Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 20 termínů závodů
V minulosti zadáno 7047 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček TOP - Celostátní - 01.01.2019 - 31.12.2019

 | 01.01.2020 - 31.12.2020  | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


V žebříčku se nachází celkem 2164 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Počet závodů 1 m 2 m 3 m 4 m 5 m 6 m 7 m 8 m 9 m 10m
1 Pazderka Adam  Hradec Králové 25 6 1 2 3 1 2 1 0 0 0
2 Štarman Jiří  Staré Jesenčany 26 5 2 4 1 1 0 1 0 1 1
3 Vágenknecht Jiří  Pardubice 33 5 2 1 1 3 6 2 2 1 6
4 Jirásek Petr  Chotěboř 22 5 0 3 2 0 0 1 0 1 0
5 Doležán Vladimír  Chotěboř 29 5 0 1 0 3 3 1 1 1 0
6 Pekař Jaroslav Kamenice nad Lipou 13 4 3 0 0 0 0 0 1 0 0
7 Vašíček Zdeněk  Opočno 25 4 2 1 1 1 0 1 1 0 3
8 Tatíček Jiří Lukavice 12 4 0 1 1 1 0 0 0 0 2
9 Syrůček Stanislav  Dražkovice 42 3 3 2 2 2 3 3 1 0 0
10 Provazník Michal Dřenice 16 3 3 2 1 1 0 0 0 2 1
11 Kočí Josef  Mnichovo Hradiště 37 3 3 1 2 1 3 1 1 2 1
12 Trnka Aleš  Třesovice 24 3 3 1 0 1 0 3 1 0 0
13 Chvála Petr  Sezemice 45 3 2 2 3 3 1 0 1 3 1
14 Hrdlička Jaroslav Mariánské Lázně 19 3 2 2 1 1 1 1 0 1 0
15 Porazík Václav  Kolešov 26 3 2 0 1 0 1 1 4 2 1
16 Pekárek Pavel st. Rtyně v Podkrkonoší 9 3 1 1 1 0 0 0 0 0 0
17 Doležal Lambert  Žďár nad Sázavou 23 3 1 1 0 1 2 0 0 1 0
18 Šťastný Zdeněk Pardubice 7 3 1 1 0 0 0 1 0 0 0
19 Malý Stanislav Pardubice 5 3 1 1 0 0 0 0 0 0 0
19 Konfršt Lukáš Pardubice 6 3 1 1 0 0 0 0 0 0 0
19 Semonský Jaroslav Nemošice 5 3 1 1 0 0 0 0 0 0 0
22 Sobotka Miroslav  Žďár nad Sázavou 14 3 1 0 1 1 0 1 0 2 0
23 Franěk Robert  Trutnov 12 3 1 0 0 1 1 0 0 0 0
24 Friedrich Tomáš  Jablonec nad Nisou 16 3 0 0 1 1 2 1 0 1 0
25 Mareš Vladimír Praha 17 3 0 0 1 0 0 2 1 0 1
26 Hofman David  Hrochův Týnec 11 3 0 0 0 2 1 1 1 0 0
27 Kopa Stanislav  Moravičany 23 3 0 0 0 2 0 2 1 1 0
28 Petružálek Jiří Plotiště nad Labem 31 2 4 2 0 2 0 2 0 0 2
29 Vodičková Kateřina  Příbram 10 2 4 1 0 2 0 0 0 0 0
30 Pavlíček Jaroslav  Žďár nad Sázavou 30 2 4 0 3 1 0 0 2 2 2
31 Havlíček Stanislav  Mělník 28 2 4 0 0 1 1 1 1 1 0
32 Provazník Jiří Dřenice 15 2 3 4 1 0 0 0 0 0 1
33 Chvála Jan  Sezemice 41 2 2 4 1 2 2 0 1 0 1
34 Černý Jindřich Mnichovo Hradiště 34 2 2 2 3 0 2 1 1 4 1
35 Záhora Petr Bílina 42 2 2 1 1 4 0 1 3 3 1
36 Křivánek Miroslav Roudnice nad Labem 13 2 2 0 2 0 1 0 1 0 0
37 Novotný Jiří  Zámrsk 24 2 2 0 1 2 0 2 2 0 0
38 Peterka Jaroslav Česká Lípa 6 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0
39 Smítka Radek  Bolina 19 2 1 4 1 1 1 1 1 0 0
40 Mačo Jiří  Slatina nad Zdobnicí 22 2 1 3 3 0 1 0 1 0 0
41 Bartoněk Lukáš  Předměřice nad Labem 14 2 1 3 1 2 0 1 0 1 0
42 Žemlička Radek  Slatiňany 13 2 1 3 1 0 1 0 0 0 0
43 Charvát Lukáš  Černčice 25 2 1 2 1 2 0 3 2 2 1
44 Šrámek Petr  Opočínek 22 2 1 1 1 3 0 1 1 0 1
45 Spiller Karel Stod 10 2 1 0 0 0 1 0 1 3 0
46 Malý Jiří ml. Korouhev 5 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0
47 Kupka Tomáš  Hradec Králové 12 2 0 2 1 1 0 1 1 0 0
48 Hampejs David Bílina 8 2 0 2 0 1 1 0 0 0 0
49 Bárta Jakub Přeštice 5 2 0 2 0 0 1 0 0 0 0
50 Říčař David  Zdelov 19 2 0 1 3 0 0 0 0 1 0
51 Zeman Luboš  Semily 16 2 0 1 2 1 3 0 1 0 1
52 Mackura Zdeněk Pernink 24 2 0 1 1 4 1 0 1 1 1
53 Perout Josef Perštejn 26 2 0 1 1 2 1 2 1 0 2
54 Chválová Lubica  Sezemice 22 2 0 1 0 2 0 1 0 1 0
55 Vondráček Jiří Měšice 13 2 0 1 0 1 0 1 1 1 1
56 Svědínek Zdeněk Teplice 20 2 0 1 0 0 1 1 0 2 1
57 Sochor Jaroslav ml. Hluboká nad Vltavou 4 2 0 1 0 0 0 0 0 0 1
58 Bartoňková Petra  Předměřice nad Labem 6 2 0 0 2 0 0 0 0 0 0
59 Komora Martin Chlumec nad Cidlinou 8 2 0 0 0 1 0 0 0 0 1
60 Fencl Petr Kolín 10 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0
61 Mecka Josef Bolina u Vlašimi 3 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0
62 Macal Ondřej Veltrusy 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
62 Kovář Jan Kladruby 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
62 Žižka Radek Holýšov 4 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
62 Hasal František Chomutice 3 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
62 Toman František st. Jaroměřice nad Rokytnou 7 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
67 Haklová Lucie  Vrutice 13 1 3 4 1 1 0 0 0 0 0
68 Vacík Zdeněk Havlíčkův Brod 24 1 3 3 0 0 4 0 1 0 0
69 Váňa Tomáš  Zlosyň 20 1 3 1 0 1 2 0 2 0 0
70 Halamka Luboš Dobříš 8 1 3 1 0 0 0 0 2 0 0
71 Poslušný Josef ml.  Lípa nad Orlicí 20 1 3 0 4 1 2 0 0 0 0
72 Mrvečka Patrik Týniště nad Orlicí 8 1 3 0 1 0 0 0 0 0 0
73 Dydňanský Roman  Vrbno 31 1 2 4 1 2 2 1 0 0 1
74 Riedl Filip Humpolec 9 1 2 1 1 0 0 0 0 0 0
75 Musílek Petr  Chotěboř 15 1 2 0 1 0 1 2 1 1 0
76 Mareš Pavel Praha 13 1 2 0 1 0 0 0 0 0 0
77 Kočíř Matěj Čankovice 6 1 2 0 0 0 1 0 0 0 0
78 Švanda Luděk Velký Třebešov 6 1 2 0 0 0 0 1 1 0 0
79 Šupol Michal Rychnov nad Kněžnou 13 1 1 2 1 0 2 1 1 1 0
80 Krobot Jiří  Dolní Čermná 24 1 1 1 2 1 0 1 1 3 0
81 Košina Pavel Domanín 8 1 1 1 2 0 0 0 1 0 1
82 Pleskač Jan st.  Libice nad Doubravou 18 1 1 1 1 2 1 1 0 0 0
83 Ficner Jiří Lanškroun 9 1 1 1 0 1 1 0 0 1 0
84 Mergl Jakub Heřmanův Městec 12 1 1 1 0 0 0 1 0 0 0
85 Šnicer Petr Veltěže 13 1 1 0 2 0 1 0 0 0 2
86 Synek Martin Choceň 28 1 1 0 1 1 0 1 0 0 2
87 Blecha Miroslav Počátky 4 1 1 0 1 1 0 0 0 0 0
88 Novák Jan Červené Pečky 4 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0
88 Tobolka Milan Nechanice 7 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0
90 Münzer Josef Nové Sedlo 12 1 1 0 0 2 2 0 0 1 0
91 Izaiasz Petr  Holice 13 1 1 0 0 1 1 0 1 0 0
92 Chýle Oldřich Bílina 10 1 1 0 0 1 0 1 1 0 0
93 Pirkl Marek Stárkov 3 1 1 0 0 1 0 0 0 0 0
93 Liebezait Václav Nové Strašecí 3 1 1 0 0 1 0 0 0 0 0
95 Dohnal David Medlešice 5 1 1 0 0 0 3 0 0 0 0
95 Dyntera Aleš Medlešice 5 1 1 0 0 0 3 0 0 0 0
95 Štěpánek Ladislav Medlešice 5 1 1 0 0 0 3 0 0 0 0
95 Dyntera Jakub Medlešice 5 1 1 0 0 0 3 0 0 0 0
99 Vlach Zdeněk ml.  Ždírec nad Doubravou 8 1 1 0 0 0 1 1 0 1 0
100 Mokrý Jiří ml. Hamry nad Sázavou 5 1 1 0 0 0 1 0 0 0 0
100 Klouček Jan st. Branná 10 1 1 0 0 0 1 0 0 0 0
100 Štefanica Josef Tehov 4 1 1 0 0 0 1 0 0 0 0
103 Svárovský David Humpolec 5 1 1 0 0 0 0 1 0 0 0
103 Falta Kamil Klášter nad Dědinou 3 1 1 0 0 0 0 1 0 0 0
105 Kovář Martin Kladruby 4 1 1 0 0 0 0 0 0 1 0
106 Jirsa Jiří Chmeliště 7 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
106 Kettner Štěpán ml. Dešná 3 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
106 Kopic Milan Humpolec 7 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
106 Hlotan Milan Sezemice 4 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
106 Novotná Kateřina ml. Mezihoří 3 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
111 Kubešová Denisa  Bolina 10 1 0 3 1 1 0 2 0 0 0
112 Jiříček Jaroslav Vysoké Mýto 10 1 0 2 2 1 0 0 0 1 0
113 Nauš Vladislav Blížejov 6 1 0 2 0 0 1 0 0 0 1
114 Jaroš Zdeněk Hostinné 9 1 0 2 0 0 0 0 1 1 1
115 Hanzal Ondřej Želetava 7 1 0 2 0 0 0 0 0 0 1
116 Černý Tomáš st. Přišimasy 3 1 0 2 0 0 0 0 0 0 0
117 Sochor Václav Přeštice 12 1 0 1 5 0 0 1 0 1 0
118 Loužil Vít Kutná Hora 3 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0
119 Pavlíček Kamil Žďár nad Sázavou 3 1 0 1 0 1 0 0 0 0 0
120 Švanda Radek Česká Skalice 7 1 0 1 0 0 2 0 0 0 0
121 Cablk Jan Pravonín 10 1 0 1 0 0 1 0 0 0 0
122 Novotný Petr  Zámrsk 18 1 0 1 0 0 0 1 1 1 0
123 Nováková Renata Hrobice 7 1 0 1 0 0 0 1 1 0 1
123 Takács Pavel Světnov 10 1 0 1 0 0 0 1 1 0 1
125 Lédl David Mirovice 4 1 0 1 0 0 0 1 1 0 0
126 Hložek František Bílina 29 1 0 1 0 0 0 1 0 0 0
127 Skryja Matěj Ostrov nad Oslavou 16 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0
128 Daniš Petr Kácov 3 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0
128 Pácl František Ústí nad Orlicí 7 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0
130 Riedl Patrik Humpolec 7 1 0 1 0 0 0 0 0 0 1
131 Tůma Jakub Rousínov 4 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
131 Vrba Tomáš  Svítkov 20 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
131 Žváček Michal Nové Město na Moravě 2 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
131 Havlíček Martin 2 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
131 Kaniščev Roman Loštice 3 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
136 Kraus Pavel  Jablonec nad Nisou 18 1 0 0 2 1 2 0 0 0 0
137 Hladík Tomáš  Dobruška 22 1 0 0 2 0 3 1 1 2 1
138 Kabát Miroslav Třemošná 13 1 0 0 2 0 1 0 0 0 0
139 Moravec Pavel Čejov 11 1 0 0 2 0 0 1 0 0 1
140 Kolčava Tomáš Smolnice 9 1 0 0 1 1 1 1 0 0 0
141 Leško Jiří Oldřichov 5 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0
142 Ficner Lukáš Lanškroun 6 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0
142 Vican Roman Přeštice 10 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0
144 Tošer Jaroslav  Ústrašín 24 1 0 0 1 0 1 0 0 3 0
145 Pánek Petr Rakovník 11 1 0 0 1 0 0 1 0 1 1
146 Raniak Martin Třešť 13 1 0 0 1 0 0 0 0 2 1
147 Šipan Miroslav 2 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0
147 Hnilička Radomír Kunštát 2 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0
147 Neumann Zdeněk Domanín 5 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0
147 Nitsche Viktor Vrchovina 4 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0
147 Trnka Vojtěch České Budějovice 3 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0
147 Šuchal Adam Markovice 4 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0
153 Hošek Pavel Římovice 8 1 0 0 0 3 1 0 0 0 2
154 Doležán Nikola  Chotěboř 21 1 0 0 0 3 0 0 1 0 0
155 Švanda Jan Velký Osek 3 1 0 0 0 2 0 0 0 0 0
156 Šilhavý Stanislav Třemošná 19 1 0 0 0 1 1 0 0 0 0
157 Benda Pavel  Mělník 18 1 0 0 0 1 0 1 1 0 0
158 Staněk Václav  Hradec Králové 19 1 0 0 0 1 0 1 0 0 0
159 Hamouz Zdeněk Česká Lípa 8 1 0 0 0 1 0 0 1 1 0
160 Nekola Lukáš Hněvkovice 5 1 0 0 0 1 0 0 1 0 0
161 Bárta František Branná 8 1 0 0 0 1 0 0 0 1 0
162 Lochman Pavel ml. Zdelov 7 1 0 0 0 1 0 0 0 0 1
163 Miřejovský Zdeněk Opatovice nad Labem 2 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0
163 Suchý Jakub 2 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0
163 Procházka Jan Sedlčany 4 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0
163 Bozděch Karel Staňkov 4 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0
167 Průša Vladimír Želetava 3 1 0 0 0 0 1 1 0 0 0
168 Zahradník Roman Pelechov 7 1 0 0 0 0 1 0 0 0 1
169 Kovář Antonín Kladruby 2 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
169 Tajtl Pavel Kobylníky 3 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
169 Fidler František 2 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
169 Svitek Filip Příbram 3 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
169 Svobodová Viktorie Týniště nad Orlicí 8 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
174 Hadač Pavel Horní Lipka 5 1 0 0 0 0 0 1 0 1 0
175 Berousek Petr Plzeň 2 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0
175 Hladík Roman Blovice 7 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0
175 Chromčák Jiří Mimoň 4 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0
175 Derner Zdeněk Týniště nad Orlicí 3 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0
