Žebříček členů klubu - Kraj Královéhradecký - 01.01.2022 - 31.12.2022 - Zavody týmů
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
Hodnotíme jednotlivce, kteří se zúčastnili týmových závodů. Nelze hodnotit pod názvy týmů jako celku, protože kromě ligových soutěží ČRS a MRS neexistují stálé soupisky a závodník se může účastnit týmových závodů pod různými názvy týmů.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 53 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Trnka Aleš | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 5 | 123 | 123 | 24.60 |
2 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | J.D.J. Fish team | 5 | 107 | 107 | 21.40 |
2 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 5 | 107 | 107 | 21.40 |
2 | Vlček Petr | Častolovice | 5 | 107 | 107 | 21.40 | |
5 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | Rybářský ráj Hradec Králové | 3 | 91 | 91 | 30.33 |
5 | Říčař David | Zdelov | J.D.J. Fish team | 4 | 91 | 91 | 22.75 |
7 | Poslušný Josef | Lípa nad Orlicí | Black Fish team | 4 | 88 | 88 | 22.00 |
8 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | J.D.J. Fish team | 4 | 82 | 82 | 20.50 |
9 | Pišl Jan | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 4 | 79 | 79 | 19.75 |
10 | Šupol Michal | Rychnov nad Kněžnou | Podorlické vydry | 4 | 76 | 76 | 19.00 |
10 | Šupol Petr | Libišany | Podorlické vydry | 4 | 76 | 76 | 19.00 |
12 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | Michalové a spol. | 5 | 66 | 66 | 13.20 |
12 | Havrila Michal st. | Jaroměř | Michalové a spol. | 5 | 66 | 66 | 13.20 |
14 | Hájek Vladimír | Dobříkov | Gold Fish team | 2 | 57 | 57 | 28.50 |
14 | Kubec Tomáš | Lanškroun | Gold Fish team | 2 | 57 | 57 | 28.50 |
14 | Synek Martin | Choceň | Gold Fish team | 2 | 57 | 57 | 28.50 |
17 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | Rybářský ráj Hradec Králové | 3 | 55 | 55 | 18.33 |
18 | Kupka Tomáš | Hradec Králové | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
19 | Olbrich Jakub | Bechov | Rikomix rybářské naděje | 1 | 41 | 41 | 41.00 |
19 | Olbrich Petr ml. | Bechov | Rikomix rybářské naděje | 1 | 41 | 41 | 41.00 |
19 | Pětík Marek | Libišany | J.D.J. Fish Team | 2 | 41 | 41 | 20.50 |
19 | Vlach Zdeněk ml. | Ždírec nad Doubravou | Rikomix rybářské naděje | 1 | 41 | 41 | 41.00 |
23 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 2 | 39 | 39 | 19.50 |
23 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 2 | 39 | 39 | 19.50 |
23 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 3 | 39 | 39 | 13.00 |
23 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 2 | 39 | 39 | 19.50 |
27 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 1 | 38 | 38 | 38.00 |
27 | Mrvečka Patrik | Týniště nad Orlicí | Podorlické vydry | 2 | 38 | 38 | 19.00 |
27 | Mrvečka Petr | Týniště nad Orlicí | Podorlické vydry | 2 | 38 | 38 | 19.00 |
27 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | Jizera 24 | 1 | 38 | 38 | 38.00 |
27 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 1 | 38 | 38 | 38.00 |
32 | Brodský Michal | Hradec Králové | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 35 | 35 | 35.00 |
32 | Dvořák Oldřich | Mělčany | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 35 | 35 | 35.00 |
32 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 35 | 35 | 35.00 |
35 | Bareš Vladimír | Slepotice | Veteráni | 1 | 29 | 29 | 29.00 |
35 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 1 | 29 | 29 | 29.00 |
35 | Zahradník Vlastimil | Pardubice | Veteráni | 1 | 29 | 29 | 29.00 |
38 | Červený Jaroslav | Jaroměř | Michalové a spol. | 2 | 27 | 27 | 13.50 |
39 | Jiříček Jaroslav | Vysoké Mýto | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
39 | Kratochvíl Jan | Třebechovice pod Orebem | KKM Gulášovky | 1 | 26 | 26 | 26.00 |
39 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | KKM Gulášovky | 1 | 26 | 26 | 26.00 |
42 | Jón Richard | Chlum | Jizera 24 | 1 | 23 | 23 | 23.00 |
42 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 1 | 23 | 23 | 23.00 |
44 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 1 | 20 | 20 | 20.00 |
44 | Coufal Zdeněk | Jihlava | Big Fish Jihlava | 1 | 20 | 20 | 20.00 |
44 | Janíček Jan | Kamenice u Jihlavy | Big Fish Jihlava | 1 | 20 | 20 | 20.00 |
47 | Šabata Jiří | Svatý Mikuláš | Black Fish team | 1 | 19 | 19 | 19.00 |
48 | Jirásek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 1 | 11 | 11 | 11.00 |
48 | Pleskač Jan ml. | Libice nad Doubravou | Vysočina team | 1 | 11 | 11 | 11.00 |
48 | Pleskač Jan st. | Libice nad Doubravou | Vysočina team | 1 | 11 | 11 | 11.00 |
51 | Růžička Pavel | Dašice | Hungerfish team | 1 | 8 | 8 | 8.00 |
51 | Taichner Radek | Mikulovice | Hungerfish team | 1 | 8 | 8 | 8.00 |
51 | Šrámek Petr | Opočínek | Hungerfish team | 1 | 8 | 8 | 8.00 |