Žebříček - Kraj Ústecký - 01.01.2018 - 31.12.2018 - Pohlaví: Muži
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 503 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Koudela Květoslav st. | Louny | 6 | 217 | 217 | 36.17 | |
2 | Honc Josef | Rumburk | 8 | 214 | 252 | 31.50 | |
3 | Záhora Petr | Bžany | 12 | 212 | 289 | 24.08 | |
4 | John Miroslav | Roudnice nad Labem | 7 | 207 | 229 | 32.71 | |
5 | Chýle Karel | Ústí nad Labem | 9 | 201 | 220 | 24.44 | |
5 | Dražan Zdeněk | Panenský Týnec | 7 | 201 | 229 | 32.71 | |
7 | Beneš Zdeněk | Peruc | 9 | 194 | 230 | 25.56 | |
7 | Hampejs David | Bílina | 8 | 194 | 217 | 27.13 | |
7 | Křivánek Miroslav | Roudnice nad Labem | 6 | 194 | 194 | 32.33 | |
10 | Beneš Karel | Bílina | 11 | 191 | 241 | 21.91 | |
11 | Pánek Petr | Rakovník | 10 | 190 | 243 | 24.30 | |
12 | Ševčík Petr | Louny | 7 | 188 | 198 | 28.29 | |
13 | Halíř Lukáš | Osek | 8 | 187 | 215 | 26.88 | |
13 | Hložek František | Bílina | 11 | 187 | 242 | 22.00 | |
15 | Charvát Lukáš | Černčice | Rebels team | 12 | 181 | 314 | 26.17 |
16 | Čížek Zdeněk | Libochovice | 7 | 180 | 204 | 29.14 | |
17 | Mareš Vladimír | Praha | 11 | 166 | 239 | 21.73 | |
17 | Čtverák Jaroslav | Roudnice nad Labem | 6 | 166 | 166 | 27.67 | |
19 | Šnicer Petr | Veltěže | 5 | 158 | 158 | 31.60 | |
20 | Chýle Oldřich | Bílina | 8 | 156 | 166 | 20.75 | |
21 | Porazík Václav | Kolešov | 6 | 155 | 155 | 25.83 | |
22 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team | 6 | 153 | 153 | 25.50 |
23 | Kalina Pavel st. | Telce | 5 | 148 | 148 | 29.60 | |
24 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team | 5 | 146 | 146 | 29.20 |
25 | Chýle Petr | Bílina | 9 | 143 | 163 | 18.11 | |
26 | Pekárek Stanislav | Louny | 5 | 142 | 142 | 28.40 | |
27 | Krajmer Tomáš | Krásná Lípa | 5 | 135 | 135 | 27.00 | |
28 | Kubeš Jaroslav | Koštice | 10 | 134 | 164 | 16.40 | |
29 | Palička Tomáš | Dolní Podluží | 4 | 125 | 125 | 31.25 | |
30 | Dědík Vladimír | Bašť | Rebels team | 6 | 123 | 123 | 20.50 |
31 | Mareš Pavel | Praha | 7 | 122 | 123 | 17.57 | |
32 | Zvoník Bedřich | Kobylníky | 5 | 121 | 121 | 24.20 | |
33 | Kočiš Andrej | Rumburk | 4 | 116 | 116 | 29.00 | |
34 | Adamec Pavel | Rumburk | 6 | 115 | 115 | 19.17 | |
35 | Dvořák Jan | Louny | 4 | 114 | 114 | 28.50 | |
36 | Peterka Jaroslav | Česká Lípa | 4 | 113 | 113 | 28.25 | |
37 | Klement Petr | Rumburk | 5 | 111 | 111 | 22.20 | |
38 | Petrik Pavel | Chřibská | 4 | 107 | 107 | 26.75 | |
39 | Fišer Libor st. | Louny | 8 | 104 | 119 | 14.88 | |
40 | Slanař Josef | Panenský Týnec | 4 | 103 | 103 | 25.75 | |
41 | Perout Josef | Perštejn | 5 | 102 | 102 | 20.40 | |
42 | Šindler Karel | Lovosice | 3 | 101 | 101 | 33.67 | |
43 | Dičko David | Klášterec nad Ohří | 5 | 99 | 99 | 19.80 | |
43 | Prokeš Milan | Libochovice | 3 | 99 | 99 | 33.00 | |
43 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 3 | 99 | 99 | 33.00 |
46 | Brůna Jan | Rumburk | 4 | 98 | 98 | 24.50 | |
47 | Kubeš Václav | Levousy | 6 | 96 | 96 | 16.00 | |
48 | Bartoň František | Klášterec nad Ohří | 8 | 95 | 97 | 12.13 | |
48 | Paclt Pavel | Louny | 3 | 95 | 95 | 31.67 | |
50 | Novotný Antonín | Klášterec nad Ohří | 8 | 94 | 96 | 12.00 | |
51 | Šantora Tomáš | Krásná Lípa | 4 | 93 | 93 | 23.25 | |
52 | Svoboda Miloš | Panenský Týnec | 4 | 88 | 88 | 22.00 | |
52 | Vajda Miroslav | Jiříkov | 3 | 88 | 88 | 29.33 | |
52 | Vorlíček Karel | Chřibská | 3 | 88 | 88 | 29.33 | |
55 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | 4 | 87 | 87 | 21.75 | |
56 | Novák Marek | Rumburk | 4 | 86 | 86 | 21.50 | |
57 | Kolčava Tomáš | Smolnice | 3 | 84 | 84 | 28.00 | |
58 | Sobotka Josef | Perštejn | 4 | 83 | 83 | 20.75 | |
58 | Sochor Rudolf | Petrohrad | 3 | 83 | 83 | 27.67 | |
58 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | 4 | 83 | 83 | 20.75 | |
61 | Malec Miloš | Velký Šenov | 3 | 82 | 82 | 27.33 | |
61 | Richter Dalibor | Rumburk | 4 | 82 | 82 | 20.50 | |
63 | Druxa Josef | Teplice | 3 | 81 | 81 | 27.00 | |
63 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | 3 | 81 | 81 | 27.00 | |
63 | Liščák Jan | Lubná | 2 | 81 | 81 | 40.50 | |
63 | Michalský Petr | Postoloprty | 5 | 81 | 81 | 16.20 | |
67 | Jánský Ladislav ml. | Mělník | 3 | 80 | 80 | 26.67 | |
68 | Horáček Josef | 2 | 79 | 79 | 39.50 | ||
68 | Sudík Miloslav | Kochánky | 3 | 79 | 79 | 26.33 | |
70 | Hofman Denis | Nový Bor | 2 | 76 | 76 | 38.00 | |
70 | Sochor Martin | Petrohrad | 3 | 76 | 76 | 25.33 | |
70 | Zeman Vojtěch st. | Hostivice | 4 | 76 | 76 | 19.00 | |
73 | Krupka Jiří | Telce | 3 | 75 | 75 | 25.00 | |
74 | Váňa Tomáš | Zlosyň | Rebels team | 5 | 74 | 74 | 14.80 |
75 | Gaudera Michal | Kněževes | 2 | 73 | 73 | 36.50 | |
76 | Sitta Bohuslav | Taneček | 2 | 72 | 72 | 36.00 | |
77 | Motl Lukáš | Jiříkov | 2 | 71 | 71 | 35.50 | |
78 | Jeníkovský Jan | Hokov | 3 | 70 | 70 | 23.33 | |
78 | Stupka Jaroslav | Litoměřice | 4 | 70 | 70 | 17.50 | |
80 | Vojíř Radek | Podbořany | 2 | 69 | 69 | 34.50 | |
81 | Kabát Miroslav | Třemošná | 2 | 68 | 68 | 34.00 | |
82 | Mareš Jan | Praha | 4 | 67 | 67 | 16.75 | |
82 | Rozum Pavel | Třemošná | 2 | 67 | 67 | 33.50 | |
82 | Wimmer Jan | Teplice | 2 | 67 | 67 | 33.50 | |
85 | Babán Jakub | Peruc | 2 | 64 | 64 | 32.00 | |
85 | Dvořák Miloslav | Ústí nad Labem | 3 | 64 | 64 | 21.33 | |
85 | Klečák Miloslav | Onomyšl | 2 | 64 | 64 | 32.00 | |
85 | Šilhavý Stanislav | Třemošná | 2 | 64 | 64 | 32.00 | |
