Žebříček - Kraj Královéhradecký - 01.01.2017 - 31.12.2017
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 1369 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | Dream team | 18 | 305 | 675 | 37.50 |
2 | Machatý David | Jaroměř | Dream team | 19 | 297 | 775 | 40.79 |
3 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | CLEVER FISH team | 15 | 291 | 534 | 35.60 |
4 | Brodský Michal | Hradec Králové | Fanatik Fishing team | 16 | 275 | 542 | 33.88 |
5 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 16 | 272 | 566 | 35.38 |
6 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | 15 | 269 | 419 | 27.93 | |
7 | Trnka Aleš | Třesovice | Dream team | 11 | 266 | 384 | 34.91 |
7 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 11 | 266 | 372 | 33.82 |
9 | Vašíček Zdeněk | Opočno | MO ČRS Opočno | 13 | 264 | 464 | 35.69 |
10 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 15 | 259 | 479 | 31.93 |
11 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | 16 | 251 | 434 | 27.13 | |
12 | Franěk Robert | Trutnov | 8 | 248 | 284 | 35.50 | |
13 | Andrž Ladislav | Bolehošť | Opočno | 14 | 244 | 387 | 27.64 |
13 | Kadlec Tomáš | Česká Skalice | 15 | 244 | 444 | 29.60 | |
15 | Kupka Tomáš | Hradec Králové | CLEVER FISH team | 9 | 243 | 277 | 30.78 |
16 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 12 | 239 | 285 | 23.75 |
17 | Říčař David | Zdelov | Black Fish team | 10 | 238 | 292 | 29.20 |
18 | Pleskač Jan st. | Libice nad Doubravou | 10 | 235 | 308 | 30.80 | |
19 | Macháně Radek | Krčín | 10 | 233 | 326 | 32.60 | |
19 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | 10 | 233 | 331 | 33.10 | |
21 | Řehák Václav | Police nad Metují | IKA Trutnov, Fanatik Fishing team | 16 | 232 | 387 | 24.19 |
22 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | 11 | 228 | 300 | 27.27 | |
22 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 16 | 228 | 439 | 27.44 |
24 | Staněk Václav | Hradec Králové | CLEVER FISH team | 15 | 226 | 355 | 23.67 |
25 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 14 | 225 | 354 | 25.29 |
26 | Novotný Jiří | Zámrsk | Novotňáci | 14 | 224 | 324 | 23.14 |
27 | Musílek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 5 | 222 | 222 | 44.40 |
28 | Bareš Vladimír | Slepotice | CLEVER FISH team | 11 | 221 | 323 | 29.36 |
29 | Hrachovina Miloš | Mokré | 12 | 218 | 321 | 26.75 | |
30 | Pekárek Pavel st. | Rtyně v Podkrkonoší | 10 | 213 | 304 | 30.40 | |
31 | Pišl Jan | Třesovice | Dream team | 13 | 210 | 294 | 22.62 |
32 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | Dream team | 15 | 207 | 305 | 20.33 |
33 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | 20 | 206 | 433 | 21.65 | |
33 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 13 | 206 | 288 | 22.15 |
35 | Červený Jaroslav | Jaroměř | 8 | 204 | 231 | 28.88 | |
36 | Vlček Petr | Častolovice | Black Fish team | 12 | 197 | 281 | 23.42 |
37 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | Red Fish team | 7 | 188 | 189 | 27.00 |
38 | Jirásek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 5 | 186 | 186 | 37.20 |
38 | Kadlec František | Zlíč | 27 | 186 | 442 | 16.37 | |
40 | Přibyl David | Vlčice | 13 | 185 | 245 | 18.85 | |
41 | Riesner Petr | Police nad Metují | 10 | 183 | 234 | 23.40 | |
42 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | 14 | 182 | 307 | 21.93 | |
43 | Janeček Josef | Hradec Králové | 7 | 180 | 181 | 25.86 | |
44 | Šupol Michal | Rychnov nad Kněžnou | 7 | 179 | 180 | 25.71 | |
45 | Horyna Tomáš | Broumov | 9 | 178 | 210 | 23.33 | |
46 | Novák Vratislav | Police nad Metují | 12 | 177 | 233 | 19.42 | |
47 | John Roman | Opočno | 8 | 175 | 216 | 27.00 | |
48 | Falta Kamil | Klášter nad Dědinou | 6 | 174 | 174 | 29.00 | |
49 | Procházka Ota | Rudník | 8 | 172 | 177 | 22.13 | |
50 | Dvořák Oldřich | Mělčany | Opočno | 7 | 171 | 178 | 25.43 |
51 | Bednář Zdeněk | Nahořany | 12 | 169 | 220 | 18.33 | |
51 | Hencel Jiří | Police nad Metují | Fanatik Fishing team | 19 | 169 | 329 | 17.32 |
51 | Novotný Petr | Zámrsk | Novotňáci | 10 | 169 | 187 | 18.70 |
54 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 6 | 168 | 168 | 28.00 |
54 | Havrila Michal st. | Jaroměř | 20 | 168 | 304 | 15.20 | |
54 | Komora Martin | Chlumec nad Cidlinou | 6 | 168 | 168 | 28.00 | |
57 | Gančarčík Karel | Pardubice | Veteráni | 9 | 161 | 203 | 22.56 |
58 | Pleskač Jan ml. | Libice nad Doubravou | 10 | 158 | 176 | 17.60 | |
59 | Derner Jaromír | Týniště nad Orlicí | 5 | 155 | 155 | 31.00 | |
60 | Šabata Jiří | Svatý Mikuláš | Black Fish team | 7 | 151 | 159 | 22.71 |
61 | Lebeda Zdeněk | Týniště nad Orlicí | 7 | 150 | 151 | 21.57 | |
61 | Smítka Radek | Bolina | CLEVER FISH team | 4 | 150 | 150 | 37.50 |
63 | Nováková Eva | Police nad Metují | 12 | 149 | 190 | 15.83 | |
63 | Pirkl Martin | Stárkov | 6 | 149 | 149 | 24.83 | |
65 | Joudal Milan | Hradec Králové | 4 | 148 | 148 | 37.00 | |
65 | Šitina Josef | Velká Jesenice | 7 | 148 | 150 | 21.43 | |
67 | Carda Radek | Opočno | Opočno | 6 | 147 | 147 | 24.50 |
68 | Izaiasz Petr | Holice | MO ČRS Holice | 8 | 139 | 168 | 21.00 |
68 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 12 | 139 | 196 | 16.33 | |
70 | Patrný Lukáš | Velká Bukovina | 5 | 138 | 138 | 27.60 | |
71 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Novotňáci | 13 | 137 | 199 | 15.31 |
72 | Wittvar Zdeněk st. | Vrdy | 4 | 136 | 136 | 34.00 | |
73 | Šprinc Ota | Hrádek u Nechanic | 7 | 135 | 136 | 19.43 | |
74 | Kulda Jiří | Rtyně v Podkrkonoší | 13 | 133 | 189 | 14.54 | |
75 | Kratochvíl Jan | Třebechovice pod Orebem | 4 | 131 | 131 | 32.75 | |
75 | Mokrý Jan | Uhlířské Janovice | 5 | 131 | 131 | 26.20 | |
75 | Pánek Vít | Sezemice | 6 | 131 | 131 | 21.83 | |
75 | Čech Zdeněk | Mnichovo Hradiště | 8 | 131 | 136 | 17.00 | |
79 | Provazník Michal | Dřenice | 3 | 130 | 130 | 43.33 | |
80 | Pásler Vlastimil | Spyta | 18 | 129 | 181 | 10.06 | |
80 | Vyhlídal Emanuel | Borohrádek | 6 | 129 | 129 | 21.50 | |
82 | Doležal Miroslav | Pardubice | Veteráni | 5 | 126 | 126 | 25.20 |
83 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | Black Fish team | 7 | 125 | 126 | 18.00 |
84 | Štěrba Petr | Sezemice | 4 | 124 | 124 | 31.00 | |
85 | Dědík Vladimír | Bašť | MAXIK TEAM | 4 | 122 | 122 | 30.50 |
85 | Novotná Jaroslava | Zámrsk | Novotňáci | 8 | 122 | 124 | 15.50 |
87 | Janovský Miroslav st. | Hradec Králové | 4 | 121 | 121 | 30.25 | |
88 | Kašpar Richard | Náchod | 3 | 120 | 120 | 40.00 | |
89 | Zajíček Josef | Veselice | 6 | 118 | 118 | 19.67 | |
90 | Dušánek Bohuslav st. | Jaroměř | 7 | 115 | 125 | 17.86 | |
91 | Paštika Miloš | Opočno | 5 | 114 | 114 | 22.80 | |
92 | Sičák Pavel | Jaroměř | 4 | 112 | 112 | 28.00 | |
93 | Houser Otakar | Všechlapy | Jizera 24 | 5 | 111 | 111 | 22.20 |
94 | Derner Zdeněk | Týniště nad Orlicí | 3 | 110 | 110 | 36.67 | |
95 | Dušánek Tomáš | Jaroměř | 6 | 108 | 108 | 18.00 | |
96 | Klečák Miloslav | Onomyšl | 5 | 107 | 107 | 21.40 | |
97 | Jarkovský Jiří | Blešno | 4 | 106 | 106 | 26.50 | |
97 | Nitsche Martin | Vrchovina | 4 | 106 | 106 | 26.50 | |
99 | Bartoňková Petra | Předměřice nad Labem | Dream team | 5 | 105 | 105 | 21.00 |
99 | Tyrych Radek st. | Hradec Králové | 5 | 105 | 105 | 21.00 | |
101 | Macháň Pavel | Náchod | 4 | 103 | 103 | 25.75 | |
101 | Švanda Luděk | Velký Třebešov | 3 | 103 | 103 | 34.33 | |
103 | Kopa Stanislav | Moravičany | 5 | 101 | 101 | 20.20 | |
103 | Synek Martin | Choceň | 3 | 101 | 101 | 33.67 | |
105 | Janovský Miroslav ml. | Hradec Králové | 4 | 98 | 98 | 24.50 | |
105 | Jaroš Zdeněk | Hostinné | 4 | 98 | 98 | 24.50 | |
107 | Pfeifer Filip | Dvůr Králové nad Labem | 6 | 97 | 97 | 16.17 | |
107 | Vondra Martin | Němčice | 6 | 97 | 97 | 16.17 | |
109 | Horák Jaromír | Albrechtice nad Orlicí | 7 | 95 | 96 | 13.71 | |
109 | Tóth Jakub | Velké Poříčí | 6 | 95 | 95 | 15.83 | |
111 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 4 | 93 | 93 | 23.25 |
111 | Hodík Martin | Slepotice | 4 | 93 | 93 | 23.25 | |
111 | Tobolka Daniel | Nechanice | Jizera 24 | 6 | 93 | 93 | 15.50 |
114 | Hájek Lubomír | Lanškroun | 2 | 91 | 91 | 45.50 | |
114 | Kohlert Jan | Hradec Králové | 5 | 91 | 91 | 18.20 | |
114 | Zíma Bořivoj | Rohovládová Bělá | 2 | 91 | 91 | 45.50 | |
117 | Teuber Tomáš | Jaroměř | 2 | 90 | 90 | 45.00 | |
118 | Csernyanszký Antonín | Vysoké Mýto | 3 | 89 | 89 | 29.67 | |
118 | Šupol Petr | Libišany | 5 | 89 | 89 | 17.80 | |
120 | Hlotan Milan | Sezemice | 4 | 88 | 88 | 22.00 | |
121 | Csernyanszká Pavlína | Vysoké Mýto | 3 | 87 | 87 | 29.00 | |
122 | Kumprecht Zdeněk | Nové Město nad Metují | 10 | 86 | 99 | 9.90 | |
122 | Ludvík Tomáš ml. | Žamberk | Black Fish team | 2 | 86 | 86 | 43.00 |
122 | Vavřín Václav | 2 | 86 | 86 | 43.00 | ||
125 | Pazderka Adam | Hradec Králové | 3 | 84 | 84 | 28.00 | |
126 | Bartoš Jan | 2 | 83 | 83 | 41.50 | ||
127 | Kraus Pavel | Jablonec nad Nisou | 2 | 81 | 81 | 40.50 | |
128 | Bezega Michal | Znojmo | 2 | 80 | 80 | 40.00 | |
128 | Hron Radek | Nelahozeves | 2 | 80 | 80 | 40.00 | |
128 | Klásek Petr | 2 | 80 | 80 | 40.00 | ||
128 | Škoda Matyáš | Velké Poříčí | 5 | 80 | 80 | 16.00 | |
128 | Švadlenka Matěj | Plačice | 3 | 80 | 80 | 26.67 | |
133 | Prokop Václav | Jaroměř | 11 | 78 | 90 | 8.18 | |
133 | Svoboda Zdeněk | Broumov | 4 | 78 | 78 | 19.50 | |
133 | Svárovský Bohuslav | Velká Jesenice | 5 | 78 | 78 | 15.60 | |
136 | Bureš Pavel | Týniště nad Orlicí | 2 | 77 | 77 | 38.50 | |
136 | Horák Sergej | Rokytnice v Orlických horách | 3 | 77 | 77 | 25.67 | |
136 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 5 | 77 | 77 | 15.40 |
136 | Vyslyšel Vladimír ml. | Plzeň | 2 | 77 | 77 | 38.50 | |
140 | Ficner Jiří | Lanškroun | 2 | 76 | 76 | 38.00 | |
140 | Hájek Vladimír | Dobříkov | 2 | 76 | 76 | 38.00 | |
142 | Dostál Matouš | Králíky | 4 | 75 | 75 | 18.75 | |
142 | Flanderka Aleš | Pašinka | 2 | 75 | 75 | 37.50 | |
144 | Hofman Ondřej | Hradec Králové | 5 | 74 | 74 | 14.80 | |
144 | Pšeničný Pavel | Opočno | 3 | 74 | 74 | 24.67 | |
146 | Hanáček František | Brno | 2 | 73 | 73 | 36.50 | |
146 | Tobolka Milan | Nechanice | 2 | 73 | 73 | 36.50 | |
148 | Ladnar Jiří | Rtyně v Podkrkonoší | 5 | 70 | 70 | 14.00 | |
148 | Šesták Filip | Jaroměř | 2 | 70 | 70 | 35.00 | |
150 | Gogolák Jan st. | Dvůr Králové nad Labem | 2 | 69 | 69 | 34.50 | |
150 | Hudek Milan | Hradec Králové | 2 | 69 | 69 | 34.50 | |
150 | Matouš Filip | Jičín | 3 | 69 | 69 | 23.00 | |
153 | Krejzl Milan | Česká Skalice | 2 | 68 | 68 | 34.00 | |
154 | Novák Jan | Libišany | 3 | 67 | 67 | 22.33 | |
154 | Šolc Milan | Dvůr Králové nad Labem | 4 | 67 | 67 | 16.75 | |
154 | Švanda Radek | Česká Skalice | 4 | 67 | 67 | 16.75 | |
157 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 3 | 65 | 65 | 21.67 | |
157 | Jaroš Marek | Hostinné | 3 | 65 | 65 | 21.67 | |
159 | Chromý Radomír | 2 | 64 | 64 | 32.00 | ||
159 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | Vysočina team | 3 | 64 | 64 | 21.33 |
161 | Dičko Slavomír | Jaroměř | 4 | 63 | 63 | 15.75 | |
161 | Vacek Miroslav | Týniště nad Orlicí | 2 | 63 | 63 | 31.50 | |
161 | Šinták Marek | Hradec Králové | 3 | 63 | 63 | 21.00 | |
164 | Foret Roman | Hustopeče | 2 | 62 | 62 | 31.00 | |
164 | Valchař Jakub | 2 | 62 | 62 | 31.00 | ||
164 | Šimek Pavel | Horní Brusnice | 2 | 62 | 62 | 31.00 | |
164 | Škoda Ondřej | Velké Poříčí | 3 | 62 | 62 | 20.67 | |
168 | Hofman Vladimír | Hrochův Týnec | 2 | 61 | 61 | 30.50 | |
168 | Lajvr Daniel | Jaroměř | 4 | 61 | 61 | 15.25 | |
168 | Machač Václav | Drahov | 2 | 61 | 61 | 30.50 | |
171 | Blažek Václav | Žďár nad Metují | 2 | 59 | 59 | 29.50 | |
171 | Jakl Josef | Dvůr Králové nad Labem | 2 | 59 | 59 | 29.50 | |
171 | Motyčka Martin | Skuhrov nad Bělou | 2 | 59 | 59 | 29.50 | |
171 | Svoboda Marek | Hradec Králové | 4 | 59 | 59 | 14.75 | |
175 | Matěják Tomáš | Miletín | 2 | 58 | 58 | 29.00 | |
176 | Dyntar Jiří st. | Nové Město nad Metují | 5 | 56 | 56 | 11.20 | |
176 | Turnovský Radek | Hradec Králové | 4 | 56 | 56 | 14.00 | |
178 | Habr Filip | Hronov | 4 | 55 | 55 | 13.75 | |
178 | Hudeček František | Chýšť | 3 | 55 | 55 | 18.33 | |
178 | Rus Lukáš | Police nad Metují | 2 | 55 | 55 | 27.50 | |
178 | Vaško Jan | Kunčice nad Labem | 4 | 55 | 55 | 13.75 | |
178 | Červinka Ladislav | Dobřenice | 3 | 55 | 55 | 18.33 | |
183 | Muchová Barbora | Podhorní Újezd | 2 | 54 | 54 | 27.00 | |
184 | Bradna Ladislav | Kojetín | 2 | 53 | 53 | 26.50 | |
184 | Jirsa Jiří | Chmeliště | 2 | 53 | 53 | 26.50 | |
184 | Kondras Přemysl | Pardubice | 2 | 53 | 53 | 26.50 | |
184 | Plíšek Vojtěch | Úlibice | 2 | 53 | 53 | 26.50 | |
188 | Luňáček Lukáš | Týniště nad Orlicí | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
188 | Plutnar Martin | Chotěboř | 3 | 52 | 52 | 17.33 | |
190 | Maček Tomáš | Velká Jesenice | 3 | 51 | 51 | 17.00 | |
190 | Mikulík Roman | České Meziříčí | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
190 | Nováčková Markéta | 2 | 51 | 51 | 25.50 | ||
190 | Čtvrtečka Jiří | Roztoky | 3 | 51 | 51 | 17.00 | |
194 | Finger Aleš | Kostelec nad Orlicí | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
194 | Hrdina Jiří | Niměřice | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
194 | Koričanský Filip | Jásenná | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
194 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 1 | 50 | 50 | 50.00 |
194 | Pětík Marek | Libišany | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
194 | Svoboda Marek | Hronov | 3 | 50 | 50 | 16.67 | |
194 | Tyrych Radek ml. | Hradec Králové | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
201 | Chlád Josef | Kosičky | 3 | 49 | 49 | 16.33 | |
