Závody
Seznam závodu pro 2018 - Kraj Královéhradecký - Závody mládeže
Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.
Jihočeský |
Jihomoravský |
Karlovarský |
Královéhradecký |
Liberecký |
Moravskoslezský |
Olomoucký |
Pardubický |
Plzeňský |
Praha |
Slovensko |
Středočeský |
Ústecký |
Vysočina |
Zlínský |
| Všechny závody | Partnerské závody |
| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |
Duben 2018 | ||||
---|---|---|---|---|
02.04.2018 | Pondělí |
N
Vestec Nouzín - Královéhradecký Název: Vestecký velikonoční kapřík |
||
07.04.2018 | Sobota |
N
Broumov - OBSAZENO - Královéhradecký Název: O pohár broumovského kata - dvojice |
||
08.04.2018 | Neděle |
N
Mokrovousy - Královéhradecký Název: Mokrovouský SIVEN - Přeloženo z 25.03.2018 |
||
08.04.2018 | Neděle |
N
Velký Přelov (Černožice) - Královéhradecký Název: Zebco Europe - Cejnobraní |
||
13.04.2018 | Pátek |
N
Červený Kostelec - Královéhradecký Název: JARNÍ PADESÁTKA NA BROĎÁKU |
||
15.04.2018 | Neděle |
N
Mokrovousy - Královéhradecký Název: Mokrovouský kapřík 1. - OBSAZENO + 1 . Nahradník |
||
15.04.2018 | Neděle |
N
Vítězná u Kocléřova - Královéhradecký Název: 1. Kolo O putovní pohár KS-Fish 2018 |
||
18.04.2018 | Středa |
N
Velký Přelov - Královéhradecký Název: Mutant CUP 1 - 100 hodin |
||
21.04.2018 | Sobota |
N
Velká Jesenice - Královéhradecký Název: Velkojesenický pohár |
||
21.04.2018 | Sobota |
N
Třebechovice pod Orebem - Královéhradecký Název: Rybářské závody |
||
21.04.2018 | Sobota |
N
Miletín - Královéhradecký Název: Rybářské závody |
||
21.04.2018 | Sobota |
N
Červený Kostelec - Královéhradecký Název: Rybářské závody |
||
21.04.2018 | Sobota |
N
Pamětník mládež - Královéhradecký Název: Dětské rybářské závody |
||
22.04.2018 | Neděle |
N
Miletín mládež - Královéhradecký Název: Dětské rybářské závody |
||
29.04.2018 | Neděle |
N
Kostelec nad Orlicí-OBSAZENO - Královéhradecký Název: Čarodějnická plavaná 2.ročník |