Žebříček členů klubu - Kraj Vysočina - 01.01.2023 - 31.12.2023 - Pohlaví: Muži
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 59 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jirásek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 9 | 246 | 339 | 37.67 |
2 | Pavlíček Jaroslav | Žďár nad Sázavou | 13 | 237 | 394 | 30.31 | |
3 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | 16 | 234 | 373 | 23.31 | |
4 | Sobotka Miroslav | Žďár nad Sázavou | 17 | 229 | 450 | 26.47 | |
5 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 16 | 227 | 369 | 23.06 |
6 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 12 | 196 | 249 | 20.75 |
7 | Janíček Jan | Kamenice u Jihlavy | Big Fish Jihlava | 13 | 170 | 246 | 18.92 |
8 | Klečák Miloslav | Onomyšl | 10 | 161 | 200 | 20.00 | |
9 | Unzeitig Bohuslav | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 6 | 151 | 151 | 25.17 |
10 | Číž Luboš | Jindřichův Hradec | 5 | 137 | 137 | 27.40 | |
11 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 6 | 136 | 136 | 22.67 | |
12 | Coufal Zdeněk | Jihlava | Big Fish Jihlava | 7 | 135 | 141 | 20.14 |
13 | Pleskač Jan st. | Libice nad Doubravou | Vysočina team | 7 | 128 | 129 | 18.43 |
14 | Nedělka Stanislav | Velká Losenice | Pohoda team | 6 | 125 | 125 | 20.83 |
15 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | 5 | 118 | 118 | 23.60 | |
16 | Bareš Vladimír | Slepotice | Veteráni | 3 | 111 | 111 | 37.00 |
17 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 3 | 109 | 109 | 36.33 |
18 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 3 | 106 | 106 | 35.33 |
19 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | Strong Fishing team | 5 | 101 | 101 | 20.20 |
20 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | KKM Gulášovky | 3 | 99 | 99 | 33.00 |
21 | Pánek Vít | Sezemice | 3 | 93 | 93 | 31.00 | |
22 | Bělovský Jan | Chotěboř | 7 | 90 | 91 | 13.00 | |
23 | Pleskač Jan ml. | Libice nad Doubravou | Vysočina team | 4 | 84 | 84 | 21.00 |
24 | Polívka Martin | Přibyslav | Pohoda team | 5 | 69 | 69 | 13.80 |
25 | Vlasta Vratislav | Bakov nad Jizerou | Msk Mnichovo Hradiště | 2 | 66 | 66 | 33.00 |
26 | Blaščík Petr | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 3 | 64 | 64 | 21.33 |
27 | Synek Martin | Choceň | Gold Fish team | 2 | 63 | 63 | 31.50 |
28 | Bureš Václav | Nová Ves | 4 | 60 | 60 | 15.00 | |
28 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 2 | 60 | 60 | 30.00 |
30 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 2 | 54 | 54 | 27.00 |
31 | Kubec Tomáš | Lanškroun | Gold Fish team | 1 | 45 | 45 | 45.00 |
31 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 45 | 45 | 45.00 |
33 | Volf Jakub | Žďár | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
34 | Hladík Jiří | Častolovice | Black Fish team | 1 | 37 | 37 | 37.00 |
35 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 2 | 36 | 36 | 18.00 |
35 | Mojžíš Lukáš | České Budějovice | 3 | 36 | 36 | 12.00 | |
37 | Kondras Přemysl | Pardubice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
38 | Čermák Eliáš | Votice-Srbice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
39 | Machatý David | Jaroměř | KKM Gulášovky | 1 | 33 | 33 | 33.00 |
39 | Oubrecht Michal | Bílý Kámen | Big Fish Jihlava | 2 | 33 | 33 | 16.50 |
39 | Vlach Zdeněk ml. | Ždírec nad Doubravou | Rikomix rybářské naděje | 1 | 33 | 33 | 33.00 |
42 | Rybenský Roman | Němčice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
42 | Trnka Aleš | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 1 | 32 | 32 | 32.00 |
44 | Trousil Lukáš | Libín | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
45 | Červený Jaroslav | Jaroměř | Michalové a spol. | 1 | 29 | 29 | 29.00 |
46 | Jón Richard | Chlum | Jizera 24 | 1 | 28 | 28 | 28.00 |
47 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 1 | 26 | 26 | 26.00 |
48 | Ondrák František | Lhotice | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
49 | Burak Oleh | Praha | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
50 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 1 | 16 | 16 | 16.00 |
51 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 1 | 13 | 13 | 13.00 |
52 | Jilich Ladislav | Jihlava | Big Fish Jihlava | 1 | 12 | 12 | 12.00 |
53 | Bulak Serhiy | Praha | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
54 | Pleskot Jan | Hrobice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
54 | Shershen Volodymyr | Praha | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
56 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 1 | 7 | 7 | 7.00 |
57 | Vlček Petr | Častolovice | Black Fish team | 1 | 6 | 6 | 6.00 |
58 | Mrázek Petr | Velká Hraštice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
59 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 1 | 1 | 1 | 1.00 |