175 Pužej Štěpán Netolice 2 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0
180 Pecka Zdeněk Hošťalovice 4 1 0 0 0 0 0 0 1 0 1
181 Krejsa Zdeněk 2 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
181 Slezák Tomáš 2 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
181 Smetana Daniel Branná u Třeboně 2 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
181 Mareš Jan Praha 4 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
181 Harant Antonín Plzeň 11 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
181 Růžičková Nela Morašice 3 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
181 Zavřel Jan Pomezí 2 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
181 Špatný Jan st. Dolní Bukovsko 3 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
181 Tošovský Jakub Bělá pod Bezdězem 2 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
181 Kukla Jiří Pardubice 3 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
181 Sosnowski Lukasz Bogatynia 4 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
192 Svoboda Stanislav st. Čejov 6 1 0 0 0 0 0 0 0 3 0
193 Čech Zdeněk Mnichovo Hradiště 30 1 0 0 0 0 0 0 0 1 1
194 Prchal Adam Horšovský Týn 2 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0
194 Navrátil Jiří Úhřetice 7 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0
194 Janíček Jan  Kamenice u Jihlavy 13 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0
197 Šindler Karel Lovosice 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
197 Hodík Miroslav Sedlčany 6 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
199 Valeš Daniel 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
199 Čapek Martin Dlouhá Lhota 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
199 Kvapil Petr Jičín 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
199 Hron Vladimír 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
199 Odehnal Jiří 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
199 Hejný Jiří Smolnice 8 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
199 Pergreffi Luca Pardubice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
199 Černý Václav Plzeň 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
199 Zmarzlák Štěpán st. Valašské Meziříčí 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
199 Gažiová Liliana Hodkovice nad Mohelkou 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
199 Kochan Pavel Karviná 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
199 Kuh Matěj Vrchlabí 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
199 Kárník Petr Bílé Vchynice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
199 Tušinovský Pavel Červená Voda 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
199 Cajthaml Jakub 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
199 Trávníček Tomáš Hradec Králové 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
199 Ambrosová Denisa Mělník 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
199 Pavlovič Pavel ml. Přestavlky 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
199 Jireček Miroslav Hodkovice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
199 Klempa Zdeněk Přímětice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
199 Kostohryz Adam České Budějovice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
199 Špůr Mikuláš Hradec Králové 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
199 Lisčák Jan Lubná 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
199 Mládková Stanislav 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
199 Trávníček Pavel Týniště nad Orlicí 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
199 Merunka Martin Pohledec 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
199 Hájek Vladimír Dobříkov 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
199 Šmůla David ml. Dobřany 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
199 Hejda Filip Rakovník 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
199 Urbánková Nela Tuněchody 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
199 Pechánek Patrik 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
199 Andrž Ladislav  Bolehošť 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
199 Martinec Michal Hronov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
199 Grecová Tereza Nové Město na Moravě 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
199 Csernyanszká Pavlína Vysoké Mýto 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
199 Beneš Jaroslav Nová Ves u Chotěboře 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
199 Semerád Vladislav Týnec nad Sázavou 6 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
199 Křepinský Jan Praha 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
199 Motyčka Miroslav Chrudim 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
199 Rutkowski Ondřej Tuhaň 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
199 Heimlich Roman 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
199 Pikl Stanislav Pacov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
199 Kocábek Tomáš Nové Strašecí 5 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
199 Jungwirt Vojtěch Strakonice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
199 Würz Daniel Neratovice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
199 Suchý Jan Merklín 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
199 Zajíček Josef Veselice 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
199 Boháč Josef Soběslav 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
199 Hošek Evžen Hradec Králové 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
199 Černá Kristýna 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
199 Varga Ladislav Brandýs nad Labem 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
199 Lorenz David 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
199 Petr Marek Sobčice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
199 Verner Vladimír Smolnice 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
199 Uhlíř Jan 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
199 Pustějovský Maxim 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
199 Kulka Štěpán ml. Jimramov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
199 Šulc Milan Trubín 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
199 Mareš Lukáš Lukavice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
199 Hála Jaromír Roudnice nad Labem 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
199 Sztymelski Andrzej Karviná 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
199 Arazim Vlastimil Neratovice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
199 Bauer Jiří Kunštát 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
199 Netolický Michal Skuteč 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
199 Mařík Petr Boješice 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
199 Kovář Jan ml. Soběslav 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
199 Danyi Michal Dačice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
199 Dohnal Jiří Jindřichov 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
199 Fuchs Jan Červená Voda 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
199 Flener Tadeáš 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
199 Ondráček Jan Hořice v Podkrkonoší 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
199 Chýle Ondřej 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
199 Fiala Ondřej Příbram 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
199 Lévai Jan st. Karlovy Vary 9 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
199 Mikulanda David Čečkovice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
199 Říha Bohumil Světlá nad Sázavou 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
199 Rezek Oldřich Mikulov 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
199 Ungr Vojtěch 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
199 Fiala Vít Zvole 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
199 Stulík Jakub 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
199 Čihák Jan Hradec Králové 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
199 Holub Ondřej Nepomuk 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
199 Maček Tomáš Velká Jesenice 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
199 Petr Jaromír Sobčice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
199 Vilímek Roman Brno 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
199 Skotnica Jiří Rožmitál pod Třemšínem 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
199 Kulhánek Adam Jablonné nad Orlicí 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
199 Indruch Vojtěch Choryně 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
199 Kadeřábek Jaroslav Liběchov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
199 Špatný Jan ml. Dolní Bukovsko 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
199 Jareš Petr 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
199 Doležalová Alena Nedvědice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
199 Příhoda Milan 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
199 Farská Kristýna Košťálov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
199 Vostruha Roman 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
199 Halva Daniel Jimramov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
295 Soukup Michal Plzeň 9 0 3 0 1 0 0 0 1 0 1
296 Zeman Vojtěch st. Hostivice 21 0 3 0 0 0 0 1 0 1 1
297 Honc Josef Rumburk 14 0 2 3 2 0 0 2 0 0 1
298 Halíř Lukáš Osek 15 0 2 3 0 1 0 0 1 0 1
299 Dostál Matouš  Králíky 15 0 2 2 1 0 1 0 1 1 0
300 Červený Jaroslav  Jaroměř 16 0 2 1 1 1 1 0 0 0 2
301 Havlíček Roman Ostřešany 5 0 2 1 1 1 0 0 0 0 0
301 Havlíček Josef Ostřešany 5 0 2 1 1 1 0 0 0 0 0
301 Ledvinka Petr Ostřešany 5 0 2 1 1 1 0 0 0 0 0
301 Jinoch Roman Ostřešany 5 0 2 1 1 1 0 0 0 0 0
305 Havrila Michal ml.  Jaroměř 32 0 2 1 1 0 1 0 2 1 0
306 Pekárek Stanislav Louny 14 0 2 1 1 0 1 0 0 1 0
307 Edl Milan Plzeň 9 0 2 1 0 0 0 0 1 0 0
308 Ondráček Kamil  Žďár nad Sázavou 23 0 2 1 0 0 0 0 0 2 0
309 Čížek Michal Příbram 4 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0
310 Havránek Radek Čejov 7 0 2 0 2 0 0 1 0 0 0
311 Cingroš Jakub Stod 9 0 2 0 2 0 0 0 0 1 0
312 Šabata Jiří  Svatý Mikuláš 20 0 2 0 2 0 0 0 0 0 2
313 Drápal Vlastimil Jindřichův Hradec 21 0 2 0 1 0 1 2 1 2 0
314 Zíma Bořivoj Rohovládova Bělá 10 0 2 0 0 1 1 1 2 0 0
315 Dostálek Václav Hradec Králové 6 0 2 0 0 0 2 1 0 0 0
316 Paulovič Marek Třeboň 5 0 2 0 0 0 1 0 0 0 0
316 Baloun Roman ml. Jamné nad Orlicí 10 0 2 0 0 0 1 0 0 0 0
318 Sütto Petr Ostrov 6 0 2 0 0 0 0 1 1 1 0
319 Hybner Pavel Mnichovo Hradiště 31 0 2 0 0 0 0 1 0 2 0
320 Maršík Jan Pelhřimov 4 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0
320 Výborný Jiří Teplá 4 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0
320 Držmíšek Miroslav Hradec Králové 10 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0
320 Přibyl David Vlčice 10 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0
324 Machatý David  Jaroměř 30 0 1 3 4 3 2 3 3 1 1
