Žebříček členů klubu - Kraj Pardubický - 01.01.2019 - 31.12.2019 - Veteráni - Pohlaví: Muži
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 24 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bareš Vladimír | Slepotice | 17 | 245 | 481 | 28.29 | |
2 | Vrba Tomáš | Svítkov | Veteráni | 12 | 237 | 355 | 29.58 |
3 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 26 | 210 | 542 | 20.85 |
4 | Pánek Vít | Sezemice | 8 | 207 | 228 | 28.50 | |
5 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | 7 | 197 | 218 | 31.14 | |
6 | Havrila Michal st. | Jaroměř | 12 | 194 | 246 | 20.50 | |
7 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | J.D.J. Fish team | 10 | 185 | 241 | 24.10 |
8 | Gančarčík Karel | Pardubice | 14 | 177 | 259 | 18.50 | |
9 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 5 | 158 | 158 | 31.60 |
10 | Kondras Přemysl | Pardubice | Veteráni | 4 | 124 | 124 | 31.00 |
11 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 4 | 123 | 123 | 30.75 |
12 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 4 | 106 | 106 | 26.50 |
13 | Kadlec František | Zlíč | Starší a neklidní | 6 | 96 | 96 | 16.00 |
14 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | 4 | 85 | 85 | 21.25 | |
15 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | 4 | 83 | 83 | 20.75 | |
16 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 6 | 78 | 78 | 13.00 | |
17 | Unzeitig Bohuslav | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 4 | 68 | 68 | 17.00 |
18 | Bertok Milan | Dublovice | 4 | 61 | 61 | 15.25 | |
19 | Řehák Václav | Police nad Metují | Starší a neklidní | 1 | 46 | 46 | 46.00 |
20 | Hencel Jiří | Police nad Metují | Starší a neklidní | 3 | 45 | 45 | 15.00 |
21 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 4 | 39 | 39 | 9.75 |
22 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 2 | 23 | 23 | 11.50 |
23 | Dvořák Oldřich | Mělčany | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 15 | 15 | 15.00 |
24 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 1 | 1 | 1 | 1.00 |