Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 196 termínů závodů
V minulosti zadáno 5598 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček TOP - Celostátní - 01.01.2018 - 31.12.2018

 | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


V žebříčku se nachází celkem 2138 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Počet závodů 1 m 2 m 3 m 4 m 5 m 6 m 7 m 8 m 9 m 10m
1 Pazderka Adam  Hradec Králové 17 9 1 0 1 0 0 1 1 0 0
2 Záhora Petr Bílina 22 5 1 0 0 2 2 1 0 1 0
3 Bartoněk Lukáš  Předměřice nad Labem 26 4 3 5 3 1 1 0 0 1 0
4 Dostál Matouš  Králíky 14 3 2 2 2 1 0 0 0 0 1
5 Machatý David  Jaroměř 19 3 2 1 1 1 2 1 0 0 2
6 Syrovátka Tomáš ml. Příbram 7 3 2 0 0 0 0 0 1 0 0
7 Nauš Vladislav Blížejov 14 3 1 0 1 2 0 0 1 1 1
8 Smítka Radek  Bolina 13 3 0 1 1 0 1 1 0 0 0
9 Vágenknecht Jiří  Pardubice 23 2 3 4 4 0 1 0 0 0 0
10 Trnka Aleš  Třesovice 21 2 3 2 3 1 0 2 2 0 0
11 Křivánek Miroslav Roudnice nad Labem 11 2 2 2 1 0 1 1 0 0 0
12 Friedrich Tomáš Jablonec nad Nisou 15 2 2 1 0 0 0 0 0 0 0
13 Hrdlička Jaroslav Mariánské Lázně 12 2 2 0 0 1 1 1 0 0 0
14 Chvála Petr  Sezemice 26 2 1 3 1 1 1 2 1 0 1
15 Vodičková Kateřina  Příbram 10 2 0 4 0 0 0 0 1 0 1
16 Perout Josef Perštejn 19 2 0 2 2 0 1 1 1 1 0
17 Doležal Lambert  Žďár nad Sázavou 9 2 0 2 0 1 0 0 0 0 0
18 Charvát Lukáš  Černčice 19 2 0 1 0 1 1 0 1 1 0
19 Sobotka Miroslav  Žďár nad Sázavou 8 2 0 1 0 1 0 0 0 1 1
20 Falta Kamil Klášter nad Dědinou 4 2 0 1 0 0 0 0 1 0 0
21 Polovic Ladislav  Žďár nad Sázavou 11 2 0 0 1 2 0 1 0 1 0
22 Šnicer Petr Blšany 11 2 0 0 0 1 1 0 0 0 1
23 Beneš Zdeněk Peruc 8 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0
24 Pavlovič Petr Přestavlky 3 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
24 Bárta Jakub Přeštice 3 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
24 Sosnowski Lukasz Bogatynia 3 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
27 Syrůček Stanislav  Dražkovice 22 1 4 0 0 1 0 1 0 0 0
28 Žemlička Radek Slatiňany 9 1 4 0 0 1 0 0 0 1 0
29 Provazník Jiří Dřenice 11 1 4 0 0 1 0 0 0 0 0
30 Provazník Michal Dřenice 12 1 4 0 0 0 0 0 2 0 1
31 Tobolka Daniel  Nechanice 8 1 2 2 0 0 1 1 0 0 0
32 Chvála Jan  Sezemice 26 1 2 1 2 2 3 0 0 0 0
33 Zeman Luboš  Semily 18 1 2 1 2 0 1 1 1 1 1
34 Vašíček Zdeněk  Opočno 12 1 2 1 1 0 1 0 1 1 0
35 Münzer Josef Nové Sedlo 18 1 2 1 0 1 0 0 1 1 1
36 Dražan Zdeněk Panenský Týnec 12 1 2 1 0 0 0 2 1 0 0
37 Halíř Lukáš Osek 10 1 2 1 0 0 0 1 0 0 0
38 Havlíček Stanislav  Mělník 15 1 2 0 1 1 0 2 0 0 1
39 Doležán Vladimír  Chotěboř 22 1 2 0 1 0 1 0 0 1 0
40 Kupka Tomáš  Hradec Králové 9 1 2 0 0 0 1 0 0 0 1
41 Kopa Stanislav  Moravičany 12 1 2 0 0 0 0 0 1 2 1
42 Motal Jakub Dřenice 5 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0
42 Žák Miloslav Jindřichův Hradec 4 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0
44 Hlaváček Aleš Ostřešany 4 1 1 1 1 0 0 0 0 0 0
45 Váňa Tomáš  Zlosyň 12 1 1 1 0 1 0 1 1 0 0
46 Šinták Marek  Hradec Králové 9 1 1 1 0 0 1 0 0 2 0
47 Hložek František Bílina 17 1 1 1 0 0 1 0 0 0 1
48 Pleskač Jan st.  Libice nad Doubravou 10 1 1 1 0 0 0 0 0 0 1
49 Ledvinka Petr Ostřešany 3 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0
49 Bartes Petr Jaroměřice nad Rokytnou 4 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0
51 Brodský Michal  Hradec Králové 13 1 1 0 0 4 0 2 1 1 1
52 Říčař David  Zdelov 10 1 1 0 0 2 0 1 0 1 0
53 Ševčík Petr Louny 14 1 1 0 0 1 0 1 0 1 0
53 Černý Jindřich Mnichovo Hradiště 14 1 1 0 0 1 0 1 0 1 0
55 Wachtl Hynek 3 1 1 0 0 1 0 0 0 0 0
56 Sütto Petr Ostrov 4 1 1 0 0 0 1 0 0 1 0
57 Slavík Alexej  Vilémov 16 1 1 0 0 0 1 0 0 0 0
58 Harant Antonín Plzeň 13 1 1 0 0 0 0 1 1 0 0
59 Říha Jan Bakov nad Jizerou 3 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
59 Pryl Stanislav Pardubice 5 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
59 Pirkl Marek Stárkov 3 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
59 Martinů Jaroslav Polička 3 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
59 Kepáková Veronika Poruba 2 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
64 Vlček Petr  Častolovice 24 1 0 3 0 0 2 0 3 0 1
65 Krajňák Ivan Mikulovice 5 1 0 2 1 1 0 0 0 0 0
66 Kokeš Ladislav st. Mikulovice 6 1 0 2 0 1 1 0 0 0 0
67 Bártík Miloslav Plzeň 14 1 0 2 0 0 1 1 1 0 0
68 Ficner Jiří Lanškroun 5 1 0 2 0 0 0 0 1 0 0
69 Hampejs David Bílina 7 1 0 2 0 0 0 0 0 0 0
70 Mackura Zdeněk Pernink 18 1 0 1 3 1 0 0 0 0 1
71 Taichner Radek  Mikulovice 17 1 0 1 1 1 1 1 0 0 0
72 Dědík Vladimír  Bašť 12 1 0 1 1 1 0 0 0 2 0
73 Novák Vratislav Police nad Metují 7 1 0 1 1 0 0 0 1 1 0
74 Jaroš Zdeněk Hostinné 4 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0
74 Havlíček Josef Ostřešany 3 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0
76 Teplý Radek Mikulovice 4 1 0 1 0 1 1 0 0 0 0
76 Roček Jakub Drozdice 4 1 0 1 0 1 1 0 0 0 0
76 Bertok Milan  Dublovice 12 1 0 1 0 1 1 0 0 0 0
79 Kulda Jiří Rtyně v Podkrkonoší 4 1 0 1 0 1 0 0 0 1 0
80 Ďurček Josef ml. Mnichovo Hradiště 4 1 0 1 0 1 0 0 0 0 0
80 Vrla Vladimír Brandýs nad Labem 5 1 0 1 0 1 0 0 0 0 0
80 Šmůla David Dobřany 3 1 0 1 0 1 0 0 0 0 0
83 Novotný Jiří  Zámrsk 12 1 0 1 0 0 0 2 0 0 0
84 Pekárek Pavel st. Rtyně v Podkrkonoší 5 1 0 1 0 0 0 1 0 0 1
85 Aleksandrová Alena  Hradec Králové 22 1 0 1 0 0 0 0 1 1 1
86 Rambousek Stanislav  Třebíč 9 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0
87 Malý Josef Medlešice 3 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0
88 Hanzal Ondřej Želetava 9 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
88 Lokaj Jakub Loket 2 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
88 Jiřík Miroslav 2 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
88 Pešek Jan Chrudim 4 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
88 Jungwirt Vojtěch Strakonice 3 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
88 Horák Jaromír Albrechtice nad Orlicí 10 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
88 Pavka Martin Znojmo 2 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
88 Bejr Matouš Mnichovo Hradiště 3 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
88 Borovka Luboš Vodňany 8 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
97 Honc Josef Rumburk 11 1 0 0 2 1 0 1 0 0 0
98 Pekárek Stanislav Louny 10 1 0 0 2 0 1 0 0 0 0
99 Jinoch Roman Ostřešany 4 1 0 0 2 0 0 0 0 0 0
100 Vican Roman Přeštice 12 1 0 0 1 2 1 0 2 0 0
101 Semonský Jaroslav Nemošice 5 1 0 0 1 2 1 0 0 0 0
101 Malý Stanislav Pardubice 5 1 0 0 1 2 1 0 0 0 0
103 Pekař Jaroslav  Kamenice nad Lipou 9 1 0 0 1 2 0 0 0 0 0
103 Šťastný Zdeněk Pardubice 5 1 0 0 1 2 0 0 0 0 0
105 Konfršt Lukáš Pardubice 7 1 0 0 1 1 1 0 0 0 0
106 Řípa Aleš Heřmanův Městec 8 1 0 0 1 1 0 1 0 0 0
107 Soukup Michal Plzeň 7 1 0 0 1 1 0 0 0 1 0
108 Košina Pavel Domanín 7 1 0 0 1 0 1 3 0 0 0
109 Živný Miroslav ml. Bystřice nad Pernštejnem 3 1 0 0 1 0 1 0 0 0 0
109 Kotovic Jiří st. Zubří 3 1 0 0 1 0 1 0 0 0 0
111 Cablk Jan Pravonín 7 1 0 0 1 0 0 1 0 0 1
112 Švanda Radek Česká Skalice 6 1 0 0 1 0 0 1 0 0 0
113 Hyxa Jakub Medlešice 3 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0
114 Maršík Jan  Pelhřimov 3 1 0 0 1 0 0 0 0 0 1
115 Výboh Pavel Horní Bříza 2 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0
115 Petružálková Anet  Plotiště nad Labem 3 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0
115 Vojta Jan Protivín 2 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0
115 Štěrba Petr  Sezemice 2 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0
115 Rudolf Jaroslav Vrdy 4 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0
115 Beňo Jindřich Nové Spořice 2 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0
121 Lochman Pavel Zdelov 8 1 0 0 0 1 2 0 0 1 0
122 Mergl Jakub ml. Heřmanův Městec 4 1 0 0 0 1 0 2 0 0 0
123 Stuchlík Jiří  Nová Paka 9 1 0 0 0 1 0 1 0 1 0
124 Kopecký David Nasavrky 4 1 0 0 0 1 0 1 0 0 0
125 Svárovský David Humpolec 5 1 0 0 0 1 0 0 0 0 1
126 Netolický Lukáš Skuteč 2 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0
126 Tobolka Milan Nechanice 2 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0
126 Malec Miloš Velký Šenov 3 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0
126 Skalický Miroslav Milín 8 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0
126 Fencl Petr Kolín 2 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0
126 Tőkőly Martin st. Havířov 3 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0
132 Motyčka Martin Skuhrov nad Bělou 3 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
132 Miškolci Tomáš ml. Lanškroun 2 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
132 Pajer Stanislav Ledeč nad Sázavou 5 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
132 Poláček Petr st. Příbram 5 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
132 Motl František Bečov 6 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
137 Macháně Radek Krčín 4 1 0 0 0 0 0 1 1 0 0
138 Záruba Radek Těmice 3 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0
138 Skalický Jakub Milín 5 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0
138 Olbrich Petr Bechov 3 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0
138 Kolář Vítek Kozlov 2 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0
142 Beneš Karel Bílina 14 1 0 0 0 0 0 0 1 1 1
143 Pavlíček Jaroslav  Žďár nad Sázavou 11 1 0 0 0 0 0 0 1 0 1
144 Douda Jan Chrast u Chrudimi 10 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
144 Pěchouček Jiří Rakovník 2 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
144 Komora Martin Chlumec nad Cidlinou 8 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
144 Tůma Jakub Rousínov 6 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
144 Noskovič Jakub Strakonice 3 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
149 Fejt Petr st. Polička 2 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0
149 Mojžíš Lukáš  České Budějovice 4 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0
149 Makeš Lukáš Lukavice 2 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0
149 Váňa Michal Vepřek 2 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0
149 Derner Zdeněk Týniště nad Orlicí 3 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0
149 Šimůnková Markéta Košťálov 2 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0
149 Bednář Jakub Třebíč 2 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0
156 Slavík Tomáš  Humpolec 7 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
156 Sitta Bohuslav Taneček 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
156 Novotný Petr Přerov nad Labem 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
156 Prokeš Milan Libochovice 6 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
156 Wittvar Zdeněk st. Vrdy 7 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
161 Škorpík František Písečné 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
161 Wachtl Vojtěch 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
161 Souček Martin Veselí nad Lužnicí 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
161 Bárta Oldřich Nýrsko 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
161 Syrový František Vápensko 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
161 Hamák Tobiáš 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
