Žebříček - Celostátní - 01.01.2016 - 31.12.2016 - Závody mládeže - Pohlaví: Muži
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 1348 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tobolka Daniel | Nechanice | Jizera 24 | 10 | 201 | 260 | 26.00 |
2 | Šuchal Adam | Markovice | Betafish Církvice | 7 | 170 | 180 | 25.71 |
3 | Plecháč Marek | Hronov | 8 | 146 | 166 | 20.75 | |
4 | Štolovský Jan | Dolní Bousov | 6 | 140 | 140 | 23.33 | |
5 | Blaščík Petr | Staré Jesenčany | 3 | 115 | 115 | 38.33 | |
6 | Riedl Patrik | Humpolec | 3 | 111 | 111 | 37.00 | |
7 | Tóth Jakub | Velké Poříčí | 9 | 110 | 128 | 14.22 | |
8 | Lochman Pavel | Zdelov | 7 | 105 | 113 | 16.14 | |
9 | Riedl Filip | Humpolec | 3 | 99 | 99 | 33.00 | |
10 | Beránek Lukáš | Světlá nad Sázavou | 4 | 96 | 96 | 24.00 | |
10 | Jícha Jakub | Smilovice | Betafish Církvice | 6 | 96 | 96 | 16.00 |
12 | Rummel Jakub | Hronov | 4 | 91 | 91 | 22.75 | |
13 | Pirkl Filip | Police nad Metují | 6 | 88 | 88 | 14.67 | |
13 | Růžička Václav | Nechanice | 6 | 88 | 88 | 14.67 | |
15 | Martinát David | 2 | 85 | 85 | 42.50 | ||
16 | Macháně Michal | Krčín | 3 | 83 | 83 | 27.67 | |
16 | Nevrla Erik | 2 | 83 | 83 | 41.50 | ||
18 | Cinka Matěj | Velké Poříčí | 5 | 78 | 78 | 15.60 | |
18 | Koutný Filip | 2 | 78 | 78 | 39.00 | ||
18 | Štarman Jiří ml. | Staré Jesenčany | 2 | 78 | 78 | 39.00 | |
21 | Bagar Šimon | 2 | 75 | 75 | 37.50 | ||
22 | Antoš Matěj | 2 | 73 | 73 | 36.50 | ||
23 | Vágenknecht Adam | Pardubice | 2 | 72 | 72 | 36.00 | |
23 | Červinka Josef | Orel | 5 | 72 | 72 | 14.40 | |
25 | Deml Vojtěch | 2 | 71 | 71 | 35.50 | ||
25 | Hofman David | Hrochův Týnec | 4 | 71 | 71 | 17.75 | |
27 | Jalůvka Adam | 2 | 70 | 70 | 35.00 | ||
27 | Maršík Jakub ml. | Nové Město nad Metují | 3 | 70 | 70 | 23.33 | |
29 | Grád Tomáš | Žleby | 4 | 68 | 68 | 17.00 | |
29 | Vacek Jakub | Týniště nad Orlicí | 4 | 68 | 68 | 17.00 | |
31 | Mrowietz Petr | Lukavice | 2 | 67 | 67 | 33.50 | |
31 | Vágenknecht Dan | Pardubice | 2 | 67 | 67 | 33.50 | |
31 | Zmarzlák Filip | 2 | 67 | 67 | 33.50 | ||
31 | Černín Jan | 2 | 67 | 67 | 33.50 | ||
35 | Bastl Tomáš | Jeníkovice | 2 | 66 | 66 | 33.00 | |
35 | Kukeně Tomáš | Světlá nad Sázavou | 2 | 66 | 66 | 33.00 | |
35 | Novák Marcel | Mimoň | 2 | 66 | 66 | 33.00 | |
38 | Fišer Jan | Rakovník | 2 | 65 | 65 | 32.50 | |
38 | Fric Adam | Rakovník | 2 | 65 | 65 | 32.50 | |
38 | Hanko Jáchym | Rakovník | 2 | 65 | 65 | 32.50 | |
41 | Juráň Jaroslav | Hustopeče nad Bečvou | 2 | 64 | 64 | 32.00 | |
42 | Kovář Jan | Praha | 2 | 63 | 63 | 31.50 | |
42 | Sikora Erik | 2 | 63 | 63 | 31.50 | ||
42 | Číp Adam | Nový Jičín | 2 | 63 | 63 | 31.50 | |
45 | Chromčák Jiří | Mimoň | 2 | 62 | 62 | 31.00 | |
45 | Chrástecký Aleš | 2 | 62 | 62 | 31.00 | ||
47 | Kocáb Jakub | Svémyslice | 3 | 58 | 58 | 19.33 | |
47 | Kotek Samuel | 2 | 58 | 58 | 29.00 | ||
49 | Jirkovský Jan | Rakovník | 2 | 57 | 57 | 28.50 | |
49 | Kolář Matěj | Světlá nad Sázavou | 2 | 57 | 57 | 28.50 | |
49 | Picpauer Miroslav | 1 | 57 | 57 | 57.00 | ||
52 | Škoda Ondřej | Velké Poříčí | 5 | 56 | 56 | 11.20 | |
53 | Adamec Jakub | Závidkovice | 2 | 55 | 55 | 27.50 | |
53 | Kučera Tomáš ml. | Tehov | 2 | 55 | 55 | 27.50 | |
53 | Letáček Jakub | 1 | 55 | 55 | 55.00 | ||
56 | Hudec Matěj | Slatiňany | 1 | 53 | 53 | 53.00 | |
56 | Nohynek Tomáš ml. | Mnichovo Hradiště | 2 | 53 | 53 | 26.50 | |
58 | Olbrich Petr st. | Bechov | 4 | 52 | 52 | 13.00 | |
58 | Rubáček Stanislav | Police nad Metují | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
58 | Zeman Adam | Slatiňany | 1 | 52 | 52 | 52.00 | |
61 | Havel Ondřej | Pavlovice | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
61 | Mádlo Ondřej | Orel | 1 | 51 | 51 | 51.00 | |
63 | Bílý Samuel | Rakovník | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
63 | Dostál Matouš | Králíky | 4 | 50 | 50 | 12.50 | |
63 | France Pavel | 1 | 50 | 50 | 50.00 | ||
63 | Kladiva Jan | Pavlovice | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
63 | Svatoň Petr | Jaroměř | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
63 | Vaněk Tomáš | Měřín | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
69 | Hýbner Dušan ml. | Bělá pod Bezdězem | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
69 | Koula Antonín | 1 | 49 | 49 | 49.00 | ||
69 | Růžička Jan ml. | Zdislavice | 2 | 49 | 49 | 24.50 | |
69 | Samek Martin | Hradec Králové | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
73 | Hošek Michal | 1 | 48 | 48 | 48.00 | ||
73 | Hájek Josef ml. | Týniště nad Orlicí | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
73 | Kotrč Jan | Libčany | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
73 | Vojtěch Marek | Vlašim | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
73 | Číp Jan | 2 | 48 | 48 | 24.00 | ||
78 | Eichler Tomáš | Bělá pod Bezdězem | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
78 | Janeček Jakub | Hradec Králové | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
78 | Krejza Tomas | Divec | 4 | 47 | 47 | 11.75 | |
78 | Richter Jakub | 1 | 47 | 47 | 47.00 | ||
78 | Rulík Jan | Slatiňany | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
78 | Zachariáš Oliver | Havlíčkův Brod | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
84 | Balon Tadeáš | Praha | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
84 | Kuczawski Matouš | Světlá nad Sázavou | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
84 | Prokeš | Velká Bíteš | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
84 | Vorel Aleš | Rakovník | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
88 | Kadera David | Praha | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
88 | Pokorný Martin | Rakovník | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
88 | Václavík Ondřej ml. | 1 | 45 | 45 | 45.00 | ||
88 | Vála Josef | Kamenice nad Lipou | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
88 | Ševčík Jakub | 1 | 45 | 45 | 45.00 | ||
88 | Šmíd Jakub | Světlá nad Sázavou | 4 | 45 | 45 | 11.25 | |
94 | Blaho Adam | Veská | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
94 | Dolejší Radim | Čánka | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
94 | Požár Ondřej | Měřín | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
94 | Šámal Samuel | Praha | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
98 | Bartoň Aleš | Katusice | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
98 | Bodinger Tomáš | 1 | 43 | 43 | 43.00 | ||
98 | Flok Josef | Žiželice | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
98 | Kubín Jan | Habrovčovice | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
98 | Novotný Radek | Kamenický Šenv | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
98 | Sikora Dominik | 1 | 43 | 43 | 43.00 | ||
98 | Šrámek Patrik | Opočínek | Hungerfish team | 2 | 43 | 43 | 21.50 |
105 | Havlena Maxim | Březhrad | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
105 | Hlaváč Radim | Měřín | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
105 | Hornof Filip | 1 | 42 | 42 | 42.00 | ||
105 | Němčík Michal | 2 | 42 | 42 | 21.00 | ||
105 | Šinták Marek | Hradec Králové | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
110 | Antoš Marek ml. | Hranice na Moravě | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
110 | Fišer Jiří ml. | Česká Lípa | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
110 | Koudela Jakub | Velké Meziříčí | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
110 | Makeš Lukáš | Lukavice | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
110 | Moučka Marek | 1 | 41 | 41 | 41.00 | ||
110 | Musil Leoš | Loukonosy | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
110 | Novák Ondřej | Humpolec | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
110 | Picpauer Petr | 1 | 41 | 41 | 41.00 | ||
110 | Porazík Jakub | Kolešov | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
110 | Pospíšil Jonáš | 1 | 41 | 41 | 41.00 | ||
120 | Boháč Adam | 2 | 40 | 40 | 20.00 | ||
120 | Grégr Jiří ml. | Šubrtov | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
120 | Jareš Dominik | Hradec Králové | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
120 | Matějíček Marek | Měřín | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
120 | Pěchouček Jiří | Lužná | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
125 | Bajtek Vít | 2 | 39 | 39 | 19.50 | ||
125 | Hornof Tomáš | 1 | 39 | 39 | 39.00 | ||
125 | Izák Tomáš | Chrudim | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
125 | Johanides Jakub | Roveňsko | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
125 | Lhoták Kryštof | Hradec Králové | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
125 | Štrougal Adam | 1 | 39 | 39 | 39.00 | ||
131 | Bartoň Filip | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
131 | Duna Matěj | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
131 | Kuh Vojtěch | Vrchlabí | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
131 | Kárník Marek | Bílé Vchýnice | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
131 | Romer Luboš | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
131 | Rutte František | Poběžovice | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
131 | Zikl Erik | Hradec Králové | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
138 | Chmelař Jakub | Častolovice | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
138 | Dašek Theodor | Velký Osek | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
138 | Horáček Radim | Vlastějovice | 3 | 37 | 37 | 12.33 | |
138 | Knettig Filip | Provodov | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
138 | Kolář Šimon | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
138 | Koukal Martin ml. | Hvozdečko | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
138 | Michálek Štěpán | 1 | 37 | 37 | 37.00 | ||
138 | Mojničnička Šimon | 1 | 37 | 37 | 37.00 | ||
138 | Olbrich Jakub | Bechov | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
138 | Rosenzweig Daniel | 1 | 37 | 37 | 37.00 | ||
138 | Skalický Vojtěch | Dolní Ředice | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
138 | Tomíček Patrik | 1 | 37 | 37 | 37.00 | ||
138 | Tyrych Daniel | Hradec Králové | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
138 | Vodička Jakub | 1 | 37 | 37 | 37.00 | ||
138 | Škoda Matyáš | Velké Poříčí | 5 | 37 | 37 | 7.40 | |
138 | Štos Patrik | Čejov | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
154 | Bartůšek Pavel ml. | Velký Beranov | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
154 | Gajdušek Ondřej | 2 | 36 | 36 | 18.00 | ||
154 | Javorek Vojtěch | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
154 | Jílek Richard | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
154 | Majerovič Michal ml. | Prosečné | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
154 | Pilek Michal | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
154 | Zelenka Josef | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
154 | Štolovský Michal | Dolní Bousov | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
154 | Šumný Patrik | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
163 | Bartoň Jan | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
163 | Dynybil Martin ml. | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
163 | Horola Jan | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
163 | Kasal Petr | Světlá nad Sázavou | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
163 | Matouš David | Týniště nad Orlicí | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
163 | Mikan Eliáš | Lipec | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
163 | Plas Adam | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
163 | Pšenička Josef | Rakovník | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
163 | Vytlačil Tomáš | Zbraň | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
163 | Václavík Lukáš | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
173 | Blažek Jan | Vrchlabí | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
173 | Dobrovolný Lukáš | Velké Meziříčí | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
173 | Domin Karel | Pavlovice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
173 | Franěk Dominik | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
173 | Horký Vojtěch | Zábřeh na Moravě | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
173 | Kovařík Michal | Brno | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
173 | Krajíček Vojtěch | Ostrov | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
173 | Kvašay Dan | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
173 | Michálek Jan | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
173 | Novotný-Kzma Ondřej | Žiželice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
173 | Polanský Jan | Blatná | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
173 | Pšenička Daniel | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
173 | Rampas Jakub | Čistá | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
173 | Slavík Matěj | Choceň | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
173 | Stojka Jan | Pardubice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
188 | Chlebec Lukáš | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
