Žebříček - Kraj Vysočina - 01.01.2024 - 31.12.2024 - Partnerské závody
Do tohoto žebříčku se započítává 8 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 54 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
2 | Synek Martin | Choceň | Gold Fish team | 1 | 44 | 44 | 44.00 |
3 | Hapák Jurij | Žďár nad Sázavou | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
4 | Takács Pavel | Světnov | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
5 | Blaščík Petr | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 1 | 41 | 41 | 41.00 |
6 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | Žďárští dravci | 1 | 40 | 40 | 40.00 |
7 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | Žďárští dravci | 1 | 39 | 39 | 39.00 |
8 | Mokrá Jana | Najdek | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
9 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 1 | 37 | 37 | 37.00 |
10 | Pavlíček Jaroslav | Žďár nad Sázavou | Žďárští dravci | 1 | 36 | 36 | 36.00 |
11 | Jílek Petr | Vír | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
12 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 1 | 34 | 34 | 34.00 |
13 | Vojáček Zdeněk | Vilémov | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
14 | Sobotka Petr | Žďár nad Sázavou | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
15 | Sysel Jan | Ivančice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
16 | Trnka Aleš | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 1 | 30 | 30 | 30.00 |
17 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 1 | 29 | 29 | 29.00 |
18 | Icha Zdeněk | Havlíčkův Brod | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
19 | Dobeš Jiří | Rebešovice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
20 | Horáček Jaroslav | Havlíčkův Brod | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
21 | Ivanič Aleš | Žďár nad Sázavou | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
22 | Doležán Nikola | Chotěboř | Vysočina team | 1 | 24 | 24 | 24.00 |
23 | Homolka Ludvík | Ostrov nad Oslavou | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
24 | Hladík Jiří | Častolovice | Black Fish team | 1 | 22 | 22 | 22.00 |
24 | Obereiter Zdeněk st. | Hamry nad Sazavou | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
26 | Novák Radek | Blatnice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
27 | Skryja Matěj | Ostrov nad Oslavou | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
28 | Raniak Martin | Třešť | Big Fish Jihlava | 1 | 18 | 18 | 18.00 |
29 | Sobotka Jiří st. | Žďár nad Sázavou | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
29 | Vlček Petr | Častolovice | Black Fish team | 1 | 17 | 17 | 17.00 |
31 | Samlík Libor | Oslavany | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
32 | Bureš Václav | Nová Ves | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
33 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
33 | Malý František | Kostelní Radouň | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
33 | Raniak Milan | Třešť | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
36 | Vojáček Tomáš | Dolní Sokolovec | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
37 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 1 | 9 | 9 | 9.00 |
38 | Lísner Ladislav | Bohdalov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
39 | Sládek Pavel | České Velenice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
40 | Bořilová Pavla | Počátky | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
40 | Cao Duy Dat | Bohdalov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
40 | Cao Van Xanh | Bohdalov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
40 | Dobrovolný František | Březí nad Oslavou | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
40 | Janáčková Jaroslava | Havlíčkova Borová | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
40 | Komárek Martin | Havlíčkův Brod | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
40 | Nekulová Stanislava | Dobroutov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
40 | Oubrecht Michal | Bílý Kámen | Big Fish Jihlava | 1 | 6 | 6 | 6.00 |
40 | Peroutka Jiří st. | Březí nad Oslavou | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
40 | Petříček Ladislav | Havlíčkova Borová | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
40 | Toman František ml. | Jaroměřice nad Rokytnou | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
40 | Zlatuška Tomáš | Třebíč | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
40 | Čech Rostislav | Třebíč | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
40 | Ďásek František | Havlíčkův Brod | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
40 | Šustr Jiří | Bohdalov | 1 | 6 | 6 | 6.00 |