325 Polovic Ladislav  Žďár nad Sázavou 17 0 1 2 3 1 1 1 0 1 1
326 John Miroslav Roudnice nad Labem 21 0 1 2 3 1 0 0 1 0 0
327 Sochor Rudolf Petrohrad 14 0 1 2 0 1 0 0 0 0 0
328 Kubec Tomáš Lanškroun 30 0 1 1 1 3 1 1 1 0 1
329 Žák Miloslav Jindřichův Hradec 7 0 1 1 1 0 1 1 0 1 0
330 Mach Václav Pernink 14 0 1 1 1 0 0 1 1 0 1
331 Hos Martin  Otín 16 0 1 1 1 0 0 1 0 2 0
332 Vlasta Vratislav Bakov nad Jizerou 17 0 1 1 0 1 1 2 2 1 0
333 Tobolka Daniel  Nechanice 7 0 1 1 0 1 1 0 0 0 0
334 Jožák Radek Pardubice 4 0 1 1 0 1 0 0 0 1 0
335 Bouček Jiří Zdislavice 4 0 1 1 0 0 2 0 0 0 0
336 Šupol Petr Libišany 12 0 1 1 0 0 1 0 1 0 0
336 Macháček Pavel Loučky 5 0 1 1 0 0 1 0 1 0 0
338 Schingler Karel Lovosice 12 0 1 1 0 0 1 0 0 0 0
339 Šinták Marek  Hradec Králové 6 0 1 1 0 0 0 0 2 0 0
340 Juhošová Ivana  Podůlšany 5 0 1 1 0 0 0 0 1 0 0
341 Vyhlídal Emanuel Borohrádek 7 0 1 1 0 0 0 0 0 0 1
342 Harant Miroslav Plzeň 4 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0
342 Svitková Barbora Příbram 3 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0
342 Pefek Karel Kostelní Vydří 4 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0
342 Dobeš Jiří Rebešovice 6 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0
346 Melichar Tomáš  Žďár nad Sázavou 17 0 1 0 2 1 0 1 0 2 1
347 Novák Zdeněk  Týniště nad Orlicí 20 0 1 0 1 1 0 1 0 0 2
348 Černý Jan Pardubice 10 0 1 0 1 1 0 0 0 0 1
349 Pryl Stanislav Pardubice 13 0 1 0 1 0 2 0 0 0 0
350 Novotná Jaroslava  Zámrsk 19 0 1 0 1 0 1 0 1 0 0
351 Hasal Aleš Chomutice 3 0 1 0 1 0 0 1 0 0 0
352 Brodský Michal  Hradec Králové 15 0 1 0 1 0 0 0 1 1 1
353 Mrázek Karel Mirovice 4 0 1 0 1 0 0 0 1 0 0
354 Řípa Aleš Heřmanův Městec 7 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
354 Novotný Milan Mezihoří 6 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
354 Tauberová Gabriela Řevnice 3 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
354 Kovář Jan Praha 2 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
354 Kratochvíl Jan Hláska 3 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
354 Herout Vít Vojířov 7 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
354 Pirklová Karolína Stárkov 2 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
361 Komárek Martin Havlíčkův Brod 13 0 1 0 0 2 0 1 1 0 0
362 Zrnová Jitka Benešov 23 0 1 0 0 1 1 0 1 0 0
363 Jeníkovský Jan Hokov 6 0 1 0 0 1 1 0 0 0 0
364 Machač Václav Praha 5 0 1 0 0 1 0 0 1 1 0
365 Kulda Jiří Rtyně v Podkrkonoší 8 0 1 0 0 1 0 0 0 1 0
366 Motyčka Martin Skuhrov nad Bělou 2 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0
367 Kadlec Tomáš Česká Skalice 10 0 1 0 0 0 1 2 1 0 0
368 Unzeitig Bohuslav  Žďár nad Sázavou 19 0 1 0 0 0 1 1 0 2 1
369 Šmůla David Dobřany 5 0 1 0 0 0 1 0 0 2 0
370 Zemen Petr Žďár nad Sázavou 15 0 1 0 0 0 1 0 0 1 0
371 Bureš Jan Počátky 3 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0
371 Kastner Martin Uhlířská Lhota 6 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0
371 Janata Karel st. Košťálov 2 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0
371 Špengerová Markéta 2 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0
371 Mokrý Jiří st. Havlíčkův Brod 4 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0
371 Mokrý Jiří ml. Havlíčkův Brod 2 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0
377 Vrzák Jaroslav Hostivice 15 0 1 0 0 0 0 2 1 0 0
378 Mokrý Jan Uhlířské Janovice 38 0 1 0 0 0 0 1 1 1 2
379 Hlaváček Karel Humpolec 10 0 1 0 0 0 0 1 0 1 0
380 Růžičková Lucie Morašice 2 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0
380 Suchý Denis Dobrá Voda 2 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0
380 Skalický Jakub Milín 5 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0
380 Dorotík Tomáš Valašské Meziříčí 2 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0
380 Kuba Jakub Stará Hlína 2 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0
380 Dudáš Jan 2 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0
386 Mendel Milan Pšovky 6 0 1 0 0 0 0 0 1 0 1
387 Oberaiter Zdeněk Hamry nad Sázavou 3 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0
387 Skalický Miroslav Milín 7 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0
387 Baloun Roman Jamné nad Orlicí 2 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0
387 Adamec Jakub Závidkovice 3 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0
387 Sláma Radek Švihov 2 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0
392 Borovka Luboš Vodňany 15 0 1 0 0 0 0 0 0 3 0
393 Podskalský Jiří Čižice 4 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0
393 Kovář Miloslav Králova Lhota 3 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0
393 Hrdina Jiří Bakov nad Jizerou 3 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0
393 Klein Jiří Karlovy Vary 7 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0
393 Rambousek Stanislav  Třebíč 3 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0
393 Vojtěch Václav  Mlázovice 18 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0
399 Icha Zdeněk  Havlíčkův Brod 11 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1
399 Goncearenco Roman Humpolec 4 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1
401 Štepo Josef 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
401 Štěpnička Jan Divišov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
401 Lahodný Kryštof Lužnice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
401 Bagar Šimon 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
401 Šuhaj Robert Frymburk 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
401 Takácsová Nela Žďár nad Sázavou 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
401 Mišovic Jakub Leština 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
401 Marešová Veronika Lukavice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
401 Sentivan Ladislav 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
401 Faktor Jan Třeboň 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
401 Jechová Vendula Neratovice 5 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
401 Kulhavý Pavel Pěčice 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
401 Kameš Petr Čejov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
401 Javůrková Týna Litomyšl 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
401 Vařák Jiří Pokojov 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
401 Sýkora Václav 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
401 Huleš Matěj 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
401 Vaněk Tomáš Měřín 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
401 Komárek Zdeněk Žíteč 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
401 Pekárek Pavel ml. Rtyně v Podkrkonoší 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
401 Bednář Josef 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
401 Fürbacherová Pavlína Kloužovice 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
401 Terlecki Marek Klodzko 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
401 Růžička Josef Chrudim 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
401 Dřízhalová Ema 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
401 Minařík Jaroslav Ronov nad Doubravou 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
401 Joudal Milan Hradec Králové 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
401 Trefný Adam 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
401 Vorlíček František Kostomlátky 4 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
401 Pelikán Vojtěch Ždírec nad Doubravou 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
401 Janouškovec Vilém Staňkov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
401 Menc Josef Vrchlabí 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
401 Janata Robert Košťálov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
401 Dubský Ladislav Nasavrky 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
401 Paclík Jaroslav Husinec 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
401 Řezníček Petr Praha 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
401 Viktora Martin Mirochov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
401 Rybka Jan Rychnov nad Kněžnou 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
401 Kneř Vladimír Malá Skála 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
401 Konopásek Ladislav Pardubice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
401 Adam Jakub 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
401 Vavroušek Luboš Ždírec nad Doubravou 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
401 Řeháček Miroslav Česká Skalice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
401 Horák Martin Doubravice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
401 Ďurček Josef ml. Mnichovo Hradiště 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
401 Józa Petr Kladruby 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
401 Pavlíček Tomáš Čimelice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
401 Holec Tomáš 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
401 Strnad Lukáš Mariánské Lázně 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
401 Vávra Dominik Osík 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
401 Fanglbauer Jan 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
401 Smetana Milan Branná u Třeboně 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
401 Macháně Radek Krčín 4 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
401 Nass Julius Pňovice 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
401 Číž Vojtěch Hustopeče nad Bečvou 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
401 Bultas Petr Přeštice 4 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
401 Petrik Pavel Chřibská 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
401 Kočová Eliška 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
401 Bludská Karolína 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
401 Marek František Trhové Sviny 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
401 Grecová Ilona Nové Město na Moravě 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
401 Koutný Lubomír 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
401 Vojta Jan Protivín 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
401 Pantůček Jakub ml. Strachujov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
401 Holub Matyáš Počáply 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
401 Štieber Adam 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
401 Šolc Jakub Hořice v Podkrkonoší 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
401 Kronusová Markéta Mladá Boleslav 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
401 Kučera Ondřej Bělá pod Bezdězem 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
401 Fingerová Hana Kostelec nad Orlicí 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
401 Kocourek Petr Třeboň 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
401 Preis Šimon 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
401 Kaše Václav 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