85 | Šotkovský David | Borovice | 3 | 64 | 64 | 21.33 | |
90 | Hořický Josef | Šluknov | 4 | 62 | 62 | 15.50 | |
91 | Dřímalka Petr | Kolešov | 2 | 61 | 61 | 30.50 | |
91 | Vojíř Josef | Vroutek | 2 | 61 | 61 | 30.50 | |
93 | Halíř Jiří | Most | 3 | 59 | 59 | 19.67 | |
93 | Kopřiva Josef | Hříškov | 2 | 59 | 59 | 29.50 | |
93 | Lach Karel | Rumburk | 3 | 59 | 59 | 19.67 | |
93 | Mackura Zdeněk | Pernink | 2 | 59 | 59 | 29.50 | |
97 | Vrzák Jaroslav | Hostivice | 5 | 57 | 57 | 11.40 | |
98 | Bartoš Michal | Chřibská | 3 | 56 | 56 | 18.67 | |
98 | Lát Jiří | Česká Lípa | 2 | 56 | 56 | 28.00 | |
98 | Mašín Jakub | 2 | 56 | 56 | 28.00 | ||
101 | Mazánek Jiří st. | Podbořany | 2 | 53 | 53 | 26.50 | |
102 | Lapec Martin | Obora u Loun | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
103 | Ďuračka Radek | 1 | 50 | 50 | 50.00 | ||
104 | Antony Jakub | Lubenec | 2 | 49 | 49 | 24.50 | |
104 | Wachtl Hynek | Nové Strašecí | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
106 | Coller Miroslav | Krásná Lípa | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
106 | Karásek Pavel | Klášterec | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
106 | Mareš Ladislav | Praha | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
106 | Petr Jan | 1 | 48 | 48 | 48.00 | ||
106 | Síl Luděk | 1 | 48 | 48 | 48.00 | ||
111 | Nauš Vladislav | Blížejov | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
111 | Schingler Karel | Lovosice | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
111 | Zíma Radim | Hořešovice | 3 | 47 | 47 | 15.67 | |
114 | Langer Milan | 1 | 46 | 46 | 46.00 | ||
114 | Lipka Jiří | Perštejn | 3 | 46 | 46 | 15.33 | |
114 | Sochor Václav | Přeštice | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
114 | Wünsch Pavel | 3 | 46 | 46 | 15.33 | ||
114 | Würz Dalibor | Hořesedly | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
119 | Antony Pavel | Lubenec | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
119 | David Martin st. | Rakovník | 3 | 45 | 45 | 15.00 | |
119 | Hejný Jiří | Smolnice | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
119 | Kraus Pavel | Jablonec nad Nisou | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
119 | Molek Petr | Plzeň | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
119 | Rostaš Arpád | 1 | 45 | 45 | 45.00 | ||
125 | Holubec Milan | Ostrov | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
125 | Koch Radek | 1 | 44 | 44 | 44.00 | ||
125 | Krejčí Miroslav | Štětí | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
125 | Průša František | 2 | 44 | 44 | 22.00 | ||
125 | Vlk Petr | Rumburk | 3 | 44 | 44 | 14.67 | |
125 | Vyšohlíd Miroslav | Jiříkov | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
131 | Hotový Jiří | Most | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
131 | Tóth Petr | Karlovy Vary | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
131 | Vican Roman | Přeštice | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
134 | Benda Pavel | Mělník | Středočeši fishing team | 2 | 42 | 42 | 21.00 |
134 | Holý Petr | 1 | 42 | 42 | 42.00 | ||
134 | Hrabě František | Rumburk | 6 | 42 | 42 | 7.00 | |
134 | Müller Tomáš | Litoměřice | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
134 | Stinka Karel | Hněvice | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
139 | Cajthaml Jaroslav | Liběchov | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
139 | Hrdina Jiří | Niměřice | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
139 | Kolář Jan | Louny | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
142 | Gros Milan ml. | Teplice | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
142 | Pavelka Petr | Rumburk | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
142 | Čech Lukáš | Skuteč | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
142 | Šácha Jaroslav | 1 | 40 | 40 | 40.00 | ||
146 | Hauptvogel Miloslav | Peruc | 3 | 39 | 39 | 13.00 | |
146 | Pecha František | Nové Strašecí | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
146 | Skačan Milan | Žlutice | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
146 | Vaněk Michal | Litoměřice | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
150 | Dobšíček Jaroslav | Horní Bříza | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
150 | Heřt Milan | Louny | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
150 | Ježek Jiří | Podbořany | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
150 | Langmajer Jaroslav | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
150 | Valha Josef | Žatec | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
155 | Kubát Jiří | Úvaly | Středočeši fishing team | 2 | 37 | 37 | 18.50 |
155 | Münzer Josef | Nové Sedlo | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
155 | Stupka Tomáš | Litoměřice | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
158 | Fridrich Kamil | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
158 | Jurajda Jaroslav | Jiříkov | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
158 | Khün Vítězslav | Rakovník | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
158 | Polák Martin | Rakovník | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
158 | Půta Jiří | Plzeň | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
158 | Červený Jaroslav | Jaroměř | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
