Žebříček - Kraj Karlovarský - 01.01.2018 - 31.12.2018 - Pohlaví: Muži
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 338 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Münzer Josef | Nové Sedlo | 17 | 207 | 381 | 22.41 | |
2 | Hrdlička Jaroslav | Mariánské Lázně | 9 | 197 | 250 | 27.78 | |
3 | Sütto Petr | Ostrov | 8 | 186 | 209 | 26.13 | |
4 | Perout Josef | Perštejn | 13 | 166 | 281 | 21.62 | |
5 | Mackura Zdeněk | Pernink | 15 | 164 | 285 | 19.00 | |
6 | Povolný Zdeněk | Karlovy Vary | 12 | 161 | 226 | 18.83 | |
7 | Klement Antonín | Chranišov | 15 | 157 | 192 | 12.80 | |
8 | Pekárek Stanislav | Louny | 7 | 138 | 143 | 20.43 | |
9 | Záhora Petr | Bžany | 7 | 135 | 145 | 20.71 | |
10 | Mach Václav | Pernink | 12 | 133 | 180 | 15.00 | |
11 | Motl František | Bečov | 9 | 128 | 140 | 15.56 | |
12 | Ševčík Petr | Louny | 6 | 126 | 126 | 21.00 | |
13 | Baďura Václav | Karlovy Vary | 6 | 121 | 121 | 20.17 | |
14 | Sobotka Josef | Perštejn | 7 | 115 | 116 | 16.57 | |
15 | Hložek František | Bílina | 6 | 114 | 114 | 19.00 | |
15 | Majoroš Vojtěch | Karlovy Vary | 5 | 114 | 114 | 22.80 | |
17 | John Miroslav | Roudnice nad Labem | 3 | 104 | 104 | 34.67 | |
17 | Půta Jiří | Plzeň | 7 | 104 | 106 | 15.14 | |
19 | Bártík Miloslav | Plzeň | 7 | 102 | 103 | 14.71 | |
19 | Ečer Karel | Horní Slavkov | 9 | 102 | 110 | 12.22 | |
19 | Výborný Jiří | Teplá | 3 | 102 | 102 | 34.00 | |
22 | Makarský Michal | Karlovy Vary | 6 | 99 | 99 | 16.50 | |
23 | Klein Jiří | Karlovy Vary | 4 | 97 | 97 | 24.25 | |
24 | Lipka Jiří | Perštejn | 9 | 95 | 98 | 10.89 | |
25 | Kopčo Jan | Nové Sedlo | 5 | 93 | 93 | 18.60 | |
26 | Rozum Pavel | Třemošná | 3 | 92 | 92 | 30.67 | |
27 | Harant Antonín | Plzeň | 4 | 88 | 88 | 22.00 | |
28 | Charvát Lukáš | Černčice | Rebels team | 3 | 83 | 83 | 27.67 |
29 | Smihrodský Stanislav | Tachov | 2 | 76 | 76 | 38.00 | |
30 | Lévai Jan st. | Dalovice | 8 | 72 | 74 | 9.25 | |
30 | Porazík Václav | Kolešov | 4 | 72 | 72 | 18.00 | |
32 | Dohnal František | Ostrov | 5 | 71 | 71 | 14.20 | |
32 | Novák Petr | Ostrov | 3 | 71 | 71 | 23.67 | |
34 | Michálek Jan | Otovice | 5 | 70 | 70 | 14.00 | |
35 | Králíček Jiří | Nová Role | 4 | 69 | 69 | 17.25 | |
36 | Kabát Miroslav | Třemošná | 2 | 66 | 66 | 33.00 | |
36 | Pojar Miroslav | Milíře | 2 | 66 | 66 | 33.00 | |
38 | Charvát Lukáš ml. | Černčice | 2 | 65 | 65 | 32.50 | |
39 | Šilhavý Stanislav | Třemošná | 4 | 62 | 62 | 15.50 | |
40 | Halíř Lukáš | Osek | 2 | 57 | 57 | 28.50 | |
40 | Seidl Jan | Zbiroh | 2 | 57 | 57 | 28.50 | |
42 | Jambor Zdeněk | Planá | 3 | 55 | 55 | 18.33 | |
43 | Čížek Pavel | Mariánské Lázně | 2 | 54 | 54 | 27.00 | |
44 | Bereš Jan | Planá | 3 | 53 | 53 | 17.67 | |
44 | Macháček Pavel | Loučky | 4 | 53 | 53 | 13.25 | |
46 | Hájek Petr | Otovice | 3 | 50 | 50 | 16.67 | |
46 | Křivánek Miroslav | Roudnice nad Labem | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
46 | Varadi Miroslav | Nová Farma | 5 | 50 | 50 | 10.00 | |
49 | Bauer František | Karlovy Vary | 4 | 48 | 48 | 12.00 | |
49 | Pešek Michal ml. | Řeřichy | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
49 | Pešek Michal st. | Řeřichy | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
49 | Skřivánek Milan | Plesná | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
49 | Staněk Roman st. | Karlovy Vary | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
54 | Valchař Petr | Valeč | 3 | 47 | 47 | 15.67 | |
55 | Orgoň Roman | Tachov | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
55 | Šmůla David | Dobřany | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
57 | Hradský Tomáš | Stará Voda | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
57 | Nauš Vladislav | Blížejov | 3 | 45 | 45 | 15.00 | |
59 | Hlinčík Josef | Planá | 3 | 44 | 44 | 14.67 | |
59 | Kolčava Tomáš | Smolnice | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
59 | Verner Vladimír | Smolnice | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
62 | Fictum David | Mariánské Lázně | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
62 | Houška Richard | Jenišov | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
62 | Velíšek Pavel | Kynšperk | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
62 | Šubert Martin | Chranišov | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
66 | Druxa Josef | Teplice | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
66 | Spiller Karel | Stod | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
66 | Zeman Vojtěch st. | Hostivice | 5 | 42 | 42 | 8.40 | |
69 | Hlaváček Tomáš | Loučky | 3 | 41 | 41 | 13.67 | |
70 | Bartoň František | Klášterec nad Ohří | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
70 | Potužák Karel | Luby u Chebu | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
72 | Vejřík Vítězslav | Nové Sedlo | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
72 | Žemlička Pavel | Ostrov | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
74 | Květoň Milan | Chodov | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
74 | Rybka Vladimir | Rakovnik | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
76 | Stránský Petr | Plesná | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
77 | Hejka Roman | Loket | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
77 | Majer Milan | Luby u Chebu | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
