Závody
Seznam závodu pro 2020 - Závody mládeže
Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.
Jihočeský |
Jihomoravský |
Karlovarský |
Královéhradecký |
Liberecký |
Moravskoslezský |
Olomoucký |
Pardubický |
Plzeňský |
Praha |
Slovensko |
Středočeský |
Ústecký |
Vysočina |
Zlínský |
| Všechny závody | Partnerské závody |
| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |
Září 2020 | ||||
---|---|---|---|---|
03.09.2020 | Čtvrtek |
N
Napajedla - Spytihněv - Zlínský Název: Rybářské závody |
||
04.09.2020 | Pátek |
N
Hulvácké Benátky - Moravskoslezský Název: Podzimní Benátský blinkr |
||
05.09.2020 | Sobota |
N
Vrchlabí - ZRUŠENO - Královéhradecký Název: Poslední nahození - se nekoná pro dlouhodobou nemoc pořadatele !!!!! |
||
05.09.2020 | Sobota |
N
Luže - Pardubický Název: Rybářské závody dvojic |
||
05.09.2020 | Sobota |
N
Hulvácké Benátky - Moravskoslezský Název: Kaprový závod |
||
05.09.2020 | Sobota |
N
Hradec Králové mládež U15 - Královéhradecký Název: Prut na udici |
||
05.09.2020 | Sobota |
N
Humpolec - Vysočina Název: HUMPOLECKÁ TŘICÍTKA |
||
05.09.2020 | Sobota |
N
Strážov - Plzeňský Název: ÚSLAVSKÝ POHÁR |
||
05.09.2020 | Sobota |
N
Lužec nad Cidlinou mládež ZRUŠENO - Královéhradecký Název: Rybářské závody |
||
05.09.2020 | Sobota |
N
Jemnice - mládež - Vysočina Název: Dětské rybářské závody |
||
05.09.2020 | Sobota |
N
Měřín - Vysočina Název: Měřínský kapr |
||
05.09.2020 | Sobota |
N
Svitavy - senioři - Pardubický Název: Rybářské závody seniorů |
||
05.09.2020 | Sobota |
N
Nová Ves - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
05.09.2020 | Sobota |
N
Dolní Lysečiny mládež - Královéhradecký Název: O Krakonošův pohár |
||
05.09.2020 | Sobota |
N
Ždírec okr.Jihlava - Vysočina Název: Ždírecký kapřík |
||
05.09.2020 | Sobota |
N
Česká Třebová - Pardubický Název: memoriál Jardy Pelikána |
||
05.09.2020 | Sobota |
N
Nahošice - Plzeňský Název: Rybářské závody |
||
05.09.2020 | Sobota |
N
Lužec nad Vltavou - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
05.09.2020 | Sobota |
N
Lužec nad Vltavou mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
05.09.2020 | Sobota |
N
Třeboň - Jihočeský Název: Rybářské závody - Pohár MO ČRS Třeboň |
||
05.09.2020 | Sobota |
N
Kostelec nad Orlicí - Královéhradecký Název: Kostelecká plavačka - Obsazeno jen náhradníci |
||
05.09.2020 | Sobota |
N
Čistá u Rakovníka - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
05.09.2020 | Sobota |
N
Čistá u Rakovníka mládež - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
05.09.2020 | Sobota |
N
Žebráky - Plzeňský Název: Rybářské závody Žebráky |
||
05.09.2020 | Sobota |
N
Velký Osek mládež - Středočeský Název: Velkosecký Trojzubec "O pohár starosty Velkého Oseka" |
||
05.09.2020 | Sobota |
N
Hostinné - mládež - Královéhradecký Název: Dětské rybářské závody |
||
05.09.2020 | Sobota |
N
Bylany u Mostu - Ústecký Název: |
||
05.09.2020 | Sobota |
N
Hradec Králové mládež U10 - Královéhradecký Název: Prut na udici |
||
05.09.2020 | Sobota |
N
Hradec Králové mládež U18 - Královéhradecký Název: Prut na udici |
||
05.09.2020 | Sobota |
N
Vrchlabí - - Královéhradecký Název: Poslední nahození |
||
05.09.2020 | Sobota |
N
Strážov - Plzeňský Název: ÚSLAVSKÝ POHÁR |
||
06.09.2020 | Neděle |
N
Lužec nad Cidlinou ZRUŠENO - Královéhradecký Název: Rybářské závody |
||
06.09.2020 | Neděle |
N
Luže - mládež - Pardubický Název: Dětské rybářské závody |