401 Hovorka Antonín Žabonosy 6 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
401 Ondráček Petr Nové Město na Moravě 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
401 Kazatel Petr Znojmo 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
401 Staněk Josef Tuněchody 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
401 Slimbrod Martin Nové Hrady 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
401 Procházka Matěj 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
401 Stěhula Michal Semily 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
401 Krátká Hana Nižbor 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
401 Rys Jaroslav 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
401 Švarc Pavel Jimramov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
401 Strnad Jakub Vrchlabí 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
401 Šikýř Pavel 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
401 Škorpík Daniel Písečné 4 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
401 Hinterholziger Jakub Třeboň 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
401 Svěžen Vladimír 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
401 Hába Jakub 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
401 Sittová Kateřina Taneček 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
401 Pochobradský Jan Třibřichy 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
401 Klement Petr Trusnov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
401 Šváb Jiří Kamberk 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
401 Vrla Vladimír Brandýs nad Labem 5 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
401 Tuscher Tomáš Nové Hrady 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
401 Šouta Petr 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
401 Hasal Milan 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
401 Šebela Tadeáš Nové Hrady 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
401 Dvořák Jan Louny 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
401 Lohniský Matyáš Týniště nad Orlicí 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
401 Salaba David Jilemnice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
401 Dostál Martin Králíky 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
401 Vicková Anna 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
401 Váňa Jindřich Praha 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
401 Romec Lukáš 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
401 Vágenknecht Adam Pardubice 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
401 Velfl Vladimír Svitavy 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
401 Dušek Jan ml. Kutná Hora 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
401 Adam František 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
401 Rumlena Jakub Loket 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
401 Dášek Lukáš 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
401 Vladyka Richard 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
401 Koula Antonín 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
401 Janoch Jan Branná u Třeboně 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
401 Žemlička Lukáš Nové Město na Moravě 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
401 Poslušná Gabriela Lípa nad Orlicí 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
401 Sova Tobiáš Bohumín 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
401 Kočí Vladimír Kozárovice 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
401 Horák Jáchym Bystřice nad Pernštejnem 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
401 Kliment Vojtěch Branná u Třeboně 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
401 Kubový Vladimír 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
401 Mužíková Jana Tuhaň 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
401 Konopásek Josef Polička 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
401 Kolouch Matyáš 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
401 Homola Petr Toušeň 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
401 Gažijová Liliana Hodkovice nad Mohelkou 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
401 Stěhule Petr 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
401 Beck Milan Prachatice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
401 Putz Lukáš 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
401 Chudárek Vlastimil ml. Bystřice nad Pernštejnem 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
401 Kopecký Miroslav Plzeň 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
401 Círek Michal Štěpánovice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
401 Kutheil Matyáš 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
401 Tomšík Jan Křižanov 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
401 Wittvar Zdeněk st. Vrdy 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
401 Míka Marek Veselí nad Lužnicí 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
401 Machačová Apolena Pardubice 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
401 Oberraiter Vojtěch Hamry nad Sázavou 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
401 Leština Jakub Třeboň 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
401 Hetych Libor Řestoky 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
401 Černá Karolína 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
401 Dědek Ondřej Rtyně v Podkrkonoší 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
401 Dvorský Ladislav 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
401 Nykodým Jiří Jimramov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
401 Petr Lukáš Sobčice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
546 Mojžíš Lukáš  České Budějovice 16 0 0 3 2 0 0 0 0 0 0
547 Bernard Michal Milín 3 0 0 3 0 0 0 0 0 0 0
548 Taichner Radek  Mikulovice 23 0 0 2 2 2 1 1 0 0 2
549 Čermák Eliáš Votice-Srbice 9 0 0 2 2 0 3 1 0 0 0
550 Beneš Zdeněk Peruc 12 0 0 2 1 0 0 1 0 0 0
551 Mai Marek Kněževes 6 0 0 2 0 1 0 0 0 0 0
552 Krupka Jiří Telce 14 0 0 2 0 0 0 0 0 2 0
553 Bureš Štěpán Podůlšany 2 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0
553 Kudlík Leoš Brandýs nad Labem 2 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0
553 Drabík Martin Kocléřov 3 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0
556 Klečák Miloslav Onomyšl 33 0 0 1 4 2 1 1 3 0 0
557 Krajňák Ivan Mikulovice 6 0 0 1 2 2 1 0 0 0 0
558 Motl František Bečov 6 0 0 1 2 1 1 1 0 0 0
559 Malý Josef Medlešice 5 0 0 1 2 1 1 0 0 0 0
560 Růžička Miroslav Tábor 11 0 0 1 2 1 0 1 0 0 0
561 Vacek Alexandr Hlinsko 7 0 0 1 2 0 0 2 1 0 0
562 Blaščík Petr Staré Jesenčany 21 0 0 1 2 0 0 1 1 0 0
563 Bednář Zdeněk Nahořany 14 0 0 1 2 0 0 0 0 0 0
564 Seidl Jan Zbiroh 16 0 0 1 1 1 0 1 0 2 2
565 Číž Luboš Jindřichův Hradec 13 0 0 1 1 0 2 0 1 0 0
566 Kondras Přemysl  Pardubice 13 0 0 1 1 0 1 1 1 0 0
567 Dvořák Oldřich  Mělčany 17 0 0 1 1 0 1 1 0 0 0
568 Tůmová Barbora Libčice 4 0 0 1 1 0 0 0 1 1 0
569 Bastl Tomáš Jeníkovice 5 0 0 1 1 0 0 0 1 0 1
570 Provazník Matěj Stolany 3 0 0 1 1 0 0 0 0 1 0
570 Baloun Roman Heřmanův Městec 7 0 0 1 1 0 0 0 0 1 0
572 Nitsche Martin Vrchovina 8 0 0 1 1 0 0 0 0 0 2
573 Wachtl Hynek Nové Strašecí 3 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
573 Moravec Václav Hostín 2 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
573 Pajer Stanislav Ledeč nad Sázavou 8 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
573 Velek Josef Husinec 2 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
573 Macháně Vojtěch Krčín 2 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
573 Vágenknecht Dan Pardubice 2 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
579 Novák Petr Čankovice 12 0 0 1 0 1 0 0 0 1 0
580 Tůma Jiří Rousínov 6 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0
580 Vondráček Jan Litětice 5 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0
580 Gančarčík Karel  Pardubice 26 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0
580 Šikl Miroslav st. Včelákov 3 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0
584 Povolný Zdeněk  Karlovy Vary 14 0 0 1 0 0 2 0 0 1 0
585 Fejfar Kamil Radčice 4 0 0 1 0 0 1 2 0 0 0
586 Kratochvíl Jakub Hradec Králové 12 0 0 1 0 0 1 1 0 0 0
586 Strnad Lukáš Praha 4 0 0 1 0 0 1 1 0 0 0
588 Doležal Jaroslav Vodňany 4 0 0 1 0 0 1 0 0 1 0
589 Kubát Jiří  Úvaly 12 0 0 1 0 0 1 0 0 0 1
590 Štěpnička Martin Český Šternberk 2 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0
590 Galko Daniel Břilice 3 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0
590 Jelínková Aneta Nasavrky 2 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0
590 Nass Adam Pňovice 3 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0
590 Štěpnička Radek Český Šternberk 2 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0
590 Bartes Petr Jaroměřice nad Rokytnou 3 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0
590 Matoušek Jiří Rašovice 5 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0
597 Stuchlík Jiří  Nová Paka 18 0 0 1 0 0 0 2 0 0 0
598 Řehák Václav  Police nad Metují 18 0 0 1 0 0 0 1 1 0 0
599 Pánek Vít  Sezemice 12 0 0 1 0 0 0 1 0 0 2
600 Provazníková Jitka Dřenice 3 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0
600 Černý Martin Babice 2 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0
600 Tejnecký Miroslav Zbraslavice 9 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0
603 Mádl Petr Dešná 5 0 0 1 0 0 0 0 2 0 0
604 Havrila Michal st.  Jaroměř 35 0 0 1 0 0 0 0 1 2 1
605 Jarkovský Jiří Blešno 5 0 0 1 0 0 0 0 1 1 0
605 Horáček Radim Vlastějovice 3 0 0 1 0 0 0 0 1 1 0
607 Slavík Tomáš Humpolec 7 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0
607 Pešek Jan Chrudim 9 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0
607 Novák Marek Rumburk 8 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0
607 Heřman Karel Blovice 2 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0
607 Kopčo Jan Nové Sedlo 2 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0
607 Baďura Václav Karlovy Vary 2 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0
607 Nouzák Jakub Bylany 4 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0
614 Jelínek Miroslav Vysoké Mýto 4 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0
614 Hořt Radim Kladruby 2 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0
614 Roušal Luděk Neratovice 16 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0
614 Hrubeš František Dřenice 5 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0
618 Bereš Jan Planá 7 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1
618 Hovorka Zdeněk Žabonosy 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1
618 Mráz Tomáš ml. Soběslav 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1
618 Brádler Petr Červená Voda 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1
618 Jaroš Marek Hostinné 7 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1
618 Němec Jan České Budějovice 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1
