Závody
Seznam závodu pro 2019 - Kraj Středočeský
Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.
Jihočeský |
Jihomoravský |
Karlovarský |
Královéhradecký |
Liberecký |
Moravskoslezský |
Olomoucký |
Pardubický |
Plzeňský |
Praha |
Slovensko |
Středočeský |
Ústecký |
Vysočina |
Zlínský |
| Všechny závody | Partnerské závody |
| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |
Květen 2019 | ||||
---|---|---|---|---|
01.05.2019 | Středa |
N
Městec Králové - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
01.05.2019 | Středa |
N
Pečky mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
04.05.2019 | Sobota |
N
Milín - Středočeský Název: Pohár předsedy SÚS |
||
04.05.2019 | Sobota |
N
Kostelec nad Labem - mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
04.05.2019 | Sobota |
N
Veselá u Mnichova Hradiště - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
04.05.2019 | Sobota |
N
Dobrá voda u Březnic - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
04.05.2019 | Sobota |
N
Bylany - Středočeský Název: Rybářské závody Bylany |
||
04.05.2019 | Sobota |
N
Kounice - Středočeský Název: Rybářské závody Kounice |
||
04.05.2019 | Sobota |
N
Bílichov - Středočeský Název: Bilichovský kapřík |
||
04.05.2019 | Sobota |
N
Oskořínek - Středočeský Název: 6.Jarní Rybářské závody v Oskořínku |
||
04.05.2019 | Sobota |
N
Poděbrady mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
04.05.2019 | Sobota |
N
Odolena Voda - Středočeský Název: Veřejné rybářské závody |
||
04.05.2019 | Sobota |
N
Řevničov - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
04.05.2019 | Sobota |
N
Dolní Bousov mládež - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
05.05.2019 | Neděle |
N
Dobrá voda u Březnic - mládež - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
08.05.2019 | Středa |
N
Zdislavice mládež - Středočeský Název: Zdislavický potěr 2019 |
||
08.05.2019 | Středa |
N
Horoměřice - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
11.05.2019 | Sobota |
N
Vehlovice mládež - Středočeský Název: 32.ročník dětských rybářských závodů |
||
11.05.2019 | Sobota |
N
Mnichovice - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
11.05.2019 | Sobota |
N
Byšice - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
11.05.2019 | Sobota |
N
Mlékojedy - Středočeský Název: NERATOVICKÁ PLOUTEV 2019 |
||
11.05.2019 | Sobota |
N
Zdislavice zrušeno - Středočeský Název: Zdislavický šupináč |
||
11.05.2019 | Sobota |
N
Mšeno u Mělníka - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
11.05.2019 | Sobota |
N
Unhošť ženy - Středočeský Název: závody žen |
||
11.05.2019 | Sobota |
N
Nižbor - Středočeský Název: 13. Ročník rybářských závodů |
||
11.05.2019 | Sobota |
N
Kolín mládež - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
11.05.2019 | Sobota |
N
Mnichovice - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
11.05.2019 | Sobota |
N
Mšeno u Mělníka mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
11.05.2019 | Sobota |
N
Mnichovice - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
11.05.2019 | Sobota |
N
Nižbor - Středočeský Název: 13. Ročník rybářských závodů |
||
11.05.2019 | Sobota |
N
Kolín mládež - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
12.05.2019 | Neděle |
N
Příbram mládež - Středočeský Název: O pohár předsedy MO ČRS |
||
18.05.2019 | Sobota |
N
Lužec nad Vltavou - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
18.05.2019 | Sobota |
N
Lužec nad Vltavou mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
18.05.2019 | Sobota |
N
Byšice - mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
18.05.2019 | Sobota |
N
Bělá pod Bezdězem - Středočeský Název: Rybářské závody pouze pro členy MO |
||
18.05.2019 | Sobota |
N
Řeřichy - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
18.05.2019 | Sobota |
N
Litomyšl mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
18.05.2019 | Sobota |
N
Česká Lípa - Středočeský Název: Memoriál Standy Pecháčka |
||
18.05.2019 | Sobota |
N
Vlašim mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
19.05.2019 | Neděle |
N
Kutná Hora - mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
19.05.2019 | Neděle |
N
Dolní Bousov - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
25.05.2019 | Sobota |
N
Zeměchy u Kralup nad Vltavou mládež U15 - Středočeský Název: Dětské rybářské závody 2019 |
||
25.05.2019 | Sobota |
N
Lysá nad Labem - mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
25.05.2019 | Sobota |
N
Zadní Třebaň - mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
25.05.2019 | Sobota |
N
Velký Osek - mládež - Středočeský Název: Velkoosecký trojzubec |
||
25.05.2019 | Sobota |
N
Tursko - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
25.05.2019 | Sobota |
N
Kamberk - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
25.05.2019 | Sobota |
N
Zeměchy u Kralup nad Vltavou mládež U10 - Středočeský Název: Dětské rybářské závody 2019 |
||
26.05.2019 | Neděle |
N
Lysá nad Labem - Středočeský Název: Rybářské závody |