Závody
Seznam závodu pro 2019 - Kraj Středočeský - Závody týmů
Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.
Jihočeský |
Jihomoravský |
Karlovarský |
Královéhradecký |
Liberecký |
Moravskoslezský |
Olomoucký |
Pardubický |
Plzeňský |
Praha |
Slovensko |
Středočeský |
Ústecký |
Vysočina |
Zlínský |
| Všechny závody | Partnerské závody |
| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |
Duben 2019 | ||||
---|---|---|---|---|
06.04.2019 | Sobota |
N
Kobylníky - Středočeský Název: Jarní závody |
||
13.04.2019 | Sobota |
N
Senomaty - Středočeský Název: IX. Memoriál Jaroslava Blechy POZOR ZMĚNA!! Z TECHNICKÝCH DŮVODŮ SE ZÁVODY PŘESOUVAJÍ NA RYBNÍK V OBCI SENOMATY!!! |
||
13.04.2019 | Sobota |
N
Kolín - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
13.04.2019 | Sobota |
N
Velký Osek - mládež - Středočeský Název: Velkoosecký trojzubec |
||
14.04.2019 | Neděle |
N
Podlesí - Středočeský Název: Podlesí u Příbrami 2019 |
||
19.04.2019 | Pátek |
N
Starý Kolín - Středočeský Název: Motorová pila na udici |
||
20.04.2019 | Sobota |
N
Zeměchy u Kralup n./Vlt. - Středočeský Název: Kralupský kapr 2019 |
||
20.04.2019 | Sobota |
N
Poděbrady - Středočeský Název: Poděbradský kapr 2019 |
||
20.04.2019 | Sobota |
N
Voznice - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
20.04.2019 | Sobota |
N
Brandýs n.L. - Stará Boleslav - Středočeský Název: Přebor Čech feeder |
||
20.04.2019 | Sobota |
N
Brandýs n.L. - Stará Boleslav mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
20.04.2019 | Sobota |
N
Vrbová Lhota - Středočeský Název: Jarní rybářské závody |
||
20.04.2019 | Sobota |
N
Zlosyň - Středočeský Název: Jarní závody 11. ročník |
||
21.04.2019 | Neděle |
N
Zdislavice - Středočeský Název: ZDISLAVICKÝ OTVÍRÁK 2019 |
||
21.04.2019 | Neděle |
N
Rybník Kokovice - Středočeský Název: Velikonoční závody. |
||
27.04.2019 | Sobota |
N
Hruškov - Středočeský Název: 5.ROČNÍK HRUŠKOV CUP 24H. JEDNOTLIVCI |
||
27.04.2019 | Sobota |
N
Příbram - Středočeský Název: O PUTOVNÍ POHÁR PŘEDSEDY MO ČRS |
||
27.04.2019 | Sobota |
N
Kostelec nad Labem - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
27.04.2019 | Sobota |
N
Bělá pod Bezdězem - Středočeský Název: BĚLSKÝ KAPR 12. ROČNÍK |
||
27.04.2019 | Sobota |
N
Kladruby - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
27.04.2019 | Sobota |
N
Olešná - Středočeský Název: Rakovnický kapr |
||
27.04.2019 | Sobota |
N
Dymokury ženy - Středočeský Název: 3. RYBÁŘSKÉ ZÁVODY ŽEN O POHÁR STAROSTKY OBCE DYMOKURY |
||
27.04.2019 | Sobota |
N
Beroun - Středočeský Název: Memoriál Františka Hlaváčka |
||
27.04.2019 | Sobota |
N
Horka nad Sázavou - Středočeský Název: Rybářské závody Písník Horka nad Sázavou 2019 |
||
27.04.2019 | Sobota |
N
Brandýs n.L. - Stará Boleslav - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
27.04.2019 | Sobota |
N
Týnec nad Labem - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
27.04.2019 | Sobota |
N
Tři Dvory - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
27.04.2019 | Sobota |
N
Nymburk mládež - Středočeský Název: Místní kolo Zlaté udice 2017 RYBÁŘSKÉ ZÁVODYMLÁDEŽE |
||
27.04.2019 | Sobota |
N
Kosova Hora - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
27.04.2019 | Sobota |
N
Lošany - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
27.04.2019 | Sobota |
N
Šlapanice v Čechách - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
27.04.2019 | Sobota |
N
Rožmitál pod Třemšínem - Středočeský Název: 14.ročník R.Z. pouze pro členy MO |
||
27.04.2019 | Sobota |
N
Brandýs n.L. - Stará Boleslav - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
27.04.2019 | Sobota |
N
Olešná - Středočeský Název: Rakovnický kapr |
||
27.04.2019 | Sobota |
N
Týnec nad Labem - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
27.04.2019 | Sobota |
N
Tři Dvory - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
27.04.2019 | Sobota |
N
Kladruby - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
28.04.2019 | Neděle |
N
Kladruby - mládež U10 - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
28.04.2019 | Neděle |
N
Rožmitál pod Třemšínem - mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
28.04.2019 | Neděle |
N
Kladruby - mládež U15 - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |