Závody
Seznam závodu pro 2017 - Kraj Středočeský
Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.
Jihočeský |
Jihomoravský |
Karlovarský |
Královéhradecký |
Liberecký |
Moravskoslezský |
Olomoucký |
Pardubický |
Plzeňský |
Praha |
Slovensko |
Středočeský |
Ústecký |
Vysočina |
Zlínský |
| Všechny závody | Partnerské závody |
| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |
Říjen 2017 | ||||
---|---|---|---|---|
01.10.2017 | Neděle |
N
Kladruby - mládež 0-10 let - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
01.10.2017 | Neděle |
N
Kladruby - mládež 11-15let - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
04.10.2017 | Středa |
N
Kostelec nad Labem - Středočeský Název: Jet Fish Carp marathon Labe – podzim 2017 |
||
05.10.2017 | Čtvrtek |
N
Hodkov - Středočeský Název: Hodkovská 70 |
||
06.10.2017 | Pátek |
N
Dobrá voda Luh u Milína Carp secret - Středočeský Název: 50 HODIN PAPAJA MUSTANG CUP |
||
06.10.2017 | Pátek |
N
Dobrá voda Luh u Milína Carp B - Středočeský Název: 50 HODIN PAPAJA MUSTANG CUP |
||
06.10.2017 | Pátek |
N
Dobrá voda Luh u Milína Carp secret - Středočeský Název: 50 HODIN PAPAJA MUSTANG CUP |
||
07.10.2017 | Sobota |
N
Neratovice - Středočeský Název: Grand Prix Čech feeder |
||
07.10.2017 | Sobota |
N
Kochánky - Středočeský Název: Kačovský kapr 2017 |
||
07.10.2017 | Sobota |
N
Nižbor mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
07.10.2017 | Sobota |
N
Zdislavice - Středočeský Název: Zdislavický šupináč |
||
07.10.2017 | Sobota |
N
Zdislavice mládež - Středočeský Název: Zdislavický šupináč |
||
13.10.2017 | Pátek |
N
Vrbčany - Středočeský Název: Papaja sranda cup |
||
13.10.2017 | Pátek |
N
Poděbrady - Středočeský Název: PODĚBRADSKÁ PADESÁTKA |
||
14.10.2017 | Sobota |
N
Mlékojedy feeder - Středočeský Název: 3.kolo II.Liga sk A feeder |
||
14.10.2017 | Sobota |
N
Mladá Boleslav mládež přívlač U10 - Středočeský Název: Jizerský okounek |
||
14.10.2017 | Sobota |
N
Zdislavice - Středočeský Název: Závěrečná 2017 |
||
14.10.2017 | Sobota |
N
Činěves - Středočeský Název: ČINĚVESKÁ "12" |
||
14.10.2017 | Sobota |
N
Dolní Břežany - Středočeský Název: Dolnobřežanská bělice |
||
14.10.2017 | Sobota |
N
Zlosyň - Středočeský Název: Podzimní závody |
||
14.10.2017 | Sobota |
N
Mladá Boleslav přívlač U18 - Středočeský Název: Jizerský okounek |
||
14.10.2017 | Sobota |
N
Mladá Boleslav mládež přívlač U14 - Středočeský Název: Jizerský okounek |
||
15.10.2017 | Neděle |
N
Borek - Středočeský Název: 2. Pohoda Carp Cap 2017 |
||
20.10.2017 | Pátek |
N
Hruškov - Středočeský Název: Podzimní Hruškovská 50tka |
||
21.10.2017 | Sobota |
N
Poděbrady - Středočeský Název: Memoriál J. Možkovského - Poděbradský dravec |
||
27.10.2017 | Pátek |
N
Jezero Katlov - Středočeský Název: Feeder Master Cup |
||
28.10.2017 | Sobota |
N
Vlašim přívlač - Středočeský Název: KOTYHO MEMORIÁL |
||
28.10.2017 | Sobota |
N
Rataje nad Sázavou - Středočeský Název: Mazec Cup XI. ROČNÍK |
||
28.10.2017 | Sobota |
N
Křesetice - OBSAZENO - Středočeský Název: Ukončení sezony Křesetice |
||
28.10.2017 | Sobota |
N
Božkov přívlač U12 - Středočeský Název: Božkovský duhák 2017 |
||
28.10.2017 | Sobota |
N
Božkov přívlač U18 - Středočeský Název: Božkovský duhák 2017 |