201 | Kabát Petr | Smilovice | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
201 | Pekař Jaroslav | Kamenice nad Lipou | ČRS MO Humpolec | 2 | 49 | 49 | 24.50 |
201 | Vacek Petr | Zábědov | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
205 | Blecha Miroslav st. | Počátky | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
205 | Bonaventura Lukáš | Dvůr Králové nad Labem | 3 | 48 | 48 | 16.00 | |
205 | Císař Martin | Plzeň | Feedershop Plzeň | 2 | 48 | 48 | 24.00 |
205 | Hruška Václav st. | Zaloňov | 5 | 48 | 48 | 9.60 | |
205 | Pacovský Bartoloměj | Jaroměř | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
205 | Petr Jaromír | Sobčice | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
205 | Petr Lukáš | Sobčice | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
205 | Vacek Jan | Zábědov | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
205 | Vávra Luboš | Lanškroun | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
214 | Bastl Tomáš | Jeníkovice | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
214 | Bačinová Barbora | Jeníkovice | 3 | 47 | 47 | 15.67 | |
214 | Grešová Jana | Hradec Králové | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
214 | Kejzlar Vratislav | Česká Skalice | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
214 | Konopásek Josef | Polička | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
214 | Tichý Jan | Veltruby | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
220 | Heidenreich Jan | 2 | 46 | 46 | 23.00 | ||
220 | Hladík Jiří | Častolovice | 4 | 46 | 46 | 11.50 | |
220 | Nemanský Zdeněk | Hostinné | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
220 | Nohejl Karel st. | Trutnov | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
220 | Zajíc David | Kamenice | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
225 | Charvát David | Slatiny | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
225 | Hauke Rudolf | Mostek | 4 | 45 | 45 | 11.25 | |
225 | Hnilička Josef | Řečany nad Labem | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
225 | Kříž Lubomír st. | 1 | 45 | 45 | 45.00 | ||
225 | Pešek Jan | Chrudim | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
225 | Slavíček Ondřej | Rosice nad Labem | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
225 | Suchá Lucie | Chomutice | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
225 | Tichý Rudolf | Bečváry | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
225 | Šlesinger Petr | 2 | 45 | 45 | 22.50 | ||
234 | Bařinka Tomáš | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 1 | 44 | 44 | 44.00 |
234 | Blecha Karel ml. | Hradec Králové | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
234 | Bárta Milan | Trutnov | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
234 | Horák Marek | Třebechovice pod Orebem | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
234 | Kalčík Matěj | Plzeň | Feedershop Plzeň | 2 | 44 | 44 | 22.00 |
234 | Kučera Tomáš | Česká Lípa | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
234 | Lánský Petr | Česká Skalice | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
234 | Máslo Aleš | Žďár nad Metují | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
234 | Nožička Martin | Chomutice | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
234 | Pirklová Karolína | Stárkov | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
234 | Svoboda Jiří | Uhlířské Janovice | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
245 | Dostálek Adolf | Hostinné | 3 | 43 | 43 | 14.33 | |
245 | Hasal Jakub | Chomutice | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
245 | Hošek Jiří | Praskačka | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
245 | Konopásek Ladislav | Pardubice | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
245 | Kopecký Petr | Voleč | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
245 | Kořínek Lukáš | Nakvasovice | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
245 | Kuba Jiří | Kolín | 3 | 43 | 43 | 14.33 | |
245 | Nýč Karel ml. | Týniště nad Orlicí | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
245 | Szczesnik Przemyslaw | 1 | 43 | 43 | 43.00 | ||
245 | Tlášek František | 1 | 43 | 43 | 43.00 | ||
255 | Janko Adam | Rtyně v Podkrkonoší | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
255 | Janďourek Jiří | Kbelnice | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
255 | Kazatel Petr | Znojmo | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
255 | Kovanda Petr | Stěžery | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
255 | Polívka Martin | Přibyslav | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
255 | Richter Kamil | Jaroměř | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
261 | Balada Filip | Přelouč | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
261 | Bernard Ondřej | Horní Nová Ves | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
261 | Charvát Lukáš | Černčice | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
261 | Hýsek Jakub | Dolní Bousov | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
261 | Kafka Jaroslav | Miletín | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
261 | Kašík Jiří | Bukovice nad Metují | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
261 | Melcher Miroslav | 2 | 41 | 41 | 20.50 | ||
261 | Netolický Karel | Litomyšl | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
261 | Turský Jindřich | Krchleby | 3 | 41 | 41 | 13.67 | |
270 | Košťál Jiří | Police nad Metují | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
270 | Košťál Miloslav | Trutnov | 3 | 40 | 40 | 13.33 | |
270 | Lánský Matyáš | Kněžice | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
270 | Nepovím Stanislav | Trutnov | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
270 | Novotná Lenka | Zámrsk | Novotňáci | 3 | 40 | 40 | 13.33 |
270 | Peterka Jaroslav | Česká Lípa | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
270 | Samek David | Jaroměř | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
270 | Suchý Radek | Chomutice | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
270 | Vach Vladimír | Týniště nad Orlicí | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
270 | Čáslava Jan | Jaroměř | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
270 | Špetla Ladislav | Trutnov | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
281 | Horák Jan st. | Lodín | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
281 | Hruš Jiří | Miletín | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
281 | Jireček Miroslav | Hodkovice | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
281 | Novák Lukáš | Praha | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
281 | Nýč Karel st. | Týniště nad Orlicí | 3 | 39 | 39 | 13.00 | |
281 | Suchý Miroslav | Vamberk | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
281 | Vaníček Josef | Chomutice | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
281 | Zedníková Natálie | Ostroměř | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
281 | Zijad Asad | Jaroměř | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
281 | Šuliman Vít | Bolehošť | 3 | 39 | 39 | 13.00 | |
281 | Šára Lukáš | Podhorní Újezd | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
292 | Bartoš Miloš | Kostelec nad Orlicí | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
292 | Dolejší Robert | Čánka | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
292 | Fikr Vladimír | Týniště nad Orlicí | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
292 | Nosek Ondřej | Trutnov | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
292 | Vlček Pavel | Česká Skalice | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
292 | Šajerman Vladimír | Vrchlabí | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
298 | Chaloupka Patrik ml. | Janov | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
298 | Desenský Vojtěch | Jaroměř | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
298 | Douda Jan | Chrast u Chrudimi | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
298 | Fér Petr | 1 | 37 | 37 | 37.00 | ||
298 | Hažva Jan | 2 | 37 | 37 | 18.50 | ||
298 | Hrubeš Petr | Plzeň | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
298 | Kadlecová Gabriela | Česká Skalice | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
298 | Kedroň Rudolf | Hořice v Podkrkonoší | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
298 | Koller Jan | Náchod | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
298 | Mandík Martin | Nová Paka | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
298 | Morávek Josef | Kostelec nad Orlicí | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
298 | Pišta Milan | Blešno | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
298 | Růžička Josef | Čeperka | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
298 | Sajkršmíd Lukáš | Vrchlabí | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
298 | Váňa Tomáš | Zlosyň | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
298 | Zvoníček Martin | Jaroměř | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
314 | Bonaventura Pavel | Dvůr Králové nad Labem | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
314 | Bradna Jaroslav | Starý Bydžov | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
314 | Bárta Martin | Přeštice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
314 | Bříza Petr | Hostinné | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
314 | Dobeš Jan | Náchod | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
314 | Dvořák Milan | Děčín | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
314 | Friedrich Tomáš | Jablonec nad Nisou | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
314 | Hudek Ondřej | Hradec Králové | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
314 | Kašpar Petr | Kostelec nad Orlicí | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
314 | Laňarová Nikola | Hrachovec | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
314 | Lukeš Jaroslav | Vrchlabí | 3 | 36 | 36 | 12.00 | |
314 | Lánský Radek | Kněžice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
314 | Macháně Vojtěch | Krčín | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
314 | Pitr Jaroslav | Hradec Králové | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
314 | Pácl František | Ústí nad Orlicí | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
314 | Sajkršmíd Tomáš | Vrchlabí | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
314 | Svatoš Petr | Hradec Králové | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
314 | Svoboda Jiří | Pašinka | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
314 | Vymazal Petr | Bakov nad Jizerou | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
314 | Václav Petr | Dobruška | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
314 | Šupa Josef | Hradec Králové | 4 | 36 | 36 | 9.00 | |
335 | Bartoň Jaroslav | Opočno | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
335 | Cejnar Jáchym | Náchod | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
335 | Helásek Martin | Nové Město nad Metují | 5 | 35 | 35 | 7.00 | |
335 | Hlavatý Tomáš | Hradec Králové | 4 | 35 | 35 | 8.75 | |
335 | Holčák Radek | Barrandov | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
335 | Jiřička Jakub | Vrchlabí | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
335 | Pohl Jan | Těchonín | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
335 | Smrček Michal | Otovice | 3 | 35 | 35 | 11.67 | |
335 | Stašov Miroslav ml. | Rokytnice v Orlických horách | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
335 | Vostřez Josef | Přepychy | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
335 | Vágenknecht Dan | Pardubice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
335 | Zvoníček Jiří | Lázně Bělohrad | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
347 | Doubek Jan | Častolovice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
347 | Dvořák Radek | Pardubice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
347 | Dyntar Jiří ml. | Nové Město nad Metují | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
347 | Foglar Alexandr | Náchod | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
347 | Janeček Jakub | Hradec Králové | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
347 | Janečková Anna | Hradec Králové | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
347 | Ježek Martin | Předměřice nad Jizerou | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
347 | Jiřička Jaroslav | Vrchlabí | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
347 | Lánský Jaroslav | Dobrá Voda | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
347 | Matějka Miloslav | Broumov | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
347 | Novotný Jiří ml. | Zámrsk | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
347 | Obršál Aleš | Police nad Metují | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
347 | Rubáček Stanislav | Police nad Metují | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
347 | Shershen Volodymyr | Praha | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
347 | Tůma Jiří | Rousínov | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
347 | Černý Aleš | Police nad Metují | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
347 | Řízek Ivo | Dvůr Králové nad Labem | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
347 | Šefc Jakub | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
