Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 20 termínů závodů
V minulosti zadáno 7047 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

 

 

Výsledky závodů - Kraj Středočeský - 01.01.2019 - 31.12.2019

 

 | 01.01.2020 - 31.12.2020  | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


DatumMěstoNázevPočet účastníků
28.10.2019Zlosyň NRybářské závody29
26.10.2019Křesetice NUkončení sezony44
26.10.2019Bylany NRybářské závody39
19.10.2019Sedlčany NRybářské závody40
13.10.2019Kladruby U10 NDětské rybářské závody26
13.10.2019Kladruby U15 NDětské rybářské závody25
12.10.2019Kladruby N   Podzimní závody20
12.10.2019Sázava NMazec Cup84
29.09.2019Hulín N   Champions Cup29
28.09.2019Zdislavice NMemoriál K. Kovandy14
28.09.2019Kochánky NKačovský kapr45
28.09.2019Senomaty NSenomatský kapr38
22.09.2019Zdislavice mládež NZdislavický pohárek13
07.09.2019Vrbno NRybářské závody38
07.09.2019Velký Osek mládež NVelkoosecký trojzubec14
31.08.2019Kondrac NRybářské závody15
31.08.2019Kolešov NRybářské závody37
31.08.2019Bakov nad Jizerou NRybářské závody68
31.08.2019Tuhaň NNoční závody46
31.08.2019Sedlčany mládež NSedlčanský cejn43
24.08.2019Kosova Hora NRybářské závody39
16.08.2019Kladruby N24 hodin25
10.08.2019Bilichov NRybářské závody41
03.08.2019Hokov NRybářské závody30
20.07.2019Týnec nad Labem NBarbus Cup54
06.07.2019Kolešov u Rakovníka NKolešovský kačák27
06.07.2019Výžerky NRybářské závody36
06.07.2019Křesetice NKřesetická dělička19
29.06.2019Bilichov mládež NDětské rybářské závody11
29.06.2019Bilichov NRybářské závody56
22.06.2019Šanov NRybářské závody64
15.06.2019Zlosyň mládež U10 N   Dětské rybářské závody14
15.06.2019Zlosyň mládež U15 N   Dětské rybářské závody8
15.06.2019Nesuchyně NRybářské závody35
15.06.2019Veselá u Mnichova Hradiště mládež N   Dětské rybářské závody39
15.06.2019Odolena Voda mládež NDětské rybářské závody14
08.06.2019Mladá Boleslav NO Pohár předsedy MO101
08.06.2019Olešná mládež U15 NDětské rybářské závody30
08.06.2019Olešná mládež U10 NDětské rybářské závody30
08.06.2019Radovesnice II NRybářské závody64
02.06.2019Dobříš mládež NDětské rybářské závody23
01.06.2019Bělá pod Bezdězem mládež NO Pohár předsedy SÚS133
25.05.2019Zeměchy mládež U15 NDětské rybářské závody18
25.05.2019Zeměchy mládež U10 NDětské rybářské závody29
25.05.2019Kamberk NRybářské závody37
25.05.2019Velký Osek mládež NVeloosecký trojzubec11
18.05.2019Řeřichy NRybářské závody60
18.05.2019Lužec nad Vltavou NRybářské závody48
18.05.2019Lužec nad Vltavou mládež NDětské rybářské závody17
18.05.2019Česká Lípa mládež NDětské rybářské závody9
18.05.2019Vlašim mládež N   Dětské rybářské závody23
11.05.2019Mšeno u Mělníka NRybářské závody50
11.05.2019Nižbor NRybářské závody46
08.05.2019Horoměřice NRybářské závody30
08.05.2019Zdislavice mládež NDětské rybářské závody12
05.05.2019Dobrá voda u Březnic mládež NDětské rybářské závody47
04.05.2019Dobrá voda u Březnic NRybářské závody61
04.05.2019Odolena voda NRybářské závody44
04.05.2019Milín NO Pohár předsedy SÚS90
04.05.2019Bilichov NBilichovský kapřík30
04.05.2019Veselá u Mnichova Hradiště NRybářské závody83
04.05.2019Bylany N   Rybářské závody22
28.04.2019Rožmitál pod Třemšínem mládež N   Dětské rybářské závody50
28.04.2019Kladruby U10 N   Dětské rybářské závody19
28.04.2019Kladruby U15 N   Dětské rybářské závody18
27.04.2019Rožmitál pod Třemšínem N   Rybářské závody37
27.04.2019Bělá pod Bezdězem NBělský kapr39
27.04.2019Olešná NRakovnický kapr102
27.04.2019Šlapanice v Čechách NRybářské závody57
27.04.2019Kladruby N   Jarní závody28
21.04.2019Zdislavice NRybářské závody24
21.04.2019Kokovice NRybářské závody19
20.04.2019Zlosyň NRybářské závody29
20.04.2019Zeměchy NKralupský kapr100
20.04.2019Vrbová Lhota NRybářské závody16
19.04.2019Starý Kolín NRybářské závody133
14.04.2019Podlesí u Příbrami NRybářské závody42
13.04.2019Velký Osek mládež NTrojzubec20
13.04.2019Kolín NRybářské závody58
13.04.2019Senomaty Nmem. J.Blechy54
06.04.2019Kobylníky NJarní závody43
31.03.2019Čelákovice mládež NGrádo47
30.03.2019Čelákovice NGrádo58
30.03.2019Křesetice NZahajovačka46
30.03.2019Dymokury NRybářské závody71
09.02.2019Pašinka NRybářské závody32

 

 

 


Copyright © 2013-2019, Rybářské žebříčky, z.s.