188 | Hlubuček Patrik | Vrchlabí | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
188 | Jeníček Marek | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
188 | Kopecký Adam | Pohoří | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
188 | Kožíšek Jakub | Třebechovice pod Orebem | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
188 | Krejčí Milan ml. | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
188 | Nosek Daniel | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
188 | Schráněl Vojtěch | Žiželice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
188 | Smrco Adam | Nové Město nad Metují | 3 | 33 | 33 | 11.00 | |
188 | Tomiška Damián | Orel | 5 | 33 | 33 | 6.60 | |
188 | Viktora David | Tupadly | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
188 | Vilček Tadeáš | Slatiňany | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
188 | Vlach Kryštof | Blovice | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
188 | Zezulka Petr ml. | Bílá Třemešná | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
188 | Šedivý Vojtěch ml. | Mladá Boleslav | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
203 | Biel Ondřej | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
203 | Blaho Ondřej | Veská | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
203 | Blattner Michal | Žiželice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
203 | Brokl Daniel | Polička | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
203 | Dvořák Tomáš ml. | Kaceřov | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
203 | Dymeš Jan | Obědovice | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
203 | Horák Marek | Třebechovice pod Orebem | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
203 | Jícha Ladislav | Smilovice | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
203 | Kalina Josef ml. | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
203 | Kokšal Tomáš ml. | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
203 | Krobot Vít | Šanov | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
203 | Melezínek David | Vojtěchov | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
203 | Novák Filip | Králíky | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
203 | Popek Tomáš | Ledeč nad Sázavou | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
203 | Przeczek Marek | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
203 | Sekerka Antonín | Nová Ves | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
203 | Skalický Pavel | Horní Ředice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
203 | Zacha Milan | Bochovice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
203 | Škoda Matěj | Vrchlabí | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
203 | Šmerhan Milan | Brno | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
223 | Bartůšková Tereza | Velký Beranov | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
223 | Cita Hynek | Krčín | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
223 | From Daniel | Kolín | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
223 | Jakubík Stanislav | Hradec Králové | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
223 | Jelínek Ondřej | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
223 | Kubín Adam | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
223 | Kuh Matěj | Vrchlabí | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
223 | Martynek Jiří | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
223 | Matulka Matyáš | Jihlava | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
223 | Metlička Pavel ml. | Rožmitál pod Třemšinem | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
223 | Moučka Viktor | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
223 | Netolický Michal | Skuteč | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
223 | Nousek Vojtěch | Tábor | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
223 | Paris Matyáš | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
223 | Pažout Ondřej | Dolní Ředice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
223 | Rohner Daniel | Jarošov nad Nežárkou | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
223 | Viktora Matyáš | Holice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
223 | Zubrtovský Ondřej | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
223 | Čuřín Jan | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
223 | Šerdzik Josef | Bělá pod Bezdězem | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
243 | Bureš Ondřej | Počátky | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
243 | Dedera Tomáš | Divišov | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
243 | Holý Jakub | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
243 | Janko Ondřej | Krouna | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
243 | Kutík Miroslav | Hradec Králové | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
243 | Lukeš Jan | Rakovník | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
243 | Lukeš Tomáš | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
243 | Marek Vít | Vlašim | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
243 | Nass Adam | Pňovice | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
243 | Procházka David | Brno | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
243 | Rylka Adam | Vrchlabí | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
243 | Sikora Sebastián | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
243 | Urbanec Vojtěch | Bukovina | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
243 | Válek Jakub | Bělá pod Bezdězem | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
243 | Zacha Zdeněk | Bochovice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
243 | Říha Josef | Spálené Poříčí | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
243 | Šisler Jakub | Dřenice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
260 | Biječek David | Brno | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
260 | Bořek Dominik | Dašice | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
260 | Cejnar Jáchym | Náchod | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
260 | Cibulka Jan | Chlum | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
260 | Czudek Adam | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
260 | Elich Lukáš | Slatiňany | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
260 | Fejfar Aleš | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
260 | Holuša Tomáš | Ledeč nad Sázavou | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
260 | Kaiser Jaroslav | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
260 | Kohlmayer Adam | Ledeč nad Sázavou | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
260 | Kosnar Tomáš | Šťáhlavy | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
260 | Kutřín Jaroslav ml. | Heřmanův Městec | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
260 | Macíček Viktor | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
260 | Meisner Josef | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
260 | Ngo Filip | Jindřichův Hradec | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
260 | Přívratský Tadeáš | Vrchlabí | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
260 | Svoboda Patrik | Holice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
260 | Trefný Roman | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
260 | Těšík Vojtěch | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
260 | Vašek Jan | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
260 | Vilímek Vít | Trnov | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
260 | Vrba David | Dřenice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
260 | Zahradník Lukáš | Světlá nad Sázavou | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
260 | Zejbrdlich Jakub ml. | Mladá Boleslav | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
260 | Černý Milan | Plužná | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
260 | Šulák Jan | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
286 | Bezpalec Tomáš | Týn nad Vltavou | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
286 | Dvořák Daniel | Bítovany | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
286 | Finger David ml. | Kostelec nad Orlicí | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
286 | Flener Tadeáš | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
286 | Hlaváč Jan | Brno | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
286 | Janko Lukáš | Krouna | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
286 | Kučera Jan | Bělá pod Bezdězem | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
286 | Lukeš Jakub | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
286 | Marcin Kryštof | Počátky | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
286 | Matuškovič Jan | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
286 | Málek Ondřej | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
286 | Novák Matěj | Humpolec | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
286 | Rančov František | Blatná | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
286 | Schneider Jan | Roudnice nad Labem | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
286 | Slavík David | Kopidlno | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
286 | Smítka Dominik | Pavlovice | Volejovky | 2 | 28 | 28 | 14.00 |
286 | Tippl Michal | Žirovnice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
286 | Vaněk Václav | Lučice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
286 | Čechal Jan | Slatiňany | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
305 | Aujeský Jakub | Brno | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
305 | Fiedler Pavel | Jívka Vernéřovice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
305 | Habich Jan | Týn nad Vltavou | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
305 | Hnízdil Lukáš | Cholenice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
305 | Jelínek Marek | Žďárec | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
305 | Kadlubiec Jakub | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
305 | Kafka Pavel | Bohumilice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
305 | Michálek Filip | Ždírec | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
305 | Mikeš Jakub | Tis | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
305 | Motyčka Lukáš | Vysoká u Holic | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
305 | Mrvík Dominik | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
305 | Netrval Marek | České Budějovice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
305 | Nosek Matěj | Hradec Králové | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
305 | Pospíšil Jan | Proseč | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
305 | Růžička Miroslav ml. | Tábor | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
305 | Seitl Daniel | Kunžak | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
305 | Skladowski Ondřej | Dobruška | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
305 | Svoboda Filip | Kolín | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
305 | Vokál Tomáš | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
305 | Čapenec Jakub | Nové Město nad Metují | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
325 | Bartůněk Dominik | Nové Veselí | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
325 | Blažek Adam | Tábor | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
325 | Janda Milan | Brno | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
325 | Kment Tomáš | Hostinné | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
325 | Mergl Jakub ml. | Heřmanův Městec | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
325 | Miler Alan | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
325 | Miškolci Tomáš ml. | Lanškroun | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
325 | Mráz Tomáš ml. | Soběslav | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
325 | Polanský Václav ml. | Blatná | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
325 | Rössler Filip | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
325 | Slaninák Adam | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
325 | Stolín Jan | Česká Třebová | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
325 | Svoboda Matěj | Kozlov | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
325 | Tonar Petr | Čistá | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
325 | Voltr František | Hradec Králové | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
325 | Vrtilka Lukáš | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
325 | Wohlráb Tomáš | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
325 | Škoda Zdeněk ml. | Bělá pod Bezdězem | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
325 | Štěrba Jakub | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
325 | Žák Lukáš | Počátky | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
345 | Benek Pavel | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
345 | Brzoň Luboš | Kožlí | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
345 | Cibulský Lukáš | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