161 Vaňous Radek Česká Třebová 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
161 Šimánek Jakub Rouštany 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
161 Zelenka Vladimír 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
161 Daniš Petr Kácov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
161 Rostaš Arpád 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
161 Liška Martin 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
161 Freitagová Tereza 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
161 Jón Richard Chlum 8 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
161 Brádler Pavel Červená Voda 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
161 Richter Pavel Plzeň 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
161 Trešl Milan Soběslav 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
161 Kabát Petr Smilovice 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
161 Ledvinka Martin Brno 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
161 Cveklová Kateřina Kadaň 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
161 Carda Radek Opočno 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
161 Kneř Vladimír Malá Skála 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
161 Pechmann Václav Stříbro 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
161 Nosek Šimon Vrchovina 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
161 Kusý Luboš Skuteč 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
161 Školoud Vladimír 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
161 Morávka David Staňkov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
161 Čapek Martin Dlouhá Lhota 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
161 Iveth Miroslav Mikulovice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
161 Szczotok Janek 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
161 Záruba Rudolf Divišov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
161 Hadžala Jan Odolena Voda 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
161 Velková Anna 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
161 Georgiev Boris 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
161 Richterová Tereza Chrastava 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
161 Gajda Viktor Poruba 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
161 Jarešová Eliška 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
161 Šafařík Petr Pohřebačka 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
161 Ďuračka Radek 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
161 Vokáč Štěpán 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
161 Leitl Miroslav Holýšov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
161 Vitnerová Vanesa 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
161 Šťastný Roman Brandýs nad Labem 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
161 Foltýn Martin 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
161 Drábek Jaroslav ml. 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
161 Tichý Rudolf Kácov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
161 Kettner Štěpán Provodín 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
161 Pacovský Albert 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
161 Svědínek Zdeněk Teplice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
161 Luňák František 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
161 Neubrand Marek Nové Město na Moravě 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
161 Vejvančický Matěj Nepomuk 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
161 Slavík Matěj Choceň 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
161 Slosarčík Lukáš 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
161 Škorpík Daniel Písečné 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
161 Kvapil Pavel Citonice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
161 Hruška Václav st. Jaroměř 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
161 Klimovský Peter Slovensko 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
161 Bielik Marcel 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
161 Kumprecht Zdeněk Nové Město nad Metují 5 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
161 Porazík Jakub Kolešov 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
161 Kvapil Miroslav 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
161 Valečko René 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
161 Petr Marek Sobčice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
161 Duba Ladislav ml. Žďár nad Sázavou 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
161 Bočková Alena 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
161 Novák Matyáš Nová Ves u Chotěboře 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
161 Štalmachová Beáta 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
161 Lévai Jan st. Karlovy Vary 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
161 Nass Adam Pňovice 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
161 Malý Jiří ml. Korouhev 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
161 Bošek Stanislav Brno 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
161 Janeček Jakub Hradec Králové 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
161 Brož Ondřej Poruba 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
161 Dvorský Daniel 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
161 Horáček Josef 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
161 Miřejovský Tomáš Opatovice nad Labem 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
161 Nožička Radek Jíkev 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
161 Hloch Matyáš Kelč 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
161 Vašík Jakub Jimramov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
161 Lukš Benjamin 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
161 Kazatel Petr Znojmo 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
161 Jireček Miroslav Hodkovice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
161 Koubský Adam Pelhřimov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
161 Bařina Petr 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
161 Brádler Petr Červená Voda 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
161 Velíšek Pavel Kynšperk 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
161 Jiránek Benjamin Líšný 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
161 Kratochvíl Martin Tábor 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
161 Hruška Jiří Jaroměř 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
161 Kot Hynek Zdislavice 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
161 Nohejl Karel st. Trutnov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
161 Budský Viktor Čelákovice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
161 Hamouz Zdeněk Česká Lípa 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
161 Flanderka Aleš Pašinka 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
161 Bludská Kristýna 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
161 Topič Lubomír Choryně 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
161 Petr Jaromír Sobčice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
161 Jukl Ivan Nemošice 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
161 Figura Daniel 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
161 Černá Kristýna 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
161 Cihlář Jakub Planá nad Lužnicí 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
161 Blecha Miroslav České Budějovice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
161 Lužný František 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
161 Hypš Jan Praha 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
161 Nekola Lukáš Hněvkovice 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
161 Mičič Bogdan Citonice 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
161 Holec Petr Poruba 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
161 Harant Miloš 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
161 Škoda Miroslav st. Velká Bíteš 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
161 Hodík Miroslav Sedlčany 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
161 Fridrich Kamil 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
161 Hladíková Simona Blovice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
161 Kianičková Jitka Peruc 7 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
161 Mlynarovič Ladislav Slovensko 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
276 Jirásek Petr  Chotěboř 14 0 4 0 2 0 1 1 0 1 1
277 Musílek Petr  Chotěboř 12 0 3 1 0 2 0 0 0 0 0
278 Čermáková Ema Stěžov 3 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0
278 Hofman David Hrochův Týnec 4 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0
280 Kraus Pavel Jablonec nad Nisou 17 0 2 1 1 1 1 0 1 0 1
281 Vican Marek Přeštice 7 0 2 1 0 0 1 0 0 0 0
282 Bařinka Tomáš  Týniště nad Orlicí 8 0 2 0 0 2 1 0 0 0 0
283 Tatíček Jiří Lukavice 8 0 2 0 0 2 0 0 1 1 1
284 Mačo Jiří  Slatina nad Zdobnicí 9 0 2 0 0 1 1 0 0 0 0
285 Moravec Pavel Čejov 5 0 2 0 0 0 0 0 0 1 1
286 Beroušek Petr Plzeň 5 0 2 0 0 0 0 0 0 0 1
287 Štarman Jiří  Staré Jesenčany 18 0 1 3 1 1 0 2 0 1 0
288 Vávra Luboš Lanškroun 6 0 1 2 0 0 0 0 1 0 0
289 Dydňanský Roman  Vrbno 19 0 1 1 1 0 1 0 1 1 1
290 Ježek Martin Předměřice nad Jizerou 11 0 1 1 1 0 0 2 0 0 0
291 Vrabec Jiří Plzeň 9 0 1 1 1 0 0 1 0 0 0
292 Jirsa Jiří Chmeliště 8 0 1 1 0 0 0 0 1 2 1
293 Sobotka Josef Perštejn 13 0 1 1 0 0 0 0 1 0 0
294 Görčöš Ivan Slovensko 3 0 1 1 0 0 0 0 0 1 0
295 Krobot Jiří  Dolní Čermná 6 0 1 1 0 0 0 0 0 0 1
296 Sládek Vladislav Nýrsko 3 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0
296 Truhlářová Daniela Vlašim 2 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0
296 Chýle Karel Ústí nad Labem 8 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0
296 Valha Jiří Ledeč nad Sázavou 3 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0
296 Horák Pavel Žiželice 2 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0
301 Pánek Petr Rakovník 15 0 1 0 2 0 2 1 0 2 1
302 Kondras Přemysl  Pardubice 7 0 1 0 1 0 2 1 0 0 0
303 Tejnecký Miroslav Zbraslavice 6 0 1 0 1 0 0 1 1 0 0
304 Hadač Pavel Horní Lipka 3 0 1 0 1 0 0 1 0 0 0
305 Bareš Vladimír  Slepotice 16 0 1 0 1 0 0 0 3 2 1
306 Řehák Václav  Police nad Metují 14 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1
307 Krajmer Tomáš Krásná Lípa 5 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
307 Halviger Roman Nemošice 2 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
307 Pecher Petr Strakonice 2 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
307 Vlach Krištof Blovice 2 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
307 Leško Jiří Oldřichov 4 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
312 Ficner Lukáš Lanškroun 6 0 1 0 0 2 0 1 1 0 0
313 John Miroslav Roudnice nad Labem 12 0 1 0 0 2 0 1 0 2 0
314 Langr Štěpán Mnichovo Hradiště 3 0 1 0 0 2 0 0 0 0 0
315 Doležán Nikola  Dačice 6 0 1 0 0 1 1 0 0 0 0
316 Tošer Jaroslav  Ústrašín 18 0 1 0 0 1 0 2 2 1 0
