Žebříček - Kraj Královéhradecký - 01.01.2016 - 31.12.2016
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 1559 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Trnka Aleš | Třesovice | Dream team | 17 | 317 | 595 | 35.00 |
2 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | Dream team | 18 | 299 | 667 | 37.06 |
3 | Brodský Michal | Hradec Králové | Fanatik Fishing team | 12 | 282 | 408 | 34.00 |
4 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | CLEVER FISH team | 20 | 278 | 703 | 35.15 |
5 | Machatý David | Jaroměř | 17 | 274 | 571 | 33.59 | |
6 | Franěk Robert | Trutnov | 13 | 261 | 362 | 27.85 | |
7 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 13 | 259 | 444 | 34.15 |
7 | Vašíček Zdeněk | Opočno | MO ČRS Opočno | 11 | 259 | 361 | 32.82 |
9 | Kupka Tomáš | Hradec Králové | CLEVER FISH team | 9 | 252 | 291 | 32.33 |
10 | Macháně Radek | Krčín | 14 | 242 | 388 | 27.71 | |
11 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 9 | 241 | 288 | 32.00 |
12 | Doležal Miroslav | Pardubice | 7 | 240 | 254 | 36.29 | |
13 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 13 | 238 | 344 | 26.46 |
14 | Hrachovina Miloš | Mokré | 11 | 237 | 322 | 29.27 | |
14 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | Fanatik Fishing team | 18 | 237 | 472 | 26.22 |
16 | Šitina Josef | Velká Jesenice | 20 | 233 | 469 | 23.45 | |
17 | Přibyl David | Vlčice | 10 | 231 | 284 | 28.40 | |
18 | Řehák Václav | Police nad Metují | IKA Trutnov - Fanatik Fishing team | 17 | 226 | 360 | 21.18 |
19 | Horyna Tomáš | Broumov | 10 | 218 | 292 | 29.20 | |
20 | Hencel Jiří | Police nad Metují | Fanatik Fishing team | 18 | 216 | 428 | 23.78 |
21 | Kadlec Tomáš | Česká Skalice | 12 | 215 | 314 | 26.17 | |
22 | Riesner Petr | Police nad Metují | 8 | 213 | 244 | 30.50 | |
22 | Vojtěch Václav | Mlázovice | 11 | 213 | 261 | 23.73 | |
24 | Švanda Radek | Česká Skalice | 9 | 211 | 246 | 27.33 | |
25 | Hladík Tomáš | Dobruška | Opočno | 12 | 208 | 310 | 25.83 |
26 | Dvořák Oldřich | Mělčany | Opočno | 15 | 206 | 358 | 23.87 |
27 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | 11 | 203 | 291 | 26.45 | |
28 | Novotný Jiří | Zámrsk | Novotňáci | 8 | 201 | 226 | 28.25 |
29 | Carda Radek | Opočno | 9 | 200 | 226 | 25.11 | |
29 | Kašpar Richard | Náchod | 6 | 200 | 200 | 33.33 | |
31 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 10 | 199 | 240 | 24.00 |
31 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | 9 | 199 | 202 | 22.44 | |
33 | Kulda Jiří | Rtyně v Podkrkonoší | 11 | 194 | 266 | 24.18 | |
34 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | 9 | 193 | 230 | 25.56 | |
35 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | 7 | 192 | 202 | 28.86 | |
36 | Pišl Jan | Třesovice | Dream team | 13 | 191 | 287 | 22.08 |
37 | Bareš Vladimír | Slepotice | 8 | 188 | 211 | 26.38 | |
38 | Mádle Radek | Chlum | Jizera 24 | 9 | 187 | 232 | 25.78 |
39 | Jezbera Milan | Obora | 7 | 185 | 194 | 27.71 | |
39 | Novotná Jaroslava | Zámrsk | Novotňáci | 6 | 185 | 185 | 30.83 |
41 | Macháň Pavel | Náchod | 6 | 184 | 184 | 30.67 | |
42 | Jirásek Petr | Chotěboř | 5 | 183 | 183 | 36.60 | |
42 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | 8 | 183 | 202 | 25.25 | |
44 | Procházka Ota | Rudník | 9 | 182 | 231 | 25.67 | |
45 | Andrž Ladislav | Bolehošť | 12 | 178 | 256 | 21.33 | |
46 | Joudal Milan | Hradec Králové | 7 | 177 | 185 | 26.43 | |
47 | Appl Jaroslav | Žamberk | Red Fish team | 5 | 173 | 173 | 34.60 |
48 | Smítka Radek | Bolina | Volejovky | 4 | 172 | 172 | 43.00 |
49 | Patrný Lukáš | Velká Bukovina | 12 | 171 | 231 | 19.25 | |
50 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | 8 | 170 | 179 | 22.38 | |
51 | Vybíral Karel | Semily | 14 | 168 | 269 | 19.21 | |
52 | Šuliman Vít | Bolehošť | 7 | 163 | 174 | 24.86 | |
53 | Pirkl Martin | Stárkov | 6 | 162 | 162 | 27.00 | |
54 | Plecháč Marek | Hronov | 11 | 161 | 236 | 21.45 | |
55 | Kadlec František | Zlíč | 23 | 160 | 348 | 15.13 | |
55 | Novák Vratislav | Police nad Metují | 8 | 160 | 190 | 23.75 | |
57 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | 5 | 159 | 159 | 31.80 | |
58 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | Dream team | 13 | 158 | 224 | 17.23 |
58 | Bednář Zdeněk | Nahořany | 11 | 158 | 200 | 18.18 | |
60 | Janeček Josef | Hradec Králové | 6 | 157 | 157 | 26.17 | |
61 | Novotná Lenka | Zámrsk | Novotňáci | 4 | 155 | 155 | 38.75 |
61 | Říčař David | Zdelov | 7 | 155 | 156 | 22.29 | |
63 | John Roman | Opočno | 6 | 154 | 154 | 25.67 | |
63 | Staněk Václav | Hradec Králové | CLEVER FISH team | 9 | 154 | 184 | 20.44 |
65 | Tobolka Daniel | Nechanice | Jizera 24 | 10 | 150 | 193 | 19.30 |
65 | Šprinc Ota | Hrádek u Nechanic | 7 | 150 | 158 | 22.57 | |
67 | Gančarčík Karel | Pardubice | 7 | 148 | 149 | 21.29 | |
68 | Komora Martin | Chlumec nad Cidlinou | 4 | 144 | 144 | 36.00 | |
68 | Musílek Petr | Chotěboř | 4 | 144 | 144 | 36.00 | |
70 | Dyntar Jiří st. | Nové Město nad Metují | 11 | 142 | 185 | 16.82 | |
70 | Tóth Jakub | Velké Poříčí | 13 | 142 | 194 | 14.92 | |
72 | Lebeda Zdeněk | Týniště nad Orlicí | 8 | 139 | 141 | 17.63 | |
73 | Nitsche Martin | Vrchovina | 5 | 136 | 136 | 27.20 | |
74 | Derner Jaromír | Týniště nad Orlicí | 5 | 134 | 134 | 26.80 | |
75 | Derner Zdeněk | Týniště nad Orlicí | 5 | 133 | 133 | 26.60 | |
76 | Hudek Milan | Hradec Králové | 3 | 132 | 132 | 44.00 | |
77 | Jón Richard | Chlum | 5 | 131 | 131 | 26.20 | |
78 | Šupa Josef | Hradec Králové | 7 | 130 | 131 | 18.71 | |
79 | Dušánek Bohuslav st. | Jaroměř | 6 | 124 | 124 | 20.67 | |
79 | Hlotan Milan | Sezemice | 4 | 124 | 124 | 31.00 | |
81 | Horák Jaromír | Albrechtice nad Orlicí | 10 | 123 | 127 | 12.70 | |
81 | Vondra Martin | Němčice | 10 | 123 | 152 | 15.20 | |
83 | Falta Kamil | Klášter nad Dědinou | 6 | 121 | 121 | 20.17 | |
83 | Paštika Miloš | Opočno | 6 | 121 | 121 | 20.17 | |
85 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 5 | 116 | 116 | 23.20 | |
86 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | 3 | 115 | 115 | 38.33 | |
86 | Prokop Václav | Jaroměř | 9 | 115 | 118 | 13.11 | |
86 | Pásler Vlastimil | Spyta | 17 | 115 | 185 | 10.88 | |
89 | Čech Zdeněk | Mnichovo Hradiště | 7 | 114 | 115 | 16.43 | |
90 | Bonaventura Pavel | Dvůr Králové nad Labem | 3 | 113 | 113 | 37.67 | |
90 | Kalčík Matěj | Plzeň | 4 | 113 | 113 | 28.25 | |
90 | Píša Václav | Hradec Králové | 8 | 113 | 115 | 14.38 | |
93 | Císař Martin | Plzeň | 3 | 110 | 110 | 36.67 | |
94 | Kašpar Aleš | Běluň | 9 | 109 | 119 | 13.22 | |
95 | Jaroš Zdeněk | Hostinné | 7 | 106 | 107 | 15.29 | |
95 | Pekárek Pavel st. | Rtyně v Podkrkonoší | 5 | 106 | 106 | 21.20 | |
95 | Růžička Václav | Nechanice | 7 | 106 | 114 | 16.29 | |
98 | Havlíček Stanislav | Mělník | 4 | 103 | 103 | 25.75 | |
99 | Sičák Pavel | Jaroměř | 7 | 102 | 103 | 14.71 | |
100 | Turnovský Radek | Hradec Králové | 4 | 100 | 100 | 25.00 | |
101 | Pirkl Filip | Police nad Metují | 9 | 99 | 112 | 12.44 | |
102 | Novotný Petr | Zámrsk | 8 | 97 | 106 | 13.25 | |
102 | Peterka Jaroslav | Česká Lípa | 3 | 97 | 97 | 32.33 | |
102 | Pfeifer Filip | Dvůr Králové nad Labem | 7 | 97 | 98 | 14.00 | |
105 | Izaiasz Petr | Holice | MO ČRS Holice | 8 | 94 | 108 | 13.50 |
105 | Juhoš Josef st. | Podůlšany | 3 | 94 | 94 | 31.33 | |
105 | Kalus Petr | Týniště nad Orlicí | 3 | 94 | 94 | 31.33 | |
105 | Šupol Michal | Rychnov nad Kněžnou | 4 | 94 | 94 | 23.50 | |
109 | Fikr Vladimír | Týniště nad Orlicí | 2 | 93 | 93 | 46.50 | |
109 | Olijnyk Igor | Nové Město u Chlumce nad Cidlinou | 2 | 93 | 93 | 46.50 | |
109 | Šrámek Petr | Opočínek | Hungerfish team | 2 | 93 | 93 | 46.50 |
109 | Štěrba Petr | Sezemice | 3 | 93 | 93 | 31.00 | |
113 | Faltus Jaroslav | Jásenná | 5 | 92 | 92 | 18.40 | |
113 | Gogolák Jan st. | Dvůr Králové nad Labem | 2 | 92 | 92 | 46.00 | |
115 | Jarkovský Jiří | Blešno | 3 | 91 | 91 | 30.33 | |
115 | Rummel Jakub | Hronov | 4 | 91 | 91 | 22.75 | |
117 | Vodák Mojmír | Rtyně v Podkrkonoší | 4 | 90 | 90 | 22.50 | |
118 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Novotňáci | 6 | 89 | 89 | 14.83 |
119 | Chaloupka Patrik st. | Janov | 4 | 88 | 88 | 22.00 | |
119 | Pekař Jaroslav | Kamenice nad Lipou | 2 | 88 | 88 | 44.00 | |
121 | Červený Jaroslav | Jaroměř | 3 | 86 | 86 | 28.67 | |
122 | Jakl Josef | Dvůr Králové nad Labem | 2 | 85 | 85 | 42.50 | |
123 | Hruška Václav st. | Zaloňov | 5 | 84 | 84 | 16.80 | |
123 | Pánek Vít | Sezemice | 5 | 84 | 84 | 16.80 | |
125 | Hladík Pavel | Mokrovousy | 6 | 83 | 83 | 13.83 | |
125 | Macháně Michal | Krčín | 3 | 83 | 83 | 27.67 | |
127 | Hájek Lubomír | Lanškroun | 2 | 82 | 82 | 41.00 | |
127 | Svárovský Bohuslav | Velká Jesenice | 8 | 82 | 84 | 10.50 | |
129 | Bradna Jaroslav | Starý Bydžov | 3 | 81 | 81 | 27.00 | |
129 | Novák Jan | Libišany | 3 | 81 | 81 | 27.00 | |
129 | Řízek Ivo | Dvůr Králové nad Labem | 2 | 81 | 81 | 40.50 | |
132 | Dolek Miroslav | Opočno | 2 | 80 | 80 | 40.00 | |
132 | Macháček Ondřej | Lomy | 4 | 80 | 80 | 20.00 | |
132 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | 6 | 80 | 80 | 13.33 | |
135 | Henychová Kateřina | Klášter nad Dědinou | 5 | 79 | 79 | 15.80 | |
135 | Staněk František | Hradec Králové | 3 | 79 | 79 | 26.33 | |
137 | Cinka Matěj | Velké Poříčí | 5 | 78 | 78 | 15.60 | |
137 | Hlávko Jaroslav | Rohenice | 6 | 78 | 78 | 13.00 | |
137 | Klečák Miloslav | Onomyšl | 4 | 78 | 78 | 19.50 | |
137 | Růžička Josef | Čeperka | 3 | 78 | 78 | 26.00 | |
137 | Tobolka Milan | Nechanice | 2 | 78 | 78 | 39.00 | |
142 | Bonaventura Lukáš | Dvůr Králové nad Labem | 2 | 77 | 77 | 38.50 | |
142 | Ficner Jiří | Lanškroun | 2 | 77 | 77 | 38.50 | |
144 | Houser Otakar | Všechlapy | 3 | 76 | 76 | 25.33 | |
144 | Jaroš Martin | Týniště nad Orlicí | 2 | 76 | 76 | 38.00 | |
144 | Svoboda Jiří | Pašinka | 3 | 76 | 76 | 25.33 | |
144 | Šafr Zdeněk | Oskořínek | 3 | 76 | 76 | 25.33 | |
148 | Doležán Vladimír | Chotěboř | 3 | 75 | 75 | 25.00 | |
148 | Horák Jan ml. | Lodín | 3 | 75 | 75 | 25.00 | |
148 | Kumprecht Zdeněk | Nové Město nad Metují | 11 | 75 | 80 | 7.27 | |
148 | Rubáček Stanislav | Police nad Metují | 4 | 75 | 75 | 18.75 | |
152 | Lochman Pavel | Zdelov | 5 | 74 | 74 | 14.80 | |
152 | Mikulík Roman | České Meziříčí | 2 | 74 | 74 | 37.00 | |
152 | Pánek Lukáš | Skřivany | 3 | 74 | 74 | 24.67 | |
152 | Vlček Petr | Častolovice | 3 | 74 | 74 | 24.67 | |
152 | Vyhlídal Emanuel | Borohrádek | 4 | 74 | 74 | 18.50 | |
157 | Nováková Eva | Police nad Metují | 4 | 73 | 73 | 18.25 | |
157 | Říčař Zdeněk | Zdelov | 3 | 73 | 73 | 24.33 | |
157 | Šesták Filip | Jaroměř | 3 | 73 | 73 | 24.33 | |
160 | Dostálek Adolf | Hostinné | 6 | 71 | 71 | 11.83 | |
161 | Dolejší Radim | Čánka | 3 | 70 | 70 | 23.33 | |
161 | Dušánek Tomáš | Jaroměř | 4 | 70 | 70 | 17.50 | |
161 | Maršík Jakub ml. | Nové Město nad Metují | 3 | 70 | 70 | 23.33 | |
161 | Šrajer David | Vysoké Mýto | 2 | 70 | 70 | 35.00 | |
165 | Matějková Alena | 2 | 69 | 69 | 34.50 | ||
166 | Drabík Martin | Kocléřov | 3 | 67 | 67 | 22.33 | |
166 | Pekárek Pavel ml. | Rtyně v Podkrkonoší | 3 | 67 | 67 | 22.33 | |
166 | Wittvar Zdeněk st. | Vrdy | 2 | 67 | 67 | 33.50 | |
169 | Kosař Jiří st. | Opočno | 2 | 66 | 66 | 33.00 | |
169 | Soukup Tomáš | 2 | 66 | 66 | 33.00 | ||
171 | Ficner Lukáš | Lanškroun | 2 | 65 | 65 | 32.50 | |
171 | Gritzer Miroslav | 2 | 65 | 65 | 32.50 | ||
171 | Kovanda Petr | Stěžery | 2 | 65 | 65 | 32.50 | |
171 | Kubec Jiří | Týniště nad Orlicí | 2 | 65 | 65 | 32.50 | |
171 | Maček Tomáš | Velká Jesenice | 4 | 65 | 65 | 16.25 | |
176 | Dolejší Robert | Čánka | 2 | 64 | 64 | 32.00 | |
176 | Holeček Karel | Velká Jesenice | 3 | 64 | 64 | 21.33 | |
178 | Otradovský Josef | Lanškroun | 2 | 63 | 63 | 31.50 | |
179 | Hofman Jiří | Jaroměř | 2 | 62 | 62 | 31.00 | |
179 | Kraus Pavel | Jablonec nad Nisou | 2 | 62 | 62 | 31.00 | |
179 | Matouš Karel | Týniště nad Orlicí | 3 | 62 | 62 | 20.67 | |
179 | Pour Martin | 2 | 62 | 62 | 31.00 | ||
183 | Beránek Lukáš | Světlá nad Sázavou | 2 | 61 | 61 | 30.50 | |
184 | Brzobohatý Michal | Šestajovice | 2 | 60 | 60 | 30.00 | |
184 | Janovský Miroslav ml. | Hradec Králové | 2 | 60 | 60 | 30.00 | |
184 | Svatoň Petr | Jaroměř | 3 | 60 | 60 | 20.00 | |
187 | Dušek Miroslav st. | Jaroměř | 3 | 57 | 57 | 19.00 | |
187 | Vávra Luboš | Lanškroun | 2 | 57 | 57 | 28.50 | |
189 | Horák Sergej | Rokytnice v Orlických horách | 2 | 56 | 56 | 28.00 | |
189 | Seifert Jaroslav | Borohrádek | 3 | 56 | 56 | 18.67 | |
189 | Šimek Pavel | Horní Brusnice | 2 | 56 | 56 | 28.00 | |
189 | Škoda Ondřej | Velké Poříčí | 5 | 56 | 56 | 11.20 | |
193 | Kohlert Jan | Hradec Králové | 2 | 55 | 55 | 27.50 | |
193 | Krejza Tomas | Divec | 5 | 55 | 55 | 11.00 | |
193 | Vacek Petr | Zábědov | 2 | 55 | 55 | 27.50 | |
196 | Gábrle Jiří | 2 | 54 | 54 | 27.00 | ||
196 | Jaroš Marek | Hostinné | 6 | 54 | 54 | 9.00 | |
196 | Kleček Martin | Hradec Králové | 2 | 54 | 54 | 27.00 | |
196 | Tobolka Josef st. | Hradec Králové | 1 | 54 | 54 | 54.00 | |
200 | Minařík Jaroslav | Třemošnice | 1 | 53 | 53 | 53.00 | |
200 | Tyrych Radek ml. | Hradec Králové | 3 | 53 | 53 | 17.67 | |
202 | Hofman Ondřej | Hradec Králové | 4 | 52 | 52 | 13.00 | |
202 | Čepelka Rudolf | Lípa nad Orlicí | 4 | 52 | 52 | 13.00 | |
204 | Drag Michal | Kudowa Zdrój | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
204 | Ruml Roman | 2 | 51 | 51 | 25.50 | ||
204 | Vacek Jan | Zábědov | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
204 | Zajíček Josef | Veselice | 4 | 51 | 51 | 12.75 | |
204 | Šikýř Pavel | 2 | 51 | 51 | 25.50 | ||
209 | Děček Milan | Sloveč | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
209 | Josef Karel | Smiřice | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
209 | Tichý Jan | Veltruby | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
209 | Valeš Václav | Jičín | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
213 | Dydňanský Roman | Vrbno | 4 | 49 | 49 | 12.25 | |
213 | Holčák Radek | Barrandov | 2 | 49 | 49 | 24.50 | |
213 | Hošek Josef | Praskačka | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
213 | Nemanský Zdeněk | Hostinné | 2 | 49 | 49 | 24.50 | |
213 | Nýč Karel st. | Týniště nad Orlicí | 2 | 49 | 49 | 24.50 | |
213 | Pešek Jan | Chrudim | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
213 | Samek Martin | Hradec Králové | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
213 | Stančeková Irena | Týniště nad Orlicí | 2 | 49 | 49 | 24.50 | |
221 | Brendl Patrik | Lanškroun | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
221 | Bureš Pavel | Týniště nad Orlicí | 4 | 48 | 48 | 12.00 | |
221 | Bříza Petr | Hostinné | 4 | 48 | 48 | 12.00 | |
221 | Hájek Josef ml. | Týniště nad Orlicí | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
221 | Kotrč Jan | Libčany | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
221 | Kubový Vladimír | Městec Králové | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
221 | Nešpor Ladislav | Třešť | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
221 | Pirklová Karolína | Stárkov | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
221 | Pšeničný Pavel | Opočno | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
221 | Smolinka | 1 | 48 | 48 | 48.00 | ||
221 | Šrámek Jakub | Kostelec nad Orlicí | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
232 | Gogolák Jan ml. | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
