Žebříček - Kraj Jihočeský - 01.01.2022 - 31.12.2022 - Závody mládeže
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 77 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hess Tomáš | Zálší | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
2 | Kadlecová Šárka | Třeboň | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
3 | Čechová Eliška | Počátky | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
4 | Schmid Jan ml. | 1 | 37 | 37 | 37.00 | ||
4 | Smejkalová Nikol | Počátky | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
6 | Liška Jan | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
6 | Maincl Václav | Jindřichův Hradec | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
6 | Smetana Milan | Branná u Třeboně | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
9 | Smetana Daniel | Branná u Třeboně | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
10 | Petík Adam | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
10 | Trnka Vít | Lišov | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
12 | Bajglová Julie | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
12 | Marek Michael | Počátky | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
14 | Hessová Eliška | Zálší | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
14 | Hruška David ml. | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
14 | Lišková Tereza | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
17 | Škorpil Jakub | Počátky | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
18 | Fabiánová Mariana | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
18 | Smejkal Vojtěch | Počátky | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
20 | Fabián Filip | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
20 | Jeremiáš Víťa | Roseč | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
22 | Zajíček Miroslav ml. | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
22 | Čech Michal | Počátky | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
24 | Miková Magdalena | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
24 | Navrátil Vilém | Dolní Lhota | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
26 | Bajgl Matyáš | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
26 | Kouřil Jan | Břilice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
28 | Petráš Jan ml. | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
28 | Smetana Vladimír | Branná u Třeboně | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
28 | Říhová Tereza | Třeboň | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
31 | Petik David ml. | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
32 | Mainclová Eva | Jindřichův Hradec | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
32 | Petrášová Marie | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
34 | Fabián Jonatán | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
34 | Ďoubal Václav | Třeboň - Obora | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
36 | Medre Vojtěch | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
37 | Jaloševský Václav | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
38 | Chmelík Miroslav | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
39 | Miková Markéta | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
40 | Oppolzer Lukáš | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
40 | Pisko Michal | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
42 | Brůhová Nela | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
43 | Fabiánová Eliška | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
44 | Slach Pavel | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
44 | Smetana Karel | Branná u Třeboně | 2 | 13 | 13 | 6.50 | |
46 | Šimek David ml. | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
47 | Heřman Marek | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
47 | Štěpánek Adam | Dolní Bousov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
49 | Viktora Vojtěch | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
50 | Uhlíř Miloslav | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
51 | Viktorová Eliška | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
52 | Brůha Matěj | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
53 | Buřičová Nikola | Třeboň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
53 | Görgei Barnabáš | České Velenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
53 | Görgeiová Barbora | České Velenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
53 | Houška Robert ml. | Tupesy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
53 | Hrbek Adam | Třeboň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
53 | Kadleček Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
53 | Kahoun Hynek | Třeboň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
53 | Kronika Tomáš | Lužnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
53 | Kubeš Václav | Břilice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
53 | Lingl Oliver | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
53 | Moravec Stanislav | Spolí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
53 | Máček Matyáš | Branná u Třeboně | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
53 | Plch Tomáš | Branná u Třeboně | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
53 | Podroužek Tadeáš | Srubec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
53 | Provázková Sofie | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
53 | Rada Vojtěch | Břilice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
53 | Rada Vítek | Břilice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
53 | Smetanová Adéla | Branná u Třeboně | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
53 | Smetanová Magdalénka | Branná u Třeboně | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
53 | Trnka Vojtěch | Lišov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
53 | Vondrák Antonín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
53 | Werner Patrik | Třeboň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
53 | Werner Vít | Třeboň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
53 | Wernerová Nela | Třeboň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
53 | Čechová Karolína | Studnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 |