Žebříček - Kraj Pardubický - 01.01.2024 - 31.12.2024 - Závody jednotlivců - Pohlaví: Muži
Do tohoto žebříčku se započítává 8 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 126 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vlasta Vratislav | Bakov nad Jizerou | Msk Mnichovo Hradiště | 2 | 63 | 63 | 31.50 |
2 | Hruška Jiří | Hradec Králové | 2 | 62 | 62 | 31.00 | |
3 | Hladík Jiří | Častolovice | Black Fish team | 2 | 57 | 57 | 28.50 |
4 | Cuhorka Jiří | Přelouč | 2 | 54 | 54 | 27.00 | |
5 | Cuhorka Aleš | Přelouč | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
6 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | 3 | 49 | 49 | 16.33 | |
7 | Brendl Patrik | Lanškroun | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
7 | Jón Richard | Chlum | Jizera 24 | 2 | 47 | 47 | 23.50 |
9 | Blaščík Petr | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 2 | 41 | 41 | 20.50 |
10 | Kondras Přemysl | Pardubice | Páni Krokouši 198 | 2 | 40 | 40 | 20.00 |
10 | Ledvinka Miloš | Staré Čívice | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
10 | Černý Jan | Pardubice | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
13 | Hon Jakub | Hradec Králové | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
13 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 2 | 39 | 39 | 19.50 |
13 | Skryja Matěj | Ostrov nad Oslavou | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
16 | Tobolka Milan | Nechanice | Rybářský ráj Hradec Králové | 1 | 38 | 38 | 38.00 |
16 | Vrba Tomáš | Svítkov | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
16 | Zíma Bořivoj | Rohovládová Bělá | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
19 | Mička Filip | Světnov | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
20 | Balada Filip | Přelouč | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
20 | Bína Libor | Dlouhý Most | Fishing team Severočeši | 1 | 36 | 36 | 36.00 |
20 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 1 | 36 | 36 | 36.00 |
20 | Novák Radek | Blatnice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
24 | Homolka Ludvík | Ostrov nad Oslavou | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
24 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 1 | 35 | 35 | 35.00 |
24 | Vágenknecht Dan | Pardubice | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
27 | Provazník Michal | Dřenice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
27 | Pětík Marek | Libišany | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
27 | Vlček Petr | Častolovice | Black Fish team | 1 | 34 | 34 | 34.00 |
30 | Moravec Petr | Čejov | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
30 | Ročeň Martin | Ostřešany | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
32 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
33 | Franěk Robert | Trutnov | Jizera 24 | 1 | 31 | 31 | 31.00 |
33 | Vojáček Tomáš | Dolní Sokolovec | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
35 | Klečák Miloslav | Onomyšl | 3 | 30 | 30 | 10.00 | |
35 | Lochman František | Proseč - Martinice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
35 | Čermák Jindřich | Břehy | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
38 | Baloun Roman ml. | Heřmanův Městec | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
38 | Kudrna Jiří | Pardubice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
40 | Gryč Jan | Přibyslav | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
40 | Otradovský Josef | Lanškroun | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
42 | Ficner Jiří | Lanškroun | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
42 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
42 | Křenek Robert | Pardubice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
42 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 1 | 27 | 27 | 27.00 |
46 | Bertok Milan | Dublovice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
46 | Hubička Tomáš | Brloh | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
46 | Smítka Josef ml. | Kaňk | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
46 | Synek Martin | Choceň | Gold Fish team | 1 | 26 | 26 | 26.00 |
46 | Vávra Luboš | Lanškroun | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
51 | Frank Miloslav | Třebovice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
51 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | Žďárští dravci | 1 | 25 | 25 | 25.00 |
53 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | Black Fish team | 1 | 24 | 24 | 24.00 |
53 | Rob Pavel | Přelouč | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
53 | Vojáček Zdeněk | Vilémov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
56 | Pleskot Jan | Hrobice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
56 | Sobotka Jiří st. | Žďár nad Sázavou | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
58 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
58 | Šrámek Patrik | Opočínek | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
60 | Velfl Vladimír | Svitavy | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
60 | Vávra Otakar | Nemošice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
60 | Říčař David | Zdelov | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