232 | Janeček Jakub | Hradec Králové | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
232 | Sladowski Jiří | Týniště nad Orlicí | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
232 | Řeháček Matěj | Nová Paka | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
232 | Špetla David | 1 | 47 | 47 | 47.00 | ||
237 | Balvín Jan | Týniště nad Orlicí | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
237 | Blaščík Petr | Staré Jesenčany | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
237 | Havrila Michal st. | Jaroměř | 6 | 46 | 46 | 7.67 | |
237 | Hájek Vladimír | Dobříkov | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
237 | Junger Tomáš | Bezděčín | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
237 | Komínová Martina | Hradec Králové | Fanatik Fishing team | 3 | 46 | 46 | 15.33 |
237 | Petružálková Anet | Plotiště nad Labem | Fanatik Fishing team | 1 | 46 | 46 | 46.00 |
237 | Salava Karel | Hradec Králové | 3 | 46 | 46 | 15.33 | |
237 | Sergei Andrev | Mladá Boleslav | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
237 | Táborský Roman | 1 | 46 | 46 | 46.00 | ||
237 | Táborský Štěpán | 1 | 46 | 46 | 46.00 | ||
237 | Vloch Antonín | Chotěvice | 3 | 46 | 46 | 15.33 | |
237 | Zelinka Roman | Broumov | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
237 | Zezulka Petr ml. | Bílá Třemešná | 3 | 46 | 46 | 15.33 | |
237 | Zima Oldřich | 1 | 46 | 46 | 46.00 | ||
252 | Chládková Lucie | Jablonec | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
252 | Fröhlich Libor | Hradec Králové | CLEVER FISH team | 3 | 45 | 45 | 15.00 |
252 | Horák Jan st. | Lodín | 3 | 45 | 45 | 15.00 | |
252 | Hošek Jiří | Praskačka | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
252 | Janovský Miroslav st. | Hradec Králové | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
252 | Jánský Slavoj | 2 | 45 | 45 | 22.50 | ||
252 | Kedroň Rudolf | Hořice v Podkrkonoší | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
252 | Kárníková Patricie | Zdechovice | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
252 | Melichar Tomáš | Žďár nad Sázavou | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
252 | Svatoň Lukáš | 1 | 45 | 45 | 45.00 | ||
252 | Voltr Emil | Dvůr Králové nad Labem | 3 | 45 | 45 | 15.00 | |
252 | Voráček Petr | Nové Město u Chlumce nad Cidlinou | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
252 | Šolc Milan | Dvůr Králové nad Labem | 3 | 45 | 45 | 15.00 | |
252 | Šrámek Patrik | Opočínek | Hungerfish team | 2 | 45 | 45 | 22.50 |
252 | Žemlička Radek | Slatiňany | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
267 | Barták Josef | Zdice | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
267 | Hamerský Aleš | Vamberk | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
267 | Havel Ondřej | Častolovice | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
267 | Havlíček Petr | Kutná Hora | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
267 | Hofman Vladimír | Hrochův Týnec | 3 | 44 | 44 | 14.67 | |
267 | Pour Jaromír | 1 | 44 | 44 | 44.00 | ||
267 | Tyrych Radek st. | Hradec Králové | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
267 | Čihák Michal | Hostinné | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
267 | Šnajdr Michal | Zdice | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
267 | Švanda Luděk | Velký Třebešov | 3 | 44 | 44 | 14.67 | |
277 | Baše Karel | 1 | 43 | 43 | 43.00 | ||
277 | Křivan Ladislav | Rohenice | 5 | 43 | 43 | 8.60 | |
277 | Majerovič Michal | Prosečné | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
277 | Pavelka Stanislav | Police nad Metují | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
277 | Pekárek Stanislav | Louny | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
277 | Soukup Petr | 2 | 43 | 43 | 21.50 | ||
277 | Valeš Daniel | 2 | 43 | 43 | 21.50 | ||
277 | Volhejn Karel | 1 | 43 | 43 | 43.00 | ||
277 | Vízek Michal | Třtěnice | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
286 | Fiala Jaroslav | Chmelovice | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
286 | Havlena Maxim | Březhrad | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
286 | Hošek Miroslav | Praskačka | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
286 | Jahoda Jakub | 1 | 42 | 42 | 42.00 | ||
286 | Kubišta Petr | 1 | 42 | 42 | 42.00 | ||
286 | Pečenka Jaroslav | 1 | 42 | 42 | 42.00 | ||
286 | Ulvr Jakub | 1 | 42 | 42 | 42.00 | ||
286 | Vopelák Antonín | Zdice | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
286 | Vymazal Petr | Bakov nad Jizerou | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
286 | Šinták Marek | Hradec Králové | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
286 | Živný Pavel | Zdice | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
297 | Hospodka Jaroslav | 1 | 41 | 41 | 41.00 | ||
297 | John Miroslav | Roudnice nad Labem | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
297 | Koukal Martin st. | Hvozdečko | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
297 | Kožíšek Jakub | Třebechovice pod Orebem | 3 | 41 | 41 | 13.67 | |
297 | Levý Aleš | Kostelec nad Orlicí | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
297 | Nohejl Karel st. | Trutnov | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
297 | Nýč Karel ml. | Týniště nad Orlicí | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
297 | Ort Josef | Starý Bydžov | 3 | 41 | 41 | 13.67 | |
297 | Provazník Jiří | Dřenice | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
297 | Slovík Zdeněk | 1 | 41 | 41 | 41.00 | ||
297 | Tichý Rudolf | Bečváry | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
297 | Vosáhlo Pavel | Strašov | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
297 | Šoky Ladislav | 1 | 41 | 41 | 41.00 | ||
297 | Štěpánek Pavel | Čeperka | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
311 | Csernyanszká Pavlína | Vysoké Mýto | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
311 | Doležal Pavel | Pardubice | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
311 | Hauke Rudolf | Mostek | 4 | 40 | 40 | 10.00 | |
311 | Hladík Jiří | Častolovice | 4 | 40 | 40 | 10.00 | |
311 | Jareš Dominik | Hradec Králové | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
311 | Kaňka Tomáš | 1 | 40 | 40 | 40.00 | ||
311 | Košťál Miloslav | Trutnov | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
311 | Louženský Pavel | Skřivany | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
311 | Patřičná Evelína | Vrchlabí | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
311 | Pelc Lukáš | 1 | 40 | 40 | 40.00 | ||
311 | Vacek Stanislav | Hradec Králové | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
322 | Dostál Květoslav | Kolín | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
322 | Friedrich Tomáš | Jablonec nad Nisou | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
322 | Honc Josef | Rumburk | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
322 | Houška Jiří ml. | Hradec Králové | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
322 | Hudeček František | Chýšť | 3 | 39 | 39 | 13.00 | |
322 | Lhoták Kryštof | Hradec Králové | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
322 | Petrzik Piotr | Brandýs nad Labem | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
322 | Rolník Jan | Chýšť | 3 | 39 | 39 | 13.00 | |
322 | Rožnovská Kateřina | Vrchlabí | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
322 | Stárek Karel | 1 | 39 | 39 | 39.00 | ||
322 | Suchý Miroslav | Vamberk | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
322 | Šrytr Michal | Police nad Metují | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
322 | Štieber Jaroslav | 2 | 39 | 39 | 19.50 | ||
322 | Štěpán Vladimír | 1 | 39 | 39 | 39.00 | ||
336 | Hažva Jan | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
336 | Hofinger Jaroslav | 2 | 38 | 38 | 19.00 | ||
336 | Holub Petr | Kutná Hora | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
336 | Hrubeš Libor | Týniště nad Orlicí | 3 | 38 | 38 | 12.67 | |
336 | Kuh Vojtěch | Vrchlabí | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
336 | Kárník Jan ml. | Zdechovice | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
336 | Peprník David | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
336 | Richtr Roman | Vápensko | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
336 | Stárek Martin | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
336 | Zikl Erik | Hradec Králové | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
336 | Záruba Pavel | Kutná Hora | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
336 | Čermák Jan | Vrchlabí | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
336 | Čtvrtečka Jan st. | Roztoky | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
336 | Řehák Petr | Doudleby nad Orlicí | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
336 | Šolc Václav | Lučice | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
336 | Šprinc Rudolf | Těchlovice | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
336 | Šupol Petr | Libišany | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
353 | Chmelař Jakub | Častolovice | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
353 | Ježek Jaroslav | Vrchlabí | 3 | 37 | 37 | 12.33 | |
353 | Jirousková Petra | 1 | 37 | 37 | 37.00 | ||
353 | Knettig Filip | Provodov | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
353 | Krejčí Miloslav | Chlumec nad Cidlinou | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
353 | Lasík Radek | 1 | 37 | 37 | 37.00 | ||
353 | Pechar Martin | Pohoří | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
353 | Tomíček Patrik | 1 | 37 | 37 | 37.00 | ||
353 | Tyrych Daniel | Hradec Králové | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
353 | Vacek Jakub | Týniště nad Orlicí | 3 | 37 | 37 | 12.33 | |
353 | Vlasta Tomáš | Bakov nad Jizerou | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
353 | Šajerman Vladimír | Vrchlabí | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
353 | Škoda Matyáš | Velké Poříčí | 5 | 37 | 37 | 7.40 | |
353 | Šrámek Lukáš | Kostelec nad Orlicí | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
367 | Bittner Hynek | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
367 | Bittner Jakub | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
367 | Císař Martin | Libáň | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
367 | Drahý Michal | Valdice | 3 | 36 | 36 | 12.00 | |
367 | Farský Lubomír | Košťálov | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
367 | Hofman David | Hrochův Týnec | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
367 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 3 | 36 | 36 | 12.00 | |
367 | Kuliha Rostislav | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
367 | Majerovič Michal ml. | Prosečné | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
367 | Mareš Jan | Běleč nad Orlicí | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
367 | Martikan Martin | Libáň | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
367 | Petráček Radek | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
367 | Seďa Jiří | Jívany | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
367 | Slavík Petr | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
367 | Stárek Ladislav | 2 | 36 | 36 | 18.00 | ||
367 | Svatoš Petr | Hradec Králové | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
367 | Zajíc Ladislav | Kamenice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
367 | Šmída Ivo | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
367 | Šprinc Karel | Hradec Králové | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
386 | Hloušek Jiří | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
386 | Jiřičková Anežka | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
386 | Kabát Petr | Smilovice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
386 | Kalčík Petr | Hostinné | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
386 | Koukal Martin ml. | Hvozdečko | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
386 | Matouš David | Týniště nad Orlicí | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
386 | Mrvečka Patrik | Týniště nad Orlicí | 3 | 35 | 35 | 11.67 | |
386 | Netík Drahoslav | Dobruška | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
386 | Rožnovský Josef | Vrchlabí | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
386 | Tatíček Jiří | Lukavice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
386 | Vorel Marek | Sadová | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
386 | Zaml Vítěslav | Turnov | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
386 | Šimák Václav | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
386 | Šoky Jiří | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
400 | Blažek Jan | Vrchlabí | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
400 | Dobeš Jan | Náchod | 3 | 34 | 34 | 11.33 | |
400 | Doubek Václav | Trutnov | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
400 | Joneš Miroslav | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
400 | Kafka Jaroslav | Miletín | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
400 | Kotas Pavel ml. | Mladá Boleslav | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
400 | Kryl Miroslav | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
400 | Kurák Kristián | Machov | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
400 | Lukášek Jiří | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
400 | Mišurec Oto | Žlutava | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
400 | Pitr Jaroslav | Hradec Králové | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
400 | Pácl František | Ústí nad Orlicí | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
400 | Sajdl Radek | Lípa nad Orlicí | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
400 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
400 | Volf Jakub | Broumov | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
400 | Čapek Martin | Dlouhá Lhota | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
400 | Říčař Kamil | Čestice | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
400 | Štembera Jan | Vrchlabí | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
400 | Štrick Josef | Zbečník | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
419 | Bartoš Miloš | Kostelec nad Orlicí | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
419 | Hloušková Zdeňka | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
419 | Hlubuček Patrik | Vrchlabí | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
419 | Hron Tomáš | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
419 | Janda Pavel ml. | Turnov | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
419 | Jirman Tomáš | Police nad Metují | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
419 | Kopecký Adam | Pohoří | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
419 | Nepovím Stanislav | Trutnov | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
419 | Smrco Adam | Nové Město nad Metují | 3 | 33 | 33 | 11.00 | |
419 | Svatoň František | Pardubice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
419 | Svoboda Zdeněk | Broumov | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
