Žebříček členů klubu - Kraj Královéhradecký - 01.01.2016 - 31.12.2016 - Partnerské závody
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 67 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | Dream team | 8 | 278 | 341 | 42.63 |
2 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 7 | 241 | 262 | 37.43 |
3 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 8 | 234 | 288 | 36.00 |
4 | Machatý David | Jaroměř | 8 | 232 | 267 | 33.38 | |
5 | Trnka Aleš | Třesovice | Dream team | 5 | 229 | 229 | 45.80 |
6 | Brodský Michal | Hradec Králové | Fanatik Fishing team | 7 | 222 | 230 | 32.86 |
7 | Kupka Tomáš | Hradec Králové | CLEVER FISH team | 5 | 198 | 198 | 39.60 |
8 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | Fanatik Fishing team | 7 | 191 | 199 | 28.43 |
9 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | CLEVER FISH team | 4 | 161 | 161 | 40.25 |
10 | Smítka Radek | Bolina | Volejovky | 3 | 157 | 157 | 52.33 |
11 | Dvořák Oldřich | Mělčany | Opočno | 7 | 156 | 164 | 23.43 |
12 | Pišl Jan | Třesovice | Dream team | 7 | 151 | 159 | 22.71 |
13 | Macháně Radek | Krčín | 5 | 147 | 147 | 29.40 | |
14 | Musílek Petr | Chotěboř | 4 | 144 | 144 | 36.00 | |
15 | Hencel Jiří | Police nad Metují | Fanatik Fishing team | 6 | 136 | 136 | 22.67 |
15 | Jirásek Petr | Chotěboř | 4 | 136 | 136 | 34.00 | |
17 | Hladík Tomáš | Dobruška | Opočno | 7 | 135 | 147 | 21.00 |
18 | Bareš Vladimír | Slepotice | 5 | 131 | 131 | 26.20 | |
19 | Vašíček Zdeněk | Opočno | MO ČRS Opočno | 4 | 127 | 127 | 31.75 |
20 | Novotná Jaroslava | Zámrsk | Novotňáci | 4 | 126 | 126 | 31.50 |
21 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | Dream team | 8 | 121 | 137 | 17.13 |
22 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 3 | 119 | 119 | 39.67 |
23 | Novotný Jiří | Zámrsk | Novotňáci | 4 | 113 | 113 | 28.25 |
24 | Šitina Josef | Velká Jesenice | 5 | 93 | 93 | 18.60 | |
24 | Štěrba Petr | Sezemice | 3 | 93 | 93 | 31.00 | |
26 | Izaiasz Petr | Holice | MO ČRS Holice | 6 | 91 | 91 | 15.17 |
27 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 4 | 87 | 87 | 21.75 |
28 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | 4 | 78 | 78 | 19.50 | |
29 | Doležán Vladimír | Chotěboř | 3 | 75 | 75 | 25.00 | |
29 | Staněk Václav | Hradec Králové | CLEVER FISH team | 4 | 75 | 75 | 18.75 |
31 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Novotňáci | 4 | 72 | 72 | 18.00 |
32 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | 2 | 66 | 66 | 33.00 | |
33 | Novák Jan | Libišany | 2 | 65 | 65 | 32.50 | |
34 | Řehák Václav | Police nad Metují | IKA Trutnov - Fanatik Fishing team | 5 | 63 | 63 | 12.60 |
35 | Andrž Ladislav | Bolehošť | 3 | 57 | 57 | 19.00 | |
36 | Kadlec František | Zlíč | 4 | 55 | 55 | 13.75 | |
36 | Pánek Vít | Sezemice | 3 | 55 | 55 | 18.33 | |
38 | Mádle Radek | Chlum | Jizera 24 | 2 | 54 | 54 | 27.00 |
39 | Carda Radek | Opočno | 1 | 53 | 53 | 53.00 | |
40 | Houser Otakar | Všechlapy | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
40 | Šrámek Petr | Opočínek | Hungerfish team | 1 | 50 | 50 | 50.00 |
42 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | 3 | 49 | 49 | 16.33 | |
43 | Říčař David | Zdelov | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
44 | Růžička Václav | Nechanice | 3 | 47 | 47 | 15.67 | |
45 | Fröhlich Libor | Hradec Králové | CLEVER FISH team | 3 | 45 | 45 | 15.00 |
45 | Šrámek Patrik | Opočínek | Hungerfish team | 2 | 45 | 45 | 22.50 |
47 | Novotná Lenka | Zámrsk | Novotňáci | 1 | 44 | 44 | 44.00 |
48 | Tobolka Daniel | Nechanice | Jizera 24 | 3 | 43 | 43 | 14.33 |
49 | Pekař Jaroslav | Kamenice nad Lipou | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
50 | Pásler Vlastimil | Spyta | 3 | 41 | 41 | 13.67 | |
51 | Hlávko Jaroslav | Rohenice | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
52 | Doležal Pavel | Pardubice | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
53 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
54 | Štolovský Jan | Dolní Bousov | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
55 | Vondra Martin | Němčice | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
56 | Turský Jindřich | Krchleby | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
57 | Kadlec Tomáš | Česká Skalice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
58 | Komínová Martina | Hradec Králové | Fanatik Fishing team | 2 | 19 | 19 | 9.50 |
58 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
60 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 2 | 18 | 18 | 9.00 |
60 | Slavík Alexej | Vilémov | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
62 | Doležalová Monika | Pardubice | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
62 | Hladík Pavel | Mokrovousy | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
64 | Bařinka Oldřich | Březhrad | SIRIUS TRAPER team | 1 | 8 | 8 | 8.00 |
64 | Dmejchal Marek | Sadová | SIRIUS TRAPER team | 1 | 8 | 8 | 8.00 |
64 | Kovanda Karel | Bolinka | Volejovky | 1 | 8 | 8 | 8.00 |
64 | Unzeitig Bohuslav | Žďár nad Sázavou | 1 | 8 | 8 | 8.00 |