347 | Štveráková Tereza | Dolní Orlice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
347 | Žigo Ladislav | České Budějovice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
367 | Andrašovský Michal | Urbanice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
367 | Appl Jaroslav | Žamberk | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
367 | Hrubý Václav | Orlová | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
367 | Klofanda Tomáš | Zámrsk | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
367 | Linhart Jaroslav | Bohdašín | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
367 | Lochman Pavel | Zdelov | 3 | 33 | 33 | 11.00 | |
367 | Pavlát Radek | Nahořany | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
367 | Poslušný Josef | Lípa nad Orlicí | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
367 | Tryznová Kateřina | Vrchlabí | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
367 | Zajíc Ladislav | Kamenice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
367 | Šturma Sláva | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
378 | Hadvich Vojtěch | Bačetín | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
378 | Hamerský David | Vamberk | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
378 | Hlaváč Oto | Kosmonosy | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
378 | Jezbera Milan | Obora | 3 | 32 | 32 | 10.67 | |
378 | John Miroslav | Roudnice nad Labem | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
378 | Joska René | Chotěboř | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
378 | Kindl Jan | Chomutice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
378 | Kosař Jiří st. | Opočno | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
378 | Kricnar Jiří | Lhota pod Hořičkami | 3 | 32 | 32 | 10.67 | |
378 | Lakoš Gustav | Kralice | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
378 | Maxa Jan | Valdice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
378 | Nedošínský Pavel | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
378 | Novák Jan | Choceň | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
378 | Pacovský Jiří ml. | Jaroměř | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
378 | Pirkl Marek | Stárkov | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
378 | Strnad Jakub | Vrchlabí | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
378 | Vlášek Zdeněk | Chlum | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
378 | Vokál Pavel | Kolovraty | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
378 | Vágenknecht Adam | Pardubice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
397 | Bažant Petr | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
397 | Cinka Matěj | Velké Poříčí | 3 | 31 | 31 | 10.33 | |
397 | Hamerský Aleš | Vamberk | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
397 | Hasal František | Chomutice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
397 | Hlubuček Patrik | Vrchlabí | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
397 | Hlávko Jaroslav | Rohenice | 4 | 31 | 31 | 7.75 | |
397 | Jakeš Jan | Vratislávka | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
397 | Kašpar Aleš | Běluň | 5 | 31 | 31 | 6.20 | |
397 | Kendiura Tomáš | Uničov | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
397 | Kuman Robert | Smidary | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
397 | Mrázek Karel | Hradec Králové | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
397 | Mádle Radek | Chlum | Jizera 24 | 1 | 31 | 31 | 31.00 |
397 | Máslo David | Police nad Metují | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
397 | Petráček Jakub | Jaroměř | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
397 | Poslušný Josef st. | Lípa nad Orlicí | 3 | 31 | 31 | 10.33 | |
397 | Psotný Jaromír | Nahořany | 3 | 31 | 31 | 10.33 | |
397 | Píša Václav | Hradec Králové | 6 | 31 | 31 | 5.17 | |
397 | Rašek Martin | Pacov | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
397 | Stříteský Lukáš | Hradec Králové | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
397 | Tůma Jakub | Rousínov | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
397 | Vyslyšel Vladimír st. | Plzeň | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
397 | Zimmermann Tomáš | Ruprechtice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
397 | Čapenec Jakub | Nové Město nad Metují | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
420 | Bartoš Jiří | 2 | 30 | 30 | 15.00 | ||
420 | Foltýn Josef | Hodonín | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
420 | Foltýn Martin | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
420 | Grimová Nela | Bukovice nad Metují | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
420 | Javůrek Roman | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
420 | Konopásek Richard | Pardubice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
420 | Kotyk Michal | Sadová | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
420 | Král Libor | Rtyně v Podkrkonoší | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
420 | Maštera Vojtěch | Třebíč | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
420 | Pavelka Stanislav | Police nad Metují | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
420 | Petružálková Anet | Plotiště nad Labem | Fanatik Fishing team | 1 | 30 | 30 | 30.00 |
420 | Plecháč Marek | Hronov | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
420 | Polák Petr | Choceň | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
420 | Prokop Richard | Jaroměř | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
420 | Přívratský Tadeáš | Vrchlabí | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
420 | Vaníček Viktor | Dolní Branná | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
420 | Černý Tomáš st. | Přišimasy | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
420 | Šafář Rudolf | Batňovice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
420 | Šrámek Lukáš | Kostelec nad Orlicí | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
439 | Hamplová Aneta | Vrchlabí | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
439 | Havelka Martin | Chlum | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
439 | Hlavatý David | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
439 | Hrazdil Jiří | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
439 | Kisacký Patrik | Hradec Králové | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
439 | Klazarová Nikola | Čistá u Horek | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
439 | Kožíšek Jakub | Třebechovice pod Orebem | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
439 | Křivan Ladislav | Rohenice | 5 | 29 | 29 | 5.80 | |
439 | Prouza Josef | Velké Poříčí | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
439 | Vlček Jaroslav | Zábrodí | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
439 | Šandera Petr | Broumov | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
439 | Šepek Alex | Ostroměř | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
439 | Špringer Richard | Starý Ples | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
439 | Štandera Stanislav | Týniště nad Orlicí | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
453 | Blecha Karel st. | Hradec Králové | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
453 | Havlíček David | Tábor | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
453 | Hofman Jiří | Jaroměř | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
453 | Jirsák David | Petrovice u Nového Bydžova | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
453 | Josef Karel | Smiřice | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
453 | Kolář Jan | Horní Brusnice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
453 | Lahr Marek | Vrchlabí | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
453 | Malínský Adolf | Nová Paka | 4 | 28 | 28 | 7.00 | |
453 | Nosek Jakub | Červený Kostelec | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
453 | Nový Aleš | Bílsko | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
453 | Slavík Lukáš | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
453 | Streit Adam | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
453 | Sádovský Jiří | Batňovice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
453 | Vlažný Jiří | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
453 | Vrbický Michal | Hradec Králové | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
453 | Červinka Milan | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
453 | Škoda Josef | Hronov | 3 | 28 | 28 | 9.33 | |
453 | Štolovský Jan | Dolní Bousov | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
453 | Štrick Josef | Zbečník | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
472 | Bednařík Dušan | 2 | 27 | 27 | 13.50 | ||
472 | Dolek Miroslav | Opočno | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
472 | Duba Ladislav | Žďár nad Sázavou | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
472 | Dědek Ondřej | Rtyně v Podkrkonoší | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
472 | Flanderka Michal | Pašinka | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
472 | Havlíček Stanislav | Mělník | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
472 | Houška Jiří ml. | Hradec Králové | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
472 | Jaroš Martin | Týniště nad Orlicí | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
472 | Maršík Jakub ml. | Nové Město nad Metují | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
472 | Milewski Zbigniew | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
472 | Pavlista Petr | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
472 | Struna Václav | Chodovice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
472 | Vacek Jakub | Týniště nad Orlicí | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
472 | Vik Filip | Častolovice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
472 | Vodák Mojmír | Rtyně v Podkrkonoší | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
487 | Blažej Matěj | Vrchlabí | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
487 | Drozd Bořivoj | Mezilečí | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
487 | Hošek Josef | Praskačka | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
487 | Hýsek Martin | Dolní Bousov | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
487 | Jarkovský Zbyšek | Blešno | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
487 | Javůrek Karel | Choceň | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
487 | Kořínek Pavel st. | Jaroměř | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
487 | Kuběnka Miloš | Lanškroun | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
487 | Matej Jiří | Trávníky | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
487 | Matouš David | Týniště nad Orlicí | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
487 | Pirklová Lenka | Police nad Metují | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
487 | Roubínek David | Vysoké Mýto | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
487 | Sláma Zdeněk | Hradec Králové | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
487 | Vojtěch Jakub | Kladno | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
487 | Řeháček Matěj | Nová Paka | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
487 | Šrajer David | Vysoké Mýto | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
487 | Šrytr Michal | Police nad Metují | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
487 | Šubrt Jiří | Broumov | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
505 | Andrle Miroslav | Hostinné | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
505 | Dodek Lubor | Lupenice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
505 | Ducháč Pavel | Stárkov | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
505 | Dušánková Zuzana | Kostelec nad Orlicí | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
505 | Dydňanský Roman | Vrbno | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
505 | Kozlovský František | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
505 | Kořínek Miloš | Jaroměř | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
505 | Malý Jiří st. | Korouhev | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
505 | Matouš Filip | Týniště nad Orlicí | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
505 | Matouš Karel | Týniště nad Orlicí | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
505 | Najman Jiří | Jaroměř | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
505 | Pavel Jan | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
505 | Pecen Tomáš | Rohoznice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
505 | Pechar Martin | Pohoří | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
505 | Stiller Jakub | Česká Metuje | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
505 | Syrovátka Pavel | Plaňany | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
505 | Vojtěch Vojtěch | Kladno | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
505 | Zeman Jaroslav | Mostek | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
505 | Čížek Michal | Hradec Králové | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
505 | Šídlo Martin | Dolní Branná | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
525 | Bezkočka David | Choustníkovo Hradiště | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
525 | Dubický Josef | Smiřice | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