317 Bárta Martin Přeštice 4 0 1 0 0 1 0 2 0 0 0
318 Pavlíček Radomír Žďár nad Sázavou 9 0 1 0 0 1 0 1 0 0 0
319 Riedl Patrik  Humpolec 6 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1
319 Patrný Lukáš Velká Bukovina 5 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1
321 Jány Zdeněk Český Krumlov 3 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0
321 Hrachovina Miloš Mokré 4 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0
321 Vojíř Radek 3 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0
321 Böhm Jan Vodňany 3 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0
321 Rozkošný Jan Přelouč 2 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0
321 Riedl Filip  Humpolec 6 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0
321 Skryja Matěj Ostrov nad Oslavou 5 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0
328 Kaminský Jaroslav  Frýdštejn 16 0 1 0 0 0 2 0 0 1 0
329 Jiříček Jaroslav Vysoké Mýto 4 0 1 0 0 0 1 0 0 1 0
330 Hofman Denis Nový Bor 4 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0
330 Otradovský Josef Lanškroun 2 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0
330 Kolčava Tomáš Smolnice 4 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0
330 Provazník Matěj Stolany 2 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0
330 Grégr Jiří ml. Šubrtov 2 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0
335 Halamka Luboš 3 0 1 0 0 0 0 2 0 0 0
335 Kočí Josef  Mnichovo Hradiště 15 0 1 0 0 0 0 2 0 0 0
337 Vrba Tomáš  Svítkov 24 0 1 0 0 0 0 1 1 3 1
338 Klement Antonín Chranišov 18 0 1 0 0 0 0 1 0 1 0
339 Špitálský Václav st. Čelákovice 2 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0
339 Machán Pavel Náchod 4 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0
341 Hos Martin  Otín 9 0 1 0 0 0 0 0 2 0 0
342 Unzeitig Bohuslav  Žďár nad Sázavou 14 0 1 0 0 0 0 0 1 1 1
343 Makešová Veronika Lukavice 2 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0
343 Chwastek Tomáš Sedlčany 2 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0
343 Švanda Luděk Velký Třebešov 4 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0
346 Hlaváček Michal Benešov 3 0 1 0 0 0 0 0 0 1 1
347 Fröhlich Libor Hradec Králové 2 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0
347 Svoboda Jiří České Budějovice 2 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0
347 Novotný Antonín Klášterec nad Ohří 7 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0
347 Riedl Michal Humpolec 6 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0
347 Pospíšil Radek Brno 2 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0
352 Čížek Pavel Mariánské Lázně 4 0 1 0 0 0 0 0 0 0 2
353 Rybářová Leontýna Český Dub 4 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1
354 Mikulčická Lucie 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
354 Svoboda Václav Zásadka 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
354 Havel Jaroslav 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
354 Pětík Marek Libišany 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
354 Samlík Libor 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
354 Komín Vladimír Horní Cerekev 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
354 Čihák Jan Hradec Králové 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
354 Kotyk Michal Sadová 4 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
354 Majevský Matěj Český Těšín 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
354 Kruml Roman 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
354 Růžička Martin Hodkovice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
354 Houška Richard 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
354 Coufal Zdeněk Želetava 9 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
354 Skýpala Jiří 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
354 Čáp Jiří Klášterec nad Ohří 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
354 Pojer Milan st. Nepomuk 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
354 Jašková Aneta Černá Hora 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
354 Trnka Tomáš 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
354 Bartoňková Petra  Předměřice nad Labem 8 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
354 Klosse Miroslav 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
354 Řehoř Michal 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
354 Mikulčický Dušan 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
354 Rejzek Jakub Kněžmost 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
354 Petr Jan 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
354 Malenický Jan Tábor 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
354 Děček Miloslav Sloveč 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
354 Gogolák Jan st. Dvůr Králové nad Labem 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
354 Doležal Ondřej Choceň 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
354 Hanko Jáchym Rakovník 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
354 Maršíková Linda Záluží 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
354 Javůrková Týna Litomyšl 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
354 Dvořák Zdeněk 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
354 Pešek Matěj 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
354 Rožnovják Gustav Vsetín 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
354 Trojan Jaroslav st. Radovesnice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
354 Kopr Josef Brno 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
354 Černá Karolína 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
354 Prokop Bohumil Planá nad Lužnicí 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
354 Zemánková Johanka Frenštát pod Radhoštěm 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
354 Sychrová Soňa Jenišovice 5 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
354 Novotný Milan Mezihoří 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
354 Macháček Pavel Loučky 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
354 Sudík Miloslav Kochánky 7 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
354 Hrdina Jiří Bakov nad Jizerou 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
354 Špicar Matěj 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
354 Nožička Martin Poruba 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
354 Pohnán Jan Praha 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
354 Jílek Milan Polička 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
354 Tököly Jan 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
354 Jareš Štěpán 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
354 Fric Adam Rakovník 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
354 Cvercek Dominik 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
354 Dohnal Zdeněk 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
354 Adámek Jakub Byšice 4 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
354 Mokrý Jiří st. Havlíčkův Brod 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
354 Říha Josef Spálené Poříčí 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
354 Ledvinka Aleš Ostřešany 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
354 Casian Ivan Humpolec 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
354 Kameš Petr 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
354 Špatný Jakub Dolní Bukovsko 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
354 Mokrý Jiří ml. Havlíčkův Brod 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
354 Jeníkovský Jan Hokov 6 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
354 Bernard Michal Milín 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
354 Řezáč Tomáš Mladá Boleslav 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
354 Samková Natálie 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
354 Heřman František Milevsko 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
354 Kolínko David Svitavy 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
354 Kopal Tomáš 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
354 Zahrádka Josef 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
354 Král Jaroslav Bohdaneč 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
354 Kopecký David Chrudim 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
354 Švorc Vojtěch Klášterec nad Orlicí 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
354 Holubec Milan Ostrov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
354 Běle Václav Březnice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
354 Opiela Vladimír ml. Přeštice 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
354 Černoch Karel 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
354 Doležal David Vodňany 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
354 Lingler Jonáš Bělá pod Bezdězem 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
354 Slavík Jakub Klášterec nad Ohří 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
354 Janovský Miroslav ml. Hradec Králové 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
354 Sychra Vladimír Jenišovice 6 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
354 Bednář Štěpán 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
354 Chýle Oldřich st. Bílina 6 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
354 Polívka Miroslav Stod 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
354 Zastoupil Matyáš 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
354 Michálková Tereza 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
354 Voith Jiří Líšťany 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
354 Šťastný Ondřej Telecí 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
354 Míchal Jiří České Budějovice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
354 Rovnaník Zdeněk ml. 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
354 Suttner Roman Tachov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
354 Hurníková Martina Příseka 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
354 Haluza Petr Zbraslav 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
354 Šimáček David Roudnice nad Labem 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
354 Urban Jakub 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
354 Kostecký Kryštof Poruba 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
354 Valchař Petr Nejdek 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
354 Orgoň Roman Tachov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
354 Šmejkal Jan 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
354 Prázová Kamila Broumov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
354 Síl Luděk 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
354 Průša František 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
354 Voda Jiří Ujezd nad Lesy 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
354 Urban Jaroslav 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
354 Levová Kateřina 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
354 Plzák Karel Roudnice nad Labem 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
354 Němec Jan. 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