624 Dlouhý Michal Valdice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
624 Havel Milan Nová Bystřice 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
624 Chládek Filip Jimramov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
624 Nový Miroslav 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
624 Brádler Pavel Červená Voda 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
624 Kožíšek Jakub Třebechovice pod Orebem 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
624 Kvasnička Martin ml. Kolín 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
624 Soukup Ivo Třebíč 7 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
624 Duba Ladislav ml. Žďár nad Sázavou 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
624 Houžvíček Jan 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
624 Cajthaml Petr Velenice 11 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
624 Kadeřábek Jakub Liběchov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
624 Sojka Michal Dolní Roveň 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
624 Werner Vít Třeboň 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
624 Řezba Martin 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
624 Anderle Roman 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
624 Klánová Nikola 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
624 Hütta Tomáš 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
624 Ducháček Miloš Trhová Kamenice 4 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
624 Chalupa Lukáš 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
624 Pejchar Jiří Chotěboř 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
624 Pavelka Josef  Třebíč 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
624 Rozum Pavel Třemošná 12 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
624 Šisler Matěj Dřenice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
624 Koulová Kateřina Mělník 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
624 Hurt MIlan 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
624 Hladík Jiří Častolovice 6 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
624 Wiechec Šimon Slatiňany 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
624 Kovaříková Tereza Nové Město na Moravě 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
624 Sova Jakub Bohumín 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
624 Slabihoudek Jan Praha 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
624 Pecha František Nové Strašecí 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
624 Kianičková Jitka Peruc 12 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
624 Šelemberk David Tuhaň 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
624 Javůrková Nikol 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
624 Kadlec Milan Pouzdřany 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
624 Čelechovský Martin Bystřice nad Pernštejnem 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
624 Dedera Jan Divišov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
624 Šlesinger Petr 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
624 Bady Roman 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
624 Šozutárová Karolína Lísek 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
624 Šesták Filip Jaroměř 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
624 Gryč Jan  Přibyslav 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
624 Rangl Jakub Planá 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
624 Matouš David Týniště nad Orlicí 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
624 Nocar Pavel Plzeň 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
624 Zima Pavel Skřivany 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
624 Vaňous Radek Česká Třebová 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
624 Potůček Radek ml. 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
624 Vafek Libor Dřenice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
624 Špatný Jakub Dolní Bukovsko 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
624 Vtípilová Tereza Ždár nad Sázavou 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
624 Černý Tomáš ml. Přišimasy 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
624 Belušiak Ladislav Jindřichův Hradec 9 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
624 Rozkošný Jan Přelouč 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
624 Homolka Martin Zlosyň 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
624 Zemánek Lubomír 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
624 Mann Aleš Bystřice nad Pernštejnem 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
624 Kostlán Jakub 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
624 Zajíc David Kamenice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
624 Sedlář Ivan Borová 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
624 Hofman Denis Nový Bor 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
624 Druxa Josef Teplice 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
624 Moc Marek 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
624 Hort Filip Kladruby 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
624 Monsport Václav 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
624 Milichovský Martin Žďár nad Sázavou 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
624 Kopecký Pavel Dobrovítov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
624 Šafr Zdeněk Oskořínek 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
624 Vrba Pavel Dřenice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
624 Moravec Filip 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
624 Majda Tomáš 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
624 Pour Miroslav 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
624 Skýpala Miroslav Valašské Meziříčí 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
624 Jarešová Štěpánka Štěpánov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
624 Hyxa Jakub Medlešice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
624 Rajsigl Lukáš Heřmanův Městec 5 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
624 Dorotčín Jaroslav Dolná Breznica 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
624 Duba Ladislav Žďár nad Sázavou 10 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
624 Solnařová Kateřina Český Šternberk 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
624 Hajt Bronislav Domažlice 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
624 Bečka Jaroslav Nerad 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
624 Starýchfojtů Lukáš Dolní Rožínka 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
624 Lysák Josef ml. Králec 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
624 Blažek Patrik Morašice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
624 Bejsta Tomáš České Budějovice 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
624 Říhová Tereza Třeboň 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
624 Stěhule Marek 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
624 Galko Lubomír Břilice 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
624 Mareš Jan ml. 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
624 Šrámek Rostislav Valdíkov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
624 Hájek Petr Karlovy Vary 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
624 Špánek Martin Praha 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
624 Skalický Matěj Milín 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
624 Vlášek Václav Kaplice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
624 Jelen Jan 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
624 Mann Pavel sen. Bystřice nad Pernštejnem 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
624 Dostál Jaroslav Liberec 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
624 Břinda Karel Blovice 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
624 Neumann Tomáš Hrobice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
624 Vápeník Jiří Plzeň 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
624 Košťák František 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
624 Rychlá Eliška 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
624 Helcl Jaroslav Rakovník 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
624 Hrachovina Miloš Mokré 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
624 Pojer Milan st. Nepomuk 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
624 Váček Kamil Dřenice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
624 Martinec Jáchym Hronov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
624 Kaniecký Jakub Milenov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
624 Rödl Karel Bečov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
624 Borovičková Adéla 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
624 Ondrová Michaela Lysice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
624 Strnad Mariánské Lázně 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
624 Žítek Ondřej Tuněchody 4 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
624 Břeň David Jimramov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
624 Král Vojtěch st. Kostelec nad Černými Lesy 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
624 Sobotka Petr Žďár nad Sázavou 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
624 Vendl Josef Turnov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
624 Havířová Sára 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
624 Charvát Valentin Jihlava 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
624 Bárta Adam Třesovice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
624 Draslar Petr 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
624 Marek Martin 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
624 Sochor Martin Petrohrad 8 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
624 Kučer Matěj 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
624 Král Bohuslav 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
624 Schauer Martin Polička 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
624 Tichý Jan Veltruby 4 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
624 Kutička Pavel Novosedly 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
624 Pocedič Petr 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
624 Kinclová Andrea Hradec Králové 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
624 Lakoš Gustav Kralice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
624 Přibyl Milan Chrášťany 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
624 Papež Radek Tuněchody 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
624 Fečová Anežka 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
624 Rovnaník Zdeněk ml. 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
624 Pavlík František Březnice 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
624 Jiřička Jaroslav Vrchlabí 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
