Žebříček - Kraj Pardubický - 01.01.2015 - 31.12.2015 - Závody žen
Do tohoto žebříčku se započítává 8 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 32 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Doležalová Lída | Pardubice | 4 | 55 | 55 | 13.75 | |
1 | Doležalová Monika | Pardubice | 4 | 55 | 55 | 13.75 | |
3 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | 3 | 41 | 41 | 13.67 | |
4 | Provazníková Jitka | Dřenice | 3 | 35 | 35 | 11.67 | |
5 | Juhošová Ivana | Podůlšany | 3 | 29 | 29 | 9.67 | |
6 | Novotná Lenka | Zámrsk | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
7 | Novotná Jaroslava | Zámrsk | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
8 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish Bulva Pavel | 1 | 21 | 21 | 21.00 |
9 | Nesvadbová Hana | Podhorní Újezd | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
9 | Novotná Pavlína | Zámrsk | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
11 | Csernyanszká Pavlína | Vysoké Mýto | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
11 | Petružálková Nikol | Plotiště nad Labem | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
13 | Fröhlichová Diana | Bedworth | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
13 | Gančarčíková Olga | Pardubice | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
15 | Kinická Jiřina | Stolany | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
16 | Muchová Barbora | Podhorní Újezd | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
16 | Štefanská Věra | Chrudim | 2 | 13 | 13 | 6.50 | |
18 | Hanyková Eliška | Chotutice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
18 | Komínová Martina | Hradec Králové | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
20 | Šťastná Světlana | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
21 | Jančíková Alena | Lázně Bohdaneč | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
21 | Nováková Renata | Hrobice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
23 | Málková Denisa | Pardubice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
24 | Lehosziková Tereza | Pardubice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
25 | Jurečková Jarmila | Hradec Králové | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
25 | Podnecká Helena | Dolní Roveň | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
25 | Šťastná Markéta | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
28 | Petružálková Anet | Plotiště nad Labem | Fanatik Fishing | 1 | 3 | 3 | 3.00 |
28 | Černá Marie | Staré Ždánice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
30 | Růžičková Petra | Čeperka | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
31 | Körmendy Kristýna | Velen | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
31 | Stejskalová Miluše | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 |