Závody
Seznam závodu pro 2019 - Kraj Jihočeský - Závody týmů
Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.
Jihočeský |
Jihomoravský |
Karlovarský |
Královéhradecký |
Liberecký |
Moravskoslezský |
Olomoucký |
Pardubický |
Plzeňský |
Praha |
Slovensko |
Středočeský |
Ústecký |
Vysočina |
Zlínský |
| Všechny závody | Partnerské závody |
| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |
Září 2019 | ||||
---|---|---|---|---|
01.09.2019 | Neděle |
N
Třeboň - mládež - Jihočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
07.09.2019 | Sobota |
N
Velešín - Jihočeský Název: Rybářské závody |
||
07.09.2019 | Sobota |
N
Skály u Protivína - Rybník náves - Jihočeský Název: Rybářské závody ve Skalách |
||
14.09.2019 | Sobota |
N
Mirotice - Jihočeský Název: Rybářské závody |
||
14.09.2019 | Sobota |
N
Netřebice mládež - Jihočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
14.09.2019 | Sobota |
N
Cizkrajov - Jihočeský Název: Rybářské závody |
||
20.09.2019 | Pátek |
N
Podnovoveský rybník - Jihočeský Název: Magic Cup |
||
21.09.2019 | Sobota |
N
Dolní Bukovsko - Jihočeský Název: STRHANÁ HRÁZ - 24H 2019 - ZMĚNA TERMÍNU!!!! |
||
21.09.2019 | Sobota |
N
Myslín - Jihočeský Název: 21. rybářské závody |
||
28.09.2019 | Sobota |
N
České Budějovice - Jihočeský Název: Rybářské závody |
||
28.09.2019 | Sobota |
N
Holubov - Jihočeský Název: Rybářské závody - memoriál Josefa HURDY |
||
28.09.2019 | Sobota |
N
Žitná, okr. Prachatice - Jihočeský Název: Žitenský návesák |
||
28.09.2019 | Sobota |
N
Dražíč - Jihočeský Název: Rybářské závody |
||
28.09.2019 | Sobota |
N
Milevsko (rybník Kadoch) - Jihočeský Název: 8. ročník o pohár předsedy MO ČRS Milevsko |
||
28.09.2019 | Sobota |
N
Žitná, okr. Prachatice mládež - Jihočeský Název: Žitenský návesák |
||
29.09.2019 | Neděle |
N
Dražíč mládež - Jihočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
29.09.2019 | Neděle |
N
Sepekov - Jihočeský Název: XXIV. ROČNÍK MEMORIÁLU FRANTIŠKA DURAJE |