Žebříček - Celostátní - 01.01.2024 - 31.12.2024 - Závody mládeže
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 150 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Olbrich Jakub | Bechov | 4 | 115 | 115 | 28.75 | |
2 | Adamovič Andreas | Pečky | 3 | 71 | 71 | 23.67 | |
2 | Halamka Martin | Dobrá Voda | 2 | 71 | 71 | 35.50 | |
4 | Pospíšil Patrik | 2 | 61 | 61 | 30.50 | ||
5 | Jánošíková Emma | Liberec | 2 | 57 | 57 | 28.50 | |
6 | Jireš Matyáš | Bakov nad Jizerou | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
7 | Nedobitý Marek | 1 | 37 | 37 | 37.00 | ||
7 | Sychra Adam | Jablonec nad Nisou | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
9 | Bočková Alžběta | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
10 | Bouma Štěpán | Kounice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
10 | Kopecký Jan | Turnov | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
10 | Kratochvíl Radim | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
13 | Adamovič Alex | Pečky | 3 | 34 | 34 | 11.33 | |
13 | Chvalkovský Ondřej | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
15 | Halamka Šimon | Hlinsko | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
15 | Novák Josef | Žďár | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
15 | Šolta Zdeněk | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
18 | Filipec Artur | Liberec | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
18 | Filipec Tobiáš | Liberec | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
18 | Provazník Jakub | Barchov | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
18 | Suk Antonín | Strakonice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
22 | Mouchová Eliška | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
22 | Mrkosová Ellen | Nové Město na Moravě | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
22 | Novotný Vladimír | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
25 | Hudská Viola | Předměřice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
25 | Navrátilová Ela | Kutná Hora | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
25 | Rulík Tomáš | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
25 | Vavříček Krištof | Rychnov u Jablonce nad Nisou | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
29 | Boumová Bára | Kounice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
29 | Císař Michal | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
29 | Kazda Jakub | Ostřešany | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
29 | Kupka Adrian | Pardubice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
33 | Chvalkovský Tomáš | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
33 | Vecko Dominik | Městec Králové | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
35 | Hejzlar Antonín | Šiškovice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
35 | Loužil Jan | Kutná Hora | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
35 | Mika Miroslav | Přišimasy | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
35 | Urlich Libor | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
39 | Peca Jiří | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
39 | Tůma Matěj | Hořany | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
39 | Vidiečan Břetislav | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
42 | Lochman Matouš | Martinice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
43 | Bernát Petr | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
43 | Bořil František | Počátky | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
43 | Hudský Jonáš | Předměřice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
43 | Janáček Daniel | Malá Losenice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
43 | Kubišta Šimon | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
43 | Čermák Eliáš | Votice-Srbice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
49 | Herlík David | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
50 | Suchý Denis | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
50 | Voráčkova Tereza | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
52 | Jelínek Matěj | Dymokury | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
52 | Kočíř Matěj | Čankovice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
52 | Vykydal Vojtěch | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
55 | Randa Matěj | Svijany | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
55 | Skoupý Dominik | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
57 | Puchlovský Adam | Chrudim | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
58 | Back Tobias | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
58 | Bárta Tomáš | Kacanovy | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
60 | Burkoň Jiří | Horka | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
60 | Drbal Filip | Dřenice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
60 | Jirout Aleš | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
60 | Johanides Filip | Chrudim | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
60 | Petříček Jan | Poběžovice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
60 | Vach Matěj | Kněžmost | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
66 | Francáková Erika | Loukov | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
67 | Felgrová Michaela | Přepeře | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
67 | Tůma Filip | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
69 | Jedlička Hynek | Svijany | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
70 | Francák Daniel | Klášter | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
70 | Miková Malvína | Přišimasy | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
70 | Pivný Matyáš | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
73 | Horáček Vojtěch | Přelouč | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
73 | Miková Michaela | Přišimasy | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
75 | Dlask Tadeáš | Příšovice | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
75 | Herlík Miroslav | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
75 | Novák Josef ml. | Žďár | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
75 | Sojka Mikuláš | Pardubice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
79 | Skoupý Damián | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
80 | Vangr Stanislav | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
81 | Tůma Štěpán | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
81 | Valecký Antonín | Loukov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
83 | Malý Ondřej | Chrudim | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
83 | Skokanová Adriana | Poděbrady | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
85 | Bezvoda Daniel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
85 | Bičiště Matěj | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
85 | Bičišťová Veronika | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
85 | Eliáš Šimon | Grunov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
85 | Falta Daniel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
85 | Fiala Jakub | Chrudim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
85 | Fišer Jan | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
85 | Fišer Valentýn | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
85 | Francák Vít | Klášter | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
85 | Grimm Mikuláš | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
85 | Halabrín Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
85 | Hapiák Patrik | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
85 | Havel Jakub | Přepeře | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
85 | Havel Vít | Přepeře | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
85 | Hobelant Matyáš | Přepeře | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
85 | Hobelantová Markéta | Přepeře | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
85 | Holec Eliáš | Chrast | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
85 | Hurský Václav | Smrkový Týnec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
85 | Hyška David | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
85 | Hügi Tobias | Rheäzus | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
85 | Jiránek Bastien | Líšný | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
85 | Kovář Jakub | Hrubá Skála | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
85 | Krupka Dalibor | Bozkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
85 | Krupková Anděla | Bozkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
85 | Kultová Amálie | Malé Svatoňovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
85 | Kvasnička Daniel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
85 | Kvintusová Klára | Loučky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
85 | Kvintusová Lucie | Loučky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
85 | Lubas Matyáš | Jablonec nad Nisou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
85 | Lubas Šimon | Jablonec nad Nisou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
85 | Matys Norbert | Libišany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
85 | Mašek Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
85 | Meloun Václav | Loučky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
85 | Mikšovský Jan | Jirkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
85 | Mrkvička Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
85 | Netolický Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
85 | Novotný Frederik Lukáš | Jirkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
85 | Němčík Prokop | Bozkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
85 | Patřičný Krištof | Líšný | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
85 | Piskač Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
85 | Polák Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
85 | Prokůpek Marek | Ostřešany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
85 | Rulík Jakub | Dymokury | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
85 | Ruman Filip | Nepolisy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
85 | Sedláček Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
85 | Sládek Rudolf | Loučky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
85 | Strolený Matěj | Medlešice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
85 | Valecký František | Loukov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
85 | Vavříček Matyáš | Rychnov u Jablonce nad Nisou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
85 | Veselý Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
85 | Vilímek Martin | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
85 | Vlček Oldřich | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
85 | Vojtíšková Karolína | Železný Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
85 | Vokatý Filip | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
85 | Vávra Lukáš ml. | Horská Kamenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
85 | Zdobina Zdeněk | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
85 | Černá Lada | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
85 | Římal Vojtěch | Dymokury | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
85 | Šafránek Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
85 | Šebek Michal | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
85 | Šorm Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
85 | Šubrt Dominik | Turkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
85 | Švanda Albert | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
85 | Švanda Matěj | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
85 | Švejdar Adam | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
85 | Žaloudek Matěj | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 |