||
06.09.2020 | Neděle |
N
Jemnice - Vysočina Název: O putovní pohár Barchanu |
||
06.09.2020 | Neděle |
N
Měřín - mládež - Vysočina Název: Dětské rybářské závody |
||
06.09.2020 | Neděle |
N
Nová Ves mládež - Jihomoravský Název: Dětské rybářské závody |
||
06.09.2020 | Neděle |
N
Třeboň mládež - Jihočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
06.09.2020 | Neděle |
N
Lázně Bohdaneč - Pardubický Název: Master Cup |
||
12.09.2020 | Sobota |
N
Uhersko OBSAZENO - Pardubický Název: Rybářské závody Uhersko |
||
12.09.2020 | Sobota |
N
Hostákov - Vysočina Název: Hostákovské sele - 7. ročník |
||
12.09.2020 | Sobota |
N
Malá Skála - Liberecký Název: Rybářské závody |
||
12.09.2020 | Sobota |
N
Kvasiny mládež - Královéhradecký Název: Dětské rybářské závody |
||
12.09.2020 | Sobota |
N
Štěchovice - Středočeský Název: Memoriál V.Hladíka |
||
12.09.2020 | Sobota |
N
Týniště nad Orlicí - ZRUŠENO - Královéhradecký Název: O pohár řeky Orlice |
||
12.09.2020 | Sobota |
N
Lovosice - Ústecký Název: Lovosický úhoř |
||
12.09.2020 | Sobota |
N
Dolce - Plzeňský Název: ÚSLAVSKÝ POHÁR |
||
12.09.2020 | Sobota |
N
Světlá nad Sázavou - Vysočina Název: Rybářské závody Světlá n.S. 2020 |
||
12.09.2020 | Sobota |
N
Světlá nad Sázavou mládež - Vysočina Název: Rybářské závody Světlá n.S. 2020 - mládež |
||
12.09.2020 | Sobota |
N
Tursko - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
12.09.2020 | Sobota |
N
Šlapanice v Čechách - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
12.09.2020 | Sobota |
N
Pokojov mládež - Vysočina Název: Dětské rybářské závody Pokojov |
||
12.09.2020 | Sobota |
N
Vrčeň - Plzeňský Název: Soutěž v chytání ryb na Opatském rybníku |
||
12.09.2020 | Sobota |
N
Mirotice - Jihočeský Název: Rybářské závody |
||
12.09.2020 | Sobota |
N
Vrbno - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
12.09.2020 | Sobota |
N
Bohdalín - Vysočina Název: Rybářské závody |
||
12.09.2020 | Sobota |
N
Praha Kolovraty - Praha Název: kolovratské rybářské závody |
||
12.09.2020 | Sobota |
N
Praha Kolovraty mládež - Praha Název: kolovratské rybářské závody |
||
12.09.2020 | Sobota |
N
Tři Sekery - Karlovarský Název: Rybářské závody |
||
12.09.2020 | Sobota |
N
Mladá Boleslav - mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
12.09.2020 | Sobota |
N
Nový Dvůr - Jihočeský Název: Krajský Přebor ve feederu a Závod tymů |
||
12.09.2020 | Sobota |
N
Olbramovice - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
12.09.2020 | Sobota |
N
Velešín - Jihočeský Název: Rybářské závody |
||
12.09.2020 | Sobota |
N
Mlékojedy - Středočeský Název: Neratovický kapr |
||
12.09.2020 | Sobota |
N
Jičín - Dvorce - Královéhradecký Název: Rybářské závody |
||
12.09.2020 | Sobota |
N
Radovesnice II - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
12.09.2020 | Sobota |
N
Ostřešany - Pardubický Název: Rybářské závody |
||
12.09.2020 | Sobota |
N
Štěchovice - Středočeský Název: Memoriál V.Hladíka |
||
12.09.2020 | Sobota |
N
Dolce - Plzeňský Název: ÚSLAVSKÝ POHÁR |
||
12.09.2020 | Sobota |
N
Ostřešany - Pardubický Název: Rybářské závody |
||
12.09.2020 | Sobota |
N
Mlékojedy - Středočeský Název: Neratovický kapr |
||
13.09.2020 | Neděle |
N
Malá Skála - mládež - Liberecký Název: Dětské rybářské závody |
||
13.09.2020 | Neděle |
N
Týniště nad Orlicí - mládež s pomocí - Královéhradecký Název: O pohár řeky Orlice |
||
13.09.2020 | Neděle |
N
