Žebříček - Kraj Karlovarský - 01.01.2023 - 31.12.2023
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 232 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mackura Zdeněk | Pernink | Bezrybky | 17 | 206 | 371 | 21.82 |
2 | Záhora Petr | Bžany | Bezrybky | 15 | 180 | 304 | 20.27 |
3 | Mach Václav | Pernink | 16 | 172 | 264 | 16.50 | |
4 | Hrdlička Jaroslav | Mariánské Lázně | 6 | 168 | 168 | 28.00 | |
4 | Porazík Václav | Kolešov | Rebels team | 8 | 168 | 188 | 23.50 |
6 | Povolný Zdeněk | Karlovy Vary | Kocanda team | 18 | 152 | 252 | 14.00 |
6 | Čori Petr | Chodová Planá | 8 | 152 | 165 | 20.63 | |
8 | Liščák Jan | Lubná | 8 | 145 | 161 | 20.13 | |
9 | Slezák Tomáš | Sokolov | 5 | 139 | 139 | 27.80 | |
10 | Šlesinger Martin | Rakovník | 5 | 135 | 135 | 27.00 | |
11 | Klein Jiří | Karlovy Vary | Kocanda team | 13 | 133 | 173 | 13.31 |
11 | Zlechovec Stanislav st. | Rakovník | 10 | 133 | 140 | 14.00 | |
13 | John Miroslav | Roudnice nad Labem | 5 | 131 | 131 | 26.20 | |
14 | Michálek Jan | Otovice | 9 | 127 | 141 | 15.67 | |
15 | Bauer František | Karlovy Vary | Kocanda team | 13 | 126 | 164 | 12.62 |
15 | Šilhavý Stanislav | Třemošná | 4 | 126 | 126 | 31.50 | |
17 | Münzer Josef | Nové Sedlo | 7 | 123 | 124 | 17.71 | |
18 | Dvořák Tomáš | Chodov | 5 | 122 | 122 | 24.40 | |
19 | Klement Antonín | Chranišov | 17 | 121 | 182 | 10.71 | |
20 | Perout Josef | Perštejn | Bezrybky | 12 | 120 | 153 | 12.75 |
21 | Lévai Josef | Jenišov | 13 | 119 | 150 | 11.54 | |
21 | Motl František | Bečov | 9 | 119 | 136 | 15.11 | |
23 | Sobotka Josef | Perštejn | 9 | 118 | 138 | 15.33 | |
24 | Lévai Jan st. | Dalovice | 14 | 112 | 147 | 10.50 | |
25 | Výborný Jiří | Teplá | 4 | 105 | 105 | 26.25 | |
26 | Polák Lukáš | Senomaty | 5 | 104 | 104 | 20.80 | |
26 | Würz Dalibor | Hořesedly | 5 | 104 | 104 | 20.80 | |
28 | Macháček Pavel | Loučky | 6 | 102 | 102 | 17.00 | |
29 | Porazík Jakub | Kolešov | Rebels team | 6 | 101 | 101 | 16.83 |
30 | Polák Martin | Senomaty | 4 | 99 | 99 | 24.75 | |
31 | Oberfalzer Jan | Karlovy Vary | 8 | 98 | 110 | 13.75 | |
32 | Charvát Lukáš | Černčice | Rebels team | 4 | 95 | 95 | 23.75 |
33 | Kopřiva Karel | Aš | 7 | 91 | 95 | 13.57 | |
34 | Baďura Václav | Karlovy Vary | 5 | 88 | 88 | 17.60 | |
35 | Půta Jiří | Plzeň | 5 | 87 | 87 | 17.40 | |
36 | Plimeke Petr | Karlovy Vary | 6 | 86 | 86 | 14.33 | |
37 | Hovorka Jan | Teplá | 4 | 81 | 81 | 20.25 | |
38 | Sochor Michal | Petrohrad | 4 | 69 | 69 | 17.25 | |
39 | Mendel Milan | Pšovky | 5 | 66 | 66 | 13.20 | |
40 | Zoul Artur | Žatec | 2 | 62 | 62 | 31.00 | |
41 | Bereš Jan | Planá | 3 | 61 | 61 | 20.33 | |
41 | Hložek František | Bílina | 5 | 61 | 61 | 12.20 | |
41 | Polák Martin | Rakovník | 2 | 61 | 61 | 30.50 | |
44 | Michálková Tereza | Otovice | 8 | 60 | 63 | 7.88 | |
45 | Varadi Miroslav | Nová Farma | 5 | 59 | 59 | 11.80 | |
46 | Simeonov David | 3 | 57 | 57 | 19.00 | ||
46 | Skačan Milan | Žlutice | 2 | 57 | 57 | 28.50 | |
48 | Pekárek Stanislav | Louny | 4 | 56 | 56 | 14.00 | |
49 | Sochor Rudolf | Petrohrad | 3 | 55 | 55 | 18.33 | |
50 | Rozum Pavel | Třemošná | 3 | 53 | 53 | 17.67 | |
50 | Zoul Marek | Žatec | 2 | 53 | 53 | 26.50 | |
52 | Beneš Karel | Bílina | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
53 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 1 | 49 | 49 | 49.00 |
54 | Dohnal František | Ostrov | 3 | 48 | 48 | 16.00 | |
54 | Houška Richard | Jenišov | 3 | 48 | 48 | 16.00 | |
56 | Schubert Martin | Chranišov | 4 | 47 | 47 | 11.75 | |
57 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 46 | 46 | 46.00 |
57 | Kabát Miroslav | Třemošná | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
59 | Makarský Michal | Karlovy Vary | 5 | 45 | 45 | 9.00 | |
60 | Dudáš Jan | Řeřichy | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
60 | Hakl Petr | Předonín | Fishing team Severočeši | 1 | 44 | 44 | 44.00 |
62 | Bína Libor | Dlouhý Most | Fishing team Severočeši | 1 | 43 | 43 | 43.00 |
62 | Rybenský Roman | Němčice | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
62 | Váňa Jindřich | Praha | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
62 | Váňa Tomáš | Zlosyň | Rebels team | 1 | 43 | 43 | 43.00 |
62 | Čech Jaroslav | Plzeň | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
67 | Honc Josef | Rumburk | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 42 | 42 | 42.00 |
67 | Novák Petr | Ostrov | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
67 | Čížek Pavel | Mariánské Lázně | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
70 | Chýle Oldřich | Bílina | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
70 | Pešek Michal st. | Řeřichy | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
70 | Pánek Petr | Rakovník | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
70 | Šnicer Petr | Veltěže | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
74 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 39 | 39 | 39.00 |
74 | Majoroš Vojtěch | Karlovy Vary | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
74 | Sochor Martin | Petrohrad | 3 | 39 | 39 | 13.00 | |
77 | Strnad Jakub | Cheb | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
77 | Šimůnek Otakar | Březová | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
79 | Halíř Lukáš ml. | Osek | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
79 | Králíček Jiří | Nová Role | 3 | 37 | 37 | 12.33 | |
81 | Fišer Libor st. | Louny | 3 | 36 | 36 | 12.00 | |
81 | Juřena Zdeněk | Ostrov | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
81 | Sochor Václav | Přeštice | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
84 | Sütto Petr | Ostrov | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
85 | Hořínský Tomáš | Mariánské Lázně | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
85 | Miklian Roman | Petrovice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
