Žebříček členů klubu - Celostátní - 01.01.2018 - 31.12.2018 - Nováčci - Pohlaví: Muži
Do tohoto žebříčku se započítává 12 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 27 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pazderka Adam | Hradec Králové | Dream team | 31 | 588 | 1053 | 33.97 |
2 | Vrba Tomáš | Svítkov | Veteráni | 34 | 534 | 884 | 26.00 |
3 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team | 21 | 483 | 650 | 30.95 |
4 | Dostál Matouš | Králíky | 24 | 470 | 661 | 27.54 | |
5 | Franěk Robert | Trutnov | 18 | 464 | 552 | 30.67 | |
6 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | 32 | 455 | 809 | 25.28 | |
7 | Taichner Radek | Mikulovice | 31 | 452 | 644 | 20.77 | |
8 | Benda Pavel | Mělník | Středočeši fishing team | 22 | 421 | 500 | 22.73 |
8 | Hos Martin | Otín | Pohoda team | 15 | 421 | 436 | 29.07 |
10 | Kondras Přemysl | Pardubice | Veteráni | 14 | 376 | 388 | 27.71 |
11 | Havrila Michal st. | Jaroměř | 37 | 359 | 592 | 16.00 | |
12 | Šinták Marek | Hradec Králové | 12 | 305 | 305 | 25.42 | |
13 | Kubát Jiří | Úvaly | Středočeši fishing team | 15 | 301 | 308 | 20.53 |
14 | Rambousek Stanislav | Třebíč | Pohoda team | 13 | 297 | 299 | 23.00 |
15 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 20 | 292 | 327 | 16.35 | |
16 | Doležán Nikola | Chotěboř | Vysočina team | 8 | 253 | 253 | 31.63 |
17 | Bertok Milan | Dublovice | 22 | 250 | 262 | 11.91 | |
18 | Mojžíš Lukáš | České Budějovice | 12 | 198 | 198 | 16.50 | |
19 | Horáček Martin | Žďár nad Sázavou | 11 | 167 | 167 | 15.18 | |
20 | Pavelka Josef | Třebíč | Pohoda team | 7 | 109 | 109 | 15.57 |
21 | Šimonovský Jakub | Rožmitál pod Třemšínem | 4 | 82 | 82 | 20.50 | |
22 | Ludvík Tomáš ml. | Žamberk | Black Fish team | 2 | 46 | 46 | 23.00 |
23 | Kalášek Michal | Jimramov | 4 | 40 | 40 | 10.00 | |
23 | Novotný Milan ml. | Markovice | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
25 | Bláha Tomáš | Rožmitál pod Třemšínem | Skalice | 6 | 35 | 35 | 5.83 |
26 | Žák Luděk | Ostrava Poruba | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
27 | Novák Jan ml. | Libišany | 3 | 10 | 10 | 3.33 |