Žebříček - Kraj Královéhradecký - 01.01.2017 - 31.12.2017 - Závody jednotlivců - Pohlaví: Ženy
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 45 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | Dream team | 14 | 207 | 302 | 21.57 |
2 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Novotňáci | 12 | 137 | 191 | 15.92 |
3 | Nováková Eva | Police nad Metují | 9 | 124 | 133 | 14.78 | |
4 | Novotná Jaroslava | Zámrsk | Novotňáci | 8 | 122 | 124 | 15.50 |
5 | Bartoňková Petra | Předměřice nad Labem | Dream team | 4 | 103 | 103 | 25.75 |
6 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 4 | 93 | 93 | 23.25 |
7 | Nováčková Markéta | 2 | 51 | 51 | 25.50 | ||
8 | Bačinová Barbora | Jeníkovice | 3 | 47 | 47 | 15.67 | |
8 | Grešová Jana | Hradec Králové | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
10 | Novotná Lenka | Zámrsk | Novotňáci | 3 | 40 | 40 | 13.33 |
11 | Kadlecová Gabriela | Česká Skalice | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
12 | Grimová Nela | Bukovice nad Metují | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
13 | Lukášková Radka | Slavětín | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
14 | Jörková Jaromíra | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
14 | Červinková Žaneta | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
16 | Puhlovská Michaela | Jaroměř | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
16 | Šourková Marie | Rožmitál pod Třemšínem | Skalice | 1 | 18 | 18 | 18.00 |
18 | Kubáčková Oldřiška | Vamberk | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
19 | Dědková Ilona | Rtyně v Podkrkonoší | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
20 | Jirousková Petra | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
20 | Růžičková Marie | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
22 | Cermanová Marie | Jičín | 2 | 10 | 10 | 5.00 | |
23 | Krištofová Lenka | Rokytnice v Orlických horách | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
23 | Nohejlová Zdeňka | Trutnov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
23 | Pacovská Jana | Jaroměř | 2 | 8 | 8 | 4.00 | |
23 | Slaninová Marie | Nebeská Rybná | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
27 | Lochmanová Iva | Zdelov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
28 | Holubová Eliška | Košťálov | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
28 | Matějková Alena | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
30 | Staňková Petra | Pardubice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
30 | Šimůnková Markéta | Košťálov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
32 | Barcíková Jana | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
32 | Dvořáčková Andrea | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
32 | Fingerová Tereza | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
32 | Hartmanová Olga | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
32 | Juhošová Ivana | Podůlšany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
32 | Kotýnková Adéla | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
32 | Krausová Lucie | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
32 | Kuglerová Monika | Starý Ples | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
32 | Martincová Bedřiška | Police nad Metují | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
32 | Nesvadbová Hana | Podhorní Újezd | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
32 | Pavlistová Valérie | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
32 | Steklá Ella | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
32 | Vaňková Nikola | Třebechovice pod Orebem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
32 | Špitálská Aneta | Čelákovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 |