Závody
Seznam závodů pro datum 24.9.2016 - Závody týmů
Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.
Jihočeský |
Jihomoravský |
Karlovarský |
Královéhradecký |
Liberecký |
Moravskoslezský |
Olomoucký |
Pardubický |
Plzeňský |
Praha |
Slovensko |
Středočeský |
Ústecký |
Vysočina |
Zlínský |
| Všechny závody | Partnerské závody |
| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |
Září 2016 | ||||
---|---|---|---|---|
24.09.2016 | Sobota |
N
Plavaná liga - Jihočeský Název: |
||
24.09.2016 | Sobota |
N
Polička - Pardubický Název: VI. ročník VÁCLAVSKÁ TROFEJ |
||
24.09.2016 | Sobota |
N
Štěchovice (Buš) - Středočeský Název: VIII.ročník Memoriálu V.Hladíka |
||
24.09.2016 | Sobota |
N
Mohelnice - Olomoucký Název: Rybářské závody |
||
24.09.2016 | Sobota |
N
Přerov mládež - Olomoucký Název: Celoroční turnaj O vánočního kapříka |
||
24.09.2016 | Sobota |
N
Nečtiny - Plzeňský Název: Rybářské závody |
||
24.09.2016 | Sobota |
N
Bohdaneč u Zbraslavic - Středočeský Název: Pilská "12" hodinovka |
||
24.09.2016 | Sobota |
N
Vlašim - Středočeský Název: 4. ročník rybářských závodů o motorovou pilu Husqvarna |
||
24.09.2016 | Sobota |
N
Horažďovice - Plzeňský Název: Horažďovický pohár |
||
24.09.2016 | Sobota |
N
Trhová Kamenice - Pardubický Název: Podzimní rybářské závody |
||
24.09.2016 | Sobota |
N
Holubov - Jihočeský Název: I.memoriál Josefa HURDY |
||
24.09.2016 | Sobota |
N
Předměřice nad Jizerou (Kochánky) - Středočeský Název: Kačovský kapr 2016 |
||
24.09.2016 | Sobota |
N
Radovesnice II - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
24.09.2016 | Sobota |
N
Dobříš - Středočeský Název: OUKLEY CAP Mem.Fr.Charváta 11.ročník |
||
24.09.2016 | Sobota |
N
Herálec u Havlíčkova Brodu - Vysočina Název: Rybářské závody |
||
24.09.2016 | Sobota |
N
Žitná - Jihočeský Název: Žitenský návesák |
||
24.09.2016 | Sobota |
N
Močerady - Plzeňský Název: 3.ročník rybářských závodů |
||
24.09.2016 | Sobota |
N
Nové Město na Moravě - Vysočina Název: Rybářské závody |
||
24.09.2016 | Sobota |
N
Mozolov - Jihočeský Název: 6. ročník o pohár předsedy MO ČRS Milevsko |
||
24.09.2016 | Sobota |
N
Jaroměř - Královéhradecký Název: O posvícenskou husu |
||
24.09.2016 | Sobota |
N
Brniště mládež - Liberecký Název: Dětské rybářské závody |
||
24.09.2016 | Sobota |
N
Senomaty - Středočeský Název: Senomatský kapr |
||
24.09.2016 | Sobota |
N
Podivín - Jihomoravský Název: Retro rybářské závody |
||
24.09.2016 | Sobota |
N
Ivančice mládež - Jihomoravský Název: Dětské rybářské závody |
||
24.09.2016 | Sobota |
N
Rataje nad Sázavou - Středočeský Název: Šternberský Feeder Cup 2016 |
||
24.09.2016 | Sobota |
N
Litovel - Olomoucký Název: Rybářské závody |
||
24.09.2016 | Sobota |
N
Tvorovice mládež - Olomoucký Název: Dětské rybářské závody |
||
24.09.2016 | Sobota |
N
Tůň u Loukova - Středočeský Název: Podzimní rybářské závody |
||
24.09.2016 | Sobota |
N
Tůň u Loukova - mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
24.09.2016 | Sobota |
N
Polouvsí - Moravskoslezský Název: RYBÁŘSKÉ ZÁVODY V LOVU RYB UDICÍ S OČKY |
||
24.09.2016 | Sobota |
N
Herálec u Havlíčkova Brodu - Vysočina Název: Rybářské závody |
||
24.09.2016 | Sobota |
N
Předměřice nad Jizerou (Kochánky) - Středočeský Název: Kačovský kapr 2016 |
||
24.09.2016 | Sobota |
N
Brniště mládež - Liberecký Název: Dětské rybářské závody |