85 | Pešek Jiří | Řeřichy | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
85 | Strnad Roman | Mariánské Lázně | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
85 | Vydra Martin | Ostrov | 3 | 33 | 33 | 11.00 | |
90 | Holubec Milan | Ostrov | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
90 | Korytár Pavel | Mariánské Lázně | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
90 | Leško Jan | Tachov | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
93 | Charvát Adam | Libočany | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
93 | Strnad Lukáš | Mariánské Lázně | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
95 | Kühn Vítězslav | Senomaty | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
96 | Lindenberg Daniel | Teplá | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
96 | Skačan Ivan | Žlutice | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
96 | Tóth Petr | Karlovy Vary | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
99 | Bultas Petr | Přeštice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
100 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
100 | Kolitsch Matěj | Pernink | 3 | 25 | 25 | 8.33 | |
100 | Schingler Karel | Lovosice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
103 | Hlavatý Martin | Karlovy Vary | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
103 | Krupica Jaroslav | Planá | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
105 | Charvát Stanislav | Žatec | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
105 | Pálek Jiří | 2 | 23 | 23 | 11.50 | ||
105 | Zajíček Jiří | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
108 | Kukliš Vladimír | Karlovy Vary | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
108 | Maron Lukáš | Karlovy Vary | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
108 | Vařecha Luděk | Poděbrady | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
111 | Dvořák Jan | Louny | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
111 | Hlinčík Josef | Planá | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
111 | Ošťádal Gabriel | Loštice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
111 | Tišl Josef | Karlovy Vary | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
111 | Vican Roman | Přeštice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
111 | Viczeman D | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
111 | Čížek Petr | Horní Slavkov | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
111 | Žemla Pavel | Ostrov | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
119 | Mach Jakub | Pernink | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
119 | Wacka Petr | Mariánské Lázně | 3 | 20 | 20 | 6.67 | |
119 | Šíp Antonín | Ostrov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
122 | Kříž Martin | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
122 | Plimeke Tomáš | Karlovy Vary | 4 | 19 | 19 | 4.75 | |
122 | Poláček David | Teplá | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
122 | Poláček Matěj | Teplá | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
126 | Hujer Jiří | Železný Brod | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
126 | Jurášek Pavel | Klášter | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
126 | Rýdl František | Kynšperk | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
126 | Spiller Karel | Stod | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
130 | Brychta Jan | Vtelno | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
130 | Fait Miroslav | Kynšperk | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
130 | Mališ Aleš | Chranišov | 3 | 17 | 17 | 5.67 | |
130 | Skoumal Milan st. | Malé Březno | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
130 | Zadražil Jiří | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
130 | Čížek Karel | Karlovy Vary | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
136 | Andrš Robert | Mariánské Lázně | 3 | 16 | 16 | 5.33 | |
136 | Fictum David | Mariánské Lázně | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
136 | Fric Vlastimil | Domažlice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
136 | Kotouček Jaroslav | 2 | 16 | 16 | 8.00 | ||
136 | Langer Daniel | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
136 | Skalický Patrik | Nová Role | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
136 | Vopálenský Zdeněk | Ostrov | 4 | 16 | 16 | 4.00 | |
136 | Škvor Miroslav | Karlovy Vary | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
144 | Křenek Miroslav | Kynšperk | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
144 | Pešek Michal ml. | Řeřichy | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
144 | Pospíšil Pavel | Nová Farma | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
147 | Bártík Miloslav | Plzeň | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
147 | Laurinez Štěpán | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
147 | Loučka Bohumil | Tři Sekery | 3 | 14 | 14 | 4.67 | |
147 | Lévai Jan ml. | Karlovy Vary | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
151 | Kociotek Ladislav | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
151 | Šimt Josef | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
153 | Adamčuk Jan | Rakovník | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
153 | Ečer Karel | Horní Slavkov | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
153 | Hájek Pavel | Hostouň | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
153 | Kagánek Ladislav | Tachov | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
153 | Klikar Jan | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
153 | Koleňák Radim | Nové Sedlo | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
153 | Smihrodský Stanislav | Tachov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
160 | Myklian Roman | Petrovice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