345 | Dalešický Jakub | Slatiňany | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
345 | Dvořák Marek | Měřín | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
345 | Hunal Martin | Pelhřimov | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
345 | Hypský Vladimír | Hradec Králové | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
345 | Hála Daniel | Přelouč | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
345 | Jiřička Jaroslav | Vrchlabí | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
345 | Kubát Lukáš | Čejov | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
345 | Labašta Jakub | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
345 | Lacina Filip | Kunčí | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
345 | Liška Adam | Habrek | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
345 | Mencl Martin | Blovice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
345 | Mis Vojtěch | Rožmitál pod Třemšinem | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
345 | Odvárka Mikuláš | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
345 | Pecánek Pavel | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
345 | Pešek David | Kožlí | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
345 | Pirkl Marek | Stárkov | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
345 | Polák Daniel | Svitavy | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
345 | Veselý Petr | Broumov | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
345 | Čermák Adam | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
345 | Šváb Jan | Jindřichův Hradec | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
368 | Blahník Jakub | Pardubice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
368 | Bárta Jan | Nová Ves | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
368 | Hejda Filip | Rakovník | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
368 | Houžvička Jakub | Divišov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
368 | Kalousek Tomáš | Blovice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
368 | Kouřil Ondřej | Slavkov u Brna | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
368 | Kratochvíl David | Žiželice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
368 | Lidařík Martin | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
368 | Luštický Tomáš | Lhotice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
368 | Mošnička Šimon | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
368 | Mysliveček Josef | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
368 | Novotný Milan ml. | Markovice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
368 | Peroutka František | Nuzice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
368 | Peňáz Václav | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
368 | Pleskač Jan ml. | Libice nad Doubravou | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
368 | Polák Filip | Ostrov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
368 | Samek David | Jaroměř | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
368 | Seitl Alex | Kunžak | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
368 | Tryzna Lukáš | Vrchlabí | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
368 | Tyrych Radek ml. | Hradec Králové | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
368 | Vávra Zdeněk ml. | Vrdy | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
368 | Zita Marek | Bystřice nad Pernštejnem | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
368 | Šimůnek Štěpán | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
368 | Špatný Jakub | Dolní Bukovsko | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
368 | Šídlo Jaroslav | Dolní Branná | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
368 | Šír Miroslav ml. | Březiny | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
394 | Bártík Jan | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
394 | Břeň Michal | Česká Třebová | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
394 | Fremr Michal | Milínov | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
394 | Hladík Eliáš | Bohuslavice | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
394 | Hochman David | Strmilov | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
394 | Hull Lia | Bedworth | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
394 | Linhart Jan | Mladá Boleslav | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
394 | Matějka Jan ml. | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
394 | Novák Libor | Brno | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
394 | Pacholík Stanislav ml. | Dolní Město | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
394 | Paulus Marek | Bělá pod Bezdězem | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
394 | Pelikán Jiří | Nové Město nad Metují | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
394 | Pořádek Ondřej | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
394 | Staněk Vítek | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
394 | Sysel Tomáš | Olší | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
394 | Tomek Samuel | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
394 | Trensinger Daniel | Praha | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
394 | Vích Samuel | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
394 | Šmat Václav ml. | Blatná | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
413 | Benek Marek | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
413 | Buriánek Tomáš | Brno | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
413 | Dařílek Tomáš | Žiželice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
413 | Doležal Petr | Jeníkovice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
413 | Fojt Štěpán | Bechyně | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
413 | Gajdůšek Adam | 2 | 22 | 22 | 11.00 | ||
413 | Hošek Pavel | Římovice | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
413 | Hybner Ondřej | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
413 | Jančálek Rostislav | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
413 | Jiránek Vojtěch | Hradec Králové | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
413 | Machala Jaroslav | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
413 | Martinec Jáchym | Hronov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
413 | Mašlonka Marek | Bělá pod Bezdězem | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
413 | Muž Jan | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
413 | Ondovčák Adam | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
413 | Pařízek Václav | Praha | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
413 | Petras Václav | Luže | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
413 | Socha Jan | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
413 | Stříbrný Tomáš | Ždírec | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
413 | Svárovský David | Čejov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
413 | Vajsar Lukáš | Česká Metuje | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
413 | Vondruška Lukáš | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
413 | Vágner Jan | Kouty | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
413 | Černý Dominik | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
413 | Žváček Michal | Nové Město na Moravě | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
438 | Frank Matěj | Nekoř | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
438 | Fučík Adam | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
438 | Hanuš Jáchym | Nové město nad Metují | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
438 | Hemerka David | Josefodol | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
438 | Jurásek Jan | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
438 | Krobot Erik | Šanov | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
438 | Křiváček Adam | Hluk | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
438 | Míka Marek | Veselí nad Lužnicí | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
438 | Neubrand Marek | Nové Město na Moravě | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
438 | Pajk Matouš | Tehov | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
438 | Rympler Adam | Turnov | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
438 | Rádler Daniel | Robčice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
438 | Sajky Lukáš | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
438 | Vanda František | České Budějovice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
438 | Vejražka Kristián | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
438 | Vinš Jakub | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
438 | Zajíček Jan | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
438 | Štěrba David | Újezd | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
456 | Balvín Kryštof | Ústí nad Orlicí | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
456 | Chalupa Vít | Nové Město na Moravě | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
456 | Ducháč Pavel | Stárkov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
456 | Fišer Tomáš | Dolní Přím | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
456 | Galla Jakub | Brno | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
456 | Gorniak Ondřej | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
456 | Hanasz Laura | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
456 | Hunka Tomáš | Trutnov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
456 | Jurač Lukáš | Bakov nad Jizerou | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
456 | Klekner Patrik | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
456 | Kovařík Tomáš | Dolní Bukovsko | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
456 | Lukas Zdeněk | Jindřichův Hradec | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
456 | Mareš Michal ml. | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
456 | Pechanc Robin | Jaroměř | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
456 | Provazník Matěj | Stolany | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
456 | Rádler Tomáš ml. | Robčice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
456 | Teichmann Patrik | Hronov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
456 | Tichý Lukáš | Trpišov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
456 | Česal Tomáš | Blovice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
456 | Štrumfa Adam | Perálec | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
456 | Štěrba Adam | Končice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
477 | Abrahám František ml. | Česká Třebová | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
477 | Alexy Šimon | Blovice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
477 | Boudyš Jiří | Strášov | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
477 | Donát Petr | Výprachtice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
477 | Drábek Bořek | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
477 | Feik Adam | Tábor | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
477 | Hartman Silvio | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
477 | Koukal Vojtěch | Brno | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
477 | Lahr Marek | Vrchlabí | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
477 | Novotný Aleš | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
477 | Opat Adam | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
477 | Petr Jan | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
477 | Pilař Daniel | Homyle | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
477 | Poluda Lukáš | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
477 | Prokeš Jakub | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
477 | Psotný Jaromír | Nahořany | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
477 | Sedláček David | Kostelec nad Orlicí | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
477 | Sekanina Sebastián | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
477 | Stejskal Aleš | Týn nad Vltavou | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
477 | Stieller Jakub | Česká Metuje | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
477 | Stiller Jakub | Česká Metuje | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
477 | Suchý Martin | Blatná | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
477 | Troščák Dominik | Brno | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
477 | Urbánek Šimon | Tuněchody | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
477 | Černý Václav | Žehrov | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
477 | Šetek Miroslav | Jindřichův Hradec | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
477 | Šikl Petr | Hubenice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
477 | Špatný Jan ml. | Dolní Bukovsko | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
477 | Štefanica Josef | Tehov | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
477 | Žák Štěpán | Benešov | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
507 | Chmelař Daniel | Sadová | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