762 Bína Libor Dlouhý Most 24 0 0 0 2 2 0 0 1 0 2
763 Hyksa Jakub Medlešice 4 0 0 0 2 1 1 0 0 0 0
764 Koštálek Jiří Oplany 8 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0
765 Coufal Zdeněk Jihlava 14 0 0 0 2 0 1 0 1 0 0
766 Bertok Milan  Dublovice 28 0 0 0 2 0 0 1 0 2 0
767 Smítka Josef st. Kutná Hora 11 0 0 0 2 0 0 1 0 1 1
768 Váňa Michal Vepřek 5 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0
768 Hubička Tomáš Brloh 5 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0
770 Teplý Radek Mikulovice 5 0 0 0 1 3 1 0 0 0 0
770 Kokeš Ladislav st. Mikulovice 5 0 0 0 1 3 1 0 0 0 0
770 Roček Jakub Drozdice 5 0 0 0 1 3 1 0 0 0 0
770 Kokeš Ladislav ml. Rozhovice 5 0 0 0 1 3 1 0 0 0 0
774 Matějka Václav Nové Hrady 12 0 0 0 1 2 0 0 1 1 0
775 Půta Jiří Plzeň 19 0 0 0 1 1 1 1 1 0 0
776 Vlček Petr  Častolovice 10 0 0 0 1 1 1 0 1 0 0
777 Pleskač Jan ml.  Libice nad Doubravou 20 0 0 0 1 1 1 0 0 0 0
777 Bártík Miloslav Plzeň 12 0 0 0 1 1 1 0 0 0 0
779 Slavík Alexej Vilémov 14 0 0 0 1 1 0 1 0 1 0
780 Bartošová Eliška Kostelec nad Orlicí 5 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1
781 Beneš Milan Tušť 5 0 0 0 1 1 0 0 1 0 0
782 Hirman Miloš Kladruby 3 0 0 0 1 1 0 0 0 1 0
782 Svoboda Jiří České Budějovice 4 0 0 0 1 1 0 0 0 1 0
782 Hrubeš Petr Plzeň 3 0 0 0 1 1 0 0 0 1 0
785 Šimon Maxim Synčany 2 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0
785 Šimůnek Ondřej Hudčice 2 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0
785 Čvančara Jaroslav Divišov 2 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0
785 Hemerka Martin Úhřetická Lhota 3 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0
785 Jansa Jan Lanškroun 5 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0
785 Plánička Václav st. Srby 2 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0
785 Mareš Jakub Plačkov 4 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0
792 Brůna Jan Rumburk 5 0 0 0 1 0 3 0 0 0 0
793 Novotná Pavlína  Zámrsk 28 0 0 0 1 0 2 0 0 2 2
794 Beneš Karel Bílina 19 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1
795 Urban David Opatovice nad Labem 5 0 0 0 1 0 1 0 1 0 0
796 Aleksandrová Alena  Hradec Králové 21 0 0 0 1 0 1 0 0 1 0
797 Sychrová Soňa Jenišovice 5 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0
797 Kalus Petr Týniště nad Orlicí 5 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0
797 Poláček Petr st. Příbram 6 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0
800 Turský Jindřich  Krchleby 12 0 0 0 1 0 0 2 0 0 0
801 Vicher Milan Plzeň 10 0 0 0 1 0 0 1 0 2 1
802 Mecka Jan Bolina 4 0 0 0 1 0 0 1 0 2 0
803 Novák Vratislav Týn nad Vltavou 9 0 0 0 1 0 0 1 0 1 1
804 Protivánek Daniel Hradec Králové 2 0 0 0 1 0 0 1 0 0 0
804 Bína Lukáš Dlouhý Most 24 0 0 0 1 0 0 1 0 0 0
804 Molek Petr Plzeň 3 0 0 0 1 0 0 1 0 0 0
804 Vašata Matěj Lično 7 0 0 0 1 0 0 1 0 0 0
808 Molík Lubomír Citonice 3 0 0 0 1 0 0 0 1 0 1
809 Strnad Jakub Cheb 3 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0
809 Otradovský Josef Lanškroun 3 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0
809 Macháně Michal Krčín 3 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0
809 Dědík Vladimír  Bašť 6 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0
809 Matouš Filip Týniště nad Orlicí 2 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0
814 Šourková Marie  Rožmitál pod Třemšínem 10 0 0 0 1 0 0 0 0 2 1
815 Mareš Jan Turnov 4 0 0 0 1 0 0 0 0 1 1
816 Koten Petr Jihlava 4 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0
816 Pšeničný Pavel Opočno 6 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0
816 Varga Stanislav Holýšov 4 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0
816 Černý Stanislav Babice 2 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0
816 Gubancová Leontýna Podůlšany 2 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0
821 Krejčí Petr Kněževes 7 0 0 0 1 0 0 0 0 0 2
821 Ježek Martin Předměřice nad Jizerou 5 0 0 0 1 0 0 0 0 0 2
821 Sochor Michal Petrohrad 7 0 0 0 1 0 0 0 0 0 2
824 Hodíková Jiřina Sedlčany 5 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1
824 Šalom Josef Merklín 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1
824 Lédl Pavel Mirovice 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1
824 Henychová Kateřina Klášter nad Dědinou 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1
828 Zíma Sebastian Hořešovice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
828 Levko Tomáš Horenická Horka 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
828 Trousil Jan 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
828 Leitner Senomaty 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
828 Pavelka Roman ml. 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
828 Chyba Pavel Jaroměř 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
828 Gottwaldová Gábina Stolany 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
828 Belušiaková Vendulka Jindřichův Hradec 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
828 Nepraš Jakub 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
828 Suchá Sandra Dobrá Voda 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
828 Mareš Dan 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
828 Pohorský Matyáš Litomyšl 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
828 Procházka Aleš Blatná 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
828 Zdanowicz Piotr Polsko 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
828 Černý Jiří  Úvaly 6 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
828 Janda Filip Ždírec nad Doubravou 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
828 Machalický Tomáš Boseň 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
828 Hlinčík Josef Planá 7 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
828 Hloch Matyáš Kelč 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
828 Kowalczyk David Teplá 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
828 Vaněk Dalibor Vysoké Mýto 6 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
828 Vavříček Tomáš Rychnov u Jablonce nad Nisou 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
828 Hrubeš Libor Týniště nad Orlicí 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
828 Koudelka Josef Martiněves 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
828 Chourová Veronika 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
828 Vorel Aleš Rakovník 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
828 Bartoň Štěpán 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
828 Lidmila Matěj Osík 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
828 Trnka Vít České Budějovice 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
828 Mihalík Ondřej Pardubice 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
828 Tichý Rudolf Bečváry 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
828 Tůma Vladimír Rožmitál pod Třemšínem 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
828 Šimečková Tereza Bystřice nad Pernštejnem 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
828 Jiříček Matyáš Kelč 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
828 Mišacký Zdeněk Louny 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
828 Hanzl Antonín Nymburk 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
828 Olbrich Petr Bechov 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
828 Šolc Jakub 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
828 Skopalová Gabriela Kuřim 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
828 Hnízdil Dominik 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
828 Sedláček Radek Česká Třebová 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
828 Prokůpek Tomáš 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
828 Kadlec Josef Česká Lípa 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
828 Kosina Tomáš Lázně Bělohrad 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
828 Roudný Tadeáš 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
828 Valášek Jiří 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
828 Jarolík Jan 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
828 Grünwald Petr Brandýs nad Orlicí 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
828 Hnízdilová Eva Třebechovice pod Orebem 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
828 Valda Martin Brno 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
828 Bárta Martin Přeštice 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
828 Csernyanszky Antonín Vysoké Mýto 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
828 Martinů Ondřej Roudnice nad Labem 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
828 Jarkovský Zbyšek Blešno 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
828 Pisek Adam 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
828 Sajkršmíd Lukáš Vrchlabí 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
828 Topič Dominik Kelč 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
828 Pour Martin 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
828 Jakoubek Marek 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
828 Růžička Josef Popelín 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
828 Jiráň Jaroslav Bavorov 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
828 Simon Martin 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
828 Adam Tomáš 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
828 Kudry Marek Cerhenice 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
828 Němec Jan Králíky 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
828 Darebný Jiří Králíky 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
828 Roušar Jiří Korouhev 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
828 Müller Václav 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
828 Bednariková Františka Mělník 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
828 Ludvík Jiří Kutná Hora 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
828 Smetana Vladimír Branná u Třeboně 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
828 Svoboda Václav Zásadka 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
828 Michalský Petr Postoloprty 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
828 Němec Ladislav Neratovice 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
828 Vídeňský Zdeněk ml. Lhotice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
828 Kubík Martin Zruč nad Sázavou 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
828 Prachařová Šárka 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
828 Skýpala Jiří Rožnov pod Radhoštěm 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
828 Antony Jiří ml. Holýšov 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
828 Pospíšil Tomáš 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
828 Carda Radek Opočno 5 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
828 Brokl Vladimír Skuteč 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
828 Pavelka Roman st. 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
828 Elner Vladimír Tábor 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