354 Podhora David 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
354 Charvát Martin Milčice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
354 Hanuš Pavel Pardubice 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
354 Klíma Ondřej 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
354 Kopčová Hana Nové Sedlo 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
354 Pecen Tomáš Rohoznice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
354 Nosek Daniel Miletín 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
354 Špůr Jan Jaroměř 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
354 Ctibor Jiří 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
354 Charvát David Slatiny 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
354 Bušta Pavel 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
354 Kotovic Jiří ml. Zubří 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
354 Simice Jan Plzeň 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
354 Holčapek David Ivančice 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
354 Holík Tomáš 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
354 Trenz Michal Citonice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
354 Oškrobany Jan 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
354 Chaloupka Patrik ml. Janov 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
354 Sobotka Petr  Žďár nad Sázavou 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
354 Procházka Ota Rudník 5 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
354 Barák Milan Želetava 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
354 Vejřík Vítězslav Nové Sedlo 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
354 Sehnal Karel Hustopeče 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
354 Mihalík Kamil 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
354 Kameš Jakub Čejov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
354 Jurajda Jaroslav Jiříkov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
354 Michalka Maroš 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
354 Hasal Jakub Chomutice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
354 Cajthaml Jaroslav Česká Lípa 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
354 Bernášková Ivana 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
354 Plocek Jiří Mirovice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
354 Špitálský Václav ml. Čelákovice 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
354 Zelinka David 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
354 Mařák Zdeněk Brandýs nad Labem 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
354 Buršík Milan 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
354 Hlaváček Ladislav Veselá 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
497 Juhoš Josef st. Rybitví 10 0 0 3 1 0 0 0 1 0 0
498 Klečák Miloslav Onomyšl 20 0 0 2 1 1 0 1 1 0 1
499 Seidl Jan Zbiroh 10 0 0 2 1 1 0 1 1 0 0
500 Kokeš Ladislav ml. Rozhovice 5 0 0 2 0 1 1 0 0 0 0
501 Gryč Jan  Přibyslav 9 0 0 2 0 0 1 0 1 0 0
502 Vlasta Vratislav Bakov nad Jizerou 6 0 0 2 0 0 0 0 0 1 0
503 Němec Jan České Budějovice 2 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0
504 Porazík Václav Kolešov 15 0 0 1 1 2 0 1 0 0 0
505 Edl Milan Plzeň 10 0 0 1 1 0 1 0 1 0 1
506 Man Bohuslav  Hořice v Podkrkonoší 16 0 0 1 1 0 1 0 0 1 3
507 Novák Zdeněk  Týniště nad Orlicí 21 0 0 1 1 0 0 1 0 0 0
508 Kadlec Tomáš Česká Skalice 6 0 0 1 1 0 0 0 0 1 0
509 Březina Jaroslav Dobříkov 2 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
509 Kočiš Andrej Rumburk 4 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
509 Janíček Jan Kamenice u Jihlavy 7 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
509 Spíchal Jaroslav Moravská Třebová 5 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
509 Krupka Jiří Telce 7 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
509 Vacík Zdeněk Havlíčkův Brod 11 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
509 Musil Jiří Ostřešany 3 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
509 Charwot Stanislav Čáslav 2 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
517 Šupol Michal Rychnov nad Kněžnou 12 0 0 1 0 1 1 1 2 0 0
518 Riesner Petr Police nad Metují 3 0 0 1 0 1 0 1 0 0 0
519 Nováková Eva Police nad Metují 7 0 0 1 0 1 0 0 1 0 1
520 Vágenknecht Adam Pardubice 4 0 0 1 0 1 0 0 1 0 0
521 Hraběta Václav Vlčice 4 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0
521 Vorel Aleš Rakovník 2 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0
521 Vencl František Mikulovice 2 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0
521 Drápal Vlastimil Jindřichův Hradec 7 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0
525 Sochor Rudolf Petrohrad 7 0 0 1 0 0 1 0 1 0 0
525 Kadlec František  Zlíč 16 0 0 1 0 0 1 0 1 0 0
527 Čipera Miroslav Bohutín 6 0 0 1 0 0 1 0 0 1 0
527 Kočí Jaroslav Praha 6 0 0 1 0 0 1 0 0 1 0
529 Kuneš Luboš Horní Bříza 2 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0
529 Motl Lukáš Jiříkov 2 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0
529 Lebeda Zdeněk Týniště nad Orlicí 12 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0
532 Pleskač Jan ml.  Libice nad Doubravou 10 0 0 1 0 0 0 1 0 1 0
533 Beránek Jaroslav Světlá nad Sázavou 6 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0
533 Novák Milan Pardubice 2 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0
533 Pánek Vít  Sezemice 9 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0
533 Krýsl Pavel Ledce 4 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0
533 Bartoš Tomáš Břehy 2 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0
533 Hudeček František Chýšť 5 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0
539 Karásek Pavel 3 0 0 1 0 0 0 0 1 0 1
540 Vágenknecht Dan Pardubice 4 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0
540 Bartoš František Chotěšov 5 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0
540 Veselý Pavel Uhlířské Janovice 5 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0
540 Vajda Miroslav Jiříkov 2 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0
544 Bernatík Tomáš Bohumín 2 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0
544 Kalus Petr Týniště nad Orlicí 4 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0
544 Jaroš Marek Hostinné 3 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0
544 Menčík Ivo Opatovice nad Labem 2 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0
544 Žák Luděk  Ostrava Poruba 2 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0
549 Dvořák Oldřich  Mělčany 6 0 0 1 0 0 0 0 0 0 3
550 Rozum Pavel Třemošná 9 0 0 1 0 0 0 0 0 0 2
551 Chýle Petr Bílina 8 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1
551 Půta Roman Plzeň 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1
551 Sochor Martin ml. Petrohrad 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1
551 Müller Jan 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1
551 Paulovič Marek Třeboň 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1
551 Hess Tomáš Zálší 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1
557 Mašín Jakub 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Mann Pavel ml. Bystřice nad Pernštejnem 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Zumr Michal ml. Čelákovice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Hrubý Pavel Praha 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Valla Vladimír 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Klouček Jan ml. Branná 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Bečka Pavel Plevnice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Kloubek Václav 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Dostál Jaroslav Liberec 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Navrkal Lukáš Plešice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Kostelanský Petr Nýrsko 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Viglavský Ondřej 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Sedlák Bohuslav 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Kopic Milan Humpolec 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Šilpoch Filip 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Růžička Josef Čeperka 4 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Boháč Josef Soběslav 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Andrž Ladislav  Bolehošť 4 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Kracík MIchal 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Šmíd Jakub Příseka 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Prokeš Milan 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Beneš Adam Mladá Boleslav 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Dvořák Jan Louny 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Hajný Šimon Poruba 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Borovičková Adéla 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Král Jaroslav ml. Kovanice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Jakubec Jiří ml. 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Glocarová Thea Žichlínek 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Klee Pavel Citonice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Beránková Eliška Světlá nad Sázavou 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Leitlová Ivana Holýšov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Franče Pavel Křivoklát 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Hrabáň Radek Čáslav 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Capůrka Aleš 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Rezek Petr Říčany 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Dědek Lukáš 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Bednář Aleš Malé Svatoňovice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Hloch Karel Prostějov 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Říčař Zdeněk Kocléřov 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Vrbický Michal Hradec Králové 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Spáčilová Rozálie 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Práde Jaroslav Hodkovice nad Mohelkou 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Karlík Martin 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Dejmek Lukáš 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Klečka Bohuslav 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Sláma Jiří Nové Město na Moravě 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Puškaš Pavel Karlovy Vary 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Vondráček Jan ml. Hlinsko 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Černohlávek Martin Barchov 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Novák Filip Králíky 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Horyna Tomáš Broumov 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Gargulák Karol 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Havlinger Roman Ostřešany 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Šrámek Petr  Opočínek 4 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Dvořák Pavel 