525 | Dušek Ondřej | Poděbrady | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
525 | Fedorišin Zdeněk | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
525 | Gabaj Drahomír | Benešov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
525 | Jireček Jakub | Ohnišťany | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
525 | Kuh Matěj | Vrchlabí | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
525 | Motyčka Tomáš | Vysoká u Holic | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
525 | Novotný Břetislav | Vrchlabí | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
525 | Pokorný Roman ml. | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
525 | Svoboda Martin | Kostelní Lhota | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
525 | Valeš Daniel | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
525 | Viliš Ludvík | Broumov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
525 | Zelinka Roman | Broumov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
525 | Šipula M. | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
540 | Beneš Jan | Malé Svatoňovice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
540 | Brendl Patrik | Lanškroun | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
540 | Böhm František st. | Chrastava | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
540 | Charvát Jakub | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
540 | Hynek Vojtěch | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
540 | Kadeřávek Roman | Vrchlabí | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
540 | Kalenský Jaroslav | Prosečné | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
540 | Kisacká Natálie | Hradec Králové | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
540 | Kostka Jan | Jindřichův Hradec | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
540 | Leier Robert | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
540 | Lukášková Radka | Slavětín | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
540 | Miřejovský Tomáš | Opatovice nad Labem | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
540 | Poprach Lukáš | Třebihošť | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
540 | Provazník Jiří | Dřenice | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
540 | Růžička Patrik | Pohoří | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
540 | Trávníček Pavel | Týniště nad Orlicí | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
540 | Valach Josef | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
540 | Vorel Marek | Sadová | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
540 | Čepelka Daniel | Vrchlabí | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
559 | Cita Hynek | Krčín | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
559 | Dušánek Bohuslav ml. | Jaroměř | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
559 | Fabiánek Pavel | Semily | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
559 | Heřmánek Tomáš | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
559 | Hubálek Martin | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
559 | Hůlek Jiří | Holovousy | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
559 | Knettig Jiří | Provodov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
559 | Kudrna Šimon | Hradec Králové | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
559 | Kuh Vojtěch | Vrchlabí | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
559 | Kvasnička Tomáš | Těchlovice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
559 | Matějka Filip | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
559 | Novotný Vojtěch | Vrchlabí | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
559 | Podskalský Jiří | Čižice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
559 | Poskočil Petr | Dolní Bučice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
559 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | ČRS MO Humpolec | 1 | 22 | 22 | 22.00 |
559 | Vích Tomáš | Úlibice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
559 | Zelenka Jiří | Otovice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
559 | Zítka Lukáš | Jíkev | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
577 | Beracko Jan | Náchod | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
577 | Deml Robin | Nový Bydžov | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
577 | Doubek Václav | Trutnov | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
577 | Hynek Ivo | Vrchlabí | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
577 | Jakubík Stanislav | Hradec Králové | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
577 | Kostka Jaroslav | Jindřichův Hradec | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
577 | Kulhánek Michal | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
577 | Payma Petr | Úpice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
577 | Petr Marek | Sobčice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
577 | Popelka Adam | Hradec Králové | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
577 | Stránský Filip | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
577 | Suchý Tomáš | Vamberk | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
577 | Sychrová Soňa | Jenišovice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
577 | Tuček Ondřej | Mnichovo Hradiště | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
577 | Čepelák Tomáš | Chlumec nad Cidlinou | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
577 | Černohlávek Martin | Barchov | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
577 | Čuda Michal | Červený Kostelec | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
577 | Šotola Jan | Červená Třemešná | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
595 | Blecha Karel st. | Tábor | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
595 | Drag Michal | Kudowa Zdrój | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
595 | Finger David ml. | Kostelec nad Orlicí | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
595 | Gabaj Dominik | Broumov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
595 | Gabaj Zbyněk | Broumov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
595 | Galpl Karol | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
595 | Hruška Jiří | Jaroměř | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
595 | Izák Tomáš | Chrudim | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
595 | Knettig Filip | Provodov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
595 | Opletal Petr | Hradec Králové | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
595 | Oškera Daniel | Mistrovice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
595 | Rožnovský Josef | Vrchlabí | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
595 | Samko Tomáš | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
595 | Tomeňuková Elinka | Trnov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
595 | Tryzna Lukáš | Vrchlabí | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
595 | Turský David | Krchleby | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
595 | Urban David | Opatovice nad Labem | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
595 | Vyčichl Michal | Skuteč | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
595 | Wilkanowski Jan | Nowa Ruda | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
595 | Čepelák Michal | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
595 | Šváb Martin | Rtyně v Podkrkonoší | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
616 | Balvín Kryštof | Ústí nad Orlicí | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
616 | Bieleš Jan | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
616 | Grim Milan | Bukovice nad Metují | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
616 | Houha Miroslav | Hradec Králové | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
616 | Jörková Jaromíra | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
616 | Kolář Nikolas | Častolovice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
616 | Letiber Matěj | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
616 | Novák Milan | Pardubice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
616 | Oškera Alois | Jablonné nad Orlicí | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
616 | Příhoda Martin | Hoříněves | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
616 | Svoboda Filip | Kolín | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
616 | Vajsar Lukáš | Česká Metuje | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
616 | Vršek Stanislav | Červený Kostelec | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
616 | Záliš Jan | Křinice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
616 | Čermák Ondřej | Vrchlabí | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
616 | Červinková Žaneta | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
616 | Šrytr Jan | Hradec Králové | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
616 | Žemlička Radek | Slatiňany | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
634 | Andres Lukáš | Týniště nad Orlicí | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
634 | Bárta Jakub | Přeštice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
634 | Běhounek Michal | Břasy | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
634 | Dostál Květoslav | Kolín | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
634 | Ducháčová Veronika | Stárkov | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
634 | Festová Antonie | Rohoznice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
634 | Fibiger Dušan | Sobčice | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
634 | Flanderka Miloš | Pašinka | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
634 | Frydrych Tomáš | Častolovice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
634 | Hamm Jindřich | Kostelec nad Orlicí | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
634 | Hejlek Bohuslav | Záměl | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
634 | Hladík František | Martínkovice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
634 | Kop Daniel | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
634 | Louda Josef | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
634 | Maček Miloš | Roztoky | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
634 | Menc Josef | Vrchlabí | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
634 | Pithart David | Rtyně v Podkrkonoší | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
634 | Poděbradský Pavel | Trutnov | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
634 | Prokop Miroslav | Havlovice | 4 | 18 | 18 | 4.50 | |
634 | Puhlovská Michaela | Jaroměř | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
634 | Rolník Jan | Chýšť | 3 | 18 | 18 | 6.00 | |
634 | Rubák Vojtěch | Hradec Králové | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
634 | Suchý Denis | Dobrá Voda | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
634 | Syřišťová Kristýna | St.Smrkovice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
634 | Veselý Pavel | Uhlířské Janovice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
634 | Zdanowicz Piotr | Polsko | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
634 | Škoda Matěj | Vrchlabí | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
634 | Šourková Marie | Rožmitál pod Třemšínem | Skalice | 1 | 18 | 18 | 18.00 |
662 | Balcar Erich | Náchod | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
662 | Bubeníček Karel | Trutnov | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
662 | Cína Josef | Košťálov | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
662 | Erban Denis | Semily | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
662 | Havlíček Petr | Kutná Hora | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
662 | Holec Adam | Častolovice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
662 | Hrdlička Petr | Nymburk | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
662 | Jireček Jiří | Ohnišťany | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
662 | Kliková Sofie | Opočno | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
662 | Klinger Miloš | Vrchlabí | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
662 | Kubáčková Oldřiška | Vamberk | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
662 | Mrazík Miroslav | Broumov | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
662 | Rogal Józef | Polsko | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
662 | Sudík Miloslav | Kochánky | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
662 | Svatoš Petr | Budislav | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
662 | Tomčo Jakub | Dobřenice | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
662 | Trojan Tomáš | Hradec Králové | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
662 | Vejs David | Hradec Králové | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
662 | Vlček L. | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
662 | Čihák Michal | Hostinné | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
682 | Baudyš Martin | Rtyně v Podkrkonoší | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
682 | Bednář Adam | Malé Svatoňovice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
682 | Dundr Marek | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
682 | Dušek Miroslav st. | Jaroměř | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