164 | Bultas Petr | Přeštice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
164 | Dohnal Zdeněk | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
164 | Moc Marek | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
164 | Stožický Vlastimil ml. | Jiříkov | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
168 | Aulický Miroslav | 2 | 34 | 34 | 17.00 | ||
168 | Sláma Jan | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
168 | Čechura Vladimír | Kyšice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
171 | Marek Martin st. | Litoměřice | 3 | 33 | 33 | 11.00 | |
171 | Noll Vladimír st. | Křivoklát | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
171 | Novák Daniel | Kamenné Žehrovice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
171 | Šebek Bedřich | Šluknov | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
171 | Šimáček David | Roudnice nad Labem | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
176 | Armstark Ondřej | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
176 | Hájek Luboš | Velký Šenov | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
176 | Klášterka Jakub | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
176 | Pěnička Radek | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
176 | Syrovátka Jan | Chřibská | 5 | 32 | 32 | 6.40 | |
176 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
176 | Zlechovec Stanislav st. | Rakovník | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
183 | Adámek ml. | Jiříkov | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
183 | Bartoš Michal ml. | Chřibská | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
183 | Hartman Jiří | Roudnice nad Labem | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
183 | Moravčík Petr | Česká Lípa | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
183 | Zajíček Luboš | Liboteřice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
188 | Cína Milan | Lubenec | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
188 | Holý Ondřej | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
188 | Job Martin | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
188 | Jánský Ladislav st. | Mělník | 3 | 30 | 30 | 10.00 | |
188 | Máder Jan | Radvanec | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
188 | Pešek Michal ml. | Řeřichy | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
188 | Tošner Jaroslav | Roudnice nad Labem | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
188 | Čech Zdeněk | Mnichovo Hradiště | 3 | 30 | 30 | 10.00 | |
196 | Ferenc Adam | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
196 | Gemer Jan | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
196 | Hála Jaromír | Roudnice nad Labem | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
196 | Lacina Stanislav | Rumburk | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
196 | Richter Jiří | Chrastava | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
196 | Skotnica Richard | 2 | 29 | 29 | 14.50 | ||
196 | Ďuračka Petr | 2 | 29 | 29 | 14.50 | ||
203 | Bartoň Pavel | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
203 | Kroupa | Děčín | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
203 | Makovský Lukáš | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
203 | Rác Jaroslav | Mutějovice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
207 | Ambros Josef | Mělník | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
207 | Bielik Marcel | 2 | 27 | 27 | 13.50 | ||
207 | Syrovátka Tomáš ml. | Příbram | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
207 | Vykoukal Vladimír | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
207 | Šulc Milan | Trubín | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
212 | Honka Vojtěch | Roudnice nad Labem | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
212 | Prokop Josef ml. | Jeníkov | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
212 | Pýcha Hynek | Skryje | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
212 | Seidl Jan | Zbiroh | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
212 | Škvrna Josef | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
217 | Daliman Ladislav | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
217 | Denisov Jaroslav | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
217 | Kulhánek Michal | Štětí | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
217 | Pšenička Jaromír | Krásná Lípa | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
217 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 1 | 25 | 25 | 25.00 |
217 | Čeněk Josef | Chrastava | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
217 | Žampach Jakub | Lovosice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
224 | Adámek Jan | Jeníkov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
224 | Antony Tomáš st. | Veltěže | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
224 | Bartko Petr | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
224 | Knap Kryštof | Velký Šenov | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
224 | Kohout Petr | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
224 | Molnár Jan | Louny | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
224 | Stonawski Rudolf | Praha | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
224 | Turek Richard | Štětí | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