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Martinovský Jaroslav Stod 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Myslík František 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Bartošová Eliška Kostelec nad Orlicí 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Peška Robin Žďár nad Sázavou 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Kopecký Petr Máslojedy 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Augustin Peter Slovensko 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Würz Dalibor Hořesedly 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Bednář Zdeněk Nahořany 4 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Hrdlička Vojtěch Mariánské Lázně 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Šebesta Miloš 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Ivaniš Petr 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Svoboda Stanislav 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Stožický Vlastimil ml. Jiříkov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Šimík David 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Janďourek Jiří Kbelnice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Svoboda Václav Horní Cerekev 4 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Kratochvíl Jan Hláska 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Jelínková Radka Dymokury 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Čondl Karel Milín 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Beck Milan Prachatice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Mendl Patrik Lučice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Feix Lukáš 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Mácha Jakub Kvasiny 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Ondráček Kamil  Žďár nad Sázavou 8 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Heidenreich Jan 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Fikar Petr ml. Horní Bříza 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Langer Daniel 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Chytilová Anna 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Kosmák Martin Hamry nad Sázavou 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Misík Pavel 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Prokeš Jan Velká Bíteš 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Bečka Jan 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Rysl Pavel Pelhřimov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Blaščík Petr Staré Jesenčany 7 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Pinko Tomáš Poruba 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Křepínský Jan 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Kerouš Ivan ml. Nové Město nad Metují 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Marek Jan 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Sikora Jindřich 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Faltus Ladislav Pardubice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Slavík Jaromír Humpolec 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Kulka Štěpán ml. Jimramov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Bulíček Tomáš Jemnice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Svoboda Jaroslav Mikulovice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Čech Rostislav 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Ovsík Josef Březnice 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Havel Ondřej Pavlovice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Vojtíšek Petr 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Keyzer Yuriy Jablonné nad Orlicí 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Hanák Pavel 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Gažiová Liliana Hodkovice nad Mohelkou 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Brondoš Pavel 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Pásler Vlastimil  Spyta 14 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Langer Milan 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Kühn Pavel 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Chalupský Petr Ledenice 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Kolín Josef 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Vicher Milan Plzeň 7 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Malý Jiří st. Korouhev 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Potičný Michal ml. Ivančice 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Miksa Otmar 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Nohynek Tomáš st. Mnichovo Hradiště 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Dvořák Dominik Brandýs nad Labem 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Vrbatová Aneta 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Zítko Josef Mikulovice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Bříza Filip Jiřice 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Toušek Stanislav st. 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Pavlát Martin 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Hoffmann Jan Bystřice pod Hostýnem 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Pirklová Karolína Stárkov 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Strnad Jakub Cheb 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Pouzar Josef Citonice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Císař Bohumír Pelhřimov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Sekanina Lukáš 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Myslík Ondřej Pardubice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Dreslerová Nikola Zábřeh 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Novotná Pavlína  Zámrsk 13 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Klesniak Peter Slovensko 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Doležalová Andrea Odolena Voda 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Dyntar Jiří st. Nové Město nad Metují 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Rác Jaroslav Mutějovice 6 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Kokoška Jiří Plzeň 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Blažek Václav Žďár nad Metují 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Bartoň Aleš Katusice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Kopal Jan 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Synek Martin Choceň 11 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Hornák David Havířov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Klimecký Jan 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Kovač Jakub 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Havránek Radek Čejov 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Rožnovský Josef Vrchlabí 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Jareš Petr 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Šitina Josef  Velká Jesenice 7 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Cvercek Pavel 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Pižl Marek Přelouč 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Sláma Jan 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Dušek Ondřej 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Kalousek Tomáš Blovice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Hyksa Jakub Medlešice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Jurča Michal 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Topič Jaromír Humpolec 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Drmota Zdeněk Bělá pod Bezdězem 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Jůn Jan Veselí nad Lužnicí 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Dohnálek Petr Rychnov nad Kněžnou 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Holý Zdeněk ml. Plzeň 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Kerouš Ivan st. Nové Město nad Metují 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Bidmon Pavel Korouhev 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Dubský František Mirovice 4 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Pečová Anežka 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Vlček Jakub Drozdice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Vágenknecht Tomáš 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
557 Kačur Jan st. Březnice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
724 Průša Vladimír Želetava 6 0 0 0 3 1 0 0 0 0 0
725 Melichar Tomáš  Žďár nad Sázavou 16 0 0 0 2 1 2 1 0 0 2
726 Povolný Zdeněk Karlovy Vary 12 0 0 0 2 0 1 1 0 0 0
727 Komárek Martin Havlíčkův Brod 6 0 0 0 2 0 0 1 0 1 0
728 Koudela Květoslav st. Louny 8 0 0 0 2 0 0 1 0 0 0
729 Olbrich Jakub Bechov 3 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0
729 Takács Pavel Žďár nad Sázavou 8 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0
729 Bardon Vít 4 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0
729 Škoda Matyáš Velké Poříčí 3 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0
733 Štěpánek Ladislav Medlešice 5 0 0 0 1 1 3 0 0 0 0
734 Jakubík Stanislav Hradec Králové 4 0 0 0 1 1 1 0 1 0 0
735 Duba Ladislav Žďár nad Sázavou 9 0 0 0 1 1 0 1 1 0 1
736 Mokrá Jana  Najdek 8 0 0 0 1 1 0 1 1 0 0
737 Novák Vratislav Týn nad Vltavou 7 0 0 0 1 1 0 0 0 1 0
738 Lopata David 2 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0
738 Nass Julius Pňovice 3 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0
738 Kertész Julius  Moravské Budějovice 2 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0
738 Staněk Václav  Hradec Králové 14 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0
738 Pfeifer Filip Dvůr Králové nad Labem 2 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0
738 Beránek Lukáš Světlá nad Sázavou 5 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0
744 Dyntera Jakub Medlešice 3 0 0 0 1 0 2 0 0 0 0
744 Dyntera Aleš Medlešice 3 0 0 0 1 0 2 0 0 0 0
744 Dohnal David Chrudim 3 0 0 0 1 0 2 0 0 0 0
747 Bultas Petr Přeštice 4 0 0 0 1 0 1 1 0 0 0
748 Chválová Lubica  Sezemice 12 0 0 0 1 0 1 0 0 0 2
749 Tůma Jiří Rousínov 10 0 0 0 1 0 1 0 0 0 1
749 Havrila Michal st.  Jaroměř 18 0 0 0 1 0 1 0 0 0 1
751 Míka Marek Veselí nad Lužnicí 2 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0
751 Peterka Jaroslav Česká Lípa 5 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0
751 Kecer Eduard Tachov 3 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0
751 Vokáč Šimon Mladá Boleslav 2 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0
751 Papoušek Ivan Hostim 3 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0
751 Štastný Lukáš 2 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0
757 Slavíček Ondřej Rosice nad Labem 3 0 0 0 1 0 0 1 0 1 0
758 Výborný Jiří Teplá 4 0 0 0 1 0 0 1 0 0 0
758 Pánková Aneta Rakovník 7 0 0 0 1 0 0 1 0 0 0
758 Staněk Roman st. Karlovy Vary 2 0 0 0 1 0 0 1 0 0 0
761 Kochan Pavel 3 0 0 0 1 0 0 0 1 1 0
762 Tomšů Svatopluk Mladá Vožice 5 0 0 0 1 0 0 0 1 0 1
763 Pšeničný Pavel Opočno 5 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0
763 Dičko David Klášterec nad Ohří 6 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0
763 Novotný Petr  Zámrsk 9 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0