682 | Dědková Ilona | Rtyně v Podkrkonoší | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
682 | Fiala Jaroslav | Chmelovice | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
682 | Gábrle Jiří | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
682 | Hiesböck Petr | Úpice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
682 | Hopak Patrik | Miletín | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
682 | Horská Rozálie | Týniště nad Orlicí | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
682 | Jirsák Karel | Nepasice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
682 | Kalenský Petr | Dolní Olešnice | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
682 | Kosejk Filip | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
682 | Macek Miloš | Roztoky | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
682 | Mikulecký Jindřich | Choceň | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
682 | Minařík Jaroslav | Třemošnice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
682 | Najman Miroslav | Jaroměř | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
682 | Pražák Ladislav | Borohrádek | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
682 | Rychterová Adéla | Vrchlabí | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
682 | Slavík Alexej | Vilémov | ČRS MO Humpolec | 1 | 16 | 16 | 16.00 |
682 | Zajíc Matěj | Vrchlabí | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
682 | Čičman Samuel | Hradec Králové | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
682 | Říčař Josef | Zdelov | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
682 | Šprinc Michal | Těchlovice | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
682 | Štěrba Luděk | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
707 | Ardelán Matyáš | Lodín | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
707 | Barka Josef | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
707 | Bednář Aleš | Malé Svatoňovice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
707 | Dlabola Jakub | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
707 | Franc Lukáš | Broumov | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
707 | Kotas Pavel st. | Mladá Boleslav | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
707 | Kozák Filip | Miletín | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
707 | Krejzl Zdeněk | Česká Skalice | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
707 | Krištof Tomáš | Třebechovice pod Orebem | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
707 | Kühn Pavel | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
707 | Mach Pavel | Meziměstí | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
707 | Menčík Ivo | Opatovice nad Labem | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
707 | Moučka Antonín | Vrchlabí | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
707 | Pellar David | Hradec Králové | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
707 | Pultar Martin | Bukovina | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
707 | Vágner Marián | Trutnov | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
707 | Čapek Jakub | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
707 | Šeps Stanislav | Sobčice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
707 | Špitálský Milan st. | Čelákovice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
726 | Drbohlav Jiří | Náchod | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
726 | Erlebach Jakub | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
726 | Figura Mieszyslaw | Polsko | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
726 | Hauke Rudolf ml. | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
726 | Horst František | Vrchovina | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
726 | Hošek Petr | Pardubice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
726 | Hrčková Sára | Močovice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
726 | Jelen Zdeněk | Opočno | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
726 | Kalous Jakub | Častolovice | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
726 | Klimeš Lukáš | Broumov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
726 | Klimeš Petr | Broumov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
726 | Kurcová Natálie | Divišov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
726 | Lukeš Matěj | Vrchlabí | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
726 | Macho Bohuslav | Vrchlabí | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
726 | Matuška Vojtěch | Třebechovice pod Orebem | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
726 | Mašek Alexandr st. | Rašín | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
726 | Müller Jindřich | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
726 | Pros Josef | Kostelec nad Orlicí | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
726 | Putek Edward | Polsko | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
726 | Rousek Pavel | Modřany | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
726 | Tobolka Zdeněk | Ohnišťany | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
726 | Tomek Dan | Rtyně v Podkrkonoší | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
726 | Vaniš Martin | Vidoň | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
726 | Čáha František | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
726 | Šnobl Michal | Pardubice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
726 | Štastná Karolína | Staré Smrkovice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
726 | Šádková Zuzana | Košťálov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
753 | Ardelán Denis | Lodín | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
753 | Blažej Jan | Vrchlabí | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
753 | Brandejs Vojtěch | Voděrady | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
753 | Dolejší Jan | Veselice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
753 | Erben Ladislav st. | Vrchlabí | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
753 | Fibigerová Kateřina | Sobčice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
753 | Hartman Adam | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
753 | Hažva Luboš | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
753 | Hloch Karel | Prostějov | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
753 | Honc Josef | Rumburk | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
753 | Hornych David | Bezděkov | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
753 | Jareš Dominik | Hradec Králové | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
753 | Jožák Radek | Pardubice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
753 | Kerouš Ivan st. | Nové Město nad Metují | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
753 | Kryl Jakub | Hořice v Podkrkonoší | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
753 | Kudrna Jaromír | Jaroměř | 2 | 13 | 13 | 6.50 | |
753 | Mühl Matouš | Jeřice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
753 | Netík Jiří | Hejtmánkovice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
753 | Nosek Daniel | Miletín | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
753 | Novák Josef | Stěžery | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
753 | Pospíšil Radek | Brno | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
753 | Pícha Tobiáš | Úpice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
753 | Sedlmaier Jiří | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
753 | Vašátko Jaroslav | Vamberk | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
753 | Šrámek Jan ml. | Stěžery | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
753 | Štěnička Adam | Týniště nad Orlicí | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
753 | Šádek Aleš | Košťálov | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
753 | Šídlo Jaroslav | Dolní Branná | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
781 | Blaščík Petr | Staré Jesenčany | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
781 | Brandejs Viktor | Voděrady | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
781 | Erban Vojtěch st. | Jaroměř | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
781 | Fingerová Hana | Kostelec nad Orlicí | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
781 | Forst Robert | Šternberk | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
781 | Förster Aleš | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
781 | Gritzer Miroslav | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
781 | Hampl Jiří | Vrchlabí | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
781 | Hlach Vlastimil | Týniště nad Orlicí | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
781 | Jech Jiří | Lešany | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
781 | Jirousková Petra | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
781 | Kočí Zdeněk | Mnichovo Hradiště | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
781 | Krejza Tomas | Divec | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
781 | Linhart Michal | Křenovice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
781 | Ludvík Josef | Hradec Králové | 3 | 12 | 12 | 4.00 | |
781 | Malý Dominik | Labouň | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
781 | Maštera Václav | Loštice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
781 | Miewaldová Jana | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
781 | Němec Jan | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
781 | Růžičková Marie | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
781 | Skřivánek Nik | Častolovice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
781 | Slezák Luboš | Jílovice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
781 | Slivko Jiří | Hradec Králové | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
781 | Slovík Zdeněk | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
781 | Sychra Vladimír | Jenišovice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
781 | Tobiášek Ladislav | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 3 | 12 | 12 | 4.00 |
781 | Tomiška Damián | Orel | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
781 | Vaníček Pavel | Chomutice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
781 | Varholík Ivo | Broumov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
781 | Vik Luděk | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
781 | Šimůnková Markéta | Košťálov | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
781 | Šuda Matěj | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
813 | Beneš Zdeněk | Vysoké Mýto | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
813 | Douda Petr | Hradec Králové | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
813 | Frýba Adam | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
813 | Hetflaišová Nikol | Semily | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
813 | Jaroš Štěpán | Libčany | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
813 | Jánský Kryštof | Jeníkovice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
813 | Koreš Adam | Jeřice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
813 | Kotrč Jan | Libčany | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
813 | Krejsa Jan | Vysoké Mýto | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
813 | Kubový Jiří | Lukavice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
813 | Kuliha Milan | Nová Paka | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
813 | Lach Karel | Rumburk | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
813 | Landa Matěj | Jehlice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
813 | Macek Petr | Hradec Králové | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
813 | Macháně Martin | Krčín | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
813 | Maštera Václav ml. | Loštice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
813 | Pawel Milan | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
813 | Purma Martin | Hradec Králové | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
813 | Svobodová Viktorie | Týniště nad Orlicí | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
813 | Swistak Roland | Polsko | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
813 | Vaníčková Zuzana | Vrchlabí | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
813 | Čermák Jan | Vrchlabí | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
813 | Čtvrtečka Kamil | Opočno | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
813 | Šepek Kryštof | Ostroměř | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
813 | Šimek Jaroslav | Velká Jesenice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
838 | Cermanová Marie | Jičín | 2 | 10 | 10 | 5.00 | |
838 | Danihelka Roman | Poniklá | 2 | 10 | 10 | 5.00 | |
838 | Dobeš Jiří | Rebešovice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
838 | Dvořák Jaroslav | Praha | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
838 | Dvořák Miloslav | Ústí nad Labem | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
838 | Erben Michal st. | Vrchlabí | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
838 | Filinger Karel | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
838 | Kapucián Petr | Hradec Králové | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
838 | Klika Martin | Opočno | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
