Žebříček - Kraj Jihomoravský - 01.01.2017 - 31.12.2017 - Závody jednotlivců
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 308 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Valda Martin | Brno | 6 | 148 | 148 | 24.67 | |
2 | Heidenreich Jan | 4 | 130 | 130 | 32.50 | ||
3 | Pavka Martin | Znojmo | 6 | 124 | 124 | 20.67 | |
4 | Nováčková Markéta | 3 | 103 | 103 | 34.33 | ||
5 | Kazatel Petr | Znojmo | 4 | 101 | 101 | 25.25 | |
6 | Melcher Miroslav | 3 | 94 | 94 | 31.33 | ||
7 | Matej Jiří | Trávníky | 3 | 93 | 93 | 31.00 | |
8 | Hanáček František | Brno | 5 | 92 | 92 | 18.40 | |
9 | Klásek Petr | 2 | 87 | 87 | 43.50 | ||
9 | Pergreffi Luca | Pardubice | 3 | 87 | 87 | 29.00 | |
11 | Bartes Petr | Jaroměřice nad Rokytnou | 4 | 84 | 84 | 21.00 | |
12 | Koukal Michal | Hvozdečko | 4 | 83 | 83 | 20.75 | |
13 | Kobliha Martin | Přerov | 4 | 74 | 74 | 18.50 | |
14 | Dořičák Lukáš | 2 | 73 | 73 | 36.50 | ||
15 | Vyslyšel Vladimír st. | Plzeň | 2 | 72 | 72 | 36.00 | |
16 | Louda Václav | Plzeň | 2 | 71 | 71 | 35.50 | |
17 | Polívka Zdeněk | Stod | 2 | 70 | 70 | 35.00 | |
18 | Flanderka Aleš | Pašinka | 2 | 69 | 69 | 34.50 | |
19 | Stárek Jan | Hamry nad Sázavou | 4 | 68 | 68 | 17.00 | |
20 | Chlumský David | Senohraby | 2 | 67 | 67 | 33.50 | |
21 | Pešek Antonín | 2 | 65 | 65 | 32.50 | ||
22 | Tomšík Jan | Křižanov | 4 | 62 | 62 | 15.50 | |
23 | Bartoš Jiří | 2 | 60 | 60 | 30.00 | ||
23 | Ungr Vojtěch | 2 | 60 | 60 | 30.00 | ||
25 | Černý Radek | Třebíč | 3 | 58 | 58 | 19.33 | |
26 | Koucký Miloslav | Žabice | 4 | 57 | 57 | 14.25 | |
27 | Kadlec Milan | Pouzdřany | 4 | 56 | 56 | 14.00 | |
28 | Bradna Ladislav | Kojetín | 2 | 55 | 55 | 27.50 | |
28 | Chadraba Petr | Ždánice | 4 | 55 | 55 | 13.75 | |
28 | Heimlich Roman | 2 | 55 | 55 | 27.50 | ||
28 | Hrazdil Jiří | 3 | 55 | 55 | 18.33 | ||
28 | Vančura Ivan | 2 | 55 | 55 | 27.50 | ||
28 | Zavřel Jan | Pomezí | 4 | 55 | 55 | 13.75 | |
34 | Hron Radek | Nelahozeves | 2 | 54 | 54 | 27.00 | |
34 | Kolínek Miroslav | 2 | 54 | 54 | 27.00 | ||
36 | Řehulka Patrik | Hranice na Moravě | 3 | 53 | 53 | 17.67 | |
37 | Karban Radim | 2 | 52 | 52 | 26.00 | ||
38 | Adam Tomáš | 2 | 51 | 51 | 25.50 | ||
39 | Hosenseidl Miloslav | České Budějovice | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
39 | Kudláček Václav | Náměšť nad Oslavou | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
41 | Górecki Kacper Lukasz | 1 | 49 | 49 | 49.00 | ||
41 | Hanyková Eliška | Chotutice | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
43 | Hankocy Jaroslav | Brno | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
44 | Bezega Michal | Znojmo | 3 | 47 | 47 | 15.67 | |
44 | Kunst Antonín | Jaroměřice nad Rokytnou | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
46 | Bednařík Dušan | 3 | 46 | 46 | 15.33 | ||
46 | Kouba František | České Budějovice | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
48 | Vavřín Václav | 1 | 45 | 45 | 45.00 | ||
49 | Syrovátka Pavel | Plaňany | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
49 | Veselý Jan | Jeníkovice | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
49 | Žalud Oldřich | Zastávka | 3 | 44 | 44 | 14.67 | |
52 | Chromý Radomír | 2 | 43 | 43 | 21.50 | ||
52 | Chyba Pavel | Jaroměř | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
54 | Maštera Václav | Loštice | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
54 | Valchař Jakub | 1 | 42 | 42 | 42.00 | ||
56 | Heřmánek Tomáš | 1 | 41 | 41 | 41.00 | ||
56 | Michalovič Tomáš | Mohelnice | 3 | 41 | 41 | 13.67 | |
56 | Veselý Lukáš | Jaroměřice nad Rokytnou | 3 | 41 | 41 | 13.67 | |
56 | Šramka Branislav | 1 | 41 | 41 | 41.00 | ||
60 | Jakeš Jan | Vratislávka | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
60 | Toman František st. | Jaroměřice nad Rokytnou | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
62 | Huček Petr | 2 | 39 | 39 | 19.50 | ||
62 | Kubík Martin | 1 | 39 | 39 | 39.00 | ||
62 | Ondráček Petr | Žďár nad Sázavou | 3 | 39 | 39 | 13.00 | |
62 | Vytřas Radim | 1 | 39 | 39 | 39.00 | ||
62 | Šabata Jakub | Moravský Krumlov | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
67 | Brückner Martin | Velké Meziříčí | 3 | 37 | 37 | 12.33 | |
67 | Burda David | 1 | 37 | 37 | 37.00 | ||
67 | Roza Luboš | 2 | 37 | 37 | 18.50 | ||
70 | Kyselovský Tomáš | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
70 | Pokorný Roman ml. | 2 | 36 | 36 | 18.00 | ||
72 | Kochan Pavel | Karviná | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
72 | Konopásek Ladislav | Pardubice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
72 | Purkrábková Hana | 2 | 35 | 35 | 17.50 | ||
75 | Bartl Petr | 3 | 34 | 34 | 11.33 | ||
75 | Foret Roman | Hustopeče | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
75 | Hertel Zdeněk | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
75 | Pečta Radek ml. | Třebíč | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
79 | Břoušek Jaroslav | Vyškov | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
79 | Konopásek Josef | Polička | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
79 | Pykal Aleš | Znojmo | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
82 | Jahn Lukáš | 2 | 32 | 32 | 16.00 | ||
83 | Marek Michal | Ostrava | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
83 | Necid Josef | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
83 | Pečta Radek st. | Třebíč | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
86 | Kozlovský Radim | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
86 | Tuška Zdenko | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
86 | Žigo Ladislav | České Budějovice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
89 | Melichar Tomáš | Žďár nad Sázavou | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
89 | Novák Jan | Choceň | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