77 | Mácha Jaroslav | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
77 | Oberfalzer Jan | Karlovy Vary | 3 | 36 | 36 | 12.00 | |
77 | Sládek Vladislav | Nýrsko | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
82 | Matějka Petr | Luby u Chebu | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
83 | Rapp Jaroslav | Loket | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
83 | Vítek Miroslav | Rakovnik | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
83 | Zlechovec Stanislav st. | Rakovník | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
86 | Leško Jiří | Oldřichov | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
86 | Pešák Rudolf | Nové Sedlo | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
86 | Planěk Marián | Luby u Chebu | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
89 | Beňo Jindřich | Nové Spořice | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
89 | Jahoda Ladislav ml. | Chodová Planá | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
89 | Jeníkovský Jan | Hokov | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
89 | Mnatinoha Vít | Nové Sedlo | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
89 | Pirič Pavel | Ostrov | 3 | 32 | 32 | 10.67 | |
89 | Pivoňka Vojtěch | Kraslice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
95 | Hampejs David | Bílina | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
95 | Kroch Jiří | Chodov | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
95 | Novotný Antonín | Klášterec nad Ohří | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
95 | Vodňanský Dušan | Sokolov | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
99 | Beneš Karel | Bílina | 3 | 30 | 30 | 10.00 | |
99 | Hlasivec Pavel | Sokolov | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
99 | Jetmar Petr | Loket | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
99 | Svoboda Jiří | Sokolov | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
99 | Vejřík Kamil | Cheb | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
104 | Louženský Karel | Planá | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
104 | Lévai Josef | Jenišov | 4 | 29 | 29 | 7.25 | |
104 | Netolický Karel | Cheb | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
104 | Vojíř Radek | Podbořany | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
108 | Chvojsík Josef | Mariánské Lázně | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
108 | De Brenner Jiří | Přeštice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
108 | Mlčoch Stanislav | Karlovy Vary | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
108 | Myslivec Marek | Plzeň | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
108 | Saxa Milan | Nové Sedlo | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
113 | Barták Luboš | Horní Slavkov | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
113 | Krupka Jiří | Telce | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
113 | Pavlík Jiří | Tachov | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
113 | Skřivánek Matěj | Sokolov | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
113 | Vican Marek | Přeštice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
118 | Hronek Jan | Cheb | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
118 | Jindra Jaroslav | Řeřichy | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
118 | Pešek Jiří | Řeřichy | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
118 | Puškaš Pavel | Karlovy Vary | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
118 | Přibyl Pavel | Staré Sedlo | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
118 | Staněk Roman ml. | Karlovy Vary | 3 | 26 | 26 | 8.67 | |
124 | Cink Jiří | Tachov | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
124 | Dičko David | Klášterec nad Ohří | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
124 | Klein Jan | Karlovy Vary | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
124 | Marek Jan | 2 | 25 | 25 | 12.50 | ||
124 | Maršálek Jakub | Ptenín | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
124 | Prokeš Milan | Libochovice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
124 | Rybár Milan | Loket | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
124 | Zounek Filip | Cheb | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
132 | Běhůnek Jaroslav | Nové Sedlo | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
132 | Slanař Josef | Panenský Týnec | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
132 | Vican Roman | Přeštice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
135 | Ješík ml. | Chodov | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
135 | Skřivánek Jaroslav | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
135 | Čížek Jaroslav | Loket | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
138 | Andrš Robert | Mariánské Lázně | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
138 | Faitl Jiří st. | Karlovy Vary | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
138 | Kolář Milan | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
138 | Krůta Jaroslav | 2 | 22 | 22 | 11.00 | ||
138 | Otčenášek Leoš | Most | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
138 | Tóth Petr | Karlovy Vary | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