766 Šilhavý Stanislav Třemošná 13 0 0 0 1 0 0 0 0 1 1
766 Liščák Jan Lubná 6 0 0 0 1 0 0 0 0 1 1
768 Častulík Luděk Moravská Třebová 4 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0
768 Miřejovský Zdeněk Opatovice nad Labem 2 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0
770 Držmíšek Miroslav Hradec Králové 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1
770 Vladyková Eliška Bohumín 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1
770 Šmíd Jan Kolešov 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1
773 Strejček Zdeněk 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Nachlingerová Aneta Praha 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Emmins Jarmila Horní Lipka 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Louda Václav Plzeň 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Hanuš Vladimír 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Košťák Alexandr Jablonec nad Jizerou 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Kořán Jindřich 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Bieliková Naděžda 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Babor Jan 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Hejda Filip Rakovník 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Malý Petr 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Čermák Jaroslav Rakovník 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Kubešová Denisa  Bolina 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Valach Josef 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Mareš Jakub Plačkov 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Chaloupka Daniel Čakovice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Pýcha Hynek Rakovník 5 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Docke Holm SRN 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Valenta Zdeněk Kamenice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Angelov Jan Březovice 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Roskovská Eliška Sojovice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Břeň Zdeněk Jimramov 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Lipka Jiří Perštejn 14 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Vávra Michal 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Svatoň Radek 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Rys Jaroslav 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Adam Jan 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Fidler František 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Hartman Jiří Roudnice nad Labem 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Bálek Ondřej Praha 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Prokeš Václav 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Hruška Bohumil st. Valašské Meziříčí 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Potužák Karel Luby u Chebu 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Jakubík Adam Hradec Králové 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Malenovský David 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Myška Adam 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Stonawski Rudolf Praha 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Mareš Jan ml. Praha 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Pecha František 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Černay Peter Slovensko 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Němec Bohuslav 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Motejzlík Petr 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Horáček Tomáš 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Barda Jan Milevsko 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Němečková Julie 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Krejčí Miroslav Štětí 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Lettko Jakub 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Živný David Poruba 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Kletečka Pavel Kladruby 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Šmejda Adam 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Novák Daniel 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Doležal Jaroslav Vodňany 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Tošovský Jakub Bělá pod Bezdězem 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Bárta Adam Třesovice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Jurášová Ema Blovice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Sofron Petr 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Stoszková Valerie 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Hrtáň Ivo 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Gavlas Jiří ml. Dolní Bukovsko 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Šimková Marie 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Pácal Antonín 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Havrila Michal ml.  Jaroměř 14 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Hubka Jan 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Blažková Aneta Pelhřimov 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Novotná Jaroslava  Zámrsk 8 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Zajíček Luboš Liboteřice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Pletka Jan Březnice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Mašlonka Jiří Bělá pod Bezdězem 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Dubský Michal 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Suchý Jakub 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Sofron Pavel 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Svoboda Miloš Panenský Týnec 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Kubišta Jaroslav 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Velebný Pavel Praha 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Chwastek Vladimír Sedlčany 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Pagačová Pavlína st. Mladá Boleslav 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Prchal Adam Horšovský Týn 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Valda Martin 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Tinhofer Jan 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Richter Pavel ml. 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Šesták Filip Jaroměř 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Vojtíšek David 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Böhm Aleš Hodkovice nad Mohelkou 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Hromada Dominik 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Vacek Josef Nepomuk 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Prokeš Pavel ml. 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Andrašovský Michal Urbanice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Pavelka Petr Rumburk 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Pecka Zdeněk Hošťalovice 5 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Bičík Vojtěch 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Orolín Lukáš Mnichovo Hradiště 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Cetkovská Anna Česká Třebová 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Kubík David 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Břinda Karel Blovice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Tonar Petr Čistá 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Šimek Martin 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Hurník Čeněk Mariánské Hory 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Bogdanský Antonín Kladruby 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 okeš Daniel Mikulovice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Brendlová Klára Lanškroun 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Janeček Ondřej 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Buchta Petr 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Hnulík Svatopluk Havlíčkův Brod 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Moravčík Samuel Slovensko 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Filko Jan Bělá pod Bezdězem 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Rajzíková Anna 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Funěk Tomáš Hoštice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Šimek Matěj ml. 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Witschel Martin 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Staněk Roman ml. Karlovy Vary 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Čech Jaroslav Plzeň 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Zvoníček Jiří Lázně Bělohrad 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Lebedinská Nicol 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Hiner Dominik 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Kříž Josef Jindřichův Hradec 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Jakoubek Ondřej 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Grünwald Petr Brandýs nad Orlicí 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Petr Radim Nové Město na Moravě 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Blažek Jiří Odolena Voda 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Źán Sebastien Plzeň 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Čechalová Kateřina Slatiňany 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Kropáček Lukáš Dřínov 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Borovička Martin Králíky 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Vacek Petr Zábědov 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Pešek Václav 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Picek Jaroslav st. Rakovník 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Králík Tomáš 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Čejka Petr Čermná nad Orlicí 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Čáha František 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Doležal Václav 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Neumann Martin Nasavrky 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Špitálská Aneta Čelákovice 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Mišun Ondřej 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Wenzel Roman Loučky 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Bureš Štěpán Podůlšany 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Buksa Jiří 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Klimek Jakub 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Hrazdíra Petr 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Mrázek Karel Mirovice 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Patrnčiak Dušan Nové Mesto nad Váhom 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Šulc Petr Tuněchody 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Kindl Jan Chomutice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Kolář Jakub 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Hlásenský Miroslav Polička 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Řeháčková Andrea Dymokury 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Hradečná Amálie Praha 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Čondl Karel ml. Milín 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Neumann Zdeněk Domanín 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Šedý Marek 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Joukl Jiří Chotěboř 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Černý Stanislav Moravské Budějovice 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Bagar Šimon 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Dobiáš Ladislav 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Zemjanek Patrik 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Fišer Petr Litomyšl 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Kubát Jakub 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Eret Vojtěch 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Havlová Eliška Praha 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Prokeš Roman Velká Bíteš 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Matějka Jindřich Strakonice 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Jírovec Tomáš 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Pelinka Marek Choceň 5 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Kozák Roman Soutice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Straka David Český Těšín 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Veselý Ondřej 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Halabrin Dušan Hradec Králové 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Novák Martin. 