Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 149 termínů závodů
V minulosti zadáno 5839 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček - Celostátní - 01.01.2018 - 31.12.2018 - Zavody týmů



Do tohoto žebříčku se započítává 12 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

Hodnotíme jednotlivce, kteří se zúčastnili týmových závodů. Nelze hodnotit pod názvy týmů jako celku, protože kromě ligových soutěží ČRS a MRS neexistují stálé soupisky a závodník se může účastnit týmových závodů pod různými názvy týmů.

 | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 207 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Provazník JiříDřenice6969616.00
1Žemlička RadekSlatiňany6969616.00
3Pavlíček RadomírŽďár nad Sázavou3909030.00
3Švoma JaroslavŽďár nad Sázavou3909030.00
5Syrůček Stanislav DražkoviceVeteráni5888817.60
6Provazník MichalDřenice5787815.60
7Krajňák IvanMikulovice6696911.50
8Hlaváček AlešOstřešany5636312.60
9Malý StanislavPardubice657579.50
9Rozsypálek Ivoš2575728.50
9Sedlák Jiří2575728.50
9Semonský JaroslavNemošice657579.50
9Taichner Radek Mikulovice5575711.40
14Kokeš Ladislav st.Mikulovice654549.00
14Šťastný ZdeněkPardubice5545410.80
16Konfršt LukášPardubice5515110.20
17Motal JakubDřenice3484816.00
18Jinoch RomanOstřešany4454511.25
19Hodoň Zdeněk1424242.00
19Kulich Martin1424242.00
19Ledvinka PetrOstřešany3424214.00
19Plesník MichalOlomouc1424242.00
19Roček JakubDrozdice542428.40
19Teplý RadekMikulovice542428.40
19Vavřinec Jaromír1424242.00
19Ťok Radek1424242.00
27Charvát Lukáš ČernčiceRebels team1404040.00
27Dědík Vladimír BašťRebels team1404040.00
27Váňa Tomáš ZlosyňRebels team1404040.00
30Bernard MichalMilín1393939.00
30Carboch ZdeněkVrchotovy Janovice2393919.50
30Havlíček JosefOstřešany3393913.00
30Heřmanovský František1393939.00
30Sedláček DavidBlanné1393939.00
30Skalický MatějMilín1393939.00
30Vondra Lukáš1393939.00
30Čermoch JiříVrchotovy Janovice2393919.50
30Števček David1393939.00
39Doležán Nikola DačiceVysočina team1373737.00
39Doležán Vladimír ChotěbořVysočina team1373737.00
39Jirásek Petr ChotěbořVysočina team1373737.00
42Bařina Petr1363636.00
42Drápalík JiříSlavíkov1363636.00
42Drápalík Josef1363636.00
42Hlaváček KarelHumpolec1363636.00
42Kokeš Ladislav ml.Rozhovice536367.20
42Kouba Aleš2363618.00
42Svoboda AntonínKejžlice1363636.00
49Chvála Jan SezemiceHungerfish team1343434.00
49Chvála Petr SezemiceHungerfish team1343434.00
49Štarman Jiří Staré JesenčanyHungerfish team1343434.00
52Mikulčická Lucie1333333.00
52Mikulčický Dušan1333333.00
52Peřina LadislavDymokury1333333.00
52Píry Karol1333333.00
52Suchánek AlešDymokury1333333.00
52Černoch Karel1333333.00
58Bartoněk Lukáš Předměřice nad LabemDream team1313131.00
58Machatý David JaroměřDream team1313131.00
58Trnka Aleš TřesoviceDream team1313131.00
61Beňo Zdeněk1303030.00
61Dobiáš Jaroslav ml.Dymokury1303030.00
61Dobiáš Jaroslav st.Dymokury1303030.00
61Jurča Michal1303030.00
61Kučera JiříLužná1303030.00
61Langer Daniel1303030.00
61Malý JosefMedlešice2303015.00
61Mlejnek Milan1303030.00
61Olájoš Tomáš1303030.00
61Sandr Roman1303030.00
61Vencl FrantišekMikulovice3303010.00
61Štěpánek LadislavMedlešice630305.00
73Mačo Jiří Slatina nad ZdobnicíBlack Fish team1282828.00
73Tobiášek Ladislav Týniště nad OrlicíBlack Fish team1282828.00
73Říčař David ZdelovBlack Fish team1282828.00
76Brož David1272727.00
76Brož MartinPraha1272727.00
76Brožová Julie1272727.00
76Hrtáň Ivo1272727.00
76Hyxa JakubMedlešice2272713.50
76Mišun Ondřej1272727.00
76Novák Jiří.1272727.00
76Peřina NorbertDymokury1272727.00
76Toman Vávlav1272727.00
76Toman Zdeněk1272727.00
86Bařinka Tomáš Týniště nad OrlicíBlack Fish team1252525.00
86Vlček Petr ČastoloviceBlack Fish team1252525.00
86Šabata Jiří Svatý MikulášBlack Fish team1252525.00
89Belušiak LadislavJindřichův Hradec1242424.00
89Halviger RomanNemošice2242412.00
89Hospodka Josef1242424.00
