Žebříček - Kraj Královéhradecký - 01.01.2014 - 31.12.2014 - Partnerské závody
Do tohoto žebříčku se započítává 8 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 208 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Brodský Michal | Hradec Králové | 7 | 270 | 270 | 38.57 | |
2 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish Bulva Pavel | 6 | 228 | 228 | 38.00 |
3 | Vyhlídal Emanuel | Borohrádek | 6 | 226 | 226 | 37.67 | |
4 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish Bulva Pavel | 6 | 201 | 201 | 33.50 |
5 | Zeman Luboš | Semily | 5 | 200 | 200 | 40.00 | |
6 | Machatý David | Jaroměř | 6 | 198 | 198 | 33.00 | |
7 | Kadlec Tomáš | Česká Skalice | 6 | 194 | 194 | 32.33 | |
8 | Staněk Václav | Hradec Králové | Rybářské žebříčky | 6 | 192 | 192 | 32.00 |
9 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | 5 | 188 | 188 | 37.60 | |
10 | Šprinc Ota | Hrádek u Nechanic | 6 | 181 | 181 | 30.17 | |
11 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | 5 | 176 | 176 | 35.20 | |
12 | Carda Radek | Opočno | 5 | 173 | 173 | 34.60 | |
13 | Kašpar Richard | Náchod | 3 | 172 | 172 | 57.33 | |
14 | Dvořák Oldřich | Mělčany | 6 | 170 | 170 | 28.33 | |
15 | Hamáček Vladimír | Hradec Králové | 6 | 160 | 160 | 26.67 | |
15 | Trnka Aleš | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 4 | 160 | 160 | 40.00 |
17 | Zeman Martin | Semily | 4 | 138 | 138 | 34.50 | |
18 | Řehák Václav | Police nad Metují | IKA Trutnov | 6 | 133 | 133 | 22.17 |
19 | Macháně Radek | Krčín | 4 | 130 | 130 | 32.50 | |
19 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | 4 | 130 | 130 | 32.50 | |
21 | Falta Kamil | Klášter nad Dědinou | 2 | 127 | 127 | 63.50 | |
22 | Izaiasz Petr | Holice | 4 | 126 | 126 | 31.50 | |
22 | Pásler Vlastimil | Spyta | 5 | 126 | 126 | 25.20 | |
24 | Hladík Tomáš | Dobruška | 3 | 119 | 119 | 39.67 | |
25 | Komora Martin | Chlumec nad Cidlinou | 3 | 116 | 116 | 38.67 | |
26 | Komínová Martina | Hradec Králové | 5 | 111 | 111 | 22.20 | |
27 | Kadlec František | Zlíč | 5 | 110 | 110 | 22.00 | |
27 | Novotný Jiří | Zámrsk | 5 | 110 | 110 | 22.00 | |
29 | Procházka Ota | Rudník | 2 | 107 | 107 | 53.50 | |
29 | Vostřez Josef | Přepychy | 2 | 107 | 107 | 53.50 | |
31 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | 2 | 104 | 104 | 52.00 | |
32 | Hencel Jiří | Police nad Metují | 6 | 103 | 103 | 17.17 | |
32 | Kalus Petr | Týniště nad Orlicí | 2 | 103 | 103 | 51.50 | |
34 | Mokrý Jan | Uhlířské Janovice | 2 | 102 | 102 | 51.00 | |
35 | Polívka Martin | Přibyslav | 2 | 101 | 101 | 50.50 | |
36 | Appl Jaroslav | Žamberk | 3 | 97 | 97 | 32.33 | |
37 | Franěk Robert | Trutnov | 2 | 96 | 96 | 48.00 | |
37 | Pryl Stanislav | Pardubice | 2 | 96 | 96 | 48.00 | |
39 | Chaloupka Patrik st. | Janov | 2 | 91 | 91 | 45.50 | |
40 | Bareš Vladimír | Slepotice | 2 | 87 | 87 | 43.50 | |
41 | Vašíček Zdeněk | Opočno | MO ČRS Opočno | 2 | 83 | 83 | 41.50 |
42 | Pišl Jan | Třesovice | 3 | 81 | 81 | 27.00 | |
42 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | 3 | 81 | 81 | 27.00 | |
44 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | 2 | 78 | 78 | 39.00 | |
45 | Hlávko Jaroslav | Rohenice | 2 | 77 | 77 | 38.50 | |
46 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | 3 | 75 | 75 | 25.00 | |
46 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | 3 | 75 | 75 | 25.00 | |
48 | Dvořák Miroslav | Opočno | 2 | 74 | 74 | 37.00 | |
49 | Derner Jaromír | Týniště nad Orlicí | 2 | 72 | 72 | 36.00 | |
50 | John Miroslav | Roudnice nad Labem | 2 | 69 | 69 | 34.50 | |
51 | Šprinc Michal | Těchlovice | 3 | 66 | 66 | 22.00 | |
52 | Kalus Jiří | Týniště nad Orlicí | 3 | 64 | 64 | 21.33 | |
52 | Novotná Pavlína | Zámrsk | 3 | 64 | 64 | 21.33 | |
54 | Netík Drahoslav | Dobruška | 2 | 62 | 62 | 31.00 | |
54 | Vybíral Karel | Semily | 3 | 62 | 62 | 20.67 | |
54 | Švanda Radek | Česká Skalice | 1 | 62 | 62 | 62.00 | |
57 | Riesner Petr | Police nad Metují | 1 | 61 | 61 | 61.00 | |
57 | Černý Jan | Pardubice | 2 | 61 | 61 | 30.50 | |
59 | Hlotan Milan | Sezemice | 1 | 60 | 60 | 60.00 | |
59 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | 3 | 60 | 60 | 20.00 | |
61 | Blecha Karel st. | Tábor | 1 | 57 | 57 | 57.00 | |
62 | Kupka Tomáš | Hradec Králové | 2 | 56 | 56 | 28.00 | |
62 | Pšeničný Pavel | Opočno | 2 | 56 | 56 | 28.00 | |
64 | Derner Zdeněk | Týniště nad Orlicí | 1 | 55 | 55 | 55.00 | |
64 | Kalčík Matěj | Plzeň | 1 | 55 | 55 | 55.00 | |
64 | Koričanský Filip | Jásenná | 2 | 55 | 55 | 27.50 | |
64 | Novotný Petr | Zámrsk | 2 | 55 | 55 | 27.50 | |
68 | Matoušek Jiří ml. | Rašovice | 2 | 54 | 54 | 27.00 | |
68 | Pavel Radek | Solnice | 2 | 54 | 54 | 27.00 | |
70 | Kulhavý Pavel | Pěčice | 1 | 53 | 53 | 53.00 | |
70 | Lacina Milan | Nový Bydžov | 3 | 53 | 53 | 17.67 | |
70 | Matouš Karel | Týniště nad Orlicí | 1 | 53 | 53 | 53.00 | |
73 | Nýč Karel ml. | Týniště nad Orlicí | 1 | 52 | 52 | 52.00 | |
73 | Sedlák Miloš | Jablonné nad Orlicí | 1 | 52 | 52 | 52.00 | |
75 | Hrachovina Miloš | Mokré | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
75 | John Roman | Opočno | 1 | 51 | 51 | 51.00 | |
75 | Černohlávek Martin | Barchov | 1 | 51 | 51 | 51.00 | |
78 | Fröhlich Libor | Hradec Králové | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
78 | Turnovský Radek | Hradec Králové | 3 | 50 | 50 | 16.67 | |
80 | Henychová Kateřina | Klášter nad Dědinou | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
80 | Hlávko Jan | Rohenice | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
