Závody
Seznam závodu pro 2022
Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.
Jihočeský |
Jihomoravský |
Karlovarský |
Královéhradecký |
Liberecký |
Moravskoslezský |
Olomoucký |
Pardubický |
Plzeňský |
Praha |
Slovensko |
Středočeský |
Ústecký |
Vysočina |
Zlínský |
| Všechny závody | Partnerské závody |
| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |
Září 2022 | ||||
---|---|---|---|---|
02.09.2022 | Pátek |
N
Náměšť nad Oslavou - Vysočina Název: 24hod rybarske zavody |
||
03.09.2022 | Sobota |
N
Břeclav - Jihomoravský Název: Včelín |
||
03.09.2022 | Sobota |
N
Vrchlabí - - Královéhradecký Název: Poslední nahození - jen pro členy MO |
||
03.09.2022 | Sobota |
N
Luže - Pardubický Název: Rybářské závody dvojic |
||
03.09.2022 | Sobota |
N
Dolní Lysečiny mládež - Královéhradecký Název: |
||
03.09.2022 | Sobota |
N
Veselí - Běhařov - Plzeňský Název: Úslavský pohár |
||
03.09.2022 | Sobota |
N
Havlíčkův Brod-Perknov. Obsazeno! - Vysočina Název: "GULÁŠOVKA" 3.ročník |
||
03.09.2022 | Sobota |
N
Cetoraz - Vysočina Název: Pacovská 24 |
||
03.09.2022 | Sobota |
N
Hrobice - ženy - Pardubický Název: Hrobická Vydra |
||
03.09.2022 | Sobota |
N
Měřín - Vysočina Název: Měřínský kapr |
||
03.09.2022 | Sobota |
N
Chotěšov, rybník Sakta - Plzeňský Název: Rybářské závody Chotěšov |
||
03.09.2022 | Sobota |
N
Náchod Babí - Královéhradecký Název: ZÁVODY BAGR |
||
03.09.2022 | Sobota |
N
Čistá u Rakovníka - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
03.09.2022 | Sobota |
N
Potštát mládež - Olomoucký Název: O Hastrmanův škrpál |
||
03.09.2022 | Sobota |
N
Březnice - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
03.09.2022 | Sobota |
N
Pohranov - OBSAZENO - Pardubický Název: Pohranovská čudla |
||
03.09.2022 | Sobota |
N
Měřín - Vysočina Název: Měřínský kapr |
||
03.09.2022 | Sobota |
N
Březnice - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
04.09.2022 | Neděle |
N
Robčice-Útušice - Plzeňský Název: |
||
04.09.2022 | Neděle |
N
Měřín - mládež - Vysočina Název: Dětské rybářské závody |
||
04.09.2022 | Neděle |
N
Týniště nad Orlicí mládež - Královéhradecký Název: O pohár řeky Orlice |
||
04.09.2022 | Neděle |
N
Týniště nad Orlicí mládež - Královéhradecký Název: O pohár řeky Orlice |
||
04.09.2022 | Neděle |
N
Měřín - mládež - Vysočina Název: Dětské rybářské závody |
||
08.09.2022 | Čtvrtek |
N
Napajedla - Spytihněv - Zlínský Název: Rybářské závody |
||
09.09.2022 | Pátek |
N
Rybník Dubenec - Královéhradecký Název: Jednotlivci Dubenec |
||
10.09.2022 | Sobota |
N
Hostákov - Vysočina Název: Hostákovské sele - 9. ročník |
||
10.09.2022 | Sobota |
N
Moravský Krumlov - Jihomoravský Název: Krumlovská 24 |
||
10.09.2022 | Sobota |
N
Dolce - Plzeňský Název: ÚSLAVSKÝ POHÁR |
||
10.09.2022 | Sobota |
N
Ždírec okr.Jihlava - Vysočina Název: Ždírecký kapřík |