419 | Štefan Pavel | Čibuz | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
419 | Štolovský Jan | Dolní Bousov | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
432 | Bílek Matěj | Lázně Bělohrad | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
432 | Charvát David | Slatiny | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
432 | Chládek Zdeněk | Broumov | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
432 | Cír Václav st. | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
432 | Drahokoupil Zdeněk | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
432 | Dymeš Jan | Obědovice | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
432 | Fischer Josef | Petrovice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
432 | Horák Marek | Třebechovice pod Orebem | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
432 | Hrdina Jiří | Niměřice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
432 | Kořínek Pavel ml. | Jaroměř | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
432 | Lochmanová Iva | Zdelov | 3 | 32 | 32 | 10.67 | |
432 | Motyčka Martin | Skuhrov nad Bělou | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
432 | Pour Leoš | Lázně Bělohrad | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
432 | Stárek Vladislav | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
432 | Suchánek Jaroslav | Konecchlumí | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
432 | Vokoun Jaroslav | Benátky nad Jizerou | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
432 | Zach Bohumil | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
432 | Škoda Matěj | Vrchlabí | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
432 | Štefan Miroslav | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
451 | Andrašovský Michal | Urbanice | 3 | 31 | 31 | 10.33 | |
451 | Benešová Soňa | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
451 | Chlád Josef | Kosičky | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
451 | Cita Hynek | Krčín | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
451 | Gabaj Drahomír | Benešov | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
451 | Jakubík Stanislav | Hradec Králové | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
451 | Kořínek Pavel st. | Jaroměř | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
451 | Kuh Matěj | Vrchlabí | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
451 | Matějka Miloslav | Hostinné | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
451 | Mokrý Jan | Uhlířské Janovice | 5 | 31 | 31 | 6.20 | |
451 | Pražák Lukáš | Velká Jesenice | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
451 | Sajdl František | Lípa nad Orlicí | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
451 | Samko Pavel | 2 | 31 | 31 | 15.50 | ||
451 | Schreiber Pavel | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
451 | Sychra Vladimír | Jenišovice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
451 | Vacek Miroslav | Týniště nad Orlicí | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
467 | Dlouhý Michal | Valdice | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
467 | Drož Martin | Vrchlabí | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
467 | Fridrich Jaroslav | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
467 | Hovorka Stanislav | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
467 | Kopa Stanislav | Moravičany | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
467 | Kutík Miroslav | Hradec Králové | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
467 | Kvapil Petr | Valdice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
467 | Novotný Břetislav | Vrchlabí | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
467 | Novák Martin | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
467 | Opletal Petr | Hradec Králové | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
467 | Rylka Adam | Vrchlabí | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
467 | Turský Jindřich | Krchleby | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
467 | Urbanec Vojtěch | Bukovina | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
467 | Čuda Miroslav | Hradec Králové | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
467 | Špacírová Sára | Jaroměř | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
482 | Bednář Aleš | Rtyně v Podkrkonoší | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
482 | Cejnar Jáchym | Náchod | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
482 | Chaloupka Zdeněk st. | Týniště nad Orlicí | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
482 | Douda Jan | Chrast u Chrudimi | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
482 | Fejfar Aleš | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
482 | Fišerová Martina | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
482 | Hladík František | Martínkovice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
482 | Kraus Tomáš | Hořice v Podkrkonoší | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
482 | Kánský Radek | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
482 | Macek Tomáš | Roztoky | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
482 | Mareš Jan | Turnov | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
482 | Nekvinda Jiří | Borohrádek | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
482 | Pauker Petr | Kramolna | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
482 | Psotný Jaromír | Nahořany | 3 | 29 | 29 | 9.67 | |
482 | Přívratský Tadeáš | Vrchlabí | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
482 | Vilímek Vít | Trnov | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
482 | Vítek Tomáš | Hradec Králové | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
482 | Čálek Jaroslav | Police nad Metují | Pára z navijáku | 2 | 29 | 29 | 14.50 |
500 | Dlesek Tomáš | Heřmanice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
500 | Dmejchal Marek | Sadová | SIRIUS TRAPER team | 2 | 28 | 28 | 14.00 |
500 | Džubera Aleš | Dolní Bousov | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
500 | Finger David ml. | Kostelec nad Orlicí | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
500 | Folkl Pavel | Nový Bydžov | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
500 | Havlín Petr | Veltrusy | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
500 | Hejčl Jiří | Jaroměř | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
500 | Janko Adam | Rtyně v Podkrkonoší | 4 | 28 | 28 | 7.00 | |
500 | Kala Jaroslav | Rýmařov | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
500 | Kaválek | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
500 | Kobos Jan | Trutnov | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
500 | Kocáb Jakub | Svémyslice | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
500 | Koller Jan | Náchod | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
500 | Komora Martin ml. | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
500 | Košťál Jiří | Police nad Metují | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
500 | Kučera Tomáš | Česká Lípa | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
500 | Lukeš Jakub | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
500 | Nýderle Martin | Jinolice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
500 | Ondráček David | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
500 | Slavík David | Kopidlno | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
500 | Sýkora Jiří st. | Malá Skála | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
500 | Zališ Vladimír | Broumov | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
500 | Škoda Jan | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
523 | Bajčík Václav | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
523 | Böhm František st. | Chrastava | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
523 | Dub Tomáš | Božanov | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
523 | Děček Antonín | Městec Králové | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
523 | Dřízek Viktor | Horní Maršov | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
523 | Fiedler Pavel | Jívka Vernéřovice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
523 | Hnízdil Lukáš | Cholenice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
523 | Hruška Václav ml. | Jaroměř | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
523 | Hudek Ondřej | Hradec Králové | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
523 | Kučera Tomáš | Pardubice | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
523 | Maček Miloš | Roztoky | 4 | 27 | 27 | 6.75 | |
523 | Nesvadbová Hana | Podhorní Újezd | 3 | 27 | 27 | 9.00 | |
523 | Nosek Matěj | Hradec Králové | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
523 | Novotná Aneta | Vrchlabí | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
523 | Obršál Aleš | Police nad Metují | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
523 | Prchlík Pavel | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
523 | Prouza Petr | Vrchlabí | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
523 | Seifertová Dita | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
523 | Skladowski Ondřej | Dobruška | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
523 | Sádovský Jiří | Batňovice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
523 | Trýznová Kateřina | Vrchlabí | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
523 | Čapenec Jakub | Nové Město nad Metují | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
523 | Červinková Žaneta | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
523 | Čáslava Jan ml. | Jaroměř | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
523 | Šandera Petr | Broumov | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
523 | Šplíchal Jan | Lázně Bohdaneč | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
523 | Špína Jiří | Valdice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
523 | Šrámek Jan | Stěžery | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
551 | Bařinka Oldřich | Březhrad | SIRIUS TRAPER team | 2 | 26 | 26 | 13.00 |
551 | Bělohlávková Eliška | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
551 | Frode Svatopluk | Martínkovice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
551 | Kment Tomáš | Hostinné | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
551 | Krejčík Ondřej | Kutná Hora | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
551 | Kudrna Michal | Jaroměř | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
551 | Kuliha Milan | Nová Paka | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
551 | Maršálek Radek | Ptenín | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
551 | Minařík Pavel | Kostelec nad Orlicí | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
551 | Morávek Miroslav | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
551 | Málek Pavel | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
551 | Máslo Aleš | Žďár nad Metují | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
551 | Procházka Martin st. | Kutná Hora | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
551 | Skákal Tomáš | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
551 | Slezák Luboš | Jílovice | 4 | 26 | 26 | 6.50 | |
551 | Tomeňuková Elena | Trnov | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
551 | Vodičková Markéta | Hradec Králové | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
551 | Voltr František | Hradec Králové | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
551 | Vrba David | Pečky | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
551 | Černý Jan | Pardubice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
551 | Čtvrtečka Jan ml. | Roztoky | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
551 | Šuchal Adam | Markovice | Betafish Církvice | 1 | 26 | 26 | 26.00 |
573 | Ardelán Denis | Lodín | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
573 | Bastl Tomáš | Jeníkovice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
573 | Dostál Petr | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
573 | Hampl jiří | Vrchlabí | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
573 | Hofinger Václav | 2 | 25 | 25 | 12.50 | ||
573 | Horáček Martin | Častolovice | 3 | 25 | 25 | 8.33 | |
573 | Hypský Vladimír | Hradec Králové | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
573 | Jiřička Jaroslav | Vrchlabí | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
573 | Kalenský Jaroslav | Prosečné | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
573 | Knížková Tereza | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
573 | Kollertová Oldřiška | Police nad Metují | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
573 | Koričanský Filip | Jásenná | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
573 | Kárníková Monika | Zdechovice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
573 | Kůřil Vojtěch | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
573 | Lacy Karel | Rumburk | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
573 | Mejtský Luboš | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
573 | Pirkl Marek | Stárkov | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
573 | Salaba Petr | 2 | 25 | 25 | 12.50 | ||
573 | Valach Josef | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
573 | Veselý Petr | Broumov | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
573 | Vágenknecht Dan | Pardubice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
573 | Černohlávek Martin | Barchov | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
573 | Šeps Stanislav | Sobčice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
596 | Andrle Miroslav | Hostinné | 3 | 24 | 24 | 8.00 | |
596 | Bašusová Romana | Mladé Buky | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
596 | Finger Aleš | Kostelec nad Orlicí | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
596 | Folc Jaroslav | Mladé Buky | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
596 | Hasal Aleš | Chomutice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
596 | Hrčková Sára | Močovice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
596 | Janda Pavel st. | Turnov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
596 | Ježek Jan | Vrchlabí | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
596 | Lukeš Jaroslav | Vrchlabí | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
596 | Manych Tomáš | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
596 | Novák Petr | Kolín | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
596 | Peňáz Václav | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
596 | Počík Pavel | Ostrava | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
596 | Pásler Oldřich | Deštné v Orlických horách | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
596 | Samek David | Jaroměř | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
596 | Skořepa Zdeněk | Hradec Králové | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
596 | Tryzna Lukáš | Vrchlabí | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
596 | Zimmerman Tomáš | Ruprechtice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