91 | Borovička Pavel | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
91 | Fabík Zdeněk | Radostín nad Oslavou | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
91 | Gratcl Josef | Brno | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
91 | Kostka Jaroslav | Jindřichův Hradec | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
91 | Lakoš Gustav | Kralice | 3 | 27 | 27 | 9.00 | |
91 | Peřina Josef | Olomouc | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
91 | Rašek Martin | Pacov | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
91 | Revai Miroslav | 3 | 27 | 27 | 9.00 | ||
91 | Toužimský Jakub | Nové Strašecí | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
91 | Zavacký Radek | Jaroměřice nad Rokytnou | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
91 | Říha Jan | Bakov nad Jizerou | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
91 | Švub Dominik | 2 | 27 | 27 | 13.50 | ||
103 | Kendiura Tomáš | Uničov | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
103 | Prucek Miroslav | Olomouc | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
103 | Slavík Lukáš | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
103 | Častulík Luděk | Moravská Třebová | 3 | 26 | 26 | 8.67 | |
107 | Bartoš Jan | 2 | 25 | 25 | 12.50 | ||
107 | Cibulka Ivan | Šala | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
107 | Frič Michal | Koválovice | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
107 | Kostka Jan | Jindřichův Hradec | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
107 | Langer Tomáš | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
107 | Macka Marek | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
107 | Pešek Václav | Chomutov | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
107 | Prokeš Roman | Velká Bíteš | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
107 | Rys Jaroslav | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
107 | Sokolowski David | Nový Bor | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
117 | Ambros Josef | Rosice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
117 | Maťák Martin | Brno | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
117 | Molek Petr | Plzeň | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
117 | Ondrušek Roman | Tovačov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
117 | Šram Jaromír | České Budějovice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
122 | Kosmák Josef | Třebíč | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
122 | Tůma Jakub | Rousínov | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
122 | Vach Jakub | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
122 | Vik Marek | Olomouc | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
122 | Vyslyšel Vladimír ml. | Plzeň | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
127 | Dorotík Tomáš | Valašské Meziříčí | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
127 | Mais Jan | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
127 | Ohera Tomáš | Litovel | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
127 | Průša Martin | Mirovice | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
127 | Svatek Šimon | Nové Strašecí | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
132 | Divácký Aleš | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
132 | Fic Pawel | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
132 | Hanzal Ondřej | Želetava | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
132 | Kudláček Jan | Ocmanice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
132 | Tőkőly Martin st. | Havířov | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
132 | Vitásek Jiří | Červená Lhota | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
138 | Adam Jaroslav ml. | Dolní Bousov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
138 | Hrdina Jiří | Niměřice | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
138 | Hruzík David | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
138 | Přibyl David | Znojmo | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
142 | Cieslar Tomáš | 2 | 19 | 19 | 9.50 | ||
142 | Flanderka Michal | Pašinka | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
142 | Kliner Václav | Vracovice | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
142 | Pekař Jaroslav | Kamenice nad Lipou | ČRS MO Humpolec | 1 | 19 | 19 | 19.00 |
142 | Sklenář Karel | Velká Bíteš | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
142 | Tomeček Michal | Třebíč | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
142 | Vašák Jaroslav | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
142 | Šimerle Jan | Rosice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
150 | Kouřil Petr | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
150 | Kočí Martin | Klášterec nad Ohří | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
150 | Ngoxuan Robin | Blížkovice | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
150 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | Vysočina team | 1 | 18 | 18 | 18.00 |
150 | Prokeš Jan | Velká Bíteš | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
155 | Denemarek Jiří | Hrotovice | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
155 | Kupsa Jan st. | Buřenice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
155 | Papoušek Ivan | Hostim | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
155 | Starýchfojtů Lukáš | Dolní Rožínka | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
155 | Tůma Jiří | Rousínov | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
155 | Vrtěl Petr | Přerov | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
161 | Dvořák Miloslav | Ústí nad Labem | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
161 | Hanousek Václav | Olomouc | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
