Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 94 termínů závodů
V minulosti zadáno 6912 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček členů klubu - Kraj Vysočina - 01.01.2019 - 31.12.2019 - Partnerské závody



Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 38 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Sobotka Miroslav Žďár nad Sázavou625525542.50
2Doležal Lambert Žďár nad Sázavou624124140.17
3Unzeitig Bohuslav Žďár nad SázavouPohoda team823626232.75
4Doležán Vladimír ChotěbořVysočina team723424935.57
5Mokrá Jana Najdek620220233.67
6Musílek Petr ChotěbořVysočina team419419448.50
7Polovic Ladislav Žďár nad Sázavou418218245.50
8Jirásek Petr ChotěbořVysočina team417917944.75
8Vágenknecht Jiří Pardubice417917944.75
10Doležán Nikola ChotěbořVysočina team517617635.20
11Pavlíček Jaroslav Žďár nad Sázavou516516533.00
12Melichar Tomáš Žďár nad SázavouVysočina team412412431.00
13Hos Martin OtínPohoda team311511538.33
14Ondráček Kamil Žďár nad SázavouPohoda team311211237.33
15Staněk Václav Hradec KrálovéVeteráni2868643.00
16Bareš Vladimír Slepotice3848428.00
17Janíček Jan Kamenice u Jihlavy3838327.67
18Janouch Miroslav Všechlapy3727224.00
19Kondras Přemysl PardubiceVeteráni2676733.50
20Syrůček Stanislav DražkoviceVeteráni2616130.50
21Chvála Petr SezemiceHungerfish team2606030.00
21Polívka Martin Ždírec nad Doubravou2606030.00
23Tošer Jaroslav Ústrašín2565628.00
24Chvála Jan SezemiceHungerfish team1505050.00
25Červený Jaroslav Jaroměř1434343.00
26Kočí Josef Mnichovo Hradiště1424242.00
27Bartoněk Lukáš Předměřice nad Labem1393939.00
28Pleskač Jan st. Libice nad Doubravou1373737.00
29Pleskač Jan ml. Libice nad Doubravou1353535.00
30Havrila Michal ml. Jaroměř1313131.00
30Machatý David Jaroměř1313131.00
32Šabata Jiří Svatý MikulášBlack Fish team1242424.00
33Havrila Michal st. Jaroměř1222222.00
34Taichner Radek Mikulovice1191919.00
35Bertok Milan Dublovice216168.00
36Icha Zdeněk Havlíčkův Brod1151515.00
37Franěk Robert Trutnov1141414.00
38Turský Jindřich Krchleby1131313.00

Copyright © 2013-2019, Rybářské žebříčky, z.s.