UŽ JEN NÁHRADNÍCI!!! Slatiňany - Kunčí - Pardubický Název: Závody o Pohár Starosty Města Slatiňany |
||
13.09.2020 | Neděle |
N
Zdislavice mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské dopoledne |
||
13.09.2020 | Neděle |
N
Kvasiny - Královéhradecký Název: Rybářské závody |
||
13.09.2020 | Neděle |
N
Dolní Břežany - Středočeský Název: Pohár Dolnobřežanské Bělice - rybářské závody dosplělých |
||
13.09.2020 | Neděle |
N
Víceměřice mládež - Olomoucký Název: Dětské rybářské závody |
||
13.09.2020 | Neděle |
N
Týniště nad Orlicí - mládež bez pomoci - Královéhradecký Název: O pohár řeky Orlice |
||
19.09.2020 | Sobota |
N
Humpolec (Hadina) - Vysočina Název: Humpolecké cejnobraní - podzimní kolo |
||
19.09.2020 | Sobota |
N
Řeřichy - Středočeský Název: Řeřišský kapr |
||
19.09.2020 | Sobota |
N
Blížejov - Plzeňský Název: Memorial Jardy Sekereše |
||
19.09.2020 | Sobota |
N
Hradec Králové - Královéhradecký Název: Pohár prodejny Rybářský ráj Hradec Králové |
||
19.09.2020 | Sobota |
N
Častolovice - Královéhradecký Název: Rybářské závody |
||
19.09.2020 | Sobota |
N
Protivín - Jihočeský Název: Rybářské závody |
||
19.09.2020 | Sobota |
N
Rožmitál pod Třemšínem - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
19.09.2020 | Sobota |
N
Kácov - Středočeský Název: O pohár Hospodáře |
||
19.09.2020 | Sobota |
N
Hnanice - Jihomoravský Název: O POHÁR HNANICKEHO VODNÍKA |
||
19.09.2020 | Sobota |
N
Nižbor mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
19.09.2020 | Sobota |
N
Odrovice - Malešovice - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
19.09.2020 | Sobota |
N
Mimoň mládež - Liberecký Název: O pohár starosty |
||
19.09.2020 | Sobota |
N
Kladno mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
19.09.2020 | Sobota |
N
Sedlčany mládež - Středočeský Název: Sedlčanský cejn |
||
19.09.2020 | Sobota |
N
Dobrá voda u Březnice - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
19.09.2020 | Sobota |
N
Ponětovice mládež - Jihomoravský Název: Dětské rybářské závody |
||
19.09.2020 | Sobota |
N
Cizkrajov - Jihočeský Název: Rybářské závody |
||
19.09.2020 | Sobota |
N
Svratouch - Pardubický Název: Rybářské závody |
||
19.09.2020 | Sobota |
N
Slavičky - Vysočina Název: Rybářské závody |
||
19.09.2020 | Sobota |
N
Slavičky mládež - Vysočina Název: Rybářské závody |
||
19.09.2020 | Sobota |
N
Trutnov (Dolce) - Královéhradecký Název: Rybářské závody |
||
19.09.2020 | Sobota |
N
Vítězná u Dvora Králové nad Labem - Královéhradecký Název: 12. ROČNÍK RYBÁŘSKÝCH ZÁVODŮ - O PUTOVNÍ POHÁR KS-FISH - 3. KOLO |
||
19.09.2020 | Sobota |
N
Ostrava-Svinov - Moravskoslezský Název: Klasika pro veřejnost |
||
19.09.2020 | Sobota |
N
Most - Ústecký Název: Rybářské závody |
||
19.09.2020 | Sobota |
N
Horka nad Moravou - Olomoucký Název: Rybářské závody |
||
19.09.2020 | Sobota |
N
Horka nad Moravou mládež - Olomoucký Název: Rybářské závody |
||
19.09.2020 | Sobota |
N
Brno - Opatovice - mládež - Jihomoravský Název: Dětské rybářské závody |
||
19.09.2020 | Sobota |
N
Stráž pod Ralskem mládež - Liberecký Název: Rybářské závody |
||
19.09.2020 | Sobota |
N
Tůň u Loukova - Středočeský Název: Podzimní rybářské závody |
||
19.09.2020 | Sobota |
N
Tůň u Loukova - mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
19.09.2020 | Sobota |
N
Humpolec (Hadina) - Vysočina Název: Cejnobraní |
||
19.09.2020 | Sobota |
N
Bořetice mládež - Jihomoravský Název: Dětské rybářské závody |
