Závody
Seznam závodů pro datum 23.6.2018 - Závody žen
Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.
Jihočeský |
Jihomoravský |
Karlovarský |
Královéhradecký |
Liberecký |
Moravskoslezský |
Olomoucký |
Pardubický |
Plzeňský |
Praha |
Slovensko |
Středočeský |
Ústecký |
Vysočina |
Zlínský |
| Všechny závody | Partnerské závody |
| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |
Červen 2018 | ||||
---|---|---|---|---|
23.06.2018 | Sobota |
N
Lázně Bohdaneč veteráni - Pardubický Název: Mistrovství Klubu veteráni |
||
23.06.2018 | Sobota |
N
Lázně Bohdaneč ženy - Pardubický Název: Mistrovství Klubu ženy |
||
23.06.2018 | Sobota |
N
Lázně Bohdaneč mládež - Pardubický Název: Mistrovství Klubu mládež |
||
23.06.2018 | Sobota |
N
Lázně Bohdaneč - Pardubický Název: Týmové Mistrovství Klubu Rybářské žebříčky |
||
23.06.2018 | Sobota |
N
Frýdek-Místek mládež - Moravskoslezský Název: Dětské rybářské závody |
||
23.06.2018 | Sobota |
N
Kostelany nad Moravou - Zlínský Název: Noční rybářské závody |
||
23.06.2018 | Sobota |
N
Polička - mládež - Pardubický Název: 8. ročník dětských závodů O pohár starosty |
||
23.06.2018 | Sobota |
N
Skuhrov nad Bělou - Královéhradecký Název: Rybářské závody |
||
23.06.2018 | Sobota |
N
Vítězná u Kocléřova - Královéhradecký Název: Závod dvojic |
||
23.06.2018 | Sobota |
N
Heřmanova Huť mládež - Plzeňský Název: Rybářské závody |
||
23.06.2018 | Sobota |
N
Pavlovice - Vysočina Název: MAVER |
||
23.06.2018 | Sobota |
N
Libořice - Ústecký Název: Libořický Kapr |
||
23.06.2018 | Sobota |
N
Orlová (Vodňora) - Moravskoslezský Název: VEČERNÍ RYBÁŘSKÉ ZÁVODY |
||
23.06.2018 | Sobota |
N
Želvice - Plzeňský Název: 20. ročník závodu Úslavského poháru |
||
23.06.2018 | Sobota |
N
Skořice - Plzeňský Název: Rybářské závody |
||
23.06.2018 | Sobota |
N
Šlapanice v Čechách mládež - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
23.06.2018 | Sobota |
N
Ostrata - Zlínský Název: Jarní kaprařské závody 24 hod. |
||
23.06.2018 | Sobota |
N
Chabařovice - Ústecký Název: Rybářské závody |
||
23.06.2018 | Sobota |
N
Štoky - Vysočina Název: Rybářské závody |
||
23.06.2018 | Sobota |
N
Hřebečníky - Středočeský Název: Tradiční rybářské závody Hřebečníky 2018 |
||
23.06.2018 | Sobota |
N
Oslavany - Jihomoravský Název: POHÁR ŘEKY OSLAVY 2018 |
||
23.06.2018 | Sobota |
N
Vlašim - Středočeský Název: Vlašimský dravec jun. liga |
||
23.06.2018 | Sobota |
N
Ráztely u Mirovic - Jihočeský Název: První Rybářské závody v obci Ráztely |
||
23.06.2018 | Sobota |
N
Kladruby - mládež U10 - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
23.06.2018 | Sobota |
N
Buřenice - Vysočina Název: Rybářské závody - 9. ročník |
||
23.06.2018 | Sobota |
N
Brno - Obřany - Jihomoravský Název: Svitavský pohár 2018 |
||
23.06.2018 | Sobota |
N
Čistá u Rakovníka - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
23.06.2018 | Sobota |
N
Čistá u Rakovníka mládež - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
23.06.2018 | Sobota |
N
Řeřichy mládež - Středočeský Název: dětské rybářské závody |
||
23.06.2018 | Sobota |
N
Zlaté Hory mládež - Olomoucký Název: Rybářské závody |
||
23.06.2018 | Sobota |
N
Frymburk - Jihočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
23.06.2018 | Sobota |
N
Rumburk - Ústecký Název: Rybářské závody |
||
23.06.2018 | Sobota |
N
Kladruby - mládež U15 - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
23.06.2018 | Sobota |
N
Citonice - Jihomoravský Název: Rybářské závody dvojic - noční |
||
23.06.2018 | Sobota |
N
Ráztely - Jihočeský Název: Rybářské závody |
||
23.06.2018 | Sobota |
N
Plešnice - Plzeňský Název: Rybářské závody |
||
23.06.2018 | Sobota |
N
Beroun - Středočeský Název: MČR muška řeka |
||
23.06.2018 | Sobota |
N
Beroun ženy - Středočeský Název: MČR muška řeka |
||
23.06.2018 | Sobota |
N
Slatiňany - Pardubický Název: Krajský přebor VÚS v LRU přívlač |
||
23.06.2018 | Sobota |
N
Praha - Praha Název: PP a KD ÚS Praha přívlač |