Žebříček členů klubu - Kraj Vysočina - 01.01.2019 - 31.12.2019 - Partnerské závody - Pohlaví: Muži
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 37 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sobotka Miroslav | Žďár nad Sázavou | 6 | 255 | 255 | 42.50 | |
2 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | 6 | 241 | 241 | 40.17 | |
3 | Unzeitig Bohuslav | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 8 | 236 | 262 | 32.75 |
4 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 7 | 234 | 249 | 35.57 |
5 | Musílek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 4 | 194 | 194 | 48.50 |
6 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | 4 | 182 | 182 | 45.50 | |
7 | Jirásek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 4 | 179 | 179 | 44.75 |
7 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | 4 | 179 | 179 | 44.75 | |
9 | Doležán Nikola | Chotěboř | Vysočina team | 5 | 176 | 176 | 35.20 |
10 | Pavlíček Jaroslav | Žďár nad Sázavou | 5 | 165 | 165 | 33.00 | |
11 | Melichar Tomáš | Žďár nad Sázavou | Vysočina team | 4 | 124 | 124 | 31.00 |
12 | Hos Martin | Otín | Pohoda team | 3 | 115 | 115 | 38.33 |
13 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 3 | 112 | 112 | 37.33 |
14 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 2 | 86 | 86 | 43.00 |
15 | Bareš Vladimír | Slepotice | 3 | 84 | 84 | 28.00 | |
16 | Janíček Jan | Kamenice u Jihlavy | 3 | 83 | 83 | 27.67 | |
17 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 3 | 72 | 72 | 24.00 | |
18 | Kondras Přemysl | Pardubice | Veteráni | 2 | 67 | 67 | 33.50 |
19 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 2 | 61 | 61 | 30.50 |
20 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 2 | 60 | 60 | 30.00 |
20 | Polívka Martin | Přibyslav | 2 | 60 | 60 | 30.00 | |
22 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | 2 | 56 | 56 | 28.00 | |
23 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 1 | 50 | 50 | 50.00 |
24 | Červený Jaroslav | Jaroměř | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
25 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
26 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
27 | Pleskač Jan st. | Libice nad Doubravou | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
28 | Pleskač Jan ml. | Libice nad Doubravou | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
29 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
29 | Machatý David | Jaroměř | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
31 | Šabata Jiří | Svatý Mikuláš | Black Fish team | 1 | 24 | 24 | 24.00 |
32 | Havrila Michal st. | Jaroměř | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
33 | Taichner Radek | Mikulovice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
34 | Bertok Milan | Dublovice | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
35 | Icha Zdeněk | Havlíčkův Brod | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
36 | Franěk Robert | Trutnov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
37 | Turský Jindřich | Krchleby | 1 | 13 | 13 | 13.00 |