||
19.09.2020 | Sobota |
N
Dubňany - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
19.09.2020 | Sobota |
N
Chotěboř mládež - Vysočina Název: Dětské rybářské závody |
||
19.09.2020 | Sobota |
N
Bohušovice nad Ohří - Ústecký Název: Rybářské závody |
||
19.09.2020 | Sobota |
N
Svitavy - Pardubický Název: Rybářské závody |
||
19.09.2020 | Sobota |
N
Choceň - Tichá Orlice (Peliny) - Pardubický Název: O pohár starosty města Chocně |
||
19.09.2020 | Sobota |
N
Brandýs n.L. - Stará Boleslav - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
19.09.2020 | Sobota |
N
Netřebice mládež - Jihočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
19.09.2020 | Sobota |
N
Velký Osek mládež - Středočeský Název: Velkoosecký Trojzubec o pohár PČR |
||
19.09.2020 | Sobota |
N
Brandýs n.L. - Stará Boleslav - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
19.09.2020 | Sobota |
N
Bohušovice nad Ohří - Ústecký Název: Rybářské závody |
||
19.09.2020 | Sobota |
N
Dobrá voda u Březnice - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
19.09.2020 | Sobota |
N
Most - Ústecký Název: Rybářské závody |
||
20.09.2020 | Neděle |
N
Dřenice POSLEDNÍCH 5. MÍST!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Pardubický Název: Rybářské závody - POZOR ZMĚNA TERMÍNŮ dříve 19.9. |
||
20.09.2020 | Neděle |
N
Holýšov - Plzeňský Název: Rybářské závody |
||
20.09.2020 | Neděle |
N
Slatiňany - Kunčí mládež ZRUŠENO!!! - Pardubický Název: Dětské rybářské závody |
||
20.09.2020 | Neděle |
N
Rožmitál pod Třemšínem - mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
20.09.2020 | Neděle |
N
Kladno - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
20.09.2020 | Neděle |
N
Kocanda - Otovice - Karlovarský Název: Rybářské závody |
||
20.09.2020 | Neděle |
N
Častolovice mládež - Královéhradecký Název: Rybářské závody |
||
20.09.2020 | Neděle |
N
Dubňany mládež - Jihomoravský Název: Dětské rybářské závody |
||
20.09.2020 | Neděle |
N
Předhradí mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
20.09.2020 | Neděle |
N
Královice mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
20.09.2020 | Neděle |
N
Úžice - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
20.09.2020 | Neděle |
N
Holýšov - Plzeňský Název: Rybářské závody |
||
20.09.2020 | Neděle |
N
Dubňany mládež - Jihomoravský Název: Dětské rybářské závody |
||
25.09.2020 | Pátek |
N
Nová Ves - Jihočeský Název: 1. ročník tříkolových závodů |
||
25.09.2020 | Pátek |
N
Častoboř - mládež - Středočeský Název: DĚTSKÉ RYBÁŘSKÉ ZÁVODY NA ŘECE - SLAPY - ČASTOBOŘ |
||
26.09.2020 | Sobota |
N
Libkov - Plzeňský Název: ÚSLAVSKÝ POHÁR 2020 |
||
26.09.2020 | Sobota |
N
Mohelnice - Olomoucký Název: Rybářské závody |
||
26.09.2020 | Sobota |
N
Česká Třebová - Pardubický Název: Cejnobití |
||
26.09.2020 | Sobota |
N
Zdislavice - Středočeský Název: 2. Memoriál Karla Kovandy |
||
26.09.2020 | Sobota |
N
Libčeves - Ústecký Název: Rybářské závody |
||
26.09.2020 | Sobota |
N
Horní Planá - Jihočeský Název: Mistrovství Horní Plané v přívlači "O pohár Heinze Zörnera" |
||
26.09.2020 | Sobota |
N
Drozdice - "Roušky povinné!!!" - Pardubický Název: Memoriál Honzy Švandy 7.ročník |
||
26.09.2020 | Sobota |
N
Skuteč (Štěpánov) - Pardubický Název: Memoriál Františka Lorence |
||
26.09.2020 | Sobota |
N
Pšánky - ZRUŠENO - Královéhradecký Název: Rybářské závody - Pšánky 2020 |
||
26.09.2020 | Sobota |
N