828 Štěrba Petr  Sezemice 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
828 Pospíchalová Iva Pardubice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
828 Šotola Jan Červená Třemešná 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
828 Jackov Rostislav Litomyšl 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
828 Vitnerová Vanesa 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
828 Brendl Patrik Lanškroun 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
828 Němec Matouš Nové Město na Moravě 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
828 Sedláček František 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
828 Kubásková Valentýna Kameničky 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
828 Jiříček Štěpán Kelč 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
828 Klimeš Jan Čimelice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
828 Pospíšil Vojtěch Libišany 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
828 Přiklopil Aleš Dřenice 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
828 Krýsl Pavel Ledce 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
828 Vejvoda Jiří Zbraslav 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
828 Mejvald Marek Tuhaň 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
828 Matouš Karel Týniště nad Orlicí 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
828 Homolková Kateřina Zlosyň 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
828 Hloch Tomáš Kelč 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
828 Stárek Karel 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
828 Pavlík Jiří Tachov 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
828 Kadlec Martin ml. 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
828 Mareš Miroslav Krchleby 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
828 Kalousek Matěj Litomyšl 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
828 Sudík Miloslav Kochánky 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
828 Jaroš Martin Týniště nad Orlicí 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
828 Beneš Pavel ml. 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
828 Podhora David 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
828 Líbal Filip 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
828 Bezkočka David Choustníkovo Hradiště 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
828 Fabík Jakub Radostín nad Oslavou 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
828 Vejvoda Jakub 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
828 Novák Matyáš Nová Ves u Chotěboře 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
828 Tobiášek Ladislav  Týniště nad Orlicí 12 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
828 Rubick Miroslav Hluboká nad Vltavou 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
828 Koukolíček Lukáš 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
828 Kořalka Aleš Zábřeh na Moravě 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
828 Rujzl Petr Česká Třebová 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
828 Vaculík Filip Pelhřimov 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
828 Trochta Eliáš 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
828 Klimpera Josef Kácov 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
828 Ngoxuan Robin Blížkovice 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
828 Burešová Kristýna Počátky 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
828 Zelinka David 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
828 Lebeda Josef Týniště nad Orlicí 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
828 Šír Miroslav ml. Březiny 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
828 Nekola Petr Světlá nad Sázavou 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
828 Šulaj Michal Svídnice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
828 Slavík Michal Kopidlno 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
828 Krištof Tomáš Třebechovice pod Orebem 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
828 Vacek Stanislav Hradec Králové 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
828 Štipka Tomáš 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
828 Skýpala Tomáš Valašské Meziříčí 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
828 Rajdl Jiří Onšovec 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
828 Svárovský Petr Mnichovo Hradiště 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
828 Soukup Luboš 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
828 Staňková Natálie Oldříš 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
828 Šrubař Richard 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
970 Kincl Matyáš Hradec Králové 13 0 0 0 0 3 0 0 0 0 0
971 Bareš Vladimír  Slepotice 25 0 0 0 0 2 1 1 2 1 3
972 Balada Filip Přelouč 3 0 0 0 0 2 0 0 0 0 1
973 Bříza Filip Jiřice 5 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0
973 Werner Patrik Třeboň 2 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0
973 Jašková Aneta Černá Hora 3 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0
973 Spilka Jiří Pátek 6 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0
977 Bařinka Tomáš Týniště nad Orlicí 8 0 0 0 0 1 2 0 0 0 0
978 Pavlíček Radomír Žďár nad Sázavou 9 0 0 0 0 1 1 2 1 1 0
979 Macků Ondřej Dačice 4 0 0 0 0 1 1 1 0 0 0
979 Chýle Petr Bílina 11 0 0 0 0 1 1 1 0 0 0
981 Ševčík Petr Louny 19 0 0 0 0 1 1 0 2 2 2
982 Lebeda Zdeněk Týniště nad Orlicí 14 0 0 0 0 1 1 0 1 0 1
983 Richter Pavel Plzeň 9 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0
983 Houser Otakar Všechlapy 7 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0
985 Chýle Karel Ústí nad Labem 12 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0
986 Coufalík Ondřej Divišov 2 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0
986 Horyna Tomáš Broumov 2 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0
986 Vondráčková Kateřina Litětice 5 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0
986 Lánský Petr Česká Skalice 9 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0
986 Burkoň Jiří Horka 3 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0
986 Kalčík Vlastimil Srby 3 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0
992 Šmitmajer Marek Křečice 5 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0
993 Vlček Jaroslav st. Strakonice 5 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0
993 Cuhorka Jiří Přelouč 7 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0
993 Beránek Jaroslav Světlá nad Sázavou 6 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0
993 Řádek Jaroslav Kaplice 7 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0
993 Nováková Eva Police nad Metují 3 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0
993 Koudela Květoslav st. Louny 2 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0
993 Touš Pavel st. Tachov 4 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0
1000 Man Bohuslav  Hořice v Podkrkonoší 18 0 0 0 0 1 0 0 2 0 0
1000 Cingroš Roman Stod 10 0 0 0 0 1 0 0 2 0 0
1000 Jiřík Miroslav Myškovice 7 0 0 0 0 1 0 0 2 0 0
1000 Sobotka Josef Perštejn 13 0 0 0 0 1 0 0 2 0 0
1004 Půta Roman Plzeň 6 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0
1004 Novotná Lenka  Zámrsk 5 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0
1006 Vodák Mojmír Rtyně v Podkrkonoší 3 0 0 0 0 1 0 0 1 0 0
1006 Švec Jakub Zhořec 5 0 0 0 0 1 0 0 1 0 0
1006 Žižka Ladislav Holýšov 3 0 0 0 0 1 0 0 1 0 0
1009 Rašek Martin Pacov 3 0 0 0 0 1 0 0 0 2 0
1010 Žampach Jakub Lovosice 7 0 0 0 0 1 0 0 0 1 0
1010 Tůmová Anna Libčice 3 0 0 0 0 1 0 0 0 1 0
1010 Horálek Miroslav Habartov 6 0 0 0 0 1 0 0 0 1 0
1010 Frydrych Theodor Kladruby 2 0 0 0 0 1 0 0 0 1 0
1010 Vnouček Petr ml. Praha 2 0 0 0 0 1 0 0 0 1 0
1015 Dubský František Mirovice 8 0 0 0 0 1 0 0 0 0 1
1015 Hospodka Josef st. Mělník 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 1
1015 Kubeš Jaroslav Koštice 17 0 0 0 0 1 0 0 0 0 1
1015 Pešek Michal ml. Řeřichy 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 1
1015 Materna Jan Písek 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 1
1015 Pavluk Petr 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 1
1015 Macourek Luboš Libina 6 0 0 0 0 1 0 0 0 0 1
1022 Kouba Štěpán Hradec Králové 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Raniak Milan Třešť 6 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Pešek Michal st. Řeřichy 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Křen Jan  Telč 4 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Vrabec Jiří Plzeň 5 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Rada Vítek Břilice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Sejpka Dominik 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Běluša Jiří 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Hlad Jaroslav 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Sláma Martin Dlouhá Ves 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Karlová Pavla Kamenice nad Lipou 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Hejč Jindřich Kunštát 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Pavlíček Michal Ledeč nad Sázavou 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Vácha Tomáš Štoky 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Fliger Tomáš ml. Trusnov 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Vokoun Petr 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Netek Lukáš Pardubice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Burget Tomáš 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Mucala Karel Novosedly 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Rys Tadeáš Hlinsko 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Kotmel Petr Laziště 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Polák Jakub Podůlšany 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Navrátil Vilém Dolní Lhota 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Silaštík Pavel Předměřice nad Jizerou 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Vondráček Václav Tuhaň 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Valenta Jan Zlosyň 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Štastný Bohuslav Želetava 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Ryšavý Petr 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Rohlík Miloš Hrobice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Ivančík Tadeáš 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Kašpar Richard Náchod 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Brzoň Luboš Kožlí 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Šabatka Tomáš Sasov 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Šrámek Milan Jaroměř 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Kratina Petr Podbořany 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Šimek Matěj ml. 