596 | Šimůnek Štěpán | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
596 | Štěpánek Jaroslav | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
596 | Šídlo Jaroslav | Dolní Branná | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
617 | Hladík Eliáš | Bohuslavice | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
617 | Horváth Josef | Velká Jesenice | 4 | 23 | 23 | 5.75 | |
617 | Horváth Milan | Sezemice | 3 | 23 | 23 | 7.67 | |
617 | Hyvnarová Petra | Rtyně v Podkrkonoší | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
617 | Ledvina Roman | Martínkovice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
617 | Malý Jiří ml. | Korouhev | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
617 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | MO ČRS Rokytnice v Orlických horách | 3 | 23 | 23 | 7.67 |
617 | Nohejlová Zdeňka | Trutnov | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
617 | Pacovská Jana | Jaroměř | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
617 | Patřičný Petr | Vrchlabí | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
617 | Pejhřimovský Jaroslav | Smidary | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
617 | Pelikán Jiří | Nové Město nad Metují | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
617 | Provazník Michal | Dřenice | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
617 | Rummelová Hana | Hronov | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
617 | Svoboda Josef | Dvůr Králové nad Labem | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
617 | Vích Samuel | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
617 | Červinka Milan | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
617 | Šimůnek Tomáš | Kopidlno | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
635 | Bartoníčková Nikola | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
635 | Bolehovský Lukáš | Lukavice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
635 | Funda Petr st. | Kutná Hora | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
635 | Hladík Aleš | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
635 | Hnízdil Roman | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
635 | Honc František | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
635 | Hrůša Michal | Hradec Králové | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
635 | Jiránek Vojtěch | Hradec Králové | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
635 | Ludvík Josef | Hradec Králové | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
635 | Lukeš Petr | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
635 | Martinec Jáchym | Hronov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
635 | Matoušek Jiří ml. | Rašovice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
635 | Muž Jan | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
635 | Roth Tomáš | Nové Město nad Metují | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
635 | Schejbal Jiří | Hradec Králové | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
635 | Sedlmaier Jiří | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
635 | Smrček Michal | Otovice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
635 | Syrůček Lukáš | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
635 | Vacková Eliška | Sedlčany | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
635 | Vajsar Lukáš | Česká Metuje | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
635 | Vlochová Zdeňka | Hostinné | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
635 | Vágenknecht Adam | Pardubice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
635 | Zaml Lukáš | Turnov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
658 | Bakeš Richard | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
658 | Dičko Slavomír | Jaroměř | 3 | 21 | 21 | 7.00 | |
658 | Ducháčová Veronika | Stárkov | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
658 | Figura Mieszyslaw | Polsko | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
658 | Hamplová Aneta | Vrchlabí | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
658 | Hanuš Jáchym | Nové město nad Metují | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
658 | Hofmanová Sabina | Hrochův Týnec | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
658 | Jelen Zdeněk | Opočno | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
658 | Kalina Michal | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
658 | Ondráček Jan | Hořice v Podkrkonoší | 3 | 21 | 21 | 7.00 | |
658 | Petr Jaromír | Sobčice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
658 | Richtr Kamil | Jaroměř | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
658 | Sajky Lukáš | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
658 | Trojánek Libor | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
658 | Varholík Ivo | Broumov | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
658 | Váňa Roman | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
658 | Výborný Zdeněk | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
658 | Zajíček Jan | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
658 | Štieber Petr | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
677 | Balvín Kryštof | Ústí nad Orlicí | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
677 | Baudyš Josef | Rtyně v Podkrkonoší | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
677 | Bělohlávek Stanislav | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
677 | Ducháč Pavel | Stárkov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
677 | Dítě Josef | Smidary | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
677 | Fišer Tomáš | Dolní Přím | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
677 | Hanasz Laura | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
677 | Hunka Tomáš | Trutnov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
677 | Jindra Václav | Hořice v Podkrkonoší | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
677 | Kadlček Ladislav | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
677 | Kalus Jiří | Týniště nad Orlicí | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
677 | Kočíš Andrej | Rumburk | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
677 | Levický Vlastislav | Vrchlabí | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
677 | Novotný Jaroslav | Smidary | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
677 | Pechanc Robin | Jaroměř | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
677 | Repczinsky Leskan | Polsko | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
677 | Rožníček David | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
677 | Rožníček Matěj | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
677 | Slivko Jiří | Hradec Králové | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
677 | Teichmann Patrik | Hronov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
677 | Tichý Lukáš | Trpišov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
677 | Valášek Milan | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
677 | Šebela Jakub | Miletín | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
677 | Škop Jaroslav | Jaroměř | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
701 | Bartoněk Zdeněk | Vrchlabí | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
701 | Filip Ondřej | Bělá pod Bezdězem | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
701 | Havel Jiří | Přestavlky | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
701 | Hlubuček Ladislav | Klášterní Lhota | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
701 | Hynek Roman | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
701 | Jícha Jakub | Smilovice | Betafish Církvice | 1 | 19 | 19 | 19.00 |
701 | Lahr Marek | Vrchlabí | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
701 | Macek Miloš | Roztoky | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
701 | Malý Jiří st. | Korouhev | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
701 | Mareček Tomáš | Dolní Radechová | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
701 | Mopučka Antonín | Vrchlabí | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
701 | Máslová Lucie | Trutnov | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
701 | Müller Petr | Lípa nad Orlicí | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
701 | Novák Jaroslav | Nemyčeves | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
701 | Petr Jan | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
701 | Pilař Daniel | Homyle | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
701 | Prázlová Kamila | Broumov | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
701 | Příhoda Martin | Hoříněves | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
701 | Sedláček David | Kostelec nad Orlicí | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
701 | Slavík Alexej | Vilémov | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
701 | Stieller Jakub | Česká Metuje | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
701 | Stiller Jakub | Česká Metuje | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
701 | Sýkora Jiří ml. | Malá Skála | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
701 | Sýkorová Eliška | Přepychy | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
701 | Čermák Bohumil | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
701 | Šetler Josef | 2 | 19 | 19 | 9.50 | ||
701 | Šikl Petr | Hubenice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
701 | Šváb Martin | Rtyně v Podkrkonoší | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
729 | Bednář Josef | Rtyně v Podkrkonoší | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
729 | Bekr Jiří | Jilemnice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
729 | Brusák Tomáš | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
729 | Cabicar Leoš | Jilemnice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
729 | Chmelař Daniel | Sadová | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
729 | Chrtek Pavel | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
729 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 2 | 18 | 18 | 9.00 |
729 | Dlouhý Jaroslav | Vrchlabí | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
729 | Dostál Zdeněk | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
729 | Drbohlav Jiří | Náchod | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
729 | Dvořák Miroslav | Opočno | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
729 | Dědík Vladimír | Bašť | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
729 | Hasal František | Chomutice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
729 | Hlušek Michal | Velký Dřevíč | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
729 | Jirousek Jaroslav | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
729 | Kaufman Jiří | Náchod | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
729 | Klimek Jan | Jaroměř | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
729 | Kubeček Jakub | Ruprechtice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
729 | Mikulka Pavel | Nový Bydžov | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
729 | Muž Petr | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
729 | Novotný Jakub | Křinice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
729 | Pavelka Miroslav | Heřmánkovice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
729 | Petružálek Martin | Pardubice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
729 | Popelák Miroslav | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
729 | Poskočil Petr | Dolní Bučice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
729 | Seďák Jiří | Jivany u Libuně | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
729 | Skladowski Martin | Dobruška | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
729 | Smrco Adam | Nové město nad Metují | 3 | 18 | 18 | 6.00 | |
729 | Stejskal Vojtěch | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
729 | Svoboda Marek | Hronov | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
729 | Sychrová Soňa | Jenišovice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
729 | Vach Vladimír | Týniště nad Orlicí | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
729 | Vaníček Viktor | Dolní Branná | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
729 | Zdeněk Dominik | Miletín | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
729 | Záruba Matěj | Hradec Králové | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
729 | Šimek Jaroslav | Velká Jesenice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
729 | Šipkovic Jakub | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
766 | Bořek Dominik | Dašice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
766 | Bříza Matěj | Hostinné | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
766 | Csontosová Vanesa | Týniště nad Orlicí | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
766 | Doležalová Monika | Pardubice | 3 | 17 | 17 | 5.67 | |
766 | Dušánek Bohuslav ml. | Jaroměř | 4 | 17 | 17 | 4.25 | |
766 | Děd Richard | Vrclabí | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
766 | Dědková Ilona | Rtyně v Podkrkonoší | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
766 | Erben Michal st. | Vrchlabí | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
766 | Fišnar Hynek | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
766 | Hanasz Martin | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
766 | Hynek Petr | Vlkov | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
766 | Ioanidis Kostas | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
766 | Janotová Denisa | Vrchlabí | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
766 | Kardoš Ondřej | Nové Město nad Metují | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
766 | Krejcar Aleš | Sobčice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
766 | Kvasnička Tomáš | Těchlovice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
766 | Malinský Oldřich | Hvozdnice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
766 | Michálek Josef | Choceň | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
766 | Nedbal Zdeněk | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
766 | Nitsche Agáta | Vrchovina | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
766 | Novotný Jiří ml. | Zámrsk | 3 | 17 | 17 | 5.67 | |
766 | Petr Marek | Sobčice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
766 | Pícha Tobiáš | Úpice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
766 | Rousková Karolína | Vrchlabí | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
766 | Rozníček David | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
766 | Rozsypalová Anna | Vrchlabí | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
766 | Rychterová Adéla | Vrchlabí | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
766 | Valtera Pavel | Hradec Králové | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
766 | Vondráková Romana | Vrchlabí | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
766 | Vondrášková Stela | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
766 | Šabata Jiří | Svatý Mikuláš | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
