Rybářské žebříčky - Feeder

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 150 termínů závodů
V minulosti zadáno 5844 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček - Kraj Vysočina - 01.01.2018 - 31.12.2018



Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 55 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Fejt Petr st.Polička1343434.00
1Malý Jiří st.Korouhev2343417.00
3Šťastný OndřejTelecí1333333.00
4Břeň ZdeněkJimramov1313131.00
5Snášel RadekČerná Hora1303030.00
6Miček FrantišekKřetín1292929.00
6Raniak MartinTřešť2292914.50
8Pěta JiříLazinov1282828.00
9Hegr MiroslavKorouhev1272727.00
10Matal KarelČerná Hora1262626.00
10Unzeitig Bohuslav Žďár nad SázavouPohoda team1262626.00
12Melezínek VlastimilPolička1242424.00
13Sobotka Jiří st.Žďár nad Sázavou1232323.00
14Klimeš RadekPřibice1222222.00
14Zemen PetrŽďár nad Sázavou1222222.00
16Pěta JosefLazinov1202020.00
17Rambousek Stanislav TřebíčPohoda team1191919.00
18Šťastný RadekVeverská Bítýška1181818.00
19Kutal VítJimramov1171717.00
20Hos Martin OtínPohoda team1161616.00
20Peťovský IvanTřebíč216168.00
20Tomšík JanKřižanov1161616.00
23Škorpík DanielPísečné1141414.00
24Denemarek JiříHrotovice1131313.00
25Černý RadekTřebíč1121212.00
26Malý Jiří ml.Korouhev1111111.00
27Fiala MichalŽleby1101010.00
28Vitásek JiříČervená Lhota1999.00
29Vašík JakubJimramov1888.00
29Zavřel JanPomezí1888.00
31Jašková AnetaČerná Hora1777.00
31Pečta Radek st.Třebíč1777.00
33Kulka Štěpán ml.Jimramov1666.00
33Křenek RadekVodňany1666.00
35Vašíková KateřinaJimramov1555.00
35Vlasák MartinNové Syrovice1555.00
37Man LukášVodňany1444.00
38Novák RadekBlatnice1333.00
39Beneš PetrPolička1111.00
39Břeň EmilJimramov1111.00
39Homolka LudvíkOstrov nad Oslavou1111.00
39Jarušinský MichalKorouhev1111.00
39Pavelka Josef TřebíčPohoda team1111.00
39Procházka PavelJimramov1111.00
39Prudil JosefKřetín1111.00
39Satorie JanJimramov1111.00
39Satorie JosefJimramov1111.00
39Schwarzberger MiroslavJimramov1111.00
39Schwarzberger PavelJimramov1111.00
39Skryja MatějOstrov nad Oslavou1111.00
39Smrček VladimírBrno1111.00
39Čermák Jaromír st.Bystřice nad Pernštejnem1111.00
39Šoustarová KarolínaLísek1111.00
39Švejda MilanTřebíč1111.00
39Šťastný Milan st.Vitochov1111.00

Copyright © 2013-2018, Rybářské žebříčky, z.s.