Rybářské žebříčky - Plavaná

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 78 termínů závodů
V minulosti zadáno 10350 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček - Celostátní - 01.01.2024 - 31.12.2024 - Závody mládeže



Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2024 - 31.12.2024  | 01.01.2023 - 31.12.2023  | 01.01.2022 - 31.12.2022  | 01.01.2021 - 31.12.2021  | 01.01.2020 - 31.12.2020  | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 25 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Šebor JanNesvačily1252525.00
2Zajíc JiříCtiboř1242424.00
3Benda Marek ml.Újezd1232323.00
4Suchý DenisDobrá Voda1222222.00
5Pospíšil RadekDobrá Voda1212121.00
6Hlaváček MichalBenešov1202020.00
6Konšel LukášHněvkovice1202020.00
8Fulín JanStruhařov1181818.00
9Lonský VáclavZdislavice1171717.00
10Halamka MartinDobrá Voda1161616.00
11Konšelová KláraHněvkovice1151515.00
12Jandejsek ZdeněkZruč nad Sázavou1141414.00
13Lhotka JáchymZdislavice1131313.00
14Cirkva AntonínUhříněves1121212.00
15Fialová SofieSoběhrdy1111111.00
16Lonský FilipZdislavice1101010.00
17Vecheta PatrikLedeč nad Sázavou1999.00
18Cirkva JaroslavUhříněves1888.00
19Simandlová AnežkaVlašim1777.00
20Langer JosefZruč nad Sázavou1666.00
21Forman ŠtěpánZdislavice1111.00
21Heger ŠtěpánTrhový Štěpánov1111.00
21Jankovský DanielMiřetice1111.00
21Langer LukášZdislavice1111.00
21Lhotka JonášZdislavice1111.00

Copyright © 2013-2024, Rybářské žebříčky, z.s.