144 | Homolka Martin | Chodov | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
144 | Hronek Karel | Luby u Chebu | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
144 | Karásek Pavel | Klášterec | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
144 | Midloch Rudolf st. | Poutnov | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
148 | Loučka Bohumil | Tři Sekery | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
148 | Macák Jan | Luby u Chebu | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
148 | Obavec Joža | Loket | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
148 | Vopálenský Rudolf | 2 | 20 | 20 | 10.00 | ||
148 | Vrbas Miroslav | 2 | 20 | 20 | 10.00 | ||
148 | Vydra Martin | Ostrov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
148 | Čáp Jiří | Klášterec nad Ohří | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
155 | Jirák Václav | Měřín | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
155 | Lešták Ladislav | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
155 | Pikrt Martin | Nové Sedlo | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
155 | Porazík Jakub | Kolešov | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
155 | Rangl Jakub | Planá | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
155 | Růžička Martin | Kadaň | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
155 | Sochor Václav | Přeštice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
155 | Čermák Miroslav | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
163 | Blažej Marek | Nové Sedlo | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
163 | Halíř Jiří | Most | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
163 | Opiela Vladimír ml. | Přeštice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
163 | Slíž Václav | Přeštice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
167 | Hrdlička Vojtěch | Mariánské Lázně | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
167 | Mnatinoha Milan | Nové Sedlo | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
167 | Pavlík Petr | Sokolov | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
167 | Touš Pavel st. | Tachov | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
167 | Vrzák Jaroslav | Hostivice | 3 | 17 | 17 | 5.67 | |
172 | David Martin st. | Rakovník | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
172 | Davidova Alena | Rakovnik | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
172 | Gregora Robert ml. | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
172 | Král Josef | Holýšov | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
172 | Lokaj Jakub | Loket | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
172 | Pavlík Pavel st. | Sokolov | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
172 | Wacka Petr | Mariánské Lázně | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
172 | Wenzel Roman | Loučky | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
172 | Švandrlík Jiří | Nové Sedlo | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
181 | Horvát David | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
181 | Mlčoch František | Karlovy Vary | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
181 | Oravák Josef | Nová Role | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
181 | Pudil Ladislav | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
185 | Boguský Michal | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
185 | Hlavatý Martin | Karlovy Vary | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
185 | Kecer Eduard | Tachov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
185 | Krieger Roman | Chřenovice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
185 | Marcínek Roland | Nové Sedlo | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
185 | Sochor Martin ml. | Petrohrad | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
185 | Šilpoch Filip | 2 | 14 | 14 | 7.00 | ||
192 | Horváth Tomáš | Pernink | 2 | 13 | 13 | 6.50 | |
192 | Horák Jan st. | Karlovy Vary | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
192 | Hrudka Ferdinand | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
192 | Mališ Aleš | Chranišov | 2 | 13 | 13 | 6.50 | |
192 | Münzer Josef ml. | Nové Sedlo | 2 | 13 | 13 | 6.50 | |
192 | Oškrobany Jan | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
198 | Hlaváček Jakub | Loučky | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
198 | Korytár Pavel | Mariánské Lázně | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
198 | Mendel Milan | Pšovky | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
198 | Myslík František | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
198 | Würz Dalibor | Hořesedly | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
198 | Šebo Jiří | Rotava | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
204 | Barták Jaroslav | Loket | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
204 | Horváth Ernest | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
204 | Juhas Rudolf | Karlovy Vary | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
204 | Kovanda Adam | Mariánské Lázně | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
204 | Míka Jiří | Milín | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