||
10.09.2022 | Sobota |
N
Mukařov u Mnichova Hradiště - Středočeský Název: Memoriál Vaška Palečka |
||
10.09.2022 | Sobota |
N
Mirotice - Jihočeský Název: Rybářské závody |
||
10.09.2022 | Sobota |
N
Rožmitál pod Třemšínem - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
10.09.2022 | Sobota |
N
Trutnov (Dolce) - Královéhradecký Název: Rybářské závody |
||
10.09.2022 | Sobota |
N
Hroznětín - Karlovarský Název: Rybářské zavody na Farském rybníce |
||
10.09.2022 | Sobota |
N
Třeboň mládež - Jihočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
10.09.2022 | Sobota |
N
Kroměříž - Zlínský Název: Rybářské závody na revíru ŠLAJZA |
||
10.09.2022 | Sobota |
N
Stárkov mládež - Královéhradecký Název: Dětské rybářské závody |
||
10.09.2022 | Sobota |
N
Moravský Beroun - Olomoucký Název: Rybářské závody |
||
10.09.2022 | Sobota |
N
Vrbno - Středočeský Název: Vrbenský kapr |
||
10.09.2022 | Sobota |
N
Přepychy liga 3.kolo - Královéhradecký Název: Rybařsky ráj Liga Týmy - 3.kolo |
||
10.09.2022 | Sobota |
N
Přepychy liga - Královéhradecký Název: Rybařsky ráj liga týmy - 4.kolo |
||
10.09.2022 | Sobota |
N
Šenov - mládež - Moravskoslezský Název: Rybářské závody |
||
10.09.2022 | Sobota |
N
Náměšť nad Oslavou - Vysočina Název: 4 rybarske zavody |
||
10.09.2022 | Sobota |
N
Vrbno - Středočeský Název: Vrbenský kapr |
||
11.09.2022 | Neděle |
N
Velký Osek mládež - Středočeský Název: Velkoosecký trojzubec |
||
11.09.2022 | Neděle |
N
Uhlířská Lhota - posledních 8. míst!!! - Středočeský Název: Závody - Rybník Lhoťák - Uhlířská Lhota , |
||
11.09.2022 | Neděle |
N
Rožmitál pod Třemšínem - mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
11.09.2022 | Neděle |
N
Mladá Boleslav - mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
11.09.2022 | Neděle |
N
Třeboň, U Sv. Víta - Jihočeský Název: Rybářské závody - Pohár MO ČRS Třeboň |
||
11.09.2022 | Neděle |
N
Otěšice - Plzeňský Název: Rybářské závody v plavané - Otěšice |
||
11.09.2022 | Neděle |
N
Mladá Boleslav - mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
17.09.2022 | Sobota |
N
Dřenice - Pardubický Název: Rybářské závody POSLEDNÍ VOLNÁ MÍSTA!!!!!!!!!!!!!!! |
||
17.09.2022 | Sobota |
N
Ostrava - Svinov (Talian) - Moravskoslezský Název: Rybářské závody |
||
17.09.2022 | Sobota |
N
Vítězná u Dvora Králové nad Labem - Královéhradecký Název: 14. ROČNÍK RYBÁŘSKÝCH ZÁVODŮ - O PUTOVNÍ POHÁR KS-FISH - 3. KOLO |
||
17.09.2022 | Sobota |
N
Barešův Ranč mládež ZRUŠENO - Středočeský Název: CT RETRO dětské rybářské závody Barešův Ranč |
||
17.09.2022 | Sobota |
N
Uhersko Mazanec !!!!!! VOLNÁ MÍSTA !!!!!! - Pardubický Název: Rybářské závody Uhersko - Horní rybník |
||
17.09.2022 | Sobota |
N
Strážov - Plzeňský Název: ÚSLAVSKÝ POHÁR |
||
17.09.2022 | Sobota |
N
Častolovice - Královéhradecký Název: Rybářské závody |
