Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 149 termínů závodů
V minulosti zadáno 5839 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

 

 

Výsledky závodů - Kraj Středočeský - 01.01.2018 - 31.12.2018

 

 | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


DatumMěstoNázevPočet účastníků
15.09.2018Řeřichy NŘeřišský kapr62
25.08.2018Bakov nad Jizerou NRybářské závody75
18.08.2018Přívlaky NSázavský tloušť41
18.08.2018Šlapanice v Čechách NRybářské závody47
17.08.2018Kladruby N   24 hodin33
17.08.2018Hruškov NTýmy14
11.08.2018Šanov NRybářské závody54
02.08.2018Brandýs nad Labem N2. ročník KP SÚS na položenou20
29.07.2018Soutice mládež NDětské rybářské závody35
21.07.2018Kobylníky NRybářské závody o divočáka38
15.07.2018Kolešov u Rakovníka NHalíř Cup39
13.07.2018Liběchov NPohár kukajících vlků feeder47
07.07.2018Křesetice Nděličky22
07.07.2018Výžerky NRybářské závody25
07.07.2018Nakvasovice NRybářské závody21
30.06.2018Kolešov u Rakovníka NO pohár starosty43
23.06.2018Vlašim NVlašimský dravec32
23.06.2018Kladruby U10 N   Dětské rybářské závody20
23.06.2018Kladruby U15 N   Dětské rybářské závody22
22.06.2018Beroun NMČR muška řeka32
22.06.2018Beroun ženy NMČR muška řeka5
16.06.2018Kolín ženy NMISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY ŽEN plavaná8
16.06.2018Nesuchyně NRybářské závody33
16.06.2018Odolena Voda mládež NDětské rybářské závody20
15.06.2018Hruškov N3.ROČNÍK HRUŠKOVSKÝ DVOUSEKTOROVÝ CUP 50H14
09.06.2018Veselá u MH mládež NDětské rybářské závody35
09.06.2018Vlašim mládež NDětské rybářské závody12
09.06.2018Olešná mládež U15 NDětské rybářské závody41
09.06.2018Olešná mládež U10 NDětské rybářské závody40
09.06.2018Mělník NPřebor a divize plavaná SÚS16
03.06.2018Kolešov u Rakovníka NRybářské závody35
03.06.2018Dobříš mládež NDětské rybářské závody22
02.06.2018Mladá Boleslav NO pohár předsedy MO69
02.06.2018Příbram NO putovní pohár předsedy MO53
02.06.2018Křesetice NVabank13
01.06.2018Sedlčánky N2.kolo II.ligy sk.A41
31.05.2018Hruškov N1.ROČNÍK UFO FISHING CUP HRUŠKOV14
27.05.2018Dobrá Voda mládež NDětské rybářské závody34
27.05.2018Lysá nad Labem Npouze 3 z 733
27.05.2018Bakov nad Jizerou mládež NDětské rybářské závody37
26.05.2018Dobrá Voda u Březnice NRybářské závody35
26.05.2018Tmaň NRybářské závody46
26.05.2018Nakvasovice NRybářské závody29
26.05.2018Sedlčánky NKP a divize ÚSMP13
26.05.2018Dymokury ženy Npouze 11 z 1611
26.05.2018Kácov NNoční rybářské závody 10 z 8710
26.05.2018Zeměchy mládež U15 NDětské rybářské závody17
26.05.2018Zeměchy mládež NDětské rybářské závody38
20.05.2018Domahoř NKrajská divize SÚS Praha muška14
19.05.2018Mšeno NRybářské závody53
19.05.2018Měšice NRybářské závody45
19.05.2018Rožďalovice NBabínek57
19.05.2018Domahoř NKrajský přebor SÚS Praha18
19.05.2018Veselá u MH mládež NDětské rybářské závody23
17.05.2018Mladá Boleslav NMeMiČR handicapovaných rybářů20
12.05.2018Bělá pod Bezdězem mládež NO pohár předsedy SÚS104
12.05.2018Odolena Voda NRybářské závody49
12.05.2018Poděbrady NPohár krále Jiřího45
12.05.2018Řeřichy NRybářské závody61
11.05.2018Brandýs nad Labem NII. LIGU – LRU MUŠKA skupina-A44
10.05.2018Sedlčánky NVC krajského ředitelství Policie ČR40
05.05.2018Kněževes u Rakovníka NRybářské závody37
05.05.2018Veselá u Mnichova Hradiště NRybářské závody106
05.05.2018Kladruby NRybářské závody31
05.05.2018Neratovice NGP feeder101
05.05.2018Brandýs nad Labem Npouze 10 z 8110
29.04.2018Bělá pod Bezdězem N11. ročník56
28.04.2018Hruškov N4.ROČNÍK HRUŠKOV CUP 24H. JEDNOTLIVCI19
28.04.2018Nakvasovice NRybářské závody39
28.04.2018Lošany N   pouze 15 z ?15
28.04.2018Milín NO Pohár předsedy SÚS138
28.04.2018Olešná Npouze 10 z ?10
27.04.2018Kamenné Žehrovice N1.kolo II.LIGY B46
22.04.2018Rožmitál p.Tř. mládež NDětské rybářské závody74
22.04.2018Podlesí u Příbrami NRybářské závody46
22.04.2018Vlíněves NMONFISH Senior BOAT CUP29
21.04.2018Kolešov u Rakovníka NDejvil Cup 238
21.04.2018Kosova Hora NRybářské závody47
21.04.2018Zlosyň NRybářské závody26
21.04.2018Zeměchy N   Kralupský kapr103
21.04.2018Rožmitál pod Třemšínem NRybářské závody47
21.04.2018Kamenné Žehrovice NPřebor Čech feeder43
21.04.2018Vlíněves NMONFISH Junior BOAT CUP Jezerní lodní závod21
14.04.2018Přílepy NVIII. Memoriál Jaroslava Blechy52
12.04.2018Veselá Npřebor ČRS SÚS na položenou16
07.04.2018Vrbová Lhota N   Rybářské závody55
01.04.2018Smilovice NSmilovická vláčka7
01.04.2018Smilovice NSmilovická vláčka14
31.03.2018Křesetice N   Jarní rybářské závody53
31.03.2018Čelákovice mládež N   pouze 10 z ?10
31.03.2018Dymokury N   Rybářské závody68
31.03.2018Čelákovice N   Grádo75
30.03.2018Štěchovice NPRSOCup 2018 – přívlačový závod z lodí18
30.03.2018Starý Kolín N   Rybářské závody156
04.03.2018Kobylníky NZávody na dírkách37
20.01.2018Sedlčánky N   Kabátova zimní liga 2.kolo24

 

 

 


Copyright © 2013-2018, Rybářské žebříčky, z.s.