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Vašíková Kateřina Jimramov 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Novotný Jiří ml. Jemnice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Havlíček Roman Ostřešany 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Bělohubý Robert Dříteč 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Vohanka Marian 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Sedláčková Hana Velký Šenov 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Dedera Tomáš Divišov 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
773 Holý Petr 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
948 Franěk Robert  Trutnov 11 0 0 0 0 2 2 1 1 0 0
949 Škoda František Pacov 5 0 0 0 0 2 1 0 0 1 0
950 Kalina Pavel Telce 5 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0
950 Urban David Opatovice nad Labem 3 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0
952 Černý Václav Plzeň 5 0 0 0 0 2 0 0 1 0 0
953 Sobotka Jiří st. Žďár nad Sázavou 7 0 0 0 0 2 0 0 0 0 1
954 Kropáček Tomáš ml. Rožmitál pod Třemšínem 2 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0
954 Vorlíček Karel Chřibská 3 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0
956 Prach Adam Merklín 6 0 0 0 0 1 2 0 0 0 1
957 Doležalová Monika Pardubice 4 0 0 0 0 1 2 0 0 0 0
958 Čížek Zdeněk Libochovice 5 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0
958 Kopecký Petr Voleč 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0
960 Kulhavý Pavel Pěčice 3 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0
960 Novotná Lenka  Zámrsk 3 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0
960 Skřivánek Milan Plesná 2 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0
960 Vojtěch Václav  Mlázovice 13 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0
964 Majoroš Vojtěch Karlovy Vary 4 0 0 0 0 1 0 1 1 0 0
965 Čermák Martin ml. Stěžov 3 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0
965 Klein Jiří Karlovy Vary 2 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0
967 Šupol Petr Libišany 9 0 0 0 0 1 0 0 1 0 0
967 Paštika Miloš Opočno 7 0 0 0 0 1 0 0 1 0 0
969 Mareš Vladimír Praha 12 0 0 0 0 1 0 0 0 1 0
969 Novák Jan Červené Pečky 4 0 0 0 0 1 0 0 0 1 0
969 Wimmer Jan Teplice 2 0 0 0 0 1 0 0 0 1 0
972 Slavík Jakub Vilémov 5 0 0 0 0 1 0 0 0 0 1
972 Zeman Vojtěch st. Hostivice 13 0 0 0 0 1 0 0 0 0 1
974 Šedivý Vojtěch ml. Mladá Boleslav 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
974 Jurasová Natálie Bohumín 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
974 Jamniška Pavel 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
974 Sochor Jaroslav ml. Hluboká nad Vltavou 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
974 Šic Pavel 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
974 Smejkal Adam Havlíčkův Brod 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
974 Sixta Jan 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
974 Kosmel Marian Slovensko 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
974 Pacholátko Richard Mladá Boleslav 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
974 Drábek Tomáš 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
974 Brendl Patrik Lanškroun 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
974 Kučera Jan ml. 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
974 Hlaváček Jakub Loučky 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
974 Karas Lukáš Jaroměř 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
974 Brýl Šimon 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
974 Vágner Václav Choceň 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
974 Dostál Vít Bystřice nad Pernštejnem 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
974 Prejza František 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
974 Grendziok Petr 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
974 Horníčková Eliška Červená Voda 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
974 Hasal Aleš Chomutice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
974 Fictum David 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
974 Klívar Patrik 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
974 Kulhánek Adam Jablonné nad Orlicí 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
974 Kurtin Jan 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
974 Sochorová Hana Petrohrad 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
974 Kuklová Dana 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
974 Novák Radim Ostrava 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
974 Řeháček Adam Vrchovina 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
974 Půža Miroslav 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
974 Valínová Michaela 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
974 Průša Roman Vlašim 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
974 Veselý Lukáš Jaroměřice nad Rokytnou 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
974 Vondra Aleš Lučice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
974 Svoboda Radoslav Medlešice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
974 Matej Jiří Přerov 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
974 Frydrych Jakub 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
974 Koubek Aleš 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
974 Bidmon Karel 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
974 Holák Štěpán 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
974 Satorie Jan Jimramov 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
974 Jandečková Kristína 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
974 Kopecký Karel ml. 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
974 Sochor Václav Přeštice 9 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
974 Košař Tomáš Osek 5 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
974 Tauberová Gabriela Řevnice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
974 Nešpor Ladislav Třešť 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
974 Kadlec Vratislav Benátky nad Jizerou 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
974 Magdolen Patrik ml. Poruba 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
974 Bednářová Šárka 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
974 Kašpar Richard Náchod 4 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
974 Bednář Josef Rtyně v Podkrkonoší 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
974 Klapal Kamil Skuteč 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
974 Kalčík Matěj  Plzeň 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
974 Pavlík Petr Sokolov 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
974 Šoustarová Karolína Lísek 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
974 Jakubec Jan 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
974 Urbanová Denisa 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
974 Dyntr Aleš Medlešice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
974 Pösl Martin 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
974 Štefanica Josef Tehov 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
974 Tóth Petr Karlovy Vary 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
974 Darebný Jiří Králíky 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
974 Kolář Michal Žďár nad Sázavou 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
974 Patřičný Krištof Líšný 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
974 Zemánek Martin 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
974 Řádek Jaroslav 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
974 Klouček Jan st. Branná 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
974 Hájek Lubomír Lanškroun 5 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
974 Klich Václav Rakovník 4 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
974 Dvořák Martin 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
974 Kavoň Marian Slovensko 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
974 Bureš Petr Trutnov 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
974 Vojíř Josef 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
974 Elicer Oldřich 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
974 Pechan Pavel Velká Chuchle 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
974 Poláček Petr ml. Příbram 4 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
974 Vídeňský Zdeněk Lhotice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
974 Šabatka Tomáš Sasov 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
974 Maršík Jan Záluží 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
974 Pažout Ondřej Dolní Ředice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
974 Halač Juraj Slovensko 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
974 Zvoníček Radim Kamenice nad Lipou 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
974 Weiss Branislav 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
974 Tošner Jaroslav Roudnice nad Labem 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
974 Kapec Lukáš Leština 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
974 Juříček Pavel Choryně 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
974 Vyskočil Karel Staré Sedliště 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
974 Kabelka Jan Sasov 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
974 Kudrna Michal 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
974 Gér Tadeáš 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
974 Oumara Martin Pelhřimov 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
974 Lipert František Bechyně 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
