Žebříček - Kraj Vysočina - 01.01.2021 - 31.12.2021 - Partnerské závody
Do tohoto žebříčku se započítává 4 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 108 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | 3 | 95 | 95 | 31.67 | |
2 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 3 | 79 | 79 | 26.33 |
3 | Pavlíček Radomír | Žďár nad Sázavou | 2 | 74 | 74 | 37.00 | |
4 | Jirásek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 2 | 71 | 71 | 35.50 |
5 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 2 | 60 | 60 | 30.00 |
6 | Pavlíček Jaroslav | Žďár nad Sázavou | 3 | 55 | 55 | 18.33 | |
7 | Doležán Nikola | Chotěboř | Vysočina team | 1 | 45 | 45 | 45.00 |
7 | Mann Pavel ml. | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
9 | Klečák Miloslav | Onomyšl | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
9 | Pajer Stanislav | Ledeč nad Sázavou | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
9 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 2 | 44 | 44 | 22.00 |
12 | Buček Zdeněk | Nedvědice | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
12 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
12 | Unzeitig Bohuslav | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 2 | 43 | 43 | 21.50 |
15 | Němeček Jiří | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
16 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 1 | 41 | 41 | 41.00 |
16 | Šibor Jaroslav | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
18 | Mannová Lucie | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
18 | Pleskač Antonín | Libice nad Doubravou | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
20 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 1 | 39 | 39 | 39.00 |
20 | Mišák Jaroslav | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
22 | Janíček Jan | Kamenice u Jihlavy | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
22 | Malý František | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
24 | Mokrá Jana | Najdek | 3 | 37 | 37 | 12.33 | |
24 | Sobotka Jiří st. | Žďár nad Sázavou | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
24 | Sobotka Miroslav | Žďár nad Sázavou | 3 | 37 | 37 | 12.33 | |
24 | Čelechovský Martin | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
28 | Pelc Pavel | Předklášteří | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
28 | Vojáček Tomáš | Dolní Sokolovec | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
30 | Korbička Stanislav | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
30 | Sobotka Jiří ml. | Žďár nad Sázavou | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
30 | Černý Jindřich ml. | Jindřichův Hradec | Bobr team Jindřichův Hradec | 1 | 35 | 35 | 35.00 |
33 | Dobeš Jiří | Rebešovice | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
33 | Zahradník Vlastimil | Pardubice | Veteráni | 1 | 34 | 34 | 34.00 |
33 | Šťastný Milan st. | Vitochov | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
36 | Homolka Ludvík | Ostrov nad Oslavou | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
36 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
36 | Mann Aleš | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
39 | Ševčík Jiří | Bílek | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
40 | Hos Martin | Otín | Pohoda team | 1 | 31 | 31 | 31.00 |
40 | Musílek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 1 | 31 | 31 | 31.00 |
40 | Prášek Karel | Vémyslice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
43 | Bertok Milan | Dublovice | Rum team Jindřichův Hradec | 1 | 30 | 30 | 30.00 |
43 | Nedělka Stanislav | Velká Losenice | Pohoda team | 1 | 30 | 30 | 30.00 |
43 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
46 | Chudárek Vlastimil ml. | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
46 | Melichar Tomáš | Žďár nad Sázavou | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
48 | Mokrý Jan | Uhlířské Janovice | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
48 | Ticháček Václav | Havlíčkův Brod | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
48 | Ďásek František | Havlíčkův Brod | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
48 | Žváček Michal | Nové Město na Moravě | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
52 | Soukup Ivo | Třebíč | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
52 | Vavroušek Luboš | Ždírec nad Doubravou | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
54 | Fiala Erik | Zvole | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
54 | Tauber Pavel | Němčičky | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
54 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 1 | 26 | 26 | 26.00 |
57 | Blaščík Petr | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 1 | 25 | 25 | 25.00 |
57 | Vojáček Zdeněk | Vilémov | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
59 | Takács Pavel | Světnov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
60 | Oberreiter Zdeněk st. | Hamry nad Sázavou | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
60 | Synek Martin | Choceň | Gold Fish team | 1 | 23 | 23 | 23.00 |
62 | Pavlíček Václav st. | Ledeč nad Sázavou | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
63 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 1 | 21 | 21 | 21.00 |
63 | Zemen Petr | Žďár nad Sázavou | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
65 | Izaiasz Petr | Holice | MO ČRS Holice | 1 | 20 | 20 | 20.00 |
65 | Pavlíček Kamil | Žďár nad Sázavou | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
67 | Drápal Vlastimil | Jindřichův Hradec | Rum team Jindřichův Hradec | 1 | 19 | 19 | 19.00 |
67 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
69 | Prášek Marek | Vémyslice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
70 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 1 | 15 | 15 | 15.00 |
71 | Číž Luboš | Jindřichův Hradec | Rum team Jindřichův Hradec | 1 | 14 | 14 | 14.00 |
72 | Kadlec Milan | Pouzdřany | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
73 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 1 | 11 | 11 | 11.00 |
73 | Icha Zdeněk | Havlíčkův Brod | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
75 | Kubec Tomáš | Lanškroun | Gold Fish team | 1 | 10 | 10 | 10.00 |
75 | Sobotka Jiří | Sobětuchy | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
77 | Bouchner Tomáš | Havlíčkův Brod | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
78 | Komárek Martin | Havlíčkův Brod | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
78 | Vacík Zdeněk | Havlíčkův Brod | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
78 | Vykoukal Michal | Chotěboř | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
81 | Boháč Ondřej | Libice nad Doubravou | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
81 | Cecava Petr | Dolní Rožínka | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
81 | Cimburek František | Kameničky | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
81 | Daňhel Roman | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
81 | Dostál Pavel | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
81 | Duba Ladislav | Žďár nad Sázavou | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
81 | Hankocy Jaroslav | Brno | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
81 | Havlík Jiří | Dalečín | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
81 | Havlíček Tomáš | Mohelnice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
81 | Holý Miroslav | Nové Město na Moravě | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
81 | Hurt Martin | Zbraslavice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
81 | Kaňka Petr | Bohouňovice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
81 | Kosár Petr | Nové Město na Moravě | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
81 | Kroupa Jiří | Předklášteří | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
81 | Kántor Michal | Bystřice nad Pernšejnem | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
81 | Lánský Jan | Lísek | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
81 | Motl Vladimír | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
81 | Polívka Martin | Přibyslav | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
81 | Prášek Zdeněk | Vémyslice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
81 | Rambousek Jaroslav | Třebíč | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
81 | Sedláček Vít | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
81 | Skryja Matěj | Ostrov nad Oslavou | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
81 | Sýs Pavel | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
81 | Tejnecký Miroslav | Zbraslavice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
81 | Vičar Zdeněk | Dolní Rožínka | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
81 | Čermák Jaromír ml. | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
81 | Šabata Jiří | Svatý Mikuláš | Black Fish team | 1 | 6 | 6 | 6.00 |
81 | Žváček Bohumír | Nové Město na Moravě | 1 | 6 | 6 | 6.00 |