||
17.09.2022 | Sobota |
N
Skuteč (Štěpánov) - Pardubický Název: Memoriál Františka Lorence |
||
17.09.2022 | Sobota |
N
Bílichov - Středočeský Název: Rybářské závody Bílichov |
||
17.09.2022 | Sobota |
N
Bohdalín - Vysočina Název: Rybářské závody Bohdalín 2022 |
||
17.09.2022 | Sobota |
N
Řeřichy - Středočeský Název: Řeřišský kapr |
||
17.09.2022 | Sobota |
N
Vatín - Vysočina Název: POUŤOVÉ ZÁVODY RYBÁŘŮ OBCE VATÍN |
||
17.09.2022 | Sobota |
N
Vatín mládež - Vysočina Název: POUŤOVÉ ZÁVODY RYBÁŘŮ OBCE VATÍN |
||
17.09.2022 | Sobota |
N
Vrčeň - Plzeňský Název: Soutěž v chytání ryb na Opatském rybníku |
||
17.09.2022 | Sobota |
N
Humpolec (Hadina) - Vysočina Název: Cejnobraní |
||
17.09.2022 | Sobota |
N
Velešín mládež - Jihočeský Název: O POHÁR PŘEDSEDY ČRS MO VELEŠÍN |
||
17.09.2022 | Sobota |
N
Nedvědice - ženy - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
17.09.2022 | Sobota |
N
Sedlčany mládež - Středočeský Název: Sedlčanský cejn |
||
17.09.2022 | Sobota |
N
Vlksice (rybník Dolejší) - Jihočeský Název: O pohár předsedy MO ČRS Milevsko |
||
17.09.2022 | Sobota |
N
Skalice u Znojma mládež - Jihomoravský Název: Dětské rybářské závody |
||
17.09.2022 | Sobota |
N
Tůň u Loukova - Středočeský Název: Podzimní rybářské závody |
||
17.09.2022 | Sobota |
N
Tůň u Loukova - mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
17.09.2022 | Sobota |
N
Mimoň - Liberecký Název: O pohár starosty v přívlači |
||
17.09.2022 | Sobota |
N
Most - Ústecký Název: Rybářské závody |
||
17.09.2022 | Sobota |
N
Humpolec (Hadina) - Vysočina Název: Cejnobraní |
||
17.09.2022 | Sobota |
N
Humpolec (Hadina) - Vysočina Název: Cejnobraní |
||
18.09.2022 | Neděle |
N
Vítězná u Dvora Králové nad Labem - Královéhradecký Název: 14. ROČNÍK RYBÁŘSKÝCH ZÁVODŮ - O PUTOVNÍ POHÁR KS-FISH - 4. KOLO |
||
18.09.2022 | Neděle |
N
Častolovice mládež - Královéhradecký Název: Rybářské závody |
||
18.09.2022 | Neděle |
N
Staňkov - Plzeňský Název: Rybářské závody |
||
18.09.2022 | Neděle |
N
Košice u Kutné Hory (okres Kutná hora) - Středočeský Název: 1. ročník závodů na Podskaláku |
||
18.09.2022 | Neděle |
N
Velké Dvorce - Plzeňský Název: Rybářské závody |
||
18.09.2022 | Neděle |
N
Skuteč mládež - Pardubický Název: Dětské rybářské závody |
||
18.09.2022 | Neděle |
N
Skuteč mládež - Pardubický Název: Dětské rybářské závody |
||
18.09.2022 | Neděle |
N
Skuteč mládež - Pardubický Název: Dětské rybářské závody |
||
18.09.2022 | Neděle |
N
Skuteč mládež - Pardubický Název: Dětské rybářské závody |
||
23.09.2022 | Pátek |
N
Příčovy u Sedlčan - Středočeský Název: Podzimní Bobrník |
||
24.09.2022 | Sobota |
N
MEDLEŠICE - VOLNÁ MÍSTA - Pardubický Název: IV.Medlešická Udice Ceny v hodnotě 16000kč |
||
24.09.2022 | Sobota |
N
Zdislavice mládež - Středočeský Název: O POHÁR STAROSTY |
||