204 | Patrovský Josef | 2 | 11 | 11 | 5.50 | ||
204 | Přibyl Milan | Chrášťany | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
204 | Stark Šimon | Loket | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
204 | Volf Jakub | Žďár | 3 | 11 | 11 | 3.67 | |
213 | Bartošek Jakub | Loket | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
213 | Kiprov Roman | Loučky | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
213 | Klimeš Jaroslav | Pernink | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
213 | Kopčo Rostislav | Chodov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
213 | Lindenberg Daniel | Teplá | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
213 | Machulda Jonathan | Mariánské Lázně | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
213 | Šesták Jindřich | Tábor | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
220 | Duru Mihay | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
220 | Fucila Petr | Chodov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
220 | Pohl Václav | Loket | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
220 | Ronner Roman | Chodov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
220 | Sochor David | Mariánské Lázně | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
225 | Brychta Jan | Vtelno | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
225 | Brynza Vojtěch | Loket | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
225 | Hrnčíř Roman | Březno | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
225 | Nekys René | Chranišov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
225 | Nosál Jakub | Loket | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
225 | Paclt Pavel | Louny | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
225 | Strmiska Antonín | Chodov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
225 | Školoud Vladimír | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
233 | Gajdoš Miroslav | Karlovy Vary | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
233 | Kazda Jan | Nýrsko | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
233 | Otčenášek Leoš ml. | Most | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
233 | Plosa Lukáš | Božíčany | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
233 | Pálek Karel | Křepkovice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
233 | Čížek Petr | Horní Slavkov | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
239 | Beneš Zdeněk | Peruc | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
239 | Dřímalka Petr | Kolešov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
239 | Hochman Jiří | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
239 | Hrouda Aleš | Kolešov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
239 | Hybšman Roman | Sokolov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
239 | Lang Jindřich | Mariánské Lázně | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
239 | Materna Vojtěch | Nové Sedlo | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
239 | Smolík Jan | Loket | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
239 | Staněk Pavel st. | Horní Slavkov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
248 | Bičík Vojtěch | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
248 | Lexa Josef | Karlovy Vary | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
248 | Reigl Filip | Loket | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
248 | Staněk Jan | Loket | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
252 | Pavlíček Robert | Loket | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
252 | Pospíšil Pavel | Nová Farma | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
252 | Vilček Matěj | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
255 | Fatka Josef | Horní Slavkov | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
255 | Král Josef ml. | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
257 | Beníšek Jan | Starý Rybník | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
257 | Brezničan Milan st. | Chodová Planá | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
257 | Bureš Milan | Cheb | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
257 | Hampejs Antonín | Most | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
257 | Hanuš Libor | Luby u Chebu | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
257 | Horváth Jan | Starý Rybník | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
257 | Horňák Jan | Loket | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
257 | Klíma Josef | Otovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
257 | Klíma Pavel st. | Otovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
257 | Liška Rostislav | Chranišov | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
257 | Matějka Zdeněk | Hazlov | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
257 | Maxa Jan | Mariánské Lázně | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
257 | Opata Martin | Luby u Chebu | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
257 | Poživil Jakub | Kynšperk | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
257 | Rittich Karel | Březno | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
257 | Vantura Pavel | Cheb | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
