | Pacov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
293 | Šlesinger Martin | Rakovník | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
293 | Šmátrala Patrik | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
293 | Štěpán Jakub | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
293 | Žilák Luboš | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
293 | Žitný Lukáš | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
408 | Bartoník Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
408 | Birkuš Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
408 | Bláha Stanislav | Dačice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
408 | Brousil Stanislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
408 | Chvastek Vladimír | Sedlčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
408 | Chwastek Tomáš | Sedlčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
408 | Dostálek Jan | Prosečné | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
408 | Dostálek Jiří | Mirovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
408 | Dub Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
408 | Dub Jaroslav | Babín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
408 | Dvořák Daniel | Kostelec nad Vltavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
408 | Eibl Milan | Blatná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
408 | Ernest František | Blovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
408 | Hlaváček Karel | Humpolec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
408 | Hofhansl Filip | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
408 | Holub Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
408 | Holub Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
408 | Horálek Miroslav | Habartov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
408 | Hájek Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
408 | Hájek Václav | Strakonice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
408 | Juříček Pavel | Choryně | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
408 | Kabát Miroslav | Třemošná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
408 | Kadlec Radek | Mirovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
408 | Kamiš Jan | Třeboň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
408 | Kopáček Karel | Nová Včelnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
408 | Kouba Stanislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
408 | Koucký Michal | Bednárec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
408 | Koutný Vladislav | Nová Olešná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
408 | Kovář Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
408 | Košin Daniel | Třeboň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
408 | Kratochvíl Jan | Jaroměřice nad Rokytnou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
408 | Krlín Vladislav | Milevsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
408 | Kuboušek Jan | Lišov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
408 | Kuboušek Václav | Lišov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
408 | Kunert Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
408 | Kysela Roman | Kovářov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
408 | Mařík Ladislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
408 | Němeček Michal | Božetice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
408 | Němeček Miloslav | Bohutín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
408 | Němeček Ondřej | Božetice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
408 | Pech Stanislav | Zdemyslice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
408 | PfeiferFrantišek | Třeboň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
408 | Pinc Jan | Hamr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
408 | Prchal Jan | Lučice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
408 | Pícha Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
408 | Pšegrocký Martin | Jindřichův Hradec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
408 | Roušar Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
408 | Růžička Jonáš | Novosedly nad Nežárkou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
408 | Růžička Matouš | Novosedly nad Nežárkou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
408 | Schiman Milan ml. | Sedlčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
408 | Slivka Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
408 | Smetana Milan | Branná u Třeboně | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
408 | Soukup Ivo | Třebíč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
408 | Thomajer Jiří | Kdyně | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
408 | Toman František ml. | Jaroměřice nad Rokytnou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
408 | Uher Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
408 | Vosejpka Václav | Lomnice nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
408 | Zavacký Radek | Jaroměřice nad Rokytnou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
408 | Zelenka Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
408 | Šefl František | Velký Bor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
408 | Šefr František | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
408 | Šimpach Marek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
408 | Štrouf Vladimír | Jihlava | 1 | 1 | 1 | 1.00 |