82 | Bartoň Jaroslav | Opočno | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
82 | Klečák Miloslav | Onomyšl | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
82 | Lebeda Zdeněk | Týniště nad Orlicí | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
82 | Mikulík Roman | České Meziříčí | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
86 | Jarkovský Jiří | Blešno | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
86 | Valášek Stanislav | Hradec Králové | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
88 | Gančarčík Karel | Pardubice | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
88 | Janeček Josef | Hradec Králové | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
88 | Kubový Jiří | Lukavice | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
88 | Prát Jaroslav | Přepychy | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
88 | Šandera Pavel | Hradec Králové | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
93 | Bureš Pavel | Týniště nad Orlicí | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
93 | Vojtěch Václav | Mlázovice | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
95 | Černý Ladislav | Choustníkovo Hradiště | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
96 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
96 | Císař Martin | Plzeň | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
96 | Držmíšek Miroslav | Hradec Králové | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
99 | Klapka Petr | Týniště nad Orlicí | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
100 | Chaloupka Zdeněk st. | Týniště nad Orlicí | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
100 | Růžička Josef | Čeperka | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
102 | Kubec Jiří | Týniště nad Orlicí | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
103 | Hofman Vladimír | Hrochův Týnec | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
104 | Macháň Pavel | Náchod | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
104 | Pekárek Pavel ml. | Rtyně v Podkrkonoší | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
106 | Bednář Miloš | Letohrad | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
106 | Kosař Jiří ml. | Opočno | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
106 | Nový Aleš | Bílsko | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
106 | Šprinc Rudolf | Těchlovice | 3 | 36 | 36 | 12.00 | |
110 | Hofman Ondřej | Hradec Králové | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
110 | Hájek Vladimír | Dobříkov | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
110 | Vlačiha David | Bačetín | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
110 | Vodička Petr | Pardubice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
114 | Hrubeš Libor | Týniště nad Orlicí | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
114 | Šitina Josef | Velká Jesenice | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
116 | Jirásek Petr | Chotěboř | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
116 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
116 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
119 | Slavík Pavel | Hrochův Týnec | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
120 | Kopecký Jan | Pardubice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
120 | Zounar David | Skuhrov nad Bělou | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
122 | Jaroš Martin | Týniště nad Orlicí | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
122 | Pacovský Jiří st. | Jaroměř | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
124 | Klapka Lukáš | Týniště nad Orlicí | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
124 | Macháček František | Choustníkovo Hradiště | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
124 | Novotná Jaroslava | Zámrsk | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
127 | Horák Jaromír | Albrechtice nad Orlicí | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
127 | Polášek Vladimír | Týniště nad Orlicí | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
127 | Sak Petr | Hradec Králové | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
127 | Čížek Josef | Sendražice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
127 | Švanda Pavel | Police nad Metují | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
132 | Kosař Jiří st. | Opočno | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
132 | Kratochvíl Jan | Třebechovice pod Orebem | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
134 | Jechová Vendula | Neratovice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
134 | Mražák Ladislav | Meziměstí | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
136 | Dolejší Robert | Čánka | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
136 | Kaválek Michal | Letohrad | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
136 | Muchová Barbora | Podhorní Újezd | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
136 | Paštika Miloš | Opočno | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
136 | Vitek Pavel | Janov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
136 | Čech Zdeněk | Mnichovo Hradiště | 3 | 24 | 24 | 8.00 | |
142 | Horváth Milan | Sezemice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
143 | Roušal Luděk | Neratovice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
143 | Šereda Jaroslav | Semechnice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
145 | Douda Jan | Chrast u Chrudimi | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
