Žebříček členů klubu - Kraj Pardubický - 01.01.2017 - 31.12.2017 - Závody jednotlivců - Pohlaví: Muži
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 72 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 23 | 287 | 832 | 36.17 |
2 | Melichar Tomáš | Žďár nad Sázavou | 11 | 283 | 410 | 37.27 | |
3 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | CLEVER FISH team | 13 | 276 | 466 | 35.85 |
4 | Jirásek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 8 | 275 | 289 | 36.13 |
4 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 15 | 275 | 487 | 32.47 |
6 | Bareš Vladimír | Slepotice | CLEVER FISH team | 21 | 268 | 550 | 26.19 |
6 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | Vysočina team | 12 | 268 | 409 | 34.08 |
8 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | Dream team | 15 | 260 | 476 | 31.73 |
9 | Machatý David | Jaroměř | Dream team | 9 | 254 | 293 | 32.56 |
10 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 20 | 249 | 560 | 28.00 |
11 | Vlček Petr | Častolovice | Black Fish team | 13 | 232 | 330 | 25.38 |
12 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 17 | 231 | 472 | 27.76 |
13 | Novotný Petr | Zámrsk | Novotňáci | 11 | 220 | 278 | 25.27 |
14 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 8 | 211 | 246 | 30.75 |
15 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 8 | 208 | 217 | 27.13 |
16 | Brodský Michal | Hradec Králové | Fanatik Fishing team | 10 | 201 | 248 | 24.80 |
16 | Kopa Stanislav | Moravičany | 8 | 201 | 241 | 30.13 | |
18 | Šrámek Petr | Opočínek | Hungerfish team | 8 | 191 | 209 | 26.13 |
19 | Pánek Vít | Sezemice | 8 | 174 | 207 | 25.88 | |
20 | Pleskač Jan st. | Libice nad Doubravou | 6 | 173 | 173 | 28.83 | |
21 | Taichner Radek | Mikulovice | 9 | 172 | 200 | 22.22 | |
22 | Staněk Václav | Hradec Králové | CLEVER FISH team | 14 | 169 | 236 | 16.86 |
23 | Novotný Jiří | Zámrsk | Novotňáci | 11 | 166 | 219 | 19.91 |
24 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | 10 | 161 | 172 | 17.20 | |
25 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 10 | 155 | 217 | 21.70 |
26 | Pavlíček Jaroslav | Žďár nad Sázavou | Vysočina team | 5 | 154 | 154 | 30.80 |
26 | Sobotka Miroslav | Žďár nad Sázavou | 6 | 154 | 154 | 25.67 | |
28 | Gančarčík Karel | Pardubice | Veteráni | 22 | 152 | 317 | 14.41 |
29 | Říčař David | Zdelov | Black Fish team | 6 | 150 | 150 | 25.00 |
30 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 14 | 148 | 218 | 15.57 |
31 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 6 | 144 | 144 | 24.00 |
32 | Dydňanský Roman | Vrbno | 4 | 139 | 139 | 34.75 | |
32 | Trnka Aleš | Třesovice | Dream team | 5 | 139 | 139 | 27.80 |
34 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 7 | 134 | 139 | 19.86 |
35 | Kadlec František | Zlíč | 7 | 124 | 125 | 17.86 | |
36 | Hencel Jiří | Police nad Metují | Fanatik Fishing team | 6 | 115 | 115 | 19.17 |
37 | Slavík Alexej | Vilémov | ČRS MO Humpolec | 6 | 114 | 114 | 19.00 |
38 | Pišl Jan | Třesovice | Dream team | 6 | 107 | 107 | 17.83 |
38 | Sobotka Petr | Žďár nad Sázavou | 4 | 107 | 107 | 26.75 | |
40 | Doležal Miroslav | Pardubice | Veteráni | 4 | 99 | 99 | 24.75 |
41 | Šabata Jiří | Svatý Mikuláš | Black Fish team | 12 | 98 | 150 | 12.50 |
42 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | Vysočina team | 2 | 89 | 89 | 44.50 |
43 | Izaiasz Petr | Holice | MO ČRS Holice | 4 | 88 | 88 | 22.00 |
44 | Houser Otakar | Všechlapy | Jizera 24 | 6 | 87 | 87 | 14.50 |
45 | Musílek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 3 | 83 | 83 | 27.67 |
46 | Kupka Tomáš | Hradec Králové | CLEVER FISH team | 2 | 82 | 82 | 41.00 |
47 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | ČRS MO Humpolec | 8 | 75 | 77 | 9.63 |
47 | Vašíček Zdeněk | Opočno | MO ČRS Opočno | 3 | 75 | 75 | 25.00 |
49 | Pekař Jaroslav | Kamenice nad Lipou | ČRS MO Humpolec | 5 | 63 | 63 | 12.60 |
50 | Řehák Václav | Police nad Metují | IKA Trutnov, Fanatik Fishing team | 5 | 58 | 58 | 11.60 |
50 | Šrámek Patrik | Opočínek | Hungerfish team | 6 | 58 | 58 | 9.67 |
52 | Novák Jan | Libišany | 3 | 57 | 57 | 19.00 | |
53 | Unzeitig Bohuslav | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 4 | 55 | 55 | 13.75 |
54 | Bařinka Tomáš | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 2 | 53 | 53 | 26.50 |
55 | Pleskač Jan ml. | Libice nad Doubravou | 3 | 52 | 52 | 17.33 | |
56 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | Red Fish team | 2 | 51 | 51 | 25.50 |
57 | Štěrba Petr | Sezemice | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
58 | Maršík Jan | Pelhřimov | ČRS MO Humpolec | 1 | 43 | 43 | 43.00 |
59 | Ludvík Tomáš ml. | Žamberk | Black Fish team | 1 | 42 | 42 | 42.00 |
60 | Gryč Jan | Přibyslav | Pohoda team | 3 | 41 | 41 | 13.67 |
61 | Dědík Vladimír | Bašť | MAXIK TEAM | 2 | 28 | 28 | 14.00 |
62 | Pásler Vlastimil | Spyta | 3 | 27 | 27 | 9.00 | |
62 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
64 | Helevan Vasyl | Vilémov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
64 | Smítka Radek | Bolina | CLEVER FISH team | 1 | 22 | 22 | 22.00 |
66 | Mádle Radek | Chlum | Jizera 24 | 2 | 21 | 21 | 10.50 |
66 | Šourek Rudolf | Rožmitál pod Třemšínem | Skalice | 1 | 21 | 21 | 21.00 |
68 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
69 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | Black Fish team | 1 | 17 | 17 | 17.00 |
70 | Tobiášek Ladislav | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 1 | 13 | 13 | 13.00 |
70 | Vondra Martin | Němčice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
72 | Šitina Josef | Velká Jesenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 |