224 | Vodička Jiří | Varnsdorf | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
224 | Zvoník Jakub | Kobylníky | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
234 | Cína Jan | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
234 | Friedrich Tomáš | Jablonec nad Nisou | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
234 | Hajný Tobiáš | Roudnice nad Labem | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
234 | Hurtig František | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
234 | Jaššo Jan | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
234 | Kianička Jakub | Peruc | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
234 | Kočí Jaroslav | Praha | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
234 | Sejkora Jan | Lipová | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
234 | Čáha František | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
243 | Bauer Josef | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
243 | Bernatík Tomáš | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
243 | Dostál Milan | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
243 | Fabera Petr | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
243 | Fric Stanislav | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
243 | Hlíza Martin | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
243 | Klement Antonín | Chranišov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
243 | Koudela Květoslav ml. | Louny | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
243 | Koudelka Květoslav st. | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
243 | Varadi Miroslav | Nová Farma | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
253 | Adámek Jiří | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
253 | Blatný | Rumburk | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
253 | Braunstain Michal | Žatec | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
253 | Kokeš Radovan | Krásná Lípa | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
253 | Kubíče Petr | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
253 | Martinů Ondřej | Roudnice nad Labem | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
253 | Mazánek František | Podbořany | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
253 | Michna Dalibor | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
253 | Rychtář Vladimír | Klášterec nad Ohří | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
253 | Souček Michal | Kladno | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
253 | Vojíř Vítězslav | Vroutek | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
253 | Šmídl Jan | Roztoky u Prahy | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
265 | David Adam | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
265 | Janda Vlastislav | Česká Kamenice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
265 | Jedlička Ondřej | Roudnice nad Labem | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
265 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
265 | Krumbholz Martin | Sloup v Čechách | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
265 | Lhoták Dominik | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
265 | Prokop Josef st. | Jeníkov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
265 | Richtr Roman | Vápensko | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
265 | Stožický Vlastimil st. | Jiříkov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
265 | Váleček Michal | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
275 | Brondoš Pavel | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
275 | Cepák Josef | Česká Kamenice | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
275 | Kratochvíl Jiří | Slabce | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
275 | Kára Matěj | Roudnice nad Labem | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
275 | Mrvík Otakar | Louny | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
275 | Pokorný Oldřich | Roudnice nad Labem | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
275 | Vnouček Petr | Praha | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
275 | Závěta Miroslav | 2 | 19 | 19 | 9.50 | ||
275 | Šimota Jiří | Mnichovo Hradiště | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
284 | Barton Petr | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
284 | Burda Antonín | Roudnice nad Labem | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
284 | Doškář Martin | Roudnice nad Labem | 3 | 18 | 18 | 6.00 | |
284 | Klobouk Tomáš | Žatec | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
284 | Kocián Oldřich | Lenešice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
284 | Koprolín David | Velký Šenov | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
284 | Neubauer Jakub | Jiříkov | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
291 | Boštík Hynek | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
291 | Brabec Petr | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
291 | Kocábek Tomáš | Nové Strašecí | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
291 | Martínek Jakub | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
291 | Otčenášek Leoš | Most | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
291 | Svoboda Pavel | Krásná Lípa | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