145 | Kopecký Jakub | Pardubice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
147 | Rohlena Jiří | Dobruška | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
148 | Jíra Jan | Kunčice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
148 | Žemlička Radek | Slatiňany | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
150 | Durchánek Ivan | Ústí nad Labem | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
150 | Řeháček Petr | Zachrašťany | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
152 | Nýč Karel st. | Týniště nad Orlicí | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
152 | Červený Ondřej | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
154 | Janoušek Ladislav | Dobruška | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
154 | Kadeřábek Josef | České Meziříčí | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
154 | Kulda Jiří | Rtyně v Podkrkonoší | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
154 | Zeman Miroslav | Semily | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
158 | Hošek Evžen | Hradec Králové | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
158 | Pavelka Stanislav | Police nad Metují | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
158 | Zíma Bořivoj | Rohovládová Bělá | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
161 | Horváth Josef | Velká Jesenice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
161 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
163 | Jíra Vladimír | Kunčice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
164 | Chalupa Miloslav | Hradec Králové | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
164 | Novák František | Višňová | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
164 | Richtr Roman | Vápensko | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
167 | Jór Jiří | Miletín | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
167 | Novák Josef | Stěžery | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
169 | Šuliman Vít | Bolehošť | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
170 | Fabiánek Pavel | Semily | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
170 | Fikr Vladimír | Týniště nad Orlicí | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
170 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
173 | Truněček Martin | Hradec Králové | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
174 | Jarouš Martin | Česká Skalice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
174 | Pomahač Jan | Pardubice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
176 | Balog Augustin | Česká Skalice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
176 | Blecha Karel ml. | Janštejn | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
176 | Cicvárek Jiří | Hradec Králové | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
176 | Dyntar Jiří st. | Nové Město nad Metují | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
176 | Fajt Michal st. | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
176 | Fajčík Miroslav | Jásenná | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
176 | Horák Petr | Hradec Králové | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
176 | Jajčík František | Hradec Králové | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
176 | Kašpar Lukáš | Skršice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
176 | Knettig Jiří | Provodov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
176 | Kopáček Roman | Jaroměř | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
176 | Koráb Jakub | Lično | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
176 | Kratochvíl Martin | Ústí nad Labem | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
176 | Kulhánek Kamil | Dohalice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
176 | Lauko Lukáš | Lično | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
176 | Lelek Tomáš | Výrava | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
176 | Lichý Jan | Malešovice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
176 | Malinský Adolf | Nová Paka | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
176 | Nesvadbová Hana | Podhorní Újezd | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
176 | Novák Petr | Slatiňany | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
176 | Pivoňka Petr | Hradec Králové | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
176 | Pokorný Pavel | Skromnice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
176 | Pánek Vít | Sezemice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
176 | Rektor Zdeněk | Týniště nad Orlicí | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
176 | Rosický Libor | Kostelec nad Orlicí | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
176 | Tyler Luboš | Rtyně v Podkrkonoší | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
176 | Vacek Stanislav | Hradec Králové | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
176 | Šrollerová Tereza | Letohrad | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
176 | Štrobl Ladislav | Ústí nad Labem | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
176 | Šupa Josef | Hradec Králové | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
176 | Šupol Michal | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
207 | Valeš Martin | Hradec Králové | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
208 | Pirkl Martin | Stárkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 |