838 | Kopecký Matyáš | Třebechovice pod Orebem | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
838 | Lexman Jan | Broumov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
838 | Lukášek Martin st. | Velká Jesenice | 2 | 10 | 10 | 5.00 | |
838 | Pelinka Marek | Choceň | 2 | 10 | 10 | 5.00 | |
838 | Piroch Rostislav | Hradec Králové | 3 | 10 | 10 | 3.33 | |
838 | Pištora Jaroslav | Choceň | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
838 | Ponča Karel | Lubno | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
838 | Pánek Vít | Rtyně v Podkrkonoší | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
838 | Rozsypalová Anna | Vrchlabí | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
838 | Strnad Roman | Broumov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
838 | Středová Barbora | Velký Dřevíč | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
838 | Vostřez Kryštof | Přepychy | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
838 | Šimůnek Tomáš | Kopidlno | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
860 | Breziňský Sebastian | Polsko | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
860 | Draguň David | Ohnišov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
860 | Ficner Lukáš | Lanškroun | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
860 | Henychová Nela | Klášter nad Dědinou | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
860 | Hirko Ján | Hradec Králové | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
860 | Horák Jan ml. | Lodín | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
860 | Neděla Šimon | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
860 | Nepil Václav | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
860 | Novotný Michal | Zámrsk | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
860 | Otradovský Josef | Lanškroun | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
860 | Polívka Zdeněk | Stod | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
860 | Prázlová Kamila | Broumov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
860 | Purkrábek Pavel | Plaňany | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
860 | Pávek Matěj | Hradec Králové | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
860 | Pícha Jan ml. | Úpice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
860 | Rybišar Martin | Nučice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
860 | Salava Karel | Hradec Králové | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
860 | Slanina Pavel | Jaroměř | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
860 | Staněk František | Hradec Králové | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
860 | Tesárek Miroslav | Broumov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
860 | Venclík Martin | 2 | 9 | 9 | 4.50 | ||
860 | Zikl Erik | Hradec Králové | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
860 | Čech Ondřej ml. | Jaroměř | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
860 | Černý Tomáš ml. | Přišimasy | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
860 | Šmíd Jan | Hradec Králové | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
860 | Šrom Aleš | Skuhrov nad Bělou | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
860 | Šípek Miroslav | Trutnov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
887 | Adámek Luděk | Zábrodí | 2 | 8 | 8 | 4.00 | |
887 | Bašová Tereza | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
887 | Bednář Aleš | Rtyně v Podkrkonoší | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
887 | Brůžek Pavel | Slatiňany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
887 | Buchar Pavel | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
887 | Daks Ladislav | Náchod | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
887 | Dmejchal Marek | Sadová | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
887 | Hladký Václav | Praha | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
887 | Hlavinka Jiří | Mžany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
887 | Holeček Josef | Obědovice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
887 | Husták Ondřej | Jaroměř | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
887 | Hátle Vladimír | Šárovcova Lhota | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
887 | Janda Jiří | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
887 | Kalus Jiří | Týniště nad Orlicí | 2 | 8 | 8 | 4.00 | |
887 | Krištofová Lenka | Rokytnice v Orlických horách | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
887 | Kulhánek Bohuslav | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
887 | Landa Jakub | Hradec Králové | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
887 | Malý Jiří ml. | Korouhev | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
887 | Málek Pavel | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
887 | Nohejlová Zdeňka | Trutnov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
887 | Novák Roman | Mžany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
887 | Ort Josef | Starý Bydžov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
887 | Oždan Josef | Trutnov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
887 | Pacovská Jana | Jaroměř | 2 | 8 | 8 | 4.00 | |
887 | Pur Stanislav | Lázně Bělohrad | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
887 | Slaninová Marie | Nebeská Rybná | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
887 | Stašov Miroslav st. | Rokytnice v Orlických horách | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
887 | Takács Pavel | Světnov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
887 | Vaněk Václav st. | Třebechovice pod Orebem | 3 | 8 | 8 | 2.67 | |
887 | Vloch Antonín | Chotěvice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
887 | Vohralík Jiří | Hrádek u Nechanic | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
887 | Vostřez Josef ml. | Přepychy | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
887 | Wolf Jakub | Broumov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
887 | Wolf Tomáš | Broumov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
887 | Zeman Ladislav | Malá Skála | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
887 | Zeman Vojtěch st. | Hostivice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
887 | Černý Vojtěch | Praha | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
887 | Čožík Marek | Horní Maršov | 2 | 8 | 8 | 4.00 | |
887 | Čáp Tomáš | Ohnišťany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
887 | Šikl Petr | Hubenice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
887 | Šourek Rudolf | Rožmitál pod Třemšínem | Skalice | 1 | 8 | 8 | 8.00 |
887 | Šrámek Josef | Holice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
887 | Štěrbová Kristýna | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
887 | Ženatý Matěj | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
931 | Bango Marek | Chlum | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
931 | Chalupníček Radek | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
931 | Horák Pavel | Žiželice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
931 | Juzl Václav | Praha | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
931 | Kapal Zdeněk | Skuhrov nad Bělou | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
931 | Krejsa Miroslav | Vysoké Mýto | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
931 | Kutík Miroslav | Hradec Králové | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
931 | Mader Michal | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
931 | Mašek Jiří | Vrchlabí | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
931 | Nejman Lukáš | Hradec Králové | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
931 | Pirkl Filip | Police nad Metují | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
931 | Počík Pavel | Ostrava | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
931 | Zezulka Petr st. | Bílá Třemešná | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
931 | Čermák Roman | Vrchlabí | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
931 | Štěrba David | Újezd | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
931 | Šumpík Marek | Stará Lysá | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
931 | Žalud Oldřich | Zastávka | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
948 | Bieleš Tomáš | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
948 | Boháček Milan | Hostinné | 2 | 6 | 6 | 3.00 | |
948 | Brzobohatý Jiří | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
948 | Cina Josef | Košťálov | 2 | 6 | 6 | 3.00 | |
948 | Gaži Karel | Hodkovice nad Mohelkou | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
948 | Hasal Aleš | Chomutice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
948 | Hasal Lukáš | Hospozín | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
948 | Hájek Josef ml. | Týniště nad Orlicí | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
948 | Kosztyo Alexander | Poděbrady | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
948 | Káda Antonín | Skuhrov nad Bělou | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
948 | Legner Lukáš | Vlčkovice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
948 | Lochmanová Iva | Zdelov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
948 | Molek Petr | Plzeň | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
948 | Navrátil Miroslav | Želechovice nad Dřevnicí | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
948 | Poláček Marek | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
948 | Strnad Daniel | Košťálov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
948 | Vacula Antonín | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
948 | Vintera Ivan st. | Náchod | 2 | 6 | 6 | 3.00 | |
948 | Vojáček David | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
948 | Vrzák Jaroslav | Hostivice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
948 | Waligóra Jan | Polsko | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
948 | Šrámek Jan | Stěžery | 2 | 6 | 6 | 3.00 | |
970 | Bačina Zbyněk | Jeníkovice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
970 | Brendl Bohumil | Libišany | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
970 | Bureš Petr | Trutnov | 2 | 5 | 5 | 2.50 | |
970 | Dymeš Miroslav | Kratonohy | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
970 | Erban Vojtěch ml. | Jaroměř | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
970 | Fikr Tomáš | Týniště nad Orlicí | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
970 | Flejberk Patrik | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
970 | Geletič Martin | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
970 | Horáček Martin | Častolovice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
970 | Kolbe Petr | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
970 | Kolínek Miroslav | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
970 | Kříž Lubomír ml. | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
970 | Moravec Tomáš | Kunčice nad Labem | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
970 | Mrázová Marie | Teplice nad Metují | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
970 | Mrštík Jakub | Dobřenice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
970 | Pavel Jiří ml. | Vamberk | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
970 | Pejskař Ladislav | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
970 | Petr Robin | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
970 | Prášek Pavel | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
970 | Příhoda Jiří | Hoříněves | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
970 | Samko Petr | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
970 | Tesař Zdeněk | Libuň | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
970 | Vican Marek | Přeštice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
970 | Voltr František | Hradec Králové | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
970 | Špitálský Václav ml. | Čelákovice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
970 | Šubrt Martin | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
996 | Dočekalová Ivona | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
996 | Houser Josef | Poděbrady | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
996 | Kacálek Václav | Třebechovice pod Orebem | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
996 | Korpecki Piotr | Polsko | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
996 | Kotýnek Petr | 2 | 4 | 4 | 2.00 | ||
996 | Kropáček Jan | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
996 | Kult Matouš | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
996 | Kříž Leoš | Dašice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
996 | Minařík Pavel | Kostelec nad Orlicí | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
996 | Němec Roman | Třebíč | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
996 | Petřvalský Robin | Častolovice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
996 | Picek Miroslav | Košťálov | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
996 | Samek David | Velenka | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
996 | Tippl Michal | Žirovnice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
996 | Voňka Štěpán | Hradec Králové | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
996 | Zarycký Tomáš | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
