Závody
Seznam závodů pro datum 27.4.2019 - Kraj Středočeský - Závody týmů
Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.
Jihočeský |
Jihomoravský |
Karlovarský |
Královéhradecký |
Liberecký |
Moravskoslezský |
Olomoucký |
Pardubický |
Plzeňský |
Praha |
Slovensko |
Středočeský |
Ústecký |
Vysočina |
Zlínský |
| Všechny závody | Partnerské závody |
| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |
Duben 2019 | ||||
---|---|---|---|---|
27.04.2019 | Sobota |
N
Hruškov - Středočeský Název: 5.ROČNÍK HRUŠKOV CUP 24H. JEDNOTLIVCI |
||
27.04.2019 | Sobota |
N
Příbram - Středočeský Název: O PUTOVNÍ POHÁR PŘEDSEDY MO ČRS |
||
27.04.2019 | Sobota |
N
Kostelec nad Labem - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
27.04.2019 | Sobota |
N
Bělá pod Bezdězem - Středočeský Název: BĚLSKÝ KAPR 12. ROČNÍK |
||
27.04.2019 | Sobota |
N
Kladruby - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
27.04.2019 | Sobota |
N
Olešná - Středočeský Název: Rakovnický kapr |
||
27.04.2019 | Sobota |
N
Dymokury ženy - Středočeský Název: 3. RYBÁŘSKÉ ZÁVODY ŽEN O POHÁR STAROSTKY OBCE DYMOKURY |
||
27.04.2019 | Sobota |
N
Beroun - Středočeský Název: Memoriál Františka Hlaváčka |
||
27.04.2019 | Sobota |
N
Horka nad Sázavou - Středočeský Název: Rybářské závody Písník Horka nad Sázavou 2019 |
||
27.04.2019 | Sobota |
N
Brandýs n.L. - Stará Boleslav - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
27.04.2019 | Sobota |
N
Týnec nad Labem - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
27.04.2019 | Sobota |
N
Tři Dvory - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
27.04.2019 | Sobota |
N
Nymburk mládež - Středočeský Název: Místní kolo Zlaté udice 2017 RYBÁŘSKÉ ZÁVODYMLÁDEŽE |
||
27.04.2019 | Sobota |
N
Kosova Hora - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
27.04.2019 | Sobota |
N
Lošany - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
27.04.2019 | Sobota |
N
Šlapanice v Čechách - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
27.04.2019 | Sobota |
N
Rožmitál pod Třemšínem - Středočeský Název: 14.ročník R.Z. pouze pro členy MO |
||
27.04.2019 | Sobota |
N
Brandýs n.L. - Stará Boleslav - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
27.04.2019 | Sobota |
N
Olešná - Středočeský Název: Rakovnický kapr |
||
27.04.2019 | Sobota |
N
Týnec nad Labem - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
27.04.2019 | Sobota |
N
Tři Dvory - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
27.04.2019 | Sobota |
N
Kladruby - Středočeský Název: Rybářské závody |