291 | Vnouček Stanislav | Praha | 3 | 17 | 17 | 5.67 | |
291 | Vodička | Varnsdorf | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
291 | Zahrádka Josef | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
300 | Boštík Jakub | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
300 | Charvát Lukáš ml. | Černčice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
300 | Chramosta | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
300 | Hlaváč Jaroslav | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
300 | Huml Radim | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
300 | Pokorný Karel | Kladno | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
300 | Zahálka Jan | Roudnice nad Labem | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
300 | Zátka Matěj | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
308 | Jiroušek Lukáš | Nový Bor | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
308 | Jonásek Oliver | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
308 | Kubeš Filip | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
308 | Pavelka Jiří | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
308 | Postředník Dominik | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
308 | Rödlová Hana | Smolnice | 3 | 15 | 15 | 5.00 | |
308 | Vykoukal Josef | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
315 | Krupka Petr | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
315 | Lenweber Zdeněk | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
315 | Turek Michal | Štětí | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
315 | Vokřínek Dominik | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
315 | Vítek Jaromír | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
315 | Zlechovec Stanislav ml. | Rakovník | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
315 | Šmejda Ladislav | Chřibská | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
322 | Dubravec MIlan | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
322 | Filko Jan | Bělá pod Bezdězem | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
322 | Gros Milan | Teplice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
322 | Halíř Lukáš ml. | Osek | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
322 | Muklí Jan | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
322 | Tůma Michal | Rumburk | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
322 | Verner Vladimír | Smolnice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
329 | Borovka Antonín | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
329 | Divíšek Lukáš | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
329 | Frelich Karel | Bakov nad Jizerou | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
329 | Holub Karel | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
329 | Hriadel Štefan | Chřibská | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
329 | Krištof Roman ml. | Oskořínek | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
329 | Lafata Stanislav | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
329 | Mokrý Jan | Uhlířské Janovice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
329 | Neubauer Luděk | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
329 | Pešek Jiří | Řeřichy | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
329 | Sekera Miroslav | Litměřice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
329 | Slavík Jakub | Klášterec nad Ohří | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
341 | Felt Josef | Rumburk | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
341 | Kettner | Děčín | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
341 | Kloubek Václav | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
341 | Mařík Karel | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
341 | Nepovím Jan | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
341 | Nipauer Vít | Dobroměřice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
341 | Ráža Aleš | Plzeň | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
341 | Tajnert Milan | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
349 | Berka Marcel | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
349 | Chvala Milan | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
349 | Kocián Ondřej | Lenešice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
349 | Koudelka Květoslav ml. | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
349 | Málek Lukáš | Dolní Podluží | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
349 | Richter Pavel ml. | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
349 | Sándor Eduard | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
349 | Tipner Josef | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
357 | Bielik Jakub | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
357 | Doležal Jakub | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
357 | Dvořák Josef | Louny | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
357 | Hašek Petr | Smolnice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
357 | Hoffmann Zdeněk | Vlašim | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
357 | Karkule Luboš | Chřibská | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
357 | Kubelka Lukáš | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
364 | Bačovin Michal | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
