Žebříček členů klubu - Kraj Pardubický - 01.01.2015 - 31.12.2015 - Partnerské závody - Pohlaví: Muži
Do tohoto žebříčku se započítává 8 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 47 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Trnka Aleš | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 9 | 402 | 433 | 48.11 |
2 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | 8 | 374 | 374 | 46.75 | |
3 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | 8 | 326 | 326 | 40.75 | |
4 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish Bulva Pavel | 9 | 317 | 328 | 36.44 |
5 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | 8 | 266 | 266 | 33.25 | |
6 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | Fanatik Fishing | 7 | 250 | 250 | 35.71 |
7 | Novotný Jiří | Zámrsk | 7 | 231 | 231 | 33.00 | |
8 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | 5 | 225 | 225 | 45.00 | |
9 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | 5 | 222 | 222 | 44.40 | |
10 | Pišl Jan | Třesovice | 6 | 221 | 221 | 36.83 | |
11 | Šrámek Petr | Opočínek | 6 | 216 | 216 | 36.00 | |
12 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish Bulva Pavel | 8 | 208 | 208 | 26.00 |
12 | Zeman Luboš | Semily | 4 | 208 | 208 | 52.00 | |
14 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | 4 | 203 | 203 | 50.75 | |
15 | Jirásek Petr | Chotěboř | 4 | 200 | 200 | 50.00 | |
16 | Pánek Vít | Sezemice | 5 | 182 | 182 | 36.40 | |
17 | Fröhlich Libor | Hradec Králové | 6 | 173 | 173 | 28.83 | |
17 | Izaiasz Petr | Holice | ČRS MO Holice | 6 | 173 | 173 | 28.83 |
19 | Slavík Alexej | Vilémov | 7 | 164 | 164 | 23.43 | |
20 | Staněk Václav | Hradec Králové | Rybářské žebříčky | 6 | 158 | 158 | 26.33 |
21 | Pekař Jaroslav | Kamenice nad Lipou | 4 | 143 | 143 | 35.75 | |
22 | Hladík Tomáš | Dobruška | 4 | 141 | 141 | 35.25 | |
23 | Vašíček Zdeněk | Opočno | MO ČRS Opočno | 3 | 134 | 134 | 44.67 |
24 | Štěrba Petr | Sezemice | 3 | 133 | 133 | 44.33 | |
25 | Smítka Radek | Bolina | Volejovky | 4 | 116 | 116 | 29.00 |
26 | Dvořák Oldřich | Mělčany | 4 | 112 | 112 | 28.00 | |
27 | Jožák Radek | Pardubice | 3 | 109 | 109 | 36.33 | |
28 | Machatý David | Jaroměř | 3 | 108 | 108 | 36.00 | |
29 | Šrámek Patrik | Opočínek | 4 | 107 | 107 | 26.75 | |
30 | Sobotka Petr | Žďár nad Sázavou | 4 | 100 | 100 | 25.00 | |
31 | Polívka Martin | Přibyslav | 3 | 99 | 99 | 33.00 | |
32 | Sobotka Miroslav | Žďár nad Sázavou | 5 | 95 | 95 | 19.00 | |
33 | Řehák Václav | Police nad Metují | IKA Trutnov | 2 | 87 | 87 | 43.50 |
34 | Turský Jindřich | Krchleby | 4 | 84 | 84 | 21.00 | |
35 | Doležalová Monika | Pardubice | 3 | 70 | 70 | 23.33 | |
36 | Pásler Vlastimil | Spyta | 3 | 65 | 65 | 21.67 | |
37 | Stárek Jan | Hamry nad Sázavou | 1 | 58 | 58 | 58.00 | |
38 | Brodský Michal | Hradec Králové | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
39 | Kadlec František | Zlíč | 3 | 42 | 42 | 14.00 | |
39 | Macháně Radek | Krčín | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
41 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | 3 | 41 | 41 | 13.67 | |
42 | Semerád Vladislav | Týnec nad Sázavou | Volejovky | 2 | 30 | 30 | 15.00 |
43 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | Red Fish team | 1 | 24 | 24 | 24.00 |
44 | Kovanda Karel | Bolinka | Volejovky | 2 | 23 | 23 | 11.50 |
45 | Carda Radek | Opočno | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
46 | Doležal Pavel | Pardubice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
47 | Hlávko Jaroslav | Rohenice | 1 | 11 | 11 | 11.00 |