Závody
Seznam závodů pro datum 9.6.2018 - Závody žen
Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.
Jihočeský |
Jihomoravský |
Karlovarský |
Královéhradecký |
Liberecký |
Moravskoslezský |
Olomoucký |
Pardubický |
Plzeňský |
Praha |
Slovensko |
Středočeský |
Ústecký |
Vysočina |
Zlínský |
| Všechny závody | Partnerské závody |
| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |
Červen 2018 | ||||
---|---|---|---|---|
09.06.2018 | Sobota |
N
Radotín - Praha Název: Memorial Václava Hanzla |
||
09.06.2018 | Sobota |
N
Frýdek-Místek mládež - Moravskoslezský Název: Dětské rybářské závody |
||
09.06.2018 | Sobota |
N
Štěchovice(Buš) - mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
09.06.2018 | Sobota |
N
Olešná - mládež U10 - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
09.06.2018 | Sobota |
N
Zichovec - Středočeský Název: CARP MARATHON ZICHOVEC – „Zichovecká 24“ |
||
09.06.2018 | Sobota |
N
Třebovice - Pardubický Název: rybářské závody |
||
09.06.2018 | Sobota |
N
Svratouch - mládež - Pardubický Název: Dětské rybářské závody |
||
09.06.2018 | Sobota |
N
Veselá u Mnichova Hradiště - mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
09.06.2018 | Sobota |
N
Polouvsí - Moravskoslezský Název: RYBÁŘSKÉ ZÁVODY V LOVU RYB UDICÍ S OČKY |
||
09.06.2018 | Sobota |
N
Napajedla - Spytihněv - Zlínský Název: Rybářské závody |
||
09.06.2018 | Sobota |
N
Pnětluky u Loun - Ústecký Název: Rybářské závody |
||
09.06.2018 | Sobota |
N
Lesonice - Vysočina Název: Rybářské závody |
||
09.06.2018 | Sobota |
N
Hradec Králové - Královéhradecký Název: Malšovický kapr |
||
09.06.2018 | Sobota |
N
Radovesnice II - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
09.06.2018 | Sobota |
N
Orlová (Vodňora) - Moravskoslezský Název: CHYTÁ CELÁ RODINA |
||
09.06.2018 | Sobota |
N
Unhošť - mládež - Středočeský Název: RYBÁŘSKÉ ZÁVODY DĚTÍ UNHOŠŤSKÝCH RYBÁŘŮ |
||
09.06.2018 | Sobota |
N
Ptenín - ZRUŠENO - Plzeňský Název: 20. ročník závodu Úslavského poháru |
||
09.06.2018 | Sobota |
N
Brankovice - Jihomoravský Název: BRANKOVSKÁ ČTYŘIADVACÍTKA |
||
09.06.2018 | Sobota |
N
Vejprty mládež - Ústecký Název: Dětské rybářské závody v LRU |
||
09.06.2018 | Sobota |
N
Želetava - Vysočina Název: 14.Rybářské závody - Hadrava |
||
09.06.2018 | Sobota |
N
Lovosice - Ústecký Název: Lovosický úhoř |
||
09.06.2018 | Sobota |
N
Šluknov - Ústecký Název: Rybářské závody O pohár předsedy MO |
||
09.06.2018 | Sobota |
N
Brandýs nad Orlicí - Pardubický Název: 20. ročník memoriálu Václava Vágnera o putovní pohár starosty města |
||
09.06.2018 | Sobota |
N
Koloveč - Plzeňský Název: Rybářské závody KOLOVEČ 2018 |
||
09.06.2018 | Sobota |
N
Týn nad Vltavou - Jihočeský Název: Rybářské závody |
||
09.06.2018 | Sobota |
N
Staré město mládež - Zlínský Název: Dětské rybářské závody |
||
09.06.2018 | Sobota |
N
Volyně mládež - Jihočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