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Hess Tomáš Zálší 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Jareš Štěpán 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Dvořáková Andrea Branná u Třeboně 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Jarušinský Michal Korouhev 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Krčmář Jan 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Koukolíčková Klára 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Kořalka Lukáš 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Žáková Marie 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Kašpar Jaroslav Blovice 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Mestl Lukáš Netolice 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Prach Adam Merklín 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Červinka Milan Dvůr Králové nad Labem 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Martínek Ben Brandýs nad Labem 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Štalmachová Beáta 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Vojík Lukáš Vodňany 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Houser Josef Poděbrady 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Němec Daniel Mladé Bříště 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Daněk Jiří 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Kocourová Sandra Svratouch 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Svoboda Miloslav Dobříš 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Sedlák Lukáš Svídnice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Fišer Jaroslav Horní Beřkovice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Rajdl Jaroslav Chlístovice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Macháně Martin Krčín 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Staněk Karel Smečno 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Valečko Kamil 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Pavlík Přemysl Branná u Třeboně 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Staněk Jan Čankovice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Zahradil Miroslav Choryně 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Zoul Marek 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Jakeš Jan Vratislávka 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Rejzek Jakub Kněžmost 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Paur Petr 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Cerula Ondřej Týniště nad Orlicí 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Janko Ondřej Krouna 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Mádlová Iva 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Brückner Martin Velké Meziříčí 4 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Pavluk Pavel st. 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Kocáb Dominik 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Zahrádka Radek Mladá Boleslav 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 PfeiferFrantišek Třeboň 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Zavřel Tomáš Holice 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Ficek Petr Svitavy 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Král Vojtěch ml. Kostelec nad Černými Lesy 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Vrtěl Petr Přerov 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Štolc Patrik 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Fečková Kateřina Stolany 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Spěvák Milan st. České Velenice 5 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Čechalová Kateřina Slatiňany 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Matoušek Kryštof 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Kovařík Jiří st. Havlíčkův Brod 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Češík Vít 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Petružálková Anet Plotiště nad Labem 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Ševčík Václav 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Šnajdr Zdeněk Předměřice nad Jizerou 4 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Šlégl Jiří 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Takáč Pavel Světnov 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Havel Jaroslav Kladruby 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Figura Mieszyslaw Polsko 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Marková Andrea Ždírec nad Doubravou 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Kovář Martin Třešť 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Rychtář Vladimír Klášterec nad Ohří 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Gabriel Tomáš 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Galbavý Aleš 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Effenbergerová Nela Třeboň 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Bareš Josef Koberovy 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Slavík Jaromír Humpolec 5 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Pirič Pavel Ostrov 4 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Čechal Jan Slatiňany 4 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Oberreiter Zdeněk st. Hamry nad Sázavou 4 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Rathouský Tomáš Týniště nad Orlicí 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Laštovková Veronika 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Dvořák Jiří Sedlčany 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Uhlíř Marek Hrochův Týnec 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Šisler Kryštof Dřenice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Komárek Matouš 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Hradský Tomáš Stará Voda 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Tuscher Tomáš 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Eichelmannová Lucie Hořešovice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Lamač Jindřich Mnichovo Hradiště 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Matouš Jan Praha 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Štichauer Tomáš Rychnov nad Kněžnou 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Petr Radim Nové Město na Moravě 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Bednář Adam Častolovice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Rosenkranc Jonáš Stará Hlína 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Olbrich Jakub Bechov 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Nečesánková Eva Nedvědice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Hloušek Pavel Adamov 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Polívková Klára 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Moisel Matyáš Česká Lípa 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Kupsa Jan st. Buřenice 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Dvořák Petr Praha 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Janeček Jakub Hradec Králové 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Bludská Kristýna 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Samko Tomáš 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Nováček Josef Manešovice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Deml Tomáš Hořice v Podkrkonoší 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Weiss Branislav 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Kachlík Jakub 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Doležalová Monika Pardubice 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Schauer Zdeněk Polička 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Novotný Václav Brandýs nad Orlicí 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Zavacký Radek Jaroměřice nad Rokytnou 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Hanáček František Brno 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Matějková Lucie Nové Hrady 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Prokeš Roman Velká Bíteš 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Hála Ondřej Nihov 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Žák Luděk  Ostrava Poruba 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Brychta Michal Litomyšl 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Kindl Jan Chomutice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Jiránek Jakub 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Mikudimová Lenka 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Ruml Roman 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Brzobohatý Jan Bělá pod Bezdězem 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Kliner Martin 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Šmíd Jakub Světlá nad Sázavou 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Kouřil Jan Břilice 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Háva Dominik 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Rybenský Roman Němčice 5 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Pešek David Věcov 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Vrtěl Ondřej Přerov 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Huček Petr 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Keyzer Yuriy Jablonné nad Orlicí 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Radil Miroslav Český Šternberk 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Růžička Jonáš Novosedly nad Nežárkou 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Kubišta Jaroslav 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Řezáč Tomáš Mladá Boleslav 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Peštová Tereza 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Blechta Jakub Veselá u Mnichova Hradiště 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Čipera David Příbram 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1022 Králová Jaroslava 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1189 Šifta Stanislav Přeštice 6 0 0 0 0 0 3 0 1 0 0
1190 Vrábel Pavel Chlumín 5 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0
1190 Malý František Kostelní Radouň 4 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0
1192 Kosmák Martin Hamry nad Sázavou 10 0 0 0 0 0 1 2 1 0 0
1193 Dražan Zdeněk Panenský Týnec 9 0 0 0 0 0 1 1 2 1 1
1194 Mokrá Jana  Najdek 15 0 0 0 0 0 1 1 1 0 0
1194 Kadlec František  Zlíč 35 0 0 0 0 0 1 1 1 0 0
1196 Riedl Michal Humpolec 8 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0
1197 Klímová Monika 2 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0
1197 Doležal David Vodňany 2 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0
1197 Koudelková Jitka Nasavrky 5 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0
1197 Lát Jiří Česká Lípa 2 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0
1197 Mann Pavel st. Bystřice nad Pernštejnem 3 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0
1202 Zvoník Bedřich Kobylníky 10 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1
1202 Ščepka František Humpolec 8 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1
1204 Kladiva Jan Pavlovice 2 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0
1204 Jedlička Jiří st. Kladruby 3 0 0 0 0