507 | Chotěbor Tomáš | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
507 | Dostál Josef | Nové Město na Moravě | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
507 | Funda Petr ml. | Kutná Hora | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
507 | Gajdůšek Daniel | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
507 | Hlušek Michal | Velký Dřevíč | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
507 | Hubený Vojtěch | Česká Třebová | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
507 | Janko Adam | Rtyně v Podkrkonoší | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
507 | Konč Michal ml. | Králíky | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
507 | Kopecký David | Těchonín | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
507 | Marek Jan | Veselí nad Lužnicí | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
507 | Mareček Tomáš | Dolní Radechová | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
507 | Matuškovič Jakub | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
507 | Muž Petr | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
507 | Nipauer Jiří | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
507 | Novotný Jakub | Křinice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
507 | Pantlík Petr | Bělá pod Bezdězem | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
507 | Pešek Ondřej | Benešov | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
507 | Roh Tomáš | Humpolec | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
507 | Skladowski Martin | Dobruška | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
507 | Smrco Adam | Nové město nad Metují | 3 | 18 | 18 | 6.00 | |
507 | Strádal David | Starý Plzenec | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
507 | Tománek David | Neznašov | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
507 | Vaníček Viktor | Dolní Branná | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
507 | Vaňura Daniel | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
507 | Záruba Matěj | Hradec Králové | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
507 | Šašek Vojtěch | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
507 | Šesták Filip | Jaroměř | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
507 | Štěrba Dominik | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
507 | Švejha Karel | Měřín | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
507 | Švábek Dominik | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
538 | Bříza Matěj | Hostinné | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
538 | Cieslar Marian | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
538 | Douděra Petr | Tuněchody | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
538 | Dočár Daniel | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
538 | Děd Richard | Vrclabí | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
538 | Fišnar Hynek | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
538 | Folprecht Tomáš | 2 | 17 | 17 | 8.50 | ||
538 | Greguš Jozef ml. | Jablonné nad Orlicí | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
538 | Havlát Vojtěch | Opatov | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
538 | Jech František | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
538 | Jára Vojtěch | Blovice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
538 | Kardoš Ondřej | Nové Město nad Metují | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
538 | Kotovic Jiří ml. | Zubří | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
538 | Linhart Vojtěch | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
538 | Maroušek Tadeáš | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
538 | Másílko Jaroslav | Měřín | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
538 | Nitsche Agáta | Vrchovina | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
538 | Petr Marek | Sobčice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
538 | Pohorský Pavel | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
538 | Pícha Tobiáš | Úpice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
538 | Rouča Jan | Polná | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
538 | Socha František ml. | Pardubice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
538 | Svoboda Denis | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
538 | Valtera Pavel | Hradec Králové | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
538 | Vokroj Tadeáš | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
538 | Štětka Dominik | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
538 | Žiga Jaroslav | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
565 | Bartoník Lukáš | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
565 | Chalupa Jakub | Vlašim | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
565 | Chromec Sebastian | Lanškroun | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
565 | Coufalík Ondřej | Divišov | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
565 | Dvorský Zdeněk | Rasošky | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
565 | Henl Karel | Český Brod | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
565 | Hortenský Pavel ml. | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
565 | Kulaš Adam | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
565 | Langr Josef | Velké Poříčí | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
565 | Matouš Filip | Týniště nad Orlicí | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
565 | Opava David | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
565 | Pavelec Tadeáš ml. | Prosečné | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
565 | Peroutka Filip | Březí nad Oslavou | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
565 | Poslušný Josef | Lípa nad Orlicí | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
565 | Redlich Martin | Blovice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
565 | Runštuk Martin | Česká Skalice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
565 | Skryja Matěj | Ostrov nad Oslavou | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
565 | Smolík Josef | Mnichovo Hradiště | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
565 | Vacek Petr | Jablonné nad Orlicí | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
565 | Vácha Josef | Humpolec | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
565 | Zajíček Petr | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
565 | Čmiel Roman | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
565 | Ševčík Vojtěch | Divišov | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
565 | Špelda Jakub | Provodov | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
589 | Bajtek Jan | 2 | 15 | 15 | 7.50 | ||
589 | Daněk Tomáš | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
589 | Dostál Vít | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
589 | Fejfar Jakub | Vrchovina | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
589 | Konečný Petr | Drnholec | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
589 | Koníř Ondřej | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
589 | Kupsa Jan ml. | Buřenice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
589 | Motyčka Karel | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
589 | Musil Jakub | Pavlovice | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
589 | Mísař Adam | Česká Třebová | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
589 | Navrátil David | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
589 | Opálka Adam | Halenkov | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
589 | Petrle Karel ml. | Řečice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
589 | Plíšek Vojtěch | Úlibice | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
589 | Pálka Radim | Dolní Město | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
589 | Růžička Jindřich | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
589 | Satorie Jan | Jimramov | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
589 | Seidl Martin | Divišov | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
589 | Steimar Karel | Dubá | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
589 | Strougal Jakub | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
589 | Taržinský Oliver | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
589 | Vacek Adam | Týniště nad Orlicí | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
589 | Veselý Martin | Broumov | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
589 | Šisler Matěj | Dřenice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
589 | Šmerák Tadeáš | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
589 | Štafurik Daniel | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
615 | Bečka David | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
615 | Cína Josef | Košťálov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
615 | Doležal Jan | Bělá pod Bezdězem | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
615 | Dušek Jan ml. | Kutná Hora | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
615 | Eret Vojtěch | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
615 | Habr Filip | Hronov | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
615 | Kosek Matěj | Jablonné nad Orlicí | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
615 | Kotek Michal | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
615 | Kořenek Štěpán | Franc. Lhota | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
615 | Kreč Jakub | Blovice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
615 | Mach Jakub | Hronov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
615 | Machačný Vojtěch | Přepeře | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
615 | Mařan Jakub | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
615 | Miškolci Tadeáš | Lanškroun | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
615 | Neubert Michal | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
615 | Purmenský Štěpán | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
615 | Pícha Jan ml. | Úpice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
615 | Rejsa Martin | Skuteč | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
615 | Rybář Jindřich | Český Dub | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
615 | Staněk Josef | Tuněchody | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
615 | Sulan Aleš | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
615 | Sádovský Tomáš | Hradec Králové | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
615 | Vaněček Jiří | Žatec | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
615 | Vencálek Miloslav ml. | Slavkovice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
615 | Vostřez Kryštof | Přepychy | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
615 | Votoček Lukáš | Dolní Branná | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
615 | Zedek Matyáš | Kelč | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
615 | Zezula Jiří | Jihlava | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
615 | Špejzl Vojtěch | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
644 | Anděl Jakub | Svijany | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
644 | Balý Josef | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
644 | Chodora Filip | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
644 | Cimburek Tobiáš | Bradlec | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
644 | Fikar Matěj | Lodín | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
644 | Fišer Ondřej | Černá | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
644 | Franče Pavel | Křivoklát | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
644 | Houdek Lukáš | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
644 | Hruška Josef ml. | 2 | 13 | 13 | 6.50 | ||
644 | Janeček Radek | Lubník | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
644 | Krištofy Roman | Žatec | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
644 | Maršík Jakub ml. | Nové město nad Metují | 3 | 13 | 13 | 4.33 | |
644 | Novotný Jakub | Nový Hrozenkov | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
644 | Petrželka Lukáš | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
644 | Rous Matěj | Letohrad | 2 | 13 | 13 | 6.50 | |
644 | Skejo Filip | Králíky | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
644 | Sláma Jiří | Nové Město na Moravě | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
644 | Tolar Robin | Spálené Poříčí | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
644 | Votava Jan | Věcov | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
644 | Vyskočil Tomáš | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
644 | Zahálka Martin | Žernov | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
644 | Zatloukal Tomáš | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
644 | Zilvar Adam | Přepychy | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
644 | Řehák Tomáš | Milenov | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
644 | Štěnička Adam | Týniště nad Orlicí | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
