Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 148 termínů závodů
V minulosti zadáno 6753 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček - Celostátní - 01.01.2019 - 31.12.2019 - Zavody týmů



Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

Hodnotíme jednotlivce, kteří se zúčastnili týmových závodů. Nelze hodnotit pod názvy týmů jako celku, protože kromě ligových soutěží ČRS a MRS neexistují stálé soupisky a závodník se může účastnit týmových závodů pod různými názvy týmů.

 | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 38 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Konfršt LukášPardubice5888817.60
1Malý StanislavPardubice5888817.60
1Semonský JaroslavNemošice5888817.60
1Šťastný ZdeněkPardubice5888817.60
5Provazník JiříDřenice5777715.40
5Provazník MichalDřenice5777715.40
5Syrůček Stanislav DražkoviceVeteráni5777715.40
8Havlíček JosefOstřešany5646412.80
8Havlíček RomanOstřešany5646412.80
8Jinoch RomanOstřešany5646412.80
8Ledvinka PetrOstřešany5646412.80
12Žemlička Radek Slatiňany4616115.25
13Dohnal DavidMedlešice549499.80
13Dyntera AlešMedlešice549499.80
13Dyntera JakubMedlešice549499.80
13Štěpánek LadislavMedlešice549499.80
17Krajňák IvanMikulovice546469.20
17Malý JosefMedlešice546469.20
17Taichner Radek Mikulovice546469.20
20Kokeš Ladislav ml.Rozhovice537377.40
20Kokeš Ladislav st.Mikulovice537377.40
20Roček JakubDrozdice537377.40
20Teplý RadekMikulovice537377.40
24Hyksa JakubMedlešice427276.75
25Hyxa JakubMedlešice1191919.00
25Krobot Jiří Dolní ČermnáJ.D.J. Fish team1191919.00
25Mačo Jiří Slatina nad ZdobnicíJ.D.J. Fish team1191919.00
25Říčař David ZdelovJ.D.J. Fish team1191919.00
29Chvála Jan SezemiceHungerfish team1131313.00
29Chvála Petr SezemiceHungerfish team1131313.00
29Štarman Jiří Staré JesenčanyHungerfish team1131313.00
32Hrubeš FrantišekDřenice1121212.00
32Vafek LiborDřenice1121212.00
32Vrba PavelDřenice1121212.00
32Váček KamilDřenice1121212.00
36Poslušný Josef ml. Lípa nad OrlicíBlack Fish team1101010.00
36Tobiášek Ladislav Týniště nad OrlicíBlack Fish team1101010.00
36Šabata Jiří Svatý MikulášBlack Fish team1101010.00

Copyright © 2013-2019, Rybářské žebříčky, z.s.