89Kurtin Jan1242424.00
89Potěšil MariánVyškov1242424.00
89Sisr MichalPardubice1242424.00
89Vaňková Kateřina1242424.00
89Vaňourek Milan1242424.00
89Zgarba Adam1242424.00
89Černý Jindřich ml.Jindřichův Hradec1242424.00
89Číž LubošJindřichův Hradec1242424.00
100Kondras Přemysl PardubiceVeteráni1222222.00
100Vrba Tomáš SvítkovVeteráni1222222.00
102Antoš Antonín1212121.00
102Bocheza Jan1212121.00
102Dohnal MartinOpatov1212121.00
102Dyntera AlešMedlešice421215.25
102Dyntera JakubMedlešice421215.25
102Kožarská AnetaŠtětí1212121.00
102Maršík JakubPelhřimov1212121.00
102Musil JiříOstřešany2212110.50
102Nekola LukášHněvkovice1212121.00
102Rajek Miroslav1212121.00
102Senohrábek Marek1212121.00
102Senohrábek Petr1212121.00
114Hos Martin OtínPohoda team1191919.00
114Pavelka Josef TřebíčPohoda team1191919.00
114Rambousek Stanislav TřebíčPohoda team1191919.00
117Cablk JanPravonín1181818.00
117Drška František1181818.00
117Hrubý PavelPraha1181818.00
117Iveth MiroslavMikulovice1181818.00
117Klusák MilanJihlava1181818.00
117Kubiš1181818.00
117Mimráček Josef1181818.00
117Nekula LiborDobroutov1181818.00
117Semerád VladislavBenešov1181818.00
117Slavík JakubVilémov1181818.00
117Svoboda RadoslavMedlešice218189.00
117Vavro Milan st.Zeleneč1181818.00
129Brodský Michal Hradec KrálovéFanatik Fishing team1161616.00
129Hencel Jiří Police nad MetujíFanatik Fishing team1161616.00
129Řehák Václav Police nad MetujíFanatik Fishing team1161616.00
132Dohnal DavidChrudim315155.00
132Eliáš Robin1151515.00
132Franc Charlie1151515.00
132Hošek StanislavPacov1151515.00
132Křůpalová Monika1151515.00
132Ledvinka AlešOstřešany1151515.00
132Orság David1151515.00
132Půža Miroslav1151515.00
132Soukup MichalPlzeň1151515.00
132Vrána Pavel1151515.00
132Šimůnek Luboš1151515.00
132Škoda FrantišekPacov1151515.00
132Švec JakubZhořec1151515.00
145Bareš Vladimír SlepoticeVeteráni1131313.00
145Kopa Stanislav MoravičanyHungerfish team1131313.00
145Krobot Jiří Dolní ČermnáPoseidon fishing club Opočno1131313.00
148Faltus LadislavPardubice1121212.00
148Franc Jan1121212.00
148Gryč Jan PřibyslavKrmiči1121212.00
148Havlinger RomanOstřešany1121212.00
148Hetmer DušanZwiesel1121212.00
148Hostinský Petr1121212.00
148Hyksa JakubMedlešice1121212.00
148Olša Radek1121212.00
148Slavík Alexej VilémovKrmiči1121212.00
148Svoboda JaroslavMikulovice1121212.00
148Svítek ZdeněkPardubice1121212.00
148Tošer Jaroslav ÚstrašínKrmiči1121212.00
148Vlček JakubDrozdice1121212.00
148Voráč Ondřej1121212.00
148Zítko JosefMikulovice1121212.00
163Chválová Lubica SezemiceHungerfish team1101010.00
163Kadlec František Zlíč1101010.00
163Pásler Vlastimil Spyta1101010.00
166Bureš Petr1999.00
166Doležalová MonikaPardubice2994.50
166Havlinger RomanNemošice1999.00
166Havlíček RomanOstřešany1999.00
166Kalkus Tomáš1999.00
166Kožíšek Martin1999.00
166Musílek JiříOstřešany1999.00
166Novák JiříMedlešice2994.50
166Patoč JakubMirošovice1999.00
166Zavacký DanielDolní Břežany1999.00
166Zavacký MichalDolní Břežany1999.00
166okeš DanielMikulovice1999.00
166Šamko Michal1999.00
166Šimek JiříBenešov1999.00
166Šimek LukášDolní Lhota1999.00
166Štrob JaromírPraha1999.00
182Chlupsa David1666.00
182Dyntr AlešMedlešice1666.00
182Dyntr JakubMedlešice1666.00
182Fojtíček Marek1666.00
182Grüner Antonín1666.00
182Hanzal Lukᚎirovnice1666.00
182Hanzal RomanŽirovnice1666.00
182Havlíček PetrVatín1666.00
182Kekrt Michal1666.00
182Kopejsek Lubomír1666.00
182Mendl Martin1666.00
182Michl Daniel1666.00
194Dintr Aleš st.Mikulovice1333.00
194Dintr Jakub ml.MIkulovice1333.00
194Doležal Pavel1333.00
194Ettl Miroslav1333.00
194Karásek Petr1333.00
194Kobylík Dalibor1333.00
194Koča VítězslavBuřenice1333.00
194Marek Ladislav.1333.00
194Němec JiříRadějovice1333.00
194Pelc Miroslav1333.00
194Rafaja Jakub1333.00
194Růžek JiříBuřenice1333.00
194Řeháková Julie1333.00
194Šindler Martin1333.00

Copyright © 2013-2018, Rybářské žebříčky, z.s.