766 | Šafář Rudolf | Batňovice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
766 | Šotola Jan | Červená Třemešná | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
799 | Chaloupka Patrik ml. | Janov | 3 | 16 | 16 | 5.33 | |
799 | Dočekalová V. | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
799 | Dubský Ondřej | Hradec Králové | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
799 | Dvorský Zdeněk | Rasošky | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
799 | Endrys Viktor | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
799 | Gaži Karel | Hodkovice nad Mohelkou | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
799 | Harich Rudolf | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
799 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | 3 | 16 | 16 | 5.33 | |
799 | Hodík Martin | Slepotice | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
799 | Hruška Václav | Vestec | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
799 | Karel Petr | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
799 | Klener Josef | Rohoznice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
799 | Košek Josef | Běchary | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
799 | Kubizňák Tomáš | Časy | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
799 | Kvasnička František | Rohovládová Bělá | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
799 | Langr Josef | Velké Poříčí | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
799 | Marousek Zdeněk | Rtyně v Podkrkonoší | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
799 | Matouš Filip | Týniště nad Orlicí | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
799 | Morávek Josef | Kostelec nad Orlicí | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
799 | Pavel Jan | Rychnov nad Kněžnou | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
799 | Pavelec Tadeáš ml. | Prosečné | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
799 | Poslušný Josef | Lípa nad Orlicí | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
799 | Rumprecht Zdeněk | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
799 | Runštuk Martin | Česká Skalice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
799 | Tobolka Zdeněk | Ohnišťany | 3 | 16 | 16 | 5.33 | |
799 | Vican Marek | Přeštice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
799 | Včelák Zdeněk | Rohovládová Bělá | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
799 | Zajíček Petr | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
799 | Zítka Marek | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
799 | Čapek Oldřich | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
799 | Šiffel Přemek | Praha | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
799 | Šipkovic Miroslav | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
799 | Špelda Jakub | Provodov | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
832 | Bednář Jiří | Nové Město nad Metují | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
832 | Daněk Tomáš | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
832 | Deml Robin | Nový Bydžov | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
832 | Fejfar Jakub | Vrchovina | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
832 | Grim Milan | Bukovice nad Metují | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
832 | Honádková Nikola | Velké Poříčí | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
832 | Jirásková Nikola | Velký Dřevíč | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
832 | Kolbe Petr | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
832 | Kvasničková Aneta | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
832 | Malínský Adolf | Nová Paka | 3 | 15 | 15 | 5.00 | |
832 | Markovics Martin | Horní Ředice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
832 | Maslowski Zbigniew | Polsko | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
832 | Nosek Ladislav | Miletín | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
832 | Plíšek Vojtěch | Úlibice | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
832 | Středová Hana | Jaroměř | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
832 | Taržinský Oliver | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
832 | Vacek Adam | Týniště nad Orlicí | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
832 | Valeš Martin | Hradec Králové | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
832 | Veselý Martin | Broumov | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
832 | Voltrová Karla | Solnice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
832 | Zelenka Jiří | Otovice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
832 | Zvolánek Pavel | Hradec Králové | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
832 | Červený Ondřej | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
855 | Cína Josef | Košťálov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
855 | Cír Václav ml. | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
855 | Emlar Jiří | 2 | 14 | 14 | 7.00 | ||
855 | Habr Filip | Hronov | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
855 | Janda Lukáš | Turnov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
855 | Jaška Jaroslav ml. | Hradec Králové | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
855 | Jiřička Luboš | Malé Svatoňovice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
855 | Kotek Michal | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
855 | Kučera Filip | Jičín | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
855 | Ludvík Tomáš ml. | Žamberk | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
855 | Mach Jakub | Hronov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
855 | Maršálek Jakub | Ptenín | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
855 | Maňásková Nela | K. Lhota | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
855 | Mařan Jakub | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
855 | Mečíř Josef | Vlčice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
855 | Nejman Miroslav | Starý Ples | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
855 | Neubert Michal | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
855 | Nový Aleš | Bílsko | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
855 | Pacovský Jiří st. | Jaroměř | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
855 | Pokorný Ondřej | Opočno | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
855 | Pícha Jan ml. | Úpice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
855 | Slavík Michal | Kopidlno | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
855 | Sádovský Tomáš | Hradec Králové | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
855 | Ulman Tomáš | Hostinné | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
855 | Vostřez Kryštof | Přepychy | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
855 | Votoček Lukáš | Dolní Branná | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
855 | Vychytil Pavel | Klánovice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
855 | Zaněk Petr | Opočno | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
855 | Červinka Jiří | Náchod | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
884 | Bican Aleš | Holice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
884 | Bláha Jiří ml. | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
884 | Dax Ladislav | Náchod | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
884 | Daňo Tomáš | Libuň | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
884 | Fikar Matěj | Lodín | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
884 | Flejberk Patrik | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
884 | Goldmann Martin | Vrchlabí | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
884 | Hartmanová Olga | Kostelec nad Orlicí | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
884 | Kodymová Klára | Vrchovina | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
884 | Konečný Lukáš | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
884 | Kopecký David | Chrudim | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
884 | Kučerová Žaneta | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
884 | Maršík Jakub ml. | Nové město nad Metují | 3 | 13 | 13 | 4.33 | |
884 | Matouš Jiří | Černčice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
884 | Měšťan Jan | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
884 | Nepil Václav | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
884 | Netík Jiří | Hejtmánkovice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
884 | Peringer Pavel | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
884 | Richtr Petr | Jaroměř | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
884 | Vaníček Jaroslav | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
884 | Vích Tomáš | Úlibice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
884 | Zahálka Martin | Žernov | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
884 | Zilvar Adam | Přepychy | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
884 | Štěnička Adam | Týniště nad Orlicí | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
908 | Beneš Jan | Malé Svatoňovice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
908 | Beneš Petr ml. | Sadová | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
908 | Grulich Josef | Třebechovice pod Orebem | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
908 | Hanuš Jáchym | Nové Město nad Metují | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
908 | Hanák Jiří | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
908 | Houser Tomáš | Hronov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
908 | Hynek Miroslav st. | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
908 | Janík Jan | Vysoké Mýto | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
908 | Jirucha Antonín | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
908 | Jiránek Robin | Radvanovice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
908 | Kaftan Josef | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
908 | Kleštička Miroslav | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
908 | Klimeš Petr | Broumov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
908 | Koleta Zdeněk | Rtyně v Podkrkonoší | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
908 | Konopík Pavel | Ptenín | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
908 | Košek Vojtěch | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
908 | Kubišta Sebastian | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
908 | Kárník Jan st. | Zdechovice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
908 | Laryš Ondřej | Mladějov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
908 | Lech Jiří | Lešany | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
908 | Matuška Vojtěch | Třebechovice pod Orebem | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
908 | Moravec Tomáš | Košťálov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
908 | Nitsche Viktor | Vrchovina | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
908 | Novotný Lukáš ml. | Opočno | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
908 | Novák Vít | Lično | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
908 | Pacovský Jiří ml. | Jaroměř | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
908 | Pavlovič Petr | Přestavlky | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
908 | Pawel Milan | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
908 | Schovanec Pavel | Kutná Hora | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
908 | Shejbal Libor | Holice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
908 | Suchý Michal | Chomutice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
908 | Sýkorová Nela | Přepychy | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
908 | Valášek Jakub | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
908 | Veinfurter Libor | Jaroměř | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
908 | Vintera Ivan ml. | Náchod | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
908 | Záruba Ivan | Borek | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
908 | Čičovský Jiří | Hradec Králové | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
908 | Řeháček Vladimír | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
908 | Šprinc Michal | Těchlovice | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
908 | Švarc Jaroslav | Kutná Hora | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
948 | Bečvář Jakub | České Meziříčí | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
948 | Bělohlávek Pavel | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
948 | Dyntar Jiří ml. | Nové Město nad Metují | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
948 | Gančarčík Jan | Čeperka | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
948 | Grád Tomáš | Žleby | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
948 | Holeš Ivo | Jaroměř | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
948 | Janoušek Ladislav | Dobruška | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
948 | Kožíšek Tomáš | Třebechovice pod Orebem | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
948 | Lhoták Marián | Hradec Králové | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
948 | Machačný Jaroslav | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
948 | Majtény Zdeněk | Hostinné | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
948 | Marešová Andrea | Smidary | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
948 | Maňásek Marek | K. Lhota | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
948 | Pavlíček Jiří | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
948 | Piskora Matěj | Přepychy | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
948 | Prouza Josef | Velké Poříčí | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
948 | Příhoda Jiří | Hoříněves | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
948 | Růžička Lukáš ml. | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
948 | Strkač Stanislav | Bílá Třemešná | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
948 | Stříteský Lukáš | Hradec Králové | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
948 | Topinka František ml. | Hostinné | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
948 | Vavřinec Miroslav | Nová Paka | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
970 | Chaloupka Zdeněk ml. | Týniště nad Orlicí | 2 | 10 | 10 | 5.00 | |
970 | Grádová Denisa | Žleby | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
970 | Hajný Daniel | Myštěves | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
970 | Haman Milan | Smidary | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
970 | Hořínek Michal | Nové Město nad Metují | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
970 | Hubuček Patrik | Klášterní Lhota | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
970 | Izák Tomáš | Týniště nad Orlicí | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
970 | Janďourek Jiří | Kbelnice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
970 | Jaška Jaroslav st. | Hradec Králové | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