974 Binová Marie Havířov 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
974 Tůma Marek Hořany 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
974 Musil Ondřej Ždírec nad Doubravou 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
974 Zgarba Adam 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
974 Kučera Tadeáš Praha 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
974 Poslušný Josef Lípa nad Orlicí 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
974 Pirkl Filip Police nad Metují 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
974 Brůna Jan Rumburk 4 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
974 Pácl František Ústí nad Orlicí 7 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
974 Duraj Filip Nepomuk 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
974 Šimek Pavel Horní Brusnice 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
974 Hronek Karel Luby u Chebu 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
974 Pavlíček Kamil Žďár nad Sázavou 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
974 Snášel Radek Černá Hora 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
974 Ouhrabka Michal 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
974 Mlčák Luboš Domanín 4 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
974 Orel Vojtěch Poruba 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
974 Cetkovská Michaela Česká Třebová 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
974 Závěta Miroslav 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
974 Svatek Jiří 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
974 Piekar Vladislav 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
974 Pařízek Luboš Uhlířské Janovice 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
974 Mrázek Zdeněk 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
974 Lelek Miroslav Neratovice 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
974 Koleň Michal Blatná 7 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
974 Šrámek Patrik  Opočínek 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
974 Klášterka Jakub 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
974 Weigend Aleš Mladá Boleslav 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
974 Jíra Zdeněk Lubno 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
974 Kodada David ml. Soběslav 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
974 Dvořák Miloslav Ústí nad Labem 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
974 Kovář Michal Třešť 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
974 Vrba David Dřenice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
974 Růžičková Nela Morašice 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
974 Strakoš Josef 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
974 Ovsíková Tereza Březnice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
974 Brokl Vladimír Skuteč 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
974 Faltová Nikola 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
974 Satorie Josef Jimramov 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
974 Jančík Jiří D. Libina 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
974 Dyntr Jakub Medlešice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
974 Borovička Pavel 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
974 Šolc František 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
974 Darebný Daniel Králíky 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
974 Hošek Michal 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
974 Špánek Milan Žleby 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
974 Dlouhá Adéla 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
974 Svatoň Petr Jaroměř 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
974 Strnad Lukáš Praha 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
974 Tobiášek Ladislav  Týniště nad Orlicí 11 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
974 Čaněk Antonín 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
974 Krausová Simona Stříbro 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
974 Neugebauer Matouš 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
974 Chvátal Jakub 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
974 Vilček Matěj 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
974 Smorada Marek Slovensko 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
974 Ráchelová Eva 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
974 Matouš Filip Týniště nad Orlicí 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
974 Vladyka Martin Kácov 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
974 Janota Jaromír Březnice 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
974 Pavlát Václav 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1128 Šabata Jiří  Svatý Mikuláš 22 0 0 0 0 0 2 0 1 0 1
1129 Benda Pavel  Mělník 13 0 0 0 0 0 2 0 0 1 1
1130 Hošek Stanislav Pacov 4 0 0 0 0 0 2 0 0 0 1
1131 Petružálek Jiří  Plotiště nad Labem 14 0 0 0 0 0 1 1 1 0 2
1132 Molek Petr  Plzeň 5 0 0 0 0 0 1 1 0 1 1
1133 Vyhlídal Emanuel Borohrádek 6 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1
1134 Půta Jiří Plzeň 17 0 0 0 0 0 1 0 1 1 1
1135 Lát Jiří Česká Lípa 4 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0
1135 Špatný Jan ml. Dolní Bukovsko 2 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0
1135 Stojka Jiří Klešice 3 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0
1135 Turský Jindřich  Krchleby 8 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0
1135 Charvát Valentin Jihlava 6 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0
1140 Farka Martin Čejov 3 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0
1140 Izaiasz Petr  Holice 8 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0
1140 Novák Petr Čankovice 5 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0
1140 Hencel Jiří  Police nad Metují 17 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0
1140 Bačovský Petr Polička 3 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0
1140 Svoboda Stanislav st. Čejov 2 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0
1146 Baďura Václav Karlovy Vary 4 0 0 0 0 0 1 0 0 0 2
1147 Hladík Tomáš  Dobruška 5 0 0 0 0 0 1 0 0 0 1
1147 Mendel Milan Pšovky 5 0 0 0 0 0 1 0 0 0 1
1149 Pazderka Luboš Hradec Králové 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
1149 Nekola Petr Světlá nad Sázavou 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
1149 Ondráková Denisa 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
1149 Čada Milan Kelč 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
1149 Krejčí Petr ml. Horní Stakory 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
1149 Rybář Jindřich ml. Český Dub 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
1149 Kubišta Jan 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
1149 Skotnica Richard 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
1149 Šácha Jaroslav 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
1149 Srnec Artur 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
1149 Zářecká Zoe Frenštát pod Radhoštěm 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
1149 Váňa Vlastimil Český Brod 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
1149 Bocheza Jan 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
1149 Kučera Vladimír Praha 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
1149 Bednář Adam Malé Svatoňovice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
1149 Motyčka Karel Rychnov nad Kněžnou 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
1149 Němeček Jiří Nové Město na Moravě 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
1149 Holub Ondřej Nepomuk 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
1149 Pech Stanislav Zdemyslice 6 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
1149 Landfeld Vojtěch 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
1149 Matulka Jaromír 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
1149 Lédl David Mirovice 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
1149 Zemánková Eliška Frenštát pod Radhoštěm 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
1149 Mašek Filip Nepomuk 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
1149 Kympl Jaroslav Zlosyň 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
1149 Mannová Lucie Bystřice nad Pernštejnem 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
1149 Bartoš Michal ml. Chřibská 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
1149 Rolník Jan Chýšť 5 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
1149 Picek Jaroslav ml. Rakovník 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
1149 Málek Petr Chotěboř 4 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
1149 Fikar Matěj Lodín 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
1149 Frolík Adam 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
1149 Veselý Josef Uhlířské Janovice 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
1149 Stupka Tomáš 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
1149 Pelikán Pavel 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
1149 Janovský Martin 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
1149 Šenigla Peter Slovensko 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
1149 Burian Jiří Jihlava 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
1149 Hartl Miroslav Březnice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
1149 Šuchal Adam  Markovice 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
1149 Sisr Michal Pardubice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
1149 Novotný Petr ml. Lhotice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
1149 Pečová Tereza 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
1149 Bílý Samuel Rakovník 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
1149 Ganders Michal 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
1149 Lange Janusz 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
1149 Danko Jakub Rokycany 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
1149 Kupsa Jan st. Buřenice 4 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
1149 Boček Ondřej 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
1149 Bohár Jiří Lipová-lázně 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
1149 Vašák Tomáš 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
1149 Viernáková Lucie 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
1149 Dintr Jakub ml. MIkulovice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
1149 Juha Adam 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
1149 Voda Radek Brno 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
1149 Kučerová Kateřina 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
1149 Panas Lukasz Polsko 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
1149 Morávka Daniel Holýšov 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
1149 Kalistová Sára 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
1149 Křičenský Ladislav st. Kunvald 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
1149 Valkoun Matyáš 1 0 0 0 0 0 1 0