669 | Beneš Jan | Malé Svatoňovice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
669 | Beneš Petr ml. | Sadová | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
669 | Danda Jan ml. | Dneboh | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
669 | Dřízhal Tobiáš | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
669 | Fiala Šimon | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
669 | Filgas Adam | Vsetín | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
669 | Gigal Martin | Tábor | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
669 | Hanuš Jáchym | Nové Město nad Metují | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
669 | Hanák Jiří | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
669 | Jenšík Aleš | Miřetice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
669 | Klášterecký Martin | Jablonné nad Orlicí | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
669 | Konč Tomáš | Králíky | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
669 | Košek Vojtěch | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
669 | Kubišta Sebastian | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
669 | Kubín Zdeněk | Heřmanův Městec | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
669 | Kulhánek Matěj | 2 | 12 | 12 | 6.00 | ||
669 | Kárník Jiří | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
669 | Lukšo Jan | Mladá Boleslav | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
669 | Magej Jakub | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
669 | Malý Jan ml. | 2 | 12 | 12 | 6.00 | ||
669 | Matuška Vojtěch | Třebechovice pod Orebem | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
669 | Mašek Adam | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
669 | Miksa Radek | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
669 | Moravec Tomáš | Košťálov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
669 | Musil Marek | Tasov | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
669 | Nitsche Viktor | Vrchovina | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
669 | Novotný Lukáš ml. | Opočno | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
669 | Novák Vít | Lično | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
669 | Pavliš Miloš | Nové Město na Moravě | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
669 | Pelikán Tomáš | Česká Třebová | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
669 | Satorie Josef | Jimramov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
669 | Sehnalík Lukáš | Hranice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
669 | Valášek Jakub | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
669 | Vlach Simon | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
669 | Šisler Kryštof | Dřenice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
669 | Šlapanský Jakub | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
669 | Žofka Vojtěch | Těchonín | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
706 | Appl Štěpán | Jablonné nad Orlicí | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
706 | Ardelán Denis | Lodín | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
706 | Bečvář Jakub | České Meziříčí | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
706 | Hošpes Jakub | Česká Třebová | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
706 | Hrachovec Josef | Lubenec | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
706 | Juráš Petr | Blovice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
706 | Kavka David | Radčice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
706 | Kostka Zdeněk | Valašské Klobouky | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
706 | Kábele Tomáš | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
706 | Kříž Filip | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
706 | Kříž Kristián | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
706 | Labaj Vítěslav | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
706 | Lepší Lukáš | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
706 | Lhoták Marián | Hradec Králové | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
706 | Machač Šimon | Hustopeče nad Bečvou | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
706 | Machačný Jaroslav | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
706 | Mai Radek | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
706 | Maňásek Marek | K. Lhota | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
706 | Mrázek Sebastian | Jablonné nad Orlicí | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
706 | Pecánek Petr | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
706 | Piskora Matěj | Přepychy | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
706 | Prouza Josef | Velké Poříčí | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
706 | Růžička Lukáš ml. | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
706 | Stříteský Lukáš | Hradec Králové | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
706 | Svoboda Tadeáš | Žďár | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
706 | Svobodová Jana | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
706 | Vašák Jan | Tuněchody | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
706 | Vejtruba Ondřej ml. | Bělá pod Bezdězem | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
706 | Vícha Adam | Jimramov | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
706 | Řezáč Tomáš | Mladá Boleslav | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
706 | Šránek Rajko | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
737 | Balý Vojtěch | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
737 | Brýl Šimon | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
737 | Hašlar Antonín | Přepeře | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
737 | Housa Kryštov | Žďár | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
737 | Hořínek Michal | Nové Město nad Metují | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
737 | Hubuček Patrik | Klášterní Lhota | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
737 | Izák Tomáš | Týniště nad Orlicí | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
737 | Jirák | Jihlava | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
737 | Kodym Rostislav | Vrchovina | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
737 | Konečný Michal ml. | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
737 | Krejčí Petr ml. | Horní Stakory | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
737 | Kruml Jaroslav | Česká Kubice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
737 | Kučera Filip | Bělá pod Bezdězem | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
737 | Linhart Jaroslav | Bohdašín | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
737 | Malý Dominik | Labouň | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
737 | Mates František | Bělá pod Bezdězem | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
737 | Michalík Sebastian | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
737 | Novotný Michal ml. | Dolní Bousov | 2 | 10 | 10 | 5.00 | |
737 | Prokop Jan | Jeníkovice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
737 | Prošvic Martin | Týniště nad Orlicí | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
737 | Roháč Tomáš | Dolní Olešnice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
737 | Sláma Jan | Nové Město na Moravě | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
737 | Stoklasa O. | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
737 | Syrovátka Tomáš ml. | Příbram | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
737 | Tůma Jan | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
737 | Uhlíř Roman | Valašské Meziříčí | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
737 | Vašák Ondřej | Tuněchody | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
737 | Veselý Jakub ml. | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
737 | Vocl Ivan | Česká Třebová | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
737 | Vostřez Josef | Přepychy | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
737 | Václavík Aleš | Pelhřimov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
737 | Zbytovský Adam | Vír | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
737 | Zubíček Petr | Ratiboř | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
770 | Bari Michal ml. | Dolní Bousov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
770 | Bartůšek Jakub | Měřín | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
770 | Berko Dominik | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
770 | Brückner Tobias | Hustopeče nad Bečvou | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
770 | Budík Petr | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
770 | Chmelař Martin | Sadová | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
770 | Chrást Jan | Nové Město na Moravě | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
770 | David Tomáš ml. | Pardubice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
770 | Eret Václav | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
770 | Glocar Jaromír ml. | Lanškroun | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
770 | Hlaváč Marek ml. | Mladá Boleslav | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
770 | Horák Jan ml. | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
770 | Hroník Kamil | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
770 | Jiřička Jakub | Vrchlabí | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
770 | Kašpar Dominik | Týniště nad Orlicí | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
770 | Kašpar Petr ml. | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
770 | Klumpera Otakar | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
770 | Křížek Vojtěch | Vrchovina | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
770 | Mašek Tadeáš | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
770 | Mrázek Karel ml. | Mirovice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
770 | Polášek Matěj | Česká Třebová | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
770 | Valeš Daniel | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
770 | Votýpka David | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
770 | Vovčák Jan | Bělá pod Bezdězem | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
770 | Vítek Václav | Mimoň | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
770 | Záleský Lukáš ml. | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
770 | Šach Ondřej | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
770 | Šotner Lukáš | Hradec Králové | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
798 | Bednář Aleš | Malé Svatoňovice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
798 | Cabalka David | Javornice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
798 | Charvát Jakub | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
798 | Chotěbor Michal | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
798 | Dobrovolský Matěj | Slepotice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
798 | Durna Roman | Těchonín | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
798 | Fliger Michal | Holice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
798 | Hadvich Vojtěch | Bačetín | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
798 | Holas Jan | Holetín | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
798 | Horák Jan ml. | Lodín | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
798 | Jarkovský Petr | České Meziříčí | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
798 | Jíra Zdeněk | Lubno | 2 | 8 | 8 | 4.00 | |
798 | Knettig Jiří | Provodov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
798 | Kolář Vít | Kozlov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
798 | Kopecký Jan | Dolní Ředice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
798 | Koudelka Adam | Česká Třebová | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
798 | Kubal David | Slatiňany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
798 | Kubrt Matěj | Krčín | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
798 | Lariš Matyáš | Bělá pod Bezdězem | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
798 | Liška Josef | Plzeň | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
798 | Maceška Josef ml. | Krasovice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
798 | Manych David | Holice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
798 | Maroši Vojtěch | Dolní Ředice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
798 | Matěj Miroslav | Holice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
798 | Matějka Miroslav | Čistá | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
798 | Mikan Samuel | Lipec | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
798 | Minks Matyáš | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
798 | Mička Jiří | Nové Město na Moravě | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
798 | Müller Matěj | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
798 | Nerad Vojtěch | Soutice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
798 | Němec Matouš | Nové Město na Moravě | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