970 | Jungmanová Pavlína | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
970 | Kalenský Petr | Dolní Olešnice | 2 | 10 | 10 | 5.00 | |
970 | Kamenický Jan | Časy | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
970 | Kindl Zdeněk | Chomutice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
970 | Kodym Rostislav | Vrchovina | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
970 | Kotas Pavel st. | Mladá Boleslav | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
970 | Kuglerová Monika | Starý Ples | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
970 | Linhart Jaroslav | Bohdašín | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
970 | Ludvík Tomáš st. | Vamberk | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
970 | Malý Dominik | Labouň | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
970 | Maršálková Marcela | Ptenín | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
970 | Matějka Milan | Jaroměř | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
970 | Maťátko Jiří | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
970 | Netík Ondřej | Hejtmánkovice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
970 | Plíšek | Úlibice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
970 | Prošvic Martin | Týniště nad Orlicí | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
970 | Pryl Stanislav | Pardubice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
970 | Radoch Libor | Jaroměř | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
970 | Roháč Josef | Česká Skalice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
970 | Roháč Tomáš | Dolní Olešnice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
970 | Samko Petr | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
970 | Stoklasa O. | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
970 | Tomcsanyi Silvester | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
970 | Vlk Martin | Rtyně v Podkrkonoší | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
970 | Vostřez Josef | Přepychy | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
970 | Zahálková Bára | Žernov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
970 | Černák Fedor | Chlínky | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
970 | Šimůnková Markéta | Košťálov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
970 | Šubrt Pavel | Hostinné | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
1008 | Andrašovský Petr | Urbanice | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
1008 | Berko Dominik | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
1008 | Bílek Petr | Vrchlabí | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
1008 | Chmelař Martin | Sadová | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
1008 | Csoka Ladislav | Divec | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
1008 | Faltýnek Miroslav st. | Rtyně v Podkrkonoší | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
1008 | Hasal Lukáš | Hospozín | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
1008 | Hirko Ján | Hradec Králové | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
1008 | Hlotan Ludvík | Hradec Králové | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
1008 | Jiřička Jakub | Vrchlabí | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
1008 | Kašpar Dominik | Týniště nad Orlicí | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
1008 | Kerouš Ivan st. | Nové Město nad Metují | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
1008 | Kliková Sofie | Opočno | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
1008 | Kysela Rudolf | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
1008 | Křížek Vojtěch | Vrchovina | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
1008 | Loubová Viktorie ml. | Zdechovice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
1008 | Luňáček Lukáš | Týniště nad Orlicí | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
1008 | Malina František | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
1008 | Marek Jiří | Jaroměř | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
1008 | Muchová Barbora | Podhorní Újezd | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
1008 | Poděbradský Pavel | Trutnov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
1008 | Půr Stanislav | Lázně Bělohrad | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
1008 | Rutte Julius | Poběžovice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
1008 | Vegšmíd Milan | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
1008 | Vojtěch Roman | Broumov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
1008 | Zelinka Luboš | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
1008 | Zošiak Milan | Nové Město nad Metují | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
1008 | Čtvrtečka Kamil | Opočno | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
1008 | Čtvrtečka Matěj | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
1037 | Andrašovský Josef | Urbanice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1037 | Bartoněk Martin | Hradec Králové | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1037 | Bednář Aleš | Malé Svatoňovice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1037 | Beránek Jaroslav | Světlá nad Sázavou | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1037 | Bořil Miloš | Staré Smrkovice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1037 | Cabalka David | Javornice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1037 | Charvát Jakub | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
1037 | Dočekalová Ivona | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
1037 | Exner Jaroslav | Vrchlabí | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1037 | Faltýnek Miroslav ml. | Rtyně v Podkrkonoší | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1037 | Fišer Jaroslav | Dolní Přím | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1037 | Hadvich Vojtěch | Bačetín | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1037 | Halamíčková Markéta | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
1037 | Halyak Erik | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
1037 | Horák jan st. | Lodín | 3 | 8 | 8 | 2.67 | |
1037 | Hospodka Vojtěch | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
1037 | Hryzlík Michal | Lejšovka | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1037 | Janda Zdeněk | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
1037 | Janoušek Miroslav | Praha | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1037 | Jarkovský Petr | České Meziříčí | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1037 | Ježek Josef | Hradec Králové | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1037 | Jíra Zdeněk | Lubno | 2 | 8 | 8 | 4.00 | |
1037 | Kaftan Martin | Praha | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1037 | Kamenický Josef | Choteč | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1037 | Knettig Jiří | Provodov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1037 | Konečný | Jičín | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1037 | Kovanda Karel | Bolinka | Volejovky | 1 | 8 | 8 | 8.00 |
1037 | Kubalík Josef | Hrochův Týnec | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1037 | Kubrt Matěj | Krčín | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1037 | Kubík Marek | Nechanice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1037 | Macháček Miroslav | Myštěves | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1037 | Novotný Martin | Pardubice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1037 | Novák Milan | Pardubice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1037 | Novák Petr | Čankovice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1037 | Novák Roman | Mžany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1037 | Pekárek František | Jihlava | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1037 | Pekárek Michal | Jihlava | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1037 | Pekárek Tomáš | Jihlava | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1037 | Sajky Tomáš | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
1037 | Sedlák Miloš | Sezemice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1037 | Sobotka Jiří st. | Žďár nad Sázavou | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1037 | Teichman Patrik | Hronov | 2 | 8 | 8 | 4.00 | |
1037 | Tobolka David ml. | Jaroměř | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1037 | Topinka František st. | Hostinné | 3 | 8 | 8 | 2.67 | |
1037 | Tvarůžek Miroslav | Brandýsek | 2 | 8 | 8 | 4.00 | |
1037 | Unzeitig Bohuslav | Žďár nad Sázavou | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1037 | Viták Jaroslav st. | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
1037 | Vojtěchová Jana | Smidary | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1037 | Vrba Tomáš | Svítkov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1037 | Vít Ondřej | Bohuslavice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1037 | Záborský František | Nepolisy | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1037 | Čermák Josef | Kostelec nad Orlicí | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1037 | Černohorský Michal | Hradec Králové | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1037 | Šereda Jaroslav | Semechnice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1037 | Šrámek Josef | Holice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1092 | Carda Tomáš | Opočno | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1092 | Honzák Jaroslav | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
1092 | Hyďha M. | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
1092 | Izaiasz Jiří | Holice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1092 | Khun Pavel | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
1092 | Kratochvíl Milan | Hradec Králové | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1092 | Lukášek Martin st. | Velká Jesenice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1092 | Mareš Jaroslav | Broumov | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1092 | Mula Gregor | Polsko | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1092 | Pop Robin | Hradec Králové | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1092 | Sádovský Roman | Hradec Králové | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1092 | Wojciková Šárka | Sběř | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1092 | Šturma Jiří | Hořice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1105 | Ardelán Matyáš | Lodín | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1105 | Bušková Věra | Vrchlabí | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1105 | Dostál Matouš | Králíky | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1105 | Goldmann Martin ml. | Vrchlabí | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1105 | Horáček Pavel | Ostřetín | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1105 | Hájek Filip | Potštejn | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1105 | Hátle Vladimír | Šárovcova Lhota | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1105 | Kadlec Tomáš | Turnov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1105 | Krejzová Sofie | Divec | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1105 | Louda Josef | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
1105 | Lošanová Karolína | Smidary | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1105 | Maťaž Oleg | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
1105 | Melnichenko Igor | Náchod | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1105 | Nechanický Radek | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
1105 | Oždan Josef | Trutnov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1105 | Pažičan Petr | Kutná Hora | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1105 | Procházka Martin ml. | Kutná Hora | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1105 | Puš Tadeáš | Vrchovina | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1105 | Staňková Petra | Pardubice | 2 | 6 | 6 | 3.00 | |
1105 | Strnad Daniel | Košťálov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1105 | Zakiš Jan | Křinice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1105 | Šenk Tadeáš | Červený Kostelec | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1105 | Šichanová Vendula | Přepychy | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1105 | Šťastný Jan | Staré Smrkovice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1129 | Bernard Ondřej | Horní Nová Ves | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1129 | Horníček Ladislav | Borohrádek | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1129 | Kodymová Barbora | Vrchovina | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1129 | Kossler Ondřej | Dětřichov | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1129 | Kunc František | Podhorní Újezd | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1129 | Lembera Matěj | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
1129 | Mrázek Roman | Trutnov | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1129 | Nýdrle Tomáš | Trutnov | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1129 | Prouza Jan | Hronov | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1129 | Roďan Miloš | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
1129 | Rulc Jakub | Praha | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1129 | Rutte František | Poběžovice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1129 | Ručka Rudolf | Hodkovice nad Mohelkou | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1129 | Smutná Vladimíra | Smidary | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1129 | Strnad Roman | Broumov | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1129 | Středová Barbora | Velký Dřevíč | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1129 | Tománek Bohuslav | Hostinné | 3 | 5 | 5 | 1.67 | |
1129 | Tryzna Viktor | Police nad Metují | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1129 | Vojtíšek Jan st. | Starý Ples | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1129 | Vojtěch Jakub | Kladno | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1129 | Víglaský Jaroslav | Ústí nad Orlicí | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1129 | Zajíček Jiří | 2 | 5 | 5 | 2.50 | ||
1129 | Zilvar Filip | Praha | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1129 | Záleský Josef | Hradec Králové | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1129 | Červinka Josef | Orel | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1129 | Šotola Pavel | Lukavice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1129 | Štantejský Vojtěch | Náchod | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1156 | Brousil Karel | Hradec Králové | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1156 | Bílek Jan | Turnov | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1156 | Dlabola Jakub | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
1156 | Fikar Aleš | Sobčice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1156 | Finke Lukáš | Mžany | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1156 | Klimeš Lukáš | Broumov | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1156 | Knap Aleš | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