160 | Ronner Richard | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
162 | Baruoci Martin | Ostrov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
162 | Gutlenbert Tomáš | Kynšperk | 2 | 10 | 10 | 5.00 | |
162 | Halíř Lukáš | Osek | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
162 | Kříž Michal | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
162 | Prokopová Lenka | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
162 | Skala Josef | Skřivánek | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
168 | Adamcuk Jan | Přílepy | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
168 | Bauerová Lenka | Černava | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
168 | David Martin st. | Rakovník | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
168 | Jindra Tomáš | Řeřichy | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
168 | Kohout Karel | Přeštice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
168 | Pálek Karel | Křepkovice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
168 | Sütto Petr ml. | Ostrov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
175 | Kopňa Miroslav | Ostrov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
175 | Kroča Jiří | Tovačov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
175 | Lee Matěj | Habartov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
178 | Bauer František ml. | Karlovy Vary | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
178 | Chýle Karel | Ústí nad Labem | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
178 | Hlinčík Dan | Nový Bor | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
178 | Hofman Jan | Ostrov | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
178 | Hora František ml. | Václavy | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
178 | Hora František st. | Václavy | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
178 | Kolčava Tomáš | Smolnice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
178 | Verner Vladimír | Smolnice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
178 | Vojtěchovská Marie | Teplá | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
187 | Kolich | Pernink | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
187 | Říha Jakub | Ostrov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
189 | Běle Jan | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
189 | Kubala Lukáš | Ostrov | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
189 | Pikrt Martin | Nové Sedlo | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
192 | Krejčí Petr | Kněževes | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
192 | Volf Petr | Karlovy Vary | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
192 | Zlechovec Stanislav ml. | Rakovník | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
192 | Žemla Milan | Ostrov | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
196 | Oravec Pavel | Loket | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
197 | Mach Matěj | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
197 | Michálková Marie | Otovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
197 | Nykl Daniel | Nová Role | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
200 | Adam Aleš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
200 | Barták Miloslav | Tachov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
200 | Bruška Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
200 | Cingroš Roman | Stod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
200 | Dvořák Tomáš ml. | Kaceřov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
200 | Eisenmann Robert | Kynšperk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
200 | Elbl Adam | Ostrov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
200 | Faitl Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
200 | Frank Adam | Čistá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
200 | Harold David | Hroznětín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
200 | Holub Ondřej | Ostrov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
200 | Horváth Marek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
200 | Houška Pavel | Dolní Žandov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
200 | Ivančík Ludovít | Teplá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
200 | Jenček Jan | Louny | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
200 | Jindra Petr | Chodov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
200 | Jiřík Matěj | Ostrov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
200 | KopřivaVáclav | Šabina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
200 | Korunka Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
200 | Kutlák Ivan | Kynšperk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
200 | Křehký Matyáš | Sokolov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
200 | Křenek Jaroslav | Kynšperk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
200 | Oplt Petr | Kynšperk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
200 | Opltová Petra | Kynšperk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
200 | Prášek Jiří | Karlovy Vary | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
200 | Příhoda Ondřej | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
200 | Roček Miroslav | Tachov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
200 | Svoboda Tomáš | Pernink | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
200 | Turner Jaroslav | Libavské Udolí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
200 | Velíšek Pavel | Kynšperk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
200 | Vošta Pavel | Ostrov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
200 | Vágner Petr | Pochlovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
200 | Šíp Vlastimil | Ostrov | 1 | 1 | 1 | 1.00 |