798 | Pavlík Jindřich | Franc. Lhota | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
798 | Pleskot Radek | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
798 | Provazník Václav | Vlašim | 2 | 8 | 8 | 4.00 | |
798 | Roučka Jakub | Holice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
798 | Růžička Tomáš | Holice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
798 | Sajky Tomáš | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
798 | Samiec Martin | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
798 | Sehnal Radomil | Dobronín | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
798 | Skalický Tomáš | Světlá nad Sázavou | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
798 | Sklenář Tomáš | Bohdalec | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
798 | Sklenář Vojtěch | Bohdalec | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
798 | Starý Adam | Holice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
798 | Teichman Patrik | Hronov | 2 | 8 | 8 | 4.00 | |
798 | Urbánek Štěpán | Tuněchody | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
798 | Vtípil Matěj | Štěpánov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
798 | Vít Ondřej | Bohuslavice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
798 | Včelák Jan | Holice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
798 | Černohorský Michal | Hradec Králové | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
798 | Černý Tomáš | Koníkov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
798 | Ďuriš Martin | Lanškroun | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
798 | Ďuriš Tomáš | Lanškroun | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
798 | Šimr Václav | Kostěnice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
798 | Šrámek Josef | Holice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
798 | Šteidler Marek | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
798 | Šulc Daniel | Blatná | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
854 | Braunstain Dominik | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
854 | Fiala Lukáš | Valašské Klobouky | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
854 | Gigal Vojtěch | Tábor | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
854 | Hudeček Lukáš | Mirošov | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
854 | Kalvach Tomáš | Blovice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
854 | Morávek Martin | Jimramov | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
854 | Nosek Filip | Vlašim | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
854 | Padrtka Stanislav ml. | Rozsochy | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
854 | Pešek Zdeněk ml. | Proseč | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
854 | Plíšek Jaroslav | 2 | 7 | 7 | 3.50 | ||
854 | Poláček Petr ml. | Příbram | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
854 | Pop Robin | Hradec Králové | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
854 | Prokeš Patrik | Velký Beranov | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
854 | Rezek Jan ml. | Mikulov | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
854 | Rosendorf Antonín | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
854 | Staněk Vojtěch | Tuněchody | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
854 | Szotkowski Jakub | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
854 | Vladyka Martin | Kácov | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
854 | Volprecht Tadeáš | Mladá Boleslav | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
854 | Vícha Lukáš | Jimramov | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
854 | Zoufalý Michal | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
854 | Čermák David | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
854 | Šturma Jiří | Hořice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
877 | Andrle Lukáš | Karlovy Vary | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
877 | Ardelán Matyáš | Lodín | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
877 | Brebera Lukáš | Hlinsko | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
877 | Cinkejs Štěpán | Mladá Boleslav | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
877 | Hondl Jonáš | Studené | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
877 | Hubálek Milan | Jablonné nad Orlicí | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
877 | Jínek Jan | Nové Město na Moravě | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
877 | Krejsa Tomáš | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
877 | Král Dan | Blovice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
877 | Kubový Kryštof | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
877 | Louda Josef | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
877 | Paumichl David | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
877 | Pitro Aleš | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
877 | Procházka Aleš | Blatná | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
877 | Puš Tadeáš | Vrchovina | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
877 | Sikora Raimund | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
877 | Straka Jakub | Smrček | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
877 | Strnad Daniel | Košťálov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
877 | Sviták Vojtěch | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
877 | Szolony Jan | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
877 | Vladyka Roman | Kácov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
877 | Šenk Tadeáš | Červený Kostelec | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
877 | Šenkeřík Michal | Valašské Klobouky | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
877 | Ševčík Vojtěch | Český Šternberk | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
901 | Bernard Ondřej | Horní Nová Ves | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
901 | Bulava Vojtěch | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
901 | Dostál Tomáš | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
901 | Flídr Jan | Žďárec u Skutče | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
901 | Hegr Matyáš | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
901 | Husár Kryštof | 2 | 5 | 5 | 2.50 | ||
901 | Kossler Ondřej | Dětřichov | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
901 | Kovařík Jan | Nové Město na Moravě | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
901 | Kučera Aleš | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
901 | Kučera Ondřej | Blovice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
901 | Lembera Matěj | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
901 | Matějec Filip | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
901 | Mráz Tomáš | Radvánovice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
901 | Nedomanský Lukáš | Měřín | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
901 | Nýdrle Tomáš | Trutnov | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
901 | Pešek Marek | Proseč | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
901 | Pončík Michal | Valašské Klobouky | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
901 | Smítka Oliver | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
901 | Tryzna Viktor | Police nad Metují | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
901 | Vladyka František | Kácov | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
901 | Vojtěch Jakub | Kladno | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
901 | Vávra Šimon | Lanškroun | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
901 | Zikán Jiří | Bělá pod Bezdězem | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
901 | Zilvar Filip | Praha | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
901 | Záklasník Jan | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
901 | Záleský Josef | Hradec Králové | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
901 | Šotola Pavel | Lukavice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
928 | Andrle Štěpán | Zruč nad Sázavou | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
928 | Ballóg Tomáš | Bělá pod Bezdězem | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
928 | Dlabola Jakub | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
928 | Klusáček Tomáš | Oslavice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
928 | Kovařík Václav | Vranča | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
928 | Král Martin | Protivín | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
928 | Lukáš Jiří | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
928 | Mrkva Michal | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
928 | Padrtka Radek | Rozsochy | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
928 | Pantůček Jakub ml. | Strachujov | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
928 | Plaček Ondřej | Moravské Bránice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
928 | Přibyl Jan | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
928 | Schneider Jan | Pardubice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
928 | Sikora Lukáš | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
928 | Soukup Jan | Lužec nad Vltavou | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
928 | Stehno Lukáš | Hlinsko | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
928 | Taclík Matěj | Bělá pod Bezdězem | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
928 | Urban Martin | Dolní Orlice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
928 | Vertát David | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
928 | Vlček Michael | Tři Sekery | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
928 | Zilvar Šimon | Praha | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
928 | Zlesák Zbyněk | Světnov | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
928 | Špalek Ondřej | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
951 | Bárta Stanislav | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
951 | Dedera Jan | Divišov | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
951 | Hanzlík Václav | Volenice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
951 | Hercík Jiří | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
951 | Horák Antonín | Lodín | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
951 | Jakubec Pavel | Horní Slatina | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
951 | Jelínek Petr | Vír | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
951 | Jiřička Dominik | Hronov | 3 | 3 | 3 | 1.00 | |
951 | Kadleček Lukáš | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
951 | Kapusta Lukáš ml. | Čelákovice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
951 | Klement lukáš | Světnov | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
951 | Kolář Michal ml. | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
951 | Lukáš Jan ml. | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
951 | Nosek Šimon | Rohoznice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
951 | Novotný Jindřich | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
951 | Rezek Filip | Mikulov | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
951 | Seďa František | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
951 | Trejtnar Štěpán | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
951 | Vafek Martin | Oslavice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
951 | Valenta Josef | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
951 | Vaníček Michal | Jablonné nad Orlicí | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
951 | Vojtěch Kryštof | Úpice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
951 | Zilvar Matouš | Praha | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
951 | Čermák Miroslav ml. | Brno | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
975 | Bednář Adam | Malé Svatoňovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
975 | Hofman Jakub | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
975 | Hotovec Štěpán | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
975 | Jurkovič Jan ml. | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
975 | Kaplan Matěj | Hlinsko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
975 | Kučera Ondřej | Bělá pod Bezdězem | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
975 | Masaryk Tomáš | Hronov | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
975 | Mendl Patrik | Lučice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
975 | Myšík Jakub | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
975 | Naxera Filip ml. | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
975 | Pozner Lukáš | Rašín | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
975 | Pála Radek | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
975 | Schaul Nikolas | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
975 | Souček Tomáš | Kamenice nad Lipou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
975 | Stehlík Lukáš | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