1156 | Ladnar Jiří | Rtyně v Podkrkonoší | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1156 | Lán Lukáš | Běleč nad Orlicí | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1156 | NND6 | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
1156 | Pejřimovský Jaroslav | Smidary | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1156 | Přibyl Jan | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
1156 | Richtr Dalibor | Rumburk | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1156 | Schneider Jan | Pardubice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1156 | Shejbalová Magdaléna | Holice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1156 | Valeš Ladislav | Horka u Staré Paky | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1156 | Veverka Zdeněk | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
1156 | Zezulka Petr st. | Bílá Třemešná | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1156 | Zilvar Šimon | Praha | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1156 | Štim Michal | Náchod | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1176 | Chlebo Michal | Trutnov | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1176 | Dlesek Milan | Jaroměř | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1176 | Doubek Jan | Častolovice | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
1176 | Fejfar Stanislav | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
1176 | Fikart Josef | Třebechovice pod Orebem | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1176 | Hladký Václav | Praha | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1176 | Hlavatý Tomáš ml. | 2 | 3 | 3 | 1.50 | ||
1176 | Horák Antonín | Lodín | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1176 | Jiřička Dominik | Hronov | 3 | 3 | 3 | 1.00 | |
1176 | Jíša Jiří | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
1176 | Krajner Tomáš | Rumburk | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1176 | Nosek Šimon | Rohoznice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1176 | Novotný Jindřich | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
1176 | Ponka Zdeněk | Jaroměř | 3 | 3 | 3 | 1.00 | |
1176 | Pros Jiří | Kostelec nad Orlicí | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1176 | Vohralík Miloš | Holice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1176 | Vojtěch Kryštof | Úpice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1176 | Zilvar Matouš | Praha | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1176 | Šimůnková Jaroslava | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
1176 | Šusta Vladimír | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
1196 | Baxant Jan | Benátky | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1196 | Bednář Adam | Malé Svatoňovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1196 | Brozd Bořivoj | Mezilečí | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1196 | Cerman Pavel | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1196 | Daněk Miroslav | Solnice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1196 | Fabiánek Pavel | Semily | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1196 | Frydrych Roman | Zdice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1196 | Havíř Martin | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1196 | Helásek Martin | Nové Město nad Metují | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1196 | Heřmánek Jakub | Rohovládová Bělá | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1196 | Hornych Milan | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
1196 | Houserová Adéla | Náchod | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1196 | Hájková Eva | Praha | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1196 | Hýsek | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1196 | Ingrová Lenka | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1196 | Kahl Pavel | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
1196 | Kondras Přemysl | Pardubice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1196 | Křepínský | Kostelec nad Orlicí | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1196 | Luňáček David | Hradec Králové | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1196 | Luňáček Petr | Hradec Králové | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1196 | Machová Karolína | Přepychy | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1196 | Maják Marek | Borohrádek | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1196 | Masaryk Tomáš | Hronov | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1196 | Myšík Jakub | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1196 | Petráček Jakub | Jaroměř | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1196 | Potoma Pavol | Mladé Buky | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1196 | Pozner Lukáš | Rašín | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1196 | Prokop Miroslav | Havlovice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1196 | Roman Martin | Otovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1196 | Rulc Bohumil | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1196 | Sloupenský Radim | Hronov | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1196 | Těžký Milan | Praha | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1196 | Vajsar Vojtěch | Hronov | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1196 | Vít Dušan | Libňatov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1196 | Zbahna Radek | Zdice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1196 | Zeman Jan | Hostinné | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1196 | Červinka František | Dvůr Králové nad Labem | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1196 | Řízek Miroslav | Benátky | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1196 | Šrámek Milan | Jaroměř | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1196 | Štěrba František | Holice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1196 | Šubrt Michal | Hronov | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1196 | Žid Jindřich | Častolovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1238 | Adámek Luděk | Zábrodí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Barka Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1238 | Bartoň Jaroslav | Opočno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Bastl Martin | Jeníkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Bařinka Tomáš | Týniště nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Bašek Petr | Třebechovice pod Orebem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Bašus Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1238 | Bendák Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1238 | Beracko Jan | Náchod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Beranová Anna | Bezděkov nad Metují | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Bergl Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1238 | Binar Rudolf | Trutnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Bis Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1238 | Bitnar Luboš | Machov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Bitnarová Romana | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1238 | Blažek Václav | Žďár nad Metují | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Blažek Zdeněk | Nepasice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Blažko Martin | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Boháček Lukáš | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Brandejs Jan | Nepasice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Bretová Petra | Černožice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Bubeníček Karel | Trutnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Bukaj Simon | Nová Ves | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Bureš Josef | Hořice v Podkrkonoší | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Březina Jaroslav | Dobříkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Cabalka Luděk | Borohrádek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Chmelař Milan | Častolovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Cita Jaroslav | Machov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Csernyanszký Antonín | Vysoké Mýto | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Daks Ladislav | Náchod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Donát Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1238 | Dočekal Michal | Rusek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Dub Ladislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1238 | Dušek Jan | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Dušek Miroslav ml. | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Dvořák Miloš st. | Trutnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Dvořáček Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1238 | Dytrt Milan | Úpice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Dědek Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1238 | Elsner Jakub | Deštné v Orlických horách | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Erban Pavel | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Erben Ladislav st. | Vrchlabí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Falta Radek | Vamberk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Federsel David | Obědovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Fejfar Marek ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1238 | Fingerová Hana | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Fišer Josef | Petrovice nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Fišera Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1238 | Flanderka Miloš | Pašinka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Galpl Karol | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1238 | Golba Patrik | Wroclaw | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Hainz Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1238 | Halamíček Vendelín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1238 | Hamáček Josef | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Hart Pavel | Hořice v Podkrkonoší | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Havel Miroslav | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Havlena Roman | Březhrad | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Havlík Matěj | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1238 | Hašek Filip | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Hažva Luboš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1238 | Hermanová Kristýna | Lužec nad Cidlinou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Hladík Kamil | Týniště nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Hlavsa Ondřej | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Hnízdil Milan st. | Prosečné | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Holeček Pavel | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Horská Rozálie | Týniště nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Horst František | Vrchovina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Horáček Zdeněk | Vrchlabí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Houha Miroslav | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Houška Jiří st. | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Hovorka Václav | Krakovany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Hořínková Barbora | Červený Kostelec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Hošek Evžen | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Hošek Milan | Hronov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Hoštický Tomáš | Milovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Hromádko Dan | Rohenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Hrubý Kryštof | Vrchlabí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Hrubý Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1238 | Hruš Jiří | Miletín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Hubáček Aleš | Nové Město nad Metují | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Hudák Petr | Vamberk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Hušek Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1238 | Hynek Ivo | Vrchlabí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Hynek Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1238 | Hynek Miroslav ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1238 | Hynek Tomáš | Trutnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Ioanidis Matyáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1238 | Izák Petr | Častolovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Janda Tomáš | Vrchlabí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Janeba Milan | Třebechovice pod Orebem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Janko Adam ml. | Hronov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Janowski Krysztof | Polsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Jeřábek Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1238 | Ježek Jiří | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Jirsák Karel | Nepasice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Jiříček Jaroslav | Vysoké Mýto | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Johanides Antonín | Roveňsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Juhošová Ivana | Podůlšany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Kadlecová Gabriela | Česká Skalice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Kalousek | Jeníkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Kapička Libor | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Kašparová Jana | Broumov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Kerouš Ivan ml. | Nové Město nad Metují | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Kisacká Natálie | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Kisacký Patrik | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Klika Martin | Opočno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Klinger Marek | Vrchlabí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Kopecký Matěj | Pohoří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Kopřiva Jaroslav | Skuteč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Kopřiva Vladimír | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1238 | Korpecki Piotr | Polsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Kotyza František | Záměl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Kovařík Kamil | Hořice v Podkrkonoší | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Kraus Jiří | Bělá u Pecky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Krištof Jan | Jeníkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Krištof Michal ml. | Borohrádek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Krištof Michal st. | Borohrádek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Krupička Matěj | Náchod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Kryl Jakub | Hořice v Podkrkonoší | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Král Lubomír | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Kubeček David | Třebechovice pod Orebem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Kubeček Jiří | Hejtmánkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Kubeček Jiří ml. | Hejtmánkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Kubrt Josef | Vrchlabí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Kubánek Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1238 | Kubát Daniel | Plotiště nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Kubíček Adam | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1238 | Kudrna Milan | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Kuman Robert | Smidary | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Kučera Daniel | Zábědov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Kučera Marcel | Opočno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Kučerová Karolína | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1238 | Kyndl Pavel | Nepasice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Kánský Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1238 | Kříž Daniel | Týniště nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Lajza Tomáš | Trutnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Landa Jakub | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Landa Matěj | Jehlice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Leden Ladislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1238 | Ledvina Lukáš | Meziměstí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Legner Lukáš | Vlčkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Leixner Michal | Nové Město nad Metují | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Lánský Jaroslav | Dobrá Voda | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Mach Tomáš | Hronov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Macháček Jaroslav | Lípa nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Macková Adéla | Hronov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Mader Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1238 | Malát Jaroslav | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Malý Jan ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1238 | Marešová Hana | Smidary | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Martincová Bedřiška | Police nad Metují | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Martinec Michal | Hronov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Menc Josef | Vrchlabí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Mečíř Robert | Trutnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Mikulka Vladimír | Týniště nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Militký David | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Morávek Jiří | Trutnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Mrva Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1238 | Musil Bohumír | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Musil Miloslav ml. | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Musil Miloslav st. | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Nedomlel Vojtěch | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Nedošinský Pavel | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Novotný Michal | Zámrsk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Novotný Petr ml. | Zámrsk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Novotný Vojtěch | Vrchlabí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Nový Josef | Onomyšl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Němec Petr | Trutnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Ostrožlík Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1238 | Ošlejšek Petr | Rýmařov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Pacovský Karel | Meziboří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Pastorek Jiří | Jenišovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Pavelec Filip | Prosečné | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Pavlík Petr | Trutnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Pawel Klaus | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1238 | Pekárek Daniel | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Pekárek Martin | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Petřík Marek | Libišany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Petřík Michal | Nepasice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Pinkas Miloslav | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Pithart David | Rtyně v Podkrkonoší | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Pohl Petr | Hronov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Počarovský Jan | Třebechovice pod Orebem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Počarovský R. | Třebechovice pod Orebem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Prchlík Matěj | Lodín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Prchlík Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1238 | Prokop Martin | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Prokop Zdeněk | Červený Kostelec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Prouza Martin | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Prášková Stanislava | Smidary | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Purma Daniel | Křičov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Páv Tomáš | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Pávek Martin | Choceň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Pávek Matěj | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Rajm Václav | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Rajtar Šimon | Smiřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Rezek Petr | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Richter Kamil | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Richter Michal | Plaňany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Rodr David | Hostinné | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Rogal Józef | Polsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Rogal Tomasz | Polsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Roháč Jakub | Dolní Olešnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Roháč Vojtěch | Dolní Olešnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Rozák Dominik | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1238 | Rozínek Karel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1238 | Rus Lukáš | Police nad Metují | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Rychlík Ladislav | Horní Jelení | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Rylka Roman | Vrchlabí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Rücker Václav | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Růžička Karel | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Růžička Patrik | Pohoří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Salaba Aleš | Trutnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Schetler Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1238 | Senítko Jiří | Rabštejnská Lhota | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Slavíček Ondřej | Rosice nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Slezák Pavel | Třebechovice pod Orebem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Slezák Václav | Jílovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Slezák st. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1238 | Sochor Štěpán | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1238 | Sokol Tomáš | Zábrodí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Souček Karel | Starý Ples | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Splítek Jan | Křinice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Statník Stanislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1238 | Středa Josef | Velký Dřevíč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Středa Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1238 | Svoboda David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1238 | Svoboda Jaroslav | Konárovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Svoboda Vojtěch | Dobré | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Svědík Petr | Police nad Metují | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Swistak Roland | Polsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Syrový Miloslav | Třebechovice pod Orebem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Syruček Antonín | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Tašinský Oliver | Velké Poříčí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Teuber Tomáš | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Tichý Dominik | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1238 | Tobiáš Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1238 | Tobiášek Ladislav | Týniště nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Tomek Dan | Rtyně v Podkrkonoší | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Tomeš Miloslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1238 | Tomiška Damián | Orel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Trávníček Pavel | Týniště nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Tuček Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1238 | Urban Filip | Rasošky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Utendorfský Jaromír | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1238 | Vacek Petr | Sedlčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Vacherlohn Radek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1238 | Valach Jaroslav | Častolovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Valtera Martin | Machov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Valášek Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1238 | Valášek Zdeněk | Zaloňov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Vaníček Pavel | Chomutice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Vaněk Dalibor | Vysoké Mýto | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Vaněk Pavel | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Vaněk Václav | Třebechovice pod Orebem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Vaňková Nikola | Třebechovice pod Orebem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Vejrek Jaromír | Broumov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Vencl Martin | Malé Svatoňovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Verner Antonín | Hronov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Veselý Jan | Jeníkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Veselý Vojtěch | Zaháj | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Vintera Ivan st. | Náchod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Vodička Miloslav | Hubálov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Vojtíšek Filip | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1238 | Vojtěch Adam | Lužec nad Cidlinou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Vrbický Michal | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Vrla Vladimír | Brandýs nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Vršecký Martin | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Vyhnálek Luboš | Třebechovice pod Orebem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Vágner Marián | Trutnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Waligóra Jan | Polsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Walmik Zdislan | Polsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Weber Karel | Trutnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Weintberger Milan | Český Šternberk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Wojciková Kateřina | Smidary | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Zechovský Matěj | Smidary | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Zeman Adam | Hostinné | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Zeman Martin | Semily | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Zemanová Eliška | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Zitová Klára | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1238 | Zubr Adam | Třebechovice pod Orebem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Zubr Vít | Třebechovice pod Orebem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Záhora Petr | Bžany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Záruba Jakub | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Čapek Filip | Úhlejov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Čepelka David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1238 | Čermák Ondřej | Vrchlabí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Černý Aleš | Police nad Metují | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Černý Bohuslav | Třebechovice pod Orebem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Černý Miroslav | Třebechovice pod Orebem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Černý Pavel | Třebechovice pod Orebem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Červinka Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1238 | Čihák Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1238 | Čtvrtečka Jiří | Roztoky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Čákora Libor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1238 | Čížek Stanislav | Třebechovice pod Orebem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Řeháček Miroslav | Česká Skalice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Řehůřek Jan | Hronov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Šabata Pavel | Žďár nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Šavrda Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1238 | Šefelín Kamil | Velký Dřevíč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Šesták Kamil | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Šidlo Jaroslav | Dolní Branná | 2 | 1 | 1 | 0.50 | |
1238 | Šimák Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1238 | Školník Milan | Jeníkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Šlitr Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1238 | Šmíd Marek | Náchod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Šorfa Ivo | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1238 | Špringer Richard | Starý Ples | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Šrám Dominik | Velké Poříčí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Štefan Tomáš | Petrovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Štverák Vojtěch | Dolní Černůtky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Šubr Petr | Horní Brusnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Šubrt Štěpán | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1238 | Švadlenka Matěj | Plačice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Švejda Karel | Doudleby nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Šádek Aleš | Košťálov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Šádková Zuzana | Košťálov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Žatecká Laura | Hostinné | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Žatečka Josef | Třebíč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Žižka Ondřej | Litoměřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1238 | Žwirek Češek | Wroclaw | 1 | 1 | 1 | 1.00 |