364 | Juha Adam | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
364 | Reintsch Rudolf | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
364 | Šindelář Dominik | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
364 | Žáček Zdeněk st. | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
369 | Gotthardt Jonáš | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
369 | Jedlička Martin | Jirkov | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
369 | Krajčír Vlastimil | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
369 | Kvíz Miroslav | Rumburk | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
369 | Slavík Ladislav | Zákupy | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
374 | Cibulský Jan | Rakovník | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
374 | Hurtig Tomáš | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
374 | Krejčí Petr | Kněževes | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
374 | Čmugr Petr | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
374 | Šafránek Ondřej | Rumburk | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
379 | Jirák Jiří | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
379 | Koukl František | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
379 | Matějka Patrik | Chomutov | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
379 | Mišech Tadeáš | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
379 | Skoumal Milan st. | Malé Březno | 4 | 5 | 5 | 1.25 | |
384 | Formánek Filip | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
384 | Koukl Martin | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
384 | Lacina Martin | Slaný | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
384 | Leibl Luděk | Kamenický Šenov | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
384 | Rentsch Rudolf | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
384 | Sochor Michal | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
384 | Sochor Rudolf ml. | Petrohrad | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
384 | Šedivý Lukáš | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
392 | Fiala Jaroslav ml. | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
392 | Fiala Jiří ml. | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
392 | Hofman Roman | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
392 | Kohel Michal | 3 | 3 | 3 | 1.00 | ||
392 | Petrik Petr | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
392 | Rálek Marek | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
392 | Skoumal Milan ml. | Vysoké Březno | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
392 | Svědínek Zdeněk | Teplice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
400 | Bláha Ladislav | Děčín | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
400 | Bílek Milan | Zlosyň | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
400 | Ciprián J. | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
400 | Ctibor Jiří | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
400 | Debián Jan | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
400 | Janda Vítězslav | Rakovník | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
400 | Jurkovič Alois | Staňkovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
400 | Konopásek Marek | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
400 | Krejčí Jakub | Zeměchy | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
400 | Kryner Miloslav | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
400 | Ráža Filip | Plzeň | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
400 | Schneider Jan | Roudnice nad Labem | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
400 | Zeman Jiří | Lipová | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
400 | Zima Martin | Žatec | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
400 | Zita Jiří | Hříškov | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
400 | Šebesta Petr | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
400 | Šticha Milan | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
417 | Bartl Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
417 | Beránek Ota | Roudnice nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
417 | Bittner Václav | Peruc | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
417 | Ciprián M. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
417 | Cutych Miroslav | Štětí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
417 | Daliman Ladislav ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
417 | Dančo | Jiříkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
417 | Dohnal František | Ostrov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
417 | Drahovzal Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
417 | Drábek Jindřich | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
417 | Dvořák Tomáš | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
417 | Fric Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
417 | Goth Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
417 | Gratias Jan | Roudnice nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
417 | Hampejs Matěj | Bílina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
417 | Hampejs Miroslav | Most | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
417 | Hanisch Petr | Rybniště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