975 | Stehlík Petr | Fryšava pod Žákovou horou | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
975 | Trojan Adam | Kuřivody | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
975 | Ulman Matěj | Bělá pod Bezdězem | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
975 | Vajsar Vojtěch | Hronov | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
975 | Vaníček Štěpán | Bystřec | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
975 | Vladyka Miloslav | Kácov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
975 | Votýpka Lukáš | Rataje | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
975 | Vávra Tomáš ml. | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
975 | Zumr Michal | Čelákovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
975 | Šubrt Michal | Hronov | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
975 | Šudoma Jakub | Malé Tresné | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1001 | Adamec Václav ml. | Radouňka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Agwa Paul | Česká Třebová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Baroš Tobiáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1001 | Bartoš Adam | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Bartůšek Ondřej | Velký Beranov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Baštýř Dalibor | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Beneš Jan | Závidkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Bicek David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1001 | Bicek Patrik | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1001 | Blattner David | Žiželice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Blažek Ondřej | Kladruby | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Blažko Martin | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Bluml Antonín | Týn nad Vltavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Boháček Lukáš | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Bouček Jan ml. | Zdislavice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Bouček Jiří | Zdislavice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Brzoň Matěj | Kožlí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Burian David | Růžkovy Lhotice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Buriánek Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1001 | Běhounek Adam | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1001 | Cach Michal | Slatiňany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Caska Jan | Ledeč nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Charvát Aleš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1001 | Chodora Richard | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1001 | Czeczotka Sebastian | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1001 | Dařílek Ondřej | Žiželice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Dobrovolný Jan | Velké Meziříčí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Domin Josef | Pavlovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Drápela Filip | Svařenov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Drápela Michal | Svařenov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Duba Dominik | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1001 | Duba Tobiáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1001 | Dubec Robin | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Dubský Radim ml. | Týn nad Vltavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Dudys Jonáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1001 | Dufek Jakub | Pustina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Dujsík Zbyněk ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1001 | Dvořák Ondřej | Vlastějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Egermayer Tomáš | Vlastějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Elbl Adam | Ostrov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Fajárek Aleš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1001 | Falta Radek | Vamberk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Faluši Adam | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1001 | Fano Michal | Štenovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Farka Filip | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Farka Jakub | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Faust Ondřej | Svéradice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Fejfar Marek ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1001 | Fencl Vítek | Hradišťko II. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Fišer Petr | Černá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Flachs Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1001 | Flachs Luboš ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1001 | Flandera Šimon | Nepomuk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Flekal Martin | Bělá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Frydrych Dan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1001 | Gajdošek Daniel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1001 | Gajdušek Adam | 2 | 1 | 1 | 0.50 | ||
1001 | Gajdůšek Ondřej | 2 | 1 | 1 | 0.50 | ||
1001 | Gallitzdorfer Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1001 | Garmol Matyáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1001 | Gavlas Jiří ml. | Dolní Bukovsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Goncearenco Roman | Humpolec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Graja David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1001 | Graja Jakub | Kelč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Hajný Jaroslav | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Halamíček Vendelín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1001 | Hanko Daniel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1001 | Hanousek Lukáš | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Hanzl Tomáš | Brno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Hapala Ondřej | Milenov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Haufman Tomáš | Blatna | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Havlík Matěj | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1001 | Hašek Filip | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Hendrych Samuel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1001 | Hladký Štěpán | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1001 | Hlavica Patrik | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1001 | Hlavsa Ondřej | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Hloch Matyáš | Kelč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Hloch Tomáš | Kelč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Hnízdil Milan st. | Prosečné | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Hochman Jakub | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Homola Matouš | Měřín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Homola Petr | Jihlava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Homola Radim | Jihlava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Horst František | Vrchovina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Horák Dominik | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1001 | Houha Miroslav | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Hron David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1001 | Hrubý Kryštof | Vrchlabí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Hrubý Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1001 | Hrubý Štěpán | Dolní Radouň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Hrubčík Adam | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1001 | Hubáček Petr | Nové Město na Moravě | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Hurt Josef | Česká Třebová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Janda Marek | Brno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Janda Tomáš | Vrchlabí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Janko Adam ml. | Hronov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Jančálek František | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1001 | Jelínek Vojtěch | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Jeřábek Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1001 | Jeřábek Ondřej | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1001 | Jindra Filip | Vír | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Jirák Václav | Měřín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Juríček Samuel | Blatná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Jůn Jan | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Kachlířová | Netín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Kalhotka Karel | Bělá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Kalhotka Lukáš | Bělá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Karafiát David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1001 | Kisacký Patrik | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Kičí | Velké Meziříčí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Kičí Richard | Velké Meziříčí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Klinger Marek | Vrchlabí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Knap Filip | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1001 | Kocanda Jakub | Pustina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Kocanda Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1001 | Kocián Štěpán | Vlašim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Kolman Jakub | Počátky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Kolář Petr | Radouňka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Konečný Pavel ml. | Borovno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Konečný Tadeáš | Jindřichův Hradec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Kopecký Matěj | Pohoří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Kos Martin | Ledeč nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Kotek Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1001 | Kotek Maxim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1001 | Kotek Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1001 | Kozlík Matyáš | Habrek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Kozák Matyáš | Ledeč nad Sázavou | 2 | 1 | 1 | 0.50 | |
1001 | Kozák Matyáš | Ledeč nad sázavou | 2 | 1 | 1 | 0.50 | |
1001 | Krejza Robin | Tachov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Krejčí Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1001 | Krejčík Daniel | Dubá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Kropáček Tomáš ml. | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Krupička Václav | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Král Jiří | Domašín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Krátký Michael | Neznašov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Kršek Martin | Nové Město na Moravě | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Krůček Ondřej | Dobšice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Kubašák Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1001 | Kubečka Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1001 | Kubánek Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1001 | Kubát Daniel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1001 | Kubát Daniel | Plotiště nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Kubík Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1001 | Kulka Štěpán ml. | Jimramov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Kučera Daniel | Zábědov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Kučera Jakub | Jablonec nad Nisou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Kučera Marcel | Opočno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Kučera Tomáš | Česká Lípa | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Kápička Vít | Josefodol | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Kárník David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1001 | Kárník Jan ml. | Zdechovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Křivánek Tomáš | Brno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Křižka Adam | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1001 | Lamine Salim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1001 | Landa Jakub | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Landa Matěj | Jehlice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Langpaul Tadeáš | Broumova Lhota | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Ledvina Lukáš | Meziměstí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Mach Tomáš | Hronov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Mader Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1001 | Malec Marek | Lavičky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Malec Petr | Lavičky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Malec Vojtěch | Lavičky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Marek Petr | Tasov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Martinec Michal | Hronov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Mates Jakub | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Matouš Martin | Sokolov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Matoušek David | Jindřichův Hradec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Matoušek Jakub | Lužnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Matoušek Marek | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Matura Jakub | Liberec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Matúš Karel | Albrechtice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Matějka Antonín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1001 | Matějíček Jan | Měřín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Merenda Filip | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1001 | Michalčák Jan ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1001 | Midloch Filip | Tetov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Minařík Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1001 | Moravec Matěj | Čejov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Moravec Vojtěch | Druhanov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Mrva Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1001 | Musil Pavel | Tasov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Musílek Daniel | Jihlava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Mácha Zdeněk | Dolní Skrýchov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Másílko Bronislav | Jihlava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Naxera Filip | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1001 | Nedomanský Jakub | Měřín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Neméth Jaromír | Cizkrajov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Neužil Jan | Brno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Neveselý Dominik | Brno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Novotný Vojtěch | Vrchlabí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Novák Filip | Humpolec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Novák Jakub ml. | Čilec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Novák Matěj | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Novák Petr | Vilémovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Novák Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1001 | Nulíček František | Kouty | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Němeček Nicolas | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Olič Tomáš | Česká Lípa | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Olšovský Matěj | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1001 | Orava Ondřej | Žleby | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Osovský Ivo | Bohuňov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Ott Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1001 | Paikert Ladislav | Rožmitál pod Třemšinem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Pavelec Filip | Prosečné | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Pazderka Tomáš | Radostovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Pačes David | Žiželice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Pelka Radim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1001 | Petrosyan Narek | Ledeč nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Petrák Stanislav | Žiželice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Pešek Vojtěch | Komorovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Plocek Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1001 | Plíšek Jan | Vranovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Podhorský Šimon | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1001 | Prchlík Matěj | Lodín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Prokeš Jan | Velká Bíteš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Purma Daniel | Křičov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Pávek Matěj | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Přichystal Jan | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Půček Michal | Brno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Racek Adam | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1001 | Rajtar Šimon | Smiřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Richter Vít | Týn nad Vltavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Rodr David | Hostinné | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Roháč Jakub | Dolní Olešnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Roháč Vojtěch | Dolní Olešnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Románek Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1001 | Rovenský Patrik | Česká Lípa | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Rozák Dominik | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1001 | Růžička Adam | Stolany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Růžička Miroslav st. | Tábor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Růžička Patrik | Pohoří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Satran Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1001 | Schořovský Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1001 | Sedlák Václav | Nová Ves | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Seitl Adrian | Kunžak | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Sitter Marek | Blatná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Sitter Radek | Blatná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Skiba Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1001 | Sklenář Jakub | Spálené Poříčí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Sloupenský Radim | Hronov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Sládeček Dominik | Česká Třebová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Sláma Filip | Nové Město na Moravě | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Smetana Michal | Syrovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Smékal Jiří | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Sobotka | Kocmánov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Sobotka Petr | Kocmánov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Sobotka Zdeněk st. | Kochánov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Socha Adam | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1001 | Sochor Štěpán | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1001 | Soldát Tomáš | Ledeč nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Stehlík Jaroslav ml. | Fryšava pod Žákovou horou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Steimar Jan | Dubá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Stemon Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1001 | Strejček Matěj | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Strejček Vojtěch | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Strnad Matěj | Sekerské Chalupy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Svoboda Aleš | Pavlínov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Svoboda David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1001 | Svoboda Jakub | Brno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Svoboda Jakub | Ždírec nad Doubravou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Svoboda Vojtěch | Dobré | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Tašinský Oliver | Velké Poříčí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Tichý Dominik | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1001 | Timko Matěj | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1001 | Tobiáš Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1001 | Tomášů Radek | Radouňka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Trchalík Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1001 | Trefný Matěj ml. | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Turek Miloslav | Jindřichův Hradec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Urban Jakub | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Valach Matyáš | Hustopeče nad Bečvou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Valtera Martin | Machov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Vavroch Kristián | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Vašek Petr | Čimelice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Venglář Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1001 | Venšovský Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1001 | Vlach Jan | Lysice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Vlček Lukáš | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Voda Václav | Brno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Vodička Jakub | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Voglanský Ondřej | Ústí nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Vojtěch Adam | Lužec nad Cidlinou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Voleman David | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Vondra Milan | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Vorel Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1001 | Vosátka Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1001 | Vrbický Michal | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Vrána Antonín | Hněvkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Vytlačil Lukáš | Zbraň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Václavík Štěpán | Pelhřimov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Vágner Matěj | Kouty | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Vážek Pavel | Česká Třebová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Vítek Matěj | Počátky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Wilhelm Jaroslav | Ledeč nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Zacha Petr | Bochovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Zahradník Miroslav | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Zajíček Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1001 | Zechovský Matěj | Smidary | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Zeman Jakub | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Zezula Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1001 | Zuev Fedor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1001 | Záruba Jakub | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Závodný Jan | Štoky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Čada Kristian | Jindřichův Hradec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Čakrda Daniel | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Čakrda David | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Čanaky Adam | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Čech Daniel | Počátky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Čejka Adam | Skutíčko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Čepelka David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1001 | Čermák Ondřej | Vrchlabí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Černý Patrik | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1001 | Červenka Jiří | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Čihák Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1001 | Čáslavský Josef | Markovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Šamlot Marek | Brno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Šedivý Adam | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Šidlo Jaroslav | Dolní Branná | 2 | 1 | 1 | 0.50 | |
1001 | Šimek Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1001 | Šimonovský Jakub | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Šimíček Jaromír | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Šindler Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1001 | Šlechta Miroslav | Čejov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Šlitr Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1001 | Šmarda David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1001 | Šmerhan Martin | Bratčice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Šrom Šimon | Brno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Šrám Dominik | Velké Poříčí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Štolba Dominik | Strachujov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Štolhof Štěpán | Skuteč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Štverák Vojtěch | Dolní Černůtky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Štěpánek Jiří | Brno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Šubr Petr | Horní Brusnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Šubrt Štěpán | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1001 | Švec Michal | Kácov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Švehla Martin | Týn nad Vltavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Švejha Jan | Měřín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Šváb Jakub | Jindřichův Hradec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Šváb Jaromír | Jindřichův Hradec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Šádek Aleš | Košťálov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Šákr Filip | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Šákr Vít | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Šíša Filip | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Šťastný Matěj | Hněvkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Šťastný Pavel | Hněvkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1001 | Žižka | Blatná | 1 | 1 | 1 | 1.00 |