161 | Havlíček Jaroslav | Ostrava | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
161 | Horňas Milan | Nové Město na Moravě | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
161 | Melezínek Vlastimil | Polička | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
161 | Novotný Erik | 2 | 16 | 16 | 8.00 | ||
161 | Pospíšil Radek | Brno | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
161 | Samlík Libor | Oslavany | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
161 | Zálešáková Sabina | Veselí nad Moravou | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
170 | Bureš Jan | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
170 | Dominik Tomáš | Stanoviště | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
170 | Hlavatý David | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
170 | Janů Petr | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
170 | Mádle Karel | 2 | 15 | 15 | 7.50 | ||
170 | Pavlovský Milan | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
170 | Slavík Igor | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
170 | Žák Miloslav | Jindřichův Hradec | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
178 | Bábek Radek | Babice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
178 | Martínek Ondřej | Sokolov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
178 | Pejchar Jiří | Chotěboř | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
178 | Prášek Josef | 2 | 14 | 14 | 7.00 | ||
178 | Šenkýř Miloslav | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
183 | Darebník Roman | Rousínov | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
183 | Koukal Martin st. | Hvozdečko | 2 | 13 | 13 | 6.50 | |
183 | Král Vlastimil | Rokycany | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
183 | Průša Vladimír | Želetava | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
183 | Unzeitig Bohuslav | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 1 | 13 | 13 | 13.00 |
183 | Voda Radek | Brno | 3 | 13 | 13 | 4.33 | |
183 | Zálešák Petr | Veselí nad Moravou | 3 | 13 | 13 | 4.33 | |
183 | Švec Jakub | Zhořec | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
191 | Granát Ondřej | Chomutov | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
191 | Havlík Leoš | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
191 | Kejnar Zdeněk | Němčice nad Hanou | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
191 | Kotlář Jindřich | Ostrava | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
191 | Kuba Jiří | Kolín | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
191 | Mucha Tomáš | Zastávka | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
191 | Žáková Zuzana | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
198 | Dvořák Jiří ml. | Hluboké Mašůvky | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
198 | Hlisnikovský Martin | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
198 | Koukal Martin ml. | Hvozdečko | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
198 | Macálka Jiří | Lukovany | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
198 | Mlejnek Michal | Stanoviště | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
198 | Prášek Pavel | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
198 | Rákosník Jiří | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
198 | Zezulák Bohuslav | Rosice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
198 | Závodník Radek | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
207 | Chovanec Jiří | Jihlava | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
207 | Hátle Roman | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
207 | Jireček Miroslav | Hodkovice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
207 | Nakládal Petr | Mikulov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
207 | Pavlíček Jaroslav | Žďár nad Sázavou | Vysočina team | 1 | 10 | 10 | 10.00 |
212 | Bravenec Miroslav | Dolní Dunajovice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
212 | Kříž Rostislav | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
212 | Takács Pavel | Světnov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
212 | Trousil Miloslav ml. | Sokolov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
212 | Vopršal Filip | Radňovice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
212 | Šťovčík Viktor | Brno | 3 | 9 | 9 | 3.00 | |
218 | Daněk Jiří | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
218 | Jirásek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 1 | 8 | 8 | 8.00 |
218 | Jura Martin | Slovensko | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
218 | Kertész Julius | Moravské Budějovice | Sporthobby | 1 | 8 | 8 | 8.00 |
218 | Kňazovický Filip | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
218 | Mucala Karel | Novosedly | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
218 | Puchalová Andrea | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
218 | Svoboda Lukáš | Březí | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
218 | Ševčík Ladislav | Třebíč | 2 | 8 | 8 | 4.00 | |
227 | Bačinová Barbora | Jeníkovice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
227 | Duba Ladislav | Žďár nad Sázavou | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
227 | Haflant Zdeněk | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
227 | Hodař Jiří | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
227 | Hradil Jakub | Domašov nad Bystřicí | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
227 | Jandásek Rostislav | Lednice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
227 | Kaniščev Roman | Loštice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
227 | Klíma Aleš | Rosice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
227 | Lukáč Josef | Jevišovka | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
