Rybářské žebříčky - Plavaná

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 261 termínů závodů
V minulosti zadáno 5466 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček - Celostátní - 01.01.2018 - 31.12.2018 - Závody mládeže



Do tohoto žebříčku se započítává 12 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 66 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Brož OndřejPoruba1292929.00
2Majevský MatějČeský Těšín1282828.00
3Pinko TomášPoruba1272727.00
4Straka DavidČeský Těšín1262626.00
5Magdolen Patrik ml.Poruba1252525.00
6Sluka PavelBohumín1242424.00
7Novák TomášStará Ves nad Ondřejnicí1232323.00
8Sládeček OndřejPoruba1222222.00
9Bernatík TomášBohumín1212121.00
10Tichý MatějFrenštát pod Radhoštěm1202020.00
10Vejvančický MatějNepomuk1202020.00
12Max HomokaHavířov1191919.00
12Simice JanPlzeň1191919.00
14Lokaj JakubLoket1181818.00
14Svoboda JanZábřeh1181818.00
16Bartoš FilipFrenštát pod Radhoštěm1171717.00
16Źán SebastienPlzeň1171717.00
18Duraj FilipNepomuk1161616.00
18Hajný PatrikPoruba1161616.00
20Masnica DanielMariánské Hory1151515.00
20Mašek FilipNepomuk1151515.00
22Havránek DavidStříbro1141414.00
22Vandio PatrikPoruba1141414.00
24Hynčíková NinaNýrsko1131313.00
24Valík MatoušPolanka nad Odrou1131313.00
26Nejdl DavidKdyně1121212.00
26Šafarčík RolandMariánské Hory1121212.00
28Vejvančická AlenaNepomuk1111111.00
28Waszek OndřejHavířov1111111.00
30Gajda ViktorPoruba1101010.00
30Schleiss StanislavKdyně1101010.00
30Třaskoš ŠtěpánPoruba1101010.00
33Kostecký KryštofPoruba1999.00
33Nocar DominikPlzeň1999.00
33Rein MichaelMariánské Hory1999.00
36Chleiss JakubKdyně1888.00
36Hajný ŠimonPoruba1888.00
36Hofrik OndřejZábřeh1888.00
39Hurník ČeněkMariánské Hory1777.00
39Kepáková VeronikaPoruba1777.00
39Král JosefNepomuk1777.00
39Číp AdamNový Jičín1777.00
43Burian JanBělá1666.00
43Jurasová NatálieBohumín1666.00
43Waszek VojtěchHavířov1666.00
43Zemánková JohankaFrenštát pod Radhoštěm1666.00
47Dreslerová NikolaZábřeh1555.00
47Oršulík JáchymPorub1555.00
47Vala ČeněkPlzeň1555.00
47Vaněk VojtěchMariánské Hory1555.00
51Honěk RichardMariánské Hory1444.00
51Kořínek DanielZábřeh1444.00
51Sýkora VáclavNepomuk1444.00
51Vladyková EliškaBohumín1444.00
51Šebera VojtěchZábřeh1444.00
56Binová MarieHavířov1333.00
56Strnad VáclavRokycany1333.00
56Špaček PetrPoruba1333.00
59Adámek PetrPoruba1222.00
59Košťál JiříHavířov1222.00
59Král TomášNepomuk1222.00
59Zářecká ZoeFrenštát pod Radhoštěm1222.00
63Kepáková NatálieBohumín1111.00
63Munzar Štěpán ml.Mariánské Hory1111.00
63Nejdlová LucieKdyně1111.00
63Starý JakubHlučín1111.00

Copyright © 2013-2018, Rybářské žebříčky, z.s.