60 | Štichauer Tomáš | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
64 | Kučera Michal | Svitavy | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
64 | Tkáč Milan | Kolín | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
64 | Turský Jindřich | Krchleby | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
67 | Ficek Petr | Svitavy | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
67 | Kořének Jan | Bukovina nad Labem | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
69 | Frank Martin | Česká Třebová | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
69 | Hrubeš Libor | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 1 | 18 | 18 | 18.00 |
69 | Sojka Milan | Staré Čívice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
69 | Ujec Ondřej | Nemošice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
73 | Dostál Matouš | Králíky | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
73 | Janíček Jan | Kamenice u Jihlavy | Big Fish Jihlava | 1 | 17 | 17 | 17.00 |
75 | Melvald Jaroslav | Suchdol u Kutné Hory | 3 | 16 | 16 | 5.33 | |
76 | Jakubec Jiří st. | Litomyšl | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
76 | Labuť Josef | Ronov nad Doubravou | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
78 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 1 | 14 | 14 | 14.00 |
78 | Hřebíček Milan | Svitavy | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
78 | Kvasnička Martin st. | Kolín | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
78 | Přibyl David | Vlčice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
78 | Růžička Pavel | Dašice | Hungerfish team | 1 | 14 | 14 | 14.00 |
78 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
84 | Hickl Pavel | Česká Třebová | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
85 | Cína Miroslav | Pardubice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
85 | Hlavatý Tomáš | Zaloňov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
85 | Hlaváček Aleš | Ostřešany | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
85 | Macas Lukáš | Česká Třebová | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
85 | Zahradník Michal | Pelechov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
90 | Kindl Jaroslav st. | Ústí nad Orlicí | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
90 | Provazník Jiří | Dřenice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
90 | Tejnecký Miroslav | Zbraslavice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
93 | Randa Miloš | Litomyšl | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
93 | Svoboda Marek | Hradec Králové | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
93 | Šrámek Petr | Opočínek | Hungerfish team | 1 | 10 | 10 | 10.00 |
96 | Bubník Josef | Svitavy | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
97 | Bareš Vladimír | Slepotice | Veteráni | 1 | 8 | 8 | 8.00 |
97 | Kyncl Matyáš | Česká Třebová | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
97 | Žemlička Radek | Slatiňany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
100 | Kmoníček Zdeněk | Česká Třebová | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
100 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 2 | 7 | 7 | 3.50 |
100 | Paclík Libor | Česká Třebová | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
100 | Pánek Vít | Sezemice | Páni Krokouši 198 | 1 | 7 | 7 | 7.00 |
100 | Sršeň Jan | Česká Třebová | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
100 | Zahradník Roman | Pelechov | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
100 | Zelenka Pavel | Grunta | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
107 | Musil Karel | Libice nad Doubravou | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
108 | Hurt Martin | Zbraslavice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
108 | Konečný Martin | Růžená | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
108 | Toman František st. | Jaroměřice nad Rokytnou | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
111 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 1 | 3 | 3 | 3.00 |
111 | Klaška Josef | Pardubice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
111 | Mika Jaroslav | Přišimasy | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
111 | Oberreiter Radek | Havlíčkův Brod | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
111 | Šindelář Michal | Česká Třebová | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
116 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
116 | Zahradník Vlastimil | Pardubice | Veteráni | 1 | 2 | 2 | 2.00 |
118 | Gulyas Radim | Česká Třebová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
118 | Kamenický Zdeněk | Choteč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
118 | Kočíř Radek | Čankovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
118 | Malý Pavel | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
118 | Mokrý Jan | Uhlířské Janovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
118 | Musil Ondřej | Ždírec nad Doubravou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
118 | Schejbal Josef | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
118 | Smítka Josef st. | Kaňk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
118 | Šindelka David | Česká Třebová | 1 | 1 | 1 | 1.00 |