24.09.2022 | Sobota |
N
Hospozín - Středočeský Název: Rodinné rybářské závody |
||
24.09.2022 | Sobota |
N
Libkov - Plzeňský Název: ÚSLAVSKÝ POHÁR |
||
24.09.2022 | Sobota |
N
Bohušovice nad Ohří - Ústecký Název: Rybářské závody |
||
24.09.2022 | Sobota |
N
Senomaty - Středočeský Název: Senomatský kapr |
||
24.09.2022 | Sobota |
N
Bohdalec - Vysočina Název: PRESBETON CUP |
||
24.09.2022 | Sobota |
N
Malešovice - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
24.09.2022 | Sobota |
N
Mohelnice - Olomoucký Název: Rybářské závody |
||
24.09.2022 | Sobota |
N
Milotičky - Bácovice - Vysočina Název: Rybářské závody |
||
24.09.2022 | Sobota |
N
Choceň - Tichá Orlice (Peliny) - Pardubický Název: O pohár starosty města Chocně |
||
24.09.2022 | Sobota |
N
Velká Jesenice - Královéhradecký Název: Rybářské závody |
||
24.09.2022 | Sobota |
N
Ledeč nad Sázavou - Vysočina Název: Rybářské závody dospělých |
||
24.09.2022 | Sobota |
N
Uničov - Olomoucký Název: Rybářské závody |
||
24.09.2022 | Sobota |
N
Ivančice-Letkovice Rybník Cortina - Jihomoravský Název: Rybářské závody Cortina podzimní kapr |
||
24.09.2022 | Sobota |
N
Jablunkov - Moravskoslezský Název: Rybářské závody |
||
24.09.2022 | Sobota |
N
Tři Sekery - Karlovarský Název: jednotlivci |
||
24.09.2022 | Sobota |
N
Knihy mládež - Plzeňský Název: Dětské rybářské závody |
||
25.09.2022 | Neděle |
N
MEDLEŠICE ženy - Pardubický Název: IV.Medlešická Udička Ženy |
||
25.09.2022 | Neděle |
N
MEDLEŠICE mládež - Pardubický Název: IV.Medlešická Udička Děti |
||
25.09.2022 | Neděle |
N
Holýšov - Plzeňský Název: Rybářské závody |
||
25.09.2022 | Neděle |
N
Jaroměř - Královéhradecký Název: O posvícenskou husu |
||
25.09.2022 | Neděle |
N
Karlov !!! ZRUŠENO - Vysočina Název: Sobfishing Žďár nad Sázavou |
||
25.09.2022 | Neděle |
N
Mohelnice mládež - Olomoucký Název: Dětské rybářské závody |
||
25.09.2022 | Neděle |
N
Sepekov - Jihočeský Název: Rybářské závody |
||
28.09.2022 | Středa |
N
Benešov - Středočeský Název: Method Feeder CUP CZ 2022 - Závod dvojic |
||
28.09.2022 | Středa |
N
Bělčice - Jihočeský Název: Rybářské závody |
||
28.09.2022 | Středa |
N
Bohdalov - Vysočina Název: Bohdalovská 7 hodinovka- ZRUŠENO!!! |
||
28.09.2022 | Středa |
N
Kostelec nad Orlicí - Královéhradecký Název: Finále ligové soutěže |
||
28.09.2022 | Středa |
N
Vítězná u Dvora Králové nad Labem - Královéhradecký Název: O pohár starosty obce Vítězná |
||
28.09.2022 | Středa |
N
Slavičín mládež - Zlínský Název: Dětské rybářské závody |
||
28.09.2022 | Středa |
N
Zlosyň - Středočeský Název: Zlosyňská vydra 2022 |
||
28.09.2022 | Středa |
N
Bělčice - Jihočeský Název: Rybářské závody |
||
28.09.2022 | Středa |
N
Zlosyň - Středočeský Název: Zlosyňská vydra 2023 |
||
30.09.2022 | Pátek |
N
rybník Dubenec - Jihočeský Název: CCAM Dubenec carp cup podzim 2022 |