Radotín - Praha Název: Memorial Václava Hanzla |
||
26.09.2020 | Sobota |
N
Víceměřice - Olomoucký Název: Rybářské závody |
||
26.09.2020 | Sobota |
N
Nová Paka - Královéhradecký Název: Rybářské závody v Nové Pace |
||
26.09.2020 | Sobota |
N
Hubertka - Vysočina Název: Rybářské závody na Hubertce |
||
26.09.2020 | Sobota |
N
Mělník - Středočeský Název: Vehlovická tůň |
||
26.09.2020 | Sobota |
N
Jaroměř přesunuto na 3.10. - Královéhradecký Název: O posvícenskou husu |
||
26.09.2020 | Sobota |
N
Litomyšl - Pardubický Název: Rybářské závody |
||
26.09.2020 | Sobota |
N
Obříství mládež ZRUŠENO - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
26.09.2020 | Sobota |
N
Slavičín mládež - Zlínský Název: Dětské rybářské závody |
||
26.09.2020 | Sobota |
N
Pohořelice přesunuto na 3.10. - Zlínský Název: Rybářské závody o pohár starosty obce Pohořelice |
||
26.09.2020 | Sobota |
N
ZRUŠENO Letkovice u Ivančic ZRUŠENO - Jihomoravský Název: Rybářské závody na rybníku Cortina |
||
26.09.2020 | Sobota |
N
Darkovice - Moravskoslezský Název: Rybářské závody |
||
26.09.2020 | Sobota |
N
Litovel ZRUŠENO - Olomoucký Název: Rybářské závody |
||
26.09.2020 | Sobota |
N
Litovel mládež ZRUŠENO - Olomoucký Název: Rybářské závody |
||
26.09.2020 | Sobota |
N
Morašice - mládež - Pardubický Název: Dětské rybářské závody ROUŠKY SEBOU DĚKUJI!!!!!!!!!!!!!!!!!!! |
||
26.09.2020 | Sobota |
N
Odolena Voda - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
26.09.2020 | Sobota |
N
Bochov - Karlovarský Název: Rybářské závody |
||
26.09.2020 | Sobota |
N
Bohdalov mládež - Vysočina Název: Dětské rybářské závody |
||
26.09.2020 | Sobota |
N
Libkov - Plzeňský Název: ÚSLAVSKÝ POHÁR 2020 |
||
27.09.2020 | Neděle |
N
Mohelnice mládež - Olomoucký Název: Dětské rybářské závody |
||
27.09.2020 | Neděle |
N
Lužec nad Cidlinou týmy ZRUŠENO - Královéhradecký Název: O Pohár předsedy spolku Rybářské žebříčky týmy |
||
27.09.2020 | Neděle |
N
Velká Jesenice - Královéhradecký Název: Rybářské závody |
||
27.09.2020 | Neděle |
N
Nová Paka mládež U15 - Královéhradecký Název: Rybářské závody v Nové Pace pro děti a mládež |
||
27.09.2020 | Neděle |
N
Slavičín - Zlínský Název: Rybářské závody |
||
27.09.2020 | Neděle |
N
Otěšice - Plzeňský Název: Rybářské závody v plavané - Otěšice |
||
27.09.2020 | Neděle |
N
Morašice - Pardubický Název: Morašická udice OBSAZENO ROUŠKY SEBOU DĚKUJI!!!!!!!!!!!!!!!! |
||
27.09.2020 | Neděle |
N
Havl.Brod-Perknov - Vysočina Název: Gulášovka ROUŠKY S SEBOU !!!!!!!!!!! Děkuji. |
||
27.09.2020 | Neděle |
N
Brzotice - Středočeský Název: 5. ročník |
||
27.09.2020 | Neděle |
N
Nová Paka mládež U10 - Královéhradecký Název: Rybářské závody v Nové Pace pro děti a mládež |
||
28.09.2020 | Pondělí |
N
České Budějovice ZRUŠENO - Jihočeský Název: Rybářské závody |
||
28.09.2020 | Pondělí |
N
Kloužovice mládež - Jihočeský Název: Dětské rybářské závody přívlač |
||
28.09.2020 | Pondělí |
N
Lužec nad Cidlinou ZRUŠENO - Královéhradecký Název: O Pohár předsedy spolku Rybářské žebříčky |
||
28.09.2020 | Pondělí |
N
Vítězná u Dvora Králové nad Labem - Královéhradecký Název: O pohár Děkana Královédvorského a O pohár starosty obce Vítězná |
||
28.09.2020 | Pondělí |
N
Litultovice - Moravskoslezský Název: podzimní rybářský maraton |
||
28.09.2020 | Pondělí |
N
Litultovice mládež - Moravskoslezský Název: podzimní rybářský maraton |
||
28.09.2020 | Pondělí |
N
Loučky. OBSAZENO - Karlovarský Název: Loučky |