417 | Havel Pavel | Roudnice nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
417 | Hlaváček Jiří | Lubenec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
417 | Horvát Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
417 | Horák Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
417 | Hána | Jiříkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
417 | Janovský David | Roudnice nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
417 | Jelínek Zdeněk | Rumburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
417 | Jindra Bronislav | Rumburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
417 | Jurajda Luboš | Jiříkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
417 | Karlík Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
417 | Krchňavý Vojtěch | Roudnice nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
417 | Krištof Marián | Stráž pod Ralskem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
417 | Král Jaroslav | Roudnice nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
417 | Kučera Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
417 | Kára Ondřej | Roudnice nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
417 | Lali Lucie | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
417 | Leinweber Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
417 | Lorenc Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
417 | Lovas Ondřej | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
417 | Lukášek Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
417 | Maleček Pavel | Rumburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
417 | Marek Tomáš | Roudnice nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
417 | Mareš Vít | Děčín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
417 | Michalec Jiří | Česká Kamenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
417 | Mikoláš Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
417 | Multan Igor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
417 | Máchal | Jiříkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
417 | Müller Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
417 | Měkota Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
417 | Nagy Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
417 | Nebeský Bohuslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
417 | Nepovím Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
417 | Neumann Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
417 | Novotný Jiří | Rohy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
417 | Novák Matěj | Roudnice nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
417 | Němeček Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
417 | Orlovský Vlastimil | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
417 | Papež Radim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
417 | Pašikovský Radek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
417 | Plachý Tomáš | Roudnice nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
417 | Plachý Vojtěch | Roudnice nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
417 | Pohořelý Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
417 | Pospíšil Tomáš | Chřibská | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
417 | Potužák David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
417 | Pudil Václav | Libčice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
417 | Přibyl Milan | Chrášťany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
417 | Raab Ondřej | Roudnice nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
417 | Roháč Marek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
417 | Rudl Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
417 | Rychlý | Jiříkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
417 | Sabeček Martin | Roudnice nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
417 | Skačan Ivan | Žlutice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
417 | Sládek Oldřich | Bílina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
417 | Spilka Jiří | Pátek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
417 | Svoboda Matyáš | Roudnice nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
417 | Svátek Vladimír | Panenský Týnec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
417 | Synek Adam | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
417 | Tattermusch Patrik | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
417 | Tóth Jakub | Roudnice nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
417 | Vavřinec Jaromír | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
417 | Vocásek Jaroslav st. | Roudnice nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
417 | Volf Jiří | Bělá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
417 | Zetka Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
417 | Čepek Jiří | Roudnice nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
417 | Čuda Jakub | Krásná Lípa | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
417 | Říha Ladislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
417 | Šebo Jiří | Rotava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
417 | Šimon Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
417 | Šticha Marian | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
417 | Švec Zbyněk | Roudnice nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 |