257 | Zaidl Pavel | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
274 | Brizgala Josef | Cheb | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
274 | Cingroš Roman | Stod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
274 | Dolejš Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
274 | Flosman Jiří | Chodová Planá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
274 | Fuks Dan | Luby u Chebu | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
274 | Fuks Jan | Luby u Chebu | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
274 | Hanuš Stanislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
274 | Havlát Jan | Cheb | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
274 | Hejský Petr | Karlovy Vary | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
274 | Hekel Karel | Ostrov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
274 | Hlaváček Otto | Mariánské Lázně | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
274 | Hochman František | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
274 | Holý František | Chřibská | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
274 | Hudec Jan | Chodová Planá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
274 | Hájek Josef | Cheb | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
274 | Hájek Ladislav | Karlovy Vary | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
274 | Hájek Zdeněk | Cheb | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
274 | Ivančík Ludovít | Teplá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
274 | Jersák Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
274 | Ješík Ernest st. | Chodov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
274 | Kokeš Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
274 | Kompanek Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
274 | Konopík Pavel | Ptenín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
274 | Konopík jan | Ptenín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
274 | Kos Jaroslav | Nová Role | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
274 | Kováčik Daniel | Chodov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
274 | Kovář Radek | Planá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
274 | Kumžik Ladislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
274 | Körber Stanislav | Božíčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
274 | Lešták Ladislav ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
274 | Lipský Jan | Kraslice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
274 | Marek Václav ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
274 | Martínek Dominik | Loket | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
274 | Maršálek Radek | Ptenín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
274 | Nosál Ondřej | Loket | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
274 | Nosál Pavel | Cheb | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
274 | Nožka František | Hazlov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
274 | Nožka Josef | Loučky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
274 | Paluch Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
274 | Pavlík Pavel ml. | Sokolov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
274 | Pavlíček Ondřej | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
274 | Piták Matěj | Nové Sedlo | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
274 | Piták Vojtěch | Nové Sedlo | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
274 | Pivoňka Karel | Odrava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
274 | Planěk Pavel | Starý Rybník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
274 | Pospíšil Karel | Karlovy Vary | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
274 | Schmit Petr | Chodov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
274 | Skačan Ivan | Žlutice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
274 | Skačan Milan | Žlutice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
274 | Slekovič Marek | Loket | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
274 | Stalinský Matěj | Plesná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
274 | Strnad Milan | Sokolov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
274 | Strnad Stanislav | Sekerské Chalupy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
274 | Taran Vasil | Sokolov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
274 | Teplý Jaroslav | Jenišov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
274 | Tlustý Michal | Cheb | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
274 | Tlustý Tomáš | Loket | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
274 | Ullman Jiří | Luby u Chebu | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
274 | Vavřina Daniel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
274 | Vlček Petr | Tři Sekery | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
274 | Voda Josef | Božíčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
274 | Vrbas Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
274 | Vítek Jiří | Mariánské Lázně | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
274 | Werner Tobias | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
274 | Žufan Václav | Nýrsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 |