1012 | Danko Jan | Nový Bydžov | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1012 | Dubský František | Mirovice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1012 | Dvorský Zdeněk | Rasošky | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1012 | Faltus Jaroslav | Jásenná | 3 | 3 | 3 | 1.00 | |
1012 | Fürbach Petr | Korouhev | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1012 | Holan Bohumil | Milovice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1012 | Holubová Eliška | Košťálov | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1012 | Kraus Zdeněk | Lázně Bělohrad | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1012 | Kult Simon | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
1012 | Lounek Štěpán | Častolovice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1012 | Matějková Alena | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
1012 | Počarovský Aleš | Třebechovice pod Orebem | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1012 | Rybka Jan | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1012 | Trávníčková Eliška | Týniště nad Orlicí | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1012 | Valenta Jakub | Kopidlno | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1012 | Čepelka Rudolf | Lípa nad Orlicí | 3 | 3 | 3 | 1.00 | |
1012 | Černý Jiří | Týniště nad Orlicí | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1012 | Šprinc Rudolf | Těchlovice | 3 | 3 | 3 | 1.00 | |
1012 | Šíma Radim | Provodov | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1012 | Šíma Zdeněk | Provodov | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1032 | Balvín Jaroslav | Plzeň | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1032 | Cabalka David | Javornice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1032 | Dlouhý Michal | Valdice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1032 | Fišer Jaroslav | Dolní Přím | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1032 | Hanyková Eliška | Chotutice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1032 | Havlíček Patrik | Nizozemí | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1032 | Hloušek Petr | Myštěves | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1032 | Kalousová Nela | Častolovice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1032 | Karvánek Jiří | Nové Město nad Metují | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1032 | Matějka ml. | Broumov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1032 | Máder Luboš | Starý Ples | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1032 | Měsíček Milan | Jetětice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1032 | Měsíček Robin | Milevsko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1032 | Měšťan Jan | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1032 | Ondráček Jan | Hořice v Podkrkonoší | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1032 | Pacovský Jiří st. | Jaroměř | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1032 | Pawel Klaus | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1032 | Pejřilová Pavlína | Lhota pod Libčany | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1032 | Pokorný Michal | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1032 | Ponka Zdeněk | Jaroměř | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1032 | Růžička Jiří | Ostroměř | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1032 | Růžička Michal | Jaroměř | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1032 | Slezák Radek | Lhota pod Libčany | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1032 | Staňková Petra | Pardubice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1032 | Tlustý Luboš | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1032 | Valach Jaroslav | Častolovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1032 | Veselý Jan | Jeníkovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1032 | Zavřel Josef | Červený Kostelec | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1032 | Šrámek Milan | Jaroměř | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1061 | Andrašovský Petr | Urbanice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Antoš Jakub | Lodín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Balvín Jan | Týniště nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Barcíková Jana | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Baudyš Josef | Rtyně v Podkrkonoší | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Bednář Josef | Rtyně v Podkrkonoší | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Beran Jaromír | Bezděkov nad Metují | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Bezdíček Martin | Olešnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Bitnar Luboš | Machov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Blažek Zdeněk | Nepasice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Boháč Adam | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1061 | Borůvka Michal | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Borůvka Miloš ml. | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Braun Horst | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Briš Miroslav | Číčová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Bílková Karolína | Valdice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Chaloupka Patrik st. | Janov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Chládek Zdeněk | Broumov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Chmelař Jakub | Častolovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Chuch Siao | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1061 | Císař Matyáš | Třebechovice pod Orebem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Dlesek Tomáš | Heřmanice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Dobiášek Ladislav | Týniště nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Doležal Karel | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Dočekal Michal | Rusek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Drábek Daniel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1061 | Držmíšek Miroslav | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Dubenecký Kamil | Miletín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Dušek Jan | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Dušek Miroslav ml. | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Dvořák Miloš | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Dvořáčková Andrea | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1061 | Dyntera Karel | Týniště nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Děd Tadeáš | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Dřevecký Patrik | Častolovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Effenberg Vítěslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1061 | Erban Jiří | Hostinné | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Faltýnek Miroslav st. | Rtyně v Podkrkonoší | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Fibiger Radek | Sobčice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Fiedler Luděk | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Fikar Aleš | Sobčice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Fingerová Tereza | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Fischer Josef | Petrovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Fortelková Zuzana | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1061 | Franz Petr | Vrchlabí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Frydrych Karel | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Frýba Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1061 | Funda Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1061 | Hamáček Josef | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Hanel Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1061 | Hartmanová Olga | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Havel Ondřej | Konojedy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Heneberg Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1061 | Heral Vladimír st. | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Hillebrandt Adam | Smidary | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Hofman Aleš | Rokytník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Holeček Karel | Velká Jesenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Holler Zdeněk | Třebechovice pod Orebem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Holoubek Jakub | Hoděčín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Horníček Ladislav | Borohrádek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Horák Antonín | Lodín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Horák Matěj | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1061 | Houška Jiří st. | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Hovorka Jan | Častolovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Hošek Miroslav | Praskačka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Hroch Bedřich | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1061 | Hrubeš Libor | Týniště nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Hrubý Kryštof | Vrchlabí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Hruška Pavel | Ohnišov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Husták Adam | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Hýbl Dominik | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Janas Štefan | Náchod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Janda Tomáš | Vrchlabí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Jarkovský Josef | Svinary | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Javůrek Jaroslav | Doudleby nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Jirman Jan | Police nad Metují | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Jirousek Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1061 | Jirsák Karel ml. | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Jiříček Jaroslav | Vysoké Mýto | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Johanides Antonín | Roveňsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Juhoš Josef ml. | Rybitví | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Juhoš Josef st. | Podůlšany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Juhošová Ivana | Podůlšany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Jukl Zdeněk | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Just Miroslav | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Jáchym Daniel | Vrchlabí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Jörka Roman | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1061 | Kadlec Jaroslav | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Kalina Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1061 | Kalivoda Miroslav | Hradec nad Svitavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Karban Štěpán | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1061 | Kaňák Karel | Smiřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Kerouš Ivan ml. | Nové Město nad Metují | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Kettner Jaromír | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Kirvej Robert | Třebechovice pod Orebem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Klapka Jan | Miletín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Klimek Jan | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Klinger Marek | Vrchlabí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Klígr Dominik | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1061 | Klůz Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1061 | Knap Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1061 | Kolda Lukáš | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Kolesár Jaroslav | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Kolář Roman | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1061 | Konvalinková Viktorie | Vrchlabí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Kopecký Adam | Pohoří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Kopecký Matěj | Pohoří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Kotýnková Adéla | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1061 | Koukal Martin ml. | Hvozdečko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Koukal Martin st. | Hvozdečko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Kozlovský Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1061 | Kořínek Pavel ml. | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Košek Martin | Ohrazenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Kraus Jiří | Bělá u Pecky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Krausová Lucie | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1061 | Krejcar Aleš | Sobčice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Krista Matyáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1061 | Kruml Martin | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Krupka Robert | Dlouhá Ves | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Králíček Tomáš | Nový Bydžov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Krýsl Karel | Náchod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Kubec Jiří | Týniště nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Kubeček David | Třebechovice pod Orebem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Kudrna Milan | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Kuglerová Monika | Starý Ples | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Kučera Patrik | Bohuslavice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Kvasnička Martin st. | Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Kyndl Pavel | Nepasice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Kříž Martin | Vrchlabí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Křížek Vratislav | Vrchlabí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Kůr Petr | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Ledvina Roman | Martínkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Leszek Krzysztof | Kudowa Zdrój | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Levínský Martin | Vrchlabí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Lochman Jakub | Nepasice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Lochman Petr | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Lochman Tomáš | Třebechovice pod Orebem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Lopata David | Vidochov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Louda Jaroslav | Sýkořice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Louda Václav | Plzeň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Lukášek Martin ml. | Velká Jesenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Láska Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1061 | Machatý David ml. | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Macháně Michal | Krčín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Macháček František | Choustníkovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Macháček Ondřej | Lomy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Majerovič Michal | Prosečné | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Maják Marek | Borohrádek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Malinský Oldřich | Hvozdnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Marek Adam | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Marek Jiří | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Mareček Jaromír | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Mareš Jaroslav | Broumov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Martincová Bedřiška | Police nad Metují | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Martinec Jiří | Broumov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Matoušová B. | Nové Město nad Metují | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Matějka Jan | Obědovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Matějka Miloslav | Hostinné | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Mašek ml. | Jičín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Medek Pavel | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Melichar Oldřich | Trutnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Mertlík Michal | Kvasiny | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Mečíř Josef | Vlčice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Mihalík Ondřej | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Mikula Rudolf ml. | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Mikula Rudolf st. | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Miřejovský Zdeněk | Opatovice nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Mišík Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1061 | Mrazík Filip | Mariánské Lázně | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Mucek Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1061 | Munzar Karel | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Musil Miloslav st. | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Mühl Pavel | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Nahodil Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1061 | Nesvadbová Hana | Podhorní Újezd | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Nosek Ladislav | Miletín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Nosek Šimon | Rohoznice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Nosek Štěpán | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1061 | Nosková Lucie | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1061 | Novotná Aneta | Vrchlabí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Novotný Jindřich | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1061 | Novotný Luděk | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Novák Jaroslav | Dobré | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Novák Vladimír | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Nový František | Kostelec nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Nývlt Nigel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1061 | Oberreiter | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Papež Jiří | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Patřičná Evelína | Vrchlabí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Pavlistová Valérie | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1061 | Pechanc Robin | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Pelinka Jiří | Choceň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Petrová Pavlína | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1061 | Petřík Michal | Nepasice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Peukr Petr | Náchod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Peňáz Václav | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Pham Xuan Quynh | Častolovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Piskora Matyáš | Přepychy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Pišlová Dana | Třesovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Plšek David | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Pochyla Josef | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Podveský Marek | Nová Paka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Polák Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1061 | Poláček Adam | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1061 | Pop Kryštof | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Pop Robin | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Prihara Martin | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Prokop Zdeněk | Červený Kostelec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Prátová Martina | Opočno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Páv Tomáš | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Pázler Jiří | Dolní Přím | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Pětík David | Libišany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Přibyl Aleš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1061 | Renčín Karel | Broumov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Richter Michal | Plaňany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Roman Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1061 | Rulc Jakub | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Rylka Roman | Vrchlabí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Rýgr Matěj | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Růžička Karel | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Samek Martin | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Schejbal Josef | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Schejbal Lubomír | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Schejbal Martin | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Sedláková Adéla | Vrchlabí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Seifert Jaroslav | Borohrádek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Slezák Jan | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Slezák Jiří | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Slezák Václav | Jílovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Smrčka Tomáš | Týniště nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Sopko Marek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1061 | Soukal Matěj | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1061 | Souček Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1061 | Steklá Ella | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1061 | Steklý Ondřej | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1061 | Suchá Sandra | Dobrá Voda | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Suchánek Vladimír | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Svatoň Petr | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Svoboda Josef | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Svoboda Robert | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Svědík Petr | Police nad Metují | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Syrový Miloslav | Třebechovice pod Orebem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Sádovský Roman | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Sádovský Tomáš | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Sýkora Jiří ml. | Malá Skála | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Sýkora Jiří st. | Malá Skála | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Teichman Jakub | Police nad Metují | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Tesař Pavel | Smiřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Tobiáš Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1061 | Tobiška Štěpán | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1061 | Trojánek Libor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1061 | Trunec Petr | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Třasák Dušan | Bašnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Urban Jiří | Rasošky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Valkoun Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1061 | Vaniš Jiří ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1061 | Vaněk Dalibor | Vysoké Mýto | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Vaňková Nikola | Třebechovice pod Orebem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Vejrosta Vlastimil | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1061 | Vencl Miloš | Dobruška | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Vintera Ivan ml. | Náchod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Vobroubek Václav | Sněžné | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Vodička Roman | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1061 | Vojtěch Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1061 | Volhejn Karel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1061 | Voltr Emil | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Vondrák Jiří st. | Choceň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Vysuček Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1061 | Vágner Matouš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1061 | Váňa Martin | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Výborný Zdenek | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Walnik Zdislav | Polsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Zapadlo Adam | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Zapadlo Filip | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1061 | Zemanec Filip | Keteň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Zemanec Jakub | Keteň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Zilvar Adam | Přepychy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Zilvar Matouš | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Zilvar Šimon | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Zima Jakub | Albrechtice nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Zlatník Daniel | Jablonec nad Nisou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Zídek Jakub | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Čejka Kamil | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1061 | Čerashorský Jaroslav | Čeperka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Černý Ladislav | Choustníkovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Červený Jaroslav st. | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Červinka Josef | Orel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Čtvrtečka Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1061 | Řezáč Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1061 | Říčař Zdeněk | Zdelov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Šabata Pavel | Žďár nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Šafář Jakub | Choceň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Šejvl Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1061 | Ševčík Rostislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1061 | Škoda Jan ml. | Starý Ples | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Škoda Jan st. | Choceň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Škop Jaroslav | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Škultéty Otto | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1061 | Šmíd Radek | Náchod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Špitálská Aneta | Čelákovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Špůr Jan | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Šrámek Jakub | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Štefan Pavel | Čibuz | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Štverák Vojtěch | Hořice v Podkrkonoší | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Štěpánek Kamil | Vamberk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Šubrt Vladimír | Tutleky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1061 | Šípek Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1061 | Šípků Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1061 | Šťastný Jan | Staré Smrkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 |