227 | Lukáš Miroslav | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
227 | Olšán Jakub | Brněnec | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
238 | Danácová Sofie | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
238 | Dobšík Jan | Zbýšov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
238 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | Vysočina team | 1 | 6 | 6 | 6.00 |
238 | Dvořák Jiří st. | Hluboké Mašůvky | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
238 | Hřebačka Patrik | Podivín | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
238 | Indra Radoslav | Březí | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
238 | Klimentík Jaroslav | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
238 | Korbel Jaroslav | Vracovice | 2 | 6 | 6 | 3.00 | |
238 | Novotný Milan | Dešná | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
238 | Pagáč Pavel | Tovačov | 2 | 6 | 6 | 3.00 | |
238 | Pavlacký Vít | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
238 | Plch Milan | Brno | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
238 | Pávek Martin | Choceň | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
238 | Skura Petr | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
238 | Říha Karel ml. | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
253 | Apjár Filip | Nový Jičín | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
253 | Lukáč Josef ml. | Jevišovka | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
253 | Mádle Petr | 2 | 5 | 5 | 2.50 | ||
253 | Pokorný Alois | Ostrava | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
253 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 1 | 5 | 5 | 5.00 |
253 | Čížek Petr | Olomouc | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
253 | Řezáč Pavel | Rakvice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
253 | Říha Karel st. | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
253 | Šimánek Michal | Kravsko | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
253 | Šindelka Jan | Lukovany | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
263 | Bárta Martin | Přeštice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
263 | Godlewský Jiří | Rakvice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
263 | Janiš Jiří | Valašské Meziříčí | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
263 | Krčmář Zdeněk | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
263 | Macholda Marek | Mělník | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
263 | Říha Luboš | Jevišovka | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
269 | Chrenovský Ivan | Drnholec | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
269 | Kloupar Jaroslav | Pohořelice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
269 | Kubíček René | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
269 | Mokryš Marian | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
269 | Ottinger Ján | Slovensko | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
269 | Paral Stefan | Rakousko | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
269 | Trčka Bronislav | Břeclav | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
269 | Tábora Rudolf | Drnholec | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
269 | Čapka Ivo | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
269 | Štork Dominik | Ivančice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
279 | Beneš Petr | Praha | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
279 | Gračka Radek | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
279 | Hrozek Petr | Podivín | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
279 | Janů Michal | Zábřeh na Moravě | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
279 | Jurkovič Jan | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
279 | Karandyszewski Martin | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
279 | Klinerová Anna | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
279 | Kovář Jan | Novosedly | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
279 | Krátký Václav | České Budějovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
279 | Sobotka Petr | Žďár nad Sázavou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
279 | Toman František ml. | Jaroměřice nad Rokytnou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
290 | Adam Ivo ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
290 | Bičej David | Velká Bíteš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
290 | Bábková Zdeňka | Babice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
290 | Chadim Aleš | Březník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
290 | Doležal Pavel | Brno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
290 | Dořičák David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
290 | Fejt Petr st. | Polička | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
290 | Koláček Lukáš | Zbýšov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
290 | Kubák Roman | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
290 | Kuchyňka Martin | Lukovany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
290 | Kudrna Pavel | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
290 | Langer Jaromír | Klentnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
290 | Nedvěd Václav | Mockovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
290 | Pivato Roberto | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
290 | Průša Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
290 | Přibyl Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
290 | Tlustý Luboš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
290 | Vajtar Bořivoj | Podivín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
290 | Žitný Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 |