09.06.2018 | Sobota |
N
Žarošice - Jihomoravský Název: rybářské závody na Klášově |
||
09.06.2018 | Sobota |
N
Ledeč nad Sázavou - Vysočina Název: Rybářské závody dospělých |
||
09.06.2018 | Sobota |
N
Nová Ves - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
09.06.2018 | Sobota |
N
Vlašim mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
09.06.2018 | Sobota |
N
Hlinsko - mládež - Pardubický Název: Dětské rybářské závody |
||
09.06.2018 | Sobota |
N
Hluboká nad Vltavou - Jihočeský Název: DUO FEEDER CUP -- ZÁVOD DVOJIC |
||
09.06.2018 | Sobota |
N
Podomí - Jihomoravský Název: Rybářské závody v chytání karasů |
||
09.06.2018 | Sobota |
N
Šťáhlavy mládež - Plzeňský Název: Dětské rybářské závody |
||
09.06.2018 | Sobota |
N
Zaječí - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
09.06.2018 | Sobota |
N
Pšánky mládež - Královéhradecký Název: Dětské rybářské závody Pšánky |
||
09.06.2018 | Sobota |
N
Nová Paka - Královéhradecký Název: Rybářské závody |
||
09.06.2018 | Sobota |
N
Nová Paka mládež U10 - Královéhradecký Název: Rybářské závody |
||
09.06.2018 | Sobota |
N
Brozany nad Ohří - Ústecký Název: Rybářské závody |
||
09.06.2018 | Sobota |
N
Veselá u Mnichova Hradiště - mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
09.06.2018 | Sobota |
N
Třebíč mládež - Vysočina Název: Dětské rybářské závody |
||
09.06.2018 | Sobota |
N
Teplá - Karlovarský Název: Rybářské závody |
||
09.06.2018 | Sobota |
N
Teplá - mládež - Karlovarský Název: Rybářské závody |
||
09.06.2018 | Sobota |
N
Kelč - Zlínský Název: Tradiční rybářské závody |
||
09.06.2018 | Sobota |
N
Kelč mládež - Zlínský Název: Tradiční rybářské závody |
||
09.06.2018 | Sobota |
N
Kocourov u Horšovského Týna - Plzeňský Název: Rybářské závody |
||
09.06.2018 | Sobota |
N
Jenišov - Karlovarský Název: Rybarske zavody obsazeno |
||
09.06.2018 | Sobota |
N
Nová Paka mládež U15 - Královéhradecký Název: Rybářské závody |
||
09.06.2018 | Sobota |
N
Olešná - mládež U15 - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
09.06.2018 | Sobota |
N
Jenišov mládež - Karlovarský Název: Rybarske zavody obsazeno |
||
09.06.2018 | Sobota |
N
Mikulovice - Pardubický Název: Vesnická Liga |
||
09.06.2018 | Sobota |
N
Ptenín - ZRUŠENO - Plzeňský Název: 20. ročník závodu Úslavského poháru |
||
09.06.2018 | Sobota |
N
Štětí - Ústecký Název: Jarní kolo územního přeboru LRU plavaná |
||
09.06.2018 | Sobota |
N
Mělník - Středočeský Název: Přebor a divize plavaná SÚS |
||
09.06.2018 | Sobota |
N
Třebíč mládež - Vysočina Název: Dětské rybářské závody |
||
09.06.2018 | Sobota |
N
Sedlčánky - Středočeský Název: 2. kolo I. Ligy v LRU Feeder |
||
09.06.2018 | Sobota |
N
Polouvsí - Moravskoslezský Název: RYBÁŘSKÉ ZÁVODY V LOVU RYB UDICÍ S OČKY |
||
09.06.2018 | Sobota |
N
Třebovice - Pardubický Název: rybářské závody |
||
09.06.2018 | Sobota |
N
Želetava - Vysočina Název: 14.Rybářské závody - Hadrava |